اختیار کل دنیا دستمه - اخبار روز

بازار ماتم است دنیا بدون تو بی رونق و اد،،دنیا بدون تو فرقی نمیکند ،خورشید میدمد یا ماه خوشگل است،دنیا بدون تو هر روز هفته اش از بدتر است غمگین و بی رمق ،،،دنیا بدون تو شعرو قصیده،، و هر جمله قشنگ بی معنی است وسرد ، دنیا بدون تو هر روز بدتر از روز گذشته است فردا نمیرسد،،،،،، دنی. آرومم، انقدر آروم که شاید به زنده بودنم شک کنم، البته به زنده بودن دلم ... ناراحت هم نیستم از چیزی، از ی هم دلگیر نیستم فقط حس مبهمی که دارم "بلاتکلیفی" هست ... نمی دونم با خودم و روزگار چندچندم ... توی این چند روز ایی به فکرم بودند که یا نمی شناسمشون، یا واقعا انتظارش رو نداشتم که فل. جدیدترین آهنگ مجید یحیایی به نام دقایق
تک اهنگ غمگین مجید یحیایی به نام دقایق با کیفیت بالا و
مجید یحیایی , دقایقمجید یحیایی
آهنگ با کیفیت 320
ترانه : روح الله احمدی و سجاد صمیمی , آهنگ و تنظیم : مجید یحیایی
متن آهنگ جدید مجید یحیایی بنام دقایق
دقایق مثل سابق نیست دلم از بودنت شاده
خدا رو شاکرم هر روز که عشقت رو به من داده
دقایق مثل ثابق نیست کنارت دیگه خوشبختم
فراموش می کنم با تو تموم روزای سختم
با تو می سازم دنیا رو کم کم
به تو میبالم صد دفعه هر دم
با تو میکارم عشق تو قلبم
با تو می سازم عشقمو دنیا
به پات میریزم جونمو هربار
به تو مینازم به تو مینازم به تو مینازم
چشم تو حرف تو بدجور رفت تو سرم
از همه دیوونه ترم واسه عشق تو میپرم
از همه خوشبخترم من عاشقتم دیوونه
واسه عشق تو می خونه هردم دل دیوونه
با تو می سازم دنیا رو کم کم
به تو میبالم صد دفعه هر دم
با تو میکارم عشق تو قلبم
با تو می سازم عشقمو دنیا
به پات میریزم جونمو هربار
به تو مینازم به تو مینازم به تو مینازم گروه کامپیوتر شهرستان،در تاریخ 5 اردیبهشت ماه از هنرستان ایمانیان بازدید به عمل آورد. ضمن دیدار با مدیریت هنرستان سرکار خانم فتحی از کارگاههای خانمها ملکی و رفیعیان بازدید به عمل آمده،از نزدیک در جریان روند کار قرار گفتیم. با توجه به حضور هنرستان در طرح تعالی کارهای هنرجویان. فایل ورد قابل ویرایش

مقدمه
در زندگی انسان لحظه ها و اوقاتی وجود دارد که از اهمیت و حساسیت فوق العاده ای برخوردار است. این اوقات می تواند فرصتی برای رشد شخصیت فرد باشد یا به ع موجب بروز اختلالات رفتاری و انحرافات اخلاقی اجتماعی شود.
منظور از فعالیت های فوق برنامه فرصت ها. learn languages – busuu premium v12.3.31 – اپلیکیشن عالی آموزش زبان های زنده دنیا مخصوص اندروید !
premium features unlocked – نسخه پرمیوم با تمامی قابلیت هاlanguage learning – busuu نام یک برنامه آموزش زبان های مختلف است که توسط کمپانی بوسو برای اندروید منتشر شده است که با استفاده از آن نه تنها به یادگیری زبان مربوطه خواهید پرداخت بلکه در عشق به آن غرق خواهید شد، فرصت را از دست ندهید چون یادگیری یک زبان خاص، آسان تر و بهتر از busuu نخواهد شد. یادگیری زبان های اسپانیایی، انگلیسی، فرانسوی، روسی، چینی و 7 زبان دیگر با کمک بیش از 50 میلیون نفر در سراسر جهان که آن ها نیز به شیوه های مختلف از بوسو استفاده می کنند، امکان پذیر خواهد بود، آن هم فقط با چند دقیقه تمرین در روز، پس به هیچ عنوان آن را از دست ندهید. برنامه آموزش زبان busuu این فرصت را در اختیار شما قرار خواهد داد که 11 زبان زنده دنیا را فرابگیرید(اسپانیایی، انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، ژاپنی، پرتغالی، لهستانی، چینی، روسی و ترکی) آن هم با یک دوره کاملا تعاملی و متناسب با اه آموزشی که خودتان آن ها را مشخص خواهد کرد. یادگیری یک زبان خارجی، یک تجربه فوق العاده با ارزش و یک تقویت کننده اعتماد به نفس است. با آموختن زبان های جدید می توانید در سفر ها تجربه بهتری را ب کنید، برای اشتغال و تحصیل در کشور های دیگر با مشکل کمتری روبرو شوید و یا حتی از آن برای ملاقات و آشنایی با افراد جدید و دوستی های بلند مدت استفاده کنید. ادامه مطلب... به شمشیر جفا کشتند در محراب مولا را
و درغصه فرو بردند دونان اهل دنیا را
تمام شیعیان خاک عزا ریزند بر سرها
و سنگ غصه بش ته تمام قلب و سرها را
تمام قدسیان زانوی غصه در بغل دارند
بلرزانیده موج غصه و غم عرش اعلی را
از این پس خشک سالی ها در این دنیا فراوان است
که خشکا. سایت فراصیل
به نام خداوند علم آفرین کز اول خدا بوده تا آ ین
سایت آموزش فراصیل
محرم آمد و ماه عزا شد - حسین جان وارد کرببلا شد

سایت فراصیل (دیجی کاران ) یک سایت آموزشی است
این سایت در نظر دارد که علوم کامپیوتری و اینترنتی را در اختیار علاقمندان قرار دهد
در حال حاضر با آموزش طراحی لوگو توسط نرم افزارهای فتوشاپ و کورل و ایلیستریتور
و همچنین آموزش مکالمه عربی را به صورت رایگان در اختیار کاربران عزیز قرارداده است .
و هر روز بر تعداد فایل های آموزشی می افزاید .
منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم . learn languages – busuu premium v12.0.8 – اپلیکیشن عالی آموزش زبان های زنده دنیا مخصوص اندروید !
premium features unlocked – نسخه پرمیوم با تمامی قابلیت هاlanguage learning – busuu نام یک برنامه آموزش زبان های مختلف است که توسط کمپانی بوسو برای اندروید منتشر شده است که با استفاده از آن نه تنها به یادگیری زبان مربوطه خواهید پرداخت بلکه در عشق به آن غرق خواهید شد، فرصت را از دست ندهید چون یادگیری یک زبان خاص، آسان تر و بهتر از busuu نخواهد شد. یادگیری زبان های اسپانیایی، انگلیسی، فرانسوی، روسی، چینی و 7 زبان دیگر با کمک بیش از 50 میلیون نفر در سراسر جهان که آن ها نیز به شیوه های مختلف از بوسو استفاده می کنند، امکان پذیر خواهد بود، آن هم فقط با چند دقیقه تمرین در روز، پس به هیچ عنوان آن را از دست ندهید. برنامه آموزش زبان busuu این فرصت را در اختیار شما قرار خواهد داد که 11 زبان زنده دنیا را فرابگیرید(اسپانیایی، انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، ژاپنی، پرتغالی، لهستانی، چینی، روسی و ترکی) آن هم با یک دوره کاملا تعاملی و متناسب با اه آموزشی که خودتان آن ها را مشخص خواهد کرد. یادگیری یک زبان خارجی، یک تجربه فوق العاده با ارزش و یک تقویت کننده اعتماد به نفس است. با آموختن زبان های جدید می توانید در سفر ها تجربه بهتری را ب کنید، برای اشتغال و تحصیل در کشور های دیگر با مشکل کمتری روبرو شوید و یا حتی از آن برای ملاقات و آشنایی با افراد جدید و دوستی های بلند مدت استفاده کنید. ادامه مطلب...

وبلاگ نیروی ایرانی
******


"من از این دنیا فقط اینو دریافتم که :

اونی که بیشتر می گفت : نمی دانم . بیشتر می دونست !

اونی که قویتر بود . کمتر زور می گفت !

اونی که صداش ارومتر بود .حرفاش با نفوذ تر بود !

اونی که راحت تر می گفت " اشتباه " اعتماد به نفسش بالاتر بود!

اونی که خودشو واقعا دوست داشت . بقیه رو واقعی تر دوست داشت !

اونی که بیشتر طنز می گفت . به زندگی جدی تر نگاه می کرد !

یا حق. (ره) : * هراس ، آن دارد که شهادت مکتب او نیست. * شهادت رمز پیروزی است. * ملتی که شهادت را آرزو دارد پیروز است. * شما چه در دنیا پیروز بشوید یا به شهادت برسید ، پیروزمندید. * شهادت عزت ابدی است . * شهادت ف اولیا بوده است و ف ما. * شهادت در راه برای همه ما افتخار است. * شهادت برای ما فیض عظیمی . دشمنان پشت هم قطار شده فتنه آمد هوا غبار شده میثم آویز چوب دار شده وقت بازی ذوالفقار شده وقت آتش به اختیار شده حوزه های قم و تهران خواب است امر معروف مسلمان خواب است جمع شورای نگهبان خواب است ت خسته ایران خواب است وقت آتش به اختیار شده چون که تدبیر رو به تعطیل است ت پیر رو به تعطی. پاو وینت بررسی اوراق مشتقه (اختیار معامله، قراردادها و پیمان‏های آتی) از نظر قرآن، هر ی در طول زندگی دنیوی خویش، سازه ای را به عنوان ماهیت ا وی خود می سازد. به سخن دیگر، انسان در دنیا مانند هیولای اولی و ماده خامی است که قابلیت دارد در هر قالبی ریخته و انواع گوناگون صنایع از آن بیرون آید. از نظر قرآن، خود انسان صنعت گر خود است. ماده اولیه نیز خودش اس. آبنما دبی ( dubai fountain )

کشور امارت متحده ی عربی و شهر دبی چند سالی می شود که در زمینه ساختمان ها ، آسمان اش ها و سازه های خاص در رده نخست در میان معماران و اهل فن قرار گرفته اند و دارای طرفدار بسیار زیادی در میان گردشگران تور دبی می باشند .

بلندترین برج دنیا یا همان برج الخلیفه ، خاص ترین مراکز ید دبی ، زیباترین کویرهای جهان ، برج العرب ، چشم انداز دبی مارینا و مناطق گردشگری دبی سالهاست زبانزد گردشگران تور دبی بوده و هست و همین ویژگی باعث پیشرفت چشم گیر و منحصر به فردی در صنعت توریست و گردشگر در امارات متحده عربی شده است .

شهر دبی با آسمان اش بلند فوق العاده خود یعنی برج خلیفه شناخته شده و مشهور شده است و در کنار این برج که در دنیا از همه ساختمان ها بلندتر می باشد ، آبنمایی ویژه و چشمگیر ساخته شده است که خود به تنهایی عنوان رکورد دار بزرگترین آبنمای موزیکال دنیا را از آن خود کرده است .

معراج گشت آسمان قصد دارد این آبنما ویژه و خاص را برای شما گردشگران تور دبی شرح دهد و با همه ابعاد و زوایا و داستان هایش آشنا کند .

آبنما دبی عنوان رکورد دار بزرگترین آبنمای موزیکال دنیا را از آن خود کرده است
ادامه مطلب... ا صدای گریه هام مهمون این دنیا شدم گریه شد هدیه من تو لحظه تولدم دنیا تو اول راه اشکو تو چشم من گذاشت این به دنیا اومدن برای من اومد نداشت پشت هر غم روی غم اما دلم حوصله کرد حوصله حدی داره از چی نباید گله کرد سهم هر تولدی تو دنیا میشه اشکو درد کار دنیا اینه و دنبال علتش نگرد من به . چندی پیش وبسایت ترانسفرمارکت اسامی با ارزش ترین باشگاه های دنیا را بر حسب قیمت بازیکنان شان اعلام کرد که رئال مادرید در این فهرست رده اول را در اختیار داشت اما از نگاه "the international football observatory" منچستریونایتد در رده اول و چلسی در رده پنجم قرار دارد. استرالیا
استرالیا
استرالیا یکی از زیباترین کشورهای دنیا با جمعیتی کم و وسعت بالا میباشد. فرصتهای شغلی خوب، سهولت نسبی دریافت اقامت دائم و داشتن مردمی با فرهنگهای گوناگون، این کشور را به یکی از محبوبترین مقاصد برای مهاجرین تبدیل کرده است و کمبود نیروی متخصص در بازارکار این کشور باعث ایجادموقعیتی خوب برای دانشجویان و افراد متخصص شده تابه نیروی کارآن بپیوندند.علاوه بر این موارد، پنج شهر از سی شهر برتر دنیا از لحاظ کیفیت زندگی ، موقعیت شغلی ، ارزان بودن و ترکیب دانشجویان در استرالیا قرار دارند و همچنین این کشور با دارا بودن هفت در جمع یکصد برتر دنیا،سومین کشور از نظر کثرت دانشجو های بین المللی بعد از و انگلستان می باشد.


مهاجرت به استرالیا
منبع:

زبان انگلیسی
با یادگیری هر زبان شما وارد دنیای دیگری می شود که فرهنگ ، ادبیات ، داستان ها و علوم و فنون مردمان آن زبان را یاد می گیرید . پس یادگیری زبان به معنای بهره بردن از سرزمین دیگری است . امروزه انسان ها در تلاشند تا زبان دومی را فرا گیرند . در بین زبان های دنیا زبان انگلیس. ب شکراب شدیم چون همسر ۸ اومد خونه منم آماده آماده بودم گفتم ۵ دقیقه صبر کن این قسمت سریالم تموم بشه بریم. آقا عصبانی بود عصبانی تر شد. مامانشم زنگ زنگ چرا نمیاین :/ یه کم غر غر کرد بعد عصبانی با پا یا دست ندیدم کوبید تو میز نهار خوری خسته شدم از رفتارای زشت بچگانش. حالا نشستیم تو م. من نمیدانم چرا این دل شده رسوای تو آ شنای هر شب من ،من شدم شیدای تو روی تو نادیده ، امشب گشته ام بیمار دل در خیال خود کشیدم صورت زیبای تو من اب عشق تو، توساقی شبهای من باز هم دارم به دل من از غمت سودای تو هر شبم در خواب دنبال تو هستم تا سحر کاش میشد تا ببینم یک شبی سیمای تو از غم هجر. عزیزترین عزیز جان و دلم؛ هوای عاطفه دنیا ابری است همواره به چشم هایم ماس می کنم که تا تورا ندیده،کم سو نشود ای محبوب روزهای آفت ن دنیا؛ ای معشوق همه ما؛ ای زیبا ترین چهره آفرینش؛ بگو گیسوان تار فراق، سرشاخه های بلند باغ وجود تو را رها کنند. بگوآفتاب در برابرت زانوبزند؛ بگوآسما. آیت الله مجتهدی تهرانی(ره):

دنیا همه هیچ و کار دنیا همه هیچ
ای هیچ ز بهر هیچ بر هیچ مپیچ

دنیا مثل بادکنک هست، میره بالا فیس بادش خالی میشه، ما ول معطلم بیخودی واسه چهار روزه ی دنیا هِی می دوییم
البته این شعر نمیگه دنیا رو رها برو تو کوه ها عبادت کن ، دنیا رو داشته باش ا. ع هایی از عجیب ترین و شگفت انگیزترین انسان های دنیا مجموعه : ع های عجیب و غریب ع هایی از عجیب ترین و شگفت انگیزترین انسان های دنیا بلندترین ناخنهای زن و مرد در جهان بلندترین موی روی گوش دهن گشادترین انسان دنیا بزرگترین دماغ دنیا بلندترین موی دنیا بلندترین ابروها در دنیا بلندتر. به نام خدا و برای خدا
اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

اگر تی داشته باشیم که فرمانده اقتصاد مقاومتی آن(جهانگیری) در مناظره های زنده تلویزیونی، به جای طرح شیوه های مبارزه با قاچاق، دختر قاچاقچی آموزش و پرورش را مظلوم بخواند و از او دفاع نماید. تا زن نباشی حال لیلا را نمی فهمی تنهایی تلخ زلیخا را نمی فهمی هاجر نباشی چاه زمزم را نمی ی نازا نباشی درد سارا را نمی فهمی شاید بدانی حال عیسا و صلیبش را اما غم و اندوه عذرا را نمی فهمی آدم شدن سهم بزرگی نیست وقتی که در عطر و رنگ سیب، حوا را نمی فهمی بی وقفه می کوبی به طبل عاشقی ام. 1.سعی کنید تو هرمقام و مرتبه و وتی که هستید کارتونو خوب انجام بدید تا دعای خلقی زندگیتونو ازین رو به اون رو کنه . همین که پرستاری باشید که دوتا آمپول رو با یه تایم فاصله ، با لب خندون و خوش بش های وسطش و بدون درد به یه آدم خسته ، از راه رسیده و دردمند تو یه روز شلوغ ِ بیمارستان میزنی. تو زندگی هیچوقت ماس نکن! ماس کردی به نامرد نکن! اگر مردی نارو نزن! اگر زدی به رفیق نزن! اگر مردی مال مردم نخور! اگر خوردی از یتیم نخور! اگر مردی قسم نخور! اگر خوردی به نخور! اگر مردی پشت به ی نکن! اگر کردی به معبود نکن! اگر مردی غصه نخور! اگر خوردی واسه دنیا نخور! اگر مردی گریه نکن! اگر. یک مدیر به تنهایی نمی تواند تمام وظایفی را که به او منسوب شده انجام دهد. تفویض اختیار از سوی مدیر برای دست ی به اه ضروری است. تفویض اختیار یعنی تقسیم مجدد اختیار و قدرت به سمت پایین یعنی به زیردستان. […] نوشته تفویض اختیار چیست و چه مراحلی دارد؟ اولین بار در چطور پدیدار شد. ( در مرگ عبدالرحمان ) حاجی بوده جد او ، خورده شربت از مینو . هنرهای آن عزیز ، زبان را داد تکاپو . وفا و عقل ز دی ، تکاند ، نداد آرام او . مال بماند ، جان می داد ، سوی سختی می تاخت او . غمین ، الیم و بی چیز ، پر می شدند نزد او . خیال می کرد آسوده ، نورزیده تبعیض او . عادل بود و جوانمرد ، بر ه. بسم الله الرحمن الرحیم عاشق این حدیث ام... عشق بازی کنید با این حدیث هم از نظر لفظ حدیث و هم از نظر مفهوم رُوِی عَن رَسُولِ الله (صلّی الله علیه و آله و سلّم) قال: اَلْقَلبُ ثَلاثَةُ اَنْوَاعٍ: قَلْبٌ مَشْغولٌ بِالدُّنْیا وَ قَلْبٌ مَشْغولٌ بِالْعُقْبَی وَ قَلْبٌ مَشْغولٌ بِال. نشستم دارم به زندگی مشترک مهدیه و مجتبی فکر میکنم به این که تو داستان اونا من کیم؟!مجتبی؟! تو داستان خودم و کاف چی؟!من اونیم که منتظر یکی از تو گذشته بیاد و بگه دلتنگه؟! تو داستان خودم من کجای کارم؟!من کیم؟! چرا دلتنگ مردی که حلقه ش تو دستمه نمیشم؟! کاف بعضی وقتا این دوست داشتنو به. ید سوله ی دست دوم در هرمزگان
با سوله دست دوم و کارایی مهم آن آشنا هستید و میدانید که این سوله ها برای کار های اولیه ی شما در زمینه ی ب و کار بسیار عالی هتند. این سوله ها جزء مناسب ترین سوله ها شناخته شده اند و در بسیاری از شهر ستان ها تولید میشود. یکی از این استان ها ، استان هرمزگ. هول برم داشت وقتی جوابش رو خوندم.نوشته که "دقیق نمی خونیا و انگار یه چیزی نوشتی که فقط نوشته باشی"خب فکر کنم یه نفر فهمید که این روزا ناخوداگاه دارم کارایی که همیشه با لذت انجام میدادم فیک میکنم که بگم "هی ببین استامینوفن همه چی اکی ه.همه چیز گل و سنبله..dont worry"نوشتن و اپ اینجا هم ص. در مکتب ما آنچه شخص و حکومت را به تباهی میکشد دنیا طلبی و تجمل گراییست و حتما همه ی ما میدانیم که علی ابن طالب علیه السلام در سیاهی شب محاسن خود را می گرفت و با ناله ای جان سوز دنیا را سه طلاقه میکرد،، زیرا او آگاه بود و دنیا طلبی یعنی تباهی... آگاه باشید!گویا دنیا پایان یافته،وود. ـ به محکومین مهریه ـ من بودم و تو بودی و دنیا دنیا بود و تو بودی و من زندگی چقدر شیرین بود!! یه روز صبح که پا شدم از بستر خواب دیدم تو میگی دنیا همه اش مال خودم! چه باید می جز گریه و اشک؟! کاخ آرزوهام دچار ز له شد! غیرت اما اجازه نداد بذارم برم... الانم تو هستی و من هستم و دنیا دنیا هست . رسول خدا صلى الله علیه و آله : إذا أحَبَّ اللّهُ عَبدا حَماهُ الدُّنیا کَما یَظَلُّ أحَدُکُم یَحمی سَقیمَهُ الماءَ؛ خداوند، هر گاه بنده اى را دوست بدارد، او را از دنیا پرهیز مى دهد، چنان که هر یک از شما همواره بیمارش را از آب، پرهیز مى دهد. سنن رمذی: ج ۴ ص ۳۸۱ ح ۲۰۳۶؛ دنیا و آ ت ا. warlings یک بازی اکشن در سبک استراتژیک می باشد که به صورت آنلاین انجام می شود. در بازی جنگ لیگز ها با استفاده از کرم های جنگنده و یک استراتژی منحصر به فرد یت های هیجان انگیز را به پایان برسانید. امروز قصد داریم یک بازی متفاوت و البته اعتیاد آور را به شما معرفی کنیم.
warlings یک بازی هیجان انگیز است که با در اختیار داشتن دسته ای از کرم های مبارز و ترفند های کثیف می توانید ساعت ها سرگرم شوید.این امکان بزای شما وجود دارد که از تاکتیک های مختلف استفاده کنید و سلاح هایی که در اختیار شما قرار دارید دشمنان خود را به چالش بکشید. در بازی warlings سه پروانه، سلاح های متنوع و تیمی از کرم های کماندو در اختیار دارید و باید تیم خود را به بالا ترین رتبه در جهان برسانید. شما می توانید در بازی warlings می توانید در شش میدان نبرد متفاوت به جنگ با دشمنان بروید و پیروز میدان شوید. مبارزه در فضا، دریا، هوا و مکان های زیبای دیگر برای شما امکان پذیر است.
بازی آنلاین warlings
warlings
http://yazdapk.com/warlings/ دلم یک دنیا گرفته از ی که بود و نیست از ی که هست و ارام نمیگیرم چقدر هوای هوایت را دارم به رخ کشیدن مردانگیت.فشردن دستانم با همه نفس حالا...یک من اینجا.یک تو انجا.یک او در اینده ما...و مرزی از پشیمانی بین حاصل این مرز...افسردگی من و شاید کمی ناراحتی و ادامه حیات تو تمام زندگی من... رفت. ما را در تلگرام دنبال کنید.....>

واردات انواع کاغذ a4 توسط بازرگانی فیروزه
واردات انواع مدل های کاغذ a4 و رول های کاغذ a4 را از ما بخواهید.شرکت بازرگانی فیروزه با دارا بودن دفتر تجاری در سه شهر پکن، گوانجو و ایوو قادر به تهیه انواع مدل های کاغذ a4 و رول های کاغذ a4 مورد نیاز شما در مدل ها و طرحهای مختلف می باشد.
واردات انواع مدل های کاغذa4 ،کاغذa4 سفید،کاغذ a4 رنگی،کاغذa4 طرح دار،کاغذ a4 شطرنجی،کاغذ a4 مرغوب،کاغذ a4 ارزان قیمت و … کاری است که در تخصص ماست و شما نیز می توانید به همراه ایران ما به دفتر بازرگانی فیروزه در چین مراجعه نمایید.

واردات کاغذ از چین


کارخانه های کاغذ سازی در دنیا، رول های کاغذ را به صورت ورق برش داده و سپس ورق کاغذ را در اندازه‎های گوناگون بریده و پس از بسته بندی در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند.
راه بی راه کاغذ و مقوا به دو صورت فلش و یا sg و lg lg نشان داده می شود. (long grain) یعنی اینکه راه کاغذ موازی ضلع بلندتر است و (short grain) یعنی راه کاغذ موازی ضلع کوچک تر می باشد. علامت نیزه هم روی لفاف کاغذ، نشان دهنده راه کاغذ است. یعنی اگر فلش موازی ضلع بزرگ تر باشد، راه کاغذ در جهت ضلع بزرگ تر است و اگر فلش در امتداد ضلع کوچک تر کاغذ قرار گیرد، راه کاغذ، ضلع کوچک تر است.
شما بخش اندکی از مبلغ ید انواع مدل های کاغذa4 ،کاغذa4 سفید،کاغذ a4 رنگی،کاغذa4 طرح دار،کاغذ a4 شطرنجی،کاغذ a4 مرغوب،کاغذ a4 ارزان قیمت و … را در چین یا تایوان می پردازید و مابقی را در زمان تحویل کالا می پردازید.
درصورت تمایل به حضور در چین نیروی مترجم و یا همکار از ایران و یا چین در اختیار شما قرار می گیرد.
جهت ب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.
ادامه مطلب