آ ین خداحافظی مرحوم جوهرچی با حضور پرشمار مردم ع - اخبار روز

به قلم دامنه. سلسله مباحث ت دارابکلا. به نام خدا. پیشتر، در سال گذشته، هم شرح حال مرحوم آیت الله محمدباقر دارابکلایی را نوشته بودم و هم به شرح حال پدرش مرحوم کوچک [کوچک به س هرسه حروف واو، چ، کاف] پرداخته بودم و هم به فرزندانش حُجج : شیخ اسماعیل صادق الوعد و شیخ محمد ، و هم به دامادهای شان حُجج : سیدمحمد شفیعی مازندرانی، سیدحسین شفیعی و شیخ محمدجواد مهاجری. (اینجا).
اینک، در دنبالۀ سلسله مباحث ت دارابکلا، به پیشینیان این خاندان اشاره می کنم، رد می شوم. چون در سالیان دور زندگی می د و من هیچ شناختی از آن مرحومان ندارم مگر آن که بعدها اطلاعاتی جمع آوری کنم و بر این پست بیفزایم.
قبر مرحوم آیت الله محمدباقر دارابکلایی.18 دی 1396. عکاس: دامنهاخیراً (18 دی 1396) وقتی برای تشییع جنازۀ شادروان فاطمه دارابکلایی _فرزند اسماعیل_ به مزار رفته بودم، مطابق معمول بر سرِ قبر مرحوم آیت الله محمدباقر دارابکلایی _عالِم شهیر دارابکلا_ حضور یافتم و ادای احترام کرده و ع ی هم انداخته ام. اگر بر سنگ قبر آن مرحوم خوب چشم بدوزید، اجداد و پیشینیان ایشان تا پنج نسل درج شده است که همگی مُلا و بودند، که من در بحث ت محل، نام شان را برمی شمارم تا این تحقیق ام به مرور کامل تر شود. شیخ علی اکبر (کوچک ) پدرِ مرحوم آقا. شیخ اسماعیل پدربزرگِ مرحوم آقا. ملا اسماعیل پدربزرگ مرحوم کوچک . ملا عیسی از جدّ مرحوم کوچک . ملا عبدالله جدّبزرگ مرحوم آقا و این خاندان.
این تبار و باتقوا بر افتخار روستای ت خیز دارابکلا افزوده است. دارابکلایی ها در طول تاریخ شان، همیشه به وجود ت منزّه و مردمی دارابکلا هم افتخار می کرده اند و هم اقتداء و احترام زیاد. روح پاک همگی این خاندان محترم و شریف شاد و شادمان باد. تا پست بعدی ت دارابکلا، ماس دعا.(قلم قم دامنه دوّم)
پیروز انتخابات، مردم ایران و نظام هستند/ ت آینده رعایت قشرهای ضعیف و برخورد با فساد را در صدر برنامه ها قرار دهد حضرت آیت الله در پیامی به مناسبت انتخابات 29 اردیبهشت از حضور پر شور و گسترده مردم در این انتخابات تشکر د. پیروز انتخابات، مردم ایران و نظام هستند/ ت آینده رعایت قشرهای ضعیف و برخورد با فساد را در صدر برنامه ها قرار دهد حضرت آیت الله در پیامی به مناسبت انتخابات 29 اردیبهشت از حضور پر شور و گسترده مردم در این انتخابات تشکر د. پیروز انتخابات، مردم ایران و نظام هستند/ ت آینده رعایت قشرهای ضعیف و برخورد با فساد را در صدر برنامه ها قرار دهد حضرت آیت الله در پیامی به مناسبت انتخابات 29 اردیبهشت از حضور پر شور و گسترده مردم در این انتخابات تشکر د. رئیس جمهور در پیامی با قدردانی از حضور حماسی مردم ایران ی در مراسم بزرگداشت سی و هشتمین سالروز پیروزی انقلاب ی تصریح کرد: این حضور حماسی تجلی استواری در دفاع از استقلال کشور، وفاداری به ارزش های اصیل انقلاب بود. امسال مردم روستای کهن(kahn) در شرایطی به سوگواری حسین (ع) می پردازند که جای دو روضه خوان شهیر و بنام روستا در بین سو گواران خالی است. مرحوم مرتضایی در دو دوره ماه محرم به دلیل بیماری،تنها نظاره گر مراسم عزاداری بود و یقیناً با تأسف و دریغی در خود، از این که یارای روضه خوانی را نداش. امسال مردم روستای کهن(kahn) در شرایطی به سوگواری حسین (ع) می پردازند که جای دو روضه خوان شهیر و بنام روستا در بین سو گواران خالی است. مرحوم مرتضایی در دو دوره ماه محرم به دلیل بیماری،تنها نظاره گر مراسم عزاداری بود و یقیناً با تأسف و دریغی در خود، از این که یارای روضه خوانی را نداش. رایگان کامل دختر خداحافظی از یوتوب اثری از سام قریبیان, دختر خداحافظی از یوتوب با کم حجم کیفیت بالا عالی, دختر خداحافظی از یوتوب سینمایی ایرانی جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی نیاز به ید اشتراک ویژه از یوتوب
 دختر خداحافظی
ادامه مطلب... حضرت آیت الله ، صبح امروز (چهارشنبه) و به مناسبت ایام الله دهه ی مبارک فجر، با حضور در حرم مطهر (رحمه الله) و گ ار ی بهشت زهرا، یاد بنیان گذار کبیر انقلاب ی و ی گران قدر را گرامی داشتند. انقلاب ی همچنین بر مزار رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام با قرائت قرآن، غفران و رحمت و عفو الهی ر. در پیامی با قدردانی از حضور حماسی مردم ایران ی در مراسم بزرگداشت سی وهشتمین سالروز پیروزی انقلاب ی تصریح کرد: این حضور حماسی تجلی استواری در دفاع از استقلال کشور، وفاداری به ارزش های اصیل انقلاب و امیدبخش خادمان و تلاشگران نظام مقدس ایران بود. به نام خدا و برای خدا
اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام
فرزند ارشد مرحوم هاشمی رفسنجانی، محسن هاشمی،ا در زمانی که آب سربالا می رود، شروع به خواندن ابوعطا کرده و در دوران افول واضمحلال اعتدالیون لیبرال و اصلاح طلبان یی می خواهد جای خالی پدرش را پر کند! و لذا در توئیت مقابل، نظام ی را تهدید و نوشته است:
خاندان اشرافی، ضدانقلاب و لیبرال مرحوم هاشمی رفسنجانی تنها چهار سال در ت نهم ، کشور و ملت از شرشان در امان بوده و الا مسبب اکثر فقر و بیکاری مردم در گذشته و امروز، پدر مرحوم او و برادران و خواهرانش می باشند، زیرا وقتی رئیس جمهور شد، هاشمی رفسنجانی گفت: « اکنون دیگر می توانم راحت بمیرم» و در است مخصوص فرح مرد!

شاید توئیت تهدید آمیز محسن هاشمی رفسنجانی، به تقلید از اقدامات متکبرانه پدر و یا مستبدانه مادر فتنه گرش باشد، که وقتی فرزند فاسدش مهدی را به زندان می بردند، گفت: "امروز نیز آغاز انقلاب از اوین شروع می شود."
ظاهرا خاندان هاشمی رفسنجانی در توهم حضور پدر زندگی می کنند، در حالی که حنای آنها در نزد مردم انقل رنگی به غیر از تزویر و نفاق ندارد و توئیت محسن رفسنجانی برگرفته از تهدیدات نظام ی توسط رئیس جمهور یاغی است! لذا انقلاب ی به حول و قوه الهی توفنده و بالنده، مسیر خود را به سمت ظهور مهدی موعود عجل اله، طی کرده و هر بخواهد، چراغ انقلاب ی را کم فروغ و خاموش نمایند، ریش و ریشه اش خواهد سوخت، همانگونه که این روزها از حضور انقلاب ی در کنار مرزهایش می سوزد.
والسلام
مراسم تشییع عارف لرستانی به رغم اعلام قبلی درباره برگزاری مراسم تشییع عارف لرستانی، این مراسم به ساعت ۱۱ امروز یکشنبه ۲۷ فروردین از مقابل تالار وحدت تغییر کرد. مراسم تشییع عارف لرستانی مراسم تشییع عارف لرستانی پیکر زنده یاد عارف لرستانی در روستای سیمینه کرمانشاه در جوار پدر. عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به تهدیدات اخیر مسئولان یی گفت: این تهدیدات موجب حضور گسترده تر و باشکوه تر مردم ماست.

دروازه بان پیشین تیم ملی فوتبال ایران در قطعه نا م آوران بهشت زهرا آرام گرفت.
پیکر ناصر حجازی صبح امروز در حضور مسئولان و پیش وتان و بیش از 20 هزار هوادار در ورزشگاه تشییع و سپس به بهشت زهرا منتقل شد.
پیکر ناصر حجازی در حالی به بهشت زهرا انتقال یافت که به دلیل حضور پرشمار علاقه مندان ترافیک شدید و سنگینی در مسیرهای منتهی به بهشت زهرا وجود داشت.
پیکر وی پس از انتقال به بهشت زهرا در قطعه 255 ردیف 57 شماره 12 قطعه نام آوران و هنرمندان به خاک س شد و بدین ترتیب ناصر حجازی در خانه ابدی آرام گرفت.
حجازی در 28 آذر 1328 چشم به جهان گشود و 2 داد 1390 در سن 62 سالگی درگذشت.

مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان ی گفت: حضور مردم در 22 بهمن ماه نشان داد که نظام و انقلاب ی ایران همچنان مسیر اقتدار و عزت را می پیماید. (سلسله خاطرات- 29) شروع ظهور تقی در شهر رشت از حدود سال 1351ش. بود. او که تا حدود سال 1366ش. زنده بود از مشهورترین افراد محله خواهر ، بلکه شهر رشت شمرده می شد. اغلب مردم او را دیده و یا توصیف وی را شنیده اند. اما مرحوم تقی در واقع روستازاده ای از اهالی حومه شرق رشت بود که همراه با خواهرش ب. بسم الله الرحمن الرحیم مرحوم حاج سید جلال تناوش فرزند حاج سید محمد رضا در سال 1299 شمسی در کوچه قائم مقام محله پامنار تهران چشم به جهان گشود پدرش میفرمود: وقتی به دنیا آمد همچون بلور صاف و نوارنی بود و من همان لحظه او را به پشت بام بردم و گفتم خدایا این بچه را علیی کن مرحوم از بدو ک. مرحوم عباس نواصرزاده با پژمان منتظری و عبدالله ویسی. نوشته تصویری از پیش وت مرحوم سرخ پوشان همراه بازیکن پیشین باشگاه استقلال ! اولین بار در پارس فوتبال خبرگزاری فوتبال ایران parsfootball پدیدار شد. به نام خدا و برای خدا
اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام
فرزند ارشد مرحوم هاشمی رفسنجانی، محسن هاشمی،ا در زمانی که آب سربالا می رود، شروع به خواندن ابوعطا کرده و در دوران افول واضمحلال اعتدالیون لیبرال و اصلاح طلبان یی می خواهد جای خالی پدرش را پر کند! و لذا در توئیت مقابل، نظام ی را تهدید و نوشته است:
خاندان اشرافی، ضدانقلاب و لیبرال مرحوم هاشمی رفسنجانی تنها چهار سال در ت نهم ، کشور و ملت از شرشان در امان بوده و الا مسبب اکثر فقر و بیکاری مردم در گذشته و امروز، پدر مرحوم او و برادران و خواهرانش می باشند، زیرا وقتی رئیس جمهور شد، هاشمی رفسنجانی گفت: «در دوره انقلاب داشت منحرف می شد، من موفق شدم در بدترین شرایط تا حدودی این وضع را عوض کنم و مردم با همان مردانگی که انقلاب د، سال 92 هم پیروز شدند و اکنون دیگر می توانم راحت بمیرم». در است فرح از دنیا رفت!

شاید توئیت تهدید آمیز محسن هاشمی رفسنجانی، به تقلید از اقدامات متکبرانه پدر و یا مستبدانه مادر فتنه گرش باشد، که وقتی فرزند فاسدش مهدی را به زندان می بردند، گفت: "امروز نیز آغاز انقلاب از اوین شروع می شود."
ظاهرا خاندان هاشمی رفسنجانی در توهم حضور پدر زندگی می کنند، در حالی که حنای آنها در نزد مردم انقل رنگی به غیر از تزویر و نفاق ندارد و توئیت محسن رفسنجانی برگرفته از تهدیدات نظام ی توسط رئیس جمهور یاغی است! لذا انقلاب ی به حول و قوه الهی توفنده و بالنده، مسیر خود را به سمت ظهور مهدی موعود عجل اله، طی کرده و هر بخواهد، چراغ انقلاب ی را کم فروغ و خاموش نمایند، ریش و ریشه اش خواهد سوخت، همانگونه که این روزها از حضور انقلاب ی در کنار مرزهایش می سوزد.
والسلام
این ع ا همونایی هست که من وبلاگ رو براش تشکیل دادم خ ش ازاینا بفرستید نمونه ای از سکه قدیمی ابرقو (سکه تیمور گورکانی ضرب ابرقو) مدرسه قدیم ابرقو سال1312 ازراست به چپ: مرحوم حاج رضامختاری، حاج فاطمه اکرمی و کربلایی احمداکرمی(خد امرزدشون) (ارسالی از محمدجواداکرمی) مرحوم آسدحسن هدا. ترکه نامه بعد از حمد و سپاس خدای بزرگ و طلب رحمت حق بر مرحومه / مرحوم : ................. غرض از تحریر و تنظیم این سطور آنکه : چون سرکار علیه خانم / جناب آقای : .... ............. ...................... در تاریخ / / 13 به رحمت ایزدی پیوسته و جان به جان آفرین تسلیم نموده است و ورثه قصد تعیین مقدار ترکه و دیون متوف. روسای سران سه قوه پس از نشست امروز خود با حضور در جمع خبرنگاران، مردم را به حضور پرشور و گسترده در یوم الله ۲۲ بهمن دعوت د. من موافق رجب طیب اردوغان نیستم. از ت ایشان هم دل خوشی ندارم. ولی از ش ت کودتا در کشور ترکیه خوشحالم. خوشحالم که ترکیه مانند مصر نشد و مردم ترکیه با حضور در خیابان ها از مردم سالاری دفاع د. به هر حال خوب یا بد ت کنونی ترکیه توسط مردم انتخاب شده و همین مردم هم از ت شان در برابر کودتا . حضور گرم و صمیمی بازیگر محبوب کشورمون در کنار مردم شهر نوش اباد برای حضور در بچه های شهر زیر زمینی به کارگردانی اقای راستی
رئیس جمهور در پیامی با قدردانی از حضور حماسی مردم ایران ی در مراسم بزرگداشت سی و هشتمین سالروز پیروزی انقلاب ی تصریح کرد: این حضور حماسی تجلی استواری در دفاع از استقلال کشور، وفاداری به ارزش های اصیل انقلاب بود. در اینجا چند ع قدیمی می آورم باشد که گذشته خویش را بیاد داشته باشیم و بزرگانی که برای اعتلای این طایفه زحمت کشیده اند را به بوته فراموشی نسپاریم وبرای شادی روح بلندشان فاتحه ای نثار کنیم - مرحوم عطاخان ستوده کردشولی -احیاگر طایفه کردشولی مرحوم حسین خان ستوده کردشولی مرحومه صاح. سوگواره ای درباره مرحوم سلیم موذن زاده اردبیلی/ بدرود پیرغلام عاشق شنیدن خبر فوت مرحوم سلیم موذن زاده اردبیلی یکی دیگر از پیرغلامان خاندان موذن زاده بس تاسف بار و ناراحت کننده بود. این ذاکر اهل بیت (ع) عمر با برکتش را وقف اشاعه فرهنگ خاندان رس کرد و هرگز هیچ گونه چشم داشت مالی ب. بتازگی باخبر شدیم متاسفانه جانباز عباسقلی باغچقی فرزند مرحوم جعفرقلی، از جانبازان استان اسان شمالی در دفاع مقدس و از عموزاده های شهید نقدعلی باغچقی، در سحرگاه 20 دادماه 1395 خورشیدی بر اثر ایست قلبی، به دیار باقی شتافته و به یاران شهیدش پیوست. با عرض تسلیت به مردم شریف روستای ش. 5 اپلیکیشن برتر برای یادگیری زبان وجود تعداد پرشمار اپلیکیشن هایی که برای آموختن زبان های جدید به کار می آیند، انتخاب بهترین گزینه را به امری دشوار تبدیل کرده است. ممکن است بخواهید با استفاده از این اپ ها، دایره لغات خود را گسترش دهید، تمرین مکالمه کنید، گرامر تان را بهبود دهی. رئیس جمهوری با تبریک دهه مبارک فجر و دعوت به حضور گسترده مردم در یوم الله ۲۲ بهمن، ‏گفت: در شرایط امروز جهانی ضروری است که بیش از هر روز با ایستادگی بر اه انقلاب و وحدت، در ‏برابر توطئه های بیگانگان بایستیم.‏ تقریبا همزمان با دوره بیماری مرحوم کیارستمی من هم به سبب ی که داشتم به بیمارستان جم رفتم، از قضا بنده هم به پزشکی معرفی شدم که قرار بود مرحوم کیارستمی را عمل کند که نکرد. روزی که برای ملاقات با آن به درمانگاه رفتم با تعجب با پزشکی جایگزین روبرو شدم و وقتی از پرستاران پرسیدم، گف. پست 4437 :  به قلم دامنه . به نام خدا. روستای دارابکلا به علت مذهبی بودن بالا و وجود چندین خاندان و مُلا در قدیم و سپس تأسیس حوزۀ علمیه و پروریده شدن قریب 150 و عُلقه های دینی و سنت های محترم، دعانویسی در آن شیوع داشته و دارد و شاید هم خواهد داشت. أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا.
افسران - در آستانه ی روز کار و کارگر، جمعی از کارگران سراسر کشور، صبح امروز با حضور در حسینیه ی (ره) با انقلاب ی دیدار انتخابات، امنیت ملی را تأمین میکند
حضور مردم سایه جنگ را از کشور رفع کرده، نه مسئولین

انقلاب، امروز: عمده حرف بنده با مردم است. مردم عزیز ما باید بدانند که حضور آن ها در عرصه های مختلف تعیین کننده است، تعیین کننده ی امنیت ملی است؛ اگر مردم در صحنه حضور داشته باشند، کشور در امنیت خواهد بود.
برچسب ها: اخبار روز , انتخابات , امنیت مراسم تشییع و تدفین پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی برگزار شد.  مراسم تشییع و تدفین پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام که غروب روز یکشنبه در پی عارضه قلبی در بیمارستان بستری شده و دار فانی را وداع گفته بود، برگزار شد. آیت الله هاشمی رفسنجانی در سال 1313 . مرجع تقلید شیعیان با تأکید بر حضور پرشور مردم در ۲۲ بهمن گفت: مردم باید با حضور پرشور خود در این شور انقل خود را به نمایش بگذارند. حضور انقلاب در مرقد مطهر راحل و گ ار ی بهشت زهرا حضرت آیت الله ، صبح امروز (چهارشنبه) و به مناسبت ایام الله دهه ی مبارک فجر، با حضور در حرم مطهر (رحمه الله) و گ ار ی بهشت زهرا، یاد بنیان گذار کبیر انقلاب ی و ی گران قدر را گرامی داشتند. انقلاب ی همچنین بر مزار رئیس فقید مجمع تشخیص مص. برچسب ها : رسوایی اخلاقی فرزاد جمشیدی
پرونده فرزاد جمشیدی
ع فرزاد جمشیدی

ید برنامه های فرزاد جمشیدیبا آغاز ویژه برنامه های صداوسیما . درباره حضور فرزاد جمشیدی در برنامه های ماه . ید بلیط . برچسب ها - فرزاد جمشیدی - bultannews.comفرزاد جمشیدی مجری برنامه های . است زین العابد. با حضور گسترده مردم روزه دار پیام ایران به : «همه ما م ع وطن و حرمیم»/ ی رمضان توسط روزه داران تشییع شدند +تصاویر پیکر ی حادثه تروریستی تهران پس از اقامه با حضور هزاران نفر از مردم روزه دار تشییع شد. صراط: پیکر ی حادثه تروریستی تهران پس از اقامه با حضور هزاران نفر از مردم روزه دار . به نام خدا و برای خدا
اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام
فرزند ارشد مرحوم هاشمی رفسنجانی، محسن هاشمی، در زمانی که آب سربالا می رود، شروع به خواندن ابوعطا کرده و در دوران افول واضمحلال اعتدالیون لیبرال و اصلاح طلبان یی می خواهد جای خالی پدرش را پر. بازگشت همه به سوی اوست عرض تسلیت با کمال تاسف و تاثر درگذشت مرحوم مغفور مشهدی کرمرضا ده محسنی را تسلیت عرض نموده از درگاه الهی برای آن فقید سعید رحمت و مغفرت و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت می نماییم. مرحوم کرمرضا ده محسنی از فرزندان مرحوم باونعلی و برادر حاج محمد علی مح.