آ ین خورشیدگرفتگی سال 95 را از دست ندهید - اخبار روز

رئیس اداره تشخیص جرائم سایبری پلیس فتا ناجا گفت: باید به خاطر داشته باشیم تامین امنیت در فضای مجازی مشمول همه می باشد و اینکه دوستان، آشنایان یا اقوام از این قاعده مستثنی باشند، اشتباه است. لینک خبر اگر قصد انجام تتوی ابرو دارید و تا به حال این کار را انجام نداده اید، متخصصان زیبایی به شما توصیه می کنند که برای اولین بار نزدیک سال نو این کار را انجام ندهید. تتو جدای از ه که برای پوست ایجاد می کند، ممکن است برای اولین بار به شکل و رنگ دلخواه شما درنیاید و به ترمیم نیاز داشته باشد. انجام تتو توسط یک فرد مجرب با مواد شیمیایی نسبتا بی خطر و در شرایط استریل و ابزارهای یک بار مصرف هم می تواند با عارضه همراه شود. کارهای زیبایی اقدامات زیبایی برای اولین بار قبل عید ممنوعواکنش های آلرژیک فوری یا تاخیری، ریزش موی ابرو، ایجاد توده در اثر هاب، آوردن گوشت اضافه و عفونت موضعی بخشی از عوارض انجام تتو است. ضمن آنکه بخشی دیگر از عوارض هم مربوط به تحریک سیستم ایمنی بدن و بروز عوارض آلرژی مانند کهیر، حساسیت های پوستی و حساسیت به نور خورشید می شود. اختلال های ه پوست ناشی از تتو ممکن است از دو روز تا یک ماه بعد از انجام آن ادامه داشته باشد.
منبع مطلب :namnak.com
اگر نمی خواهید آدم ها شما را قضاوت کنند، باید صدای منتقد درون تان را کم کنید. گاهی ما بارها و بارها خودمان را آماج قضاوت ها قرار می دهیم تا حدی که قابلیت ها و توان تصمیم گیری مان را زیر سوال می بریم. در این وبلاگ قصد داریم تا باغ ویلایی را معرف حضورتان برسانیم که از امکانات رفاهی قابل قبول و طبیعت زیبایی برخوردار است.2000 متر باغ ویلا در باغ دشت وحیدیه که دارای 140 متر بنای نوساز با نامه از جهاد میباشد.اگر به دنبال باغ ویلای است دار و تفریحی هستید دیدن این باغ ویلا را از دست نده. خسوف یا ماه گرفتگی برای آ ین بار در سال ۹۵، ساعت ۴ تا ۶ بامداد فردا، شنبه ۲۳ بهمن ماه رخ خواهد داد و تمام ایران نیز قادر به دیدن آن خواهند بود. اگر میخواهید به همسرتان خیانت کنید...لطفا به او بگویید... اگر بگویید نه شما پنهان کاری کرده اید...نه او مشکوک میشود...جریان را میفهمد...هی از خودش میپرسد چرا...عذاب میکشد...و بی هیچ حرفی میرود... بگویید...و دوستانه بروید پی کارتان...او را زجر ندهید...لطفا... همیشه بدیهی ترین راه حل، بهترین نیست. گاهی راه حل مناسب، متضاد آن چیزی است که در ابتدا گرایش به اجرایش داشتید و باید به طور اصولی، متفاوت عمل کنید. به ندرت نیز بهترین راه حل این است که اصلاً هیچ کاری انجام ندهید.
روانشناسان می گویند درهنگام خوشحالی قول ندهید وهنگام ناراحتی، تصمیمات مهم نگیرید. زیرا مردم اصولا در زمان خوشحالی بدترین قول هارا میدهند و درزمان ناراحتی، بدترین انتخابها را می کنندگاهی اوقات انتخابات مالیاتی ب وکار کوچک که به نظر می رسد واضح است
مایکل هانی یکی از برنامه نویس های پرداخت مالی ب وکار در نیویورک است. ما از او خواسته ایم که برخی از برگ یدهایی را که چگونه صاحبان ب وکارهای کوچک باید دفاتر مالیاتی سالیانه را اداره کنند، در اختیار ما قرار دهد.
در ابتدا تصمیم بگیرید که آیا استراتژی های مالیاتی که انجام می دهید برای شما مناسب است یا خیر.
هر نباید هر استراتژی مالیاتی ب وکار را به کار گیردچرا این امر برای وی سرنوشت ساز است ،در اینجا چگونگی تصمیم گیری برای ب وکار شمارا ارائه می دهیم.
ادامه مطلب... اهمیت هتل لوتوس کیش
پیش از این به شما گفتیم که از هتل لوتوس کیش میتوان به عنوان یک هتل بسیار خوب نام برد.اما در این مطلب میخواهیم برای شما مواردی را نام ببریم که برای شما به این میزان اهمیت دارد که بتوانید دلیل بسیار خوبی برای انتخاب این هتل داشته باشید.پس ادامه این مطلب را از . این مداحی خوب را این روزها از دست ندهید تا دل های تان را بیقرار کند... بیقرار حرم مولا... کنار قدم های جابر، سوی نینوا رهسپاریم ستون های این جاده را ما، به شوق حرم می شماریم شبیه رباب و سکینه، برای شما بی قراریم ازین سختی و دوری راه، به شوق تو باکی نداریم ف زینب، پر از شور و عشقیم اگ. امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه که با هدف شرکت در نشست گروه 7 به کانادا سفر کرده است، روز پنج شنبه پس از دیدار با جاستین ترودو ... اسکی، ورزشی سخت و پرهیجان است. علاوه بر علاقه و تلاش بی اندازه جسارت خود را می خواهد. اگر گاهی هوس کردید سراغ این گونه ورزش ها بروید تجربیات این بانوی البرزی در پیمودن این راه را از دست ندهید. روشهای ایجاد آرامش درهنگام عصبانیت
??تنفس عمیق: فکر کنید یک نقطه در شما وجود دارد. تا آن نقطه، شکم خود را پر از هوا کنید. اجازه دهید تا هوا از شکم شما بالا بیاید و از بدن خارج گردد.

??آرامش عضله: چند نفس عمیق بکشید، بازدم را به آرامی انجام دهید. به مناطقی از بدنتان که گرفته ا. الَّذِی جَعَلَ لَکُمُ الْأَرْضَ فِرَاشًا وَالسَّمَاءَ بِنَاءً وَأَنْزَلَ مِنَ السَّمَاءِ مَاءً فَأَخْرَجَ بِهِ مِنَ الثَّمَرَاتِ رِزْقًا لَکُمْ فَلَا تَجْعَلُوا لِلَّهِ أَنْدَادًا وَأَنْتُمْ تَعْلَمُونَ ﴿۲۲﴾ همان [خدایى] که زمین را براى شما فرشى [گسترده] و آسمان را بن. آیا تا به حال برای شما سوالاتی در خصوص نحوه کارآیی مغز و آنچه در مغز موجودات زنده موجود است، پیش آمده است؟ یا شاید علاقه مند به دانستن نکاتی در مورد شباهت مغز انسان و سایر موجودات زنده و یا حتی شناسایی حیواناتی که فاقد عضوی به نام مغز هستند باشید؛ پس این مطلب را از دست ندهید. خودتان را فریب ندهید؛ تغییر حکومت ایران امکان پذیر نیستظریف«محمدجواد ظریف» امور خارجه ایران که برای شرکت در اجلاس سازمان ملل به نیویورک رفته است، بامداد امروز در شورای روابط خارجی حاضر شد و به ایراد سخنرانی پرداخت. بنا بر این گزارش، ظریف در این سخنرانی تأکید کرد، ایران به آژانس بین المللی انرژی اتمی اختیار راستی آزمایی از پایبندی به تعهداتش تحت را داده و آژانس هر بار این پایبندی را تأیید کرده است.وی در واکنش به اظهارات مداخله جویانه اخیر مقام های یی گفت: خودتان را فریب ندهید؛ تغییر حکومت ایران امکان پذیر نیست. سال نومبارک باد این شماره را به دوستانتان دهید برای دعا ویا کارهای دیگر ممنون
09308721193 فقط تلگرام پاسخگو هستیم پیامک ندهید
کف بینی در بعد از ظهر دوشنبه 20 اردیبهشت 1395 در اثر حرکت انتقالی زمین به دور خورشید به نظر می رسد که خورشید مسیری را در بین ستارگان در طول سال طی می کند. این مسیر را دایره البروج می گویند. از آنجا که همه سیارات در حرکت مداری خود به دور خورشید تقریبا در یک صفحه قرار می گیرند، منطقه ای را که از دید ناظر زمینی سیارات ظاهرا در آسمان طی می کنند منطقه البروج می گویند. دو سیاره ناهید و تیر به عنوان سیارات داخلی هم در منطقه البروج حرکت می کنند.

اگر زمین و سیارات داخلی دقیقا در یک صفحه قرار می گرفتند ما در هر دوره چرخش یک سیاره شاهد یک اختفای سیاره در پشت خورشید و یک پدیده گذر آز مقابل آن بودیم. اما صفحه مداری دو سیاره تیر و ناهید اندکی با صفحه دایره الیروج زاویه می سازد. بنابراین فقط در مواردی که پدیده گذر یا اختفا در نقطه گره مداری این دو سیاره و دایره البروج باشد این پدیده از روی کره زمین قابل مشاهده است. ما از روی کره زمین بطور متوسط می توانیم شاهد 13 گذر سیاره تیر از روبروی خورشید در هر قرن باشیم. گذرهای سیاره تیر معمولا در ماههای اردیبهشت و آبان رخ می دهد. در گذرهای اردیبهشت سیاره تیر در از گره نزولی عبور می کند. درصورتی که در هنگام در ماه آبان این سیاره از گره صعودی در حال عبور است.

مدار سیاره تیر چندان هم بصورت بیضی بسته نیست و پیچیدگی زیادی دارد. عبور سیاره از گره نزولی هنگامی رخ می دهد که سیاره از خورشید فاصله بیشتری داشته و به ناظران زمینی نزدیکتر است. اما در هنگام عبور از گره صعودی که فعلا در ابان ماه رخ میدهد سیاره به خورشید نزدیکتر بوده و از ناظران زمینی دورتر است. بنابراین اندازه ظاهری آن کوچکتر است. اندازه ظاهری سیاره در گذرهای اردیبهشت حدود 12 ثانیه قوسی است. اما در گذرهایی که در آبان رخ می دهد اندازه ظاهری سیاره حدود 10 ثانیه قوسی بیشتر نیست. از طرفی احتمال مشاهده گذر در گره نزولی (در اردیبهشت ) نقریبا نصف ح ی است که گذر در گره صعودی و در آبان رخ می دهد.
بنابراین گذر سیاره تیر در 20 اردیبهشت 1395 در ح ی رخ می دهد که سیاره به ما نزدیکتر و رصد آن جالب تر است. چراکه اندازه ظاهری آن حدود 12 ثانیه قوسی و واضح تر است. گذرهای بعدی سیاره تیر در آبان 1398 ، 1411 ، 1418 و اردیبهشت 1428 رخ می دهد. اما آنچنان که گفته شده پس از گذر زیبای اردیبهشت 1395 گذر مشابه بعدی در اردیبهشت 1428 رخ خواهد داد. بنابراین گذر نقطه نزولی اردیبهشت 1395 فرصتی است که تا 33 سال دیگر تکرار نمی شود. زمان بندی رصد:
نخستین لحظه قرار گرفتن نخستین بخش سیاره تیر در مقابل خورشید ( تماس اول ) : حدود ساعت 14 و 41دقیقه بعدازظهر دوشنبه
نخستین لحظه قرار گرفتن کامل سیاره تیر در مقابل خورشید ( تماس دوم ) : حدود ساعت 14 و 44 دقیقه بعداز ظهر دوشنبه
لحظه میانی گذر ( میانه گذر ) : حدود ساعت 18 و 25 دقیقه عصر روز چهارشنبه 20 اردیبهشت 1395
آ ین لحظه قرار گرفتن کامل سیاره تیر در مقابل خورشید ( تماس سوم ) : حدود ساعت 22 و 07دقیقه شامگاه دوشنبه
لحظه گذر آ ین بخش سیاره تیر از مقابل خورشید ( تماس چهارم ) : ساعت 22 و 10دقیقه شامگاه دوشنبه 20 اردیبهشت 1395
کل مدت گذر حدود 7 ساعت و 29 دقیقه است.


با توجه به اینکه لحظه غروب خورشید در کاشان در روز 20 اردیبهشت در ساعت 19 و 55 دقیقه و21 ثانیه است. بنابراین در کاشان تا ساعتی پس ار لحظه میانی گذر، رصد این پدیده میسر است. یعنی در تمامی نقاط ایران از بعداز ظهر تا زمان غروب خورشید، پدیده گذر حتی بدون تلسکوپ با چشم و البته مخصوص قابل مشاهده است. لازم به ذکر است که مشاهده خورشید در هر موقع از سال بدون استفاده از عینکهای رصد خورشیدگرفتگی زیان آور است. بدیهی است که در زمان خورشیدگرفتگی و گذر ، کنجکاوی موجب می شود که انسان بیشتر به خورشید نگاه کند. وگرنه فرق خاصی با زمانهای دیگر ندارد. بنابراین سفارش می شود حتما هنگام رصد از مطمئن استفاده کنید. رصد این پدیده در هنگام غروب خورشید به دلیل عبور نور خورشید از ضخامت بیشتر جو ساده تر است. اما در همان زمان هم باید از استفاده شود.

منبع : رصد خانه کاشان
1- با قدردانی به موقع از کارمندان، انرژی کاری آنان را افزایش دهید و حُسن خلاقیت را در آنان تقویت کنید. 2- موقع حرف زدن با اعتماد به نفس به چشمان افراد نگاه کنید و همیشه متبسم باشید. 3- هرگز برای پیشبرد اه کاری خود، دیگران را با وعده های بی اساس فریب ندهید. 4- سعی کنید اسامی کارمندان ر. باغ ویلایی که قصد معرفی آن را داریم در یکی از بهترین مناطق باغ ویلایی شهریار به نام کردزار واقع شده است.این باغ ویلا دارای 110 متر ویلای نوساز و لو میباشد که آرامش را در میان طبیعت زیبا برای شما به ارمغان خواهد آورد.این باغ ویلا دارای محوطه سازی زیبا و دلنشین میباشد که با استفاده . اشتباهات کوچک دردسر ساز در آیلتس اشاره: سعی کنید از اشتباهات کوچک دردسرساز در آزمون آیلتس بپر د اعتراض آیلتس: در صورتی که از نمره خود در آزمون آیلتس رضایت ندارید براحتی با پرداخت مبلغ ۱۴۰ هزار تومان میتوانید، تقاضای تجدید نظر دهید. لازم به ذکر است شما چیزی برای از دست دادن ندار. جدیدترین اخبار گوناگون را در تابناک با تو از دست ندهید. در این سایت شما هر روز گزید ه ای از آ ین اخبار پیرامون موضوعات خانواده، سلامت و بهداشت، سرگرمی و دانستنی ها، آشپزی، و ع هایی از سراسر جهان، دکوراسیون و .. ... برخی از امکانات مختلف هتل بین المللی تبریز در این مطلب برای شما اطلاعاتی در نظر گرفته ایم درباره برخی از امکانات هتل تبریز که شما میتوانید از آنها استفاده کنید.پس ما برای شما به بررسی این موارد خواهیم پرداخت.پس ادامه این مطلب را از دست ندهید چرا که برای شما بسیار مفید خواهد بود. شاهین ابراهیمی رتبه ی 53 کنکور 96 انسانی از تهران(کم بینا): اگر شما هنوز هم به توانایی های خودتان ایمان نیاورده اید و اعتماد به نفس کافی ندارید این متن را از دست ندهید ... ادامه مطلب #پندانه
زندگی شویی مثل تئاتر است:
مردم، صحنه ی زیبا و آراسته ی آن را می بینند؛
درحالی که زن و شوهر با پشت صحنه ی درهم ریخته و پرماجرای آن سر و کار دارند.
پس هرگز اجازه ندهید ی از خارج از صحنه درباره زندگی شما اظهار نظر کند.

تشنه اید و لیوان آبی هم در دست دارید
قبل از آنکه آب را بنوشید سه ثانیه مکث کنید.
ی از شما سؤالی میپرسد، سریعا جواب ندهید،سه ثانیه مکث کرده، سپس جواب دهید

خیلی خیلی گرسنه اید، قبل از به دهان گذاشتن هر لقمه غذا،سه ثانیه مکث کنید.
در ماشین نشسته اید و خیلی هم عجله دارید،.
ید گوشی یکی از کار های حساس و پر دقت است . چرا که اگر کمی حساسیت به ج ندهید ممکن است گوشی که یداری می کنید با معیار ها و خواسته های شما هم خوانی نداشته باشد . یکی از مشکلات بزرگ برای ید گوشی توجه به برند و مشهور بودن برند در بین مردم است . بهتر است که این ذهنیت را کنار گذاشته و برا. آموزش و پرورش گفت: فرهنگیان به بنده گفته اند هر خبرنگاری که راجع به مسائل مالی ما با شما صحبت کرد، جوابش را ندهید. مکان های زیارتی،تفریحی و گردشگری کم نظیر گچساران را برای گذراندن اوقات فراغت در روز طبیعت از دست ندهید. بسیاری از لیبرال ها حالا انگیره پیدا کرده اند و من می بینم که آنها دقیقا در همان دامی می افتند که لیبرال های روسیه در آن سقوط د. لیبرال های روسیه در اتاقی با پژواک های خود محبوس شدند. آنها به مردم… با استفاده از پنج راهبرد زیر، از ماهیت جنون آمیز خود استقبال کنید: 1- به دنبال محبوبیت نباشید. 2- بگذارید دیگران به شما بخندند. 3- موفقیت را تعریف کنید. 4- برای خودتان زندگی کنید و به حرف مردم اهمیت ندهید. 5- سریع برخیزید و ش ت خود را جبران کنید.
normal 0 false false false microsoftinternetexplorer4 هرگز اجازه ندهید کودکتان شما را بزند گاهی والدین برای اینکه خشم فرزندشان کم شود اجازه میدهند کودک، آنها را بزند استدلالشان هم این است که دستان او کوچک و خشمش زیاد است ما که دردمان نمی آید بگذار او آرام شود.یا بجای مشت زدن به سریا شکم، روی دستم بزن .. به زودی امکان رؤیت خورشید گرفتگی کامل پس از گذشت بیش از نیم قرن در ایالات متحده فراهم می شود. به بهانه این رویداد، نگاهی به روش های عکاسی از خورشیدگرفتگی خواهیم داشت.
بزرگ ترین رویداد عکاسی امسال، یعنی خورشید گرفتی کامل در ماه آگوست فرامی رسد. البته این پدیده ی زیبا تنها در برخی از مناطق ایالات متحده قابل مشاهده است و نزدیک ترین خورشید گرفتگی قابل رؤیت در ایران در سال ۲۰۳۴ به وقوع خواهد پیوست. اما بد نیست به بهانه این اتفاق جالب و دیدنی نگاهی به روش های مختلف عکاسی از خورشید گرفتگی و نحوه انجام آن داشته باشیم. آتلیه کودک
این روز خاص در تاریخ ۲۱ آگوست (۳۰ مرداد) از راه می رسد و در طی آن، ماه بین زمین و خورشید قرار می گیرد. خورشید گرفتگی کامل، یکی از پدیده های نادر محسوب می شود و شانس تماشای آن ممکن است برای برخی از افراد هرگز فراهم نشود. آ ین خورشید گرفتگی کامل در ایالات متحده در سال ۱۹۱۳ به وقوع پیوست؛ درحالی که آ ین خورشید گرفتگی کامل در ایران در ۱۱ آگوست ۱۹۹۹ (۲۰ مرداد ۱۳۷۸) اتفاق افتاد.عکاسی کودک در نتیجه ثبت و ضبط این لحظه برای برخی می تواند بسیار هیجان انگیز باشد.
وسایل مورد نیاز
عینک خورشیدی: این عینک ها ظاهری همانند عینک های سه بعدی دارند و استفاده از آن برای کاهش آسیب ناشی از تماشای مستقیم نور و محافظت از چشم ها ضروری است. اگر حین خورشید گرفتگی به صورت مستقیم به خورشید نگاه کنید، امکان دارد بینایی خود را از دست بدهید.
solar gl es خورشیدی: برای عکاسی از خورشید گرفتی، چه از یک دوربین بزرگ dslr استفاده کنید و چه دوربین یک گوشی هوشمند، می توانید از یک خورشیدی برای پوشاندن لنز دوربین خود استفاده کنید. فو روی خورشید در حین خورشید گرفتگی بدون استفاده از ، می تواند به لنز دوربین آسیب وارد کند. سه پایه: خورشید گرفتگی به سرعت اتفاق می افتد؛ در نتیجه برای ثابت نگاه داشتن تصویر، نیازمند بهترین ابزار هستید. یک سه پایه ی ساده با حداقل قیمت ۲۵ دلار می تواند کار شما را راه بیندازد. تبدیل گوشی هوشمند: اگر قصد دارید با گوشی خود از خورشید گرفتگی ع برداری کنید، برای قرار دادن آن روی سه پایه، به یک تبدیل ارزان قیمت نیاز خواهید داشت. لنز زوم: در صورت استفاده از گوشی های هوشمند، برای زوم روی خورشید نیاز به لنز های جانبی خواهید داشت. در غیر این صورت، تصویر ثبت شده ی شما، چیزی جز منظره ی بزرگ آسمان و یک نقطه نخواهد بود. اگر از دوربین dslr استفاده می کنید، نیاز به یک لنز طویل خواهید داشت. در ح مطلوب، می توانید از لنز های ۲۰۰ یا ۳۰۰ میلی متری که عکاسان ورزشی برای ثبت رویدادهای بزرگ از آن ها بهره می گیرند استفاده کنید. عکاسان حیات وحش، از این نیز فراتر می روند و لنزهای ۴۰۰ تا ۵۰۰ میلی متری روی دوربین خود نصب می کنند که قیمتی چند هزار دلاری دارند. یک وسیله ی جانبی جالب و ارزان قیمت، ا تندرهای لنز هستند که امکان اتصال آن ها به انتهای لنز زوم وجود دارد و با قیمتی بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ دلار در بازار یافت می شوند. لنز گوشی های هوشمند عمدتا از نوع زاویه ی عریض است (۲۸ میلی متری برای آیفون و ۲۶ میلی متری برای سامسونگ گل ی اس ۸) و امکان تغییر زاویه ی دید آن وجود ندارد؛ اما می توانید از لنز های بی شماری که روی گوشی های هوشمند نصب می شوند استفاده کنید. دو برند معروف از این لنزهای جانبی، olloclip و moments هستند که لنزهای متنوعی با قیمت های مناسب عرضه می کنند. برای عکاسی از خورشیدگرفتگی می توانید از لنز ۸۵ میلی متری استفاده کنید که برای گرفتن ع پرتره بهترین اندازه است. با استفاده از این لنز، آن چنان به خورشید نزدیک نمی شوید؛ اما نتیجه ی آن قطعا بهتر از تصویر استاندارد گوشی خواهد بود. smart phone lens توصیه های عکاسی و برداری با استفاده از دوربین dslr، از سرعت شاتر مناسبی برخوردار خواهید بود و به وسیله ی تایمر می توانید بدون لرزش دست، تصاویر خود را به ثبت برسانید. اما اگر به دوربین گوشی های هوشمند عادت کرده اید که امروزه اکثر افراد این گونه اند، استفاده از تایمر (معمولا ۵ ثانیه) برای ثبت تصویر بدون لرزش دست، راه حل مناسبی است. گوشی های هوشمند، با دوربین های پیشرفته قابل رقابت نیستند و عکاسان حرفه ای به ندرت از آن ها استفاده می کنند. دوربین های dslr علاوه بر اینکه قابل استفاده با لنز های بسیار بزرگ هستند، قابلیت اتصال به تلسکوپ نیز دارند. با این وجود، برداری در گوشی های هوشمند تجربه ی هیجان انگیزی محسوب می شود. در مدل های پیشرفته، می توانید با وضوح تصویر بسیار بالای 4k برداری کنید. تغییر ح آسمان از روز به شب در عرض چند دقیقه اتفاق می افتد و برداری از آن قطعا شگفت انگیز خواهد بود. فقط فراموش نکنید در صورت استفاده از هر دوربینی، آن را روی سه پایه نصب کنید. تایم لپس: حتما تابه حال ویدئوهای مختلفی دیده اید که سرعت حرکت بالایی دارند. ابرها با سرعت بسیار زیاد در آسمان پخش می شوند یا یک نقاشی زیبا در عرض کمتر از چند ثانیه تکمیل می شود. این ویدئوها تایم لپس نامیده می شوند و اکثر گوشی های هوشمند امروزی قادر به ضبط آن ها هستند. برای این کار، گوشی را روی سه پایه نصب کنید و تقریبا ۵ دقیقه پیش از وقوع خورشید گرفتگی، دکمه ی تایم لپس را انتخاب و برای ۲۰ دقیقه اقدام به برداری کنید. نتیجه ی کار یک ویدئوی فشرده و شگفت انگیز از صحنه ی خورشیدگرفتگی خواهد بود که می توانید آن را با دیگران نیز به اشتراک بگذارید. از جمعیت عکاسی کنید: انبوه عکاسان حرفه ای و آماتوری که برای تماشا و عکاسی از خورشیدگرفتگی گرد هم جمع می شوند، صحنه ی جالبی به وجود می آورد و می تواند ایده ی خوبی برای عکاسی به شمار رود. در انتها برای یادآوری دوباره اشاره می کنیم که تمام چیزهایی که لازم دارید، یک عینک، یک برای دوربین، یک سه پایه، یک تبدیل گوشی هوشمند و یک مکان مناسب برای عکاسی است. منبع: زوم آی تی 1-نسبت به افرادی که با کودک و نوجوان شما ارتباط تلفنی دارند حساس باشید و اجازه ندهید هر فردی با او تماس تلفنی برقرار کند یا با استفاده از فناوری های نوین گوشی های هوشمند با او در ارتباط باشد. 2-از محتویات گوشی فرزند کم سن و سال خود آگاهی داشته باشید و اجازه ندهید که هر محتوای صوتی . . don’t wait for extraordinary opportunities. seize common occasions and make them great.
orison swett marden منتظر فرصت های طلایی نمانید ، فرصت های معمولی را از دست ندهید و آنها را به شرایط استثنایی تبدیل کنید.
جدیدترین اخبار گوناگون را در تابناک با تو از دست ندهید. در این سایت شما هر روز گزید ه ای از آ ین اخبار پیرامون موضوعات خانواده، سلامت و بهداشت، سرگرمی و دانستنی ها، آشپزی، و ع هایی از سراسر جهان، دکوراسیون و .. ... جدیدترین اخبار گوناگون را در تابناک با تو از دست ندهید. در این سایت شما هر روز گزید ه ای از آ ین اخبار پیرامون موضوعات خانواده، سلامت و بهداشت، سرگرمی و دانستنی ها، آشپزی، و ع هایی از سراسر جهان، دکوراسیون و .. ... جدیدترین اخبار گوناگون را در تابناک با تو از دست ندهید. در این سایت شما هر روز گزید ه ای از آ ین اخبار پیرامون موضوعات خانواده، سلامت و بهداشت، سرگرمی و دانستنی ها، آشپزی، و ع هایی از سراسر جهان، دکوراسیون و .. ... جدیدترین اخبار گوناگون را در تابناک با تو از دست ندهید. در این سایت شما هر روز گزید ه ای از آ ین اخبار پیرامون موضوعات خانواده، سلامت و بهداشت، سرگرمی و دانستنی ها، آشپزی، و ع هایی از سراسر جهان، دکوراسیون و .. ...