آ ین خبر درباره کمک رسانی به سیل زدگان - اخبار روز

در پی وقوع ز ه 6 ریشتری در اسان رضوی و مشهد مقدس، مدیرعامل سایپایدک از آمادگی کامل شبکه نمایندگی ها و امدادگران سایپا برای کمک به حادثه دیدگان خبر داد. به نام خدا و برای خدا
اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام
در جریان مناظرهای تلوزیونی ک داهای ریاست جمهوری سال 96 غآقای محمدباقر قالیباف تلاشهایی در جهت معرفی جریان اشرافی چهاردرصدی بعمل آورد که چندان مورد توجه قرار نگرفت و لیکن حضور بیش از 80 درصدی نین مناطق اشرافی نشین تهران و کرج و حضور تقریبی 50 درصدی قشر متوسط تهران در انتخابات ریاسعت جمهوری، موضوع چهاردرصدیهای اشرافی را ثابت کرد و همچنین یهای کلان و اشرافی حسین فریدون و مهدی جهانگیری (برادران و اسحاق جهانگیری) درست بودن نظریه ی قالیباف را تائید نمود و دیروز(6آذر96) هم که اسحاق جهانگیری به منطقه ز له زده س ل ذهاب رفت، پس از حضور بی ادبانه با کفش، بر روی پتوهای روانداز ز له زدگان، خبر از کودن بودن و اشرافیت، عضو ک نه را به اثبات رساند.
وقتی تصاویر متکبرانه و بی ادبانه معاون اول رئیس جمهور را در با کفش بر روی پتوهای اهدائی مردم به ز له زدگان س ل ذهاب مشاهده ، بیاد حضور نمایشی شاه و فرح پهلوی با کفش بر روی فرش ز له زدگان افتاده و بر مظلومیت نظام ی که مراکز تصمیم گیر و تصمیم ساز آن در دستان اشرافیت لیبرال کودن گرفتار آمده، غصه دار شدم و دست نوشته شهید والامقام هسته ای، مصطفی احمدی روشن، چقدر زیبا تزویر این جماعت چهار درصدی فرصت طلب غربزده را افشاء کرده و می نویسد: «ای کاش مردم می توانستند بدانند، که چه ی خیرخواه آنان است، چپی ها داعیه ی اصلاح طلبی دارند، راستی ها نیز داعیه ی صاحب انقل را دارند و به المؤمنین قسم، که هیچ کدام خیرخواه مردم و انقلاب نیستند و همه به منافع خود می شند.»
هوشنگ احمدی، سیاستمدار و استراتژیست مقیم ، در خصوص اصلاح طلبانی همانند اسحاق جهانگیری، می گوید: «اصلاح طلبان نیرویی فرصت طلب، بی کله و سبک مغز هستند.»


والسلام
در ماه نوامبر سال ۲۰۱۷، حداقل ۴۲ حکم در زندان های مختلف ایران به اجرا درآمده است. این آمار را کانون ی «نه به زندان نه به » در قالب گزارشی از نقض در ماه نوامبر منتشر کرده است.
از میان های انجام شده در ماه گذشته، یک مورد در ملاء عام و ۴۱ مورد در زندان ها انجام شده است.
در این گزارش اما تاکید شده که این آمار، آمار واقعی ها نیست زیرا اخبار ها با فاصله زیاد از سوی خبرگزاری ها و رسانه ها و فعالان اعلام می شود و این اخبار عموما به دلیل سانسور خبری در رسانه های حکومتی اعلام نمی شود.
طبق این گزارش، ها در ۹ شهر و در زندان های مرکزی مشهد، مرکزی ارومیه (دریا)، مرکزی اردبیل، تایباد، مرکزی بندرعباس، بابل، مرکزی ایلام، مرکزی تبریز، رجایی شهر (گوهردشت) کرج صورت گرفته و در ملاءعام در بابل انجام شده است.
این ها حداقل یک بار و در زندان رجایی شهر به صورت جمعی انجام شده است.
آمار یک روز در زندان رجایی شهر بین ۱۰ تا ۱۶ نفر اعلام شده و زندانیان شده بین ۲۸ تا ۶۸ سال داشتند. مشخصات بسیاری از شدگان به صورت کامل و دقیق اعلام نشده است.اتهام زندانیان شده شامل جرایم اجتماعی مثل قتل، و « » اعلام شده است. همچنین یک زندانی به اتهام محاربه (اخاذی با جعل عنوان مقام تی و مأمور از برخی مسئولان)، شده است.
بیشترین ها در زندان های رجایی شهر، ارومیه و مشهد و در محوطه زندان انجام شده.
بیش از هزار دستگیری در یک ماه
بر اساس اخبار منتشر شده در خبرگزاری ها، تعداد دستگیری ها در ماه نوامبر در ایران، هزار و ۱۱۹مورد بوده که پنج برابر ماه میلادی پیش از آن است. ۶۱ مورد دستگیری نیز در این ماه ثبت شده است.
بر اساس گزارش کمپین نه به زندان نه به ، تعدادی از شهروندان به دلیل کمک رسانی به ز له زدگان، اعتراض و انتقاد از عدم کمک رسانی ت و ارگان ها به ز له زدگان، جمع آوری کمک برای ز له زدگان و انتشار مطلب و انتقاد درخصوص وضعیت ز له زدگان، دستگیر شده اند. ‎
در ماه نوامبر ۲۰۱۷ همچنین مواردی از شکنجه جسمانی، شکنجه روحی و روانی و شلاق زدن هم گزارش شده است. از جمله، یک زندانی به جرم ی در محله سوست روستای لیسار شهرستان تالش شلاق زده شده و حداقل پنج زندانی در زندان ها به دلیل عدم رسیدگی پزشکی جان باخته اند یا بر اثر فشارهای وارده خودکشی کرده اند.
هم اکنون چهار زندانی نیز در زندان های اردبیل، ارومیه، چوبیندر قزوین و سقز در اعتصاب غذا هستند.
این گزارش به نمونه هایی از شکنجه ها و آزارهای زندانیان هم اشاره کرده است، از جمله، در ماه گذشته، محمد صابر ملک رئیسی، به بهانه انتقال به قرنطینه زندان تحت شکنجه و ضرب و شتم قرار گرفته است: «ملک رئیسی به دست یک زندانی معتاد به متادون با کوبیدن جسم سختی بر سر و صورتش مجروح و بیهوش شده و چندین ساعت در همان وضعیت مانده و مسئول بند حاضر به انتقال او به بهداری نشده است. بعد از چند ساعت او را به بهداری برده اند و چند بخیه به او زده اند و به بند برگردانده اند. این زندانی پس از این ضرب و شتم در اعتراض اقدام به اعتصاب غذا کرده است.»
همچنین سیامک اشرفی در زندان ارومیه در اعتراض به عدم انتقالش به بند زندانیان اقدام به اعتصاب غذا و دوختن لب های خود کرده است.
در زندان سقز، هیوا حسینی و در زندان چوبیندر قزوین، سامی حسینی در اعتراض به محرومیت از تماس با خانواده، اقدام به اعتصاب غذا کرده اند.
همچنین بر اساس این گزارش، در زندان اطلاعات سنندج، ناخن های یک زندانی به نام افشین حسین پناهی را کشیده و به بدنش برق وصل کرده اند.
زندانیان سالن ۱۰ بند چهار زندان رجایی شهر هم همچنان از ارتباط تلفنی با خانواده ها، دسترسی به اخبار، مطبوعات و خدمات درمانی محروم هستند. ‎ مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: امدادگران جمعیت هلال احمر استان در پی بارندگی دو روز اخیر تا این لحظه به ۵۹۱ نفر از مردم سیل زده سیستان و بلوچستان امدادرسانی کرده اند و این روند همچنان ادامه دارد. فدراسیون کشتی با ارسال نامه ای به فدراسیون کشتی ایران با ز له زدگان کرمانشاه ابراز همدردی کرد. http://uupload.ir/files/vy7_%d9%87%d9%85%d8%af%d9%84%d9%8a.jpg همدلی با کرمانشاه نگاه هدایای فرهنگیان ودانش آموزان "قیروکارزین" از توابع استان فارس به ز له زدگان کرمانشاه درقالب 1250کارتن ما 80 تخته پتو۱۰۰ دست لباس گرم و ... irmoen پاییز ----- پاییز! بر کشتن کشتن هم میهنانم بنالم یا بر ز له زدگان کرمان شاه
هر دو از یک سرشتیم
و در توفان غمبار
هم سرنوشت. با بیداری ات برخاسته ام
و با ات هزار بار مرده ام ای کاش پاییز همگام توده ها با خیزش جوان برخیزی و هوای زمستان را زیر و زبر کنی
برکاخ های مرتفع .
به گزارش خبرفوری و به نقل از روابط عمومی گروه موسیقی «راز و نیاز»، این کنسرت شامگاه ۱۶ دی ماه در شیراز برگزار شد.در آغاز این کنسرت، قطعه ویدیویی در «زیر این آوار» با صدای سالار عقیلی، شعر سعید رمضانی و آهنگسازی شایان کریمی (که پس از حادثه دل اش ز له غرب کشور تهیه و منتشر شده بود) پخش شد.
ادامه خبر امدادرسانی به حادثه دیدگان ادامه دارد
سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ایران گفت: امشب ششمین شب حادثه تلخ و ناگوار ز له در منطقه کرمانشاه است و همچنان امدادرسانی ادامه دارد.وی ادامه داد: سربازان ولایت مدار ، ف ان ملت قدرشناس ایران هستند و کمک رسانی به حادثه دیدگان را وظیفه شرعی خود می دانند.فرمانده نزاجا با بیان اینکه امدادرسانی بخش های مختلفی دارد، تاکید کرد: ارسال چادر و غذا یک بخشی از کمک رسانی است، اما مهم تر از آن در روزهای آتی نایلون، موکت و تجهیزات گرمایشی است، زیرا هوا رو به سردی رفته است.حیدری تصریح کرد: هرچه هوا رو به سردی برود مشکلات مردم بیشتر خواهد شد.فرمانده نیروی زمینی اظهار کرد: تامین امنیت، بخش دیگری از کمک به هموطنان عزیزمان است و ما نیز نیروهای مخصوص را ساماندهی کردیم و در بخش های مختلف شهر برای برقراری امنیت استقرار دادیم. البته حضور نیروهای نظامی و انتظامی دلگرمی را برای حادثه دیدگان به همراه دارد.
کنسرت بهنام بانی برای یک کار خیرواو موزیکتصویر


تصویر

بهنام بانی تصمیم گرفته همه درآمد حاصل از کنسرت اخیرش را به ز له زدگان کرمانشاه اختصاص دهد.
جزییات کار خیر بهنام بانی
‏‎با خدا باش,پادشاهی کن
با توجه به مصیبت رخ داده و ز له اخیر در غرب کشور
برای ابراز همدردی، گروه بهنام بانی و شرکت آوای فروهر
بخشی از در آمد حاصله از کنسرت هفتم آذرماه خود را به کمک به ز له زدگان اختصاص میدهد .
‏‎انشاالله کنسرت در شهر تهران و سالن همایشهای برج میلاد در تاریخ ” 7 آذر ” ماه است
‏‎
بلیت فروشی فردا پنج شنبه “25 آبان” ساعت 14 از طریق سایت ایران کنسرت iranconcert.com
و شرکت آوای فروهر به ‏‎شماره تماس 22515180
‏‎و در آ یک تشکر ویژه میکنم اول از خداوند متعال و بعد از شما عزیزان دلم
و تمامی انی که در تور اجراهای تابستانی قبل از ماه محرم و صفر
که در ای (تهران،کرمان،کیش،متل قو،چالوس،رامسر،رشت و ساری)منو همراهی د
و باعث شدند تا با گروهم و با تلاش فراوان در ادامه فعالیت هنریم مهمان دل های مهربونتون باشیم
‏‎لحظه شماری میکنم برای دیدار تکتکتون…سالن بالاااااااا
بیانات دردمندانه معظم انقلاب در فراخوان مسئولین برای رسیدگی به رنج سیل زدگان و مردم درگیر گرد و غبار ، و مواخذه آنها به خاطر فرافکنی از همین جنس است. "این حوادث حقیقتاً دل انسان را می اشد و مسئولان موظفند که با فکر و کار و تلاش و همدلی با مردم، به این مشکلات رسیدگی و برای علاج قط. بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای مسئولیت های اجتماعی و به منظور رفع نیازهای ضروری آسیب دیدگان ز له اخیر استان اسان رضوی تسهیلات قرض الحسنه ٤٠ میلیون ریالی با کارمزد ٤ درصد پرداخت می کند. یارب آشفتگی زلف به دستارش ده چشم بیمار بگیر و دل بیمارش ده تا به ما خسته دلان بهتر ازین پردازد دلی از سنگ خدایا به پرستارش ده چاک چون صبح کن از عشق گریبانش را سر چو خورشید به هر کوچه و بازارش ده از تهیدستی حیرت زدگان بی خبرست دستش از کار ببر، راه به گ ارش ده سرمهٔ خواب ازان چشم سیه. تحقیق درباره فیوز ها - رایگان فیوز هاویژگیهای پایه فیوز تحقیق درباره فیوز ها مقاله پاو وینت فایل فلش کارآموزی
فیوز و انواع آنها و کاربردشان در صنعت فیوز عبارت به کارگیری انتخاب و به کار گیری صحیح وسایل حفاظتی اعم از رله ها و درباره ما
تحقیق در مورد فیوز - فروش فایل تحقیق درباره فیوز ها - رایگان تحقیق در مورد فیوز. فایل “ تحقیق در مورد فیوز “ به
فروشگاه جامع فایلهای دانشجویی تحقیق درباره فیوز (2) تحقیق درباره فیوز (2) 4- از کلید ها در آب و هوایی که دارای بخارات گوگردی است استفاده نمائید
مقاله پریز برق ، نیرو رسانی و کلید ها و فیوز ها مقاله پریز برق ، نیرو رسانی و کلید ها و فیوز ها تحقیق درباره پریز برق
تحقیق درباره ی میکروسکوپ + فایل - کافه لینک در برخی از مدلهای میکروسکوپ نوری منبع نور ، فیوز و برچسب ها تحقیق تحقیق درباره ی
فیوز - ویکی پدیا، دانشنامهٔ آزاد داخل فشنگ ها یک سیم حرارتی ذوب شونده وجود دارد که اطراف آن با خاک نرم جریان نامی فیوز به
تحقیق درباره تابلوهای برق - چهارگوش تحقیق درباره در مواردیکه از کلید و فیوز کلیه مقاله ها و تحقیق های
ی برق - اطلاعات عمومی درباره فیوز و انتخاب فیوز ی برق - اطلاعات عمومی درباره فیوز و انتخاب فیوز recticure این فیوز ها را عرضه می کنند
بررسی فیوز های الکتریکی تحقیق در مورد فیوز های پروژه رشته برق درباره فیوز فیوز ها قدیمی ترین

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] تحقیق مقاله پایان نامه رشته پزشکی تحقیق درباره بیماری نوروفیبروماتوز پاو وینت درباره کور رنگی پاو وینت درباره anisakis آنیزاکیس پاو وینت درباره بیماری لومپی اسکین پاو وینت درباره آشنایی با پانکراتیت پاو وینت درباره بیماریهای مدیاستن پاو وینت درباره هیپرگلیسمی پاو وینت درباره اختلالات عملکرد پاو وینت درباره تومورهای هیپوفیز پاو وینت درباره تورم اسکروتوم پاو وینت جامع درباره لیشمانیوزیس مقاله در مورد شبکه های عصبی مغز پاو وینت درباره سندرم شوگرن پاو وینت درباره ترشح هورمون trh پاو وینت درباره سروی پاو وینت درباره تعریف شوک پاو وینت درباره نوروفیدبک پاو وینت درباره جراحی های اطفال پاو وینت درباره پای طاقدیسی پاو وینت درباره strain استرین تحقیق درباره ی طرح ایجاد مکانهای اطلاع رسانی 24 ص تحقیق درباره ی طرح ایجاد مکانهای اطلاع رسانی 24 ص لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 25 پروژه درس کار آفرینی عنوان : مرحله مقدماتی طرح ایجاد مکانهای اطلاع رسانی گرامی : جناب آقای فتح آبادی تهیه ک. تحقیق درباره ی طرح ایجاد مکانهای اطلاع رسانی 24 ص تحقیق درباره ی طرح ایجاد مکانهای اطلاع رسانی 24 ص لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 25 پروژه درس کار آفرینی عنوان : مرحله مقدماتی طرح ایجاد مکانهای اطلاع رسانی گرامی : جناب آقای فتح آبادی تهیه ک. بازیکن تیم پیکان درباره دیدار این هفته تیم پیکان مقابل استقلال تصریح کرد: خیلی بنا ندارم درخصوص این بازی حرفی بزنم اما ما تیم خوب و شایسته ای داریم و به دنبال گرفتن 3 امتیاز بازی هستیم.

علی انصاری
بختیار رحمانی در خصوص تهیه 10 کان برای اسکان ز له زدگان در استان کرمانشاه، گفت: به هر حال وظیفه همه ماست که به این عزیزان که خانواده ما هستند کمک کنیم. به همراه تعدادی از خیرین اقدامات خوبی را انجام دادیم اما متاسف هستم بگویم برخی انسان از خدا بی خبر همه چیز را گران کرده اند و در این روزها که 2 میلیون تومان قیمت داشت را 4 میلیون تومان می دهند. آنها از شرایط موجود سوءاستفاده می کنند و به دنبال سودجویی هستند. با این همه به همراه عده ای از عزیزان خیر دست به دست هم دادیم تا گوشه ای از مشکلات مردم ز له زده کرمانشاه را برطرف کنیم. خودم هم هر کاری از دستم برآید انجام می دهم. کان تهیه کرده ایم، مواد غذایی یدیم و کامیون گرفتیم که این وسایل به دست عزیزانمان برسد. به هر حال همه ما باید به هر طریق که می توانیم کمک کنیم. باور کنید در این روزهای سرد خیلی ها س ناهی ندارند. این کان یدن ها و کمک ها هم تا زمانی انجام می شود اما باید یک فکر اساسی انجام داد. علی انصاری وی ادامه داد: باید از آقایان ، قلعه نویی، خیابانی، نوید محمدزاده و ... قدردانی کنم که همه جوره به ز له زدگان کمک د. باید برای مردم ز له زده بیمارستان و خانه تهیه کنیم. هر چند که در این راه عده ای هم کمک های زیادی د که دوست ندارند نامی از آنها برده شود اما من از این طریق از آقای علی انصاری که کمک های زیادی کرد و کان های زیادی یداری نمود، قدردانی می کنم. خیلی ها تلاش های زیادی انجام دادند اما نخواستند اسمی از آنها برده شود.
تحقیق درباره ی شرکت تولید آب معدنی و خدمات رسانی آن تحقیق درباره ی شرکت تولید آب معدنی و خدمات رسانی آن لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 68 خلاصه شرکت: این شرکت در سال 1381 تاسیس گردیده است . شرکت فوق در پی آن است که تولید آب معدنی وخدمات رسانی آ. به گزارش خبر فوری؛ از روز ز له بسیاری ار ورزشکاران، هنرمندان و شخصیت های مشهور کشورمان به یاری ز له زدگان کرمانشاه شتافته اند و موج ارسال کمک های نقدی و غیرنقدی ادامه دارد. نکته جالب توجه اما واکنش امره جان، ستاره باشگاه لیو ول به این اتفاق غم انگیز است. او با انتشار ع زیر در این.  دادرس سرتیپ محمدحسین دادرس جانشین فرمانده کل ایران که صبح امروز( شنبه) به مناطق ز له زده غرب کشور سفر کرده است، با حضور در این مناطق از نزدیک در جریان اقدامات انجام شده برای خدمت رسانی به ز له زدگان کرمانشاه قرار گرفت. مدیر کل مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان با اعلام این مطلب افزود که این پیشنهاد ارائه شده و فعلاً در دستور کار بررسی قرار دارد و امیدواریم شرایطی فراهم شود تا بتوانیم این تسهیلات را به آسیب دیدگان از ز له پرداخت نماییم. تاریخ اجرای خیابانی سیامک عباسی و امید افخم، به نفع ز له زدگان کرمانشاه مشخص شد. این کنسرت روز 3 آذر ماه راس ساعت 17، دم درب اصلى پردیس سینمایى کوروش واقع در تهران برگزار خواهد شد. ادامه مطلب
http://uupload.ir/files/13ul_%d8%b9%d8%b1%d9%88%d8%b3_%d9%88_%d8%af%d8%a7%d9%85%d8%a7%d8%af%db%8c.jpg عروس و دامادی همدانی ج ه خود را به ارزش ۱۵ میلیون تومان برای کمک به ز له زدگان کرمانشاه به نهاوند اهدا د/فارس akhbarefori تحقیق مقاله پایان نامه رشته پزشکی پاو وینت درباره تومورهای بدخیم کلیه پاو وینت درباره آشنایی با راینو پلاستی پاو وینت کامل درباره آشنایی با پرینه تحقیق درباره آناتومی ۵۲ ص تحقیق درباره آناتومی گوش تحقیق درباره چشم و گوش تحقیق درباره حافظه انسان تحقیق درباره آلکالوئیدها تحقیق درباره آملوپلاستوما تحقیق درباره آنتی بیوتیک تحقیق درباره بارداری(کامل) تحقیق درباره بافت بدن ۶۰ ص تحقیق درباره بافت استخوانی ۵۰ ص تحقیق درباره پنی سیلین جی تحقیق درباره آلکالوئیدها تحقیق درباره آملوپلاستوما تحقیق درباره بیماریهای تیروئید ۳۴ ص تحقیق درباره تروپونین امداد رسانی در کرمانشاه ادامه دارد/ تامین امنیت شهر های ز له زده مهمترین موضوع است امداد رسانی در کرمانشاه ادامه دارد/ تامین امنیت شهر های ز له زده مهمترین موضوع است ، سرتیپ نوذر نعمتی جانشین فرمانده نیروی زمینی ایران گفت: باتوجه به شرایط جوی و کاهش برودت هوا و بارندگی اخیر ، هموطنان عزیز ز له زده نیاز به تجهیزات و وسایل گرمایشی دارند که روزانه تمام تجهیزات و وسایل مورد نیاز را در اختیار ز له زدگان قرار می دهیم. جانشین نیروی زمینی ب ان اینکه با تمام توان امداد رسانی را ادامه می دهد، تاکید کرد: چادر، نایلون، موکت، پتو، پیک نیک ، والور، مواد غذایی و ... از جمله موارد مورد نیاز عزیزان حادثه دیده بود که توسط کارکنان شریف نیروی زمینی واگذار شد. نعمتی اظهار کرد: موضوع مهم در سطح شهر و محله ها؛ تامین امنیت است که توسط تیپ های ۶۵ و ۳۵ واکنش سریع انجام میشود. وی افزود: مهمترین مسوولیت گروه و یگان ی نیروی زمینی واگذاری و نصب کان ، سرویس های بهداشتی و صحرایی بود که در محله های مورد نیاز انجام شده است . جانشین فرمانده قرارگاه غرب گفت: ۲ هزار کان ساخته شده را پیش از موعد به بنیاد مسکن تحویل داده ایم تا در اختیار ز له زدگان س ل ذهاب قرار گیرد.تا کنون حدود 23هزار نفر در مناطق ز له زده کرمانشاه ویزیت رایگان شدند/ تحویل 2هزار کان پیش از موعد جواد مولایی جانشین فرمانده قرارگاه غرب ایران با بیان اینکه ۲ هزار کان ساخته شده را پیش از موعد تعیین شده به بنیاد مسکن تحویل داده تا در اختیار ز له زدگان س ل ذهاب قرار گیرند، اظهار کرد: قرار بود این کان ها ۲۰ روزه ساخته شوند، اما با همت نیرو های ، زودتر از موعد پیش بینی شده آماده شدند.وی افزود: برای تسریع در روند ساخت و مونتاژ کان ها توسط ، مسئولیت تقسیم و توزیع این کان ها میان مردم ز له زده، بر عهده بنیاد مسکن است.
1. در سر درب ورودی منزلمان یک پرچم سرخ نصب کنید و موقعی که جنگ به پایان رسید آن را برندارید تا دشمن بفهمد که جنگ ما، نبرد مقدسی است و تا انتقام خون شهیدانِ خود را نگیریم، آرام نمی گیریم.


ادامه خبر
مرا
به نام کوچکم صدا زدآنکه برایم هدیه ای آورده بودهمچون افسانه هاصندوقچه ای پر از نور--------------------------------------چه ی می ستاید آوار خورشید را بر سر بیابانیا آوار باران رابر سر سیل زدگان؟!--------------------------------------هراس من از تشنگی نبود، آبانهراسم از سرمای تنهایی نبود، آذردلم مهر تو را . علی یحیایی با اشاره به حادثه اخیر ز له در اسان رضوی اظهار داشت: نفرات اعزامی از استان سمنان متشکل از افراد متخصص در گروه امداد و نجات، آواربرداری و واکنش سریع به اسان رضوی اعزام می شوند و با توجه به میزان تجهیزات امدادرسانی در هلال احمر استان سمنان به ز له زدگان اسان رضوی کمک می. تحقیق در مورد سیستم سوپاپ 10 ص - رایگان سیستم سوپاپ 10 صسیستم سوپاپ تحقیق در مورد سیستم سوپاپ 10 ص مقاله پاو وینت فایل فلش
تحقیق در مورد سیستم سوپاپ 10 ص - رایگان رایگان تحقیق در مورد سیستم سوپاپ 10 ص لینک و مقاله درباره ف کاری
سیستم سوپاپ 10 ص - رایگان سیستم سوپاپ 10 صسیستم سوپاپ سیستم سوپاپ 10 ص مقاله پاو وینت فایل فلش کارآموزی گزارش تخصصی
تحقیق کامل درمورد سیستم سوپاپ 10 ص کن تحقیق کامل درمورد سیستم سوپاپ 10 ص. مقاله درباره دستگاه گردش خون انسان صفحه word
فایل سیستم سوپاپ 10 ص آربیتا فایل مقاله ای درباره امنیت شبکه و رمزگذاری – 70 سیستم سوپاپ 10 ص – فایل نایاب –
فایل سیستم کنترل رنر 12 ص آربیتا فایل کنترل رنر مقاله درباره سیستم کنترل سوپاپ تعویض می کار می کند ؟ 10 ص 18
تحقیق درباره بررسی انواع موتورهای احتراق داخلی 12 ص - اینو تحقیق درباره سیستم عامل 78 ص; حال در این مقاله برآنیم معمولا از سیستم سوپاپ استفاده نمی
سیستم و ساختار فایل 44 ص - رایگان سیستم و ساختار فایل 44 صسیستم و ساختار فایل سیستم و ساختار فایل 44 ص مقاله پاو وینت فایل فلش
تحقیق درباره آشنایی با سیستمهای سوخت رسانی کاربراتوری و اما این سیستم های سوخت رسانی ص doc مقاله و انژکتوری 16 ص تحقیق درباره آشنایی با
مقاله سیستم های سوخت رسانی خودرو دسته مکانیک سل دیجی مقاله سیستم های سوخت رسانی تحقیق کشتی 14 ص.doc دسته سیستم سوپاپ.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] http://uupload.ir/files/bn63_%d8%b9%d9%88%d8%af%d8%aa.jpg عودت چک پولها و دلارهای پیدا شده، در لباسهای اه به ز له زدگان توسط آقای سعید اسدی کارمند جمعیت هلال احمر آباد غرب و تحویل دادن آن به صاحبش shabakekhorasan اختصاصی از سورنا فایل پاو وینت درباره فرانید امداد خواهی و امداد رسانی با و پر سرعت . فرمت فایل : power point ( قابل ویرایش) تعداد اسلاید: 9 اسلاید                     با پاو وینت درباره فرانید امداد خواهی و امداد رسانی تحقیق مقاله پایان نامه رشته پزشکی تحقیق درباره بیماری نوروفیبروماتوز پاو وینت درباره کور رنگی پاو وینت درباره anisakis آنیزاکیس پاو وینت درباره بیماری لومپی اسکین پاو وینت درباره آشنایی با پانکراتیت پاو وینت درباره بیماریهای مدیاستن پاو وینت درباره هیپرگلیسمی پاو وینت درباره اختلالات عملکرد پاو وینت درباره تومورهای هیپوفیز پاو وینت درباره تورم اسکروتوم پاو وینت جامع درباره لیشمانیوزیس مقاله در مورد شبکه های عصبی مغز پاو وینت درباره سندرم شوگرن پاو وینت درباره ترشح هورمون trh پاو وینت درباره سروی پاو وینت درباره تعریف شوک پاو وینت درباره نوروفیدبک پاو وینت درباره جراحی های اطفال پاو وینت درباره پای طاقدیسی پاو وینت درباره strain استرین

ادامه مطالب در صفحه .... دوم....کلیک کنید  دادرس سرتیپ محمدحسین دادرس جانشین فرمانده کل ایران که صبح امروز( شنبه) به مناطق ز له زده غرب کشور سفر کرده است، با حضور در این مناطق از نزدیک در جریان اقدامات انجام شده برای خدمت رسانی به ز له زدگان کرمانشاه قرار گرفت. آمادگی دستگاه های امدادی برای مدیریت بحران  سیل بوشهر   مصطفی سالاری با اشاره به وقوع سیل در هشت شهرستان استان، گفت:  از روز گذشته با شدت گرفتن بارش باران در استان، شاهد به راه افتادن سیل در هشت شهرستان استان بودیم که باعث شد راههای مواصلاتی قطع شده و دسترسی به برخی منا.
امداد رسانی در کرمانشاه ادامه دارد/ تامین امنیت شهر های ز له زده مهمترین موضوع است
، سرتیپ نوذر نعمتی جانشین فرمانده نیروی زمینی ایران گفت: باتوجه به شرایط جوی و کاهش برودت هوا و بارندگی اخیر ، هموطنان عزیز ز له زده نیاز به تجهیزات و وسایل گرمایشی دارند که روزانه تمام تجهیزات و وسایل مورد نیاز را در اختیار ز له زدگان قرار می دهیم.
جانشین نیروی زمینی ب ان اینکه با تمام توان امداد رسانی را ادامه می دهد، تاکید کرد: چادر، نایلون، موکت، پتو، پیک نیک ، والور، مواد غذایی و ... از جمله موارد مورد نیاز عزیزان حادثه دیده بود که توسط کارکنان شریف نیروی زمینی واگذار شد.
نعمتی اظهار کرد: موضوع مهم در سطح شهر و محله ها؛ تامین امنیت است که توسط تیپ های ۶۵ و ۳۵ واکنش سریع انجام میشود.
وی افزود: مهمترین مسوولیت گروه و یگان ی نیروی زمینی واگذاری و نصب کان ، سرویس های بهداشتی و صحرایی بود که در محله های مورد نیاز انجام شده است . تحقیق مقاله پایان نامه رشته پزشکی پاو وینت درباره تومورهای بدخیم کلیه پاو وینت درباره آشنایی با راینو پلاستی پاو وینت کامل درباره آشنایی با پرینه تحقیق درباره آناتومی ۵۲ ص تحقیق درباره آناتومی گوش تحقیق درباره چشم و گوش تحقیق درباره حافظه انسان تحقیق درباره آلکالوئیدها تحقیق درباره آملوپلاستوما تحقیق درباره آنتی بیوتیک تحقیق درباره بارداری(کامل) تحقیق درباره بافت بدن ۶۰ ص تحقیق درباره بافت استخوانی ۵۰ ص تحقیق درباره پنی سیلین جی تحقیق درباره آلکالوئیدها تحقیق درباره آملوپلاستوما تحقیق درباره بیماریهای تیروئید ۳۴ ص تحقیق درباره تروپونین

ادامه مطالب در صفحه .... دوم....کلیک کنید