القدس تایید کردی - اخبار روز

و ، کاری رو نمیکنن مگر اینکه وقتی باشه که حواس مردم خوب پرت شده باشه. مثل الآن که جام جهانی 2018 فیفا روسیه هستو مردم سرشون گرم بازی هاست. این چند روزه ی ره خبر جابجایی سفارت از تل آویو به قدس رو میشنویم.با انتخ که با ناظران جهانی صورت گرفت، مردم فلسطین در انتخابات شرکت د و ت خودشون. در عصرِ صبوری بودم
در عصرِ صبوری بودی
من بودم
تو بودی
یک آسمان
و
یک ریحان
از پنجره نگاهت
هوایت
از پنجره نگاهم کردی
هوایم کردی
رنگ تو معمولی نبود
رنگ من معمولی نبود
دل تو پر بود
دل من پر بود
شباهت ها زیاد بود
تا آن که یکی از ما شد آغاز تفاوت ها...من با و تو. عشق خوبم تو ترکم کردی دیروز تو را دیدم سوار ماشینی شده بودی و سعی می کردی که من تو را نبینم اما من تو را دیدم چاره چیه تو اون را هم ترک می کنی همینطور که مرا ترک کردی ولی تو دلی داری که نمی تواند عاشق شود من هم می روم دنبال عشق تازه وقتی تو عاشق نیستی پس همان بهتر که هر کدام راه خودم. ناهید...
امروز
از علت حال نااحوال گفت و من
فهمیدمش


+ احساس بد مزه ی ضعف... نقطه مشترک این روزهای هر دوی ما .....خب پس می شد نفهممش¿!!!!! مسلما نع...شبیه بودیم
+ شدیدا حالم بی حال می شد هربار که به صورت بی حالش نگاه ...
+ وقتی در نقطه ی حالِ زمان دنبال راهی برای تصمیمی و دستانت . ترجمه مقاله ارزی ، تایید و آزمایش نرم افزار کامپیوتر
به صفحه فایل ترجمه مقاله ارزی ، تایید و آزمایش نرم افزار کامپیوتر خوش آمدید. به منظور مشاهده توضیحات بیشتر و روی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
توضیحات بیشتر و کماکان دلم آشوب میشه هر لحظه که فکر میکنم که تو تونستی با من....، با من...!، با من... ؟ نمیدونستم جمله ی بالا رو با چه فعلی کامل کنم که لااقل جزئی از حق مطلب رو ادا کنه ...  تو با قلب ویرانه ی من چه کردی؟! ببین عشق دیوانه ی من چه کردی! در ابریشم عادت آسوده بودم... تو با . خداوندا من از اعمال خود بسیار می ترسم
نمی ترسم ز از زشتی کردار می ترسم
هزاران بار توبه و از جهل بش تم
پشیمانم پشیمانم از این رفتار می ترسم
تو فرمودی که دشمن نوع بشر باشد
خداوندا من از این دشمن غدّار می ترسم
ریا عبادت را ،غلط خوا ندم عبارت را
کنون ازاین عبادتها و. بانگاهت عاشقم کردی، دلم دیـوانه شد خنده بر لب شاعرم کردی دلم دیــوانه شد گفتم آیا میشود با یک نگاه عاشق شوم ؟؟ خنده بر این پرسشم کردی دلم ، دیوانه شد! شما را به خدا...شما را به خدا...شما را به خدا این سخنان (ره) را بخوانید و جای کلمه " " ؛ "حزب اللهیِ دنبال کارفرهنگی" بگذارید: " ون بیدار شوند؛ کارهای مهمتر از مباحثه و مسئله گفتن دارید! شما باید بیدار شوید، به فکر علاج #بدبختی هاى_مردم باشید؛ مباحثه به تنهایى فایده ندارد. مسئله گفتن ب. عطر بهارت خانه را پر کرد نارنج ها را دستچین کردی
با مهربانی خنده هایت را، با اشکهای ما عجین کردی
عطر بهارت بوی باران داشت دستت گل گندم فراوان داشت
مهتاب را از باغ شب چیدی پروانه را بالا نشین کردی
نارنج من عطر بهار تو از شیشه های بسته هم رد شد
دور از تو یک نارنج. دمی آمدی در دلم لانه کردی محبت نش و ویرانه کردی ز تخم محبت چرا غم بر آمد؟ مگر اشک دور از بری دانه کردی؟ عجب ای یار اَز من یاد کردی گذر اَز بی نوا آباد کردی    چرا این حرف ها گفتن ندارد؟! مرا یک عمر دشمن شاد کردی محمدیزدانی جندقی و یاد کن در کتاب خود احوال مریم را آن گاه که از اهل خانه خویش کنار گرفته به مکانی به مشرق (بیت المقدس برای عبادت) روی آورد. (۱۶)
و آن گاه که از همه خویشانش به کنج تنهایی محتجب و پنهان گردید ما روح خود را (روح القدس که فرشته اعظم است) بر او فرستادیم و او در صورت بشری زیبا و راست اندام بر او ظاهر شد. (۱۷)
مریم گفت: من از تو پناه به خدای رحمان می‏برم اگر مرد پرهیزکاری هستی. (۱۸)
گفت: من فرستاده خدای توام، آمده‏ام تا تو را پسری بخشم بسیار پاکیزه و پاک سیرت. (۱۹)
مریم گفت: از کجا مرا پسری تواند بود در صورتی که دست بشری به من نرسیده و کار ناشایسته‏ای هم نکرده‏ام؟ (۲۰)
گفت: این چنین کار البته خواهد شد، خدایت فرموده که بسیار بر من آسان است (تا قدرت ما را بر آن دری ) و تا این پسر را آیت بزرگ و رحمت واسع خود برای خلق گردانیم و قضای الهی بر این کار رفته است. (۲۱)
پس مریم (به مشاهده جبرئیل، در گریبانش نسیم اهتزازی یافت و) به آن پسر بار برداشت و (برای آنکه از سرزنش قوم جاهل برکنار باشد) با آن به مکانی دور خلوت گزید. (۲۲)
آن گاه درد زاییدن او را به کنار درخت مایی کشانید (و از شدت حزن و اندوه با خود) گفت: ای کاش من از این پیش مرده بودم و از صفحه ی عالم به کلی نامم فراموش شده بود. (۲۳)
پس از زیر آن درخت (روح القدس یا فرزندش عیسی) او را ندا کرد که غمگین مباش که خدای تو از زیر قدم تو چشمه آبی جاری کرد. (۲۴)
شاخ درخت را به سوی خود حرکت ده تا از آن بر تو رطب تازه فرو ریزد. (۲۵)
پس (از این رطب) تناول کن و (از این چشمه آب) بیاشام و چشم خود (به عیسی) روشن دار، و هر از جنس بشر را که ببینی (به اشاره) با او بگو: برای خدای رحمن نذر روزه (سکوت) کرده‏ام و امروز با هیچ انسانی سخن نخواهم گفت. (۲۶)
آن گاه کودک را برداشته نزد قوم خود آورد گفتند: ای مریم عجب کاری منکر و شگفت آور کردی! (۲۷)
ای خواهر هارون، تو را نه پدری ناصالح بود و نه مادری بدکار (پس تو دختر بکر از کجا فرزند یافتی)! (۲۸)
مریم به اشاره حواله به طفل کرد، آن ها گفتند: ما چگونه با طفل گهواره‏ای سخن گوییم؟ (۲۹)
آن طفل (به امر خدا به زبان آمد و) گفت: همانا من بنده ی خاص خدایم که مرا کتاب آسمانی و شرف نبوت عطا فرمود. (۳۰)
و مرا هر کجا که باشم مایه برکت (و رحمت) گردانید، و تا زنده‏ام به عبادت و زکات سفارش کرد. (۳۱)
و مرا نیکوکار به مادرم ساخت و مرا ستمکار و شقی نگردانید. (۳۲)
و سلام حق بر من است روزی که به دنیا آمدم و روزی که از جهان بروم و روزی که (برای زندگانی ابدی) باز زنده برانگیخته شوم. (۳۳)
این است (قضیه) عیسی بن مریم که مردم در امر خلقتش شک و ریب دارند، اکنون به سخن حق و صواب، حقیقت حالش بیان گردید. (۳۴)


‬‎image result for ‫عیسی ‬‎


خدا را هرگز نشاید که فرزندی اتخاذ کند، که وی منزه از آن است، (او قادری است که) چون حکم نافذش به ایجاد چیزی تعلق گیرد همین که گوید: «موجود باش» بی‏درنگ آن چیز موجود می‏شود. (۳۵)
خدای یکتا پروردگار من و شماست، او را پرستید که راه راست همین راه خداپرستی است. (۳۶)
آن گاه طوایف مردم (یعنی نصاری) در میان خود (درباره پسر مریم) اختلاف د (برخی او را از کفر و جهل، خدا دانستند و برخی پسر خدا و برخی پسر یوسف نجارش خواندند)، پس وای بر این مردم کافر از حضور در آن روز بزرگ قیامت. (۳۷)
روز م که خلق به سوی ما باز آیند چقدر شنوا و بینا شوند! ولی امروز (که باید حقیقت را بشنوند و ببینند) مردم ستمکار همه به گمراهی و ضل آشکار فرو رفته‏اند. (۳۸)
و (ای رسول ما) امت را از روز غم و حسرت (یعنی روز مرگ و قیامت) بترسان که آن روز دیگر کارشان گذشته است و آن ها سخت از آن روز غافلند و به آن ایمان نمی‏آورند. (۳۹)
تنها ماییم که (پس از فنای خلق و انتقالشان به عالم آ ت) زمین و اهلش را وارث می‏شویم و همه به سوی ما بازگردانده خواهند شد. (۴۰)
به نقل از پایگاه اینترنتی رو مه القدس العربی، یک منبع عراقی نزدیک به نخست این کشور گفت با توجه به تحولات اخیر در عربستان و منطقه، بغداد از میزبانی محمد بن سلمان، ولیعهد سعودی، که قرار بود در ماه نوامبر جاری به عراق سفر کند، معذور خواهد بود.جاسم جعفر ائتلاف ت قانون (فرا یونی که عبادی به ان منتسب است) در پارلمان عراق، در اظهاراتی که برخی رسانه ها آن را منتشر د، گفت: «حوادث اخیر در عربستان سعودی و منطقه، مسئله لبنان و استعفای سعد حریری، نخست این کشور، همه و همه باعث پیچیده شدن امور شده و اکنون برای عراق دشوار است که میزبان شخصی باشد که چه بسا در آینده با توجه به وجود مشکل میان عربستان و ایران، سبب وارد آمدن آسیب و زیانی به (منافع) این کشور (عراق) باشد». بساط غعیش مرا روبراه می کردیو خود بی آنکه بدانی گناه می کردیمن اهل عشق نبودم به آن تصور عامتو در محاسبه ات اشتباه می کردیتو حرف می زدی و من سکوت می من آب می شدم و تو نگاه می کردی تو خود بی آنکه بدانی از آن فضای نجیب دل مرا و خودت را سیاه می کردی و در ضیافت سنگین شام آن شب شوم مرا که . نوشتم بی" تـو" غمگینم ، نوشتم بی" تـو" افسرده ، مرا با این صفت ها هم ، تجسم کردی و رفتی . نوشتم بعد" تـو" شبها ، دل من ماندِه و غمها ، "تـو" با غمهای این شبها ، تفاهم کردی و رفتی . شنیدی عشق در قلبم ، عمیق و بی نهایت بود ، گمانم بر دل کوچک ، ترحم کردی و رفتی . نوشتم بین صد واژه ، مرا پیدا ک. خودت شاید نمیدانی چه کردی با دلم اما،دل یک آدم سخت را بردی، خدا قوت... اگر اشتباه کردی؛تکرار نکن،اگر تکرار کردی؛اعتراف نکن،اگر اعتراف کردی؛ ماس نکن،اگر ماس کردی؛دیگر زندگی نکن...!از: ناپلئون بناپارت ماه استغفار
استغفار یعنی طلب بخشش
به زبان عامیانه یعنی از کرده ام پشیمانم.
خدایا! میگن وقتی میگم پشیمونم تو می بخشی،
یعنی میگن اونقد مهربونی که چشماتو رو خطای ما می بندی.
میگن تو قران گفتی بیشتر از ببخش، که اگه بگم اشتباه
بدیهامو به خوبی تبدیل میکنی.
خدای من! تو این ماه که لطف کردی و منو به مهمونی خودت دعوتم کردی،
تو غروب این روزها که لبم تشنه است و شکمم خالی و دلم پر از یاد تو،
سر به سجده میذارم و میگم استغفرالله و به بزرگی و مهربونی تو امیدوارم که از همه ی خطاهام بگذری.
بگذار بگویم : آ فهمیدم چه ربطی بهم داریم ! که پشت این همه فاصله تا این حد به من .. ” تو ادامه ی وجود منی “ دل من با تو آرام گرفت این نوشته های گاه و بی گاه قلب من است برای تشکر از تو که تمام کج خلقی هایم را تحمل کردی صبورانه همه ی بهانه گیری هایم را هضم کردی و آ هم با همان زنگ صدای همیش. سخنگوی تشکیلات خودگردان فلسطین، از ایران خواست به آنچه مداخله تهران در امور داخلی فلسطین نامید، پایان دهد. به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری رسمی فلسطین «وفا»، «نبیل ابوردینه» گفت: ایرانی که در تغذیه جنگ های داخلی در جهان عرب دست داشته، حق ندارد به زبانی صحبت کند که جز در راست. من عهد بسته بودم که انقلاب کنم
تفنگ در دست بگیرم و خنجر به کمر ببندم
و کوله ای بر پشت بگیرم ..
من عهد بسته بودم
تمام دیکتاورهای جهان را خا تر سیگارم کنم ..
پای پیاده کوهها را به لرزه در بیاورم
بیابانها را دریا کنم
دریاها را وشان
من عهد بسته بودم ک ن را سیر کنم
ن . بگذار بگویم برات عشقم: آ فهمیدم تو ادامه ی وجود منی دل من با تو آرام گرفت این نوشته های گاه و بی گاه قلب من است برای تشکر از تو که تمام کج خلقی هایم را تحمل کردی صبورانه همه ی بهانه گیری هایم را هضم کردی و آ هم با همان زنگ صدای همیشگی تسکینم دادی من نمی دانم چه شد یا از کجا پیدا شدی . سپیده زندی: در پروپوزال، فرم ایرانداک ندارد. باید در ایرانداک عنوان تز را ثبت کرده (با کلید واژه های پروپوزال) و تایید ایرانداک را برای منیرعباسی ایمیل کند مسعود قائم مقامی: در پروپوزال، فرم ایرانداک ندارد. باید در ایرانداک عنوان تز را ثبت کرده (با کلید واژه های پروپوزال) و تای. طبقه هاى بهشت: طبقه اول : براى اعضاى فور جوک و اون مدیر خوبه که پست هاى منو تایید میکنه طبقه دوم : انى که در کانال تلگرام فور جوک عضو هستندمیزنند طبقه سوم: انى که گاهى به فور جوک سر میزنند طبقه چهارم اون هایى که اسم فور جوک رو شنیدن بهترین طبقه براى اون اییه که پست هاى منو لایک میک. معنی روشانا : (نام دخترانه )، روشان+ا، معادل روشنا واژه نامه ی پارسی ویکی. معنی اسم روشنا,اسم کردی روشنا,اسم کردی روشنا به معنای چیست,معنی نام کردی روشنا,مفهوم نام اصیل کردی روشنا,آیا اسم روشنا کردی است. اسمای دخملونه : روشا ، روشانا ، آروشا ، الین ، ناریکا ، اریکا ، آتریسا ، آرسیت. normal 0 false false false microsoftinternetexplorer4 ازطرف خدا،، عالم ز برایت آف ، گله کردی از روح خودم در تو دمیدم، گله کردی گفتم که ملائک همه سرباز تو باشند صد ناز بکردی و یدم،گله کردی جان و دل و فطرتی فراتر ز تصور از هرچه که نعمت به تو دادم، گله کردی گفتم که سپاس من بگو تا به تو بخشم بر بخشش بی منت من . کانال تلگرام ع نوشته کردی / ع نوشته کردی / ع نوشته کردی / ع نوشته کردی طنز / ع کردی پروفایل / پروفایل کردی تلگرام / ع کردی جدید / کانال تلگرام ایلام / ع نوشته کردی به گوش من رسیده ناز کردی و حس تازه ای آغاز کردی مگر با من سر یاری نداری چرا پس راه فرعی باز کردی پاو وینت بررسی و تحلیل بانکداری یاپی کردی پاو وینت بررسی و تحلیل بانکداری یاپی کردی آهنگ حمید هیراد دیر کردی آهنگ جدید دیر کردی از حمید هیراد با و پخش آنلاین موزیک hamid hiraad – dir kardi
 آهنگ حمید هیراد دیر کردی
آهنگ حمید هیراد دیر کردی ادامه مطلب گزارش خبرگزاری تسنیم از مسجدسلیمان، هم زمان با تاسوعای حسینی پیکر پاک و نورانی شهید تازه تفحص شده هشت سال دفاع مقدس شهید عبدالغفور کاظمی بره بی چاست با حضور جمعی از مسئولان مسجدسلیمان بر دستان مردم ولایت مدار و شهیدپرور شهر یک هزار شهید مسجدسلیمان تشییع شد. پیکر شهید عبدالغف. آهنگ جدید امین بانی با نام چه کردی آهنگ جدید امین بانی با نام چه کردی آهنگ امین بانی به نام چه کردی با بالاترین کیفیت new by amin bani called che kardi ترانه: افشین یدالهی ؛ آهنگسازی, تنظیم, می و مستر: توسلی آهنگ جدید امین بانی در دو کیفیت متفاوت از نسل موزیک متن آهنگ امین بانی با نام چه کردی
تو با قلب ویرانه من چه کردی ببین عشق دیوانه من چه کردی
در ابریشم عادت آسوده بودم تو با حال من هاله من چه کردی
ننوشیده از جام چشم تو مستم خمار است میخانه من چه کردی
مگر لایق تکیه دادن نبودم تو با حسرت شانه من چه کردی
مرا خسته کردی و خود خسته رفتی سفر کرده با خانه من چه کردی
جهان من از گریه ات خیسِ باران تو با سقف کاشانه من چه کردی
تو با قلب ویرانه من چه کردی ببین عشق دیوانه من چه کردی با کد پخش آنلاین این موزیک برای وبلاگ و سایت شما کد زیر را کپی کنید سپس در قسمت مناسب وبلاگ یا سایت خود قرار دهید "تو ادامه ی وجود منی" بگذار بگویم: آ فهمیدم چه ربطی به هم داریم! که پشت این همه فاصله تا این حد به من ... تو ادامه ی وجود منی دل من با تو آرام گرفت این نوشته های گاه و بی گاه قلب من است برای تشکر از تو که تمام کج خلقی هایم را تحمل کردی صبورانه همه ی بهانه هایم را هضم کردی و آ هم با همان . ای عشق بی من چه میکنی؟ ..............بی من در آن کنج سرد و نمناک ج چه میکنی؟ چه می کنی بی من که لحظه ای آرام وقرار ندارم بی تو؟ ....................چه میکنی که من اینجا هر لحظه و دم میمیرم!؟ ای عشق با من چه کردی؟ ..................................بااین ج مرا چه کردی!؟ لحظه ای مرا به یاد آور ...................به یاد آور ای. مبشر باید قبل از هر چیز خود نجات داشته باشد و از نجاتش مطمئن باشد، مبشر باید دارای تجربه شخصی و زنده با خداوند باشد و از حقایقی که می گوید مطمئن باشد، مبشر باید محبت خدا را چشیده باشد تا بتواند پیغام این محبت را با محبت به مردم برساند. مبشر باید بداند که عیسی قادر است بدترین گنا . فیض یعنی چه؟ فیض محبت و رحمت خداوند نسبت به انسان است. خداوند به رایگان فیض خود را به انسانها می‏بخشد. انسانها سزاوار دریافت محبت و رحمت خداوند نیستند، زیرا گنا ار هستند. حتی با وجود اینکه انسان سزاوار محبت خداوند نیست، اما خداوند هنوز هم انسان را محبت می‏کند. حتی در هنگامی که . در خی بر خیالم ، خیال ها کردی مرا رنجور و افسرده در این سالها کردی اسیرم به یک خنده و آن خط و ا کردی نمی جویی احوالم در این هجر و پریشانیم ادامه مطلب نمیدانی عشق را بی حواس کردی وُ به تن ِتبدار ِجنونم سرایت کردی .. نیلوفرثانی 6بهمن 95 کانال تلگرام شعرها ونوشته های نیلوفرثانی https://telegram.me/niloofarsanipoem