انگلیسی برای همه - اخبار روز

اتصالات آهنی یا با نام انگلیسی fitting که به عنوان رابط ، انشعاب دهنده ، تقسیم کننده ، متصل کننده، تغییردهنده مسیرحرکت لوله ، کاهنده سایز و انسداد کننده و... برای عبور سیالات مایع و گازی مورد استفاده قرارمیگیرد.
بی شک در هر خط صنعتی نیازمند تغییر سایز لوله می باشیم،تبدیل ها دارای ی ر دنده مادگی (fnpt) و ی ر دنده نر (mnpt) میباشد، سایز قسمت مادگی از قسمت نر پایین تر می باشد.
برای دریافت لیست کامل قیمت ها کلیک کنید.جزوه یادگیری لغات 504 به روش کدینگ
جزوه-یادگیری-لغات-504-به-روش-کدینگ جزوه با موضوع یادگیری لغات 504 به روش کدینگ، در قالب pdf و در 129 صفحه. جزوه آموزشی کد گذاری کتاب 504، روشی بسیار جدید و آسان برای یادگیری لغات می باشد. برای یادگیری بسیاری از لغات انگلیسی، می توان از تداعی یا تصویرسازی استفاده کرد... فایلجهت مشاوره تخصصی پذیرش برای پزشکی و دندان پزشکی ترکیه کافیست


با تلفن ثابت با شماره 9099071611


و یا باموبایل همراه اول با شماره 99225595 تماس بگیرید.


تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )در سال های اخیر مزیت های بسیار تحصیل در ترکیه موجب شده است متقاضیان علاقه مند به تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در ترکیه شوند. هزینه تحصیل پایین , های معتبر پزشکی ترکیه ، به ایران و اروپا , امکانات رفاهی و آموزشی از جمله این مزیت هاست. در این میان تحصیل، تحصیل پزشکی در ترکیه بخش بزرگی از مهاجرت های تحصیلی به این کشور را شامل می شود. آیا شما نیز علاقه مند به تحصیلی پزشکی و دندان پزشکی در ترکیه هستید؟ آیا از مزایای تحصیل و اعزام دانشجو به ترکیه آگاهی دارید؟ آیا می دانید چگونه باید برای تحصیل در این رشته ها در کشور ترکیه اقدام نمایید؟

اخذ پذیرش برای پزشکی و دندان پزشکی ترکیه
متقاضیان ایرانی باید دوره متوسطه را به پایان رسانده باشند و مدرک دیپلم داشته باشند سپس برای تحصیل در زیر شاخه های پزشکی و دندانپزشکی در ترکیه باید ابتدا در آزمون yös شرکت کرده و نمره لازم را ب نمایند.
این آزمون که تا چند سال پیش به صورت سراسری در ترکیه برگزار می شد امروزه به صورت اختصاصی توسط هر برگزار می شود و متقاضیان می توانند با انتخاب مورد نظر خود در آزمون مربوطه شرکت نمایند.

آزمون yös سالی یک بار و در تاریخ 18 آوریل هر سال در شهر آنکارا برگزار می گردد.

آزمون yös شامل دو قسمت می شود و در قسمت اول 80 سوال تستی با موضوع ریاضی، هندسه و هوش به دو زبان ترکی و انگلیسی مطرح می شود و این قسمت ملاک اصلی برای پذیرش دانشجو می باشد و قسمت دوم آزمون برای سنجش توانایی فرد در زبان ترکی می باشد و در صورتی که فرد حد نصاب لازم در این قسمت را ب نکند باید در دوره 1 ساله آمادگی زبان ترکی tomer شرکت کند و پس از ب نمره قبولی در آزمون پایان دوره زبان دوره اصلی خود در را آغاز کند.

دانشجویانی که تمایل به تحصیل پزشکی در ترکیه به زبان انگلیسی را داشته باشند باید در آزمون شرکت کنند و حد نصاب لازم برای ورود را ب کنند و همچنین مدرک آیلتس با نمره 6 به بالا نیز ارائه نمایند.

منبع: اخذ پذیرش برای پزشکی و دندان پزشکی ترکیه شرایط تحصیل در اسپانیا
اسپانیا کشوری است که امروزه در شمار کشورهای مهاجر پذیر تحصیلی قرار گرفته است . و دانشجویان کشورهای مختلف در دنیا هرساله برای ورور به مراکز آموزش عالی در این کشور، با یکدیگر رقابت میکنند. اما در این میان فردی که از همه ی جوانب تطابق بیشتری با شرایط تحصیل. زمان یادگیری زبان دوم: امروزه با پیشرفت روزافزون روابط بین الملل و ایجاد د ده پهناور جهانی، نیاز به یادگیری زبان دوم (مثلاً زبان انگلیسی) برای برقراری ارتباط بیش از پیش احساس می شود. دانستن بیش از یک زبان به معنی دسترسی گسترده به انسان ها و منابع است. افرادی که بیشتر از یک زبان .
فایل به زبان انگلیسی است ihs jane\"s defence weekly 2016 همه 51 شماره مربوط به سال 2016 هفته نامه دفاعی جنز
ihs jane"s defence weekly 2016 همه شمارگان هفته نامه دفاعی جینز در 51 شماره به نازلترین قیمت ممکن و در یک فایلبه روز ترین ها را از ما بخواهیداین نشریه هر هفته تهیه شده و زودتر از سایت اصلی به نازلترین قیمت در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.گروه اطلاعات جینز مربوط به چاپ و نشر بریتانیا می باشد که متخصص در مقالات نظامی، هوافضا و حمل و نقل است.فایل به زبان انگلیسی است ...

دریافت فایل
تقریبا سه ماه از پست قبلی ام می گذرد. نیامده ام بنویسم که چقدر به اه م نزدیک شده ام یا دور. قرار نیست گزارش کار به ی بدهم چون اه م شخصی هستند، وقتی به ثمر بنشینند البته که دیگران را درگیر خواهند کرد ولی فعلا پیشرفت و پس رفتشان به خودم مربوط است.
البته پیشرفت چندانی نداشته ام و بر. ?? جمله ساده در زبان انگلیسی= از چپ به راست????


?? قید زمان + قید مکان + قیدح + مفعول + فعل + فاعل ??

البته , یک جمله ممکن است تمامی اجزای بالا را در خودش نداشته باشد .

به این جمله توجه کنید :

" he spends his allowance every weekend. "

he = فاعل

spends = " فعل "سوم شخص مفرد

his allowance =.


مشکل کیبورد فارسی اپل ( تایپ فارسی در ios ) ، قبل از ios8 مشکل بسیار بزرگی برای کاربران ایرانی آیفون و آیپد به حساب می آمد . اما در نسخه های بعد از ios8 ، مجوز پشتیبانی از کیبوردهای سوم شخص توسط اپل داده شد و به این ترتیب پای کیبوردهای توسعه یافته توسط برنامه نویسان ایرانی به app s.


عشق برتر از دوست داشتن است
فقط برای تو بود و فقط برای تو ....
که عشقم بودی و دوستت داشتم ........
فقط و فقط برای اینکه به بدخواهانت بگویی
" تا کور شود هر آن که نتواند دید" پایان نامه مدیریت و رعایت قوانین نگارش

انجام پایان نامه مدیریت نیازمند رعایت اصول و قوانینی است که برای هر پایان نامه ای ضروری می باشد. در اینجا قصد داریم این قوانین را بررسی نماییم:
انجام پایان نامه مدیریت نیازمند رعایت قوانین نگارشی است. برای مثال یکی از کلماتی که در پایان نامه ها بسیار استفاده می شود کلمه "و غیره" است. آیا استفاده از کاما پس از "و غیره" درست است؟
به عنوان مثال به این جمله دقت کنید: فناوری های مختلف مانند جاوا، مایکروسافت، یونی و غیره؟
اگر در انجام پایان نامه مدیریت از منابع غیر فارسی استفاده می کنید باید بدانید که بسیاری از نویسندگان غیر انگلیسی زبان در هنگام نوشتن یک مقاله پژوهشی با چالش مواجه می شوند.
کلمه "و غیره." در متن پایان نامه مدیریت می تواند برای نشان دادن این باشد که تنها برخی از اقلام از یک لیست استفاده شده است. به طور کلی، در انگلیسی یی، اگر "غیره" در وسط جمله استفاده می شود، آن را با یک کاما دنبال می کنند. برای مثال به این جمله دقت کنید: تنیس، فوتبال، بیس بال و غیره، بازی های فضای باز هستند. با این حال، اگر این کلمه در انتهای جمله ظاهر شود، به عنوان آ ین علامت نقطه گذاری عمل می کند. این نباید با کاما دنبال شود، چه در رو مه یا در یک پایان نامه. (در خارج از منزل، ما تنیس، فوتبال، بیس بال و غیره بازی کردیم).

در انجام پایان نامه مدیریت باید از شروع جملات با عدد یا اختصار اجتناب کرد. اما گاهی اوقات مجبور به استفاده از اعداد در ابتدای جملات هستیم.
برای مثال دقت کنید که در بخش «نتایج» یک پایان نامه، ممکن است برای شروع با اعداد راحت تر باشد، همانطور که «15? از گیاهان زنده ماند» یا «48? از بیماران بهبودی یافت». در چنین مواردی، اینگونه باید نوشت: همانطور که در "پانزده درصد از گیاهان. . . "یا" چهل و هشت درصد از بیماران. . "یا جملات را بازنویسی کنید، همانطور که " از گیاهان تحت درمان، 15 درصد زنده ماند "و یا" تقریبا نیمی (48?) بیماران بهبود یافته است.
انجام پایان نامه مدیریت
سفارش پایان نامه مدیریت برای دل خودم می نویسم …
برای دلتنگی هایم
برای دغدغه های خودم
برای شانه ای که تکیه گاهم نیست !
برای دلی که دلتنگم نیست …
برای دستی که نوازشگر زخم هایم نیست …
برای خودم می نویسم !
بمیرم برای خودم که اینقدر تنهاست !

دانش در مورد سیستمهای هوش : جستجوی یک استراتژی برای کاربرد آن
دانش-در-مورد-سیستمهای-هوش- --جستجوی-یک-استراتژی-برای-کاربرد-آن
مقاله ترجمه شده دانش در مورد سیستمهای هوش : جستجوی یک استراتژی برای کاربرد آن، در قالب فایل word و در 14 صفحه، همراه با فایل pdf مقاله انگلیسی مربوط به سال 2015. مطالعات ...

 فایل


تعداد صفحات: 31 کد محصول :6753 حجم فایل:81,89 kb نوع فایل :ms-word


اقدام پژوهی ایجاد انگیزه و فعال سازی دانش آموزان جهت درس زبان انگلیسی
اقدام پژوهی ایجاد انگیزه و فعال سازی دانش آموزن جهت درس زبان انگلیسی
چکیده
پژوهش حاضر، تلاشی است که در راستای بررسی تأثیر ایجاد انگیزه و فعال سازی دانش آموزن جهت درس زبان انگلیسی دختر سال دوم متوسطه در سال تحصیلی 95-94 انجام گرفته است. به همین منظور تعداد — نفر دانش آموز دختر سال متوسطه دوم ، از طریق نمونه گیری تصادفی طبقه ای یا طبقه بندی شده به عنوان جامعه آماری انتخاب شدند. سپس برای تعیین ضریب هوشی دانش آموزان ـ با کمک مشاور مدرسه ـ تست ریون روی دانش آموزان اجرا گردید.بعد از این مرحله، قبل از اجرای پژوهش، از دروس اول ، دوم و سوم کتاب سال سوم راهنمایی، آزمونی به عنوان پیش آزمون برگزار گردید و بعد از اجرای پژوهش نیز از دروس هفت،هشت و نه کتاب، آزمون دیگری بین دانش آموزان به عنوان پس آزمون اجرا شد. پیشرفت تحصیلی دانش آموزان بر اساس میانگین نمرات پیش آزمون و پس آزمون اندازه گیری شد. پس از تجزیه و تحلیل آماری داده ها ، با استفاده از روش تحلیلی آزمون دو زوجی (paired sample t test ) نتایج نشان داد که ایجاد انگیزه می تواند روی بالا بردن میزان یادگیری درس زبان دانش آموزن مؤثر باشد.
مقدمه
موضوع اصلی من ایجاد انگیزه و فعال سازی دانش آموزن جهت درس زبان انگلیسی میباشد.هدف من از انجام این اقدام پژوهی ایجاد انگیزه و فعال سازی دانش آموزان در درس زبان انگلیسی سال دوم متوسطه است. همانگونه که بر همگان آشکار است حدود سی و چند سال است که کتاب زبان انگلیسی تغییر نیافته است و با وجود اینکه این کتاب بر اساس روش audio-lingual method طراحی شده که براساس تکرار ،تمرین ،عدم ترجمه و تا حد ممکن عدم تدریس گرامر می باشد ولی در بسیاری از مدارس هنوز این کتاب به روش gtm که بر اساس ترجمه، حفظ و ارایه حفظیات است تدریس می شود و معلم حرف اول و آ را می زند. پس جایگاهی برای اکتشاف، آزمون و خطا و ایجاد محیطی شاد برای ایجاد انگیزه و علاقه باقی نمی ماند.در واقع یادگیری یک زبان خارجی امریست که نیازمند وقت و تلاش فرد است اما با دانستن اینکه یادگیری پایدار و عمیق چگونه رخ می دهد و در چه شرایطی آسانتر اتفاق می افتد می توان این امر را تسهیل نمود. از دیدگاه کرشن(1985) یادگیری می تواند تنها زمانی رخ دهد که شرایط ویژه خاصی وجود داشته باشد که این شرایط عبارتند از تفکر مثبت ، اعتماد به نفس ، پایین بودن اضطراب. زمانیکه این شرایط وجود داشته باشند و مواد آموزشی به دانش آموز ارائه شود دانش آموز از های عاطفی می گذرد و می تواند از این مواد عملا استفاده کند. در همین رابطه، دیویس (1996) چگونگی اینکه دانش آموزان می توانند یک زبانی را به شکل بهینه یاد بگیرند را به شکل زیر بیان می کند:در یادگیری چگونگی استفاده از یک زبان ، دانش آموزان باید فعالانه در فرایند آموزش شرکت کنند . معلم زبان باید فرصت هایی را در محیط کلاس درس ایجاد کند که دانش آموزان زبان را بفهمند. با استفاده از استراتژی های متنوع در تدریس، دانش آموزان میتوانند با استفاده از روش های فعال ،در بکار گیری زبان بهره ببرند و چگونگی کارکرد زبان و گرامر و ارتباط را فرا بگیرند.


لینک :
اقدام پژوهی زبان انگلیسی
اقدام پژوهی زبان انگلیسی risultati immagini per ‫اس ام اس انگلیسی‬‎بهترین اس ام اس های انگلیسی با ترجمه فارسی بهترین اس ام اس های انگلیسی با ترجمه فارسی بهترین اس ام اس های انگلیسی با ترجمه فارسی بهترین اس ام اس های انگلیسی با ترجمه فارسی بهترین اس ام اس های انگلیسی با ترجمه فارسی بهترین اس ام اس های انگلیسی با ترجمه فارسی بهترین اس ام اس های انگلیسی با ترجمه فارسی learn languages – busuu premium v12.3.31 – اپلیکیشن عالی آموزش زبان های زنده دنیا مخصوص اندروید !
premium features unlocked – نسخه پرمیوم با تمامی قابلیت هاlanguage learning – busuu نام یک برنامه آموزش زبان های مختلف است که توسط کمپانی بوسو برای اندروید منتشر شده است که با استفاده از آن نه تنها به یادگیری زبان مربوطه خواهید پرداخت بلکه در عشق به آن غرق خواهید شد، فرصت را از دست ندهید چون یادگیری یک زبان خاص، آسان تر و بهتر از busuu نخواهد شد. یادگیری زبان های اسپانیایی، انگلیسی، فرانسوی، روسی، چینی و 7 زبان دیگر با کمک بیش از 50 میلیون نفر در سراسر جهان که آن ها نیز به شیوه های مختلف از بوسو استفاده می کنند، امکان پذیر خواهد بود، آن هم فقط با چند دقیقه تمرین در روز، پس به هیچ عنوان آن را از دست ندهید. برنامه آموزش زبان busuu این فرصت را در اختیار شما قرار خواهد داد که 11 زبان زنده دنیا را فرابگیرید(اسپانیایی، انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، ژاپنی، پرتغالی، لهستانی، چینی، روسی و ترکی) آن هم با یک دوره کاملا تعاملی و متناسب با اه آموزشی که خودتان آن ها را مشخص خواهد کرد. یادگیری یک زبان خارجی، یک تجربه فوق العاده با ارزش و یک تقویت کننده اعتماد به نفس است. با آموختن زبان های جدید می توانید در سفر ها تجربه بهتری را ب کنید، برای اشتغال و تحصیل در کشور های دیگر با مشکل کمتری روبرو شوید و یا حتی از آن برای ملاقات و آشنایی با افراد جدید و دوستی های بلند مدت استفاده کنید. ادامه مطلب... ختم. البته نه به خاطر در باغ شگفت انگیزی که ناگهان به رویم باز شده باشد. به خاطر برآورده شدن آرزوی غمناک بم. برای اینکه تلخ ترین اتفاق سرانجام رخ داد. و او رفت. برای همین هیجان زده بودم از نوع منفی اش، گونه ای که چند تا قطره اشک یواشکی از گونه هایت سر می خورد و به دماغت نرسیده با دس. اس ام اس انگلیسی تبریک نوروز 96 با ترجمه فارسی اس ام اس انگلیسی تبریک عید نوروز 96, اس ام اس انگلیسی تبریک سال نو 1396 نوروز 96 مبارک باد, اس ام اس انگلیسی تبریک نوروز 96, تبریک عید 96 با ترجمه انگلیسی , اس ام اس عید نوروز 96 ایتالیایی, پیامک تبریک نوروز 96 فرانسوی, جملات انگلیسی تبریک سال . learn languages – busuu premium v12.0.8 – اپلیکیشن عالی آموزش زبان های زنده دنیا مخصوص اندروید !
premium features unlocked – نسخه پرمیوم با تمامی قابلیت هاlanguage learning – busuu نام یک برنامه آموزش زبان های مختلف است که توسط کمپانی بوسو برای اندروید منتشر شده است که با استفاده از آن نه تنها به یادگیری زبان مربوطه خواهید پرداخت بلکه در عشق به آن غرق خواهید شد، فرصت را از دست ندهید چون یادگیری یک زبان خاص، آسان تر و بهتر از busuu نخواهد شد. یادگیری زبان های اسپانیایی، انگلیسی، فرانسوی، روسی، چینی و 7 زبان دیگر با کمک بیش از 50 میلیون نفر در سراسر جهان که آن ها نیز به شیوه های مختلف از بوسو استفاده می کنند، امکان پذیر خواهد بود، آن هم فقط با چند دقیقه تمرین در روز، پس به هیچ عنوان آن را از دست ندهید. برنامه آموزش زبان busuu این فرصت را در اختیار شما قرار خواهد داد که 11 زبان زنده دنیا را فرابگیرید(اسپانیایی، انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، ژاپنی، پرتغالی، لهستانی، چینی، روسی و ترکی) آن هم با یک دوره کاملا تعاملی و متناسب با اه آموزشی که خودتان آن ها را مشخص خواهد کرد. یادگیری یک زبان خارجی، یک تجربه فوق العاده با ارزش و یک تقویت کننده اعتماد به نفس است. با آموختن زبان های جدید می توانید در سفر ها تجربه بهتری را ب کنید، برای اشتغال و تحصیل در کشور های دیگر با مشکل کمتری روبرو شوید و یا حتی از آن برای ملاقات و آشنایی با افراد جدید و دوستی های بلند مدت استفاده کنید. ادامه مطلب... سریال مهره سوخته (burn notice)

مهره سوخته یک سفارش ترجمه فارسی به انگلیسی برای مجموعه تلوزیونی اکشن است. این سریال یی 7 فصل دارد و اولین بار در شبکه usa networkپخش شد. فصل اول 12 قسمت دارد. فصل دوم و سوم 16 قسمتی هستند. فصل چهارم، پنجم و ششم هر یک 18 قسمت دارند و فصل آ 13 قسمتی است. داستان این سریال درباره سابق سازمان جاسوسی است که به یک مهره سوخته تبدیل شده است. او می خواهد بداند چگونه اطلاعات او لو رفته و به مهره سوخته تبدیل شده است، به همین دلیل به عنوان یک مترجم فارسی به انگلیسی به پیگیری مشکلات معمول مردم می پردازد. سریال دو روایت اصلی را پیگیری می کند؛ داستان کلی سریال، علت تبدیل شدن به یک مهره سوخته است و داستان های جنبی درمورد مشتریان کاراگاه خصوصی داستان هستند. این سریال نامزد 7 جایزه امی شد. داستان آن نیز جایزه ادگار آلن پو را برای بهترین داستان معمایی ب کرد.
مهره سوخته در imdb
5- سریال قلعه (castle)

یک سریال کمدی- جنایی با ترجمه دقیق یی است. که اولین بار در سال 2009 از شبکه abc پخش شد. این سریال در 8 فصل و 173 قسمت ارایه شده است. کیت بکت یک کاراگاه خصوصی است که با پرونده های قتل عجیب و غریب سر وکار دارد. او با یک نویسنده آشنا می شود. نخست سعی می کند او را از خود دور کند اما پس از مدتی این دو به یکدیگر علاقمند می شوند. داستان اصلی سریال درمورد رابطه عاشقانه این دو شخصیت و یافتن قاتل مادر کیت است. سریال قلعه برای 4 جایزه امی نامزد شده است.

چکیده
معمولا فرض براین بوده است که استفاده از مدیریت پروژه و مهارت های it برای عملکرد ب و کار بسیار کارآمد در نظر گرفته شده است. این پژوهش به بررسی این فرضیه با آزمودن اینکه آیا استفاده از مدیریت پروژه و مهارت های it توانسته است تاثیر مثبتی بر روی کل فروش ب و کار و سودآوری . آموزش ابت آموزش راهنمایی آموزش متوسطه پیش ی ا ول علوم زیستی و بهداشت شیمی 1 فیزیک 1 و آزمایشگاه عربی 1 زبان ادبیات آموزش هنر حل مسئله مهارتهای پایه ریاضی ریاضیات 1 مطالعات اجتماعی انگلیسی 1 دین و زندگی 1 دوم ریاضی فیزیک هندسه 1 شیمی 2 و آزمایشگاه فیزیک 2 و آزمایشگاه عربی 2 زبان فارس. به اطلاع همکاران ارجمند می رسانیم در مدارس فنی حرفه ای و کاردانش ، دو درس اول کتاب زبان پایه دهم در سال دهم تدریس میشود . درسهای سوم و چهارم این کتاب در پایه یازدهم تدریس می گردد. منبع خبر: گروه زبان انگلیسی دفتر برنامه ریزی و تاًلیف کتاب های درسی فارسیز
یکی از فعل‎های پرکاربرد در زبان انگلیسی فعل have است که به عنوان فعل اصلی و فعل کمکی به کار می رود. در این مطلب نکاتی از معانی مختلف و شکل های استفاده از have را توضیح می‎دهیم. با سامانه ترجمه آنلاین فارسیز همراه باشید.


have
معمولا به معنی داشتن یا مالکیت چیزی است.
مثال: .i have a computer
اما چیزهای متفاوتی هستند که می‎توانیم آنها را با استفاده از فعل have بیان کنیم مثلا حتی در مورد صبحانه خوردن هم می توانیم از این فعل استفاده کنیم (have breakfast)
have a party
have a cl
have a cup of tea
have a cold (وقتی که سرما خوردید)
به طور کلی تمام مواردی که می‎توان با فعل have بیان کرد عبارتند از:
1- breakfast – dinner – lunch – a meal – drink و هر خوراکی دیگر
2- a party – a meeting – a date – an argument – a good time
(یکی از جملات رایج در گفتگوهای روزمره have a good time است.)
3- (a cl – homework – an exam – an appointment (with
4- بیماری ها مثل: the flu – a headache – a broken arm – a sore throat
چند جمله رایج که در مکالمه انگلیسی خواهید شنید:
ترجمه مقاله ترجمه تخصصی ترجمه آنلاین فارسیز ترجمه آنلاین کاربرد فعل have در جملات انگلیسی p o 2018 02 08 18 06 37
.i’m going to have my hair cut
“یه نفر داره موهای منو کوتاه میکنه”
.she’s going to have a baby next month
“اون قراره ماه آینده بچه به دنیا بیاره”
have trouble / have problems
“مشکل داشتن در موردی”
have to = must
have to به معنی مجبور بود به انجام کاری است.
مثال: .she has to take an exam at the end of the course
i don’t have to work on friday
have got
در زبان عامیانه و غیر رسمی گاهی به جای have از have got هم استفاده می‎کنند.
مثال: i have got a bad cold
سفارش ترجمه آنلاین
قیمت ترجمه قیمت ترجمه تخصصی ترجمه مترجم مترجم انگلیسی ترجمه مقاله تخصصی ترجمه ارزان ترجمه فوری سایت ترجمه مقاله قیمت ترجمه مقاله ترجمه آنلاین ترجمه تخصصی ترجمه مقاله ترجمه کتاب ترجمه دانشجویی ترجمه متن ترجمه متون انگلیسی ترجمه انگلیسی ترجمه فارسی ترجمه انگلیسی به فارسی ترجمه فارسی به انگلیسی ترجمه متن انگلیسی ترجمه عمومی
آنالیز-کارخانه-مقیاس-کوچک-جفت-شده-ا ایشی-با-فرایند-متان
آنالیز کارخانه مقیاس کوچک جفت شده ا ایشی با فرایند متان
فرمت فایل ی: .zip
فرمت فایل اصلی: doc
تعداد صفحات: 16
حجم فایل: 907 کیلوبایت
قیمت: 16000 تومان

توضیحات:
مقاله ترجمه شده با عنوان آنالیز کارخانه مقیاس کوچک جفت شده ا ایشی با فرایند متان، در قالب فایل word و در حجم 16 صفحه، بهمراه pdf اصل مقاله مرجع به زبان انگلیسی.


عنوان انگلیسی مقاله:
miniplant-scale analysis of oxidative coupling of methane processسال چاپ: 2015
محل انتشار:
journal of oil, gas and petrochemical technology vol. 2, no. 1, pp. 57-71
بخشی از ترجمه:

اتیلن، یک مواد شیمیایی با حجم تولید بالا در جهان است و آن جزء اصلی برای تولید انواع دیگر مواد شیمیایی به ویژه در صنعت پلیمر است. در روند کلی جایگزینی نفت با گاز طبیعی به عنوان ماده اولیه برای تولید مواد شیمیایی، متان میتواند برای تولید اتیلن از طریق جفت شدن ا ایشی متان (ocm) [1] استفاده شود. این فرآیند، پس از یک وقفه تحقیقات نسبتا غیر فعال دوره ای، جذاب می باشد [2]. این فرایند در کشورهایی به خاطر دسترسی آسان به منابع محلی نسبتا ارزان گاز طبیعی جذاب است. با این حال، روند ocm تاکنون به طور صنعتی اجرا نشده و آن بدلیل نبود کاتالیزور به اندازه کافی برای اتیلن و مهم تر از آن، اینکه آن به قدر کافی پایدار نیست [3]. موانع عملیاتی و ساختاری عمده دیگر از ساختار فرایند کلاسیک ocm به صورت کارآمد و رقابتی جلوگیری میکند [4، 5].


 فایل
پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.


 -آموزش-کامل-درس-دوم-زبان-انگلیسی-هشتم-(my-week-هفته-من)
آموزش کامل درس دوم زبان انگلیسی هشتم (my week: هفته من)
فرمت فایل ی: .zip
فرمت فایل اصلی: flv
حجم فایل: 548 کیلوبایت
قیمت: 4000 تومان

آموزش کامل درس دوم زبان انگلیسی هشتم (my week: هفته من)،


توضیحات:
کتاب زبان انگلیسی پایه هشتم از 7 درس تشکیل شده است. در این بسته آموزشی کلیه مطالب درس دوم زبان هشتم در قالب 1 ویدئو و یک در مدت زمان 30 دقیقه تدریس شده است.

ویژگی های بسته آموزشی:
زمان کل : 30 دقیقه
تعداد ویدئوها: 1
حجم فایل ی: 38 مگابایت
قابل پخش با کامپیوتر، لب تاب و تلویزیون

درس دوم: هفته من (my week)
سرفصل های تدریس شده:
- گفتگو (conver ion)
- تمرینات (practices)
- املا و تلفظ (spelling and pronunciation)
- شنیداری و نوشتاری ( ening and writing)
- لغت نامه تصویری (p odictionary)


مطالب سایر درس های کتاب حاضر و سایر کتاب های مقاطع مختلف را می توانید از همین سایت کنید.


 فایل
پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.

وقتهایی برای حرف زدن، وقتهایی برای بلند حرف زدن، وقتهایی برای اعلام حضور، وقتهایی برای عنوان داشتن: خانم ، آقای .... وقتهایی برای نگران شدن از جا افتادن عنوان در یک نامه اداری، وقتهایی برای قیافه گرفتن برای یک آدم پررو، وقتهایی برای صاف ایستادن و خیره شدن در چشمهای ی که باید جو. شهریه رشته های پزشکی درمجارستان
کشور مجارستان از جمله کشور هایی است که معتبرترین دانشگا ها برای تحصیل در رشته های پزشکی در این کشور وجود دارد. شهریه ها و هزینه ها ی تحصیل رشته های پزشکی در های مجارستان بسیار پایین تر از کشور های همچون و انگلیس میباشد . دانشگا های پزشکی مجارست.
ارزی خطر آلودگی آبهای زیرزمینی با استفاده از روش مونت کارلو در یک منطقه کشاورزی: یک مثال از دشت کرمان، ایران
ارزی خطر آلودگی آبهای زیرزمینی با استفاده از روش مونت کارلو در یک منطقه کشاورزی: یک مثال از دشت کرمان، ایران دسته: مقالات آموزشی و کمک آموزشی
بازدید: 43 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 1139 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 17

تعداد صفحات انگلیسی 17 صفحه (4309 کلمه) تعداد صفحات ترجمه 4 صفحه ترجمه انگلیسی به فارسی، ، پژوهش مقاله انگلیسی به همراه مقاله فارسی در قالب آفیس قابل ویرایش به همراه ترجمه شکل و ج هر 250 کلمه 1 صفحه میباشد منظور از 250 کلمه تعداد کلمات در متن انگلیسی هست زیر قیمت بازار
قیمت فایل فقط 19,000 تومان
 ید
نمونه ترجمه
چکیده
در مدیریت منابع آبهای زیرزمینی، ارزی خطر آلودگی آبهای زیرزمینی یک ابزار موثر در مناطق خشک و نیمه خشک، مانند کرمان در ایران است. علاوه بر ارزی خطر و نقشه برداری از احتمال آسیب و بروز آلودگی، به عنوان یک مرحله بسیار مهم در مدیریت آب های زیرزمینی محافظ در مناطق کشاورزی در نظر گرفته شده است. برای توصیف شاخص خطر موثر بر منطقه مورد مطالعه، یک رویکرد جدید با ترکیب نقشه آسیب با ضرب هفت پارامتر آبخوان از مدل drastic اصلاح شده با آلودگی تعریف و احتمال وقوع آلودگی با در نظر گرفتن عدم قطعیت، توسعه داده شد. منطقه مورد مطالعه در زمینهای کشاورزی واقع شده است؛ بنابراین، نیترات به عنوان یک پارامتر آلودگی استفاده شد.
................................ بنابراین، ما یک روش جدید را با ترکیب نقشه آسیب و پارامترهای شبیه سازی مونت کارلو برای احتمال و عدم اطمینان پیشنهاد نمودیم.
قیمت فایل فقط 19,000 تومان
 ید
برچسب ها : ارزی خطر آلودگی آبهای زیرزمینی با استفاده از روش مونت کارلو در یک منطقه کشاورزی یک مثال از دشت کرمان، ایران
تعداد صفحات: 16 کد محصول :6738 حجم فایل:32,14 kb نوع فایل :rar


گزارش تخصصی چگونه با کاهش استرس در کلاس، فرایند یادگیری را زبان انگلیسی را بهبود بخشید
گزارش تخصصی چگونه با کاهش استرس در کلاس، فرایند یادگیری را زبان انگلیسی را بهبود بخشید
چکیده:
بررسی های دانشمندان زبانشناس نشان می دهد که آمادگی روانی بیش از 80 درصد یادگیری زبان انگلیسی را دربر می گیرد. هرچقدر هم روش یادگیری عالی باشد اگر ذهن ما این آمادگی را نداشته باشد، یادگیری زبان بیهوده است. بنابراین زیاد درگیر این نشوید که روش فلان دبیر چطور است یا فلان کتاب چگونه است. هر روشی که به کار می برید تنها کافی است که مطالب ذکر شده را به طورکلی رعایت کنید. به جای تمرکز روی روش آموزشی ویژه، سعی کنید که روی مباحث روان شناختی توجه داشته باشید. از روی نمونه داشتن صبر و حوصله در یادگیری زبان انگلیسی بسیار مهم است. اگر صبر و حوصله داشته باشید می توانید که زبان انگلیسی را به صورت آهسته و پیوسته یاد بگیرید. اگر همیشه زبان انگلیسی شما در حال بهبود باشد – اگرچه این بهبود ناچیز باشد . همچنین در طول این راه بایستی یاد بگیرید که چگونه انگیزه ی خود را بالا نگه دارید و چگونه بر کمروی و ترس در کلاس درس غلبه کنید.
مقدمه:
مطالعه ی آزاد و داوطلبانه، منبع اصلی تقویت مهارت خواندن و افزایش دایره ی لغات است. منبع اصلی توانایی ما در به کارگیری ساختارهای پیچیده ی گرامری است. منبع اصلی توانایی ما در نوشتن یک نوشته به شیوه ی صحیح است. و منبع اصلی اکثر اطلاعات ما از دنیای پیرامون است.
وقتی که شما به صورت داوطلبانه کتاب های جذاب می خوانید، دانش شما (مهارت های خواندن، گرامر و …) به صورت ناخودآگاه فراگرفته و جذب می شود. این دانش به طور عمیقی در ذهن شما ثبت می شود و در نهایت، جزئی از وجود شما می گردد.


لینک :


گزارش تخصصی چگونه با کاهش استرس در کلاس، فرایند یادگیری را زبان انگلیسی را بهبود بخشید

گزارش تخصصی چگونه با کاهش استرس در کلاس، فرایند یادگیری را زبان انگلیسی را بهبود بخشید

با وجود آن که کار با سیستم مدیریت محتوای وردپرس به نسبت سایر سیستم ها ساده تر است، اما هزاران نکته ی ریز و درشت در ارتباط با این سیستم مدیریت محتوا وجود دارند که برای عملکرد بهتر می توان از آن ها استفاده کرد. اگر نمی خواهید به کلاس های آموزش وردپرس بروید می توانید بسیاری از این نکات را از منابع انگلیسی زبان فراگیرید. من در این نوشتار به معرفی 5 وب سایت انگلیسی که هر یک مرجعی معتبر از آموزش های وردپرس، از جمله ویدئو، اینفوگرافی، متن و …، هستند می پردازم. امیدوارم برای تان مفید باشند. با ماهان سرور ارائه دهنده هاست و هاست پربازدید ، سرور مجازی وسرور اختصاصی در ایران همراه باشید.
سایت های آموزش وردپرس
1- wordpress.org
اولین وب سایت فهرست ما وب سایت جهانی خود وردپرس است. در این وب سایت، که از زبان فارسی نیز پشتیبانی می کند، می توانید به تعداد بسیار زیادی افزونه دسترسی داشته باشید و هم چنین جدیدترین آپدیت وردپرس را کنید.
2- wplift.com
آموزش وردپرس
wplift یک وب سایت جامع و کامل برای آموزش وردپرس است. مقالات بسیار زیاد و البته بسیار خوبی در این وب سایت در مورد وردپرس موجود اند و هم چنین امکان بسیاری از افزونه ها و قالب های وردپرس از طریق این وب سایت وجود دارد. جالب آن که این افزونه ها و قالب ها عمدتاً به صورت رایگان عرضه شده اند، بنابراین اگر به دنبال قالب و افزونه وردپرس به رایگان هستید وب سایتwplift.com را از دست ندهید.
3- wordpress.tv
ویدئو ابزاری عالی برای آموزش وردپرس است و بسیاری از کاربران نیز ترجیح می دهند که از ویدئو برای یادگیری مفاهیم وردپرسی استفاده کنند. برای مشاهده ی تعداد زیادی ویدئو در راستای آموزش وردپرس می توانید از وب سایت wordpress.tv استفاده کنید.
4- wpbeginner.com
اگر تازه با وردپرس آشنا شده اید wpbeginner می تواند بهترین منبع برای آشنایی شما با مفاهیم وردپرس باشد. البته این وب سایت صرفاً برای تازه کارها نیست و نکات آموزشی آن برای سایر کاربران وردپرس نیز می توانند کاربردی باشند. ذکر این نکته لازم است که از وب سایت wpbeginner.com امکان قالب و افزونه نیز وجود دارد.
5- wpkube.com
در wpkube.com می توانید به بسیاری از افزونه ها و قالب های وردپرس دسترسی داشته باشید. برای آنانی هم که به دنبال مطالبی در زمینه ی آموزش وردپرس هستند مقالات زیادی در این وب سایت وجود دارد.نرخ ترجمه کلمه ای :
قیمت ترجمه خطی :
قیمت ترجمه هر صفحه تایپی
قیمت ترجمه رسمی

قیمت ترجمه معمولا به صورت های مختلفی انجام می گیرد نرخ ترجمه کلمه ای ، قیمت ترجمه خطی ، قیمت ترجمه هر صفحه تایپی
البته بسته به نوع زبان میتواند قیمت ترجمه نی. این متن را نگه دارید و بخونید خیلی مواقع به دردتون میخوره

سوره برای پیدا شدن مال
سوره مجادله برای مهرومحبت همسرو معامله
سوره طور برای پایدار بودن و برگشت مال
سوره حجر برای برکت مال
سوره نمل برای شفا مریض و برآوردن هر حاجتی
سوره تغابن برای ادای قرض
سوره حج برای کا. risultati immagini per ‫اس ام اس انگلیسی‬‎اس ام اس های عاشقانه وفلسفی انگلیسی به فارسی اس ام اس های عاشقانه وفلسفی انگلیسی به فارسی اس ام اس های عاشقانه وفلسفی انگلیسی به فارسی اس ام اس های عاشقانه وفلسفی انگلیسی به فارسی اس ام اس های عاشقانه وفلسفی انگلیسی به فارسی اس ام اس های عاشقانه وفلسفی انگلیسی به فارسی اس ام اس های عاشقانه وفلسفی انگلیسی به فارسی شهریه در چین
کشور چین یکی از کشور های آسیای شرقی است که به دلیل پایین بودن هزینه های تحصیل در چین و بالا بودن رنکینگ های چین آن از کشور های پر طرفدار برای ادامه تحصیل در چین محسوب میگردد.
مهاجرت تحصیلی به چین
دانشجویا ن علاقه مند به مهاجرت تحصیلی به کشور چین باید قبل از اقام. اختصاصی از اینو دیدی اخبار به زبان انگلیسی با و پر سرعت . اخبــــــار به زبـــان انگلیســـــی یکی از روش های بسیار مفید برای یادگیری صحیح آموزش زبان انگلیسی گوش دادن به اخبار انگلیسی است. تعداد= یک دی وی دی فروشنده: زبان دوم با اخبار به زبان انگلیسی 5- دیدن بدون زیرنویس
این بار بخش اول ی را که برای تقویت زبان انتخاب کرده اید، بدون زیرنویس ببینید. اگر به واژه ای برخوردید که معنای آن را به یاد نداشتید، سراغ لیست واژه هایتان بروید؛ اما مدام آن را چک نکنید.
6- تمرین تلفظ
با بازیگران همراه شوید و سعی کنید تلفظتان را به آن ها شبیه کنید. پس از هر جمله را متوقف کنید و جمله را تکرار کنید. سعی کنید با همان لحن و حس بازیگر جمله را بیان کنید.
7- تقویت زبان با بیان جمله ها همراه با

در این مرحله بدون متوقف جمله ها را با صدای بلند همراه بازیگران بگویید. اندکی تاخیر ایرادی ندارد اما را متوقف نکنید. سعی کنید علاوه بر تلفظ، لحن و بیان بازیگران را هم حفظ کنید. با این تکرار و همراهی شما حس هر جمله را بهتر درک می کنید و در موقعیت های مشابه جمله ها و کلمه های مرتبط را بهتر به یاد می آورید.
ممکن است با این روش دیدن یک بسیار طولانی شود اما مهم نیست! شما را برای تقویت زبان می بینید. پس صبور باشید و به برنامه خود عمل کنید. پس از چند ماه مشاهده خواهیدکرد که توانایی شنیداری و گفتاریتان بسیار پیشرفت کرده است. به دلیل استفاده از واژه ها، اصطلاح ها و جمله های روزمره از بهترین ابزار کمک آموزشی برای تقویت زبان است. از طرفی به دلیل جذ ت های تصویری مخاطب را خسته و ل نمی کند و باعث می شود زمان بیشتری را به یادگیری اختصاص دهید. دیدن به تنهایی شاید تعدادی واژه به شما بیاموزد اما چندان مفید نیست. با استفاده از شیوه ای که به شما آموزش دادیم دیدن اندکی کندتر می شود اما وقتی پیشرفت سریع خود را مشاهده کنید، علاقمند می شوید که این شیوه را مدام تکرار کنید و با کمک آن زبانتان را تقویت کنید.

در این مطلب متوجه شدید برای آموختن زبان انگلیسی و تقویت مهارت های خود، لازم نیست ا اما در کلاس های خسته کننده و وقت گیر شرکت کنید. گرچه این کلاس ها می توانند بسیار مفید باشند، ولی فعالیت های جذ مثل دیدن، می تواند به شما کمک کند که زبان خود را تقویت کنید. اگر برایتان سوال پیش آمده که چه ی می تواند برای تقویت زبان مناسب باشد، آقای مترجم را پیگیری کنید. در مطلب بعدی های مناسب برای تقویت زبان به شما معرفی می شود.
علاوه بر دیدن، روش های متنوع و جذاب دیگری برای تقویت مهارت های زبان انگلیسی وجود دارد؛ می توانید رمان بخوانید و زبان انگلیسی خود را تقویت کنید، می توانید در زمان استراحت و وقت های تلف شده خود، وقتی در راه هستید یا تلویزیون می بینید، با اپلیکیشن های موبایل، مهارت های زبان خود را تقویت کنید. یادگیری زبان آن قدر که فکر می کنید، سخت و آزار دهنده نیست. کافی است راه و روش درست آن را یاد بگیرید و مهم تر از آن، به آن ها عمل کنید.
برگرفته از آقای مترجم آشنایی با نروژ
کشور پادشاهی نروژ یکی از کشورهای حوزه اسک ناوی است که بالاترین استانداردهای زندگی را دارد.
این کشور با کشورهای سوئد، فنلاند و روسیه همسایه است. پادشاهی نروژ همچنین بر جزایر اسوال برد و ژان ماین که در قطب قرار دارند حکومت می کندپس از جنگ جهانی دوم، نروژ رشد اق. جنگل jungle 2017اطلاعات بیشتر در: imdb
امتیاز: 6.8 / 10
ژانر: اکشن ماجرایی درام
سال انتشار: 2017
مدت زمان: 115 دقیقه
محصول: استرالیا – کلمبیا
زبان: انگلیسی – اسپانیایی
کیفیت: bluray
فرمت: mkv
حجم: 950 مگابایت
کارگردان: greg mclean
بازیگران: daniel radcliffe, thomas kretschmann, alex russell
خلاصه: گروهی برای یافتن یک د ده هندی در جنگل بولیوی به یک راهنما ملحق و راهی این جنگل میشوند. اما بزودی متوجه می شوند که این جنگل مکان سختی برای ماندن است و … ادامه مطلب... مدل های امضا شیک و باکلاس
گالری زیباترین نمونه امضا های فارسی و انگلیسی 96 - 2017
ع انواع مدل امضا شیک و مد روز, نمونه امضا باکلاس, ساده و شیک