انگلیسی برای همه - اخبار روز

با سلام خدمت همکاران گرامی گردهمایی عمومی دبیران محترم زبان انگلیسی متوسطه دوم به شرح ج زیر برگزار می گردد. حضور همکاران ا امی است و گواهی حضور در همان ساعت صادر می گردد. با تشکر از حضور شما ردیف گروه درسی دوره روز تاریخ ساعت مکان زبان انگلیسی متوسطه2 یکشنبه 14/09/95 13 الی 30/14 گروهه.
مشکل-تخصیص-مکان-برای-سیستم-حمل-و-نقل-درون-شهری-در-یک-شرکت-بزرگ-با-استفاده-از-الگوریتم-فرا-ابتکاری
مشکل تخصیص مکان برای سیستم حمل و نقل درون شهری، در یک شرکت بزرگ با استفاده از الگوریتم فرا ابتکاری
فرمت فایل ی: .zip
فرمت فایل اصلی: doc
تعداد صفحات: 22
حجم فایل: 1030 کیلوبایت
قیمت: 22000 تومان

توضیحات:


مقاله ترجمه شده با عنوان مشکل تخصیص مکان برای سیستم حمل و نقل درون شهری، در یک شرکت بزرگ با استفاده از الگوریتم فرا ابتکاری، در قالب فایل word و در حجم 22 صفحه، بهمراه pdf اصل مقاله به زبان انگلیسی.


عنوان انگلیسی مقاله:
location-allocation problem for intra-transportation system in a big company by using meta-heuristic algorithmسال چاپ: 2013
منبع:
socio-economic planning sciencesبخشی از ترجمه:

این مقاله اشاره به مشکل محل تخصیص تاسیسات پارکینگ در شرکت فولاد مبارکه دارد. هدف از این مطالعه، پیدا محل بهینه برای تاسیسات پارکینگ و دیگر اختصاصات سفرهای بین سازمانی برای تاسیسات پارکینگ است. برای بهینه سازی هزینه و پوشش تقاضاهای حمل و نقل تمام سازمانها، یک مدل ریاضی طراحی شده و توسط یک بسته نرم افزاری تجاری حل شده است. همچنین، تعدادی وسیله نقلیه به هر پارکینگ اختصاصی داده شده است. یک الگوریتم فراابتکاری هیبرید (پیوندی)، ترکیب الگوریتم ژنتیک با آنیلینگ موازی شبیه سازی شده، توسعه داده شد که میتواند حتی در ساختار پیچیده تر این مشکل هم استفاده شود. نتایج نشان داد که الگوریتم هیبرید کارآمدی زیادی در حل این نوع مشکلات دارد ...
فهرست مطالب:
چکیده
مقدمه
ساختار مساله

مراحل الگوریتم فرا ابتکاری

روش رمزگذاری راه حل

راه حل اولیه

دمای اولیه و پایان

تعادل
فرایند خنک کننده

تولید راه حل نزدیک

محاسبه مقدار تابع هدف

بهبود راه حل پایانی
عملگر متقاطع

بررسی بهره وری الگوریتم فرا ابتکاری

معماری پروژه

جمع آوری داده ها

دپارتمان ها (ادارات) و مکان نامزدشده

ظرفیت مکان های انتخاب شده

داده های تقاضا حمل و نقل

برآورد پارامترهای هزینه مدل

نتایج محاسباتی

نتیجه گیری


 فایل
پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.جهت مشاوره تخصصی شیوه لیسانس به داروسازی مجارستان کافیست


با تلفن ثابت با شماره 9099071611


و یا باموبایل همراه اول با شماره 99225595 تماس بگیرید.


تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )


دانشجویان فارغ حصیل کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته های مرتبط با پزشکی، مانند علوم آزمایشگاهی، بیوتکنولوژی، ژنتیک، ی ژنتیک و … که علاقمند به تحصیل در مجارستان به صورت لیسانس به پزشکی یا کارشناسی به پزشکی، فوقلیسانس به پزشکی یا کارشناسی ارشد به پزشکی هستند، در صورت داشتن مدارک بین المللی زبان انگلیسی می توانند در رشته داروسازی به زبان انگلیسی، در های علوم پزشکی مجارستان تحصیل نمایند.


پذیرش بدون آزمون لیسانس به داروسازی در مجارستان
در حال حاضر ای علوم پزشکی مجارستان برای جذب دانشجو در لیسانس به پزشکی محدویت سنی تا 30 سال دارند و دانشجویان با در دست داشتن مدرک لیسانس مرتبط یا همان کارشناسی و یا فوق لیسانس یا همان کارشناسی ارشد علوم پزشکی همراه با مدرک زبان انگلیسی ایلتس 6.5 یا تافل 82 در صورت وجود ظرفیت می توانند داروسازی در سال آینده 2017-2018 ورود نمایند.
علاقمندان به تحصیل به صورت لیسانس به پزشکی رشته داروسازی در های علوم پزشکی مجارستان در سال اول رشته داروسازی به زبان انگلیسی در مجارستان پذیرش می شوند و بعد از اتمام دوره پنج ساله رشته داروسازی در مجارستان مدرک ای حرفه ای داروسازی به دانشجویان اعطا می گردد.
دانشجویان فارغ حصیل از های علوم پزشکی مجارستان به صورت لیسانس به پزشکی می توانند در تمامی حوزه های شنگن و مشغول به کار شوند.
به علت تایید بودن های علوم پزشکی مجارستان ،دانشجویان مشتاق تحصیل در مجارستان لیسانس به پزشکی می توانند از کمک هزینه ت ایران به صورت دریافت ارز تی پس از ثبت نام در های علوم پزشکی مجارستان لیسانس به پزشکی بهرهمند شوند.

ارزشی لیسانس به پزشکی مجارستان در وزارت بهداشت

این مدرک مورد تایید وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران می باشد و دانشجویان بعد از تایید مدارک خود می توانند در داخل ایران مجوز داروخانه ب کنند.
مدارک پزشکی دنشگاههای پزشکی مجارستان به صورت مشروط می باشد و دانشجویان بعد از ورود به ایران می توانند بعد از امتحان علوم پایه و تکمیل ریات واحد در های علوم پزشکی ایران مدرک خود را تایید نمایند.
شروط وزارت بهداشت برای تایید مدارک پزشکی و لیسانس به داروسازی مجارستان دارا بودن دیپلم همگن تجربی یا ریاضی می باشد و باید جمع معدل کل دیپلم تجربی با ریاضی و پیش ی تقسیم بر 2 به معدل 16 برسد.


منبع: تحصیل در مجارستان - لیسانس به داروسازی مجارستان
مقاله-ترجمه-شده-با-عنوان-کاربرد-تکنیک-های-داده-کاوی-برای-شناسایی-شاخص-های-کلیدی-عملکرد
مقاله ترجمه شده با عنوان کاربرد تکنیک های داده کاوی برای شناسایی شاخص های کلیدی عملکرد
فرمت فایل ی: .rar
فرمت فایل اصلی: doc, pdf
تعداد صفحات: 33
حجم فایل: 4012 کیلوبایت
قیمت: 30000 تومان


مقاله ترجمه شده با عنوان کاربرد تکنیک های داده کاوی برای شناسایی شاخص های کلیدی عملکرد، به همراه اصل مقاله،


جزئیات بیشتر این محصول:
عنوان انگلیسی مقاله:


applivation of data mining techniques to indentify relevant key performance indicators

عنوان فارسی مقاله:
کاربرد تکنیک های داده کاوی برای شناسایی شاخص های کلیدی عملکردفرمت فایل ترجمه شده: word، قابل ویرایش.
تعداد صفحات فایل ترجمه شده: 23

تعداد صفحات فایل اصلی: 10 فایل
پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.مقاله ترجمه شده تجارت الکترونیک به همراه متن انگلیسی آن
ید فایل


ctronic commerce
electronic commerce, commonly known as (electronic marketing) e-commerce or ecommerce, consists of the buying and selling of products or services over electronic systems such as the internet and other computer networks. the amount of trade conducted electronically has grown extraordinarily with widespread internet usage. the use of commerce is conducted in this way, spurring and drawing on innovations in electronic funds transfer, supply chain mana ent, internet marketing, online transaction processing, electronic data interchange (edi), inventory mana ent systems, and automated data collection systems. modern electronic commerce typically uses the world wide web at least at some point in the transaction"s lifecycle, although it can encomp a wider range of technologies such as e-mail as well.

تجارت الکترونیک

معمولا به عنوان تهیه یا خدمات رسانی به سیستمهای الکترونیکی هماننند اینترنت و شبکه های کامپیوتری شناخته شده است.
منبع تجارت هدایت شده الکترونیکی رشد بسیار فوق العاده ای همراه با کاربرد گسترده اینترنت دارد.و تجارت در این راه اداره شده است, تشویق برای سرمایه گذاری در معامله قرضه تی , فراهم زنجیره مدیریت, ید اینترنتی , پروژه های به روز معامله , تغییرات ورودی داده الکترونیکی , فهرست سیستمهای مدیریت , و اتوماتیک شدن سیستمهای انتخاب داده.تجارت الکترونیک پیشرفته نوعا وب گسترده ای از جهان را در کمترین اشاره در زمان معامله , استفاده می کند , همچنین او می تواند یک پهنای اندازه از تکنولوژی را همانند e-mail به خوبی شامل شود.
یک تجارت الکترونیکی با درصد بالا برای آیتم های واقعی همانند ارتباط موفق پولی روی یک وبسایت تماما به صورت الکترونیکی اداره می شود, اما بیشترین تجارت الکترونیک شامل مبادله فیزیکی موارد از بعضی راهها می باشد.فروش به روز اغلب به عنوان فروش کلی و فروش ده به روز که به عنوان e-tail نامیده می شود, شناخته و مصرف می شود.
اغلب فروشهای بزرگ , تجارت الکترونیکی را روی وب ارائه می ددهند.

ید فایل

مقاله ترجمه شده تجارت الکترونیک به همراه متن انگلیسی آنمقاله ترجمه شده تجارت الکترونیکتجارت الکترونیکمقاله ترجمه شدهمقاله ترجمه شده به همراه متن انگلیسی آنمقاله ترجمه شده با متن انگلیسیتجارتالکترونیک
ید این محصول
مجله ها انگلیسی زبان از بهر تقویت زبان انگلیسی /part :1 مجله ها انگلیسی لسان برای تقویت زبان انگلیسی /part :1 مجلات انگلیسی زبان برای تقویت زبان انگلیسی part :1 ده مجله رنگی حاوی مطالب متنوع وجالب خواندنی برای تقویت زبان انگلیسی تقویت مهارت دریافت فایل ...
دریافت فایل
ید این محصول تمرکز این روش بر روی درک مطلب و شنیدن زبان است که طبیعی ترین روش و راه یادگیری زبان می باشد.
اگر دقت کرده باشید بچه هایی که خیلی خوب زبان دوم را آموخته اند، قبل از خواندن و نوشتن، از شنیدن زبان بوسیله پدر و مادر و مربیان استفاده کرده اند.
shenidar
بسیاری از افرادی که زبان انگلیسی را خیلی روان فرا گرفته اند، ابتدا از روش رویکرد شنیداری بهره بردند. یادگیری و آموزش این روش ضمن کارآمد بودن آن، نسبت به دیگر متدها، آسان تر است.
این روش مبتنی بر گفتگوست و در نتیجه فراگیران بیشتر، مشغول به صحبت و شنیدن زبان هستند.
نشانه های بصری در این روش مهمترین ابزار است و نباید تمرکز روی دیگر مهارت ها مثل خواندن و نوشتن باشد.
این روش برای چه افرادی مناسب تر است؟
بر اساس تحقیقات انجام شده و نکات فوق، این روش بیشتر مناسب فراگیران جوان است. افرادی که علاقه مند به درک مطلب و مکالمه هستند و سنین نوجوان و جوان را تشکیل می دهند.
مدرسین این روش مهارت مدیریت کلاس های پویا را می بایست داشت
منبع:irancanada-ac.com
عنوان انگلیسی مقاله: semantic web service discovery system for road traffic information services
عنوان فارسی مقاله: سیستم کشف سرویس وب معنایی برای سرویس های اطلاعات ترافیک جاده ای
دسته: فناوری اطلاعات - کامپیوتر
فرمت فایل ترجمه شده: word (قابل ویرایش)
تعداد صفحات فایل ترجمه شده: 27
جهت رایگان نسخه انگلیسی این مقاله اینجا کلیک نمایید
ترجمه ی سلیس و روان مقاله آماده ی ید می باشد.
_______________________________________
چکیده ترجمه:

در این مقاله قصد داریم به تشریح یک پلت فرم چند عامله برای سیستم اطلاعات مسافر پردازیم که در این سیستم، به مسافرین اجازه داده شده تا سرویس وب مربوط به اطلاعات ترافیک جاده ای (wss) که با نیاز مندی آن ها بهترین مطابقت را دارد پیدا کنند. پس از مطالعه ی پروپوزال های موجودی که به کشف ws معنایی پرداخته بودند، یک الگوریتم تطابق ترکیبی را پیاده سازی کردیم که به صورت کامل آنرا تشریح خواهیم نمود. پروفایل های ws معنایی به صورت خ ر به عنوان owl-s ها شناخته شده و همچنین درخواست مسافر در آن به صورت یک پروفایل owl نشان داده می شود. این الگوریتم، مقیاس ها و وزن های مختلفی را به هر پارامتر پروفایل ws تخصیص داده شده که این تخصیص بر اساس سطح ارتباط، نوع و ماهیت آن ها صورت می گیرد. برای انجام این کار، الگوریتم پائولوچی را توسعه داده ایم و از آن در سناریوی خود استفاده نموده ایم. همچنین مقیاس های معنایی جدیدی، مخصوصاٌ استفاده از رابطه ی هم نیا، برای بهبود فراخوانی ها بکار گرفته شده که به سرویس های مربوطه اجازه داده تا به وسیله ی کاربرانی که هنوز بازی ن شده اند کشف شوند. اگرچه ما روابط مفهوم تشابه را افزایش داده ایم و زمان اجرا را با استفاده از مرحله ی پیش پردازش (که به کاهش مجموعه ی به احتمال مفید ws می پردازد) بهبود داده ایم. این امر باعث بهبود الگوریتم تطابق معنایی گردیده است.
واژگان کلیدی:
سرویس های وب معنایی، تطابق گذاری، بازی اطلاعات، سیستم های اطلاعات ترافیک جاده ای، کشف دانش


جهت محصول اینجا کلیک نمایید

ترجمه مقاله سرویس وب مربوط به اطلاعات ترافیک جاده ای - ...


maktabestan.ir › فایل ها › مقالات ترجمه شده


در این مقاله قصد داریم به تشریح یک پلت فرم چند عامله برای سیستم اطلاعات مسافر پردازیم که در این سیستم، به مسافرین اجازه داده شده تا سرویس وب مربوط به اطلاعات ...ترجمه مقاله سرویس وب مربوط به اطلاعات ترافیک جاده ای ...


20elm.pergig.ir/سرویس-وب-مربوط-اطلاعات-ترافیک-جاده ای/
1 دی 1395 - ترجمه مقاله سرویس وب مربوط به اطلاعات ترافیک جاده ای در این مقاله قصد داریم به تشریح یک پلت فرم چند عامله برای سیستم اطلاعات مسافر ...مقاله ترجمه شده با عنوان سیستم کشف سرویس وب معنایی برای ...


12564yadg.9i8.ir/

مقاله ترجمه شده با عنوان سیستم کشف سرویس وب معنایی برای سرویس های اطلاعات ... به مسافرین اجازه داده شده تا سرویس وب مربوط به اطلاعات ترافیک جاده ای (wss) که ...ترجمه مقاله سرویس وب مربوط به اطلاعات ترافیک جاده ای - ...


song-code-blogfa-com.defaeestu.v3b.ir/.../ %20ترجمه%20مقاله%20سرویس%20و...

ترجمه مقاله سرویس وب مربوط به اطلاعات ترافیک جاده ای. عنوان انگلیسی مقاله: semantic web service discovery system for road traffic information servicesترجمه مقاله سرویس وب مربوط به اطلاعات ترافیک جاده ای - سایت ...


charge-free.rzb.h5h.ir/view553975
عنوان فارسی مقاله: سیستم کشف سرویس وب معنایی برای سرویس های اطلاعات ترافیک جاده ای. دسته: فناوری اطلاعات - کامپیوتر. فرمت فایل ترجمه شده: word (قابل ...ترجمه مقاله سرویس وب مربوط به اطلاعات ترافیک جاده ای


iran-document.ir/tag/ -ترجمه-مقاله-سرویس-وب-مربوط-به-اط/
ترجمه مقاله سرویس وب مربوط به اطلاعات ترافیک جاده ای.ترجمه مقاله سرویس وب مربوط به اطلاعات ترافیک جاده ای ...


www.amp .ir/articles/12969
27 مهر 1395 - مقاله ترجمه شده با عنوان سیستم کشف سرویس وب معنایی برای سرویس های اطلاعات ترافیک جاده ای. برای ید کلیک کنید: 14800 تومان عنوان ...ترجمه مقاله سیستم شناسایی خدمات وب سایت معنایی در ...


tarjomefa.com/وب+معنایی+سرویس +اطلاعات+ترافیک+جاده ای

ترجمه مقاله سیستم شناسایی خدمات وب سایت معنایی در سرویس اطلاعات حمل و ... سیستم، به مسافرین اجازه داده شده تا سرویس وب مربوط به اطلاعات ترافیک جاده ای ...ترجمه مقاله سرویس وب مربوط به اطلاعات ترافیک جاده ای ...


8.cermet.ir/f1657/
28 آذر 1395 - امید است با مفید بودن این فایل ترجمه مقاله سرویس وب مربوط به اطلاعات ترافیک جاده ای گامی در جهت پیشرفت تجارت الکترونیک برداشته شود ...رایگان ترجمه مقاله سرویس وب مربوط به اطلاعات ترافیک ...


nasimbook.4kia.ir/info2/110115/ -رایگان-ترجمه-مقاله-سرویس-وب-مربوط-به/
رایگان ترجمه مقاله سرویس وب مربوط به اطلاعات ترافیک جاده ای. عنوان انگلیسی مقاله: semantic web service discovery system for road traffic information ...امور زیر با کمترین هزینه انجام می شود
نگارش ی مقالات
بازنویسی مقالات
وبلاگ
نوشتن کتاب
ویرایش
pdf
پاور پوینت
نگارش مطبوعاتی
نوشتن گزارش
پژوهش
نگارش رزومه کاری
نوشتن نقد
نوشتن سخنرانی
نویسندگی فنی
نگارش سفرنامه
ترجمه کره ای به فارسی
ترجمه فار. تحصیل در نروژ
موقعیت
آب و هوای کشور نروژ در مناطق مختلف متفاوت است .مساحت کشور نروژ در حدود 385252 کیلومتر مربع میباشد و جمعیت آن 5109059 نفر میباشد . حکومت نروژ از نوع پادشاهی مشروطه میباشد . این کشور جزء اتحادیه اروپا نمیباشد . نروژ دارای هر چهار فصل بهار ، تابستان ، پاییز و زمستا.

فعل های have و has در زبان انگلیسی بسیار مهم و پرکاربرد هستند. این فعل‎ها هم به عنوان فعل اصلی جمله و هم به عنوان فعل کمکی جمله مورد استفاده قرار می‎گیرند. برای منفی این فعل ها نکاتی را باید مورد توجه قرار دهید در ادامه مطلب با ترجمه آنلاین فارسیز همراه باشید.
به دو شکل می‎ت.
21 ساعت قبل
تویتر
گوگل پلاس
تلگرام
واتس اپ
لینکدین
ایمیلب
دسته بندی
دسته بندی نشده
ترخیص کالا به انگلیسی به صورت های مختلفی آمده است اما آنچه که مشخص است و به صورت زیاد از آن استفاده می شود در زبان انگلیسی clearance می باشد ترخیص . 1- انگیزه : مانند ى باشید که دوست دارد انگلیسی بیاموزد. 2- دیکشنری : یک دیکشنری انگلیسی خوب تهیه کنید. 3- اشتباه ممنوع : از اشتباهات پرهیز کنید. 4- تلفظ : تلفظ اصوات انگلیسی و علائم فونتیک را یاد بگیرید. 5- ورودی : با خواندن و شنیدن مکرر جملات، انگلیسی را در ذهنتان ماندگار کنید تعداد صفحات: 31 کد محصول :6731 حجم فایل:78,1 kb نوع فایل :rar


اقدام پژوهی ایجاد انگیزه و فعال سازی دانش آموزان جهت درس زبان انگلیسی
اقدام پژوهی ایجاد انگیزه و فعال سازی دانش آموزن جهت درس زبان انگلیسی
چکیده
پژوهش حاضر، تلاشی است که در راستای بررسی تأثیر ایجاد انگیزه و فعال سازی دانش آموزن جهت درس زبان انگلیسی دختر سال دوم متوسطه در سال تحصیلی 95-94 انجام گرفته است. به همین منظور تعداد — نفر دانش آموز دختر سال متوسطه دوم ، از طریق نمونه گیری تصادفی طبقه ای یا طبقه بندی شده به عنوان جامعه آماری انتخاب شدند. سپس برای تعیین ضریب هوشی دانش آموزان ـ با کمک مشاور مدرسه ـ تست ریون روی دانش آموزان اجرا گردید.بعد از این مرحله، قبل از اجرای پژوهش، از دروس اول ، دوم و سوم کتاب سال سوم راهنمایی، آزمونی به عنوان پیش آزمون برگزار گردید و بعد از اجرای پژوهش نیز از دروس هفت،هشت و نه کتاب، آزمون دیگری بین دانش آموزان به عنوان پس آزمون اجرا شد. پیشرفت تحصیلی دانش آموزان بر اساس میانگین نمرات پیش آزمون و پس آزمون اندازه گیری شد. پس از تجزیه و تحلیل آماری داده ها ، با استفاده از روش تحلیلی آزمون دو زوجی (paired sample t test ) نتایج نشان داد که ایجاد انگیزه می تواند روی بالا بردن میزان یادگیری درس زبان دانش آموزن مؤثر باشد.
مقدمه
موضوع اصلی من ایجاد انگیزه و فعال سازی دانش آموزن جهت درس زبان انگلیسی میباشد.هدف من از انجام این اقدام پژوهی ایجاد انگیزه و فعال سازی دانش آموزان در درس زبان انگلیسی سال دوم متوسطه است. همانگونه که بر همگان آشکار است حدود سی و چند سال است که کتاب زبان انگلیسی تغییر نیافته است و با وجود اینکه این کتاب بر اساس روش audio-lingual method طراحی شده که براساس تکرار ،تمرین ،عدم ترجمه و تا حد ممکن عدم تدریس گرامر می باشد ولی در بسیاری از مدارس هنوز این کتاب به روش gtm که بر اساس ترجمه، حفظ و ارایه حفظیات است تدریس می شود و معلم حرف اول و آ را می زند. پس جایگاهی برای اکتشاف، آزمون و خطا و ایجاد محیطی شاد برای ایجاد انگیزه و علاقه باقی نمی ماند.در واقع یادگیری یک زبان خارجی امریست که نیازمند وقت و تلاش فرد است اما با دانستن اینکه یادگیری پایدار و عمیق چگونه رخ می دهد و در چه شرایطی آسانتر اتفاق می افتد می توان این امر را تسهیل نمود. از دیدگاه کرشن(1985) یادگیری می تواند تنها زمانی رخ دهد که شرایط ویژه خاصی وجود داشته باشد که این شرایط عبارتند از تفکر مثبت ، اعتماد به نفس ، پایین بودن اضطراب. زمانیکه این شرایط وجود داشته باشند و مواد آموزشی به دانش آموز ارائه شود دانش آموز از های عاطفی می گذرد و می تواند از این مواد عملا استفاده کند. در همین رابطه، دیویس (1996) چگونگی اینکه دانش آموزان می توانند یک زبانی را به شکل بهینه یاد بگیرند را به شکل زیر بیان می کند:در یادگیری چگونگی استفاده از یک زبان ، دانش آموزان باید فعالانه در فرایند آموزش شرکت کنند . معلم زبان باید فرصت هایی را در محیط کلاس درس ایجاد کند که دانش آموزان زبان را بفهمند. با استفاده از استراتژی های متنوع در تدریس، دانش آموزان میتوانند با استفاده از روش های فعال ،در بکار گیری زبان بهره ببرند و چگونگی کارکرد زبان و گرامر و ارتباط را فرا بگیرند.
ی و لانگ (2003) در بررسی امر یادگیری به این نتیجه رسیده اند که یادگیری فرایندی منحصر به فرد و فردی است که در این فرایند افراد توانایی ایجاد دانش ، تعمق بخشیدن به فهم موضوع و بنابراین مسئولیت پیشرفت خود را خود به عهده می گیرد.
در تعریفی اختصاصی تر، وانگر (2007) اظهار می کند که یادگیری تغییری نسبتاً دائمی در رفتار است که نتیجه تجربه فرد است.


لینک :
اقدام پژوهی ایجاد انگیزه و فعال سازی دانش آموزان جهت درس زبان انگلیسی


اقدام پژوهی ایجاد انگیزه و فعال سازی دانش آموزان جهت درس زبان انگلیسی دانش آموزانی که قصد دارند مکالمه زبان انگلیسی خود را تقویت نمایند، میتوانند از روش های زیر استفاده کنند: تقویت مکالمه زبان انگلیسی با تکنیک سایه آموزش مکالمه زبان انگلیسی با استراتژی های گفتگو و مکالمه به زبان انگلیسی تمرین الگوهای جدید در مکالمه زبان انگلیسی منبع:http://efu. /
رایگان کتاب آموزش جاوا به زبان فوق العاده ساده
رایگان کتاب آموزش جاوا به زبان بسیار ساده

............................................................


توضیحات::........:زبان برنامه نویسی جاوا در دنیا روز به روز با اقبال بیشتری مواجه می شود و عده ی زیادی به برنامه نویسی با این زبان روی می آورد. دلیل این هم روشن است;;;: امن بودن و در عین حال قدرت زبان جاوا باعث گردیده, تعداد برنامه نویس هایی که با جاوا کار می کنند از تعداد برنامه نویس هایی که با سایر زبان های برنامه نویسی کار می کنند به مراتب بیشتر باشد...#در کنار این موضوع شاهد رواج گسترده ی گوشی های هوشمند بین تمام مردم دنیا هستیم, که اکثرا از سیستم عامل اندروید استفاده میکنند و حال آنکه ما برای ایجاد و نوشتن اپلیکیشن ها و برنامه های جانبی روی اندروید بایستی از جاوا استفاده کنیم.....# باید توجه داشت که بخش رابط کابری اندروید با زبان جاوا نوشته شده است و برنامه های اندرویدی میتوانند برای ارتباط با لایه های زیرین سیستم عامل اندروید از کتابخانه های جاوایی اندروید بهره ببرند.......همچنین برای کار با پایگاه داده هایی همچون اوراکل, بدون دانستن زبان جاوا امری غیر ممکن است....# زیرا که برای کاربا پایگاه داده ی اوراکل می بایستی حتما , با جاوا آشنایی داشته باشیم. ما با استفاده از جاوا قدر خواهیم بود تا برنامه های کاربردی, برای لینو , اندروید و ویندوز بنویسیم......هدف بنده از نگارش این کتاب ارتقای سطح علمی جاوا در ایران بوده و معیار اصلی من هنگام تالیف کتاب مورد توجه قرار دادن خوانندگان مبتدی و کاربرانی که اصلا برنامه نویسی نکرده اند بوده است..#در عین حال از کابران حرفه ای نیز غافل نشده ام, و این کتاب شامل نکات ارزنده ای برای متخصصین حرفه ای کامپیوتر است..#رویه آموزشی کتاب هم از مطالب مقدماتی شروع شده و تا سطح پیشرفته پیش میرود...#سعی من در تالیف این کتاب به صورت خود آموز بوده به صورتی که شما دیگر نیازی به کلاس آموزشی یا ندارید..#و اما وجه تسمیه این کتاب با سایر کتاب های فارسی جاوا موجود در ایران , در این است که بنده تمام مطالب فصل های کتاب را از آ ین ویرایش های کتاب های معتبر انگلیسی اخذ کرده و به جرات می توانم بگویم حتی از یک منبع فارسی //که معمولا پر از اشتباه اند// استفاده نکرده ام...#پیش فرض من در هنگام نوشتن کتاب این بوده است, که خوانندگان این کتاب در سطح مقدماتی و پایین قرار دارند و قدم به قدم توسط مطالعه ی این کتاب به سطح خوبی در جاوا خواهند رسید.......
.....................................................................
نام کتاب ;;: آموزش جاوا به زبان فوق العاده ساده
نویسنده ;;: هادی خداپناه
تعداد صفحه ;;: 140
حجم فایل ;;: 4,520 کیلوبایت
.................................................................
# ...برای اینجا کلیک کنید....#
پایگاه رایگان کتاب مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان # کتاب آموزش #پایگاه اینترنتی رایگان # کتاب آموزش برنامه نویسی جاوا در 21 روز کتاب آموزش زبان #اموزش برنامه نویسی به زبان جاوا,اموزش #ساده برای # کتاب آموزش برنامه نویسی java به زبان ساده #java به زبان ساده, کتاب آموزش جاوا به زبان ساده, کتاب اموزش جاوا, #رایگان tehkala # کتاب جاوا به زبان فوق العاده ساده , نصب جاوا #/ -کتاب# کتاب جاوا به زبان فوق العاده ساده , نصب جاوا , آموزش جاوا , آموزش جاوا به زبان ساده # آموزش : آموزش زبان انگلیسی - رایگان جاوا. بازی جاوا # مجموعه کامل آموزش زبان انگلیسی به صورت # کتاب آموزش زبان # رایگان نرم افزار رایگان نرم افزار،بازی,کتاب,آموزش #زبان های بسیاری #از خط فرمان به فایل # کتاب رایگان کتاب رمان کتابخانه امید ایران / -کتاب-آموزش# کتاب آموزش زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته تا به # کتاب جاوا به زبان ساده; مرکز رایگان - کار با این نرم افزار ساده بوده و به راحتی #( کتاب آموزش #به صورت رایگان به ایمیل # آموزش گام به گام زبان انگلیسی، به صورت # آموزش گام به گام زبان انگلیسی، به #پلاگین های جاوا # صدها کتاب رایگان # کتاب جزوه آموزش رایگان آموزش کامپیوتر جاوا; دلفی و #، کتاب آموزش #c به زبان ساده #سی شا ، کتاب آموزش قدم به قدم : . آموزش جاوا, اوراکل, جاوا چیست؟, دستورات جاوا, زبان برنامه نویسی جاوا, سیستم عامل اندروید, هادی خداپناه

برای مشاهده معادل انگلیسی "رینگ پشت گیر، رینگ پشت بند، حلقه ضامن" (رینگ پشت گیر، رینگ پشت بند، حلقه ضامن به انگلیسی ) بر روی لینک زیر کلیک کنید: http://transdic. /?zpbw_postkey=dmx3z7.kfvl_kboep8jh5a برای سفارش ترجمه فنی انگلیسی اینجا کلیک کنید: ترجمه فنی
دسته بندی: مکانیک، تاسیسات
برچسب ها: رینگ . قوانین آموزشی در ترکیه
استارت تحصیلات در کشور ترکیه از سن 6 سالگی فرد زده میشود و طول دوران آن تا دوازده سالگی میباشد. دانش اموزان باید 5 سال را در مقطع ابت بگذرانند و در این دوران به فراگیری زبان انگلیسی مشغول میشوند که البته در برخی مدارس خصوصی زبان های آلمانی،فرانسوی و اسپا. همه قصه هایم برای تو همه غصه هایم برای من همه مهتاب و ستارگان شب برای تو بی کران اندود سیاهی شام برای من همه مهر و آفتاب زیبایش برای تو همه ابر و دلگیری آسمان برای من همه دلدادگی و عاشقانه برای تو همه دلش تگی و حسرت برای من همه شور و شوق و جنون دلدادگیم برای تو همه خسران و حسرت و پ.

برنامه کلاس های ترم تابستان کانون شهید رجائی داران
سال تحصیلی 96-95

ساعت
2-12


ساعت
12-10


ساعت
10-8


ایام هفته
فوتسال
آموزش مجری گری


والیبال
آموزش مداحی


فوتسال


شنبه
کامپیوترخوشنویسی
فوتسا. آگهی استخدام یک شرکت ساختمانی در صدد استخدام تازه فارغ حصیلان یا دانشجویان سال ا در رشته عمران (ترجیحا مدیریت ساخت) علاقه مند به تحقیق و توسعه و انجام پروژه های پژوهشی می باشد. توانایی کدنویسی در نرم افزار متلب و تسلط بر زبان انگلیسی دارای امتیاز مثبت می باشد. ارسال رزومه به: rde. م. آ . - 1992 م - ۷۵۵ ص - دوستونی - ی پ ویی گالینگور - چاپ اصلی - نشر چمبرز - انگلستان - شامل بیش از 350000 لغت مترادف و متضاد - chambers thesaurusnew edition in a-zmanaging editor catherine schwarzeditors anne seaton , george davidsonjohnsimpsonتزاروس چمبرز انگلیسی - گنجینه لغات انگلیسی - تساروس - تزاروس - گنج لغات انگلیسی - آموزش زبان انگلیسی عرض سلام خدمت تمامی بازدید کنندگان محترم سایت جوبوک در خدمت شما هستم با معرفی و یکی دیگر از کتابهای زبان با موضوع آموزش زبان انگلیسی را برای شما عزیزان قرار دادم امیدوارم لذت ببرید ... کتاب گرامر زبان انگلیسی و وندهای انگلیسی قابل استفاده برای تمام ... دریافت. فارسیز

یکی از چالش های یادگیری زبان انگلیسی، تشخیص کلماتی هستند که مثل هم تلفظ می‎شوند اما متفاوت نوشته می‎شوند و ترجمه آنها در متون انگلیسی هم متفاوت است. در ادامه با سامانه ترجمه آنلاین فارسیز همراه باشید تا به بررسی دو کلمه شبیه اما متفاوت principal و principle بپردازیم.

هر دو کلمه از ریشه ی انی در لاتین primus یا prime گرفته شده‎اند و به هم به نوعی مرتبط هستند. اما باید در ترجمه انگلیسی به فارسی تفاوت آنها را درست تشخیص دهیم.

principal
این کلمه هم می‎تواند اسم باشد و هم صفت که در هر ح معنی متفاوتی دارد.

اسم: رئیس، س رست، ؛ مدیر مدرسه؛ مبلغ اولیه سرمایه گذاری (سرمایه اصلی)
صفت: مهمترین، اصلی، عمده؛ رئیس؛ اشاره به سرمایه اصلی

مثال:
!i turned my principal investment of $3,000 into $4,000
“من سرمایه اصلی ام را از 3 هزار دلار به 4 هزار دلار تغییر دادم!”
.the principal of the school is retiring this year
“مدیر مدرسه امسال بازنشسته میشه”
.air pollution is a principal cause of respiratory ailments
“آلودگی هوا عامل اصلی بیماری‎های تنفسی است.”
ترجمه تخصصی

principle
این کلمه همیشه اسم است، مگر این که شکل های دیگر آن در جمله به کار رفته باشد. principled صفت ساخته شده از principle است و به صورت جمع principles هم در جملات دیده می شود.

اسم: یک حقیقت یا ایده ای که پایه رفتار یا باورهای فرد است، اصل اخلاقی، قانون پذیرفته شده برای رفتار

مثال:
.i do not agree with the principles of that religion
من با اصول آن مذهب موافق نیستم.
.there exist certain fundamental principles of human rights
اصول بنیادین مشخصی برای وجود دارد.

چطور بفهمیم کی از کدام کلمه استفاده کنیم؟
اگر در مورد شخص صحبت کنیم principal
اگر در مورد اصل پول یا سرمایه صحبت کنیم principal
اگر در مورد چیزهای مهم، اصلی و اولیه صحبت کنیم principal
اگر در مورد باور یا اعتقاد یا تئوری صحبت کنیم principle
اگر بعد از کلمه در ادامه جمله “in” یا “on” بیاید principle

منبع: www.myenglishteacher.eu
سفارش ترجمه آنلاین ادامه لغات درس اول ( بخش دوم)

وجود دارد


there is


انجام دادن تکالیف


do homework
چیز


thing


پاک کن


eraser
هم چنین


too


همه


everybody
ناراحت


upset


برای


for
معمولا


usually


ف. شرکت مایکل ابزار که معروفترین و بزرگترین شرکت در تامین رضایت مشتریان از شرکت های صنعتی است بیان داشته است 98% مشتریان شرکت pressure-tech از این شرکت نه تنها راضی بوده اند بلکه خدمات آن شرکت حتی از انتظارات آنان نیز فراتر بوده است. شرکت pressure-tech یک شرکت انگلیسی است که در تولید و صادرات رگولاتور استیل با فشار های ورودی و وجی مختلف از سال 1999 فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرده و تا کنون به موفقیت های بزرگی دست پیدا کرده است و به خوبی رقیب جدی و بسیار سختی برای همتایان یی خودش شده است.


2 نفر از نمایندگان شرکت مایکل ابزار به نام های فا و تریسی دواسون مسئول بازدید از این شرکت بوده اند.کارکنان شرکت pressur-tech با خوشحالی؛ تمام تاسیسات کارخانه,مواد اولیه,بدنه های مانومتر استنلس استیل و روش های کیفیت تولید را به آنان نشان دادن.نتیجه بازرسی از شرکت pressure-tech توسط این تیم به شرح زیر است:
1_این شرکت دارای توانایی اساسی به ارائه خدمات مورد نیاز به مشتریان و همچنین شرکت های بزرگ نفتی به درجه اهمیت از کم تا زیاد را کاملا داراست.
2_این شرکت درک بسیار بالایی از درخواست و نیازهای مشریان به رگلاتورهای استنلس استیل و همچنین درک مناسبی نسبت به ا امات قانونی برای تولید قطعه صنعتی و همچنین ارائه خدمات پس و قبل از فروش محصولات به مشتریان را داراست.پس از بازدید شخصی آقای مایکل از سیستم مدیریت کیفیت شرکت که دارای سرتیفیکت iso9001:2008 توسط dnv gl را داراست اعلام داشت که بسیار سند است از آشنایی با چنین شرکت انگلیسی که دارای تمامی امکانات ویژه برای تولید و خدمات هر چه بهتر به مشتریان خود می باشد.

برای ب اطلاعات بیشتر درباره رگولاتور گاز مایع و رگولاتور ا یژن به وبسایت زیر مراجعه کنید
www.parsian-gas.com
نرم افزار دیکشنری انگلیسی به فارسی وفارسی به انگلیسی نرم افزار دیکشنری انگلیسی به فارسی وفارسی به انگلیسی با امکان ترجمه ی جملات ونیزترجمه ی کلمه به کلمه نرم افزاری که ارائه می شود نرم افزاردیکشنری انگلیسی به فارسی وفارسی به انگلیسی است که امکان ترجمه ی جملات را نیز دارا می باشد وقتی با دیکشنری معنی فارسی یا معادل انگلیسی آن را جستجو می کنیم آن کلمه چه ترجمه فارسی ومترادفات آن وچه انگلیسی تا مدتهای زیادی درحافظه می ماند این نرم افزاردیکشنری مناسب برای کامپییوتر تبلت ولب تاپ است وازجمله امکانات آن جستجوی کلمات پخش صوتی کلمه ی ترجمه شده ...
دریافت فایل پاو وینت بررسی باغ انگلیسی و فرانسوی و تفاوت آنها پاو وینت بررسی تشیع لندنی و شیعه انگلیسی پاو وینت بررسی باغ سازی ژاپنی،فرانسوی،انگلیسی پاو وینت بررسی باغ انگلیسی و فرانسوی و تفاوت آنها پکیج زبان آموزی با عنوان صحبت به زبان انگلیسی مانند یک یی حروف تعریف معین در زبان ایتالیایی
همانطور که قبلا گفتیم اسم ها در زبان ایتالیایی دارای ت و تعداد هستند که میتوان از روی حرف آ اسم به آن پی برد . برای معرفه یک اسم در زبان انگلیسی کافی بود که the قبل از اسم اضافه کنیم. در زبان عربی برای معرفه “ال” به ابتدای اسم اضافه می کردیم . در زبان ایتالیایی معرفه یک اسم کمی پیچیده تر است که در این مقاله به حروف تعریف معین در زبان ایتالیایی می پردازیم .
در ایتالیایی حروف تعریف (l’articolo determinativo) با توجه به ت و تعداد اسم متغیر هستند . با توجه به ج پایین می تواند برای اسم ها از حروف تعریف خاص استفاده کرد. اگر از یک حرف تعریف به جاید دیگری برای معرفه یک اسم استفاده کنیم غلط است و کار اشتباهی می باشد . پس باید در یادگیری حروف تعریف معین در زبان ایتالیایی دقت و بسیار تمرین کنیم . در ایتالیایی برخی حروف دیگر نیز برای نکره اسامی استفاده می شود که به آن حروف تعریف نامعین در زبان ایتالیایی می گوییم .

حروف تعریف il و i
برای اسم های مفرد مذکر ( اسم هایی که مختوم به حرف o هستند) اگر با صامت شروع شوند و یکی از حروف (s+صامت) , j, z,ps نباشد از حرف تعریف il استفاده می کنیم . برای جمع مذکر اسامی که با صامت شروع می شوند و یکی از حروف (s+صامت) , j, z,ps نباشد از i استفاده می کنیم .
حروف تعریف lo و gli
برای اسم های مفرد مذکر ( اسم هایی که مختوم به حرف o هستند) اگر با صامت شروع شوند و یکی از حروف (s+صامت) , j, z,ps باشد از حرف تعریف lo استفاده می کنیم . برای جمع مذکر اسامی که با صامت شروع می شوند و یکی از حروف (s+صامت) , j, z,ps باشد از gli استفاده می کنیم .
حروف تعریف ‘l و gli
برای اسم های مفرد مذکر ( اسم هایی که مختوم به حرف o هستند) حرف اول آنها مصوت است از حرف تعریف ‘l استفاده می کنیم . برای جمع مذکر اسامی که با مصوت شروع می شوند از gli استفاده می کنیم .
حروف تعریف la و le
برای اسم های مفرد مونث ( اسم هایی که مختوم به حرف a هستند) اگر با صامت شروع شوند از حرف تعریف la استفاده می کنیم . برای جمع مونث اسامی که با صامت شروع می شوند از le استفاده می کنیم .
حروف تعریف ‘l و le
برای اسم های مفرد مونث ( اسم هایی که مختوم به حرف a هستند) حرف اول آنها مصوت است از حرف تعریف ‘l استفاده می کنیم . برای جمع مذکر اسامی که با مصوت شروع می شوند از le استفاده می کنیم .
شما می توانید با ثبت نام در سایت آموزش زبان توآموز و دوره های یادگیری زبان ایتالیای به آموزش این زبان بپردازید . جهت استفاده از کلاس های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی نیز می توانید با ما تماس بگیرید .
مقاله-ترجمه-شده-استفاده-از-هدایای-ناپسندیده-از-دیدگاه-رفتار-مصرف-کننده
مقاله ترجمه شده استفاده از هدایای ناپسندیده از دیدگاه رفتار مصرف کننده
فرمت فایل ی: .zip
فرمت فایل اصلی: pdf
تعداد صفحات: 16
حجم فایل: 601 کیلوبایت
قیمت: 13000 تومان

توضیحات:
مقاله ترجمه شده استفاده از هدایای ناپسندیده از دیدگاه رفتار مصرف کننده، در قالب فایل pdf، همراه با مقاله انگلیسی زبان اصلی مربوط به سال 2015.

برای رایگان مقاله انگلیسی، اینجا کلیک کنیدعنوان اصلی مقاله:
the use of disliked gifts from a consumer behavior perspective


سال چاپ: 2015
منبع:
journal of business research


بخشی از متن ترجمه:
استفاده یا عدم استفاده از هدایای ناپسندیده برای هدیه گیرندگان یک مشکل محسوب می شود. انتخاب آنها بر روابط شان با هدیه دهنده و نیز بازاری و ب و کار موثر است. با این حال، مطالعات درمورد این موضوع در رشته رفتار مشتری محدود است. این مطالعه با انجام پیمایشی درمورد 1269 فرد بزرگسال در اکوادور، کشوری در امریکای لاتین، متغیرها را براساس هدیه گیرنده، هدیه دهنده، رابطه آنها و هدیه شناسایی می کند. این متغیرها راه حلی برای این مشکل ارائه می کنند و براساس این یافته ها پیامدهایی از حیث نظری و عملی به دنبال دارد.

فهرست مطالب:
چکیده
واژگان کلیدی
مقدمه
1. مروری بر منابع علمی و فرضیات
فرضیات مرتبط با هدیه گیرنده
فرضیات مرتبط با هدیه دهنده
فرضیات مرتبط با رابطه هدیه دهنده و هدیه گیرنده
فرضیات مرتبط با هدیه
2. روش
3. یافته ها
4. تشریح مطالب و پیامدها


 فایل
پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.

ع حروف انگلیسی p پ زیبا و عاشقانهطراحی حروف انگلیسی پ p , ع حروف انگلیسی p , ع از حرف p , تصاویر حرف p برای پروفایل , مدل و طرح های مختلف حرف p , ع های زیبا و عاشقانه از حرف p , آلبوم تصاویر حروف p بزرگ و کوچک p حروف انگلیسی c , d , e , f , g , h , i , j , k , l , m , n , o , p , q , r , s , t , u , v , w , x , y , z نتیجه تصویری برای ع حروف انگلیسی p پ زیبا و عاشقانهع hd حروف n انگلیسی ع اچدی حروف n انگلیسی ع حروف n انگلیسی ع های حروف p انگلیسی.
مای پی لاو :نوبت رسید به طراحی ع های حرف انگلیسی p بصورت بزرگ و کوچک (p) که مثل سایر آلبوم ها در مدل و طرح های مختلف همانند فانتزی گرافیکی عاشقانه و حتی نقاشی شده و مناسب برای پروفایل در این مطلب از توپ تاپ تهیه و ارسال میشود دوستان دقت داشته باشید میتوانید ترکیب حرف انگلیسی p را با سایر حروفی که مد نظر دارید در قسمت نظرات سایت برای طراحی و تنظیم سفارشی بفرمایید حروفی که برای ترکیب با حرف p پیشنهاد میشوند در پایین آمده استhttp://mypixlove.blogsky.com/

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] نتیجه تصویری برای تصویر شهید بهشتی
***نسیم معرفت***


** ویژگی ها و خاطرات ناب از شهید بهشتی از دیدگاه شخصیت ها

1- غلامحسین حدّاد عادل می گوید :


*** در تصویری که از شخصیت بهشتی در ذهن من به جا مانده است سه عنصر بارز وجود دارد که به آنها به اختصار اشاره می کنم:

1. نظم

آقای بهشتی مظهر نظم و انضباط بودند، وقت شناس و منظم. این خصوصیت، جزئی از خصلت مدیریتی ایشان بود که بعدها در انقلاب ی به نحوی مؤثر و مفید آشکار شد.

2. امیدواری

آقای بهشتی دوستان خود را همواره به آینده امیدوار می د و به آنان روحیه می بخشیدند. مجلس و محضر ایشان، مجلس منفی بافی و اظهار یأس و دلسردی و دلمردگی نبود، بلکه مجلس تجدید نشاط در کار و تقویت روحیه و اراده و خوش بینی بود.

3. ابتکار و نوآوری

بهشتی همواره خلاق و مبتکر بود و معمولاً در هر دیدار یک فکر جدید به دوستان جوان خود القا می کرد و آنان را با یک فعالیت جدید در عرصة فکر و فرهنگ و تبلیغ ی آشنا می ساخت.


*** خاطرة نخستین دیدار خود با شهید بهشتی را فراموش نمی کنم. سال 1337، دانش آموز سال دوم دبیرستان بودم و سیزده سال داشتم. دبیرستان علوی یک مدرسة ی بود که در آن به دین و اخلاق و آموزش اهمیت بسیار داده می شد. تدریس زبان انگلیسی هم در آن مدرسه مهم و جدی بود. معلمی داشتیم پا تانی که تحصیل کردة ا فورد بود و به او “مستر هاشمی” می گفتیم. روزی پیش از ظهر که مستر هاشمی مشغول تدریس بود ناگهان دو نفر برای ورود به کلاس اجازه خواستند، یکی از آن دو، آقای علی اصغر کرباسچیان، معروف به علامه، مؤسس مدرسة ما بود و دیگری سیدی بلندقامت و خوش صورت که با معرفی آقای علامه معلوم شد آقای بهشتی است.

تازه وارد نگاه نافذ و لبخندی دلنشین و ص گیرا و متین داشت و در همان دقایق اول، توجه و احترام همگان را برانگیخت. آقای بهشتی با معلم کلاس چند جمله ای انگلیسی صحبت د و از او خواستند تدریس را ادامه دهد. بعد از چند دقیقه که از تدریس و سؤال و جواب در کلاس گذشت آقای بهشتی شروع به صحبت د و گرم و مهربان، دانش آموزان را در فراگیری زبان انگلیسی راهنمایی و تشویق د و خود مثال هایی آوردند و عملاً در تدریس انگلیسی شرکت جستند. این دیدار در من و دوستان هم کلاسی ام، که عده ای از آنها امروز در عهده دار مسئولیت های مهم هستند اثری شیرین و شگرف بر جای نهاد. در آن زمان برای ما تصور اینکه یک ، علاوه بر زبان عربی، زبان انگلیسی هم بداند دشوار بود و آن روز ما با چنین پدید ة نادری مواجه شده بودیم و حیرت کرده بودیم.
http://www.tabnak.ir/fa/news/106418/%d9%88%d9%8a%da%98%da%af%d9%8a%c2%ad%e2%80%8c%d9%87%d8%a7-%d9%88-%d8%b5%d9%81%d8%a7%d8%aa-%d8%b4%d9%87%d9%8a%d8%af-%d8%a8%d9%87%d8%b4%d8%aa%d9%8a************************************
** ویژگی ها و صفات شهید بهشتی + سایت خبری تحلیلی تابناک شهریه ی در اسلوونی
ادامه ی تحصیلات ی در کشور اسلوونی یکی از مواردی است که در سال های گذشته برای اغلب دانشجویان بین المللی جلب توجه کرده است. بعد از مساله ی اعتبار این ها یکی از مسائل حائز اهمیت برای دانشجویانی که قصد مهاجرت به اسلوونی را دارند، آگاهی یافتن از شهریه ی در اسلوون. دسته: فقه و حقوق ی بازدید: 2 بار فرمت فایل: pptx حجم فایل: 1950 کیلوبایت تعداد صفحات فایل: 38 این پاو وینت در 38 اسلاید به صورت کامل مقوله تشیع لندنی و شیعه انگلیسی را توضیح داده است. برخی از عناوین اسلاید ها: مقدمه oبنیانگذار فرقه ب ه و وه ت oمصداق های شناسایی "تشیع انگلیسی" o اه تشیع انگل. به نام خدا و برای خدا
اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام
در چند روزی از طرح سخنان ضد دینی در نقد زمان علیه السلام می گذرد، کمتر به نیت پلید آن سخنان پرداخته شده! و قصد گوینده آن سخنان، آنهم در این مقطع زمانی پرسیده نشد! و لذا به طرح چند سئوال و پاسخ . شرایط تحصیل در
هر ساله تعداد زیادی از افراد بخاطر برخورداری از شرایط تحصیل غنی از اطلاعت، به کشور سفر میکنند. ایالات متحده همه ساله بودجه بسیاری را صرف استفاده در مقوله تحقیقات علمی میکند. بیش از 3000 واحد آموزش عالی در این کشور ،همه ساله تعداد زیادی از دانشجویان را از سراسر ک.