بررسی و معرفی روستای کردان پاو وینت - اخبار روز

پاو وینت بررسی روان شناسی تربیتی 1395-11-08 توسط bahareh دسته دسته‌بندی نشده پاو وینت بررسی روان شناسی تربیتی به صفحه پاو وینت بررسی روان شناسی تربیتی خوش آمدید . فایل ی با عنوان ((پاو وینت بررسی روان شناسی تربیتی)) می تواند شما را در جهت رسیدن به اه تحقیقاتتان یاری رساند . این فایل تو. پاو وینت بررسی روان شناسی یادگیری 1395-11-08 توسط bahareh دسته دسته‌بندی نشده پاو وینت بررسی روان شناسی یادگیری به صفحه پاو وینت بررسی روان شناسی یادگیری خوش آمدید . فایل ی با عنوان ((پاو وینت بررسی روان شناسی یادگیری)) می تواند شما را در جهت رسیدن به اه تحقیقاتتان یاری رساند . این فا. طرح سه بعدی زاده اسماعیل تاریخ ایجاد 17/01/2014 12:00:00 ق.ظ تعدادبرگ: (نرم افزار اتوکد و تری دی م ) قیمت: 5000 تومان حجم فایل: 1341 kb تعدادمشاهده 46 طرح سه بعدی زاده اسماعیل با نرم افزار اتوکد و فایل تری دی م در فایل مربوطه مدلینگ اتوکد و تری دی م و رندر بنا موجود می باشد. پس از ید می توانید بلاف. فهرست مطالب: بررسی روستاهای کویری یزد پاو وینت تاریخ ایجاد 29/01/2018 12:00:00 ق.ظ تعدادبرگ: 29 قیمت: 6800 تومان تعدادمشاهده 1
پاو وینت با موضوع روستاهای کویری یزدبخشی از مطالب:
آبادی نشینی در این منطقه از قدمت طولانی برخوردار است. این سرزمین از گذرگاه های مهم در ادوار تاریخی محسوب می شده است.

شکل استقرارروستاهای کویری یزد
این نمونه روستاهادارای بافتی متمرکزوفشرده وخانه هابه صورت به هم چسبیده بنامی شونددربافت این روستاهافضایی خالی وجودنداردوکشتزارهای آنهادراطراف روستاقراردارند.

عوامل پیدایش روستاهای کویری
1-شرایط اقلیمی:ممکن است برخی روستاهای کویری برای درامان ماندن ازوزش بادهای گرم ومزاحم کویردربین چندتپه ی غیرسنگی ویادرگودی های میانه ی دشت هااحداث شده باشند.2-منابع آب:روستاهای کویری ممکن است درمحل هایی که آب قنات به سطح نزدیک می شودوعمق کمتری می گیرنداحداث شده باشند.3-توپوگرافی وخاک:دشت های وسیع باشیب کم وملایم بازمینهای فراوان وخاک مناسب نیزموجب پیدایش برخی ازاین روستاهاگردیده است.4-راه های دسترسی:بعضی ازروستاهانیزتنهابه دلیل عبوریک مسیراصلی احداث گردیده اندمانندبرخی ازروستاهای میبدکه درکنارشاهراه اصلی قرارگرفته اند.5-عوامل اجتماعی: اهالی برخی ازروستاهادارای دینی متفاوت درمنطقه بوده اندوباتوجه به اعتقادات مذهبی ازروستاهای دیگرفاصله گرفته اندودردل کویراحداث گردیده اند.
ویژگیهای عمومی بافت روستاهای گرم وخشک یزد
1_بافت روستایی ،بسیارفشرده وباتراکم بالاست.
2_فضاهاکاملاَمحصوروبسته می باشند.(برای کاهش تبادل حرارتی)
3_کوچه هابه صورت درهم وپیچ د یچ وباریک هستند که دربعضی مناطق با طاق هاپوشیده شده اند(کاهش تبادل حرارتی وجلوگیری ازحرکت بادباسرعت زیاد)
4_ساختمان هاچسبیده به یکدیگرمی باشند.
5_مسیرتابش خورشید وبادعوامل مهم وتعیین کننده درفرم ساختمان ها،نحوه قرارگیری آنها وجهت بادگیرها وپنجره ها و...می باشد.
6_برروی گذرهای عمومی ساباط دیده می شود که برای افزایش هرچه بیشترسایه برروی معابرمی باشد.
7_برای حفاظت عابران ازپرتوهای گرم خورشید ،معابرعموماَبه صورت شرقی-غربی میباشند.
8_برای جلوگیری ازحرکت سریع باددرمعابروبه اصطلاح پیچیدن باد،معمولاَمعابررابه صورت پیچ د یچ وباش تگی زیادوباریک اجرامی نمایند.

کلمات کلیدی مرتبط:
,پاو وینت ,با موضوع , روستاهای ,کویری ,یزد , , , , , مقالات مرتبط در این دسته بررسی روستای کندوان پاو وینت بررسی تحلیل اولیه مجموعه, د ده سلامت در ,روستای اوشیان پاو وینت بررسی روستای سویسه صالح، پاو وینت پاو وینت بررسی روستای ارسی پاو وینت بررسی روستای پالنگان پاو وینت بررسی روستای قلعه نو خالصه بررسی و مطالعه روستای وه ه پاو وینت پاو وینت بررسی روستای نمک کور از توابع استان اراک بررسی روستای ثدین1 اهواز , پاو وینت پاو وینت بررسی روستای جوبند پاو وینت روستای تاریخی و ص ه ای میمنـــد بررسی و معرفی روستای کردان،پاو وینت بررسی طرح هادی روستای سراب، شهرستان قوچان،پاو وینت بررسی و معرفی و شناخت جایگاه gis در مدیریت روستاها،پاو وینت بررسی و معرفی و شناخت روستای ابرسج،پاو وینت بررسی و معرفی و شناخت روستای ده- شهرستان لاهیجان،پاو وینت بررسی و معرفی و شناخت روستای بریسان،پاو وینت بررسی و معرفی و شناخت روستای وادان، شهرستان دماوند،پاو وینت طرح هادی روستای توتک بررسی و معرفی و شناخت مبانی جغرافیای روستایی،پاو وینت برداشت از بنا های تاریخی/ word تاریخ ایجاد 17/12/2016 12:00:00 ق.ظ تعدادبرگ: 57 قیمت: 18800 تومان تعدادمشاهده 18 تحقیق آماده از برداشت بنا های تاریخی در شهر اسفراین با فرمت word به همراه ع از بنا و نقشه پلان و نما و برش به صورت ع با مقیاس خطی با کمی اضافه مطالب در خصوص آسیب ها و راه کار ها می توان ب. , پاو وینت,بررسی ویلای توتستان کردان اثر سهراب رفعت تاریخ ایجاد 28/10/2017 12:00:00 ق.ظ تعدادبرگ: 35 اسلاید بهمراه نقشه ها و تصاویر قیمت: 5500 تومان تعدادمشاهده 1

, پاو وینت,بررسی ویلای توتستان کردان

بخشی از مطلب
ویلای توتستان کردان یکی از ویلاهای مدرن ایرانی با زیربنای ۴۰۰ مترمربع واقع در باغی ۲۸۰۰ مترمربعی در د ده بانو صحرای منطقه کردان است. در روند طراحی این ویلای مدرن با کنار هم قرار دادن مسائل مختلفی مانند خواسته های کارفرما، وضعیت زمین، دید و منظر، اقلیم و جغرافیای محل، دسترسی های زمین، دخ حداقلی به زمینه طرح و... به یک ایده اصلی در طراحی دست یافتیم که خط و خطوط اصلی ویلا را شکل داد .توجه به دید و منظر دور دست در کنار منظر زمینه، ایجاد ارتباط فیزیکی روان بین فضاهای درونی و بیرونی فرم پروژه یکی از مهمترین عوامل طراحی ویلای توتستان بود که با کمک دو مکعب مستطیل شکل گرفت. مکعب زیرین علاوه بر ارتباط بصری قوی با زمینه، سبب جهت دهی کامل بنا نیز شد و مکعب بالایی با چرخش نود درجه ای دید و منظر اطراف و مناظر دور دست را پوشش داد.
طراحی ویلای مدرن توتستان در حالی صورت گرفت که سعی شده با عدم ایجاد بازشو در سمت غربی و شرقی بنا علاوه بر کنترل نور مزاحم، محرمیت مورد نیاز نیز به دلیل وجود همسایگی ها در دو جبهه ساختمان داشته باشیم. با توجه به فرایند طراحی ویلای مدرن توتستان، شفافیت جداره شمالی و جنوبی تقویت شد تا علاوه بر ایجاد روشنایی طبیعی (به خصوص نفوذ نور جنوب در تمامی فضاها) در طی روز نوعی سیالیت درون به بیرون نیز در کل پروژه بوجود آید. در ادامه با توجه به فرایند طراحی طی شده شفافیت جداره شمالی و جنوبی تقویت گردید تا علاوه بر ایجاد روشنایی طبیعی (به خصوص نفوذ نور جنوب در تمامی فضاها) در طی روز نوعی سیالیت درون به بیرون نیز بوجود آید. به لحاظ عملکردی طبقه همکف با کاربری عمومی و طبقه اول با کاربری خصوصی در نظر گرفته شد و به زیر زمین نیز فضاهای انباری، رختشویخانه ، موتورخانه و تصفیه اختصاص یافت. با توجه به نیاز کارفرما بخش عمومی ویلا با گسترش در سطح تبدیل به فضاهایی مانند است ، جکوزی ، آتشگاه و آلاچیق گردید تا روابط فضایی روانی بین فضای درون و بیرون شکل گیرد. در پایان سعی گردید با ایجاد حجمی مینیمال از ایجاد اغت بصری در زمینه پرهیز شود و باعث خوانش آسان و ماندگار در ذهن مخاطب گردد و همینطور ایجاد پوسته ف ی حجم بالایی ویلا که هم با گذر زمان کیفیت بصری متفاوتی را از خود نشان میدهد و نیز در جهت نوآوری در استفاده از متریال بوده تا علاوه بر ایجاد کنتراست بیشتر و تقویت حس معلق بودن حجم ف ی و حجم پایینی ، خواسته های زیباشناسانه طرح را نیز محقق کند.
و.....
کلمات کلیدی مرتبط:
, پاو وینت,بررسی ویلای توتستان کردان ,آثار سهراب رفعت , مقالات مرتبط در این دسته , پاو وینت,بررسی خانه نت در احمد آباد هند , پاو وینت,بررسی مجتمع مس ی محله هارلم از گروه معماری big , پاو وینت,بررسی طراحی آپارتمان های مس ی بوتیک , پاو وینت,بررسی ویلای لاکچری سلامه در لبنان , پاو وینت,بررسی خانه مدرن با سقف بزرگ زاویه دار در کاستاریکا , پاو وینت,بررسی ویلا m در اسلونی اثر sono arhitekti , پاو وینت,بررسی خانه درونگرا اثر دفتر xpiral , پاو وینت,بررسی مجتمع مس ی اسپکتروم , پاو وینت,بررسی آپارتمان edges در کویت اثر استودیو toggle , پاو وینت,بررسی ساختمان مس ی 2 دختران اثر kavellaris , پاو وینت,بررسی خانه افشاریان در کرمانشاه، ایران , پاو وینت,بررسی طراحی موزه jade در چین منطقه huangpuu شانگهای , پاو وینت,بررسی ساختمان مدرن 7 طبقه مس ی در بانکوک , پاو وینت,بررسی ویلای 30 در جاده کرج قزوین , پاو وینت,بررسی خانه میلگرو اثر شرکت toms + mcnally , پاو وینت,بررسی مجتمع اقامتی س تی کانتالا اثر sjb , پاو وینت,بررسی ویلای اون اثر دفتر متافورما , پاو وینت,بررسی خانه سبز اثر وی.تی.ان آرشیتکتز , پاو وینت,بررسی ساختمان مس ی پروانه گرن لاس , پاو وینت,بررسی آپارتمان مس ی لامو در کنیا پاو وینت بررسی فرایند کنسرو سازی 1395-12-03 توسط bahareh دسته دسته‌بندی نشده پاو وینت بررسی فرایند کنسرو سازی به صفحه پاو وینت بررسی فرایند کنسرو سازی خوش آمدید . فایل ی با عنوان ((پاو وینت بررسی فرایند کنسرو سازی)) می تواند شما را در جهت رسیدن به اه تحقیقاتتان یاری رساند . این فایل تو. فهرست مطالب: بررسی روستای میرودپشت بابل پاو وینت تاریخ ایجاد 29/04/2018 12:00:00 ق.ظ تعدادبرگ: 26 قیمت: 4800 تومان تعدادمشاهده 2
روستا میرود پشت

فایل به صورت ppt قابل ویرایش (26اسلاید)


بخشی از مطالب:
روستای میرودپشت در استان مازندران و از توابع شهرستان بابل واقع شده که فاصله آن تا شهر بابل 6 کیلومتر و از جاده اصلی گنج افروز به بابل 1650 مترمی باشد دارای 342 خانوار و جمعیت آن نیز 1345 نفر می باشد.
توضیحات:

روستای میرودپشت در جنوب شرقی شهرستان بابل قرار دارد, که فاصله آن تا شهر بابل 6 کیلومتر و از جاده اصلی گنج افروز به بابل 1650 مترمی باشد دارای 342 خانوار و جمعیت آن نیز 1345 نفر می باشد

ارتباط با روستاهای اطراف از جاده های خاکی شوسه بین مزارع که ماشین رومی باشد امکان پذیر است و حدودا" 70 درصد مردم با سواد و بقیه کم و یا بی سواد هستند افراد تحصیل کرده زیادی دارد.

روستا بین دو رودخانه بنامهای آقارود و می رود واقع شده که از آن برای آبیاری زمینهای کشاورزی روستاهای پایین دست استفاده می شودو خود از آن بهره ای نمی برد.

در شرق روستا به فاصله 2 کیلومتر منطقه ای بنام سید نورالدین ودر همان چشمه مشروحه بالا واقع شده که هم سیاحتی و هم زیارتی می باشد زیر نظر متولیان روستا خدمات دهی می شود,آببندان ذکر شده در کنار آیش قرارداشته و با موقعیتی که دارد از آن برای پرورش ماهی استفاده می شود و هم مناظر زیبائی را به نمایش می گذارد و هر بیننده ای را به خود جلب می نماید

دارای دو واحد کارخانه شالیکوبی می باشد که بصورت سنتی و قدیمی مشغول به کار هستند و می توان آنرا بصورت مدرنیزه درآورد.

از امکانات دیگر روستا خانه بهداشت ، کانون فرهنگی و دهیاری را می توان نام برد قابل ذکر میباشد روستا دارای مزار می باشد که 8 تن از ی دفاع مقدس در آن آرمیده اند که در وسط محل واقع شده و به صورت تپه می باشد.

زمینهای کشاورزی روستابه مناطق مختلفی تقسیم شده و به شرح زیر اسم گذاری شده: پایین لیلم _ سگ چال_اوجا بیشه _ چاله زمین _ پایین صحنه کلا _ بالا صحنه کلا _ نخ کلا _ کتی درک سر _ نخ دشت _ محله کش_ کوتردین _ ویشه بالا لیلم-افراکتی و غیره ...

روستا دارای زمین ورزشی فوتبال و والیبال بوده .

و نیز جاده کمربندی بابل از ابتدای این روستا عبور کرده و به جاده بابل به قائمشهر وصل می شود.

با این امکاناتی که روستای میرودپشت دارد

می توان از آن استفاده بهینه نمود که پایه اقتصادی روستا را تقویت نموده و هم ایجاد اشتغال به شرط اینکه از دو بال تجربه وعلم استفاده شود.
کلمات کلیدی مرتبط:
روستا , میرود پشت , ,فایل به صورت , ppt ,روستای ,میرودپشت در ,استان مازندران , شهرستان بابل , شهر بابل , , ,روستای میرودپشت , جنوب شرقی شهرستان بابل , مقالات مرتبط در این دسته بررسی روستای گرینه پاو وینت بررسی روستای کریمو اسان جنوبی پاو وینت بررسی روستای کلاکوب پاو وینت بررسی روستا ,روستای چوان سفلی مراغه,پاو وینت بررسی روستای مارشک مشهدپاو وینت پاو وینت روستای جنگ مشهد بررسی معرفی روستای کندلوس پاو وینت بررسی روستا,روستای اندرمان شهر ری پاو وینت بررسی روستای ده بررسی معرفی کندوان پاو وینت بررسی روستای دو اسب زنجان پاو وینت تحلیل و بررسی روستای کردان پاو وینت بررسی روستای مغان بررسی روستای افجه شهرستان شمیرانات بررسی روستای سراب شهرستان قوچان پاو ویونت بررسی روستای سنجانک شیرازپاو وینت بررسی روستای میرودپشت بابل پاو وینت بررسی معماری پایدار روستای انه پاو وینت بررسی معرفی ,روستای مالواجرد ,دو پاو وینت در صفحات ۱۵ و ۱۶ بررسی روستای ابرسج شاهرودپاو وینت
فهرست مطالب: پاو وینت تحلیل و آنالیز بیمارستان ک ن سوزو در کشور چین-suzhou تاریخ ایجاد 20/02/2017 12:00:00 ق.ظ تعدادبرگ: 46 اسلاید پاو وینت و قابل ویرایش قیمت: 7500 تومان تعدادمشاهده 3 فهرست مطالب: آثــار گـروه hks کانسپت طرح معــرفی بنــــــای بیمـارستان ســـوژو برنامه فیزیکی طرح ویژگی های ط. پاو وینت معرفی علف های هرز با نام و تصویر به سایت ما برای پاو وینت معرفی علف های هرز با نام و تصویر خوش آمدید . امیدواریم فایل پاو وینت معرفی علف های هرز با نام و تصویر برای پزوهش شما باشد . برای مشاهده توضیحات بیشتر درباره محتویات این فایل ، روی دکمه قرمز رنگ زیر کلیک کنید : مشاه. پاو وینت بررسی و مدیریت پروژه ایرانشهر دسته : پاو وینت های آماده فرمت : پاو وینت صفحات:205 قیمت : 18000 تومان [توضیحات بیشتر ] پاو وینت بررسی معماری دوران نو سنگی دسته : پاو وینت های آماده فرمت : پاو وینت صفحات:46 قیمت : 3500 تومان [توضیحات بیشتر ] پاو وینت بررسی روشهای متداول طرح روکش دسته : پاو وینت های آماده فرمت : پاو وینت صفحات:57 قیمت : 6000 تومان [توضیحات بیشتر ] پاو وینت بررسی معماری دوران نو سنگی دسته : پاو وینت های آماده فرمت : پاو وینت صفحات:46 قیمت : 3500 تومان [توضیحات بیشتر ] پاو وینت بررسی و مدیریت پروژه ایرانشهر دسته : پاو وینت های آماده فرمت : پاو وینت صفحات:205 قیمت : 18000 تومان [توضیحات بیشتر ] روز 24 آذر کاروان پیاده اربعین عبدالله الحسین ع به تعداد 40 نفر از روستای شنبه بازار فومن حرکت نمودند. که تعداد 18 نفر از روستای شنبه بازار و مابقی از روستای اشکلن و سایر بودندکه از ک ار 14 شهید روستای شنبه بازار حرکت نمودند و مسیر نجف تا کربلا را پیاده حرکت د. وروز اربعین در کربلا ب. #shopcontainerbox{width:600px;padding:1px;margin:3px auto;border:solid 1px #ccc;direction:rtl;font-family:tahoma;font-size:11px;color:#4e88c3;} .lstshop{float:right;background-color:#f9f9f9;border:solid 1px #ccc;width:130px;height:230px;margin:2px;padding:1px 3px 3px 3px;line-height:19px;text-align:center;border-radius:5px;box-shadow:0 0 8px 2px #ccc inset;} .lstshop:hover{background-color:#e5fde6;border-color:#338d35;color:black;box-shadow:0 0 8px 2px #338d35 inset;} .lstshop,.lstshop a{-moz-t. پاو وینت معماری مسجد مدرسه های اصفهان تاریخ ایجاد 03/11/2015 12:00:00 ق.ظ تعدادبرگ: 40 اسلاید قیمت: 9900 تومان تعدادمشاهده 1 پاو وینت معماری مسجد مدرسه های اصفهان مقدمه مراکز مذهبی– آموزشی پیشینه‎ی آموزش و پرورش در ایران پیشینه‎ی آموزش در شهر اصفهان مدارس این دوران: مدارس موجود این دور. پاو وینت مدرسه خان یزد تاریخ ایجاد 25/06/2013 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 19    قیمت: 5000 تومان    حجم فایل: 4115 kb   تعدادمشاهده   27 مقدمه تاریخچه پرسپکتیو مجموعه تصاویر کلمات کلیدی مرتبط: مقدمه ,تاریخچه ,پرسپکتیو مجموعه ,تصاویر, مقالات مرتبط در این دسته پاو وینت تحلیل . پاو وینت عمارت بهارستان تهران تاریخ ایجاد 16/05/2013 12:00:00 ق.ظ تعدادبرگ: 45 اسلاید با نقشه و تصاویر قیمت: 10000 تومان حجم فایل: 3462 kb تعدادمشاهده 7 عمارت بهارستان تاریخچه مقدمه تشریح بنا صاحبان باغ بهارستان سال ساخت و سازنده عمارت بهارستان معمار عمارت بهارستان تصاویرعمارت بهارستان موق. طرح سه بعدی برج بابا حسین تاریخ ایجاد 17/01/2014 12:00:00 ق.ظ تعدادبرگ: (نرم افزار اتوکد و تری دی م ) قیمت: 5000 تومان حجم فایل: 521 kb تعدادمشاهده 8 طرح سه بعدی برج بابا حسین با نرم افزار اتوکد و فایل تری دی م در فایل مربوطه مدلینگ اتوکد و تری دی م و رندر بنا موجود می باشد. پس از ید می توانید بلاف. پاو وینت سازه های دیاگریدی پاو وینت سازه های دیاگریدی پاو وینت سازه های دیاگریدی پاو وینت سازه های دیاگریدی 42 اسلاید            فهرست مطالب: چکیده مقدمه شیوه و روش سیستم های سازه ای در ساختمان های بلند پیشینه پیدایش سیستم سازه ای دیاگرید معرفی سیستم سازه ای دیاگری. فهرست مطالب: ,حسن فتحی, آثار , زندگی نامه,دیدگاه های نظری,پاو وینت حسن فتحی تاریخ ایجاد 22/03/2017 12:00:00 ق.ظ تعدادبرگ: 39 اسلاید قیمت: 3200 تومان تعدادمشاهده 4 ,حسن فتحی, آثار , زندگی نامه,دیدگاه های نظری,پاو وینت حسن فتحی فهرست کلی مطالب بیوگرافی دیدگاه های نظری کاربرد خاک در معماری آثار . پاو وینت, مسجد مدرسه ,غیاثیه تاریخ ایجاد 01/12/2016 12:00:00 ق.ظ تعدادبرگ: 27 قیمت: 6800 تومان تعدادمشاهده 0 فهرست مطالب: موقعیت مکان مسجد مدرسه غیاثیه پلان ونما مسجد مدرسه غیاثیه تاریخچه مسجد مدرسه غیاثیه تشریح وضعیت معماری و ی مسجد مدرسه غیاثیه مسجد مدرسه غیاثیه سردرمسجد مدرسه غیاثیه د. طرح سه بعدی آرامگاه یعقوب لیث صفاری تاریخ ایجاد 17/01/2014 12:00:00 ق.ظ تعدادبرگ: (نرم افزار اتوکد و تری دی م ) قیمت: 5000 تومان حجم فایل: 5081 kb تعدادمشاهده 14 طرح سه بعدی آرامگاه یعقوب لیث صفاری با نرم افزار اتوکد و فایل تری دی م در فایل مربوطه مدلینگ اتوکد و تری دی م و رندر بنا موجود می باشد. . پاو وینت تحلیل و بررسی تی تی کاروانسرا در سیا ل تاریخ ایجاد 02/04/2015 12:00:00 ق.ظ تعدادبرگ: 48 اسلاید قیمت: 4800 تومان حجم فایل: 1260 kb تعدادمشاهده 45 پاو وینت تحلیل و بررسی تی تی کاروانسرا در سیا ل این پاو وینت در 48 اسلاید تهیه شده و بنای تاریخی تی تی کاروانسرای سیا ل را مورد بررسی قرار می ده. اختصاصی از نیک فایل پاو وینت معرفی نرم افزارهای ی برق - 21 اسلاید با و پر سرعت .       نرم افزار orcad یکی از قدیمی ترین و قدرتمند ترین نرم افزار های رسم شماتیک، طراحی مدارهای الکترونیکی، شبیه سازی طرح الکترونیکی، طرح پشت فیبر مدار چاپی و طرح layout است برای کل پاو وینت از لینک ز. پاو وینت آشنایی با معماری ی - مدرسه تاریخ ایجاد 16/12/2015 12:00:00 ق.ظ تعدادبرگ: 61اسلاید قیمت: 3000 تومان حجم فایل: 5060 kb تعدادمشاهده 1 پاو وینت آشنایی با معماری ی مدرسه 61 اسلاید - مفهوم مدرسه - هنر و معماری ی - تاریخچه - فرم ساختمان مدرسه دررابطه با اقلیم - انتخاب جهت قرارگیری ساختمان مدرسه - . فهرست مطالب: سیر شه ها در شهرسازی ، یورگن هابرماس ، پاو ویت تاریخ ایجاد 25/02/2017 12:00:00 ق.ظ تعدادبرگ: 13 اسلاید و قابل ویرایش قیمت: 3500 تومان تعدادمشاهده 4 سیر شه ها در شهرسازی ، یورگن هابرماس ، پاو ویت فهرست مطالب زندگینامه هابرماس و مدرنیته فضای عمومی منابع کلمات کلیدی مرتبط: سیر شه . پاو وینت باغ اکبریه بیرجند بهمراه پلان باغ تاریخ ایجاد 04/04/2013 12:00:00 ق.ظ تعدادبرگ: 37 اسلاید قیمت: 8000 تومان حجم فایل: 2450 kb تعدادمشاهده 26 پاو وینت باغ اکبریه بیرجند مقدمه جغرافیای طبیعی بیرجند شکل گیری ، قدمت و وجه تسمیه باغ اکبریه تاریخچه باغ اکبریه وسعت باغ اکبریه معماری باغ اکبر. فهرست مطالب: معماری , مدرسه خان , شیراز پاو وینت تاریخ ایجاد 05/05/2017 12:00:00 ق.ظ تعدادبرگ: 46 قیمت: 5800 تومان تعدادمشاهده 2 پاو وینت معماری مدرسه خان شیراز مطالب مرتبط دراین زمینه : مدرسه خان از جمله بناهای مدارس معروف و بزرگ علوم فقهی دوران صفویه می باشد که در محله اسحاق بیگ شیراز واقع . طرح سه بعدی آرامگاه کمال الملک تاریخ ایجاد 17/01/2014 12:00:00 ق.ظ تعدادبرگ: (نرم افزار اتوکد و تری دی م ) قیمت: 5000 تومان حجم فایل: 705 kb تعدادمشاهده 40 طرح سه بعدی آرامگاه کمال الملک با نرم افزار اتوکد و فایل تری دی م در فایل مربوطه مدلینگ اتوکد و تری دی م و رندر بنا موجود می باشد. پس از ید می . پاو وینت بررسی انسفالیت (عفونتهای مغزی) پاو وینت بررسی انسفالیت (عفونتهای مغزی) در 21اسلاید قابل ویرایش با فرمت pptx دسته بندی پزشکی فرمت فایل pptx حجم فایل 156 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 21 دریافت فایل فروشنده فایل کد کاربری 7466 تمام فایل ها پاو وینت بررسی انسفالیت (عفونتهای مغزی) در 2. پاو وینت بررسی سرای حاجب کاشان تاریخ ایجاد 30/06/2016 12:00:00 ق.ظ تعدادبرگ: 15 اسلاید قیمت: 7500 تومان تعدادمشاهده 2 پاو وینت بررسی سرای حاجب کاشان کلمات کلیدی مرتبط: پاو وینت بررسی سرای حاجب کاشان, تصاویر عزاداری هیئت قمر بنی هاشم روستای یمن در روز تاسوعا - بیستم مهرماه 95 (سری اول) در این بخش تعدادی از تصاویر مربوط به مراسم عزاداری هیئت قمر بنی هاشم روستای یمن در روز تاسوعا (مصادف با بیستم مهرماه 95) که توسط یکی از هم ولایتی های عزیز و باذوق روستا به پست الکترونیک وبلاگ ارسا. پاو وینت بررسی فشار سنج های الکترونیکی پاو وینت بررسی فشار سنج های الکترونیکی در 55اسلاید قابل ویرایش با فرمت pptx دسته بندی برق فرمت فایل pptx حجم فایل 1555 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 55 دریافت فایل فروشنده فایل کد کاربری 7466 تمام فایل ها پاو وینت بررسی فشار سنج های الکترونیکی در 55اس. پاو وینت معرفی بلور ایمانی ملایر تاریخ ایجاد 30/04/2015 12:00:00 ق.ظ تعدادبرگ: 36 اسلاید قیمت: 1500 تومان حجم فایل: 2442 kb تعدادمشاهده 1 این پاو وینت در 36 اسلاید می باشد کلمات کلیدی مرتبط: این پاو وینت در 36 اسلاید می باشد,


پاو وینت روستا 1 (روستای اردبیلک)

پروژه کامل روستا 1دسته بندی
معماری


فرمت فایل
ppt


حجم فایل
54752 کیلو بایت


تعداد صفحات فایل
129
دریافت فایلپاو وینت روستا 1 (روستای اردبیلک)


فروشنده فایل
کد کاربری 4366
تمام فایل ها

شامل اطلاعات کامل روستا و برداشت پلان خانه ها و تحلیل آن ها

روستااردبیلکپروژه


طرح سه بعدی بقعه ملاحسین کاشفی تاریخ ایجاد 17/01/2014 12:00:00 ق.ظ تعدادبرگ: (نرم افزار اتوکد و تری دی م ) قیمت: 5000 تومان حجم فایل: 346 kb تعدادمشاهده 17 طرح سه بعدی بقعه ملاحسین کاشفی با نرم افزار اتوکد و فایل تری دی م در فایل مربوطه مدلینگ اتوکد و تری دی م و رندر بنا موجود می باشد. پس از ید می . پاو وینت معماری آب انبار تاریخ ایجاد 29/08/2015 12:00:00 ق.ظ تعدادبرگ: 30 اسلاید قیمت: 5000 تومان تعدادمشاهده 30 در این فایل پاو وینت درباره معماری آب انبار به صورت کامل توضیح داده شده است این فایل دارای ۳۰ اسلاید می باشد. کلمات کلیدی مرتبط: در این فایل پاو وینت درباره معماری آب انبار به صور.