اشعار سائل - اخبار روز

مجموعه: شهر حکایت

داستانهای شیخ بهایی,کشکول شیخ بهایی
حکایت های کوتاه شیخ بهایی

کشکول شیخ بهایی کت جُنگ مانند از شیخ بهایی شامل شعرها و نثرهای مورد علاقه او است. برخی از این شعرها و نثرها از خود وی و برخی نیز گردآوری او از دیوان ها و کتاب های مورد علاقه اش هستند. مطالب این کتاب، مضامینِ دینی، تاریخی، ادبی، ریاضی و نجومی دارند. این مطالب اغلب بی هیچ نظم خاصی به دنبال هم آمده اند. با این حال این اثر بیش از سایر تالیفات وی خواننده را به ضمیر فکری شیخ بهایی نزدیک می کند.
حکایت 1
روزی مردی با عیالش مشغول غذا خوردن بود ودر میان سینی ایشان مرغ بریان شده ای قرار داشت.در آن حال ،سائلی به در خانه امد وآنها او را مایوس د.

اتفاق افتاد که آن مرد فقیر شد وزنش را طلاق داد،وآن زن شوهر دیگری اختیار کرد.

روزی شوهر با او غذا می خورد ومرغ بریانی نزد ایشان بود که ناگاه سائلی به در خانه آمد.

ان مرد به عیالش گفت:این مرغ را به این سائل بده .آن زن چون مرغ را نزد سائل برد. دید شوهر اولش است؛مرغ را به او داد وگریان برگشت.

شوهر از سبب گریه اش سوال کرد ؛گفت :سائل شوهر سابق من بود وقصه محروم نمودن آن سائل را نقل کرد.

شوهرش گفت :و الله آن سائلی که محرومش نمودید،من بودم!

کشکول شیخ بهایی,فال شیخ بهایی,شیخ بهایی
کشکول شیخ بهایی

حکایت 2
عارفی می گوید:که روزی ان قافله ما را غارت د،پس نشستند ومشغول طعام خوردن شدند.

یکی از ان ها را دیدم که چیزی نمی خورد به اوگفتم که چرا با آنه در غذا خوردن شریک نمی شوی؟ گفت :من امروز روزه ام،

گفتم : ی وروزه گرفتن عجب است.

گفت :ای مرد!این راه،راه صلح است که با خدای خود واگذاشته ام،شاید روزی سبب شود وبا او آشنا شدم.

آن عارف می گوید ال دیگر او را در مسجد الحرام دیدم که طواف می کند وآثار توبه از وی مشاهده ؛رو به من کرد وگفت:

دیدی که آن روزه چگونه مرا با خدا آشنا کرد.

کشکول شیخ بهایی,فال شیخ بهایی,شیخ بهایی
داستانهای شیخ بهایی

حکایت 3
حکیمی گوید:هر که دنیا را بر آ ت ترجیح دهد به شش کیفر خ گرفتار شود:

سه در دنیا وسه در آ ت.

در دنیا:آرزوی بی پایان.
حرص وآز شدیدی که به هیچ چیز قانع نشود.
نچشیدن شیرینی ایمان در حال عبادت.

در آ ت:

هول روز قیامت
حساب سخت.
حسرت دور و دراز.

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته متن اشعار اربعین ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۴ متن اشعار اربعین سال ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۴ از همه ی مداحان کشور. گلچینی از متن بهترین آثار اجرا شده توسط مداحان مطرح کشور حاج محمود کریمی، حاج محمد رضا طاهری، حاج سید مهدی میرداماد، حاج سید مجید بنی فاطمه، حاج مهدی رعنایی، حاج مهدی سلحشور، کربلایی محمد حسین ، قانعی، میرزایی، حاج عبد الرضا هلالی، کربلایی حسین طاهری، کربلایی جواد مقدم، حاج مهدی اکبری، حاج حسین سیب سرخی و حاج احمد واعظی در شب اربعین حسینی بیستم ماه صفر سال ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۴، در قالب فایل های word به صورت یکجا در یک فایل zip پس از پرداخت قابل می باشد. جهت مشاهده ی آموزش محصولات سایت کلیک کنید
تمامی اشعار موجود در این بسته در قالب فایل ورد (word) به صورت جدا جدا تایپ شده، که عناوین آن ها، زیرِ همین نوشته قابل مشاهده می باشد.

ادامه مطلب امروز سالروز مرگ احمد شاملو یکی از بهترین شاعران معاصر ایران است.شاعری که می توان او را به نوعی بعد از نیما یوشیج ایجاد کننده یک جریان در شعر نو ایران است. به همین بهانه مروری داریم بر بهترین اشعار این شاعر نامی. یکی از زیباترین اشعار احمد شاملو را در ادامه بخوانید..
مشاهده شعر باسمه تعالی

برداشتهایی از اشعار حافظ
غزل ۲ _بیت اول
مصلحت شی
صلاح کار کجا و من اب کجا
ببین تفاوت ره کز کجاست تا به کجا

غزل های حافظ معمولا از سه نوع عارفانه، عاشقانه ،رندانه و گاهی ترکیبی از آنهاست.این غز ل ترکیبی از ات عاشقانه و رندانه است.
منظور از فرد اب د. رنجنامه های دهه هفتاد/27


مثنوی «شیعه نامه»

مثنوی «شیعه نامه» را شاید شنیده و خوانده باشید.
در سایت های دیگر هم منتشر شده است.
اما شاید ندانید سراینده این اشعار(مرحوم آقاسی) سر سیاه زمستان از حوزه هنری سازمان تبلیغات ی ا اج شد!
لذا در این قسمت از رنجنامه های دهه 70، ا. #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} مقاله کامل درباره حافظ و اشعار او             لینک پرداخت و *پایین مطلب * فرمت فایل : word ( قابل ویرایش و آماده پر.
اشعار عید فطر, شعر عید سعید فطر بگذشت مه روزه ، عید آمد و عید آمد
بگذشت شب هجران، معشوق پدید آمد آن صبح چو صادق شد، عذرای تو وامق شد
معشوق توعاشق شد، شیخ تو مرید آمد شد جنگ و نظر آمد، شد زهر و شکر آمد
شد سنگ و گهر آمد، شد قفل و کلید آمد جان از تن آلوده، هم پاک به پاکی رفت
هرچند چو خورشیدی بر پاک و پلید آمد از لذت جام تو دل مانده به دام تو
جان نیز چو واقف شد، او نیز دوید آمد بس توبه شایسته برسنگ تو بش ته
بس زاهد و بس عابد کو قه درید آمد باغ از دی نامحرم سه ماه نمی زد دم
بر بوی بهار تو، ازغیب رسید آمد
مولوی کربلا چو پر بلا ای ای زمین کر ب لا ای زمین نینوا دشت بلا. اشعار زینب . ای زمین کربلا من زینب غم دیده ام که حسینم را دراین دشت بلا گم کرده ام ای زمین کربلا در زیر تیغ و نیزه ها هم گل هم بلبل شیرین دهن گم کرده ام ای زمین کربلا در این دیار پر بلا پیکر صد چاک وبی غسل کفن گم کرده ام ای زمین. صادق (علیه السلام)فرمود:رسول خدا(صلی الله علیه وآله و سلم)فرمود: ی که معصیت الهی را از خوف خدای تبارک و تعالی ترک کند خداوند او را در روز قیامت خوشنود می سازد. جهادبا نفس ترجمه کتاب جهادالنفس و سائل الشیعه متن اشعار میلاد حسین و حضرت عباس ۱۳۹۷ متن اشعار میلاد حسین و حضرت عباس سال ۱۳۹۷ از همه ی مداحان کشور. گلچینی از متن بهترین آثار اجرا شده توسط مداحان مطرح کشور در شب ولادت حسین و حضرت عباس علیهما السلام سال ۱۳۹۷، در قالب فایل های word به صورت یکجا در یک فایل zip پس از پرداخت قابل می باشد. جهت مشاهده ی آموزش محصولات سایت کلیک کنید تمامی اشعار موجود در این بسته در قالب فایل ورد (word) به صورت جدا جدا تایپ شده، که عناوین آن ها، زیرِ همین نوشته قابل مشاهده می باشد.
ادامه مطلب ????در دیوان حافظ با این که سخن از می و معشوق و پیاله و این حرفهاست، در عین حال مردم بین آن اشعار و مفاهیم مذهبی منافاتی نمی دیدند؛ یعنی از اشعار حافظ واقعاً همان برداشت عرفانی را می د...

????حافظ که آن غزلیات را می گفت - «دوش دیدم که ملائک درِ میخانه زدند»، یا «دوش می آمد و رخسا. اشعار مولانا تحت اندروید نرم افزارهای موسسه لوح فشرده جلال الدین محمد بلخی معروف به مولوی و مولانا و رومی۶ ربیع الاول ۶۰۴ بلخ یا وخش، ۵ جمادی الثانی ۶۷۲ هجری قمری قونیه، ۱۵ مهر ۵۸۶، ۴ دی ۶۵۲ هجری شمسی، از مشهورترین شاعران ایرانی تبار پارسی گوی است نام کامل وی «محمد ابن محمد اب.
بررسی ورود اشعار عارفانه به ادبیات فارسی 41 ص دسته بندی : علوم انسانی _ تاریخ و ادبیات فرمت فایل : doc ( قابلیت ویرایش و آماده چاپ ) word قسمتی از محتوی متن ... تعداد صفحات : 42 صفحه تجلی قرآنی در اشعار عارفانه ایرانی تهیه کننده: مهشید امیدان حکیم ابوالمجد، مجدود بن آدم سنایی غزنوی از . عنبر سائل یا همانطور که در عموم شناخته می شود استفراغ نهنگ ماده ای است که برای ماندگاری بو در صنعت عطرسازی استفاده می شود.
لینک خبراشعار احمد شاملو
اشعار احمد شاملو,ahmad shamloo,آثار احمد شاملو,ع احمد شاملو,hauhv hpln ahlg,
بیوگرافی و زندگینامه
احمد شاملو متولد بیست و یکم آذرماه 1304 در شهر تهران است. او به غیر از سرودن شعر در زمینه مترجمی ، رو مه نگاری ، نویسندگی و پژوهشگری نیز فعالیت داشته است.تا دوران جوانی به خاطر شغل پدرش همیشه از شهری به شهر دیگر در حال حرکت بوده اند.
به خاطر فعالیت های در سال 1322 دستگیر و زندانی می شود. شهرت اصلی احمد شاملو به خاطر نوآوری در شعر معاصر فارسی و سرودن شعر با روشی خاص که بعدها شعر شاملویی یا شعر سپید نام گرفت است.
اشعار احمد شاملو
اشعار احمد شاملو
همه
لرزش دست و دلم
از آن بود که
که عشق
پناهی گردد،
پروازی نه
گریز گاهی گردد . . .
شعرهای احمد شاملو
کوه با نخستین سنگ ها آغاز می شود
و انسان با نخستین درد
در من زندانی ستمگری بود
که به آواز زنجیرش خو نمی کرد
من با نخستین نگاه تو آغاز شدم
آثار احمد شاملو
مجال
بی رحمانه اندک بود و
واقعه
سخت نامنتظر . . .
ع احمد شاملو
روزی ما دوباره کبوترهایمان را پیدا خواهیم کرد
و مهربانی دست زیبایی را خواهد گرفت
روزی که کمترین سرود
بوسه است
و هر انسان
برای هر انسان
برادری ست
شعر احمد شاملو
میان آفتاب های همیشه
زیبائی تو
لنگری ست
نگاهت ش ت ستمگری ست
و چشمانت با من گفتند
که فردا
روز دیگری ست
دیوان احمد شاملو
آیا تلاش من ی ر بر سر آن بود
تا ناقوس مرگ خود را پر صداتر به نوا آورم!
اشعار شاملو
و ما هم چنان
دوره می کنیم
شب را و روز را
هنوز را
اشعار زیبای شاملو
من ز دنیا، تو را برگزیدم
رنج بی حد بپایت کشیدم
تا شود سبز، باغ امیدم
جان ز تن رفت و نیرو ز پایم
اشعار عاشقانه شاملو
کیستی که من
این گونه
به اعتماد
نام خود را با تو می گویم . . .
کلید خانه ام را در دست ات می گذارم . . .
نان شادی های ام را با تو قسمت می کنم!
جملات زیبا احمد شاملو
با ی تو
اکنون رخت به گستره ی خو خواهم کشید
که تنها رویای آن
تویی . . .
اشعار احمد شاملو به نام خدا شهادت رئیس مذهب شیعه ، جعفر صادق (ع) را تسلیت عرض می نماییم .
برای استفاده از اشعار و تصاویر و فایل های صوتی بمناسبت شهادت صادق (ع) در تلگرام به کانال شعر وبلاگ زائرانه بپیوندید کانال تلگرامی اشعار آئینی (کلیک کنید) باتشکر ماس دعا اشعار دهه فجر و 22 بهمن   از اوج بروج حق قیام آمد بر شوق سماع جان، انوار آمد   طاغوت نگونسر شد با خاک برابر شد شمشیر اناالحق چون بیرون ز نیام آمد   آن پیر پیام آور بت بر کن ولا گستر بر گستره ای لبریز از خون و قیام آمد   گفتا که من آن بحرم کارام نمی گیرد در مسلک بیداران آرام،. فایل های صوتی و متن اشعار شب یازدهم محرم الحرام 1395 - 1438 (شام غریبان حسینی)
اجرا شده در هیئت جواد الائمه (علیه السلام) کمیجان ادامه مطلب ساقی از آن شیشه ی منصوردم در رگ و در ریشه ی من ، صور دم بنده ی بی قیمت و میر اجل هر دو شد افتاده ی تیر اجل خواجه در ابریشم و ما در گلیم عاقبت ای دل همه ی ر گلیم شاعر: اهلی زیباترین اشعار فارسی http://telegram.me/joinchat/cxhpkt5xhfinbqb1l-e8v بنام خدا با سلام و عر ض اردات خدمت همه دوستان و اساتید بزرگوار و آرزوی سلامتی برای همه عزیزان به عرض میرسانم که کتاب «اشعار آئینی حبیب» شامل اشعار و دلنوشته های عاشورایی حقیر به چاپ رسیده است به منظور دسترسی آسانتر عزیزان به کتاب مذکور فایل pdf(کتاب الکترونیکی )این کتاب به نشان. برگزیده معروف ترین اشعار ناب ، عاشقانه ، زیبا و کوتاه سهراب سپهری شعر پنج برع سهراب سپهری پنج وارونه چه معنا دارد ؟ خواهر کوچـکم ایـن را پرسـید! مـــن بــــــــــــــه او خــــنــدیـــــدم . کــمـی آزرده و حــیــرت زده گــفــت : روی دیــــــوار و درخــــتــــــان دیـــــــ. برگزیده معروف ترین اشعار ناب ، عاشقانه ، زیبا و کوتاه سهراب سپهری شعر پنج برع سهراب سپهری پنج وارونه چه معنا دارد ؟ خواهر کوچـکم ایـن را پرسـید! مـــن بــــــــــــــه او خــــنــدیـــــدم . کــمـی آزرده و حــیــرت زده گــفــت : روی دیــــــوار و درخــــتــــــان دیـــــــ. با اجرای اشعار عرفانی موسیقی ما - ار تر میرآترا با اجرای موسیقایی اشعار عرفانی از شاعرانی چون فروغی بسطامی، مولانا و هوشنگ ابتهاج با آهنگسازی «میر میری» و با صدای «محمد کرد» روی صحنه می رود. «میر میری»، این ار تر می گوید در این اجرا قطعاتی بر اساس ساز تنبور تنظیم شده و با 16 نواز. با اجرای اشعار عرفانی موسیقی ما - ار تر میرآترا با اجرای موسیقایی اشعار عرفانی از شاعرانی چون فروغی بسطامی، مولانا و هوشنگ ابتهاج با آهنگسازی «میر میری» و با صدای «محمد کرد» روی صحنه می رود. «میر میری»، این ار تر می گوید در این اجرا قطعاتی بر اساس ساز تنبور تنظیم شده و با 16 نواز. با اجرای اشعار عرفانی موسیقی ما - ار تر میرآترا با اجرای موسیقایی اشعار عرفانی از شاعرانی چون فروغی بسطامی، مولانا و هوشنگ ابتهاج با آهنگسازی «میر میری» و با صدای «محمد کرد» روی صحنه می رود. «میر میری»، این ار تر می گوید در این اجرا قطعاتی بر اساس ساز تنبور تنظیم شده و با 16 نواز.
اشعار جامی
اشعار جامی,ashare jami,شعرهای جامی,آثار جامی,hauhv [hld
بیوگرافی و زندگینامه
جامی با نام اصلی عبدالرحمن بن احمد بن محمد متولد 817 هجری قمری در جرد جام از توابع استان اسان است. جامی بعدها به همراه پدر خود راهی سمرقند و هرات شد و در آنجا به تحصیل علم و ادب پرداخت.
مدتی بعد به سیر و سلوک مشغول شد و از بزرگان این راه شد. معروف ترین اثری که از جامی به جای مانده است 7 مثنوی است که هفت اورنگ نام دارندو وی در سال 898 هجری قمری در هرات وفات کرد و در انجا با احتارم فراوان به خاک پسرده شد.
اشعار جامی
اشعار جامی
به دورادور اگر بیند خطایی
نیارد بر سر من ماجرایی
به قدر وسع در اصلاح کوشد
وگر اصلاح نتواند، بپوشد
آثار جامی
عاشقی باشم به تو افروخته
دیده را از دیگران بردوخته
گرچه باشم ناظر از هر منظری
جز تو در عالم نبینم دیگری
شعرهای جامی
ز عالم رویت آور در غم عشق!
که باشد عالمی خوش، عالم عشق
غم عشق از دل کم مبادا!
دل بی عشق در عالم مبادا!
اشعار زیبای جامی
سخن دیباچه? دیوان عشق است
سخن نوباوه? بستان عشق است
د را کار و باری جز سخن نیست
جهان را یادگاری جز سخن نیست

گزیده اشعار زیبا و عاشقانه وحشی بافقی
گزیده اشعار زیبا و عاشقانه وحشی بافقی
ازدیده ز رفتن تو خون می آید بر چهره سرشک لاله گون می آید بشتاب که بی توجان ز ...

اشعار عاشقانه جامی
از تو بر عالم فتاده سایه ای
خوبرویان را شده سرمایه ای
عاشقان افتاده? آن سایه اند
مانده در سودا از آن سرمایه اند
اشعار کوتاه جامی
هزاران عاقل و فرزانه رفتند
ولی از عاشقی بیگانه رفتند
نه نامی ماند از ایشان نی نشانی
نه در دست زمانه داستانی
جملات زیبا جامی
ز بام آسمان تا مرکز خاک
اگر صد پی به پای وهم و ادراک،
فرود آییم یا بالا شت م
ز حکمش ذره ای بیرون نیاییم
دیوان شعر جامی
قصه? عاشقان خوش است بسی
سخن عشق دلکش است بسی
تا مرا هوش و مستمع را گوش
هست، ازین قصه کی شوم خاموش؟
شعرهای جامی
رونق ایام جوانی ست عشق
مایه ی کام دو جهانی ست عشق
میل تحرک به فلک عشق داد
ذوق تجرد به ملک عشق داد
اشعار جامی
دریغا که بی ما بسی روزگار
بروید گل و بشکفد نوبهار
بسی تیر و مرداد و اردیبهشت
بیاید که ما خاک باشیم و خشت
اشعار جامی نرم افزار اقبال لاهوری تحت android + محمد اقبال لاهوری یا علامه اقبال (۱۸ آبان ۱۲۵۶ سیالکوت تا ۱ اردیبهشت ۱۳۱۷ لاهور) شاعر، فیلسوف، سیاست مدار و متفکر مسلمان پا تانی بود، که اشعار زیادی نیز به زبانهای فارسی و اردو سروده است. اقبال نخستین ی بود که ایدهٔ یک کشور مستقل را برای مسلمانا. چه از تو بخواهم، که تو بیش از آنچه که نیازم می دانم داده ای...! چه از تو بخواهم، که اگر تو نخواهی و من بخواهم...! چه از تو بخواهم، در نزد تو و غیر تو خواستن ...! چه از تو بخواهم، که به همه آنچه داده ای پر از نیازم...! چه از تو بخواهم، که هر چه بخواهم باید چشم هایم را ببندم بر اینکه که تو وه . و ی از وی پرسید: چگونه ای؟ گفت: چگونه باشد ی که عمرش می کاهد و گناهش می افزاید؟ و در معرفت چنان بود که سخن اوست که: ما رایت شیئا الا و رایت الله فیه. هیچ چیز ندیدم، الا که خدای را در آن چیز دیدم و از و پرسیدند: که خدای را می شناسی؟ ساعتی خاموش سر فرو افگند. پس گفت: هرکه او را بشناخت سخن. نرم افزار ملک الشعرا بهار تحت ios + android محمدتقی بهار، ملقب به ملک الشعرا، شاعر، ادیب، نویسنده، رو مه نگار و سیاست مدار معاصر ایرانی بود. محمدتقی بهار در ۱۶ آبان ۱۲۶۵ برابر با ۱۳۰۵ قمری در مشهد زاده شد. پدرش میرزا محمدکاظم صبوری، ملک الشعرای آستان قدس رضوی در زمان ناصرالدین شاه ب. نرم افزار ملک الشعرا بهار تحت android + محمدتقی بهار، ملقب به ملک الشعرا، شاعر، ادیب، نویسنده، رو مه نگار و سیاست مدار معاصر ایرانی بود. محمدتقی بهار در ۱۶ آبان ۱۲۶۵ برابر با ۱۳۰۵ قمری در مشهد زاده شد. پدرش میرزا محمدکاظم صبوری، ملک الشعرای آستان قدس رضوی در زمان ناصرالدین شاه بود. کربلایی حسین رحمانی
سایت اشعار مداحی کربلایی حسین رحمانی
http://karbalaeyamirhosynrahmani.farsiblog.com/ قرابت معنایی در کنکور هر ساله در کنکور بخش قرابت معنایی معمولا 35درصد رابه خود اختصاص می دهد که درصد بالایی از ادبیات را درکنکور به خود اختصاص می دهد و بدون شک جزء معنایی باید تمرین بسیار زیاد انجام دهید و در طول آمادگی برای کنکورمیتوانید به این مهارت برسید..بنابراین داوطلبین ب. آقای کریمِ بخشنده یِ مهربان...کاش حداقل بلد بودم ... حداقل بلد بودم...که محبت م را نسب به وجود مبارک تان را در این نوشته ها جاری کنم... چه حیف ...حیف که نه انقدر معرفت م نسبت به شما بالاست...و نه انقدر با ادب م ... و نه انقدر کریم که کریمانه رفتار کنم..و نه اتقدر سائل خوب، که امشب از شما، تذ. آزمایش سرنوشت ساز از محمدباقر ع نقل شده که فرمود: دربنی عابدی بودکه به هرکاری دست می زدزیان می دید،راه تحصیل معاش برایش کاملابسته شده بود،تامدتی هسمرش مخارج اوراتامین می کردتااین که اموال همسرش نیزتمام گشت وچون سخت درمانده شدندعابدکلاف ریسمانی که تنها موجودی آنان بودبرداشت. اشعار شهادت حضرت سجاد(ع) – قاسم صرافان مثل من هیچ در این عالم وسط شعله ها نشد در شروع تش چون من این قَدَر دورش ازدحام نشد لشکری از مغیره می آمد خیمه غارت شد و در آتش سوخت غیر زهرا به هیچ معصومی این قَدَر گرم احترام نشد به لب تشنۀ علی اصغر، به لب تیز ذوالفقار قسم تا به امروز هیچ شم. http://uupload.ir/files/efxn_%d8%b3%d9%87%e2%80%8c%d8%b4%d9%86%d8%a8%d9%87%e2%80%8c%d9%87%d8%a7%db%8c.jpg ظهور انتظار های جمکرانی شد و پر زدم سوی تو شدم سائل دیدن روی تو به اذن چهارده نور پاک جهان شدم جان نثار زمان (عج) اللهم عجل لولیک الفرج برگزیده معروف ترین اشعار ناب ، عاشقانه ، زیبا و کوتاه سهراب سپهری شعر پنج برع سهراب سپهری پنج وارونه چه معنا دارد ؟ خواهر کوچـکم ایـن را پرسـید! مـــن بــــــــــــــه او خــــنــدیـــــدم . کــمـی آزرده و حــیــرت زده گــفــت : روی دیــــــوار و درخــــتــــــان دیـــــــ. _________________________________________________________________________________________________ در محفل ادبی انس برگزار می شود؛ آیین رونمایی از مجموعه اشعار عاشورایی «شهادت نامه عشاق» محفل ادبی انس با همکاری مرکز پژوهش های جوان وابسته به پژوهشگاه فرهنگ و شه ی آیین رونمایی از کتاب «شهادت نامه عشاق» (مجموعه اشعار عاشو. _________________________________________________________________________________________________ در محفل ادبی انس برگزار می شود؛ آیین رونمایی از مجموعه اشعار عاشورایی «شهادت نامه عشاق» محفل ادبی انس با همکاری مرکز پژوهش های جوان وابسته به پژوهشگاه فرهنگ و شه ی آیین رونمایی از کتاب «شهادت نامه عشاق» (مجموعه اشعار عاشو.