اقامت پس از تحصیل در اتریش - اخبار روز

معاون عمرانی استانداری مازندران، گفت: 2 میلیون 241 هزار نفر شب اقامت از ابتدای طرح نوروزی تاکنون در مازندران ثبت شد. آلمان صنعتی ترین کشوراروپایی و یکی از امن ترین نقاط دنیا به حساب می آید. این کشور عضو اتحادیه اروپا، کشورهای گروه 8 و گروه 5 و عضو سازمان ملل متحد می باشد. زبان رسمی این کشور، زبان آلمانی می باشد که حدود 100 میلیون نفر در کل دنیا به این زبان صحبت می کنند و یکی از زبان های پرگویش در ا. پاتایا شهری ساحلی در کشور تایلند است که بسیار زیبا و دیدنی است. این شهر در لیست سفر گردشگران حرفه ای قرار دارد که توقع ید یک اقامت عالی را در بهترین هتل های پاتایا دارند، چرا که گردشگران حرفه ای کیفیت را فدای هزینه اقامت نمی کنند.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] شرایط اقامت آلمان
ما در این مقاله آ ین قوانین و شرایط اقامت آلمان در سال 2018 و همچنین راههای مهاجرت به آلمان را بررسی خواهیم کرد تا در صورتی که این کشور را مقصد مهاجرتی خود در نظر گرفته اید با آگاهی کامل از قوانین و شرایط اقامت آلمان اقدام نمایید . با توجه به اینکه آلمان یکی از پ. تراول داکیومنت کانادا ، افرادی که دارای کارت اقامت کشور کانادا هستند و اعتبار pr آن ها در زمانی که خارج از کشور کانادا هستند تمام میشود و یا افرادی که برای اقامت اقدام کرده اند اما هنوز pr را دریافت نکرده اند باید برای ورود دوباره به کشور کانادا درخواست تراول داکیومنت دهید . برای تمدید کارت اقامت موقت نیاز به اخذ ویزای travel document است. توجه نمایید کادر ایران کانادا کلیه اقدامات لازم جهت اخذ این نوع ویزا را انجام خواهد داد تا شخص متقاضی , پس از دریافت ویزای تراول داکیومنت و ورود به کانادا جهت تمدید pr و یا انجام فرایند اقامت داِیم اقدام نمایید .
اخذ اقامت اسپانیا:
شرایط تحصیل در اسپانیا
اسپانیازبان اسپانیایی های اسپانیا تی و خصوصی هستند و تحصیل در های خصوصی هزینه های بالاتری نسبت به های تی خواهد داشت . حدود هزینه تحصیلی برای های تی در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد 3600 تا 6000 یورو ودر مقطع ا حدود 500 یورو می باشد که ال. پناهندگی-ویزای همراه-اقامت دائم و ویزای کار در استرالیا
کشور استرالیا یکی از کشورهایی می باشد که قانون پناهندگی را به رسمیت شناخته است. طبق قانون پناهندگی در استرالیا افرادی که وارد خاک این کشور می شوند باید ظرف مدت 6 ماه تا 10 ماه درخواست پناهندگی خود را ارائه کنند و در غیر ای. چرا پاسپورت گرانادا انتخاب کنیم؟ گرانادا کشوری در شمال ی جنوبی و در جنوب شرقی دریای کارائیب است که دارای وسعتی برابر 88 کیلومتر مربع می باشد. مزایای پاسپورت گرانادا : · طبیعت شگفت انگیز و ایده آل برای گردشگری · بدون نیاز به ویزا برای سفر به 120 کشور دنیا شامل، انگلستان، چین و کشور. تراول داکیومنت کانادا ، افرادی که دارای کارت اقامت کشور کانادا هستند و اعتبار pr آن ها در زمانی که خارج از کشور کانادا هستند تمام میشود و یا افرادی که برای اقامت اقدام کرده اند اما هنوز pr را دریافت نکرده اند باید برای ورود دوباره به کشور کانادا درخواست تراول داکیومنت دهید . برای تمدید کارت اقامت موقت نیاز به اخذ ویزای travel document است. توجه نمایید کادر ایران کانادا کلیه اقدامات لازم جهت اخذ این نوع ویزا را انجام خواهد داد تا شخص متقاضی , پس از دریافت ویزای تراول داکیومنت و ورود به کانادا جهت تمدید pr و یا انجام فرایند اقامت داِیم اقدام نمایید . دلاور بزرگ نیا اظهار کرد: بر اساس آمار به دست آمده بیش از سه میلیون و 800 هزار مسافر در ایام تعطیلات از 4 تا هفتم تیرماه وارد مازندران شدند که بسیاری از آنها تمایل به اقامت در نوار ساحلی داشتند. وی یادآورشد: امسال توزیع متوازنی در ورود گردشگران در نوار ساحلی از بابلسر تا رامسر وجو. تور گرجستان 7شب اقامت4 شب تفلیس + 3 شب باتومیاز مبدا فرودگاه شهر اقامت شما با نرخ های متفاوتاز بندرعباس 2.100.000 توامانپرواز رفت و برگشت - 4 شب اقامت در هتل تفلیس - 4 شب اقامت در هتل باتومی ترانسفر فرودگاهی - یک گشت شهری - استقبال و راهنمای فارسی زبان
وب سایت گردشگری و مهاجرتی هرمزفراز1مسیر پروازی گرجستانگرجستان
***اطلاعات و ویکی پدیا گرجستان***گرجستان

در مراسم گرامیداشت سی و هشتمین بهار انقلاب ی در فرانسه، لوح یادبود اقامت (ره) در نوفل لوشاتو رونمایی شد. بعد از یک سال از گرفتن اقامت دائم می توان برای شهروندی انگلستان اقدام کرد. مدارک مورد نیاز به صورت زیر می باشند.
اقامت برای 5 سال در انگلستان و حضور در انگلستان 5 سال قبل از درخواست.
برای اطلاعات بیشتر و مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید .

https://bahargate.biz/ هتل کوبرگ بی شک رسانه ای ترین هتل اینروزها است ؛پاله کوبورگ (به آلمانی: palais coburg) نام کاخ مجلل کوچکی در شهر وین است که از دهه ۱۹۷۰ به یکی از لو ترین و گران ترین هتل های اتریش تبدیل شده است.
به گزارش ساعت 24؛ کاخ کوبورگ متعلق به شاخه ای از دودمان سلطنتی زا ه-کوبورگ اتریش است که از . هتل کوبرگ بی شک رسانه ای ترین هتل اینروزها است ؛پاله کوبورگ (به آلمانی: palais coburg) نام کاخ مجلل کوچکی در شهر وین است که از دهه ۱۹۷۰ به یکی از لو ترین و گران ترین هتل های اتریش تبدیل شده است.
به گزارش ساعت 24؛ کاخ کوبورگ متعلق به شاخه ای از دودمان سلطنتی زا ه-کوبورگ اتریش است که از س. شهریه رشته های پزشکی در روسیه
تحصیل در رشته ی پزشکی در کشور روسیه از امکانات بسیار بالا و عالی برخوردار است. ی که تصمیم به ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارد کشور روسیه یک گزینه ی عالی برای ادامه تحصیل رایگان در روسیه و شرایط تحصیل در روسیه و هزینه ی زندگی در روسیه است. در رشته. (ره) درباره هجرتشان به فرانسه گفته اند که ما هیچ بنا نداشتیم به پاریس برویم و تا حالا هرچه هست و از اول هرچه بود با ارادۀ خدا بود. هجرت به فرانسه و اقامت در نوفل لوشاتو علت هجرت (ره) به پاریس و اقامت در نوفل لوشاتو به شرح زیر است:

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] قیمت منزل مبله در کاشان
بدون شک اگر نرخ یک شب اقامت در یک هتل در کاشان و یا مسافرخانه در کاشان،با قیمت منزل مبله در کاشان برای هر شب اقامت، در آن برابر بود و منزل مبله در کاشان امکانات و ویژگی های مجذوب کننده ای نسبت به هتل ها و مسافرخانه های هم نرخ خود نداشت، و یا اگر قیمت یک شب اقامت در هتل در کاشان و یا مسافرخانه درکاشان از قیمت منزل مبله در کاشان کمتر می بود هیچ حاضر به رزرو و اجاره منزل مبله سوییت مبله در کاشان و آپارتمان مبله در کاشان نمیشد…

قیمت سوئیت مبله در کاشان

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] تحصیل در اتریشتحصیل در اتریش - هزینه تحصیل، یک مزیت بزرگشاید تحصیل در های اتریش در مقایسه با مثلا آلمان یا دیگر کشورهای مرکز و غرب اروپا برای دانشجویان بین المللی جذ ت کمتری داشته باشد اما اگر ی قصد تحصیل در ی معتبر را دارد و در عین حال هزینه چندانی هم نمی خواهد متقبل شود؛ تحصیل در اتریش را حتما باید بعنوان یکی از گزینه های خود در نظر داشته باشد.اگر پست های قبلی این وبلاگ را خوانده اید یا از هر منبع دیگری اطلاعاتی درباره شرایط تحصیل در اتریش به دست آورده اید؛ حتما می دانید که تحصیل در اتریش مانند آلمان هزینه چندانی ندارد. در واقع، این دو کشور که اشتراکات زیادی با هم دارند امکان تحصیل کم هزینه را برای دانشجویان (بومی و بین المللی) در های خود فراهم کرده اند.دانشجویان اتریشی و دانشجویان شهروند کشورهای عضو اتحادیه اروپا برای تحصیل در های اتریش شهریه ای پرداخت نمی کنند؛ ولی در صورتی که اتمام دوره تحصیلی آنها، از زمان تعیین شده، بمدت دو ترم (یا بیشتر) به تعویق افتد، آنها باید به ازای هر ترم شهریه ای در حدود 365 یورو بپردازند.دانشجویان ایرانی و بطور کلی دانشجویانی که شهروند کشورهای عضو اتحادیه اروپا نیستند شرایط متفاوتی دارند و باید برای هر نیمسال تحصیلی، حدود 725 یورو شهریه پرداخت کنند. این مبلغ البته پایین است و با توجه به اعتبار های اتریش و همچنین هزینه تحصیل در کشورهای هم رده و هم منطقه اتریش امتیازی برای این کشور محسوب می شود.البته هزینه تحصیل در اتریش شامل برخی موارد جانبی (مثل ماهانه 50 یورو برای بیمه دانشجویی) هم می شود که البته این موارد جانبی تنها مختص کشور اتریش نیست و کم و بیش باید در هر کشور دیگری هم این هزینه ها را متقبل شد.برای مقایسه هزینه تحصیل در اتریش با دیگر کشورها باید هزینه های زندگی در اتریش را هم در نظر گرفت؛ 700 تا 800 یورو در ماه هزینه معمول و متعارف یک زندگی دانشجویی در اتریش است که با کشورهای هم رده آن تقریبا ی ان است.دانشجویان محصل در های اتریش بخشی از هزینه های تحصیل و زندگی خود را می توانند از راه کار دانشجویی تأمین کنند. دانشجویان مقطع کارشناسی، 10 ساعت در هفته و دانشجویان مقاطع بالاتر 20 ساعت اجازه کار دارند و برای هر ساعت هم 7 یورو دستمزد می گیرند. پیدا کار البته شرایط خاصی دارد و حداقل برای دانشجویان تازه و ارد کار آسانی نیست.اقتصاد، مثل هر جای دیگری، در انتخاب کشور مقصد تحصیل دانشجویان هم عامل تعیین کننده ای است و شاید گزاف نباشد اگر بگوییم بسیاری هزینه کم تر تحصیل و زندگی را به کیفیت بالاتر ترجیح می دهند. با این حال، به نظر می رسد اتریش از جمله کشورهایی است که توانسته اند بین کیفیت و هزینه های تحصیل تعادل بوجود آورند.
فرصت های اخذ اقامت اروپا و سرمایه گذاری در استونی
یکی از کشور هایی که می تواند برای اخذ اقامت اروپا گزینه مناسبی باشد استونی است .استونی کشور کوچکی است که در شمال اروپا در ساحل ب یک واقع شده است. و دارای یکی از بالاترین درآمد سرانه در مناطق اطراف و صنایع معدنی و فن آوری می با. ۴۶ میلیون و ۶۰۰ هزار نفرشب اقامت از ۲۵ اسفند ماه ۹۵ تا دهم فروردین ماه ۹۶ در کشور به ثبت رسید و بیش از ۶۲ میلیون نفر بازدید از مراکز تاریخی، فرهنگی و گردشگری کشور تا ١٠ فروردین ماه در آمار سفرهای نوروزی ثبت شد.
قابل توجه متقاضیان و علاقمندان محترم” ثبت شرکت در آلمان (بزرگترین اقتصاد اروپا) یکی از ساده ترین راه هایی است که بواسطه ی آن خواهید توانست اقامت اتحادیه اروپا را بدست آورید طبق قوانین مهاجرتی کشور آلمان میتوان اقامت این کشور را از طریق ثبت شرکت برای سهامداران و مدیر عامل شرکت بدست آورد. مدت زمان انجام پروسه از ابتدا تا دریافت ویزای اقامت ۸ تا۱۰ ماه می باشد. همچنین برای این امر نیازی به داشتن مدرک زبان انگلیسی (تافل و آیلتس) نیست و شما میتوانید بعد از ورود به کشور مقصد اقدام به یادگیری نمایید.

برای مشاهده و دریافت اطلاعات تکمیلی به وبسایت موسسه آرتا شه پویان سپنتا مراجعه نمایید.

منبع: اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت در آلمان


قابل توجه متقاضیان و علاقمندان محترم” ثبت شرکت در آلمان (بزرگترین اقتصاد اروپا) یکی از ساده ترین راه هایی است که بواسطه ی آن خواهید توانست اقامت اتحادیه اروپا را بدست آوریدطبق قوانین مهاجرتی کشور آلمان میتوان اقامت این کشور را از طریق ثبت شرکت برای سهامداران و مدیر عامل شرکت بدست آورد. مدت زمان انجام پروسه از ابتدا تا دریافت ویزای اقامت ۸ تا۱۰ ماه می باشد. همچنین برای این امر نیازی به داشتن مدرک زبان انگلیسی (تافل و آیلتس) نیست و شما میتوانید بعد از ورود به کشور مقصد اقدام به یادگیری نمایید.

برای مشاهده و دریافت اطلاعات تکمیلی به وبسایت موسسه آرتا شه پویان سپنتا مراجعه نمایید.

منبع: اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت در آلمان


قابل توجه متقاضیان و علاقمندان محترم” ثبت شرکت در آلمان (بزرگترین اقتصاد اروپا) یکی از ساده ترین راه هایی است که بواسطه ی آن خواهید توانست اقامت اتحادیه اروپا را بدست آوریدطبق قوانین مهاجرتی کشور آلمان میتوان اقامت این کشور را از طریق ثبت شرکت برای سهامداران و مدیر عامل شرکت بدست آورد. مدت زمان انجام پروسه از ابتدا تا دریافت ویزای اقامت ۸ تا۱۰ ماه می باشد. همچنین برای این امر نیازی به داشتن مدرک زبان انگلیسی (تافل و آیلتس) نیست و شما میتوانید بعد از ورود به کشور مقصد اقدام به یادگیری نمایید.

برای مشاهده و دریافت اطلاعات تکمیلی به وبسایت موسسه آرتا شه پویان سپنتا مراجعه نمایید.

منبع: اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت در آلمان

قابل توجه متقاضیان و علاقمندان محترم” ثبت شرکت در آلمان (بزرگترین اقتصاد اروپا) یکی از ساده ترین راه هایی است که بواسطه ی آن خواهید توانست اقامت اتحادیه اروپا را بدست آوریدطبق قوانین مهاجرتی کشور آلمان میتوان اقامت این کشور را از طریق ثبت شرکت برای سهامداران و مدیر عامل شرکت بدست آورد. مدت زمان انجام پروسه از ابتدا تا دریافت ویزای اقامت ۸ تا۱۰ ماه می باشد. همچنین برای این امر نیازی به داشتن مدرک زبان انگلیسی (تافل و آیلتس) نیست و شما میتوانید بعد از ورود به کشور مقصد اقدام به یادگیری نمایید.

برای مشاهده و دریافت اطلاعات تکمیلی به وبسایت موسسه آرتا شه پویان سپنتا مراجعه نمایید.

منبع: اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت در آلمان
قابل توجه متقاضیان و علاقمندان محترم” ثبت شرکت در آلمان (بزرگترین اقتصاد اروپا) یکی از ساده ترین راه هایی است که بواسطه ی آن خواهید توانست اقامت اتحادیه اروپا را بدست آورید طبق قوانین مهاجرتی کشور آلمان میتوان اقامت این کشور را از طریق ثبت شرکت برای سهامداران و مدیر عامل شرکت بدست آورد. مدت زمان انجام پروسه از ابتدا تا دریافت ویزای اقامت ۸ تا۱۰ ماه می باشد. همچنین برای این امر نیازی به داشتن مدرک زبان انگلیسی (تافل و آیلتس) نیست و شما میتوانید بعد از ورود به کشور مقصد اقدام به یادگیری نمایید.

برای مشاهده و دریافت اطلاعات تکمیلی به وبسایت موسسه آرتا شه پویان سپنتا مراجعه نمایید.

منبع: اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت در آلمان اسکان و محل اقامت ارزان در کاشان
اسکان مسافران نوروزی با اسکان و اقامت ارزان در کاشان با اجاره روزانه سوئیت ارزان در کاشان
تجربه لذت اقامت در کاشان ، مهد خانه های تاریخی و بناهای باشکوه با معرفی محل اقامت ارزان در کاشان و اسکان مسافران در کاشان

محل اقامت ارزان در کاشان :
1- سوئیت ارزان در کاشان ( اسکان ارزان در کاشان )

2- هتل آپارتمان ارزان در کاشان
3- مسافرخانه های ارزان در کاشان
4- اجاره روزانه خانه مسافری ارزان در کاشان
5-آپارتمان مبله روزانه ارزان در کاشان
اسکان و اقامت ارزان در کاشان با اجاره روزانه سوئیت ارزان در کاشان با قیمت مسافرخانه های کاشان و با کیفیت هتل آپارتمان کاشان ارزان

تصاویر سوئیت و خانه مبله در کاشان


منظور از اقامت ارزان در کاشان با سوئیت ارزان مبله در کاشان چیست؟
اجاره سوئیت مبله و اجاره خانه مبله ، همانطور که با این اسامی تا حدودی آشنا هستید در ای شمالی برای رفاه بیشتر و سفری بخاطر ماندنی ، تمامی ویلاها بصورت روزانه اجاره داده می شود که البته شما نیز می توانید اقدام به کرایه ویلا در کاشان نمایید.

تفاوت دو اصطلاح خانه مبله و سوئیت مبله در کاشان چیست؟
معمولا و به اشتباه هر دو کلمه بالا به یک مفهوم برداشت می شود اما سوئیت مبله و خانه مبله دو تفاوت اساسی با یکدیگر دارند:
1- قیمت اجاره سوئیت مبله در کاشان ارزان تر است و از کیفیت معمولی برخوردار هستند و معمولا سوییت بدون پارکینگ می باشد.2- قیمت اجاره خانه مبله در کاشان بیشتر از قیمت سوییت های کاشان می باشد و بطور متوسط 2 برابر قیمت سوئیت می باشد ، با این تفاوت که سطح کیفیت خانه نسبت به سوییت پندبرابر می باشد و دارای کلیه امکانات و پارکینگ می باشند.
این ب و کار جدید در حوزه اقامت و گردشگری می باشد و به علت نداشتن خدماتی از جمله صبحانه ، عوارض و مالیات و مخارج شما می توانید با هزینه ای متوسط از یک اقامت عالی برخوردار باشید.
رزرواسیون خانه و آپارتمان مبله با مشاوره 24 ساعته رایگان سفر

قیمت منزل مبله در کاشان
بدون شک اگر قیمت یک شب اقامت در یک هتل در کاشان و یا مسافرخانه در کاشان،با قیمت منزل مبله در کاشان برای هر شب اقامت، در آن برابر بود و منزل مبله در کاشان امکانات و ویژگی های مجذوب کننده ای نسبت به هتل ها و مسافرخانه های هم نرخ خود نداشت، و یا اگر قیمت یک شب اقامت در هتل در کاشان و یا مسافرخانه درکاشان از قیمت منزل مبله در کاشان کمتر می بود هیچ حاضر به رزرو و اجاره منزل مبله،سوییت مبله در کاشان،آپارتمان مبله در کاشان نمیشد…

قیمت سوئیت مبله در کاشان

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] اقامت سنگاپوراقامت سنگاپور چگونه ممکن است ؟ راههای مهاجرت به سنگاپور و شرایط اخذ اقامت سنگاپور به چه نحوی است ؟ قوانین تحصیل در سنگاپور و همچنین کار در سنگاپور چگونه است ؟ یکی از انواع اقامت هایی است که همه ساله تعداد بسیاری به دنبال آن هستند اشخاصی که قصد اخذ اقامت سنگاپور را. های رایگان بلژیک
از انجا که مدارک اخذ شده از های بلژیک در سراسر دنیا مورد تایید است در هر سال از کشور های مختلف افراد زیادی جهت ادامه تحصیل در کشور بلژیک به این کشور مهاجرت می کنند. از طرفی هزینه ی تحصیل در های بلژیک بسیار کم هستند اما تمام انها رایگان نیستند بنابراین منظور از. معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اسان جنوبی از اقامت 990 هزار مسافر و گردشگر در استان خبر داد. در شرایطی که در ظاهر و روی کاغذ پرسپولیس در بازی فردا مقابل الهلال عربستان میزبان است و باید در شهر مسقط به دلیل برخی مشکلات به وجود آمده به مصاف عربستان برود نوشته هتل مجللی که پرسپولیس در آن اقامت دارد اولین بار در اخبار پدیدار شد. به دنبال اقامت ارزان در کاشان هستید؟
شما می توانید با هزینه کم در کاشان اقامت داشته باشید . چطوری؟طی چند سال اخیر گزینه جدیدی برای اقامت در ای مختلف دایر شده که ارزان قیمت و با کیفیت بهتری نسبت به هتل عرضه می شود.بله ، درست حدس زدید ، اقامت مبله در کاشان
منظور از اقامت مبله . مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان گفت: بیش از 21 هزار و 660 نفر در روز نخست سال 96 در استان گلستان اقامت د. به دنبال اقامت ارزان در کاشان هستید؟

شما می توانید با پول کم در کاشان اقامت داشته باشید. چطوری؟
طی چندسال اخیر گزینه جدیدی برای اقامت در ای مختلف بوجود آمده که ارزان قیمت و با کیفیت بهتری نسبت به هتل عرضه می شود. بله . درست حدس زدید ، اقامت مبله در کاشان منظور از اقامت . اگر قصد اخذ اقامت اسپانیا را دارید، بدون شک دانستن اطلاعاتی پیرامون فرهنگ وآداب اجتماعی مردم اسپانیا، خالی از لطف نیست. اطلاعات در این امر قطعا به برداشتن گام هایی محکم تر برای اخذ اقامت اسپانیا، کمک شایانی می کند. با توجه به تاریخ و فرهنگ غنی این کشور و همچنین تحولات و اقتصاد. مزایا و معایب زندگی در ایتالیاسالیانه افراد زیادی تصمیم به زندگی یا تحصیل در کشور های مختلف می گیرند اما برای چنین تصمیم و تغییر بزرگی می بایست اطلاعاتی را نیز در مورد کشوری که انتخاب می کنیم داشته باشیم. این کشور برای ادامه تحصیل در ایتالیا مناسب و عالی می باشد چرا که دارای شر. مزایا و معایب زندگی در ایتالیا سالیانه افراد زیادی تصمیم به زندگی یا تحصیل در کشور های مختلف می گیرند اما برای چنین تصمیم و تغییر بزرگی می بایست اطلاعاتی را نیز در مورد کشوری که انتخاب می کنیم داشته باشیم. این کشور برای ادامه تحصیل در ایتالیا مناسب و عالی می باشد چرا که دارای ش. فرصت های اخذ اقامت اروپا و سرمایه گذاری در استونییکی از کشور هایی که می تواند برای اخذ اقامت اروپا گزینه مناسبی باشد استونی است .استونی کشور کوچکی است که در شمال اروپا در ساحل ب یک واقع شده است. و دارای یکی از بالاترین درآمد سرانه در مناطق اطراف و صنایع معدنی و فن آوری می باشد که. ویزای طلایی پرتغال اخذ ویزای طلایی پرتغال به دلیل زمان کوتاه و موفقیت بالا جز محبوب ترین ویزاها و روش های موجود برای اقامت دائم اروپا می باشد، که فرصت عالی را برای سرمایه گذاران برای زندگی و کار در اروپا فراهم می کند. با استفاده از ید املاک و مستغلات با ارزش 350 هزار یورو، امکان .