اهنگهای ترکیه ای دووش رینگ - اخبار روز

رئیس کل دنیزبنک ترکیه اعلام کرد: بانک های ترکیه و روسیه در حال تنظیم مقررات استفاده از ارزهای ملی خود و حذف دلار هستند. نخست ترکیه با انتقاد از مواضع احزاب مخالف ت ترکیه در نه گفتن به تغییرات قانون اساسی در این کشور، آنها را به حمایت از پ ک ک و گولن متهم کرد. خسرو معصومی با بیان اینکه برداری «کار کثیف» در ترکیه پیگیری می شود از انعقاد قرارداد با دو بازیگر ترکیه ای گفت. رینگ خونین رومی ها گلادیاتور و نمونه های زیادی از این را اگر دیده باشید حتما میدان های بزرگ ساخته شده برای مبارزه بین گلادیاتور ها و یا برده های به اسارت گرفته شده در این میدان ها را دیده اید . وجود این رینگ ها همانند آمفی تئاتر این روز ها برای پادشاهان و سرگرمی آنها و خانواده ه. رینگ خونین رومی ها گلادیاتور و نمونه های زیادی از این را اگر دیده باشید حتما میدان های بزرگ ساخته شده برای مبارزه بین گلادیاتور ها و یا برده های به اسارت گرفته شده در این میدان ها را دیده اید . وجود این رینگ ها همانند آمفی تئاتر این روز ها برای پادشاهان و سرگرمی آنها و خانواده ه.

اکثر کشور ها در حال حاضر دچار رکود در بازار فولاد شان هستند؛ اما میزان رکود در بازار های جهانی فولاد با همدیگر فرق میکند. در بعضی کشور ها کم یا زیاد رکود دیده می شود. در حال حاضر نیز در کشور ترکیه، قیمت بیلت هم کاهش یافته و هم تعداد متقاضیان آن کم شده است.

اخبار بازار فولاد در ترکیه حاکی از کاهش قیمت بیلت در بازار این کشور هست. با توجه به شرایط موجود، همچنان در کشور ترکیه اکثر فولادسازان ترجیح می دهند که قراضه وارداتی ب ند تا بخواهند بیلت تهیه کنند. به گزارش ح ان، در حال حاضر فعالیت و تحرک زیادی در بازار دیده نمی شود که یکی از دلایل این امر، عدم دادن تخفیف از سوی عرضه کننده های بیلت به برخی از نورد کار ها در بازار می باشد. . بیلت سی آی اس 410 تاا 415 دلار هر تن سی اف آر است و برخی از معاملات در 408 دلار هر تن سی اف آر نیز نهایی شده و به ثبت رسیده است.
لازم به ذکر است که با توجه به در نظر گرفتن شرایط موجود، به دلیل کاهش پیدا هزینه های تولید برای فولاد سازان ترک، آنها ترجیح می دهند تا قراضه ب ند و ید بیلت را اصلا مقرون به صرفه برای ادامه ی فعالیت شان در این حرفه نمی دانند؛ زیرا با ید قراضه ها، هزینه ها نیز کمتر میشود. با وجود این تفاسیر بسیار بعید و دور از ذهن است که شاهد تغیر قیمت چشم گیری برای بیلت واردتی در بازار ترکیه باشیم.
در شرایط فعلی بازار فولاد ترکیه که قیمت بیلت کاهش دوباره یافته است، پیش بینی بازار آهن نیز بر این است که در روز های آتی شاهد کاهش یافتن قیمت میلگرد باشیم. در بازار داخلی ترکیه بیلت 10 دلار ارزان تر شده 420 تا 430 دلار هر تن درب کارخانه است. بیلت صادراتی نیز 5 دلار افت داشته 410 تا 415 دلار هر تن فوب می باشد.
برخی از محصولات فروش شرکت ح ان: فولاد سردکار - فولاد گرمکار - فولاد تندبر - فولاد پلاستیک - فولاد خشکه هوایی - فولاد بهلر - فولاد spk - فولاد mo 40 - فولاد vcn 150 - فولاد 44 33 - ورق ck 45 سید جلال ابراهیمی در مورد آ ین آمارها از تجارت میان ایران و ترکیه، گفت: در آمار سال ۲۰۱۶ صادرات گاز و نفت به ترکیه در آمار گمرک ایران عنوان نشده بود که این عمل باعث شد میزان صادرات به ترکیه کم گزارش شود. وی ادامه داد: در آمار شش ماه سال ۲۰۱۷، واردات ترکیه از ایران با احتساب نفت و گاز سه میلیارد و ۷۸۳ میلیون دلار بوده است که با تطبیق آماری نسبت به ماه های مشابه در سال ۲۰۱۶ رقمی برابر ۷۲ درصد افزایش پیدا کرده است. دبیرکل شورای مشترک بازرگانی ایران و ترکیه درباره وضعیت صادرات ترکیه به ایران گفت:...

ادامه خبر
سید جلال ابراهیمی در مورد آ ین آمارها از تجارت میان ایران و ترکیه، گفت: در آمار سال ۲۰۱۶ صادرات گاز و نفت به ترکیه در آمار گمرک ایران عنوان نشده بود که این عمل باعث شد میزان صادرات به ترکیه کم گزارش شود. وی ادامه داد: در آمار شش ماه سال ۲۰۱۷، واردات ترکیه از ایران با احتساب نفت و گاز سه میلیارد و ۷۸۳ میلیون دلار بوده است که با تطبیق آماری نسبت به ماه های مشابه در سال ۲۰۱۶ رقمی برابر ۷۲ درصد افزایش پیدا کرده است. دبیرکل شورای مشترک بازرگانی ایران و ترکیه درباره وضعیت صادرات ترکیه به ایران گفت:...

ادامه خبر درحالی قرار است تعرفه های واردات کالاهای ساخت ترکیه در قالب توافق تجارت ترجیحی مجددا کاهش پیدا کند که بررسی ها نشان می دهد فروشگاه های زنجیره ای ترکیه ای که طی چند سال اخیر در کشورمان راه اندازی شده است، ایفاگر نقش بازاریاب برای کالاهای وارداتی ترکیه بوده اند. ثبت شرکت در ترکیه
ثبت شرکت و مراحل آن در کشور ترکیه ( ای انکارا ، استانبول ، ازمیر ، کوش آداسی ، انتالیا، آلانیا ، بدروم )
1- تنظیم اساسنامه و فرم های مخصوص تاسیس شرکت
2- مراجعه به اداره دارایی و اخذ شماره مالیاتی شرکا
3- تایید اساسنامه در دفتر خانه رسمی
4- مراجعه به اتاق باز. قطار حامل تجهیزات نظامی جدید ترکیه، ارسالی از استان های مختلف این کشور برای استقرار در مرز با ، دوشنبه وارد استان غازی عنتاب در جنوب ترکیه شد.... در هفته های اخیر ترکیه فشارهایش را بر افزایش داده و با توجه به روی کار آمدن ترامپ، باید دید شرایط برای بهبود روابط با ترکیه چطور خواهد بود. در سال 2016 تعداد 30 هزار پناهجو به صورت غیرقانونی از مرزهای ایران وارد ای شرق ترکیه شدند... انتشار تصاویری از ضرب و شتم و بی احترامی به شهروندان ایرانی توسط ان گمرک گوربولاغ ترکیه موجب واکنش شدید مقامات کشورمان شد و در پی فشار دیپلماتیک، ت ترکیه خاطی گمرک را ا اج و اقدام به جبران… سفر به آنتالیا در کشور ترکیه و به ویژه تماشای ساحل زیبای این شهر و آفتاب گرفتن در کنار دریا، طبیعت زیبا و تفریح در مراکز ید از دلایل گردشگران برای سفر به این شهر زیبا است. همیشه هم سفر با هزینه های گزاف همراه نیست بلکه گاهی با یک برنامه ریزی درست می توانید سفر خوبی در پیش رو داشته باشید.با تور داد 97 آنتالیا الفبای سفر از نحوه ید ارز آنتالیا مطلع شوید.

واحد پول ترکیه، سطح قیمت شهر آنتالیا
واحد پول کشور ترکیه لیر است و نماد آن (?) می باشد. در حال حاضر هر لیر 1 تومان است.
اسکناس های رایج ترکیه شامل 5 لیر (قهوه ای و بنفش)، 10 لیر (قرمز)، 20 لیر (سبز)، 50 لیر (نارنجی)، 100 لیر (آبی) و 200 لیر (بنفش) و سکه هایی چون 1، 5، 10، 25، 50 و 100 کروش ترکیه می شود. هر لیر برابر 100 کروش است.

تهیه لیر ترکی به دو روش است:

1- ید دلار در ایران تبدیل آن در صرافی های وان به لیر
2- ید لیر در ایران و همراه بردن آن به ترکیه

ارزی هزینه در آنتالیا
در بیشتر موارد قیمت های آنتالیا از تهران کم تر است و به عبارتی هزینه در این شهر به نسبت تهران حدود 10 تا 40 درصد کمتر می باشد.

مدارک و هزینه های قبل سفر
پس از تهیه بلیط هواپیما آنتالیا به گذرنامه نیاز دارید.

هزینه های گذرنامه عبارت اند از:
1- هزینه 1000 تومان بابت شناسه
2- هزینه 3,750 تومان به حساب شهرداری بابت عوارض شهرداری
3- هزینه 75,000 تومان برای خزانه داری استان بابت تعرفه صدور گذرنامه
4- هزینه 29,300 تومان بابت خدمات دفاتر پلیس +10 و هزینه پست

لازم به ذکر است که برای سفر به کشور ترکیه به ویزا نیازی نیست.

هزینه های حمل و نقل درون شهری در آنتالیا
حمل و نقل درون شهری آنتالیا شامل اتوبوس، تا ی، ترانسفر هتل، قایق و کشتی، تراموا و ماشین های کرایه ای می شود. استفاده از تا ی به دلیل هزینه زیاد توصیه نمی شود.
از کارت های شارژی به نام آنتالیا کارت (antalya cards) برای پرداخت هزینه ها در حمل و نقل عمومی می توانید استفاده کنید که در مارکت ها و ایستگاه های آنتالیا به فروش می رسند.

اتوبوس:هزینه هر مسیر به صورت نقدی 2 لیر و پرداخت آن با آنتالیا کارت به قیمت 1.80 لیر صورت می گیرد.
تراموا:آنتالیا دو نوع ترن دارد :ترن قدیمی با نام ترن نوستالژی و ترن آنترای. هزینه هردو برای یک مسیر تک سفره 1.75 لیر است.
تا ی:هزینه ورودی تا ی ها 3 لیر ترکیه است و به ازای هر 1 کیلومتر تقریبا 3 لیر ترکیه به کرایه افزوده می شود.خلاصه هزینه های حمل و نقل درون شهری آنتالیا:


بلیت الکترونیک - آنتالیا کارت: 5 لیر ترکیه شارژ: به میزان دلخواه
اتوبوس: 2 لیر ترکیه
تراموا: 1.70 لیر ترکیه
تا ی: 6 لیر ترکیه

هزینه های اقامت در آنتالیا هتل ها:
هتل های 2 ستاره: حدود 80 لیر تا 2140 لیر ترکیه
هتل های 3 ستاره: حدود 66 لیر تا 440 لیر ترکیه
هتل های 4 ستاره: حدود 140 لیر تا 930 لیر ترکیه
هتل های 5 ستاره: حدود 260 لیر تا 2300 لیر ترکیه

مهمان خانه و هاستل: هزینه این مکان ها مناسب و از شبی 30 لیر تا 200 لیر ترکیه متفاوت هستند.
آپارتمان: هزینه ها با توجه به محل آپارتمان، تعداد اتاق ها، فاصله تا مرکز شهر و امکانات آن متفاوت است. هزینه هتل آپارتمان های آنتالیا از شبی 40 لیر تا 500 لیر ترکیه می باشد.هزینه های خوراک در آنتالیا
رستوران و فست فود:
رستوران ارزان قیمت: حدود 10 لیر تا 25 لیر ترکیه
رستوران متوسط: حدود 25 لیر تا 50 لیر ترکیه
رستوران لو : از 70 لیر ترکیه به بالا
فست فودهای زنجیره ای مانند مک دونالد: در حدود 17 لیر ترکیه
هزینه تفریحات آنتالیا:
هزینه تعدادی از جاذبه های توریستی آنتالیا به شرح زیر است:

1) آفرود آنتالیا: حدود 190 لیر ترکیه
2) رفتینگ آنتالیا: حدود 180 لیر ترکیه
3) غواصی در دریای مدیترانه: حدود 170 لیر ترکیه
4) کشتی سواری: حدود 70 لیر تا 370 لیر ترکیه

هزینه های ورودی جاذبه های آنتالیا :
1 (پارک آبی: حدود 30 لیر تا 50 لیر ترکیه
2) دلفین لند: 100 لیر ترکیه
3) پارک آبی ری وس پرمیوم تروی: حدود 80 لیر ترکیه
4) مرکز اسکی هیپ ناتیک: 100 لیر ترکیه
5) موزه باستان شناسی آنتالیا: 20 لیر ترکیه

هزینه های سوغاتی و پوشاک در آنتالیا
برخی از سوغاتی های آنتالیا شامل: ظروف مسی، سنگ های چشم نظر، گلیم دست باف، چرم، جواهرات دست ساز، پوشاک و منسوجات، ادویه، کتاب های تاریخی، انواع وسایل تزئینی خانه و … است.
پوشاک: قیمت پوشاکِ برند و غیر برند در آنتالیا نسبت به تهران حدود 15 تا 45% کم تر است.

هزینه یک شلوار جین برند در آنتالیا: حدود 140 لیر ترکیه
یک پیراهن نه با برند: زارا یا اچ اند ام حدود 90 لیر ترکیه
یک جفت کفش نایک: حدود 223 لیر ترکیه
یک جفت کفش چرم مردانه: حدود 170 لیر ترکیه

هزینه سرویس موبایل در ترکیه
سه اپراتور تلفن همراه در ترکیه وجود دارد به نام های تر ل (turkcell)، وو ون (vodafon) و آوِا(avea) .

در مقایسه با ایران هزینه تماس در کشور ترکیه بسیار بیشتر است . هزینه هر دقیقه مکالمه با سیم کارت تر ل در حدود 500 تومان است،.همچنین می توانید سیمکارت های تر ل را در ایران تهیه کنید. سیم کارت تور ل را که تهیه می کنید، اعتبار زیادی ندارد که می توانید شارژهای 15، 20، 25 لیری و ... را برای آن تهیه کنید. با توجه به حجم دیتا، بسته های پیامک و تماس، هزینه سیم کارت بین 90 تا 180 لیر متفاوت خواهد بود. از روز شنبه که ت هلند اجازه فرود هواپیمای خارجه ترکیه را نداد، روابط آنکارا با این کشور و برخی دیگر از کشورهای اروپایی رو به تیرگی رفته است. ت هلند می گوید به پرواز مولود چاوش اوغلو، خارجه ترکیه، به دلیل احتمال ناآرامی های عمومی در خلال شهروندان ترکیه اجازه فرود داده نشد. تور وان از تبریز از نظر قیمت بسیار مناسب بوده و به همین خاطر این روزها یکی از
محبوب ترین تورهای کل کشور و مخصوصا ای آذربایجان شرق و غربی شده و به
دلیل مرز و ارزان بودن قیمت تور وان
از تبریز و یکی از زیباترین شهری های ترکیه برای گردشکری و همچنین برای
ید لباس و سایر م .
هتل 4 ستاره مارمارای استانبول تور ترکیه استانبول ارزان هتل های ترکیه استانبول هتل 4 ستاره مارمارای ترکیه استانبول هتل 4 ستاره مارمارای ترکیه استانبول در منطقه فاتح شهر استانبول که منطقه ای توریستی و تاریخی برای میهمانانن تور ترکیه داد 96 است , قرار گرفته است. از ویژگی های این هتل می توان به آن به بازار بزرگ , مسجد اباصوفیه , قصر و موزه توپ کاپی اشاره کرد که فقط چند دقیقه با آنها فاصله دارد. از امکانت هتل مارمارای تور ترکیه استانبول نیز می توان به ترکی سنتی , سونا و مجموعه ای از ماساز درمانی , جکوزی و... برای میهمانان تور ترکیه اردیبهشت 96 اشاره کرد. یکی از زیبایی های این هتل نمای خلیج است که منظره بی نظیری را در مقابل چشمان شما ایجاد می کند. تور ترکیه هتل مارمارای استانبول

تور ترکیه تور استانبول

تور استانبول ارزان
تور استانبول ارزان
تور استانبول ارزان قیمت 3 شب و 4 روز ویژه 15 مرداد ماه 96

خدمات تور استانبول ارزان

بلیط رفت و برگشت
اقامت به همراه صبحانه
ترانسفر فرودگاهی
راهنمای فارسی زبان


توضیحات تور استانبول ارزان

تور چارتر و غیر قابل استرداد می باشد.
حداقل اعتبار پاسپورت 07 ماه از تاریخ سفر باید باشد.

قیمت و هتل های استانبول
نام هتل


موقعیت و درجه


قیمت
sabena


3* – آ ارای


930?000
blue way city


4* – ت یم


999?000
golden hill


4* – آ ارای


1?020?000
feronya


4* – ت یم


1?090?000
grand halic


4* – تپه باشی


1?140?000
grand oztanik


4* – ت یم


1?270?000
lares park


4* – ت یم


1?310?000
titanic city


4* – ت یم


1?360?000
grand cevahir


5* – شیشلی


1?290?000
point


5* – ت یم


1?490?000


برای اطلاع بیشتر از هتل ها و پرواز با ما تماس بگیرین . شماره های تماس آژانس مسافرتی یلدا سیر پارسیان :
021-88830035 021-88838937 09223024199
اطلاعات مربوط به تور لحظه آ ی، تور گرجستان ،تور روسیه ، تور ترکیه ، تور هوایی کربلا ، تور عتبات در کانال تلگرام ما
[email protected]
سفارت در ترکیه روز پنجشنبه، درباره احتمال حمله به شهروندانش در کشور ترکیه هشدار داد. یکی از نمایندگان پارلمان ترکیه مدعی شد که بزودی مذاکرات در خصوص تغییر نام ترکیه آغاز خواهد شد.
آب و هوای ترکیه
ترکیه یک کشور پهناور است و در مناطق مختلف و در فصل های مختلف، آب و هوای متفاوتی دارد و همیشه تور ترکیه در جریان است. بهترین زمان سفر به استانبول برای گذراندن تعطیلات و دیدن مناظر باستانی قرون وسطی، بهار است. (آوریل – می). در پاییز (اکتبر تا اوا نوامبر) روزها معمولا گرم و آفت هستند، اما شدت این گرما شما را اذیت نخواهد کرد و در بعضی از روزهای پاییز امکان بارندگی وجود دارد. پس بهار و پاییز بهترین زمان برای یک تعطیلات در ساحل دریای اژه و مدیترانه است.
بهترین زمان برای اسکی بین دسامبر تا آوریل است. دمای هوای استانبول و اطراف آن می تواند بسیار متفاوت باشد، در زمستان دمای هوا منجمد کننده است و تا زیر صفر می رسد و حتی در تابستان تا بیش از 45 درجه هم بالا می رود. در طول تابستان دمای هوا در سواحل دریای مدیترانه و اژه بسیار گرم است و تا 45 درجه میرسد. دمای هوای قسمت کوهستانی شرق ترکیه در زمستان تا 45 درجه زیر صفر میرسد و در گرمترین ح تا 38 درجه بالای صفر می رسد. آب و هوای مرکز آناتولیا هم در تابستان تا 40 درجه بالای صفر و در زمستان تا 25 درجه زیر صفر است. دفتر هواشناسی ترکیه روزانه وضعیت هوای هر منطقه را به صورت آنلاین گزارش می دهد.

آب و هوا و جغرافیای ترکیه
آب و هوا و جغرافیای ترکیه

لباس های مورد نیاز برای سفر به ترکیه
نوع لباس موردنیاز شما با توجه به فصلی که در آن از ترکیه بازدید می کنید، متفاوت خواهد بود. در طول تابستان بهتر است لباس های رنگ روشن و کلاه به همراه داشته باشید، چرا که دمای هوا مخصوصا در ا بسیار گرم و سوزان خواهد بود. اما در طول زمستان بهتر است لباس های گرمتر و کفش مناسب و تجهیزات بیشتر به همراه داشته باشید، مخصوصا اگر خواهان بازدید از مناطق کوهستانی هستید.

آب و هوا و جغرافیای ترکیه
آب و هوا و جغرافیای ترکیه

جغرافیای ترکیه
ترکیه از سمت شمال شرقی با دریای سیاه، گرجستان و ارمنستان و از شرق با ایران و از سمت جنوب شرقی با عراق و از جنوب با دریای مدیترانه و و از غرب با دریای اژه و از شمال غربی با یونان و ارمنستان هم مرز است. آسیای صغیر نامی است که به این شبه جزیره که مانندی پلی بین آسیا و اروپا قرار دارد، داده شده. این شبه جزیره حدود 97% این کشور را تشکیل می دهد و یک شبه جزیره گسترده است که از شرق تا غرب 1?650 کیلومتر و از شمال تا جنوب 650 کیلومتر وسعت دارد. شهر بزرگ آن آنکارا است که در مرکز دشت های آناتولی واقع شده. 3% باقی مانده کشور ترکیه است که در بخش اروپایی کوچک از ترکیه است و با بلغارستان و یونان هم مرز است و به وسیله bosphorus از آناتولی جدا شده و دریای سیاه و اژه را به هم متصل می کند. حدود 10% از جمعیت کشور در آنجا زندگی می کنند. فلات آناتولی را دو کوهستان شرقی و غربی و کوه های دریای سیاه در شمال و taura از سمت جنوب محاصره کرده اند. اطلاعات بیشتر در خصوص آب و هوای ترکیه

آب و هوا و جغرافیای ترکیه
آب و هوا و جغرافیای ترکیه

امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید. در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی در خصوص تور ترکیه ، تور استانبول و تور آنتالیا با ما تماس بگیرید. آژانس مسافرتی سپید گشت 88808118

همشهری آنلاین: در تازه ترین تحولات مربوط به تنش ترکیه با برخی از کشورهای اروپایی اکنون گزارش شده است که رابطه این کشور با سوئد با مشکلاتی مواجه شده است. پیمان نظامی آتلانیتک شمالی( ناتو) درباره مهارت ترکیه در اجرای عملیات نظامی تردید نشان داده و اعلام کرده است که ترکیه بویژه در نیروی دریایی و هوایی تضعیف شده است. سخنگوی وزارت خارجه گفت: در خصوص اتفاقاتی که در مرز ایران و ترکیه رخ داد، این مسئله خیلی هم جدید نیست و به طور خاص پس از کودتای نافرجام ترکیه، چندین مرتبه این مسئله حادث شده و ما همواره با صدور اطلاعیه هایی، شهروندان خود را به احتیاط درباره این مسئله دعوت کردیم و گفتیم که از سفره.
ایستینیه پارک اسانبول یکی از بهترین تور ترکیه نوروز 97 مرکز ید های ترکیه،تور ترکیه زمستان 96 مرکز ید ایستینیه پارک تور ترکیه دی 96 است که تحولی در صنعت تور ترکیه بهمن 96 تجارت ایجاد کرده است. این مرکز ید دارای بیش از 300 فروشگاه با برندهای مطرح ترکیه و جهان و همچنین 40 رستوران با سرو انواع غذاهای ترکی و بین المللی و همچنین دارای سالن سینمایی تور ترکیه اسفند 96 imax نیز می باشد. نوع خاص معماری این مال سنتر باعث شده تا تبدیل به یکی از مکان های تور ترکیه بهار 97 گردشگری استانبول شود. مسافرین عزیز تور ترکیه می توانند برای سپراندن یکی از تور ترکیه تعطیلات فروردین 97 بهترین روز ها در تور را به این مرکز ید اختصاص دهند و از ید و گردش خود لذت ببرند.تور ترکیه فروردین 97 ایستینیه پارک استانبول ایستینیه پارک استانبول وبلاگ موقتا off هستش برای دریافت جدیدترین اهنگهای یاسر بلوچیمز و اخبار به کانال تلگرام مراجعه فرمایید https://telegram.me/yaser_balocheymz ورود به کانال از اینجا هتل آدم و حوا آنتالیا ترکیه این هتل از بهترین هتل های 5 ستاره آنتالیا ترکیه می باشد.این هتل در منطقه بلک واقع شده است.این هتل دارای 9 رستوران مجزا می باشد.مهمانان عزیز تور ترکیه می توانند انواع غذاهای دلخواه خود را میل نمایند و نهایت لذت راببرند.این هتل دارای 469 اتاق بسیار دنج و عالی می باشد.همچنین فاصله هتل تا فرودگاه 35 دقیقه می باشد.همچنین مهمانان عزیز تور ترکیه می توانند در آمفی تاتر آسپیندوس وقت گذرانی کنند. از امکانات ورزشی و تفریحی این هتل می توان به والیبال ساحلی، فوتبال ساحلی، است روباز و یک است کوچک همراه با سرسره آبی(به صورت رایگان) اشاره کرد واین هتل دارای مرکز spa باشگاه بدنسازی، است شنای 65 متری، جکوزی، ترکی، 2 اتاق سونا و اتاق بخار می باشد.با تور ترکیه همراه شوید و در این هتل بسیار معروف لحظات آرام و خوشی را کنار عزیزانتان سپری کنید. هتل آدم و حوا آنتالیا ترکیه هتل آدم و حوا آنتالیا ترکیه تور ترکیه بهار 96 تور ترکیه فروردین 96 تور ترکیه اردیبهشت 96 هتل فستیوال کوش آداسی ترکیه هتل فستیوال یکی از هتل های 4 ستاره کوش آداسی است که در ساحل بانوان قرار گرفته است. این هتل خدمات خود را به صورت all به شما مسافران تور ترکیه ارائه می کند. هتل در دیدنی های کوش آداسی نظیر خانه مریم مقدس قرار گرفته و با فرودگاه عدنان مندرس ازمیر ترکیه 70 کی. رییس جمهور روسیه در تماسی تلفنی با اردوغان از کشته شدن سه سرباز ترکیه ای در حمله هوایی روسیه در شهر الباب ابراز تاسف کرده و به همتای ترکیه ای خود تسلیت گفت. ظاهرا ناآرامی های ترکیه و هشدار برخی مقام های ایران درباره سفر به این کشور، اشتیاق گردشگران ایرانی به این مقصد را کاهش نداده است. مسئولان ترکیه با شاخه های گل به استقبال مسافران نوروزی ایران رفته اند. سفر ترکیه عملا رایگان شد در بحران ارزی و اوج گرانی ما یحتاج اولیه مردم ، یک خبر اینکه 500 یورو ارز مسافرتی به هر ایرانی برای سفر به ترکیه میدهند که حدود 2 و نیم میلیون تومان ما به تفاوت با ارز بازار دارد ... یعنی 2 و نیم میلیون از جیب توده های مردم پول میدهند به شما به شرط اینکه بلیت . مردم ترکیه عاشق غذاخوردن هستند و صبحانه برایشان مهم ترین و اصلی ترین وعده غذایی است. اگر به ایی مثل استانبول، وان، آنتالیا و کوش آداسی سفر کنید کاملا این موضوع را احساس خواهید کرد. در ترکیه صبحانه بسیار مفصل برگزار می شود و تعداد مخلفات صبحانه های ترکی آنقدر زیاد است که برایتا. پاو وینت ساختار اداری وحکومتی ترکیه
 پاو وینت ساختار اداری وحکومتی ترکیه
پاو وینت ساختار اداری وحکومتی ترکیه نوع فایل: ppt _ pptx ( پاو وینت ) ( قابلیت ویرایش ) قسمتی از اسلاید : تعداد اسلاید : 44 صفحه بسمه تعالی نام درس:نظام های اداری تطبیقی موضوع :ساختار اداری وحکومتی ترکیه سرفصل موضوعات 1- آشنایی با کشور ترکیه 2- تشکیلات حکومتی 3- ساختار 4- احزاب 5- گروههای فشار در ترکیه 6- سیستم انتخاباتی 7- وضعیت نیروهای مسلح 1- آشنایی با کشور ترکیه این کشور که امروز با نام جمهوری ترکیه شناخته میشود در گذشته با نام آسیای صغیر شناخته ...
دریافت فایل پاو وینت ساختار اداری وحکومتی ترکیه

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] http://uupload.ir/files/k6m_%d8%b5%d9%81.jpg صف زائران ترکیه (مرز خوی) با وجود گرانی ارز، این حجم سفر به ترکیه باعث رونق بازارهای ترک و پرشدن جیب ترکیه برای جنگهای منطقه ای میشه نگران فقرا نباشید،برای اونا محرم باید تعطیل بشه tebyanonline انگشتری با یک دنیا امکانات هیجان انگیز فقط با قیمت ٤٠/٠٠٠ تومان -قابل اتصال به تلفن همراه(اندروید،ویندوزفون) با ٧ قابلیت استثنایی -قابل اتصال به قفل درب هوشمند (در صورتیکه اسمارت رینگ دستتان باشد، نیازی به وارد کد نمی باشد) ٠٩١٢١٠٢٩٠٣٠ شرکت بازرگانی اریکه باستان ، از سراسر ای.
مرکز ید trump towers استانبول
پنجمین متور لحظه آ ی ترکیهرکز تجاریس بزرگ دنیا واقع در استانبوتور ترکیه بهار 97ل به نام برج ترامپ است که انرخ ویژه تور ترکیهولین مرکز ید با نام ترامپ در سطح اروپا می باشد. این مرکز تجاری در سال 2012 افتتاح گردید که اولین و بزرگ ترین مرکزتور ترکیه اردیبهشت 97 ید مخصوص ک ن را ارئه می دهد. همچنین اولین خانه تئاتر دیزنی در سطح جهان استتور ترکیه تابستان 97 که ک ن می توانند در آن سرگرم شوند.
مسافرین تور ترکیه که به دنبال مکانی برای ید و تفریح هستند می توانند به این برج ها بیایند و از امکانات منحصر بهتور ترکیه فروردین 97 فرد آن استفاده نمایند.


مرکز ید trump towers استانبول

مرکز ید trump towers استانبولمرکز ید زورلو استانبول
یکی از لو تتور لحظه آ ی ترکیهرین مراکز ید استانبول که بسیار طرفدار دارتور ترکیه فروردین 97د، مرکز ید زورلو است که خانه مد و تمامی برند های روز دنیا و ترتور ترکیه تابستان 97کیه می باشد. از ویژگی های این مرکز ید می توان به وجود سینماهایی با گنجایش بالا، انواع رستوران ها با سرو غذاهای بیننرخ ویژه تور ترکیه المللی و اصیل ترکی، پارکینگ و ... اشاره نمود.
همچنین در مرکز ید زورلو هتلی نیز وجود دارد که یکی از بهترین هتل های استانبول می باشد که با امکاناتی ویژه در خدمتور ترکیه اردیبهشت 97ت مسافرین تور ترکیه خواهند بود. مرکز ید زورتور ترکیه بهار 97لو از 10 صبح تا 10 شب به روی مهمانان باز است.

مرکز ید زورلو استانبول

مرکز ید زورلو استانبولمرکز ید متروسیتی استانبول
یکی از بهترین و لتور لحظه آ ی ترکیهو ترین مراکز ید استانبول مرکز ید متروسیتی است که بسیار طرفدار دارد. اینتور ترکیه تابستان 97 مرکز ید دارای معماری شیشه ای و متفاوت است که بسیار جذاب است. مرکز ید متروسیتی دارای 140 فروشگاه با انواع مارک ها و برند های روز ترکیه و جتور ترکیه بهار 97هان است که با بهترین قیمت عرضه می شود.
از دیگر امکانات این متور ترکیه فروردین 97جتمع وجود رستوران های خوب و معروف است که غذانرخ ویژه تور ترکیههایی بسیار لذیذ سرو می کند. مسافرین عزیز تور ترکیه می توانند در کنار ید خود به ایتور ترکیه اردیبهشت 97ن رستوران بیایند و از غذاهای لذیذ آن لذت ببرند.

مرکز ید متروسیتی استانبول

مرکز ید متروسیتی استانبولمرکز ید فروم استانبول
یکی از محبوب ترین مرتور لحظه آ ی ترکیهاکز ید استانبول که بسیار مورد توجه مردم بومی و گردشگران قرار دارد، مرکز ید فروم است. این مرکز ید یکیتور ترکیه تابستان 97 از بهترین مراکز ید است که همیشه چندید برند در آن از تخفیف ویژه برخوردار هستند و مسافریننرخ ویژه تور ترکیه عزیز می توانند ید خوب و با کیفیت داشته باشند.
همچنین در مرکز ید فروم جندین سالن سینما، رستوراتور ترکیه بهار 97ن های بین المللی و شهربازی مختص ک ن نیز وجود دارد تا مسافرین یدی راحت داتور ترکیه فروردین 97شته باشند. مسافرین عزیز تور ترکیه می توانند به همراه خانواده تمامی مایحتاج خود را از ایتور ترکیه اردیبهشت 97ن مرکز ید تهیه نمایند.

مرکز ید فروم استانبول

مرکز ید فروم استانبول
هتل گلدن پارک استانبول ترکیه از بهترین هتل های 4 ستاره استانبول می توان به هتل گلدن پارک اشاره نمود.این هتل تا میدان تقسیم فاصله اندکی دارد.همچنین گردشگران  تور ترکیه  که علاقه زیادی به بازدید از جاذبه های گردشگری دارند می توانند از ایاصوفیه، مسجد کبود،  بازار بز. کشور ترکیه مهد فرهنگ و پایتخت تمدن و نقطه ی اتصال دو قاره ی آسیا و اروپا است. تور ترکیه همواره در این کشور در جریان است. از آغاز تاریخ، سرزمین آناتولی جزو سرزمین های اولیه بوده که مهاجرت اقوام مختلف به آن انجام می شده است. مولود چاووش اوغلو امور خارجه ترکیه اعلام کرد که ادامه عملیات سپر فرات ترکیه در منبج قطعی بوده و هدف بعدی ترکیه پس از الباب، آغاز عملیات برای آزادسازی منبج است.