آ ین خیلی - اخبار روز

مهم ترین نکته در رابطه با سیستم خدمات ترجمه فارسی به انگلیسی و ویرایش مقاله ما این است که با قیمتهای چندگانه شما را سردرگم نمی کنیم و مشخصا با بالاترین کیفیت مقاله فارسی شما را به انگلیسی ترجمه کرده و یا مقاله انگلیسی شما را ویرایش می کنیم.

به شما توصیه می کنیم که برای اطمی. سلام دوستان خیلی وقت بود به وبلاگ سر نزده بودم خب راستش کمی درگیری و درس و اینا بدجور ادمو غافل میکنه سالها دل طلب جام جم از ما میکرد
اقا سلام
وضعیت بهتره اما هنوز همه سر در گمیمئ که چه کنیم. خیلی به این فکر میکنم که ایند هدف ساخت و سازه از کجا شکل گرفت واقعا نمیدونم ولی از همون اولم مطمئن بودم که نمیخوام تا ا ش پا دو بمونم اصلا اگه راستش و بخواین الان داره دلم میسوزه که چرا خون.


نشسته ای و دل تکه کاغذی را به بازی گرفته ای. کلماتت سر می خورد روی کاغذ. خ ر در میان دستانت، بی قرار سر تکان می دهد. با این حال هیچ کدام از این اشیای اطرافت به اندازه ی من بی قراری نمیکشند. خودم هم این بی قراری و دلتنگی را نمیفهمم. در کنارت باشم و باز هم پریشان و سردرگم. شاید همه ی این ها تاوان این دوست داشتن ِ تو باشد. تویی که حتا اگر ثانیه ای از کنار چشمانم تکان نخوری باز هم بی قرارت می شوم. پریشانت می شوم. نگرانت می شوم و سردرگم. این پریشان دلی ها لحظه ای دست از سرم بر نمیدارند. اصلا نمی دانم چطور باید برایت بگویم که شاید ذره ای از آن ها را درک کنی و این درک ِ تو حال ِ مرا خوب کند. یعنی خوب تر کند. مگر می شود تو را دوست داشت و مدام پر از حس ِ خوب نبود. از همان حس های خوبی که شاید خیلی خیلی خیلی کم پیش بیاید. اصلا تمام این بی قراری و نگرانی ها فدای سرت. فدای چشمانت که اگر نباشند من هم دیگر نیستم. ببخش که این همه بی سر و ته حرف هایم را برایت می گویم. این را هم بگذار به پای هیجانی که حال می خواهد قلب ِ مرا از کار بیاندازد. این همه مقاومت کرده ام که برایت ننویسم تا چشمان ِ کاغذ هم گریان نشود ولی دیگر نتواستم و این واژه ها که بی نوبت خودشان را رها میکنند از درون ِ دلم. از همان جایی که تمام دوستت دارم ها به دهانم رسیده و بعد به چشمان ِ عجیب ِ تو. اصلا یادم رفت که می خواستم بگویم که چشمانت را کمی ... لعنت به این چشمانت.

+ برای تو و نگاهت ...
روز انتخابات بود. هیجان داشتم که بدونم کی رئیس جمهور میشه.
صبح شد، من ساعت 8 بیدا شدم که نتیجه را ببینم. نتیجه قطعی نشده بود، اما معلوم شده بود که باز هم باید وعده های بیشتری رو تحمل کنیم و ی بی حجاب بیشتری رو. به فامیل خبر دادم، اونا هم مثل من ناراحت شدن.
چند ساعت گذشت. من خیلی ناامید شده بودم تا این که یه خبری به گوشم رسید.
خبر این بود که این ت همون ت قبلیه. نتیجه ی آرا به نفع آقای کلیدساز بود. رأی آقای رئیسی 15 میلیون و رأی آقای فریدون که الآن فامیلی اش ه، 22 میلیون.
هنوز 2 میلیون رأی مونده بود تا یه خبر دیگه هم به گوشم رسید که توی شورای نگهبان شلوغه، چون رأی های زیادی از آقای رئیسی باطل اعلام شده. امیدوار شدم که اون رأی ها باطل نشه و اون 2 میلیون هم برای آقای رئیسی باشه که رأی گیری به دور دوم کشیده بشه.
اما اون رأی ها باطل اعلام شد و نه تنها 2 میلیون رأی به آقای رئیسی اضافه نشد، بلکه 1 میلیون رأی هم به اضافه شد.
و من واقعاً برای این مردم نگران شدم.*
انتخابات و سیاستمدار 8 ساله

*این مطلب نوشته ی محمد حسین صیاد، سیاستمدار 8 ساله است که خیلی چیزها را از خیلی بزرگترها بهتر دیده.

بابا بسه دیگه این همه غم و غصه....این همه اتفاقای خوب داره برام میفته فقط گذشته رو نگاه میکنم...خداروشکر که هر روزم بهتر از روز قبلم داره میشه............خدایا بابت اون قضیه خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی ممنووووووووووووووووووووووووووووووووون تعطیلات اول سال را امسال قرار شد با مامان مهری و باباولی و مامان زهرا و باباعلی و سعیده اینا بریم. همه خوشحال و بیشتر از همه آوا و غزل.ما همیشه از جاده رشت میرفتیم. ولی امسال عمو مجتبی و بابا گفتند از جاده چالوس بریم. صبح حرکت کردیم. ساعت 9 تو جاده چالوس تو ترافیک بودیم. یک دفعه دی.
یادش بخیر چند صباحی پیش هروقت هر اتفاقی برایم رخ میداد...
درهمان لحظات در دلم ثبتشان می و لحظه شماری می تا به خانه برسم و آنچه در ذهنم و دلم بود را تایپ کنم...
تایپ کنم تا بماند برایمتا خوشحالیم را با آن شریک کرده و
هنگام غمم کمی آرام ترم کند...
اتفاقات را با آب و تاب می ن. سلام
زهرا هم کلاسی مون بود دبستان و راهنمایی
اوایل فکر می خیلی ناز داره و نشد نزدیکش باشم
اوا اما شده بودم " " و زهرا از معدود بچه هایی بود که مصمم صدام می کرد
حتی چند باری که برگشته بود هم بهم می گفت داااایی! احتمالا بچه های دیگه خاطره ش رو فراموش کرده بودند و کلی چیز. آموزش کامل طرز تهیه فاصولیا با مرغ و لوبیا سفید خیلی خوشمزه غذای مخصوص عربی
طرز تهیه فاصولیا با مرغ بسیار خوشمزه در قسمت آشپزی سایت جسارت.امیدواریم که این مطلب مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد
طرز تهیه فاصولیا با مرغ , فاصولیا با مرغ , خورش لوبیا سفید
اگر شما هم نام فاصولیا با مرغ را شنیده اید و علاقه به درست آن هستید می توانید به آسانی آنرا در بخش آشپزی ما آموزش ببینید
آموزش کامل طرز تهیه فاصولیا با مرغ و لوبیا سفید خیلی خوشمزه غذای مخصوص عربی
خورش فاصولیا یا همون لوبیا سفید با مرغ یکی از غذاهای عربی است .
مواد لازم برای تهیه فاصولیا با مرغ :
لوبیا سفید خیس شده :♦: یک پنجم پیمانه
مرغ یا گوشت :♦: نیم کیلو
آب مرغ یا آب گوشت :♦: 4 پیمانه
پیاز متوسط ریز شده :♦: 1 عدد
سیب زمینی نگینی د شده :♦: 2 عدد
نمک ، فلفل و آویشن :♦: به میزان لازم
پوره گوجه فرنگی :♦: 1 پیمانه
رب گوجه :♦: 2 قاشق غذاخوری
سیر :♦: 2 حبه
روغن :♦: به میزان لازم
آموزش کامل طرز تهیه فاصولیا با مرغ و لوبیا سفید خیلی خوشمزه غذای مخصوص عربی
لوبیا سفید را حتما چند ساعت در آب سرد بخیسانید تا نفخش گرفته شود.
طرز تهیه فاصولیا با مرغ , فاصولیا با مرغ , خورش لوبیا سفید
طرز تهیه فاصولیا با مرغ :
به نقل از سایت جسارت برای تهیه فاصولیا با مرغ ابتدا باید
در ظرفی لوبیا سفید که را خیس کرده بودیم نیم پز کنیم .
در ظرفی دیگر پیاز را تفت داده و سیر ریز شده را اضافه می کنیم.
سپس مرغ را اضافه کرده و چند دقیقه سرخ میکنیم بعد پوره گوجه را ریخته تا رنگش تغییر کند.
ادویه های مورد نظر را می ریزیم سپس آب مرغ و لوبیا را اضافه کرده تا مرغ پخته شود .
سیب زمینی ها را که از قبل کمی سرخ کرده ایم به خورش اضافه میکنیم و به مدت 40 دقیقه می گذاریم تا کم کم خورش غلظت پیدا کند و جا بیفتد .
خورشت فاصولیا آماده می باشد .

آموزش کامل طرز تهیه فاصولیا با مرغ و لوبیا سفید خیلی خوشمزه غذای مخصوص عربی
طرز تهیه فاصولیا با مرغ , فاصولیا با مرغ , خورش لوبیا سفید
آموزش کامل طرز تهیه فاصولیا با مرغ و لوبیا سفید خیلی خوشمزه غذای مخصوص عربی با سلام بد نیست یک جوک تقدیم حضور تان بنمایم امیدوارم خوشت بیاید.
دوتا دروغگو با هم گپ میزدند و هر کدام چخانی می گفت بلا ه اولی تصمیم گرفت یک چخان گنده ای بگه
گفت: مرحوم پدرم یک طویله خیلی بزرگی داشت طوری که اگر یک وارد میشد و می خواست از در
دوم طویله خارج بشه زمان زیادی طول می کشید و ه زاد و ولد میکرد وچند تا به دنیا می آورد
.. دومی گفت : پدرم یک چوبدستی خیلی بلندی داشت طوری که می تواننست با این چوب ابرهای توی آسمان را جابجا کند!
اولی گفت این دیگه دروغه! اگر راست میگی بگو ببینم پدرت چوبش را کجا نگه داری میکنه؟
رفیقش جواب داد : خوب معلومه .چوبش را توی طویله بابات می زاره!!مؤدب در کنار غذا خوردن انواع ترشی های خوشمزه خانگی خیلی می چسبه، خصوصا ترشی لیته گوجه فرنگی . تهیه این ترشی خوشمزه کار مشکلی نیست. حتما درست کنید و از خوردن آن لذت ببرید.

ترشی لیته گوجه فرنگی
دستور تهیه ترشی لیته گوجه فرنگی
انواع ترشی لیته طرفداران بسیاری دارند، چون تهیه آنها بسیار آسان است، خیلی سریع آماده شده و بسیار خوشمزه هستند. در بخش آموزش آشپزی طرز تهیه ترشی لیته گوجه فرنگی را برای شما انتخاب کرده ایم.

ادامه مطلب... انشاءالله فردا با بانو جان روزه ایم :) قبول حق باشه انشاءالله ...الحمد الله پام خیلی بهتره، امروز و دختر هام اومده بودن عیادت :))خدایا خیلی چاکریم هاااا، خیلی شکرت و خیلی ببخش... دعای چهل و هشت صحیفه سجادیه "دعای آن حضرت در روز عید قربان و " عیدتون هم خیلی خیلی مبارک... طرز تهیه فرنی قالبی :

فرنی را با یک لیوان شیر یک قاشق غذاخوری آرد برنج یک قاشق غذاخوری و نیم شکر زعفران دم شده مقداری گلاب یک قاشق غذاخوری و کره بیست گرم با هم مخلوط روی حرارت کم هم زدم تا غلیظ شود، شکلات تخته را با یک قاشق غذاخوری نوتلا با یک قاشق غذاخوری روغن مایع روی بخار.


در دوران نامزدی چگونه رفتار کنیم؟

در روابط و رفتارهای دوران نامزدی باید چگونه باشیم؟ آموزش روابط و رفتارهای مناسب در دوران نامزدیدسته بندی
روانشناسی و علوم تربیتی


فرمت فایل
pdf


حجم فایل
777 کیلو بایت


تعداد صفحات فایل
14
دریافت فایلدر دوران نامزدی چگونه رفتار کنیم؟


فروشنده فایل
کد کاربری 7626
تمام فایل ها

دوران نامزدی یا دوران شناخت برای دختر و پسر دوران بسیار زیبا و خاطره انگیزی است که دو طرف بعد از ازدواج خیلی از آن یاد میکنند.
دورانی است که از لحاظ روابط و رفتار بسیار حساس است و دو طرف برای اینکه در نگاه هم خوب ظاهر شوند خیلی حساسیت نشان میدهند.
بسیاری از دختر و پسرها در دوران نامزدی به مشکلاتی برمیخورند که بدلیل بی اطلاعی از برخورد مناسب با آن دچار مشکل میشوند ونامزدی آنها بهم میخورد و از هم جدا میشوند.

در دوران نامزدی دو طرف از لحاظ خیلی بطرف هم کشش دارند که بدلیل عرف جامعه و مذهب تا دوران عقد میسر نیست.

در این کتاب به روابط در دوران نامزدی و چگونگی رفتار با طرف مقابل پرداخته است که میتوانید بخوبی از این اطلاعات استفاده کنید.
دوران نامزدیعلاقهعشقنامزدروابطدوران شناخت


این هفته دو تا ادم خیلی مهم و کاردرست از من تعریف ! یکیش اون که گفت تو خیلی مثل نخست ا هستی و بعدا سعی کن تو انتخابات شرکت کنی و prime minister بشی...بعد دخترش گفت چه قد تو شبیه استا نه دانشجوها! ه گفت بله چون الهام خیلی elegant and mature هست! بعد اقای ای که خیلی خیلی کارش درسته به خانومش گفته الها. اس ام اس عاشقانه جدید خیلی قشنگ و تاپ اس ام اس عاشقانه جدید خیلی قشنگ و تاپ این دلِ بی صاحب مانده خانه ی کُلنگی شده است انگار اجاره نمی رود دیگر! بیا بکوبیم، از نو بسازیم. جملات و پیامک های عاشقانه دارد… اس ام اس عاشقانه جدید خیلی قشنگ و تاپ این دلِ بی صاحب مانده خانه ی کُلنگی شده. شنیدید که برای به هدف رسیدن میگن باید 7خان پشت سربگذاری ... هرچند که ناخواسته وارد خان اول شدم وتا تهش رفته وبرگشتم . هفته قبل یکی از دوستان اومد واسه ثبت نام کار گروهی واااااااااااااااااااااااااااااااای چقدر زود گذشت سال 90 کجا وسال 95 کجاااااااااااااااااااااااااااا خدایا انگ. گاهی وقتا این قدر دلت پره که حوصله هیچ چیو نداری فقط دلت پره از کی و از چی قاطی میشه ..... نمیفهمی .......ولی باید بریزی تو خودت ، دفنش کنی حوصله نداشتنت عادی شه :((((((( تکه کلامت بشه من عالیم ... ولی نه نیستم عالی نیستم ابم داغونم از داخل داغونم مثل یه دیونه که نمیدونه دردش چیه ولی میدونه . آموزش و طرز تهیه کوفته گردو خیلی خوشمزه با تخم مرغ
طرز تهیه کوفته گردو بسیار خوشمزه در قسمت آشپزی سایت جسارت.امیدواریم که این مطلب مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد
طرز تهیه کوفته گردو , کوفته گردو , روش پخت کوفته گردو
اگر شما هم نام کوفته گردو را شنیده اید و علاقه به درست آن هستید می توانید به آسانی آنرا در بخش آشپزی ما آموزش ببینید
آموزش و طرز تهیه کوفته گردو خیلی خوشمزه با تخم مرغ
این کوفته بسیار خوشمزه و لذیذ می باشد توصیه می کنیم که حتما برای یکبار هم که شده امتحانش کنید
مواد لازم برای تهیه کوفته گردو :

مغز گردو پودر کرده :♦: 300 گرم
لپه پخته شده و پودر شده :♦: 300 گرم
پودر نشاسته یا آرد گندم :♦: 1 قاشق سوپخوری
تخم مرغ :♦: 2 تا 3 عدد
تره د شده :♦: نصف پیمانه
ترخان و مرزه خشک شده :♦: 1 قاشق سوپخوری
نمک فلفل زردچوبه :♦: به میزان لازم
پیاز ریز شده سرخ شده :♦: 1 عدد
آموزش و طرز تهیه کوفته گردو خیلی خوشمزه با تخم مرغ
با این میزان مواد اولیه می توانید این کوکو را برای 3 نفر تهیه کنید
طرز تهیه کوفته گردو , کوفته گردو , روش پخت کوفته گردو
طرز تهیه کوفته گردو :
به نقل از سایت جسارت برای تهیه کوفته گردو ابتدا باید
لپه، مغز گردوی پودر کرده، پودر نشاسته، تخم مرغ، تره ترخان و مرزه، نمک فلل و زردچوبه را
در کاسه ی مناسب و جادار بریزید و ورز دهید اینک پیاز داغ و 1 ق. چ زردچوبه را
در قابلمه ای جا دار بریزید و 30 ثانیه روی گاز مخلوط کنید
آن گاه 4 پیمانه آب روی آن بریزید و بگذارید بجوش آید
سپس هر بار به اندازه یک گردو و از مواد فراهم کرده برداشته و در درست گرد کنید و
در سس جوشان بریزید و با حرارت ملایم 30 ذقیقه آنرا بریزید.کوفته گردو آماده است.
طرز تهیه کوفته گردو , کوفته گردو , روش پخت کوفته گردو
آموزش و طرز تهیه کوفته گردو خیلی خوشمزه با تخم مرغ خیلی سخته که بغض داشته باشی اما نخوای ی بفهمه... خیلی سخته که عزیزترین ت ازت بخواد فراموشش کنی... خیلی سخته که سالگرد آشنایی با عشقت رو بدون حضور خودش جشن بگیری... خیلی سخته که روز تولدت همه بهت تبریک بگن بجزء اونی که فکر میکنی به خاطرش زنده ای... خیلی سخته که غرورت رو بخاطر یه نفر ب. بسم الله الرحمن الرحیم
خدایا فقط تو....فقط تو...
الله
دوستت دارم...
سلام عزیزان....
من یکی از همشهریان شهید تورجی زاده هستم و البته خودمو لایق دوستدار ایشان بودن نمی دونم چون من خیلی گنا ار تر از این حرفام .... ولی امیدوارم به مهربونی ایشون که منو قابل بدونن و دوستدار خودشون بدونند ان شاء الله ... در واقع اینکه الان میتونم راحت پای کامپیوترم بشینم و این مطلبو بنویسمو مدیون رشادت ها و فداکاریهای ایشان و دیگر هستم...ازشون ممنونم...
شرمنده ایم.....واقعا شرمنده ایم....
 شرمنده ایم
خیلی می شنوم که پیش خدا خیلی آبرو و اعتبار دارن واسه همین از خیلی ماس دعا دارم و ازشون میخوام برای این بنده حقیر به درگاه خدا دعا کنند که خدا دعای ایشان را بی پاسخ نمی گذارند ان شاءالله...
من همچنان برای شهید تورجی زاده ختم برمیدارم به امید دعا و گره گشایی....ان شاء الله.
این بار ختم فاتحه هست که شامل یک حمد و سه قل هو الله می باشد.
و از شما دوستان هر کدوم که علاقمندن و مایلند دعوت میکنم تو اتمام این ختم بنده رو همراهی کنند. از همین الان میتونید نیت کنید و شروع کنید... به هر تعداد که مایلید در ختم فاتحه شرکت کنید (مثلا یه فاتحه دو فاتحه تا.... 40 تا) لطفا از طریق نظرات اعلام کنید.
از خدا میخوام حاجت روا بشید اگر حاجتتون به صلاحتونه ان شاء الله...
زمان: تا 24 شهریور 1394
اجرتون با مادر خوبی ها...
هدیه به ارواح همه
صلوات
ماس دعا
یا زهرا. ‎قبل تر ها یکی از تفریحاتم این بود که به فروشگاه های مختلف برم و از دیدن اشیا و حتی بعضأ دیدن مردمی که اومدن واسه ید لذت ببرم! مثلا میرفتم پاساژ طلا و حلقه های طلا رو یک به یک نگاه می و با خودم فکر می کدوم حلقه به دست بیشتر میاد،من یه حلقه ای میخوام که هرکی ببینه بفهمه زن و شوهریما. زندگی خیلی کوتاه تر از اونه

که با فکر به ی

که بهت فکر نمیکنه بخوای تلفش کنی

با ی بمون

که قدر تو رو خوب می دونه سلام و عرض تبریک عید الله الاکبر یکی از اعمال زیبای این عید نورانی هدیه دادنه ان شاء الله امسال قصد داریم هرکدوم بانی کلی هدیه بشیم هدیه های زیبایی به تمامی محبان المومنین حضرت علی علیه السلام از اولین تا آ ین به نیت تعجیل در ظهور مثل هر سال این هدیه دادن یک شکل جالب داره که خیر. بسم رب الحیدر


اگر با من نبودش هیچ میلی
چرا ظرف مرا بش ته لیلی

شب عاشورا بود که یکی از دوستان صمیمیم به من گفت که امشب سمت چهار راه گلوبندک حدود 3 تن برنج نذری پخت می کنن
از منو برادرم خواست که اگه دوست داریم بریم اونجا کمک کنیم
ما هم که امسال نیت کرده بودیم حس خودمون رو برای ارباب خسته و کوفته کنیم ، دعوت این دوستمون رو لبیک گفتیم
رفتیم ولی چه رفتنی. . .
انگار وارد بهشت شده بودیم ، خیلی لذت بخش بود خیلی زیاد
همینکه داشتیم با چند نفر از رفقا برنج ها رو دم می کردیم و آب جوش می ریخت روی پرو پامون ، یاد این شعر افتادم که اگر با من نبودش هیچ میلی....چرا ظرف مرا بش ته لیلی
آخه ما کجا ، این مرکز فیض کجا !!!!!!!! ، دقت و دیدم که خدا ی اگر دعوت خودشون نبود ما نمی تونستیم بریم اونجا

الحمد لله علی عظیم رزیتی

چند روز پیش از طرف اداره ارشاد مشهد دعوت مهمانسرای رضا (ع) بودیم.اول بردنمون توی دارالکرامه روی قالی نشستیم تا نوبتمون بشه و بهمون ژتون بدن. همون جور که زاغ سیای دارایی های رضا(ع) رو چوب میزدم چند تا خادم پیر از یکی از درها سررسیدن و از یک در دیگه میخواستن خارج بشن.یکیشون عصا به د. بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم صل علی محمد (ص) و آل محمد (ص) و عجل فرجهم

اخلاق
راه سیر و سلوک معنوی

فاطمی نیا:
خیلی از جوانان از بنده سراغ سیر و سلوک میگیرند ، عزیزان من این حرفها برای شما کمی زود است ، بعضی ازجوانان هنوز در ابتدائیات مانده اند!

هنوز با مادر . سلام عشقم خیلی وقته نیومدم و چیزی ننوشتم ولی به خدای که میپرستیمش اصلا فرصت ن بیام،میدونی هرشب دلم بیشتر و بیشتر واست تنگ میشه میدونی که خیلی دوست دارم ،میدونم که میدونی اگه الان بگی بمیر میمیرم،اره؟ پس چرا برنمیگردی پیشم چرا؟ عشقم کار هرشب رو با گریه و غم خلاصه کردی فقط میتو. سلام عشقم مدتهاست دست به قلم نشدم و برات چیزی ننوشتم میدونی خیلی وقته عاشقانه هام ته کشیدن خیلی وقته گرمای دستاتو نداشتم و حسرت دیدارت به دلم مونده اعتیاد به نگاه نافذ و چشمای گیرات داره بدجور عذابم میده همیشه از خدا میخواستمت اما نشد گاهی با خودم فکر میکنم و تو خیالم کنارت نف. طرف برای آمارگیری اومده به بابام میگه چندتا بچه داری؟
بابام :دوتا آمارگیره :توشناسنامه که اسم سه تانوشته؟
بابام :ها اینومیگی (منو میگفت)؟ این دکوریه. هروقت اینترنت قطع بشه میادتوحال یه دورمیزنه و میره تواتاق.
درهمین حد...

پوزخندخیلی خنده دارجالب بود


به نام خدا احساس دین و مسئولیت نسبت به وبلاگم همه ش باهامه میدونم که باید بیام و آپ کنم و سر بزنم اما غافل شدم این چند وقته. یه جورایی هم وبم بهم حس روزهای بدم رو یادآور میشه. روزهایی که داشتم با سرعت توی اشتباه ترین مسیر زندگی حرکت می . شاید همین باعث میشه نخوام تو این روزای خوب ب. اسم این عروسک من مهدی مقدمه من هرعروسکم اسم دارن اسمای اونا که خیلی زیاد دوستشون دارم هر بار که تو چشمای معصوم دختر هفت ماهه ام نگاه میکنم آرامش وصف ناشدنی پیدا میکنم. حتی در بدترین ح روحی هم که باشم این دختر کوچولوی مظلوم منه که آرومم میکنه. وقتی زُل میزنه تو چشمام و با نگاهش باهام حرف میزنه، دوست دارم ساعت ها تو چشمای قشنگش نگاه کنم و فارغ از تمام خستگی ها و دل گ. فسقلی جان دیدی حتی چنین سفر مبارکی هم به پایان رسید.
خدارا شاکریم که چنین سفری را نصیبمان فرمود.
الهی با دستان پراز دعاهای مستجاب بخیر شده،بازگشته باشیم.
زیارتت مقبول حق باد همسفر خوبم! انشاالله
راستی چه جالب بود،کوچولویی که در هواپیما همسفرش بودیم،
باز هم در برگشت با همدیگر بودیم،فقط رفتنه همردیف بودیم
برگشت جلو وعقب بودیم،ما که کم نیاوردیم در هردو حال باهاش
دورادور بازی کردیم.الهی سلامت باشد هم خودش وهم والدینش.


خودمانیم ولی یقینا مادرو پدرش متوجه ما شدندخیلی خنده دارممنونیم که
اجازه دادند خوشحال بمانیم.یادت میاد ع ی که ازش گرفتیم،
زیباست ع پایانی سفرمان باشد.مگرنه؟
ایمان بیارین که در ناامیدی بسی امید است :) تو این هفته انگیزه های جدیدمو پیدا ... با اینکه هنوز دلخوری هایی وجود داره ، با این هنوز با خودم گیجم ، با اینکه هنوز سخت داره میگذره بهم ، با وجود همه ی اینا و خیلی اتفاقایِ جدیدِ دیگه ولی یه یهو دوتا نورِ امید انگار اون ته تها دارم میبینم. خیلی سخت ادای محکم بودن و در بیاری وقتی تو خودت فرو ریختی خیلی سخت به اجبار لبخند بزنی وقتی تو قلبت گریه میکنی خیلی سخت همه به خوشبختیت حسرت بخورن وقتی خودت میدونی کم آوردی خیلی سخت همه فکر کنن تو خو اما کل شب با بالشتت حرف بزنی و گریه کنی خیلی سخت زندگی کنی ولی خیلی وقت باشه که،. میدونی چرا سیگار رو ترک نمیکنم و دوست دارم.. به خاطر تو.. به خاطر اینکه شاید برگردی و با هم سیگار بکشیم...بیا که کلی آهنگ رو انتخاب که توی ماشین بزارم و شب باشه و تو کنارم باشی و توی خیابونا بریم و با موسیقی سیگار بکشیم و تو هر چند وقت یکبار منو از ته دل نگاه کنی و من بفهمم که خیلی من. خدایا سپاسگزارم از لطف تو و باران رحمت تو خدایا آرامشی در وجود من حاکم است که دوستش دارم و می دانم همه لطف توست و بدون تو میسر نبود خدایا خیلی خیلی از تو متشکرم خدایا شکرت به خاطر پدر و مادر دلسوز و مهربانم خدایا شکرت که سلامتی در خانواده ام حاکم است خدایا شکرت به خاطر مهر و الفت . خواص برنج ایرانی
خواص برنج ایرانی ::: برنج یکی از اصلی ترین وپرکاربردترین اقلام غذایی ما ایرانی ها می باشد ،تقریبا در ایران همه خانواده ها در هفته چندین بار از برنج در رژیم غذایی خود استفاده میکنند
میشه گفت برنج ایرانی مهمان همیشگی سفره ایرانی می باشد.از این رو بهتر تا حدودی با خواص این مهمان همیشگی آشنا شویم ، قبل از بیان خواص برنج تایید بسیار در دقت در روش نگهداری برنج ایرانی داریم که از آفت زدگی و برنج جلوگیری نمایید .

برنج ایرانی در بدن خیلی سریع تولید انرژی میکند از طرفی تثبیت کننده خیلی خوبی برای قند خون می باشد همینطور بسیار مفید برای دستگاه گوارش می باشد
یکی ازبهترین خواص برنج ایرانی بدون کلسترول بودن آن می باشد . همینطور میتوان گفت کالری کمی دارد
یکی از مواد غذایی مفید برای انی است که سوء تغذیه دارند

خواص برنج ایرانی

اسم تیامین را شنیده اید ؟
تیامین همان ویتامین گروه خانواده b1 می باشد
برنج منبع غنی از ویتامین b می باشد البته به شرط دارا بودن سبوس در غیر اینصورت به تنهایی فاقد این ویتامین می باشد
میدانستید برنج یک دارو برای درمان اسهال است ؟؟؟
شما میتوانید از آب برنج به همراه نمک برای درمان سریع اسهال استفاده کنید به این صورت که (البته این درمان به صورت تحقیق در بنگلادش صورت گرفته )
تقریبا به اندازه دو مشت برنج را در حدود یک لیتر آب بجوشانید بعد یک قاشق ماست خوری نمک بهش اضافه کنید و کم کم به تدریج بخورید میبینید که اسهال شما رو تسکین می دهد و همینطور آب از دست رفته بدن بر اثر اسهال رو تا حدودی جبران میکند
در ضمن برای تهیه این جوشانده اگر از برنج قهوه ایی استفاده شود تاثیر خیلی خیلی بیشتری خواهد داشت.
از دیگر خواص برنج ایرانی میتوان به زیاد شیر مادر و افزایش دهندگی اسپرم درمان بی خو و واریس، سنگ کلیه ، زخم روده ، نقرس ، تقویت کیه و تقویت مثانه و…. اشاره کرد
البته لازم به ذکر است که بدانید تمام خواص گفته شده در برنج قهوه ایی خیلی خیلی بیشتر از برنج سفید می باشد .
برچسب ها: برنج ایرانی, برنج سفید, برنج قهوه ایی, خواص برنج ایرانی, درمان اسهال با برنج, فروش برنج ایرانی, فروش برنج ایرانی بدون واسطه, فروش برنج ایرانی بدون واسطه در تهران, فروش برنج ایرانی در تهران