ازاد دره شهر - اخبار روز

رشته های پیراپزشکی بدون کنکور رشته های ارائه شده پیراپزشکی بدون کنکور ترم بهمن 96-97 پیراپزشکی بدون کنکور آزاد تا کنون در رشته های پزشکی و رشته های پیراپزشکی آزاد به صورت بدون کنکور پذیرشی نداشته اند. اما انتظار می رود با تغییر روال پذیرش در این برای ترم بهمن سال 96-97 رشته هایی از . بهترین رشته های بدون کنکور ریاضی آزاد آیا تا کنون به این فکر کرده اید که به دور از استرس و سختی کنکور در رشته ی مورد علاقه تان در پذیرش شوید؟ در سال های اخیر آزاد این امکان را در اختیار داوطلبان قرار داده است تا به صورت کنکور وارد شوند. حال که قبولی در دیگر نیاز به رتبه و کنکور ند.
بهترین رشته های بدون کنکور ریاضی آزاد
آیا تا کنون به این فکر کرده اید که به دور از استرس و سختی کنکور در رشته ی مورد علاقه تان در پذیرش شوید؟ در سال های اخیر آزاد این امکان را در اختیار داوطلبان قرار داده است تا به صورت کنکور وارد شوند. حال که قبولی در دیگر نیاز به رتبه و کنک. نمیدونی چه ع ایی با پسرم گرفتیم همش ادا در اوردیم ع گرفتیم خخخاونا رو نمیزارم خخخخچقدر دارم راجع به نظریه فروید فکر میکنممیدونی اون راجع به گفته بود من نظریم اینه که مشکلات روانی حاصل از محدودیت های ماستیعنی انسان به محدودیت هاش فکر میکنه تصور میکنه که اونا رو انجام بده وچون ن.
در مجموعه گردآوری شده سعی بر این داریم که رشته های کاردانی پیوسته بدون کنکور آزاد تهران مرکز سال 96 - 97 را به جزئیات برای شما عزیزان توضیح دهیم و لیست رشته های کاردانی پیوسته بدون آزمون آزاد تهران مرکز را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.
نکاتی در مورد کنکور ارشد را در این بخ. رشته های پیراپزشکی بدون کنکوررشته های ارائه شده پیراپزشکی بدون کنکور ترم بهمن 96-97 پیراپزشکی بدون کنکور آزاد تا کنون در رشته های پزشکی و رشته های پیراپزشکی آزاد به صورت بدون کنکور پذیرشی نداشته اند. اما انتظار می رود با تغییر روال پذیرش در این برای ترم بهمن سال 96-97 رشته هایی از . آیا از لیست رشته های گروه تجربی آزاد اطلاع دارید؟
با توجه به اینکه رقابت بسیاری بین داوطلبان گروه تجربی وجود دارد، و به دلیل نیازمند بودن به رتبه بالا برای قبولی در رشته های گروه تجربی سراسری، اغلب متقاضیان بدنبال آگاهی ازلیست رشته های گروه تجربی آزاد با کنکور هستند. در این . ایستاده از راست: داریوش ذاکری - نادر - برچخ - سیف اللهی - هوشنگی - استکی - نژاد تقی - مرحوم حاج محمدطاهر شیران - عزیزی - مرحوم حاج محمد خان اسدی (رئیس هئیت کشتی وقت) - درجزی - سیف بور(قهرمان جهان) - محمد عرب نشسته از راست: حاجیان - یوسفی - جهان بزرگی - محمد... - مرحوم فکری - بختیار - و... مرحوم قلی بور - مرحوم جهانگیر عبدالباقر (ستاره جام تفلیس) باران که ببارد دل من می خواند در کوچه رویا به تو دل می بازد آوای جنون را ب قلم می سازد در کوی تو با خاطره جان می یابد چندیست که از خاطره ها ما گفتیم از عاشق ومعشوق وعلایق گفتیم چندیست که ازاد ورها در دنیا گفتیم ز آلام وخیال و رویا گفتیم ز آن خاطره های پاییز گفتیم ز عشقی که دگر شد ل. اختصاصی از یارا فایل نقش آزاد ی در پرورش تفکر خلاق با و پر سرعت . لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 25     ازاد ی واحد شیروان موضوع تحقیق:نقش آزاد ی در پرورش تفکر خلاق مربوطه:سر کار خانم رقیه شاهدی گرداورندگان : فاطمه جعفری- زهرا جعفری ز. ننوشتم که بگم ای ی ی ی نفس کش .... ی نیست بیاد تو گود ...مردیم از گردن کلفتی قلم ......هی میگی بنویس اخه بابا دیگه گذشت دور دور بازی قدیما رو کاغذ باطله های روزگار .هی کد بگیر تا خط ازاد شه ...شق القمر ا شم اینه که بیغ بیغ یه خطه ..بیچاره اون درخته گناه چیه که باید خط خطیهای مشوش ادما!اره ادما!بازم ادما!!!!؟را تو پاییز دلاشون تحمل کنه ؟باشه بابا حرص نخور .این روزا چاقو دسته خودشا میبره البته باساتورش .بقول فلانی ضربه ا را محکم تر بزن ۱. سالها و سالها به مشکل فکر میکنی....میخوای حلش کنی اما نمیشه....نمیتونی....بعد یه هو...وقتی تو بی خیالش شدی حتی....جور میشه....حل میشه....مثل یه خواب..... ۲. همه ی ترسم ازینه که من تو رو یادم بره....باورم بشه که تو یه خیال خام بودی و بس.... ۳. تمام عمر من بودم و چند تا کتاب و یه کم لباس... از کفش و . رشته های بدون کنکور ازاد تهران غرب ثبت نام بدون کنکور آزاد ترم بهمن 96 تنها ی است که پذیرش در آن دامنه وسیعی از داوطلبان را پوشش می دهد. تا سال 1393 شرکت در آزاد و ورود به آن تقریبا مشکل بود و بسیاری از داوطلبان ورود به آزاد موفق به پذیرش در این نمی شدند. اما از سال 93 به بعد با تغییر ش.
رشته های بدون کنکور ازاد تهران غرب ثبت نام بدون کنکور آزاد ترم بهمن 96 تنها ی است که پذیرش در آن دامنه وسیعی از داوطلبان را پوشش می دهد. تا سال 1393 شرکت در آزاد و ورود به آن تقریبا مشکل بود و بسیاری از داوطلبان ورود به آزاد موفق به پذیرش در این نمی شدند. اما از سال 93 به بعد با تغیی. همایش تجلیل از قهرمانان هیئت کاراته شهرستان م آباد همایش تجلیل از قهرمانان هیئت کاراته شهرستان م آباد همایش تجلیل از قهرمانان هیئت کاراته شهرستان م آباد تجلیل از نخبگان و ورزشکاران استان لرستان همایش تجلیل از قهرمانان هیئت کاراته شهرستان م آباد همایش تجلیل از قهرمانان هیئت کاراته شهرستان م آباد همایش تجلیل از قهرمانان هیئت کاراته شهرستان م آباد حضور خانم مریم جعفری و پروین ان بعنوان قهرمانان سبک های ازاد کاراته شهرستان در این مراسم و حضور مربی ارزنده استان خانم سرور ولیپوریان فرد بعنوان مدعو ویژه سبک های ازاد کاراته بانوان در این همایش شایسته به همت هیئت کاراته شهرستان م اباد در دوران ریاست اقای صیاد رحمان پور همایش تجلیل از قهرمانان هیئت کاراته شهرستان م آباد بدینوسیله از تیمهای نوجوانان کیان، کارگر ، بهوند ، استقلال ، مهرگان ، کارون ، فرهنگ و سمنگان دعوت به عمل می اید جهت تکمیل پرونده وانعقاد قرارداد بازیکنان در اسرع وقت به کمیته نقل و انتقالات هیات فوتبال شهرستان رامهرمز مراجعه نمایند مدارک مورد نیاز 1- تکمیل فرم قرارداد در 3 برگ. او موهایش را خوب با شامپو میشورد . حس چنگ میزند . میخواهد یک پاکیزه تمام عیار باشد .
این پنجمین ملاقاتش است . باید در آن خوب بنظر برسد . چون میخواهد پیشنهادش را طی آن مطرح کند . همه چیز باید طبق نقشه باشد . همانطور که از دو هفته پیش طرحش را ریخته . باید درباره ب بگوید . بگوید که دیگر. بسم ربی تعالی ی که می گوید گشت اخلاقی بی تاثیر بوده ، این شخص یا چشم خود را درست باز نکرده یا از قرض این حرف را می زند. گشت اخلاقی خودش یک فداکاری برای جامعه به شمار می آید و با وسعت بیشتری هم بگیرد مثلاً به افراد بوسیله کارشناسان خبره مشاوره داده شود و تا شخص خاطی بهبودی حاصل نکر. میدونی دوست دارم در سن چهل سالگی س رست چند خانواده باشم اگر یه خونه ی برای بچه های بی س رست داشته باشم که عالی میشد همشون ترغیب می یا بشن یا یه برنامه برای خودم چیدم اگر طبق برنامه پیش برم همین اتفاق برام میافته میتونم یه شرکت ی بزنم حتی در ایران خدایا من از درجا زدن و نرفتن بالا . برج های یومی دردونوع ثابت ومتحرک ساخته می شوندوکاربردمعمول نوع متحرک دردکل هایی می باشدکه دارای وزن سبد(هدثابت+پروژکتور)تامیزان خاصی باشددرنوع متحرک نیاز به تعمیریاتعویض پروژکتورهای سبدبااستفاده از کنترل الکتریکی ونیروی مکانیکی ناشی ازموتوربه پایین منتقل شده ورفع عیب ان. آنها از ما جریان آزاد اطلاعات را می خواهند، ولی خودشان کپی رایت می گیرند. این یعنی: ماهرچه داریم باید به آنها بدهیم، ولی آنها هرچی خواستند بدهند، باید پول بدهیم! این مشکلات از آنجا ناشی می شود که: برخی غربزدگان، طوری مسحور غرب هستند، که اصلا این تضاد را متوجه نمی شوند و یا: اصلا . رشته های با سوابق تحصیلی آزاد
آزاد در دوره های کاردانی و کارشناسی دانشجو می پذیرد. دوستان عزیز برای انتخاب رشته خود متوجه این موضوع باشند که خیلی از واحدهای آزاد از درجه علمی بالایی برخوردار می باشند. در اینجا لیست برخی از رشته های بدون کنکور آزاد تهران را برای شما ذکر کرده ایم.
آزاد تهران، در مراکز مختلف استان تهران و با رشته های متنوع زیادی در دوره نیمسال اول مهر ماه 97 در رشته های بدون کنکور دانشجو می پذیرد، در زیر لیست رشته های بدون کنکور آزاد که دارای سطح علمی بالایی هستند را قرار داده ایم، برای دریافت لیست رشته های بدون کنکور 97 هر کدام از ها میتوانید بر روی نام کلیک نمایید.
نکته مهم: به علت زیاد بودن رشته ها ما در این جا لیست برخی از رشته های بدون کنکور سال 97 را قرار داده ایم و همچنین رشته های بدون کنکور مهر ماه 97 نیز دارای تنوع خاصی هستند که به زودی لیست آنها از طرف سنجش آزاد در اختیار ما قرار خواهد گرفت، برای اطلاع از لیست کامل رشته های بدون کنکور نیمسال اول 97 و شرایط ورود بر اساس سوابق تحصیلی هر رشته میتوانید از طریق شماره ثابت بدون گرفتن پیش شماره با شماره 9099072943 تماس حاصل نمایید.

رشته های بدون کنکور ازاد علوم تحقیقات نیمسال اول 97
رشته های بدون کنکور آزاد تهران مرکز مهر ماه 97
رشته های بدون کنکور ازاد تهران شمال ترم مهر 97
رشته های بدون کنکور ازاد تهران غرب مهر 97
رشته های بدون کنکور ازاد تهران شرق ورودی مهر 97
رشته های بدون کنکور ازاد تهران جنوب نیمسال اول

رشته های بدون کنکور نیمسال اول
رشته های پیراپزشکی بدون کنکور ازاد


آیا واحد ی وجود دارد که رشته های پیراپزشکی و پزشکی را بدون کنکور پذیرش کند ؟
زمان دقیق ثبت نام بدون کنکور نیمسال اول 97 آزاد ؟
شرایط تحصیل در خارج از کشور رشته های پیراپزشکی چگونه می باشد؟
سوال پرتکرار :نحوه پذیرش داوطلبان بدون کنکور نیمسال اول 97-98 چگونه است؟ ( آیا سوابق تحصیلی ملاک پذیرش رشته های بدون کنکور پیراپزشکی خواهد بود)
مراحل ثبت نام بدون کنکور مهر ماه سال 97 آزاد چگونه است ؟
لیست رشته های پیراپزشکی بدون کنکور نیمسال اول 97 ؟
لیست رشته های علوم تجربی بدون کنکور آزاد مهر ماه 97 ؟
شرایط ورود به رشته دامپزشکی بدون کنکور آزاد ؟
در این مقاله سعی داریم به اکثر سوالاتی که داوطلبان عزیز با مشاوره تحصیلی درخت دانش تماس گرفته اند را پاسخ دهیم.
رشته های بدون کنکور نیمسال اول

درخت دانش در این پست قصد دارد تا واقعیت رشته های ی بدون کنکور را برای شما دوستان عزیز تشریح نماید
آزاد بدون کنکور تنها ی است که پذیرش در آن دامنه وسیعی از داوطلبان را پوشش می دهد. تا سال 1393 شرکت در آزاد و ورود به آن تقریبا مشکل بود و بسیاری از داوطلبان ورود به آزاد موفق به پذیرش در این نمی شدند. اما از سال 93 به بعد با تغییر نحوه ثبت نام آزاد 97، باعث شد که تعداد داوطلبان ورود به آزاد ی روزبه روز بیشتر و بیشتر شود.
بدون کنکور در مهرماه سال 96- 97 نیز بر همین منوال دانشجو پذیرفته است. اما برای ترم بهمن سال 96-97 شرایط کاملا متفاوت خواهد بود. زیرا که بر اساس سیاستگذاری های خاص مدیران و برنامه ریزان این در ترم بهمن امسال پذیرش بر اساس شرط معدل خواهد بود. و ثانیا رشته های بدون کنکور آزاد در این ترم قطعا بیشتر خواهند بود. با این حساب انتظار می رود تعدادی از رشته های پیراپزشکی بدون کنکور و شاید رشته های پزشکی بدون کنکور در دفترچه بدون کنکور آزاد مهر ماه اضافه شوند. دانش آموختگان رشته های پیراپزشکی در حفظ وبازی سلامت به بیماران کمک می کنند. و بعد از پایان تحصیلات خود می توانند در بیمارستان، کلینیک، در تکنیسین آزمایشگاه، به عنوان رادیولوژیست، فیزیوتراپیست، صحبت تراپیست، تکنیسین اورژانس و تکنیسین رادیوگرافی و دیالیز تراپیست و ... مشغول به کار شوند.

زمان اعلام ثبت نام آزاد بدون کنکور

ثبت نام بدون کنکور ازاد نیمسال اول 97-98 برای ورودی بهمن از نیمه دوم دی ماه شروع خواهد شد. ثبت نام بدون کنکور پیام نور نیمسال اول نیز تا نیمه دوم بهمن ماه می باشد.داوطلبان متقاضی می توانند با همراه داشتن سوابق تحصیلی مورد نیاز و مشخصات فردی به انتخ عاقلانه اقدام نمایند.(رشته های پیراپزشکی بدون کنکور) از آنجا که پذیرش در هر کد رشته محل تا ظرفیت مشخص شده بر اساس بالاترین معدل های ثبت نام کنندگان خواهد بود، لازم است دقت نمایید که انتخاب شما سنجیده و آگاهانه باشد.

بدون کنکور پزشکی ازاد

آزاد ی بدون کنکور هم که با تنوع زیاد رشته ها یکی دیگر از های مهم برای پذیرش داوطلبان در تمام گروه های تحصیلی به جز رشته های گروه پزشکی ( پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی) و پیراپزشکی ( پرستاری، مامایی، اتاق عمل، هوشبری، علوم تغذیه، بهداشت، و …) می باشد. یعنی آزاد ی در رشته های ی مانند ی برق، ی مکانیک، ی صنایع، ی عمران، ی نفت، ی شیمی، ی مواد و متالوژی و … و در رشته های پر طرفدار علوم انسانی مانند حقوق، مدیریت، حسابداری، روانشناسی و … در رشته های پر طرفدار هنر مانندموسیقی، سینما، عکاسی و … رشته های مختلف زبان های خارجه و رشته های تجربی مانند زیست شناسی، شیمی، ی کشاورزی و شیلات و .. بدون کنکور پذیرش می نماید.
برای دریافت اطلاعات بیشتر در با موضوع رشته های بدون کنکور آزاد مهر ماه 97 می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.
دامپزشکی بدون کنکور
رشته های پزشکی بدون کنکور ازاد نیمسال اول

راههای ارتباطی با مشاوران مجرب درخت دانش

شماره تماس: 9099072943
کانال تلگرام: t.me/derakhte_danesh
اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش
در صورت مشغول بودن خطوط بعد از دو دقیقه مجددا تماس بگیرید.
فروش فوری آپارتمان شهرک ولیعصر مرند
کد1440

یکباب اپارتمان به متراژ 80 متر مربع دو خوابه امتیازات کامل جداگانه بدون وام سند ازاد آسانسور انباری ادرس مرند شهرک ولیعصر مجتمع آزاد طبقه هشتم به قیمت خیلی مناسب100میلیون تومان بفروش میرسد

شماره تلفن تماس و تلگرام
09141907561 09381. فایل صوتی نشست علمی با موضوع: "ابلاغ رونیکی،معایب و مزایا" سخنرانان : سهیل نظری علی باقری نیا "معاون مدیرکل خدمات الکترونیک قوه قضاییه" شاهپور تشاهی ۲۵ بهمن ۹۵ /کانون وکلای دادگستری مرکز برگزارکننده : تشکل وکلای ازاد ش با فرمت mp3   [ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] دفترچه انتخاب رشته آزاد دفترچه انتخاب رشته آزاد برای متقاضیان آزاد ی برای افرادی که قصد ادامه تحصیل در این را دارند است که در چند روز اینده در سایت رسمی ازاد انتشار پیدا میکند و از این رو افرادی که هر گونه سوال درباره دفترچه انتخاب رشته و یا نوع انتخاب رشته نسبت به محل و رشته مر. فرمانده نیروی دریایی گفت: تاکنون 3 هزار و 844 فروند کشتی نفتکش و تجاری را در خلیج عدن اسکورت کردیم تا اقتصاد کشور دچار آسیب نشود. دریادار حبیب الله سیاری فرمانده نیروی دریایی صبح امروز در نشست خبری که در آستانه 7 آذر روز نیروی دریایی برگزار شد، اعزام 44 ناوگروه به آب های ازاد و بین. به نام خدا ضمن عذر خواهی به دلیل عدم بروز رسانی وبلاگ و تشکر از مخاطبینی که به هر نحوی پیام عرض تسلیت تحت کامنت و ایمیل و .. فر ستادند به اطلاع میرساند از این پس وبلاگ چم حیدر را میتوانید از کانال تلگرامی به آدرس https://telegram.me/chamheydar دنبال کنید ورود به مانال برای عموم ازاد و حاوی مطال. مجفایل فلش فارسی nokia 105 rm-1133 فایل فلش فارسی nokia 105 rm-1133 فایل فلش فارسی nokia 105 rm-1133 کاربران عزیز فایل فلش فارسی نوکیا 105 با مشخصه rm-1133 و ورژن 10.1.11 برای شما دوستان اماده .این فایل تست شده توسط خودم است.اموزش فلش این گوشی با ب best موجود می باشد. با خیال راحت فلش بزنید.     نویسنده: ازاد . برج های یومی دردونوع ثابت ومتحرک ساخته می شوندوکاربردمعمول نوع متحرک دردکل هایی می باشدکه دارای وزن سبد(هدثابت+پروژکتور)تامیزان خاصی باشد درنوع متحرک نیاز به تعمیریاتعویض پروژکتورهای سبدبااستفاده از کنترل الکتریکی ونیروی مکانیکی ناشی ازموتوربه پایین منتقل شده ورفع عیب ا. به نام خدا :در پست تفاوت الکترونیک انالوگ و دیجیتال را بررسی می کنیم . الکترونیک آنالوگ به سامانه های الکترونیکی گفته می شود که با سیگنال های متغیر پیوسته کار می کنند. برخلاف سامانه های الکترونیک دیجیتال که فقط از دو تغییر سطح استفاده می کنند. واژهٔ «آنالوگ» به روابط نسبی ما بی. بهلوان محمد حسین محبی نایب قهرمان جهان در کنار تیم کشتی جوانان نفت اصفهان به مربیگری رضاسیف اللهی در سال۱۳۶۷ در سالن نفت بالایشگاه کر مانشاه ازراست به چب:بیژن نوری- فضل الله مالوردی- اقای محبی- رضا سیف اللهی- ذات الله مالوردی فایل فلش فارسی nokia 105 rm-1133 فایل فلش فارسی nokia 105 rm-1133 فایل فلش فارسی nokia 105 rm-1133 کاربران عزیز فایل فلش فارسی نوکیا 105 با مشخصه rm-1133 و ورژن 10.1.11 برای شما دوستان اماده .این فایل تست شده توسط خودم است.اموزش فلش این گوشی با ب best موجود می باشد. با خیال راحت فلش بزنید.     نویسنده: ازاد ... . دریادار حبیب الله سیاری فرمانده نیروی دریایی صبح امروز در نشست خبری که در آستانه 7 آذر روز نیروی دریایی برگزار شد، اعزام 44 ناوگروه به آب های ازاد و بین تالمللی را نشسانه افقتدا نروی درایی دانست و گفت: علاوه بر این، تاکنون 5 ناوگروه صلح و دوستی نیز به دیگر کشورها رفته اند. سیاری . دریادار حبیب الله سیاری فرمانده نیروی دریایی صبح امروز در نشست خبری که در آستانه 7 آذر روز نیروی دریایی برگزار شد، اعزام 44 ناوگروه به آب های ازاد و بین تالمللی را نشسانه افقتدا نروی درایی دانست و گفت: علاوه بر این، تاکنون 5 ناوگروه صلح و دوستی نیز به دیگر کشورها رفته اند. سیاری . دریادار حبیب الله سیاری فرمانده نیروی دریایی صبح امروز در نشست خبری که در آستانه 7 آذر روز نیروی دریایی برگزار شد، اعزام 44 ناوگروه به آب های ازاد و بین تالمللی را نشسانه افقتدا نروی درایی دانست و گفت: علاوه بر این، تاکنون 5 ناوگروه صلح و دوستی نیز به دیگر کشورها رفته اند. سیاری . دریادار حبیب الله سیاری فرمانده نیروی دریایی صبح امروز در نشست خبری که در آستانه 7 آذر روز نیروی دریایی برگزار شد، اعزام 44 ناوگروه به آب های ازاد و بین تالمللی را نشسانه افقتدا نروی درایی دانست و گفت: علاوه بر این، تاکنون 5 ناوگروه صلح و دوستی نیز به دیگر کشورها رفته اند. سیاری . پیام اوران درماندگی دشنام دهنگان برابری و برادری ما بیدار نشینان انتظار اندوه بار مرگ ازادی اوران ازاد را در پیله های خالی از پرواز پروانه ها را دیده ایم صدای پای اب های به زخم الوده را از کف پا ها شنیده ایم در تمام طول شب پای عاشقان پایان دهنده ی شب را بوسیده ایم اگر چه حتا نور .
زمان ثبت نام بدون کنکور آزاد همان طور که اطلاع دارید زمان و مهلت ثبت نام بدون کنکور ازاد مهرماه به اتمام رسید، متقاضیان ثبت نام بدون کنکور بهمن ماه و نیمسال دوم توجه داشته باشند که در سال گذشته در نیمه دوم آبان ماه ثبت نام بدون کنکور آزاد 96 آغاز شد، اما امسال برای متقاضیان نی. زمان ثبت نام بدون کنکور آزاد
همان طور که اطلاع دارید زمان و مهلت ثبت نام بدون کنکور ازاد مهرماه به اتمام رسید، متقاضیان ثبت نام بدون کنکور بهمن ماه و نیمسال دوم توجه داشته باشند که در سال گذشته در نیمه دوم آبان ماه ثبت نام بدون کنکور آزاد 96 آغاز شد، اما امسال برای متقاضیان نیم. نمیدونم خودتو میزنی به نفهمیدن یا چی ولی هرچی که هست انقدرررر صدااااات خوبه انقدرررر صدات خوبه دلم میخواد هر لحظه که صدات یه عالمه عشق میشه و سرازیر میشه توقلبم همون لحظه دقیقا از سرخوشی جان به جان افرین تسلیم کنم....حیف که مخاطب اهنگت من نیستم و صدحیف تر که ابن همه علاقه رو نمی.