اس ام اس های استقلالی - اخبار روز

روزبه چشمی بدون تردید یکی از بدشانس ترین فوتبالیست های این ایام است. دختر آبادانی با پوشیدن لباس آ ین قهرمانی استقلال در جمع آبی پوشان حاضر شد. دیروز اتفاقات بسیار عجیبی در تمرین استقلال رخ داد. م ع استقلالی ها برای حضور در این تیم ناامید شد و تا پایان فصل جاری به تیم دیگری خواهد رفت. هافبک تیم ملی ایران گفت:اگر رییس جمهور صدایم را می شنود امیدوارم فکری به حال ما کند. شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی حساب باشگاه استقلال را بلوکه کرد. باشگاه استقلال اولین باشگاهی بود که به خاطر شکایت بازیکنان خارجی اش به مشکل خورد. پرسپولیس نیوز : پیش وت پرسپولیس گفت: ما با استقلالی ها دوست هستیم. ناصر محمد خانی در حاشیه مراسم پیش وتان پرسپولیس درباره اینکه آ ین بار چه زمانی به ورزشگاه رفته است اظهار داشت: آ ین بار را دقیق به خاطر ندارم. اما فکر می کنم حدودا دو سه سال پیش بود که به یوم رفتم و اتفاقا پرسپولیس . پکیج من استقلالی ام  کیفیته مناسب مخصوصه هوادارای دو آتیشه!! مخصوص هوادارای دو آتیشه جوراب استقلال+پیراهن و +مچ بند تخفیف ویژه= پرداخت آنلاین ید پیامکی: ارسال کدمحصول 241761 به شماره 1000100083 خـرید پستی>> قیمت فقـط: 45.000 پرداخت وجه درب منزل شــما   مشخصات کلی محصول: پیراهن و : ج. دو بازیکن مصدوم تیم استقلال در تمرین امروز تیم شان شرکت د. هواداران تیم فوتبال استقلال علیه بختیار رحمانی هافبک تیم خود در نیم فصل اول شعار سر دادند. هشتاد و چهارمین دربی پایتخت با برتری استقلال به پایان رسید. کمیته انضباطی رای خود را در خصوص درخواست تجدید نظرخواهی دروازه بان تیم استقلال صادر کرد. م ع تیم فوتبال صبای قم اعتقاد دارد که برنامه های صمد مرفاوی در این تیم جواب داده است. تصویر زیر مربوط به جایگاه تماشاچیان استقلال است که یک استقلالی نیز در میان هواداران حضور دارد. محل اقامت استقلالی ها در امارات با توجه به حضور سرخپوشان فردا با تغییر همراه خواهد بود. پک بهداشتی که امروز به استقلالی ها هدیه داده شد ، اعتراض آن ها را به همراه داشت .اما محتویات این پک چه بود؟ امشب حدود 30 هزار استقلالی به ورزشگاه آمده بودند تا از تیم مدل شفر رونمایی کنند و شاید خیلی ها انتظار نمایشی به مراتب بهتر از آنچه این تیم در زمان سرمربیگری علیرضا منصوریان ارائه می داد را می کشیدند. اما آنچه در عمل در بازی استقلال دیده شد چندان فرقی با بازی های قبلی نداشت و هواداران و بیننده های تلویزیونی یک بازی آور را تماشا د، نمایشی سر در گم که در آن آبی ها حتی از خلق کوچکترین موقعیت گ نی هم عاجز بودند.
استقلال امشب در خلق موقعیت ناکام بود تا جایی که حتی حوصله بازیکنان نیمکت نشین هم سر رفته بود و خمیازه می کشیدند؛ اما نکته مثبت بازی این تیم موقعیت ندادن به حریف بود که آبی ها به بهترین کل آن را انجام دادند.

آنچه مسلم است نمایش امشب استقلال برابر فولاد را چندان نمی شود به شفر ارتباط داد چون او به تازگی هدایت این تیم را در اختیار گرفته و به زمان بیشتری برای شناخت بازیکنانش و بهبود اوضاع این تیم از نظر فنی نیاز دارد.


با پایان فصل جاری روزبه چشمی و چپاروف به لیست استقلال برمی گردند. هافبک طراح پرسپولیس با یکی از متعصب ترین هواداران استقلال دور همی گرفت. آ ین تمرین استقلال در سال 95 دقایقی پیش به پایان رسید تا استقلالی ها به تعطیلات بروند. دروازه بان استقلال زودتر از علیرضا بیرانوند برای گرم وارد زمین شد. دعوا در استقلال بالا گرفته و سرمربی فعلی و مدیرعامل پیشین آبی پوشان حس از خج هم در آمده اند. م ع راست پای استقلال به احتمال فراوان به بازی فردا برابر پرسپولیس نخواهد رسید. طبق قول و قراری که بازیکنان استقلال گذاشته اند، آنها بالا ه راضی شدند فردا در تمرین این تیم شرکت کنند. نفت مسجد سلیمان برای فرار از منطقه سقوط کار سختی در برابر تیم این روزها آماده ی آلومینیوم دارد. استقلالی ها به دلیل پرداخت ن بخشی از بدهی هایشان نمی توانند از تیموریان و جپارف استفاده کنند. کمیته انضباطی فدراسیون رأی خود را در خصوص تخلف تماشاگران تیم استقلال برابر نفت تهران صادر کرد. استقلالی ها در تیم ملی بیشتر شد ایران باازب تان بازی دوستانه می کند و لباس تیم ملی رونمایی می شود
هواداران استقلالی حاضر در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز به تشویق سرمربی جوان این تیم پرداختند. استقلالی ها هم به مانند پرسپولیسی ها دست به کار شده اند تا برای فصل هفدهم بازیکنان مورد نظر را جذب کنند. حضور مدیرعامل باشگاه استقلال در دیدار تدارکاتی تیم فوتسال زیر 20 سال ایران باعث خشم هواداران آبی شد.  رو مه الرایه قطر بیت سعید و نانگ را دو مهره کلیدی استقلال خوزستان در بازی مقابل لخویا بیان کرد. خط خوردن کاوه رضایی از لیست هجده نفره استقلال گرچه اتفاق نادری است، اما از قبل قابل پیش بینی بود. زردپوشان تهرانی و جنوبی در نخستین تجربه سرمربیان استقلالی خود، کار سختی در خانه حریفان در لیگ یک پیش رو دارند. مهاجم جدا شده پارس جم در راه استقلالی شدن قرار گرفته است. استقلالی ها حتی پول قرارداد اسطوره شان که بیش از دو سال برای درمان سختش هزینه هایی بسیار داشته را نداده اند. عشاق به غیر دوست، عاری دارند از حسرت آرزوی او بیزارند و آنان که کنند طاعت از بهر بهشت عشاق نیند، بهر خود در کارند شیخ بزرگ وار بهاءالدین عظیم و جلیل و والا مقام عجیب حرفی زده اند و امثال این حرف را قاطی های تفکر برای توجیه فجایع و شهوات خود زده اند که "چه فرق است میان انی که در دنی. پکیج من استقلالی ام  کیفیته مناسب مخصوصه هوادارای دو آتیشه!! مخصوص هوادارای دو آتیشه جوراب استقلال+پیراهن و +مچ بند تخفیف ویژه= پرداخت آنلاین ید پیامکی: ارسال کدمحصول 241761 به شماره 1000100083 خـرید پستی>> قیمت فقـط: 45.000 پرداخت وجه درب منزل شــما   مشخصات کلی محصول: پیراهن و : ج. خبرآنلاین / امین حاج محمدی تصمیم دارد توانایی هایش را به رخ سرمربی استقلال بکشد.   به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ امین حاج محمدی که یکی از بازیکنان خبرساز استقلال در لیگ شانزدهم بود، نیم فصل دوم از این تیم جدا شد و به ماشین سازی پیوست. او در نیم فصل اول حتی یک دقیقه هم برای آبی .