الله مقامه الشریف - اخبار روز


السلام الیقین الله فری وحجته علی عباد، السلام الیک یا المؤمنین، وظیفه الا الله حق الله، وعملت بکتبه، وعلم الناس الذین آمن الله علیه و الله، حتى دعا الله الى جواره، فقابضک الیه باختیاره، و م اعدائق الحجة مع الله من الحجج البرجة على الله إلى الله، بنا به دلایل مختلف، محبوبیت.
السلام الیقین الله فری وحجته علی عباد، السلام الیک یا المؤمنین، وظیفه الا الله حق الله، وعملت بکتبه، وعلم الناس الذین آمن الله علیه و الله، حتى دعا الله الى جواره، فقابضک الیه باختیاره، و م اعدائق الحجة مع الله من الحجج البرجة على الله إلى الله، بنا به دلایل مختلف، محبوبیت.
السلام الیقین الله فری وحجته علی عباد، السلام الیک یا المؤمنین، وظیفه الا الله حق الله، وعملت بکتبه، وعلم الناس الذین آمن الله علیه و الله، حتى دعا الله الى جواره، فقابضک الیه باختیاره، و م اعدائق الحجة مع الله من الحجج البرجة على الله إلى الله، بنا به دلایل مختلف، محبوبیت.
السلام الیقین الله فری وحجته علی عباد، السلام الیک یا المؤمنین، وظیفه الا الله حق الله، وعملت بکتبه، وعلم الناس الذین آمن الله علیه و الله، حتى دعا الله الى جواره، فقابضک الیه باختیاره، و م اعدائق الحجة مع الله من الحجج البرجة على الله إلى الله، بنا به دلایل مختلف، محبوبیت. پنجم صفر سالروز شهادت مظلومانه و غریبانه حضرت رقیه بنت الحسین سلام الله علیها جان زمان عج الله فرجه الشریف بر کلیه شیعیان و دوستداران اهل بیت تسلیت باد. بنده به چشم خودم دیده ام حاجات بسیاری از مومنین در حرم ایشان برآورده شده . حتی جوانان زیادی را دیده ام که واسطه این دردانه حس. صلی الله علیک یا رسول الله(ص) رحلت اعظم، معراج وصال اوست با حضرت دوست. رحلت جانسوزش را به عاشقان رس ش تسلیت می گوییم. نه تـنها مــاتـم جان سوز پـرچـمدار تــوحـید اسـت کـه هستـى شد سیه پـوش ممتحن امشب گـهـى گـــــریـم ز داغ جــــانــگداز حــضرت خــاتـم گهى نالم چو نى درسوگ فرزن. تصویری که در این مطلب خدمت شما تقدیم می کنم مزین است به آیه شریفه سوم سوره احزاب. که در این آیه آمده: « وَتَوَکَّلْ عَلَى اللَّهِ وَکَفَى بِاللَّهِ وَکِیلًا » – « و بر خدا اعتماد کن همین بس که خدا نگهبان [تو]ست ». برای این اثر از دو خط اربعین و کوفی (مولا) استفاده و طرح با تذهیبی زیبا کامل شده که امیدوارم این تصویر زینت بخش منازل و دفاتر کار شما گرامیان باشد ان شاء الله تعالی.. برای دریافت تصویر، یک صلوات برای تعجیل در ظهور زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) بفرستید. و توکل علی الله و کفی بالله او توکل علی الله و کفی بالله ا برای مشاهده تصویر در ابعاد اصلی ، روی تصویر بالا و یا اینجا کلیک کنید.

لینک کمکی – پیکوفایل
– برای دریافت فایل لایه باز (psd) تصویر اینجا کلیک کنید.

لینک کمکی – پیکوفایل «الفرقان فی تفسیر القرآن بالقرآن» و مولف گرانقدرش ، از مهمترین سرمایه های شیوه تفسیری قرآن به قرآن است. این شیوه تفسیری که از شاخه های تفسیر اجتهادی است ، فقط از عهده انی بر می آید که ضمن آشنایی گسترده با ظواهر آیات ، هنر غور و غوص در اعماق را نیز داشته باشند. شجاعت در شیدن و دمندی در راه های برون رفت از بن بست ها از دیگر ویژگی انی است که مجتهدانه در فهم قرآن کوشیدند. اگر تفسیر روایی، موقوف به تتبع بسیار و تورق و تصفح آثار پیشینیان است ، تفسیر اجتهادی ، افزون بر آن ، وامدار تعمق و تضلع در دل های ناب قرآنی ، بدون ارجاع آنها به هر متن دیگر است.
شیوه اجتهادی تفسیر قرآن ، از نیاز های فوری عصر حاضر است. پس از مرحوم علامه طباطبایی ، به رغم ادعاهای بسیار ، کمتر به این شیوه راهگشا ، در میان اهل قرآن ، عمل شده است. مرحوم آیت الله محمد صادقی تهرانی – اعلی الله مقامه – از معدود انی بود که صادقانه و مجدانه ، این راه را پی گرفت و در آن به مقامی بلند دست یافت. بدین رو است که الفرقان را باید یکی از قله های تفسیر اجتهادی قرآن به قرآن نامید و بیش از پیش در رهاوردهای این کتاب ارزشمند شید.
آنچه در پی می آید ، نگاهی گذرا به ظرفیت های تفسیر قرآن به قرآن با نظر به تفسیر الفرقان و ضرورت هایی است که تفسیر اجتهادی را برکشید و آن را جایگزین روش های دیگر تفسیری در دو قرن گذشته کرد.
توجه : نویسنده این مقاله از بیانیه آیت الله صادقی درباره حجیت اجماع و خبر واحد اطلاعی نداشته است، از این رو پنداشته اند که ایشان مطلقا مخالف حجیت اجماع و خبر واحد هستند. پس از خواندن این مقاله ، جو ه صاحب تفسیر الفرقان در رفع شبهه از مباحث نظری پیرامون اجماع، شهرت و روایت را نیز مطالعه نمایید.
جو ه صاحب تفسیر الفرقان
در رفع شبهه از مباحث نظری پیرامون اجماع، شهرت و روایت

برگرفته شده از rasoulan.blog.ir

نام مقاله : ضرورت ها و ظرفیتهای تفسیر قرآن به قرآن با نظر به «الفرقان» نویسنده : رضا بابایی
مقاله با
سلام
قراره یه ختم 12 هزارتایی از سوره فتح برای تعجیل در فرج زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف بگیریم هرکی آمادست اعلام کنه
یاعلی
بسمک یا الله ********** حمد هم ک می کنید، اسم الله است. زبان شما ک حرکت می کند، اسم الله است. از اینجا ک ب منزل می روید، با اسم الله می روید. نمی توانید تفکیک کنید. خود شما اسم الله هستید. حرکات قلب شما هم اسم الله است. حرکات نبضتان هم اسم الله است، این بادهایی ک وزیده می شود همه اسم الله . image result for ‫آیت الله شجونی‬‎ آیت الله شجونی و آیت الله جنتی ادامه مطلب بسم الله الرحمن الرحمن الرحیم university paradise اونروزی که زیر نم نم بارون رفتیم حیاط پشتی و با صحنه شکوفه باران مواجه شدیم! زبان جز به حرف سبحان الله نمی چرخید! کاش در قاب تصویر می گنجید! البته در هیچ ق نمی گنجد زیبایی آفرینش خالق! که اگر این است باغچه کوچکی رو زمینش، هزاران احسنت و سب. نسخه خطی اشعار و پیشگویی های شاه نعمت الله ولی نسخه خطی اشعار و پیشگویی های شاه نعمت الله ولی –- ن پر فروشترین کتاب نسخه خطی با بیش از فروش تا کنون فقط در سایت : http://yon.ir/ ... کتاب نسخه خطی اشعار و پیشگویی های شاه نعمت الله ولی - ... ۲۴ شهریور ۱۳۹۷ - انکت کتاب نسخه خطی اشعار و پیشگویی ها. شیخ علی بهجت و آیت الله العظمی بهجت رحمة الله علیه به فرزند آیت الله بهجت (ره) گفتیم: آقای فلانی می گوید: من 25 سال در خانه و مسجد آیت الله بهجت بزرگ شده ام. آیا شما ایشان را می شناسید؟ ادعایشان را تایید می کنید؟

با تعجب گفت: «نمی شناسم. مدعیان زیادند.»

به نقل از کانال نقد
https://t.me/naghdeghaffari
متن زیر، اولین جلسه از سلسله نشست های "بررسی ابعاد تهاجم اسناد بین المللی و استحالۀ هویت ی ایرانی" است که با سخنرانی جناب حجت ال و المسلمین علی کشوری(دبیر محترم شورای راهبردی الگوی پیشرفت ی) با موضوع تبیین سند 2030 در تاریخ 4 دادماه 1396 در معارف قم برگزار گردید.صوت جلسه را از اینجا . بسم الله الرحمن الرحیم بنده روزی که ع عیادت علی لاریجانی از آیت الله حائری را دیدم ، آن را فهمیدم و در ع هم معلوم است که آیت الله حائری خود را جمع کرده است و آن مریض بداحوال خود را گوشه ای کشانده است ؛ گویا جناب لاریجانی ایشان را کشته است . بنده مطمئن هستم که لاریجانی آیت الله حائ. از اینجای کار به بعد با توست باید شهر بوی فاطمه (سلام الله علیها) بردارد باید هر طرف را که نگاه کردی ، فرزندان فاطمه (سلام الله علیها) را ببینی که دارند برای یاری شان آماده میشوند چادرت را سر کن ؛ چادر لباس فرم فاطمی هاست اصلا زین پس چادر نشانه آنهایی است که میخواهند در قیام مهدو. باب (11): مناقب عبدالله بن عمر رضی الله عنهما 1527ـ عَنْ حَفْصَةَ رَضِیَ الله عَنْهَا: أَنَّ النَّبِیَّ  قَالَ لَهَا: «إِنَّ عَبْدَاللَّهِ رَجُلٌ صَالِحٌ». (بخارى: 3741) ترجمه: از حفصه رضی ‏الله‏ عنها روایت است که نبی اکرم  به او گفت: «همانا عبد الله، مرد نیکوکاری است». امروز با انقلاب ى ما که در خط ایجاد عد در سطح جهان است انقلاب حضرت مهدى ( ارواحنا فداه ) یک گام بزرگ به هدف خود نزدیک شد. نه فقط بوجود آمدن حکومت ى آن عاقبت موعود را به عقب نمى‏اندازد بلکه آن را تسریع هم مى‏کند و این است معناى انتظار . * انقلاب ایران، امتداد حرکت انبیاء و مقدمه‏ ظ. آیت الله ناصر مکارم از مراجع عظام تقلید، با صدور پیامی رحلت آیت الله حاج سید مهدی ابن الرضا خوانساری را تسلیت گفت. راز طول عمر   س. راز طول عمر علماء و مراجع چیست؟ ج.سبک زندگی سالم ی    آیت الله نوری همدانی در دیدار احیاگران طب ی گفت:    ما با طب ی فاصله گرفته ایم  من خودم را با طب ی درمان می کنم     حدود 50 سال است نیازی به بیمارستان ندارم . الان هم سالم هستم.   طول عمر   آ. جهت دریافت و مشاهده صفحات روی آن ها کلیک نمائید .... لینک سایت جنگ و درنگ شهید قاسم الله نیا سماکوش

شهید قاسم الله نیا سماکوش شهید قاسم الله نیا سماکوش شهید قاسم الله نیا سماکوش شهید قاسم الله نیا سماکوش شهید قاسم الله نیا سماکوش شهید قاسم الله نیا سماکوش شهید قاسم الله نیا سماکوش شهید قاسم الله نیا سماکوش

«اگر ما یک روزی شهید شدیم و آقا محمد هادی این را دید انشا الله منتقم خون حسین(علیه السلام) است. انشا الله آمده است انتقام حضرت زهرا(سلام الله علیها) را بگیرد. انشاالله یار زمان(عجل الله تعالی فرجه ا. در کتاب "در محضر بهجت" ج۱ ص ۱۱۸ بیاناتی از آیت الله بهجت در مورد زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف بدین شرح منتشر شده است: چه مصائبی بر زمان(عج) که مالک همه کره زمین است و تمام امور به دست او انجام می گردد، وارد می شود، و آن حضرت در چه حالی است و ما در چه حالی؟ او در زندان است و خ. رساله آیت الله مکارم
حجم: 11.5 مگابایت رساله آیت الله رحمتی
حجم: 4.74 مگابایت رساله آیت الله موحدی
حجم: 6.47 مگابایت
رساله وحید اسانی
حجم: 14.9 مگابایت
رساله آیت الله اردبیلی
حجم: 16.2 مگابایت
رساله آِیت الله سبحانی
حجم: 2.76 مگابایت
رساله آیت الله تبریزی
حجم: 5.43 مگابایت
رساله آِیت الله سیستانی
حجم: 11.4 مگابایت
رساله آیت الله صافی گلپایگانی
حجم: 10.5 مگابایت
رساله آِیت الله نوری همدانی
حجم: 11 مگابایت
رساله آیت الله مظاهری
حجم: 12.6 مگابایت
رساله آِیت الله فیاض
حجم: 7.91 مگابایت
رساله آیت الله سیدمحمد
حجم: 3.7 مگابایت
رساله آیت الله لنگرودی
حجم: 7.17 مگابایت
رساله آیت الله بروجردی
حجم: 5.55 مگابایت
رساله آِیت الله محفوظی
حجم: 5.01 مگابایت
رساله آِیت الله شبیری زنجانی
حجم: 6.18 مگابایت
رساله آیت الله علوی گرگانی
حجم: 4.74 مگابایت
رساله آیت الله فاضل لنکرانی
حجم: 5.84 مگابایت
رساله آِیت الله
حجم: 13.4 مگابایت
رساله آِیت الله خوئی
حجم: 4.6 مگابایت
رساله آِیت الله بهجت
حجم: 9.11 مگابایت
توصیه بزرگان آیَتـُـ الله بَهْجَتـْـ (ره): 1-نفس بکش با لااله الاالله 2-نفست راسرزنش کن بااستغفرالله 3-هنگام دردکشیدن بگوالحمدلله 4-هنگام تعجب بگوسبحان الله 5-هنگام خوشحالی صلوات بررسول الله 6-هنگام ناراحتی انالله واناالیه راجعون 7-سم چشمانت رابشکن به گفتن ماشاالله تبارک الله 8-. پایگاه اطلاع رسانی آیت الله هاشمی بخشی از خاطرات آیت الله در 24 دی ماه سال های گذشته را منتشر کرده است. حسن عسکری (علیه السلام)فرمودند: شیعیان ما دراندوهی دائم به سر می برند تا فرزندم که (ص)نوید ظهورش را داده ظاهر شود بحارالأنوار ج ۵۰ص۳۱۷ با تبریک و تهنیت به مناسبت سالروز آغاز ت حضرت ولی عصر عج الله تعالی فرجه الشریف و با آرزوی تعجیل در ظهور ایشان راجع به این حدیث باید گفت که حس ان. مطلع انوار داور فاطمه (سلام الله علیها)
ی قلب پیمبر فاطمه (سلام الله علیها)
مظهر اسرار رب العالمین
گلشن خوشبوی حیدر فاطمه (سلام الله علیها)
آیت نور سماوات و زمین
حق نما مشکوة انور فاطمه (سلام الله علیها)
آیه والشّمس ِ قرآن مجید
گردد از نورش منور فاطمه (سلام الل. «بسم الله الرحمن الرحیم»: «قل هو الله احد» یعنی بگو ای محمد صلی الله علیه و اله وسلم که خداوند خ است یگانه. «الله الصمد» یعنی خ که از تمام موجودات بی نیاز است. «لم یلد و لم یولد» فرزند ندارد و فرزند ی نیست. «ولم یکن له کفوا احد» یعنی هیچ از مخلوقات، مثل او نیست. شب نیمه شعبان، یادآور تولّد اولین و آ ین امید ان و فرستادگان الهی و منجی عالم بشریت حضرت ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف) و دارای فضلیتی بس عظیم است و در روایات معصومین(علیهم السلام) بر احیای آن تاکید شده تا آن جا که نبی مکرم (صلی الله علیه و آله) در فضیلت این شب نورانی فرموده . در این مطلب عباراتی از چند تن از فحول علمای شیعه یعنی و علامه طباطبایی و علامه طهرانی و آیت الله بهجت رضوان الله تعالی علیهم، و علامه حسن زاده آملی و آیت الله جوادی املی و آیت الله حفظهم الله را می آوریم.

ادامه مطلب نسخه خطی اشعار و پیشگویی های شاه نعمت الله ولی
نسخه خطی اشعار و پیشگویی های شاه نعمت الله ولی –- ن پر فروشترین کتاب نسخه خطی با بیش از فروش تا کنون فقط در سایت : http://yon.ir/ ... کتاب نسخه خطی اشعار و پیشگویی های شاه نعمت الله ولی - ... 24 شهریور 1397 - انکت کتاب نسخه خطی اشعار و پیشگویی های . جهت دریافت و مشاهده صفحات روی آن ها کلیک نمائید .... لینک سایت جنگ و درنگ شهید سیف الله قربانی آهنگر
شهید سیف الله قربانی آهنگر شهید سیف الله قربانی آهنگر شهید سیف الله قربانی آهنگر شهید سیف الله قربانی آهنگر شهید سیف الله قربانی آهنگر شهید سیف الله قربانی آهنگر
بسم الله النور
...
ان شاء الله و ما شاء الله لا حول و لا قوة الا بالله العلی العظیم،
من و او فردا ما میشویم ...
دعایمان کنید
یا صاحب ا مان اغثنا

استفتائات آیت الله خوئی
حجم: 2.8 مگابایت
استفتائات آیت الله فیاض
حجم: 1.88 مگابایت
استفتائات آیت الله محمد حکیم
حجم: 3.51 مگابایت
استفتائات آیت الله بهجت
حجم: 13.6 مگابایت
استفتائات آیت الله بروجردی
حجم: 3.01 مگابایت
استفتائات آیت الله
حجم: 10.9 مگابایت
استفتائات آیت الله دوزدوزانی
حجم: 3.22 مگابایت
استفتائات آیت الله مکارم
حجم: 10 مگابایت
استفتائات آیت الله سیستانی
حجم: 3.14 مگابایت
استفتائات آیت الله نوری همدانی
حجم: 411 کیلوبایت
استفتائات آیت الله مظاهری
حجم: 4.74 مگابایت
استفتائات آیت الله صافی
حجم: 1.04 مگابایت
استفتائات آیت الله منتظری
حجم: 10.6 مگابایت
استفتائات آیت الله شیخ عبدالکربم حائری
حجم: 3.8 مگابایت
مقاله درباره زندگینامه ایت الله کاشانی مقاله درباره زندگینامه ایت الله کاشانی دسته بندی تاریخ و ادبیات بازدید ها 0 فرمت فایل doc حجم فایل 120 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 14 فروشنده فایل کد کاربری 2036 تمام فایل ها توضیحات : سید ابوالقاسم کاشانی، پسر سید مصطفی کاشانی، در سال ۱۲۶۰ شمس. سبک: عجب رسمیه گشته عزای قرآن ناطق رئیس مذهب صادق شهر مدینه گشته سیه پوش ناله زهرا می رسد بر گوش آجرک الله، بقیة الله آن گل سرخ زهرای اطهر به دست منصور گردیده پ ر سوزد ز داغش آن گل حیدر باب الحوائج موسی بن جعفر آجرک الله، بقیة الله تربت پاکش زائر ندارد مهدی به قبرش سر می گذارد تنه. جهت دریافت و مشاهده صفحات روی آن ها کلیک نمائید .... لینک سایت جنگ و درنگ شهید عزت الله پروری
شهید عزت الله پروری شهید عزت الله پروری شهید عزت الله پروری شهید عزت الله پروری
همیشه دعای ذیل را به همراه داشته باشید. چنانچه از لحاظ زیبائی و مال و ثروت و شغل و کار بحول و قوه الهی در شرایط خوبی قرار دارید، از چشم زخم تنگ نظران به هیچ وجه نباید غافل بود. در روایت آمده که چشم زخم ، جوان را در گور می کند و شتررا در دیگ. قال رسول الله (ص): العین حق ( چشم حقیقت دارد.