آ ین خبر درباره کمک رسانی به سیل زدگان - اخبار روز

انگار که سیلی که در شهرراه افتاده یاد خاطر مسئولین را هم با خود برده ،که باید به وظیفه خود برای کمک به مردم عمل کنند.اماصبح امروز دانشجویان شهرستان بافت با کمک و همیاری سرهنگ اکبر کردی فرمانده بافت ، شهرستان و مردم سیل زده توانستند مسیری که توسط سیل اب شده بود با تمام سختی راه ا. اخبار_کوتاه کمک ده میلیارد ریالی انقلاب به ز له زدگان کرمانشاه از محل کمک های نقدی مردم در مراجعات حضوری به دفتر ایشان لغو تمامی پروازهای ایرلاین های ایرانی به فرودگاه نجف / از فردا پرواز زائران عتبات عالیات در فرودگاه بغداد می نشیند جمشیدی رئیس انجمن روماتولوژی ایران خبرداد. در امتداد خزان ، روزها زمستانی و در غیاب شما ، آفتاب زندانی جسارت است ولی یک سوال می پرسم چقدر در پس حضور پنهانی ؟ ببین برای شما ندبه می خوانند نوادگان زمین خسته از پریشانی چه وقت میرسد آقا نگاهتان باشد برای شب زدگان آیت غزل خوانی ؟ چرا نمی رسی ای منتقم ببین امروز به نیزه ها شده . همشهری آنلاین: مدیرکل مدیریت بحران سیستان و بلوچستان با اشاره به در نظر گرفتن تسهیلات برای منازل آسیب دیده استان، گفت: مبلغ ۲۰ میلیون تومان وام با کارمزد ۴ درصد به همه خانوارهایی که منازل مس ی آنها در پی بارندگی اخیر بالای ۶۰ درصد ت یب شده تعلق می گیرد http://uupload.ir/files/dq0v_%d8%b3%d8%b1%d9%be%d9%84.jpg س ل ذهاب را آب برد بارش باران در مناطق ز له زده کرمانشاه باعث آب گرفتگی چادرها و کان های ز له زدگان شد/میزان shahraranews به نام خدا و برای خدا
اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام
در جریان مناظرهای تلوزیونی ک داهای ریاست جمهوری سال 96 غآقای محمدباقر قالیباف تلاشهایی در جهت معرفی جریان اشرافی چهاردرصدی بعمل آورد که چندان مورد توجه قرار نگرفت و لیکن حضور بیش از 80 درصدی نین مناطق اشرافی نشین تهران و کرج و حضور تقریبی 50 درصدی قشر متوسط تهران در انتخابات ریاسعت جمهوری، موضوع چهاردرصدیهای اشرافی را ثابت کرد و همچنین یهای کلان و اشرافی حسین فریدون و مهدی جهانگیری (برادران و اسحاق جهانگیری) درست بودن نظریه ی قالیباف را تائید نمود و دیروز(6آذر96) هم که اسحاق جهانگیری به منطقه ز له زده س ل ذهاب رفت، پس از حضور بی ادبانه با کفش، بر روی پتوهای روانداز ز له زدگان، خبر از کودن بودن و اشرافیت، عضو ک نه را به اثبات رساند.
وقتی تصاویر متکبرانه و بی ادبانه معاون اول رئیس جمهور را در با کفش بر روی پتوهای اهدائی مردم به ز له زدگان س ل ذهاب مشاهده ، بیاد حضور نمایشی شاه و فرح پهلوی با کفش بر روی فرش ز له زدگان افتاده و بر مظلومیت نظام ی که مراکز تصمیم گیر و تصمیم ساز آن در دستان اشرافیت لیبرال کودن گرفتار آمده، غصه دار شدم و دست نوشته شهید والامقام هسته ای، مصطفی احمدی روشن، چقدر زیبا تزویر این جماعت چهار درصدی فرصت طلب غربزده را افشاء کرده و می نویسد: «ای کاش مردم می توانستند بدانند، که چه ی خیرخواه آنان است، چپی ها داعیه ی اصلاح طلبی دارند، راستی ها نیز داعیه ی صاحب انقل را دارند و به المؤمنین قسم، که هیچ کدام خیرخواه مردم و انقلاب نیستند و همه به منافع خود می شند.»
هوشنگ احمدی، سیاستمدار و استراتژیست مقیم ، در خصوص اصلاح طلبانی همانند اسحاق جهانگیری، می گوید: «اصلاح طلبان نیرویی فرصت طلب، بی کله و سبک مغز هستند.»


والسلام هفته گذشته سیامک عباسی و امید افخم با همکاری هم و به نفع ز له زدگان کرمانشاه در پردیس کوروش به اجرای کنسرت خیابانی پرداختند. در این ویدیو گزارش اختصاصی تی وی پلاس از اجرا و مصاحبه با دو هنرمند خوب و محبوب کشورمان را می بینید. ادامه مطلب
در ماه نوامبر سال ۲۰۱۷، حداقل ۴۲ حکم در زندان های مختلف ایران به اجرا درآمده است. این آمار را کانون ی «نه به زندان نه به » در قالب گزارشی از نقض در ماه نوامبر منتشر کرده است.
از میان های انجام شده در ماه گذشته، یک مورد در ملاء عام و ۴۱ مورد در زندان ها انجام شده است.
در این گزارش اما تاکید شده که این آمار، آمار واقعی ها نیست زیرا اخبار ها با فاصله زیاد از سوی خبرگزاری ها و رسانه ها و فعالان اعلام می شود و این اخبار عموما به دلیل سانسور خبری در رسانه های حکومتی اعلام نمی شود.
طبق این گزارش، ها در ۹ شهر و در زندان های مرکزی مشهد، مرکزی ارومیه (دریا)، مرکزی اردبیل، تایباد، مرکزی بندرعباس، بابل، مرکزی ایلام، مرکزی تبریز، رجایی شهر (گوهردشت) کرج صورت گرفته و در ملاءعام در بابل انجام شده است.
این ها حداقل یک بار و در زندان رجایی شهر به صورت جمعی انجام شده است.
آمار یک روز در زندان رجایی شهر بین ۱۰ تا ۱۶ نفر اعلام شده و زندانیان شده بین ۲۸ تا ۶۸ سال داشتند. مشخصات بسیاری از شدگان به صورت کامل و دقیق اعلام نشده است.اتهام زندانیان شده شامل جرایم اجتماعی مثل قتل، و « » اعلام شده است. همچنین یک زندانی به اتهام محاربه (اخاذی با جعل عنوان مقام تی و مأمور از برخی مسئولان)، شده است.
بیشترین ها در زندان های رجایی شهر، ارومیه و مشهد و در محوطه زندان انجام شده.
بیش از هزار دستگیری در یک ماه
بر اساس اخبار منتشر شده در خبرگزاری ها، تعداد دستگیری ها در ماه نوامبر در ایران، هزار و ۱۱۹مورد بوده که پنج برابر ماه میلادی پیش از آن است. ۶۱ مورد دستگیری نیز در این ماه ثبت شده است.
بر اساس گزارش کمپین نه به زندان نه به ، تعدادی از شهروندان به دلیل کمک رسانی به ز له زدگان، اعتراض و انتقاد از عدم کمک رسانی ت و ارگان ها به ز له زدگان، جمع آوری کمک برای ز له زدگان و انتشار مطلب و انتقاد درخصوص وضعیت ز له زدگان، دستگیر شده اند. ‎
در ماه نوامبر ۲۰۱۷ همچنین مواردی از شکنجه جسمانی، شکنجه روحی و روانی و شلاق زدن هم گزارش شده است. از جمله، یک زندانی به جرم ی در محله سوست روستای لیسار شهرستان تالش شلاق زده شده و حداقل پنج زندانی در زندان ها به دلیل عدم رسیدگی پزشکی جان باخته اند یا بر اثر فشارهای وارده خودکشی کرده اند.
هم اکنون چهار زندانی نیز در زندان های اردبیل، ارومیه، چوبیندر قزوین و سقز در اعتصاب غذا هستند.
این گزارش به نمونه هایی از شکنجه ها و آزارهای زندانیان هم اشاره کرده است، از جمله، در ماه گذشته، محمد صابر ملک رئیسی، به بهانه انتقال به قرنطینه زندان تحت شکنجه و ضرب و شتم قرار گرفته است: «ملک رئیسی به دست یک زندانی معتاد به متادون با کوبیدن جسم سختی بر سر و صورتش مجروح و بیهوش شده و چندین ساعت در همان وضعیت مانده و مسئول بند حاضر به انتقال او به بهداری نشده است. بعد از چند ساعت او را به بهداری برده اند و چند بخیه به او زده اند و به بند برگردانده اند. این زندانی پس از این ضرب و شتم در اعتراض اقدام به اعتصاب غذا کرده است.»
همچنین سیامک اشرفی در زندان ارومیه در اعتراض به عدم انتقالش به بند زندانیان اقدام به اعتصاب غذا و دوختن لب های خود کرده است.
در زندان سقز، هیوا حسینی و در زندان چوبیندر قزوین، سامی حسینی در اعتراض به محرومیت از تماس با خانواده، اقدام به اعتصاب غذا کرده اند.
همچنین بر اساس این گزارش، در زندان اطلاعات سنندج، ناخن های یک زندانی به نام افشین حسین پناهی را کشیده و به بدنش برق وصل کرده اند.
زندانیان سالن ۱۰ بند چهار زندان رجایی شهر هم همچنان از ارتباط تلفنی با خانواده ها، دسترسی به اخبار، مطبوعات و خدمات درمانی محروم هستند. ‎ بود آیا که در میکده ها بگشایند گره از کار فروبسته ما بگشایند اگر از بهر دل زاهد خودبین بستند دل قوی دار که از بهر خدا بگشایند به صفای دل رندان که صبوحی زدگان بس در بسته به مفتاح دعا بگشایند نامه تعزیت دختر رز بنویسید تا همه مغبچگان زلف دوتا بگشایند گیسوی چنگ ببرید به مرگ می ناب تا حریفان همه خون از مژه ها بگشایند در میخانه ببستند خدایا مپسند که در خانه تزویر و ریا بگشایند حافظ این قه که داری تو ببینی فردا که چه ر ز زیرش به دغا بگشایند http://uupload.ir/files/vy7_%d9%87%d9%85%d8%af%d9%84%d9%8a.jpg همدلی با کرمانشاه نگاه هدایای فرهنگیان ودانش آموزان "قیروکارزین" از توابع استان فارس به ز له زدگان کرمانشاه درقالب 1250کارتن ما 80 تخته پتو۱۰۰ دست لباس گرم و ... irmoen انقلاب ی پس از سخنرانی در جمع مردم س ل ذهاب عازم روستاهای ز له زده ی استان کرمانشاه شدند. ایشان با حضور در چادرهای اسکان ز له زدگان در روستای کوئیک، از نزدیک در جریان مسائل مردم ز له زده قرار گرفتند.

ادامه مطلب در سایت اصلی
به گزارش خبرفوری و به نقل از روابط عمومی گروه موسیقی «راز و نیاز»، این کنسرت شامگاه ۱۶ دی ماه در شیراز برگزار شد.در آغاز این کنسرت، قطعه ویدیویی در «زیر این آوار» با صدای سالار عقیلی، شعر سعید رمضانی و آهنگسازی شایان کریمی (که پس از حادثه دل اش ز له غرب کشور تهیه و منتشر شده بود) پخش شد.
ادامه خبر به نظر شما چرا جناب ی که به منظور شرکت در همایش توسعه سواحل مکران به چابهار سفر کرده بود، در جمع مردم سیل زده استان حاضر نشد؟ الف) خونه و زندگی مردم رو سیل برده، حالا چه وقت مهمونی رفتنه، گذشته از اون، کی میخواد بیاد استقبال؟! ب)اگه میرفت و اونجا به مردم کمک می کرد ریا می شد! ج)با . امدادرسانی به حادثه دیدگان ادامه دارد
سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ایران گفت: امشب ششمین شب حادثه تلخ و ناگوار ز له در منطقه کرمانشاه است و همچنان امدادرسانی ادامه دارد.وی ادامه داد: سربازان ولایت مدار ، ف ان ملت قدرشناس ایران هستند و کمک رسانی به حادثه دیدگان را وظیفه شرعی خود می دانند.فرمانده نزاجا با بیان اینکه امدادرسانی بخش های مختلفی دارد، تاکید کرد: ارسال چادر و غذا یک بخشی از کمک رسانی است، اما مهم تر از آن در روزهای آتی نایلون، موکت و تجهیزات گرمایشی است، زیرا هوا رو به سردی رفته است.حیدری تصریح کرد: هرچه هوا رو به سردی برود مشکلات مردم بیشتر خواهد شد.فرمانده نیروی زمینی اظهار کرد: تامین امنیت، بخش دیگری از کمک به هموطنان عزیزمان است و ما نیز نیروهای مخصوص را ساماندهی کردیم و در بخش های مختلف شهر برای برقراری امنیت استقرار دادیم. البته حضور نیروهای نظامی و انتظامی دلگرمی را برای حادثه دیدگان به همراه دارد. جانشین فرمانده قرارگاه غرب گفت: ۲ هزار کان ساخته شده را پیش از موعد به بنیاد مسکن تحویل داده ایم تا در اختیار ز له زدگان س ل ذهاب قرار گیرد.تا کنون حدود 23هزار نفر در مناطق ز له زده کرمانشاه ویزیت رایگان شدند/ تحویل 2هزار کان پیش از موعد جواد مولایی جانشین فرمانده قرارگاه غرب ایران با بیان اینکه ۲ هزار کان ساخته شده را پیش از موعد تعیین شده به بنیاد مسکن تحویل داده تا در اختیار ز له زدگان س ل ذهاب قرار گیرند، اظهار کرد: قرار بود این کان ها ۲۰ روزه ساخته شوند، اما با همت نیرو های ، زودتر از موعد پیش بینی شده آماده شدند.وی افزود: برای تسریع در روند ساخت و مونتاژ کان ها توسط ، مسئولیت تقسیم و توزیع این کان ها میان مردم ز له زده، بر عهده بنیاد مسکن است. فرمانده نزاجا گفت: هیچ خطری ایران را تهدید نمی کند چرا که نیرو های مسلح ایران در بالاترین سطح آمادگی قرار دارند. سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی در حاشیه برگزاری همایش سرانگشتان قرارگاه تاکتیکی لشکر ۲۸ پیاده کردستان، در جمع خبرنگاران با اشاره به آمادگی بالای نیرو های مسلح ایران، اظهار کرد: در بعد نظامی هیچ خطری کشور ما را تهدید نمی کند و در بالاترین سطح آمادگی نظامی و دفاعی خود قرار دارد. وی در پاسخ به این سوال که آمادگی نیرو های نظامی برای مقابله با تهدیدات احتمالی را چگونه ارزی می کنید، گفت: علیه ایران ی هیچ غلطی نمی تواند د و این مسئله در بین تمام نیرو های نظامی ما نهادینه شده است. فرمانده نیروی زمینی ایران با اشاره به آمادگی کامل نیرو های مسلح کشور برای مقابله با توطئه و تهدیدات دشمنان، گفت: نیرو های مسلح ایران آمادگی پاسخگویی به هر نوع تهدیدی از سوی دشمنان را دارند و نه تنها بلکه هر دشمنی بخواهد علیه کشور تحرکی داشته باشد جواب قاطعی خواهیم داد. حیدری از استان کردستان به عنوان یک استان تاریخی نام برد و تاکید کرد: کردستان یکی از مناطق تاریخی در ایران زمین است که نقش مهمی در دفاع از کشور در طول هشت سال جنگ تحمیلی دارد. وی تصریح کرد: در استان کردستان یگان ها ی نظامی توانمند از جمله لشکر قهرمان پیاده ۲۸ کردستان وجود دارد که در سنندج، مریوان و سقز مستقر و در عرصه های مختلف دفاع از مرز های کشور در این خطه نقش آفرینی می کنند. فرمانده نیروی زمینی ایران هدف اصلی از سفر به کردستان را بررسی آ ین وضعیت آمادگی رزمی نیرو های در این استان عنوان کرد و گفت: دیدار با خانواده نیرو های در کردستان از دیگر اه این سفر بوده است. وی در بخش پایانی سخنانش درباره اقدامات و نقش آفرینی در کمک به ز له زدگان در استان کرمانشاه، خاطر نشان کرد: نیروی زمینی از همان دقایق اولیه وقوع ز له پا به میدان کمک رسانی به مردم آسیب دیده گذاشت و تا الان کمک های خوبی به ز له زدگان کرمانشاه انجام داد. وم تأمین مسکن ز له زدگان با مدیریت متمرکز و کار جهادی
انقلاب بعد از بازدید از مناطق ز له زده در جلسه رسیدگی به مشکلات ز له زدگان در جمع مسئولان استانی و محلی و جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی، وظایف مسئولان را در قبال ز له زدگان استان کرمانشاه، بسیار سنگین خواندند و تاکید . یارب آشفتگی زلف به دستارش ده چشم بیمار بگیر و دل بیمارش ده تا به ما خسته دلان بهتر ازین پردازد دلی از سنگ خدایا به پرستارش ده چاک چون صبح کن از عشق گریبانش را سر چو خورشید به هر کوچه و بازارش ده از تهیدستی حیرت زدگان بی خبرست دستش از کار ببر، راه به گ ارش ده سرمهٔ خواب ازان چشم سیه. تحقیق مقاله پایان نامه رشته پزشکی مقاله درباره بیماری واریس مقاله درباره شریان کرونر مقاله درباره غدد تحقیق درباره سرطان تخمدان تحقیق درباره دوران قاعدگی تحقیق درباره سرطان لوزالمعده تحقیق درباره سرطان پانکراس تحقیق درباره سفال ین تحقیق درباره سفلیس پاو وینت درباره ا یورزیس پاو وینت درباره مینرالها پاو وینت درباره نازایی و سقط مکرر پاو وینت درباره ویتامین a پاو وینت درباره آنتی بادی ها تحقیق درباره خارش پوست پاو وینت درباره کنترل علائم حیاتی پاو وینت درباره اختلالات عملکردی رحم تحقیق درباره سرطان مغز پاو وینت درباره اسکولیوز پاو وینت درباره بیماری سنگ کلیه تحقیق درباره فیوز ها - رایگان فیوز هاویژگیهای پایه فیوز تحقیق درباره فیوز ها مقاله پاو وینت فایل فلش کارآموزی
فیوز و انواع آنها و کاربردشان در صنعت فیوز عبارت به کارگیری انتخاب و به کار گیری صحیح وسایل حفاظتی اعم از رله ها و درباره ما
تحقیق در مورد فیوز - فروش فایل تحقیق درباره فیوز ها - رایگان تحقیق در مورد فیوز. فایل “ تحقیق در مورد فیوز “ به
فروشگاه جامع فایلهای دانشجویی تحقیق درباره فیوز (2) تحقیق درباره فیوز (2) 4- از کلید ها در آب و هوایی که دارای بخارات گوگردی است استفاده نمائید
مقاله پریز برق ، نیرو رسانی و کلید ها و فیوز ها مقاله پریز برق ، نیرو رسانی و کلید ها و فیوز ها تحقیق درباره پریز برق
تحقیق درباره ی میکروسکوپ + فایل - کافه لینک در برخی از مدلهای میکروسکوپ نوری منبع نور ، فیوز و برچسب ها تحقیق تحقیق درباره ی
فیوز - ویکی پدیا، دانشنامهٔ آزاد داخل فشنگ ها یک سیم حرارتی ذوب شونده وجود دارد که اطراف آن با خاک نرم جریان نامی فیوز به
تحقیق درباره تابلوهای برق - چهارگوش تحقیق درباره در مواردیکه از کلید و فیوز کلیه مقاله ها و تحقیق های
ی برق - اطلاعات عمومی درباره فیوز و انتخاب فیوز ی برق - اطلاعات عمومی درباره فیوز و انتخاب فیوز recticure این فیوز ها را عرضه می کنند
بررسی فیوز های الکتریکی تحقیق در مورد فیوز های پروژه رشته برق درباره فیوز فیوز ها قدیمی ترین

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] ا ین آمار از کشته و زخمی های طوفان و سیل در بوشهر جزئیات خبر 29 اسفند 95 ، ع و کلیپ سونامی و طوفان بوشهر سیل بوشهر 29 اسفند 95 و تعداد کشته شدگان سیل بوشهر سال 96 و جزئیات تعداد زخمی ها سیل بوشهر و بارش شدید باران در بوشهر و جدید ترین اخبار سونمای دیر فروردین 96 آمادگی دستگاه های امدادی. بازیکن تیم پیکان درباره دیدار این هفته تیم پیکان مقابل استقلال تصریح کرد: خیلی بنا ندارم درخصوص این بازی حرفی بزنم اما ما تیم خوب و شایسته ای داریم و به دنبال گرفتن 3 امتیاز بازی هستیم.

علی انصاری
بختیار رحمانی در خصوص تهیه 10 کان برای اسکان ز له زدگان در استان کرمانشاه، گفت: به هر حال وظیفه همه ماست که به این عزیزان که خانواده ما هستند کمک کنیم. به همراه تعدادی از خیرین اقدامات خوبی را انجام دادیم اما متاسف هستم بگویم برخی انسان از خدا بی خبر همه چیز را گران کرده اند و در این روزها که 2 میلیون تومان قیمت داشت را 4 میلیون تومان می دهند. آنها از شرایط موجود سوءاستفاده می کنند و به دنبال سودجویی هستند. با این همه به همراه عده ای از عزیزان خیر دست به دست هم دادیم تا گوشه ای از مشکلات مردم ز له زده کرمانشاه را برطرف کنیم. خودم هم هر کاری از دستم برآید انجام می دهم. کان تهیه کرده ایم، مواد غذایی یدیم و کامیون گرفتیم که این وسایل به دست عزیزانمان برسد. به هر حال همه ما باید به هر طریق که می توانیم کمک کنیم. باور کنید در این روزهای سرد خیلی ها س ناهی ندارند. این کان یدن ها و کمک ها هم تا زمانی انجام می شود اما باید یک فکر اساسی انجام داد. علی انصاری وی ادامه داد: باید از آقایان ، قلعه نویی، خیابانی، نوید محمدزاده و ... قدردانی کنم که همه جوره به ز له زدگان کمک د. باید برای مردم ز له زده بیمارستان و خانه تهیه کنیم. هر چند که در این راه عده ای هم کمک های زیادی د که دوست ندارند نامی از آنها برده شود اما من از این طریق از آقای علی انصاری که کمک های زیادی کرد و کان های زیادی یداری نمود، قدردانی می کنم. خیلی ها تلاش های زیادی انجام دادند اما نخواستند اسمی از آنها برده شود.
تحقیق درباره ی طرح ایجاد مکانهای اطلاع رسانی 24 ص تحقیق درباره ی طرح ایجاد مکانهای اطلاع رسانی 24 ص لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 25 پروژه درس کار آفرینی عنوان : مرحله مقدماتی طرح ایجاد مکانهای اطلاع رسانی گرامی : جناب آقای فتح آبادی تهیه ک. تحقیق درباره ی طرح ایجاد مکانهای اطلاع رسانی 24 ص تحقیق درباره ی طرح ایجاد مکانهای اطلاع رسانی 24 ص لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 25 پروژه درس کار آفرینی عنوان : مرحله مقدماتی طرح ایجاد مکانهای اطلاع رسانی گرامی : جناب آقای فتح آبادی تهیه ک.
_ ⛔️ تحریف سخنان مولانا عبدالحمید در مورد ز له کرمانشاه از سوی افراد مغرض اخیرا گروهی از افراد مغرض که جزو دروغ گویان حرفه ای هستند، با انگیزه ت یب وجهه ی اهل سنت زاهدان به ویژه در بین برادران و خواهران عزیز کُرد، کلیپ سخنان ایشان در مورد ز له زدگان کرمانشاه را قطع وبرید کرد. تحقیق درباره ی شرکت تولید آب معدنی و خدمات رسانی آن 56 ص تحقیق درباره ی شرکت تولید آب معدنی و خدمات رسانی آن 56 ص لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 68 خلاصه شرکت: این شرکت در سال 1381 تاسیس گردیده است . شرکت فوق در پی آن است که تولید آب معدنی وخدمات .  دادرس سرتیپ محمدحسین دادرس جانشین فرمانده کل ایران که صبح امروز( شنبه) به مناطق ز له زده غرب کشور سفر کرده است، با حضور در این مناطق از نزدیک در جریان اقدامات انجام شده برای خدمت رسانی به ز له زدگان کرمانشاه قرار گرفت. تاریخ اجرای خیابانی سیامک عباسی و امید افخم، به نفع ز له زدگان کرمانشاه مشخص شد. این کنسرت روز 3 آذر ماه راس ساعت 17، دم درب اصلى پردیس سینمایى کوروش واقع در تهران برگزار خواهد شد. ادامه مطلب
http://uupload.ir/files/13ul_%d8%b9%d8%b1%d9%88%d8%b3_%d9%88_%d8%af%d8%a7%d9%85%d8%a7%d8%af%db%8c.jpg عروس و دامادی همدانی ج ه خود را به ارزش ۱۵ میلیون تومان برای کمک به ز له زدگان کرمانشاه به نهاوند اهدا د/فارس akhbarefori تحقیق مقاله پایان نامه رشته پزشکی پاو وینت جامع و کامل درباره ژن و کروموزوم پاو وینت درباره آشنایی با بیماری آترواسکلروز تحقیق درباره س که و درمان آن تحقیق درباره ستون فقرات پاو وینت درباره آشنایی با قلب پاو وینت درباره بافت غضروفی تحقیق درباره جمجمه تحقیق درباره گواتر تحقیق درباره آب مروارید تحقیق درباره کایفوز تحقیق درباره ناباروری در ن تحقیق درباره ناباروری در مردان تحقیق درباره مخملک تحقیق درباره مرض قند تحقیق درباره بیماران هموفیلی تحقیق درباره بیماریی انگلی تحقیق درباره سرطان پاو وینت جامع و کامل درباره بیماریهای اسهالی پاو وینت درباره دیالیز و همو دیالیز در اطفال پاو وینت درباره آشنایی با هماتوریا پاو وینت درباره آشنایی با شیستوزوماها پاو وینت درباره کیست پایلونیدال تحقیق مقاله پایان نامه رشته پزشکی پاو وینت درباره تومورهای بدخیم کلیه پاو وینت درباره آشنایی با راینو پلاستی پاو وینت کامل درباره آشنایی با پرینه تحقیق درباره آناتومی ۵۲ ص تحقیق درباره آناتومی گوش تحقیق درباره چشم و گوش تحقیق درباره حافظه انسان تحقیق درباره آلکالوئیدها تحقیق درباره آملوپلاستوما تحقیق درباره آنتی بیوتیک تحقیق درباره بارداری(کامل) تحقیق درباره بافت بدن ۶۰ ص تحقیق درباره بافت استخوانی ۵۰ ص تحقیق درباره پنی سیلین جی تحقیق درباره آلکالوئیدها تحقیق درباره آملوپلاستوما تحقیق درباره بیماریهای تیروئید ۳۴ ص تحقیق درباره تروپونین http://uupload.ir/files/015w_%d9%87%db%8c%d8%a7%d9%87%d9%88%db%8c.jpg هیاهوی کثیف امثال خبرنگار هتاک به اسم نیازمندان کشور ولی با اه ت یب جبهه مقاومت و تطهیر دله ی های برخی سلبریتی ها و ون از کمک های مردمی به ز له زدگان کرمانشاه habiliyan
امدادرسانی به حادثه دیدگان ادامه دارد سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ایران گفت: امشب ششمین شب حادثه تلخ و ناگوار ز له در منطقه کرمانشاه است و همچنان امدادرسانی ادامه دارد. وی ادامه داد: سربازان ولایت مدار ، ف ان ملت قدرشناس ایران هستند و کمک رسانی به حادثه دیدگان را وظیفه شرعی خود می دانند. فرمانده نزاجا با بیان اینکه امدادرسانی بخش های مختلفی دارد، تاکید کرد: ارسال چادر و غذا یک بخشی از کمک رسانی است، اما مهم تر از آن در روزهای آتی نایلون، موکت و تجهیزات گرمایشی است، زیرا هوا رو به سردی رفته است. حیدری تصریح کرد: هرچه هوا رو به سردی برود مشکلات مردم بیشتر خواهد شد. فرمانده نیروی زمینی اظهار کرد: تامین امنیت، بخش دیگری از کمک به هموطنان عزیزمان است و ما نیز نیروهای مخصوص را ساماندهی کردیم و در بخش های مختلف شهر برای برقراری امنیت استقرار دادیم. البته حضور نیروهای نظامی و انتظامی دلگرمی را برای حادثه دیدگا
1. در سر درب ورودی منزلمان یک پرچم سرخ نصب کنید و موقعی که جنگ به پایان رسید آن را برندارید تا دشمن بفهمد که جنگ ما، نبرد مقدسی است و تا انتقام خون شهیدانِ خود را نگیریم، آرام نمی گیریم.


ادامه خبر
سیاری از مقامات کشورهای مختلف جهان در پی وقوع ز له شدید مرزهای ایران و عراق به مردم این دو کشور تسلیت گفتند و با آنان همدردی د. در پی ز له مهیب یکشنبه شب که در استان های غربی ایران به ویژه استان کرمانشاه خسارات بسیاری وارد کرد و ده ها تن بر اثر آن جان باختند؛ ...

ادامه خبر
علی یحیایی با اشاره به حادثه اخیر ز له در اسان رضوی اظهار داشت: نفرات اعزامی از استان سمنان متشکل از افراد متخصص در گروه امداد و نجات، آواربرداری و واکنش سریع به اسان رضوی اعزام می شوند و با توجه به میزان تجهیزات امدادرسانی در هلال احمر استان سمنان به ز له زدگان اسان رضوی کمک می. تحقیق درباره استرس تحقیق درباره استرستحقیق درباره استرس و اضطرابتحقیق درباره استرس به زبان انگلیسیتحقیق درباره استرس دانش آموزانتحقیق درباره استرستحقیق درباره استرس شغلیتحقیق درباره استرس در امتحانتحقیق درباره استرس ک نتحقیق درباره استرس قبل از امتحانتحقیق درباره استر. http://uupload.ir/files/bn63_%d8%b9%d9%88%d8%af%d8%aa.jpg عودت چک پولها و دلارهای پیدا شده، در لباسهای اه به ز له زدگان توسط آقای سعید اسدی کارمند جمعیت هلال احمر آباد غرب و تحویل دادن آن به صاحبش shabakekhorasan