ادکلن ورساچ برایت کریستال - اخبار روز

عطر ادکلن اینیشیو مگنتیک بلند 8 -initio magnetic blend 8
عطر ادکلن اینیشیو مگنتیک بلند 8-initio magnetic blend 8 عطری است گرم و تلخ.این عطر در سال 2015 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن اینیشیو مگنتیک بلند 8-initio magnetic blend 8 عطری است مردانه و نه و شکیل.

عطر ادکلن اینیشیو مگنتیک بلند 8-initio magnetic blend 8<. عطر ادکلن مانسرا بلک اینتنسیو عود–mancera black intensive aoud عطری است گرم و تند.این عطر در سال ۲۰۰۸ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن مانسرا بلک اینتنسیو عود–mancera black intensive aoudعطری است مردانه و نه و جذاب. عطر ادکلن مانسرا بلک اینتنسیو عود–mancera black intensive aoud رایحه اولیه: هلو ، فلفل سیاه، . عطر ادکلن جوپ فمه-زرد -joop femme عطری است ملایم و تلخ. این عطر در سال 1987 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن جوپ فمه-زرد-joop femme عطری است نه و جذاب.

عطر ادکلن جوپ فمه-زرد-joop femme
عطر ادکلن جوپ فمه-زرد-joop femme، توسط برند جوپ ! با رایحه ای شرقی چوبی در سال 1987 تولید شد. جوپ! فم یک محصول ا. عطر ادکلن پارفومز بردوس ای آر زد ال-راب -parfums berdoues arz el-rab عطری است تند.این عطر در سال 2015 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلنپارفومز بردوس ای آر زد ال-راب-parfums berdoues arz el-rab عطری است نه و مردانه و شیک.

عطر ادکلن پارفومز بردوس ای آر زد ال-راب-parfums berdoues arz el-rab

رایحه اولیه: زنجبیل<. عطر ادکلن ایو سن لورن وای مردانه -yves saint laurent y عطری است ملایم و شیرین.این عطر در سال 2017 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن ایو سن لورن وای-yves saint laurent y عطری است مردانه و خاص.

عطر ادکلن ایو سن لورن وای مردانه-yves saint laurent y

رایحه اولیه: زنجبیل، ترنج، آلدهید
رایحه میانی: مری. عطر ادکلن زارا سوگر رز-zara sugar rose عطری است خنک و شیرین.این عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن زارا سوگر رز-zara sugar rose عطری است نه و خاص. عطر ادکلن زارا سوگر رز-zara sugar rose رایحه اولیه : لیمو ترش
رایحه میانی : رز , یاس
رایحه پایه : مشک , سدر عطر لیلیوم ارایه کننده برتر. عطر ادکلن باربری ویکند-burberry weekend عطری است خنک و شیرین. این عطر در سال ۱۹۹۷ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن باربری ویکند-burberry weekend عطری است مردانه و خاص. عطر ادکلن باربری ویکند-burberry weekend عطر ادکلن باربری ویکند-burberry weekend عطر ادکلن باربری ویکند-burberry weekend، با رایحه ای از مرکبات مناسب استفاده ی آقایان در فصل تابستان می باشد. ادکلن weekend دارای بوی آرام بخش ، مناسب، خنک و شیرینی است که برای داشتن یک آ هفته ی شگفت انگیز پیشنهاد خوبی می باشد همچنین بوی خوش شیرین آن از عسل و عنبر گرفته شده. رایحه اولیه: لیمو ، آناناس ، طالبی ، ماندارین ، گریپ فوروت ، ترنج
رایحه میانی: چوب صندل ، دانه بلوط ، پیچک
رایحه پایه:عسل ، مشک ، عنبر عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن لینکهای مرتبط: عطر باربری ویکند ادکلن باربری ویکند باربری ویکند burberry weekend عطر ادکلن جاکومو آئورا مردانه -jacomo aura for men عطری است خنک و تند.این عطر در سال 2000 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن جاکومو فور من-jacomo aura for men عطری است مردانه و شکیل.

عطر ادکلن جاکومو آئورا مردانه-jacomo aura for men
عطر ادکلن جاکومو آئورا مردانه-jacomo aura for men، به مردان هیجان انگیز، ا.
عطر ادکلن بلومارین ایناموراتا -blumarine innamorata عطری است خنک و شیرین.این عطر در سال 2012 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلنبلومارین ایناموراتا-blumarine innamorata عطری است نه و لاکچری.

عطر ادکلن بلومارین ایناموراتا-blumarine innamorata

رایحه اولیه: ترنج , میوه گل ساعت , نارنگی ماندارین
. ادکلن پرسپولیس محصول جدیدی برای طرفداران قرمز پوشان می باشد که توسط کمپانی معتبر ساپیل (امارات متحده عربی) تولید و عرضه شده است. این ادکلن در ۲ رایحه مردانه و نه عرضه شده است که هر ۲ آنها دارای رایحه ای خنک و ملایم می باشند. از ویژگی های این ادکلن بسته بندی فوق العاده شیک، ماندگ.
ادکلن لانکوم ترزور میدنایت رز عطری است نه و ارزشمند با رایحه ای شیرین و گرم که توسط شرکت لانکوم در سال 2011 روانه بازار عطر و ادکلن شد . لانکوم ترزور میدنایت رز lancome tresor midnight rose با ترکیب رایحه چوبی مشک گلی انتخاب مناسبی برای فصول سرد می باشد و برای بانوانی طراحی شده که به شیک و . عطر ادکلن ابرکرومبی اند فیچ فییرس -abercrombie and fitch fierce عطری است ملایم و تلخ. این عطر در سال 2002 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن ابرکرومبی اند فیچ فییرس-abercrombie and fitch fierce عطری است مردانه و خاص.
عطر ادکلن ابرکرومبی اند فیچ فییرس-abercrombie and fitch fierce
عطر ادکلن ابرکرومبی اند فیچ فییرس-abercrombie and fitch fierce
عطر ادکلن ابرکرومبی اند فیچ فییرس-abercrombie and fitch fierce، با شیشه بسیار چشمگیر و خاصی که دارد بسیار مورد توجه آقایان خوش پوش قرار می گیرد.

رایحه اولیه : نعنا – سیب – لیمو
رایحه میانی : یاسمن-رزماری-رز
رایحه پایه : خس خس -رز – رزوود

لینکهای مرتبط:
عطر ابرکرومبی اند فیچ فییرس
ادکلن ابرکرومبی اند فیچ فییرس
ابرکرومبی اند فیچ فییرس

abercrombie and fitch fierce عطر ادکلن جیوانچی بلو لیبل-givenchy blue label عطری است خنک و تند. این عطر در سال ۲۰۰۴ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن جیوانچی بلو لیبل-givenchy blue label عطری است مردانه و خاص. عطر ادکلن جیوانچی بلو لیبل-givenchy blue labelعطر ادکلن جیوانچی بلو لیبل-givenchy blue label، توسط شخصی به نام alberto morillas خلق شد ک. عطر ادکلن کارولینا هررا ۲۱۲ پاپ مردانه-!carolina herrera 212 men pop عطری است خنک و شیرین.این عطر در سال ۲۰۱۱ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن کارولینا هررا ۲۱۲ من پاپ-carolina herrera 212 men pop عطری است مردانه و جذاب. عطر ادکلن کارولینا هررا ۲۱۲ پاپ مردانه-!carolina herrera 212 men pop عطر ادکلن کارولینا هرر.
ادکلن تام فورد وایت پچولی عطری است نه و با کلاس با رایحه ای تلخ و گرم که توسط شرکت تام فورد در سال 2013 روانه بازار عطر و ادکلن شد . تام فورد وایت پچولی tom ford white patchouli با ترکیب رایحه گل های مدیترانه ای انتخاب مناسبی برای فصول سرد می باشد و برای بانوانی طراحی شده که به روح بلند پروا. عطر ادکلن بیژن ویکند مردانه-bijan wicked for men عطری است خنک و شیرین.این عطر در سال ۲۰۰۵ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن بیژن ویکند فور من-bijan wicked for men عطری است مردانه و خاص. عطر ادکلن بیژن ویکند مردانه-bijan wicked for menعطر ادکلن بیژن ویکند مردانه-bijan wicked for men،برای روزهای گرم سال مناسب م. عطر ادکلن زارا بلک مردانه-مشکی-zara black for men عطری است گرم. این عطر در سال 2014 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن زارا بلک-مشکی-zara black for men عطری است مردانه و شیک.
عطر ادکلن زارا بلک مردانه-مشکی-zara black for men
عطر ادکلن زارا بلک مردانه-مشکی-zara black for men
عطر ادکلن زارا بلک مردانه-مشکی-z. عطر ادکلن له لابو لیس ۴۱-le labo lys 41 عطری است شیرین.این عطر در سال ۲۰۱۳ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن له لابو لیس ۴۱-le labo lys 41 عطری است نه و لطیف. عطر ادکلن له لابو لیس ۴۱-le labo lys 41 عطر ادکلن له لابو لیس ۴۱-le labo lys 41،عطری است بسیار طبیعی و جذاب بر پایه رایحه گل های سفید. رایحه ابت . در هنگام ید هر افراد انتظار دارند در مقابل هزینه ای که پرداخت میکنند جنس مرغوب و اصل یداری نمایند و این در مورد عطر و ادکلن نیز صدق میکند چون در حال حاضر حتی برندهای معروف هم به صورت تقلبی در بازار موجود میباشند ،  بنابراین باید توجه داشت که در هنگام ید ادکلن اورجینال از فروش. عطر ادکلن سالواتوره فراگامو وندمیا -salvatore ferragamo vendemmia عطری است ملایم و شیرین.این عطر در سال 2013 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن سالواتوره فراگامو وندمیا-salvatore ferragamo vendemmia عطری است نه و مردانه و شکیل.

عطر ادکلن سالواتوره فراگامو وندمیا-salvatore ferragamo vendemmia
عطر ادکلن سالوات. عطر ادکلن مین نیویورک بارل -min new york barrel عطری است گرم و تند و شیرین.این عطر در سال 2014 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن مین نیویورک بارل-min new york barrel عطری است مردانه و نه و لاکچری.

عطر ادکلن مین نیویورک بارل-min new york barrel
عطر ادکلن مین نیویورک بارل-min new york barrel،عضوی از مجموعه . عطر ادکلن انیک گوتال نینفئو میو-annick goutal ninfeo mio عطری است ملایم و خنک.این عطر در سال ۲۰۱۰ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن انیک گوتال نینفئو میو-annick goutal ninfeo mio عطری است نه و مردانه و شیک. عطر ادکلن انیک گوتال نینفئو میو-annick goutal ninfeo mio عطر ادکلن انیک گوتال نینفئو میو-annick goutal ninfeo m. عطر ادکلن پارفومز بردوس عود وا وانیلیا -parfums berdoues oud wa vanillia عطری است گرم.این عطر در سال 2016 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن پارفومز بردوس عود وا وانیلیا-parfums berdoues oud wa vanilliaعطری است نه و مردانه و لاکچری.

عطر ادکلن پارفومز بردوس عود وا وانیلیا-parfums berdoues oud wa vanillia

رایحه او. عطر ادکلن زارا سامر کالکشن -zara summer collection عطری است گرم.این عطر در سال 2017 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن زارا سامر کالکشن-zara summer collection عطری است مردانه و شیک.

عطر ادکلن زارا سامر کالکشن-zara summer collection
عطر ادکلن زارا سامر کالکشن-zara summer collection،بهترین انتخاب برای روزهای گرم . عطر ادکلن مندیتوروزا آلفا-mendittorosa alfa عطری است شیرین.این عطر در سال ۲۰۱۲ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن مندیتوروزا آلفا-mendittorosa alfa عطری است نه و مردانه و شیک. عطر ادکلن مندیتوروزا آلفا-mendittorosa alfa عطر ادکلن مندیتوروزا آلفا-mendittorosa alfa،در ابتدا با رایحه ی ۵۹۵ و آویشن آغاز می شو. عطر ادکلن اینسیدنس انرژی-سبز -yves de sistelle incidence energy عطری است خنک و تلخ. عطر ادکلن ایو د سیستل اینسیدنس انرژی-سبز-yves de sistelle incidence energy عطری است مردانه و جذاب.
عطر ادکلن اینسیدنس انرژی-سبز-yves de sistelle incidence energy
عطر ادکلن اینسیدنس انرژی-سبز-yves de sistelle incidence energy
عطر ادکلن اینسیدنس انرژی-سبز-yves de sistelle incidence energy ،عطری است شاداب و با طراوت که با رایحه ترش و شیرین و آب دارلیمو آغاز می شود که حضور اسطوخدوس حسی گیاهی، سبز و تمیز به آن اضافه می کند. با گذر زمان و با اضافه شدن مشک عطر شیرین تر و کمی گرم شده و تلخی کمی از گشنیز نیز همراهیش می کند تا در مجموع رایحه ای تلخ و شیرین با پس زمینه ای شاداب و مرکباتی به وجود آید.
عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن
لینکهای مرتبط:
عطر اینسیدنس انرژی
ادکلن اینسیدنس انرژی
اینسیدنس انرژی
ادکلن اینسیدنس سبز
ادکلن اینسایدنس انرژی

yves de sistelle incidence energy عطر ادکلن سرج لوتنس سیدی بل ابز-serge lutens sidi bel-abbès عطری است ملایم و شیرین و گرم.این عطر در سال ۲۰۱۵ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن سرج لوتنس سیدی بل ابز-serge lutens sidi bel-abbès عطری است نه و مردانه و لاکچری. عطر ادکلن سرج لوتنس سیدی بل ابز-serge lutens sidi bel-abbès عطر ادکلن سرج لوتنس سیدی بل . عطر ادکلن له لابو وانیل ۴۴ پاریس-le labo vanille 44 paris عطری است گرم و شیرین.این عطر در سال ۲۰۰۷ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن له لابو وانیل ۴۴ پاریس-le labo vanille 44 paris عطری است نه و مردانه و باکلاس. عطر ادکلن له لابو وانیل ۴۴ پاریس-le labo vanille 44 paris عطر ادکلن له لابو وانیل ۴۴ پاریس-le labo vani. عطر ادکلن له لابو وانیل 44 پاریس -le labo vanille 44 paris عطری است گرم و شیرین.این عطر در سال 2007 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن له لابو وانیل 44 پاریس-le labo vanille 44 paris عطری است نه و مردانه و باکلاس.

عطر ادکلن له لابو وانیل 44 پاریس-le labo vanille 44 paris
عطر ادکلن له لابو وانیل 44 پاریس-le labo vanil. عطر ادکلن شنل نامبر ۱۹ پرفیوم-chanel no 19 parfumعطری است با رایحه ملایم.این عطر در سال ۱۹۷۰ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر شنل نامبر ۱۹ پرفیوم-chanel no 19 parfum عطری است نه و کلاسیک. عطر ادکلن شنل نامبر ۱۹ پرفیوم-chanel no 19 parfumعطر ادکلن شنل نامبر ۱۹ پرفیوم-chanel no 19 parfum،برای استفاده در همه فصل های. عطر ادکلن اینیشیو ساید افکت -initio side effect
عطر ادکلن اینیشیو ساید افکت-initio side effect عطری است گرم و شیرین.این عطر در سال 2016 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن اینیشیو ساید افکت-initio side effect عطری است مردانه و نه و جذاب.

عطر ادکلن اینیشیو ساید افکت-initio side effect

زایحه ها: وانیل , ت.
عطر ادکلن تاورویل تیوب رز فلش -tauerville tuberose flash عطری است گرم و شیرین.این عطر در سال 2016 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلنتاورویل تیوب رز فلش-tauerville tuberose flash عطری است نه و مردانه و شکیل.

عطر ادکلن تاورویل تیوب رز فلش-tauerville tuberose flash

رایحه ها: گل مریم , یاس , لوبان , لابدانیوم.
ادکلن دسکوارد هی وود راکی مانتین وود عطری است مردانه وجوان پسند با رایحه ای تلخ و گرم که توسط شرکت دسکوارد در سال 2009 روانه بازار عطر و ادکلن شد . دسکوارد هی وود راکی مانتین وود dsquared² he wood rocky mountain با ترکیب رایحه چوبی شرقی انتخاب مناسبی برای فصول سرد می باشد و برای اقایانی طرا.
عطر ادکلن مابوسین نه -mauboussin for women عطری است گرم و شیرین.این عطر در سال 2000 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلنمابوسین مابوسین-mauboussin mauboussin عطری است نه و خاص.

عطر ادکلن مابوسین نه-mauboussin for women
عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن
لینکهای مرتبط:
عطر مابوسین . عطر ادکلن ببه نووآ -bebe nouveau عطری است ملایم و شیرین. این عطر در سال 2013 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن ببه نووآ-bebe nouveau عطری است نه و خاص.

عطر ادکلن ببه نووآ-bebe nouveau
عطر ادکلن ببه نووآ-bebe nouveau،در سال 2013 با رایحه ای شیرین و گلی خلق شد . این محصول با عطر بی نظیر و شگفت انگیز خ. عطر ادکلن رنس ژوزفین -rance 1795 josephine عطری است شیرین.این عطر در سال 2005 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن رنس ژوزفین-rance 1795 josephine عطری است نه و خاص.
عطر ادکلن رنس ژوزفین-rance 1795 josephine
عطر ادکلن رنس ژوزفین-rance 1795 josephine
عطر ادکلن رنس ژوزفین-rance 1795 josephine،شا ار دیگر جین ساندرا رنس است که با رایحه گلی شرقی طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است.
این عطر با ظاهر شیشه ای زیبا ، ماندگاری خوب و پخش بوی مناسب در برابر قیمت متعادل نسبت به نمونه های مشابه نیاز بانوان زیادی را برطرف کرده است.ادکلن ژوزفین کل یونی از رایحه های گلی مختلف است که به صوت هنرمندانه ترکیب شده اند.

رایحه اولیه : گل یاس – سنبل – یلانگ یلانگ – ترنج – زا الک – رز – یاس بنفش – گل صد تومانی
رایحه میانی : زنبق – شمعدانی – صمغ زرد – میخک – هلو – برگ – توت سیاه
رایحه پایه : مشک – صندل – کهربا – وانیل – چوب درخت ابنوس

عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن
لینکهای مرتبط:
عطر رنس ژوزفین
ادکلن رنس ژوزفین
رنس ژوزفین
ادکلن رنس جوزفین

rance 1795 josephine عطر ادکلن ماسک تانگو-masque tango عطری است گرم و تند.این عطر در سال ۲۰۱۳ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن ماسک تانگو-masque tango عطری است مردانه و نه و شیک. عطر ادکلن ماسک تانگو-masque tango عطر ادکلن ماسک تانگو-masque tango ،یک عطر گرم و انرژی بخش است که برای سرد و برفی بسیار مناسب می باشد.از دی.
عطر ادکلن اوتوپی شماره 4 -eutopie no 4 عطری است ملایم و شیرین.این عطر در سال 2013 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن یوتوپی شماره 4-eutopie no 4 عطری است نه و مردانه و جذاب.

عطر ادکلن اوتوپی شماره 4-eutopie no 4
عطر ادکلن اوتوپی شماره 4-eutopie no 4،که توسط charles caruso طراحی شد عطری است نیمه شاداب . عطر ادکلن له آرک تراورسی سدر د آیفرین -l`arc traversèe cèdre d`ifrane عطری است گرم و تلخ.این عطر در سال 2013 به بازار عطر و ادکلنعرضه شد.عطر ادکلن له آرک تراورسی سدر د آیفرین-l`arc traversèe cèdre d`ifrane عطری است مردانه و خاص.

عطر ادکلن له آرک تراورسی سدر د آیفرین-l`arc traversèe cèdre d`ifrane
عطر ادکلن له آرک ت. عطر ادکلن له آرتیزان رز پرایوی -l’artisan rose privée عطری است خنک و شیرین.این عطر در سال 2015 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن له آرتیزان رز پرایوی-l’artisan rose privée عطری است نه و مردانه و خاص.

عطر ادکلن له آرتیزان رز پرایوی-l’artisan rose privée
عطر ادکلن له آرتیزان رز پرایوی-l’artisan rose priv.