از هجر تو بی قرار بودن تا کی - اخبار روز

دقت کردید که با تک تک سلولها می شه بهاری بودن هوا رو حس کرد؟ من که یه وقتا از فرط زیادی بهاری بودن، می خوام بمیرم! :)) دنیای ما دنیایی بودن که دارای زمین و زهره ای یک اندازه بودن و گویی این دنیا متعلق به کردگاری مشرک بودن که همه چیز را جفت آف ... و لیکن از برای هر نوع از موجودات زنده یک تن ایشان "نر" و دیگری "ماده" بودن و لذا ایشان قادرند با یکدیگر جفت گیری نموده و نسل خویشتن را افزایش دهند ...و لیکن آ. وقتی معلم پرسید عشق چند بخشه گفتم یک بخش ! اما حالا که بزرگ شدم فهمیدم عشق سه بخشه . عطش دیدن او . شوق با او بودن . اندوه بی او بودن غمی که اینجاست اونقدر سنگینه که می شه امشب مرد!دلم یه سکوت طولانی می خواد. یه سکوت ابدی می خوام.خسته م از بودن تیم والیبال شهرداری تبریز سه بازیکن غیربومی خود را با متهم به بی غیرت بودن از تیم ا اج کرد. علیرغم گذشت پنج روز، من هنوزم که هنوزه، خبرهای مربوط به پلاسکو رو که میخونم، حالم خیلی بد میشه. و از اون بدتر این حجم از دروغگویی و پنهان کاری غیرقابل باور و در واقع غیرقابل تحمله. میتونم یه عالمه نوستالژی بنویسم براش. از تموم روزهای مدرسه ژاندارک، از تموم عید، از تموم عصرهای گ. یاتو اگر قرار است لابه لای مدرک و حرف و گمان همدیگر را گم کنیم...اگر قرار است یکی شویم...یا حتی از تفاوت هایمان برای به رخ کشیدن استفاده کنیم...اگر قرار است یادمان برود از یک نقاشی،یک موسیقی،یک کاشی کاری به معنا برسیم...اگر قرار است یادمان برود حرف بزنیم، بحث کنیم و خودمان را تاخت ب. 6 فردیت مشخصی که تنهای تنها بزرگ شد خاکش ، کودش ، ریشه اون مادرش بود و هوایی که نفس می کشید تجسم رویاهاش. 6 داشت 34 ساله می شد 34 سال جنگیدن تا پیروزی، پیروزی چیه ؟ مگه جنگ بوده ؟ نه. 6 تمام تلاشش این بود که ثابت کنه 6 ، 6 نیست آ نیست ، ته نیست ، اون شاید 1 نباشه ولی شیشم نیست اون شیشی بوده. نظریات دانشمندان در باره خبر بایر دانشمند امریکای خبر را شامل هر وقایع جاری روز میداند به خاطر جالب بودن نشر ان لایل سپنسر امریکایی خبر را شامل هر عمل و شه واقعی میداند بخاطر جالب بودن و طرف قرار گرفتن مطبوعات میچل میگوید خبر عبارت از گزارش مناسب خلاصه و دقیق رویداد است روژه ک. بغضی گلویم را میفشارد.. از یادآوری یک خاطره که فکر می فراموشش کرده ام.. فکر می دریا دلی شده ام و بخشیده ام.. ولی نه.. این درد فراموش نمیشود انگار.. آموختن گاهی بسیار درد آور است.. آن هم از ی که زمانی فکر میکردی نزدیک ترین دوستت بود.. آه که گاهی چقدر واژه ها رنگ میبازند.. واژه ی دوست.. رف.

مهرخ مه لقای من؛ ابراهیم نیستم اما جانم را «قربانی» چشمان سیاه و مستت میکنم که عید من تنها در با تو بودن است
فقط اونایی ل یاقت با تو بودن رو دارن که موقع سختی هات کنارت بودن و وقتی سختی ها گذشت با هم به همه ی اون روزا خندیدن!! ____________________________________ خدای ش یک جور خوشگل ( پفیوز ) نباشید که من زشت احساس احمق بودن و زشت بودن تر کنم! مثل این خانوم اکانت شو توی اینستاگرام! خیلی خوب، خوش به سعادت هم نشین هاش! کمردردم بهبود نیافته آمده ام سر کار نشسته ام توی اتاق و هنر شفاف شیدن میخوانم تمرکز ندارم درد دارم خوب نخو ده ام و نگرانم این دلشوره ی بی دلیل لعنتی رهایم نمی کند این ترس از آدمها از آمدنها ماندنها رفتن ها نرفتن ها هنر شفاف شیدن میخوانم به این امید که خطاهای رایج ذهنی ام را بشنا. لعنت به انی که تعریف ارزشمند بودن آدم ها را به پول و مدرک تحصیلی بنا کرده اند. و نه انسانیت و آدم بودن.
این روزا دارم رو صفت واحد بودن و احد بودن خداوند فکر میکنم به زودی به تحلیلم رو مینویسم

........ زد زیر گریه
........ اشک ریختن
....... خیلی ارام گریه
......... بی وفا
......... تابلوئه...کاملا واضح

........ زد زیر گریه
........ اشک ریختن
....... خیلی ارام گریه
......... بی وفا
......... تابلوئه...کاملا واضح
.......... تابلو بازی در نیار
........ همه میدونن
........ مرد خونه....مثلا خانوما م. در زیر باران با تو بودن حس خوبیست از دست تو دل را ربودن حس خوبیست گاهى غزل گاهى ترانه گاه شعرى از شور عشق تو سرودن حس خوبیست در آسمان آبى چشمان مستت بال و پر خود را گشودن حس خوبیست گاهى کنارتو سرم بر شانه هایت یک شب در آغوشت غنودن حس خوبیست از قلب خود دلتنگى و زنگار غم را با یاد سب. چه بی ریا دوستت دارم .. وبا تمام هستی ام از این با تو بودن لذت می برم وحتی اگر ... لحظه ای درکنارم نبوده باشی ..... من حتی این نبودنت را ... ندیدنت را......نماندنت را .....دوست دارم ............. من سالهای از تو دور بودنم را دوست دارم ...... من نخواستنت را .......فراموش ت را ... دوست دارم ............. بگذار ای. کوه نمکی در ۱۵ کیلومتری جاده قم-ساوه قرار دارد و با توجه به دارا بودن دریاچه ای کوچک در دل خود پدیده ای طبیعی و منحصر به فرد است. اگر بخواهیم تاریخ سریال سازی را در ایران از منظر پرمخاطب بودن بررسی کنیم بدون شک ملودرام بیش از دیگر گونه ها مورد توجه قرار گرفته است. look back به گذشته فکر look for دنبال چیزی گشتن look forward to منتظر چیزی بودن ، چشم به راه بودن look in ملاقات برای مدت کوتاه look on چیزی را مشاهده look out نگاه و مراقب بودن look round برگشتن و به پشت سر نگاه look through به سرعت چیزی را خواندن look to به ی یا چیزی تکیه look up اطلاعاتی را پیدا در کتاب ، نقشه و ... look ahead. هوای بودن تو مرا زنده نگاه داشته است وگرنه این شهر دگر جای نفس کشیدن نیست پشه ها هم شب رو پا به پای من بیدار بودن میفهمین بیدار بودن

+هر چقدر گفتم فهمیدم بابا کمبود ویتامین b دارم اما دست از اثبات بر نمیداشتن:
عبتن
زن
جنس عجیبـــــــــــی است!!!
چشـــــم هایش را کهـــــ میبندی,
دیـــــد دلش بیشتـــر میشود ...
دلش را کهـ میشکــــــنی ,
باران لطافـــــــت از چشمانش سرازیر...
انگار درست شده تا...
روی عشق را کم کند!!!ک.ود

دختر بودن یعنی ش افتاد...!!
دختر بودن یعنی ارزوی سفر مجردی رو به گور بردن...!!
دختر بودن یعنی وسط سریال بهت بگن پاشو چایی بیار...!!
دختر بودت یعنی توی تابستون با یه لباس تا ه...!!

چهارده قرن پیش مردی برای زدودن تعصب و حمیت از چهره جامعه خود و بلکه جامعه جهانی از متین ترین و محکم ترین استدلال ها بهره گرفت اما بعد از گذشت هزار و چهارصد سال، قوم او برای اثبات حقانیتش، باز تعصب را دستمایه و مستمسک خود قرار می دهند! چه فرقی است میان آنهایی که متعصبانه بر باطلی. ✍️مطلق معانی مختلف دارد: ۱- به دور از نقص، محدودیّت، استثناء، قید و شرط ۲- کامل ۳- مستقلّ و آزاد ۴- خالص و محض ۵- ثابت ۶- کلّی ۷- نامحدود و نامتناهی و ... ✍️نسبی بودنِ اخلاق به این معنی است که خیر و شرِّ اخلاقی از فردی به فردی از جامعه ای به جامعه ای از مکانی به مکانی از زمانی به زمان. نمیدانم شما هم این احساس را داشته اید یا نه ؟ زندگی عین همان ذره فیزیکی است که در هر لحظه خود را به دوگونه نمایش میدهد و دو خاصیت و رفتار متفاوت از خود بروز می دهد ، یکی خاصیت ذره ای و مادی بودن و یکی خاصیت نوری و موجی بودن و بنظر می رسد این دوگانگی در درون و رفتار ما آدم ها آشکارت. تنبل یا ل؟ کدامِ این واژه ها به کار این لحظه می آیند؟ چشم ها را گشودن به ناخوش آیندیِ چیزهای تکراری، فهمیدنِ اینکه دست و پا بسته تر از آنیم که خیال می کردیم و آه کشیدن، این لحظه ی ت را آه کشیدن... می شد که این من، این خویشتنِ محبوس در این لحظه نباشم؟ می شد انسان دیگری باشم با کیفیت. امروز اولین رور بازگشایی مدارس. ما هم عباس رو که نزدیک به چهار سالشه فرستادیم مهدکودک. احساس غریبی داشت همراه با کمی ناراحتی ولی بعد از چند ساعت با بچه ها و مربی ها آشنا شد. توی مسیر تا مهدکودک، دانش آموزان رو که میدیدم اگه نگم خوشحال یا ناراحت بودن ولی از اینکه قرار نه ماه صبح ه. میخواهم با خودم قهر باشم و حرف نزنم، اساس قهر بودن خوبه، و این قهر بودن باید تعمیق پیدا کنه به تمام معنا در تمام روابط اجتماعی زندگی م دوستان پست ِ قبل بخاطر طولانی بودن و روزانه بودن :دی فعلا رمزداره، درخواست رمز هیچ محدودیتی نداره، هر ی رمز خواست بگه براش بفرستم :)
#filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} مقاله درمورد- افسردگی روحی و طرز درمان آن لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 8 افسردگی . زندگی همه اش شعر است
شعر انسان بودن

شعری از مهر و وفا
شعر ی از خوبی ها

شعر خندان بودن
شعر ی از یاد خدا

شعری از آرامش
شعر زیبایی ها
و.... در یکی از هتل های پنج ستاره ی شهر ، در ل هتل در قسمت مهمانان ویژه دو مرد پشت میز روبه روی هم نشسته بودند و مشغول صحبت بودند یکی از آن ها کت و شلوار مشکلی پوشیده بود و با قاشق مشغول هم زدن لیوان قهوه ای که جلویش قرار داشت بود و دست دیگرش را زیر چانه اش قرار داده بود و به حرف های طرف م. راز خوش تیپ بودن آقایان و خانم ها نوشته راز خوش تیپ بودن آقایان و خانم ها اولین بار در اخبار پدیدار شد. خبرگزاری فارس: یونسکو با صدور قطعنامه ای « ی بودن قدس» را تأیید کردیونسکو با صدور قطعنامه جدیدی به ی بودن قدس رأی داد و اعلام کرد رژیم صهیونیستی هیچ مالکیتی بر قدس ندارد. سرعت بالا در پاسخگویی، جامع بودن، در دسترس بودن و پاسخگو بودن به جزئی ترین سوالات از ویژگی ها و مزایای اصلی ای ابزار جستجو است و باعث شده که موتورهای جستجو به یک ابزار اصلی برای بدست آوردن اطلاعات تبدیل شوند. با رعایت چند نکته ساده میتوانیم استفاده بهینه و به دور از هر گونه مخا. گناه ازدواج با مرد متاهل چیست ؟ آیا ازدواج و شدن با مرد زن دار خوب است یا بد ؟ شرایط و مشکلات زن دوم بودن ازدواج با مرد متاهل و ازدواج با مرد متاهل به عنوان زن دوم و پاسخ به درخواست ازدواج مردی که قبلا ازدواج کرده است و نکات مهم ازدواج با مرد زن دار همسر دوم  شبهه شرعی دارد/  . به نام خالق هستی. سلام و عرض ادب... در بیان مطالبی که قبلا ذکر کردیم مطلبی است در باب انسان و اصل خود... یک مثال: پشه ای به حضرت سلیمان از باد شکایت کرد که اورا ظلم میکند و مرا با اختیار به این و آن سو میبرد حضرت ب او گفت برو به شاکی خود بگو حاضر شود تا میان شما حکم و داوری کنم.پشه گفت .