انجمن علمی مدیریت پیام نور شاهین شهر - اخبار روز

پنجمین ه نی کانون انجمن ادبی آن ۲۳ اسفند ماه ۱۳۹۶ در انتشارات گیوا برگزار شد.
در این ه نی مراسم عیدانه نوروزوتزئین سفره هفت سین و شعرخوانی شاعران انجمن ادبی آن ، برگزار شد. حضور گرم شاعران، نویسندگان و حامیان قلم، گرمابخش این محفل بود.
سپاس از دوستانی که ما را همراهی د. ادا. باربدنیوز: اعضای هیئت مدیره انجمن حمایت از بیماران ام اس شهرستان جهرم صبح روز شنبه با محمد رحمانیان س رست جدید علوم پزشکی جهرم دیدار د. در این دیدار کامبیز سهر مدیر عامل انجمن، ضمن ابراز سندی از انتصاب رحمانیان به س رستی علوم پزشکی جهرم، گزارش مختصری از فعالیت های انجمن ارایه .


کتاب مدیریت فروشگاه چیدمان و ی فروش

کتاب مدیریت فروشگاه چیدمان و ی فروشدسته بندی
مدیریت


فرمت فایل
zip


حجم فایل
318 کیلو بایت


تعداد صفحات فایل
18
دریافت فایلکتاب مدیریت فروشگاه چیدمان و ی فروش


فروشنده فایل
کد کاربری 4766
تمام فایل ها

کتاب مدیریت فروشگاه چیدمان و ی فروش(روش ها و را ارهای علمی و عملی مدیریت فروش- ی فروش-فروشگاه مداری--پخش-توزیع-پیشبرد فروش-طراحی و چیدمان فروشگاه) تقدیم می شود به شما خواننده عزیز و گرامی امیدوارم از مطالعه این کتاب لذت و بهره لازم و کافی را ببرید"با تشکر"

مدیریت و ی


پاو وینت انجمن ارتباط مالی بین بانکی بین المللی (swift )
پاو وینت انجمن ارتباط مالی بین بانکی بین المللی (swift )دسته: مدیریت مالی
بازدید: 87 بار
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: 1767 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 33
ادامه در ادامه مطلب


ادامه مطلب
انجمن علمی روان درمانی ایران، به عنوان انجمنی بین رشته ای در حوزه ی سلامت روان، از متخصصان گروه های مختلف ارایه دهنده ی روان درمانی، شامل روان پزشکان، روان شناسان بالینی و روان شناسان سلامت، و با هدف ارتقای فعالیت ها و برنامه های این حوزه شکل گرفته است. ادامه مطلب دومین جلسه انجمن در تاریخ 96/4/27 در محل فرمانداری ماکو با حضور اعضا تشکیل شد . در این جلسه فرماندار و رئیس انجمن گفت : وم تامین منابع مالی بمنظور اجرای طرحهای کتاب و کتابخوانی در شهرستان تاکید بر تلاش اعضای انجمن در راستای عضویت دانش آموزان و دانشجویان در کتابخانه ها انتشار فراخوان در خصوص جمع آوری کتب بلااستفاده در منازل و به اشتراک گذاشتن آن در بین علاقمندان وم نهادینه سازی فرهنگ کتاب و کتابخوانی در بین اصناف و به ضرورت بروز رسانی منابع اختصاصی و عمومی کتابخانه ها انجمن دانش و فرهنگ روستای ماچک پشت " شمیم امید جوانی " از دیرباز گواه کوشش های فرهنگی به چهره ی خودجوش از سوی گستره ی گوناگونی از فرهنگ دوستان در روستای ماچک پشت بوده ایم .پس از خاموش ماندن این روند پویشی برای زمان چند سال، از سال 1389 ،شماری از گرامیان راهی را برای بنیاد انجمن دان. تشویق و تحسین مدیر انجمن شعر ایران " جناب آقای غلامرضا رضایی اصل(رضا دلمن) از اعضای محترم این انجمن " در برنامه مشاعره و سرعت عمل شاعرانی نظیر جناب کاظمیان د ردی لیلا رنجبران غلامرضا ایلبیگی احمد علیدادی سمیه رضایی و آرزوی توفیق برای این شاعران عزیز را خواهانیم مشاور و گزارشگر. فعالیت‎های علمی و عضویت در انجمن‏های علمی 1- مشاور مطالعاتی کتابخانۀ آستان قدس رضوی در کتابخانه ادبیات، از سال 1391 (راهنمایی دانشجویان در نوشتن مقالات و پایان ‎ نامه.) 2- مدیر گروه زبان و ادبیات فارسی در منطقۀ تبادکان( به مدت 6 سال) 3- مدیر گروه استان اسان رضوی(یک سال) 4- مدیر گروه . بیست و هفتم مهر ماه ، اولین جلسه ی انجمن اولیاء و مربیان با حضوراولیاء محترم و کادر دبستان در سالن شهید خاتمی جم برگزار شد . پس از تشریح عملکرد دبستان در مهرماه توسط مدیر آموزشگاه ، انتخابات انجمن با جمع آوری رأی ها برگزار گردید و با شمارش آراء ، اسامی اعضاء به شرح ذیل معرفی می . اقدامات شایسته مجموعه  مفتاح رهنورد  در گردآوری شرکت های واردکننده صاحب نام و دارای  مجوزهای واردات در تشکلی به نام انجمن صنفی کارفرمایی واردکنندگان خودرو با مجوز رسمی به شماره 7-3/2-585 مورخ 27/02/1394 از وزارت تعاون ،کارو رفاه اجتماعی و انتخاب مدیرعامل شرکت مفتاح رهنورد جن. مقاله اساسنامه انجمن هنرهای رزمی بیجار لینک پرداخت و در "پایین مطلب" فرمت فایل: word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحات;6 سازمان مردمی و دارای شخصیت حقوقی است که به منظور رشد و گسترش هنر ورزشهای رزمی بر اساس اصول مقررات هیئت ان وزارت کشور در خصوص فعالیت انجمن غیر تی در شهرستا. پاو وینت انجمن ارتباط مالی بین بانکی بین المللی (swift ) کلمات کلیدی : پاو وینت انجمن ارتباط مالی بین بانکی بین المللی (swift ) , پاو وینت انجمن ارتباط مالی بین بانکی بین المللی ((swift , تاریخچه سوئیفت , مرکز سوئیفت , اعضا سوئیفت , سازمان سوئیفت , مزایای سوئیفت , معایب سوئیفت , شرایط پذیرش عضویت یک کشور در سوئیفت , عضویت بانک های ایرانی در سوئیفت , انواع پیام های سوئیفتی , منابع اطلاعاتی سوئیفت
پاو وینت انجمن ارتباط مالی بین بانکی بین المللی (swift )
دسته: مدیریت مالی فرمت فایل: pptx
حجم فایل: 1767 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 33عنوان: پاو وینت انجمن ارتباط مالی بین بانکی بین المللی ((swift دسته: حسابداری- مدیریت مالی (ویژه ارائه کلاسی درس تصمیم گیری در مسائل مالی- مدیریت سرمایه گذاری- سمینار در مسائل مالی- سازمانهای پولی و مالی بین الملل) فرمت: پاو وینت تعداد اسلاید: 33 اسلاید این فایل در زمینه " انجمن ارتباط مالی بین بانکی بین المللی ((swift " می باشد که در حجم 33 اسلاید همراه با تصاویر و توضیحات کامل با فرمت پاو وینت تهیه شده است که می تواند به عنوان ارائه کلاسی(کنفرانس) درسهای تصمیم گیری در مسائل مالی ، مدیریت سرمایه گذاری ، سمینار در مسائل مالی و سازمانهای پولی و مالی بین الملل رشته های حسابداری و مدیریت مالی در مقطع کارشناسی ارشد مورد استفاده قرار گیرد. بخشهای عمده این فایل شامل موارد زیر می باشد: تاریخچه سوئیفت مرکز سوئیفت اعضا سوئیفت سازمان سوئیفت مزایای سوئیفت معایب سوئیفت شرایط پذیرش عضویت یک کشور در سوئیفت عضویت بانک های ایرانی در سوئیفت انواع پیام های سوئیفتی منابع اطلاعاتی سوئیفت سوئیفت کد پاو وینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. پرداخت و بلافاصله پس از پرداخت ، لینک به شما نمایش داده می شود و همچنین یک نسخه نیز برای شما ایمیل می شود . لیست رشته های بدون کنکور کاردانی و کارشناسی علمی کاربردی شاهین دژ 96 – 97برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شاهین دژ 96 – 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938از آن جا که جامع علمی کاربردی، هر ساله به صورت بدون آزمون و صرفا با شرط معدل اقدام به جذب دانشجو می نماید، متقاضیان زیادی داوطلب ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی 96 هستند. علاوه بر جذب دانشجو به صورت بدون کنکور، تنوع زیاد رشته های این یکی دیگر از عوامل جذب داوطلبان می باشد. از موارد دیگری که لازم است بدانید این است که علمی کاربردی افرادی که دارای مدرک دیپلم دبیرستان و یا هنرستان می باشند را در 4 گروه صنعت،مدیریت و خدمات، کشاورزی و فرهنگ و هنر جذب می نماید. علمی کاربردی در مجموع شامل 5 نظام آموزشی 1- کاردانی فنی 2- کاردانی حرفه ای 3- ی فناوری 4- کارشناسی حرفه ای ارشد 5- ی فناوری ارشد می باشد و گزینش دانشجو به دو روش متمرکز و نیمه متمرکز صورت می گیرد. در ادامه مطلب به طور اختصاصی به معرفی و ارائه لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی 96 شاهین دژ پرداخته ایم.
اعتبار مدرک جامع علمی کاربردی
یکی از سوالات متداول داوطلبان از مشاوران مرکز ایران مشاوره در رابطه با اعتبار مدرک علمی کاربردی می باشد. به همین دلیل بر آن شدیم تا در این مطلب پارگرافی را به این موضوع اختصاص دهیم. در پاسخ به این سوال باید به اطلاعتان برسانیم که جامع علمی کاربردی تحت نظارت وزارت علوم می باشد بنابراین مدارک ارائه شده از این به دانشجویان کاملا معتبر و قابل استفاده در سایر ارگان ها و سازمان ها خواهد بود. اگر شما نیز داوطلب ثبت نام علمی کاربردی 96 هستید پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

زمان و شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی مهر و بهمن
یکی از سوالات متداول داوطلبان از مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره در رابطه با شرایط ثبت نام در علمی کاربردی است به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این بخش از مطلب به شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی بپردازیم. داشتن دیپلم نظام قدیم و یا دیپلم سه ساله نظام جدید، دیپلم جدید فنی حرفه ای و یا کاردانش از شرایط ثبت نام در جامع علمی کاربردی است. ضمن اینکه نیازی به ارائه مدرک پیش ی نمی باشد. همچنین با توجه به اینکه طبق روال هرساله ثبت نام علمی کاربردی به 2 صورت با آزمون و بدون آزمون در 2 نوبت مهر و بهمن ماه انجام می شود، بنابراین داوطلبان ورودی مهر ماه می بایست در مرداد ماه و داوطلبان ورودی بهمن ماه می بایست در دی ماه اقدامات لازم را برای ثبت نام خود انجام دهند.
زمان اعلام نتایج ثبت نام علمی کاربردی 96 – 97 مهر و بهمن
ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی شاهین دژ در دو نوبت مهر و بهمن ماه صورت می گیرد. اما در خصوص زمان اعلام نتایج ثبت نام لازم است به اطلاعتان برسانیم که نتایج تقریبا سه هفته پس از انجام ثبت نام مشخص خواهد شد و نتایج ثبت نام از طریق سایت سازمان سنجش اعلام خواهد شد. پس از مشاهده نتایج ثبت نام داوطلبان باید با به همراه داشتن مدارک مربوطه به محل قبولی خود مراجعه کنند و به صورت حضوری ثبت نام نهایی را انجام دهند. همچنین با کلیک بر روی لینک های مورد نظر می توانید از میزان شهریه علمی کاربردی 96 ( میزان شهریه علمی کاربردی در سال 96 – 97 نسبت به سال 96 نهایتا 10 تا 15 درصد افزایش خواهد داشت. ) و اطلاعات مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی 96 مطلع شوید. در قسمت زیر می توانید لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی سال تحصیلی 96 – 97 را مشاهده فرمایید.
لیست رشته های بدون آزمون مقطع کاردانی علمی کاربردی شاهین دژ 96 – 97 مهر و بهمن

کاردانی فنی عمران – نگهداری و مرمت ساختمان
کاردانی فنی فناوری اطلاعات – اینترنت و شبکه های
گسترده
کاردانی فنی معماری – معماری شهری
کاردانی حرفه ای امور بیمه
کاردانی حرفهای امور بانکی
کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابرسی
کاردانی حرفه ای مدیریت – امور اداری
کاردانی حرفه ای معماری – معماری داخلی
کاردانی فنی مکانیک خودرو

لیست رشته های بدون آزمون مقطع کارشناسی علمی کاربردی شاهین دژ 96 – 97 مهر و بهمن

کارشناسی حرفه ای حسابداری – حسابداری مالی
ی فناوری الکترونیک صنعتی
کارشناسی حرفه ای حقوق – حقوق ثبتی
کارشناسی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری آمادگی جسمانی
ی فناوری معدن – است اج معادن زیر زمینی
کارشناسی حرفه ای طراحی و الگوسازی پوشاک – لباس
اقوام
کارشناسی حرفه ای مدیریت آموزشهای شهروندی
کارشناسی حرفه ای مدیریت لجستیک و زنجیره تامین –
گرایش بازرگانی


برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شاهین دژ 96 – 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…
منبع : ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شاهین دژ 96 – 97 پاو وینت انجمن ارتباط مالی بین بانکی بین المللی (swift ) دسته: مدیریت مالی
پاو وینت انجمن ارتباط مالی بین بانکی بین المللی (swift )
بازدید: 6 بار
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: 1767 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 33عنوان: پاو وینت انجمن ارتباط مالی بین بانکی بین المللی ((swift دسته: حسابداری- مدیریت مالی (ویژه ارائه کلاسی درس تصمیم گیری در مسائل مالی- مدیریت سرمایه گذاری- سمینار در مسائل مالی- سازمانهای پولی و مالی بین الملل) فرمت: پاو وینت تعداد اسلاید: 33 اسلاید این فایل در زمینه " انجمن ارتباط مالی بین بانکی بین المللی ((swift " می باشد که در حجم 33 اسلاید همراه با تصاویر و توضیحات کامل با فرمت پاو وینت تهیه شده است که می تواند به عنوان ارائه کلاسی(کنفرانس) درسهای تصمیم گیری در مسائل مالی ، مدیریت سرمایه گذاری ، سمینار در مسائل مالی و سازمانهای پولی و مالی بین الملل رشته های حسابداری و مدیریت مالی در مقطع کارشناسی ارشد مورد استفاده قرار گیرد. بخشهای عمده این فایل شامل موارد زیر می باشد: تاریخچه سوئیفت مرکز سوئیفت اعضا سوئیفت سازمان سوئیفت مزایای سوئیفت معایب سوئیفت شرایط پذیرش عضویت یک کشور در سوئیفت عضویت بانک های ایرانی در سوئیفت انواع پیام های سوئیفتی منابع اطلاعاتی سوئیفت سوئیفت کد پاو وینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. پرداخت و بلافاصله پس از پرداخت ، لینک به شما نمایش داده می شود و همچنین یک نسخه نیز برای شما ایمیل می شود .کلمات کلیدی : پاو وینت انجمن ارتباط مالی بین بانکی بین المللی (swift ) , پاو وینت انجمن ارتباط مالی بین بانکی بین المللی ((swift , تاریخچه سوئیفت , مرکز سوئیفت , اعضا سوئیفت , سازمان سوئیفت , مزایای سوئیفت , معایب سوئیفت , شرایط پذیرش عضویت یک کشور در سوئیفت , عضویت بانک های ایرانی در سوئیفت , انواع پیام های سوئیفتی , منابع اطلاعاتی سوئیفت انجمن تونل ایران برگزار می کند: سخنرانی علمی - کاربردی ی ریسک در پروژه های تونلسازی توسط کارگروه بهداشت و ایمنی کار ارائه دهنده: آقای محسن هدایتی فر زمان: روز چهارشنبه مورخ 94/11/28 ساعت ۱۶ الی ۱۸ مکان: تهران، بزرگراه شهید همت، بلوار علیخانی، مجتمع ونک پارک، برج ۵ سالن همایش شرکت س. حضرت آیت الله معظم انقلاب ی در پیامی به پنجاه و یکمین نشست اتحادیه انجمن های ی دانشجویان در اروپا، با اشاره به اینکه «جوانی و دانشجویی» همچون پیشرانی پرقدرت انسان را در رسیدن به آرمانهای والا یاری می کند، تأکید د: از شما عزیزان انتظار می رود که بر محیط پیرامونی خود اثرگذاری کن. رئیس انجمن توسعه مردمی دامغان با اشاره به اینکه پیگیری مطالبات مردمی در دستور کار این انجمن قرار دارد گفت: تا حصول نتیجه مطالبات مردم دامغان در حوزه های مختلف از سوی انجمن پیگیری و نتیجه آن به اطلاع مردم خواهد رسید. فدا چت,وبلاگ فدا چت,چت فدا,سایت فدا,جامعه مجازی فدا چت,سایت فدا چت,کاربران فدا چت,لیست فدا چت,سیستم امتیازات فدا چت,سیستم نظرسنجی فدا چت,سایت پیام مدیریت فدا چت,انجمن فدا چت هوش چت,وبلاگ هوش چت,چت هوش,سایت هوش,جامعه مجازی هوش چت,سایت هوش چت,کاربران هوش چت,لیست هوش چت,سیستم امتیازات هوش چت,سیستم نظرسنجی هوش چت,سایت پیام مدیریت هوش چت,انجمن هوش چت کام چت,وبلاگ کام چت,چت کام,سایت کام,جامعه مجازی کام چت,سایت کام چت,کاربران کام چت,لیست کام چت,سیستم امتیازات کام چت,سیستم نظرسنجی کام چت,سایت پیام مدیریت کام چت,انجمن کام چت حامد عمادزاده تبریزی نخستین سخنران و مهمان برنامه مشترک انجمن ادبی جامی همراه با انجمن موسیقی و ترانه بهمن فردوسی بودند که روز پنج شنبه 28 دی ماه در سرای محله شهران جنوبی برگزار شد. ایشان در این هم شی و گردهمایی موسیقی و شعر پیرامون هنر هفتم، جایگاه شعر و قرابت شعر و ترانه با موسیقی سخنان ارزشمند و مفیدی بیان فرمودند. لاف چت,وبلاگ لاف چت,چت لاف,سایت لاف,جامعه مجازی لاف چت,سایت لاف چت,کاربران لاف چت,لیست لاف چت,سیستم امتیازات لاف چت,سیستم نظرسنجی لاف چت,سایت پیام مدیریت لاف چت,انجمن لاف چت تاریخ : 11/11/94 به : معاونت محترم امور فرهنگی یزد از : انجمن علمی علوم یزد ) 1-برگزاری مراسم معارفه ی دانشجویان جدیدالورود سال تحصیلی 95-94 در مورخه 25 آبان ماه 94 در محل سالن منتظرقائم مراسم خوشآمد گویی و معارفه برگزار گردید که شرح گزارش عملکرد به همراه تصویر به شرح ذیل می باشد: -قرائت ق. بوی چت,چت بوی,سایت بوی,جامعه مجازی بوی چت,سایت بوی چت,کاربران بوی چت,لیست بوی چت,سیستم امتیازات بوی چت,سیستم نظرسنجی بوی چت,سایت پیام مدیریت بوی چت,انجمن بوی چت کتاب پرسش ها و پاسخ های تشریحی بر اساس کتاب مبانی علم سیاست ویژه دانشجویان رشته علوم پیام نور نویسندگان : علی اصغر طیبی رهنی مدرس پیام نور - محمدرضا فراتی مدرس پیام نور - معین ضابطی هیات علمی پیام نور صدای عد – نخستین سمینار بین المللی بازاری کشورهای ی در نیمه دوم امسال در تهران برگزار می‎شود. دبیر کل انجمن بازاری ایران، با اعلام این خبر با اشاره به رویکردهای کلان این انجمن گفت: ترویج فرهنگ بازاری و کمک به نهادینه شدن آن در جامعه، ایجاد اشتغال جوانان به این حرفه کمک به تولی. انجمن حجتیه چیست؟ ونظر آیت الله خامنه درمورد این افراد چه میباشد؟ سلام علیکم.انجمن حجتیه چیست؟ چه زمانی به وجود آمد؟موسس آن چه ی است؟آیا بداست یا خوب؟چه کارمیکنند؟ درحا حاظر چه کار میکنند؟ونظر آیت الله خامنه درمورد این افراد چه میباشد؟ باتشکر 3/1/1390 انجمن حجتیه چیست؟ ونظر آیت . عضو هیئت مدیره انجمن صنایع نساجی ایران از اخذ مجوز واردات پرک استحصالی از ضایعات بطریpet خبر داد. بهروز محمدی عضو هیئت مدیره انجمن صنایع نساجی ایران و رئیس هیئت مدیره مجتمع کارخانجات ساینا دلیجان در گفتگو با پیام دلیجان از اخذ مجوز واردات پرک استحصالی از ضایعات بطریpet خبر داد . درس بازاری اینترنتی در دوره bls انجمن فارغ حصیلان (تاریخچه)
 درس بازاری اینترنتی در دوره bls انجمن فارغ حصیلان
بازاری اینترنتی و یا بازاری آنلاین یعنی بازاری و فروش مستقیم از طریق وب و ایمیل. بازاری اینترنتی به طور معمول نوع پیشرفته بازاری سنتی مانند تبلیغات رادیویی، تلویزیونی و رو مه ای می باشد. تبلیغات اینترنتی نوعی از ادامه مطلب درس بازاری اینترنتی در دوره bls انجمن فارغ حصیلان (تاریخچه)
 درس بازاری اینترنتی در دوره bls انجمن فارغ حصیلان
بازاری اینترنتی و یا بازاری آنلاین یعنی بازاری و فروش مستقیم از طریق وب و ایمیل. بازاری اینترنتی به طور معمول نوع پیشرفته بازاری سنتی مانند تبلیغات رادیویی، تلویزیونی و رو مه ای می باشد. تبلیغات اینترنتی نوعی از ادامه مطلب
بسمه تعالی
ثبت نام آغاز شد قرآن انسان رابه اخلاق و خوبی دعوت می کند " " ره دوره پا ییز 96
تربیت قرآنی فرزندانتان رابه ما بسپارید . شروع ثبت نام : شهریور نوبت صبح مهرماه نوبت بعد ازظهر از ساعت 14:30 تا 19
دارالقرآن والعتره رسول اکرم (ص) مدیریت آموزش وپرورش شاهین شهر
روزهای تشکی.
پشت جلد یکی از کتاب های جناب آقای محمد تقی حرآبا اعر معاصر و دبیر انجمن ادبی صائب
انتخابات انجمن بیوتکنولوژی در تاریخ 3 آبان با حظور دانشجویان بیوتکنولوژی برگزار گردید. برگزاری این انتخابات با حظور دو ناظر، یک مسئول تعرفه و به همراه یک صندوق دار برگزار شد. با وجود سردی هوا اما دانشجویان مشتاق بر سر صندوق حظور پیدا د و با رای خود سرنوشت انجمن خود را به دست دو.
آزمون انجمن خوشنویسی شهرستان فامنین
آزمون انجمن خوشنویسی بعد از طی دوره آن در شهرستان فامنین با حضور هنرجویان این انجمن در سطوح متوسط و خوش در روزهای پنج شنبه و (2 و 3 شهریورماه) در کتابخانه عمومی شهید مطهری برگزار گردید.

حمیدرضا نیک طبع،دبیر کمیته صنعت ششمین جشنواره مد و لباس فجر، از همکاری این کمیته با انجمن های تخصصی حوزه نساجی خبر داد و گفت: تعامل مناسبی با فعالان حوزه نساجی داشته ایم و تلاش داریم زمینه حضور همه انجمن های تخصصی این حوزه فراهم شود.  [ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] هفته چهارم لیگ یک استان لرستان در حالی آغاز شد که تیم مدعی سیاه جامگان م آباد که پس از باخت برابر همت کارگران الیگودرز با قرعه استراحت مواجه شد تا بتواند با تمرینات منظم خود را برای ادامه مسابقات آتی آماده کند. در دیگر دیدارها تیم پارسه الشتر با نتیجه 3 بر 2 در زمین خود مغلوب تیم. " پورجوادی اذعان داشت ایده اولیه انجمن از طرف ایزوتسو بوده است. خیر! ایده انجمن فلسفه متعلق به ایشان نبوده است. بیشتر منظور نظر ایشان این بود که شعبه مگ گیل در تهران بسط پیدا کند یا این که در تهران مرکزی تاسیس شود. نظر ایشان چنین بود و ارتباطی با تاسیس انجمن نداشت. البته پورجوادی. فرهنگسرای اشراق علاقمندان به علوم و دانش را در ویژه برنامه ای تحت عنوان پارک دانش برگزار کرد. شاهین شهر نیوز   به نقل از سازمان رفاهی تفریحی فرهنگسرای اشراق به پایگاه دانش پژوهان شاهین شهری تبدیل شده است و انجمن های مختلف علمی در این مرکز ریشه دارند به همین منظور برنامه پار. درس بازاری اینترنتی در دوره bls انجمن فارغ حصیلاندرس بازاری اینترنتی در دوره bls انجمن فارغ حصیلان- digital marketing-bls
درس بازاری اینترنتی در دوره bls انجمن فارغ حصیلان آغاز شد
این دوره به شما کمک می کند که بتوانید با ابزارهای موجود در اینترنت و پتانسیل هایی که در فضای مجازی وجود دارد، به ب و کار و تجارت خود رونق ببخشید. همانطور که می دانید، امروزه بازاری یکی از بخش های مهم تجارت به شمار می رود. با افزایش چشمگیر شمار کاربران اینترنت و با توجه به قابل دسترس بودن آن در سراسر جهان، امروزه کلیه تولید کنندگان و تاجران نیز ترجیح می دهند تا استراتژی هّای بازاری خود را از طریق اینترنت پیگیری کنند. استفاده از بازاری اینترنتی، اطلاع رسانی را آسان تر و بهینه تر می کند. در این نوع بازاری ، امکان هدف گیری دقیق مخاطب وجود دارد و هزینه های بازاری را به طرز چشمگیری (به دلیل ظرفیت های موجود در اینترنت) کاهش می دهد.