آ ین خبر درباره کمک رسانی به سیل زدگان - اخبار روز

http://uupload.ir/files/z0zr_%d8%af%d8%b3%d8%aa_%d9%85%d8%a7.jpg دست ما در گل ماندگان و دنیا زدگان و آلودگان به دنیا را هم بگیرید و از منجلاب دنیا پرستی و رفاه طلبی رهایمان کنید آهای!! با شما هستم ؛ نیم نگاهی هم به این طرف ید loulemancity مصیبت زدگان تشنه خدمت هستند
خبرگزاری شبستان: ولی فقیه در هلال احمر اصفهان با تاکید بر وم حفظ وحدت تصریح کرد: در شرایط بحرانی و مصیبت بار نباید به دنبال کارهای زبون باشیم.

آیت الله سید ابوالحسن مهدوی، ولی فقیه و موقت اصفهان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان اصفهان گفت: در بحث ز له، جریان های خاصی فعالیت دارند و برخی در این فعالیت ها سوء استفاده می کنند، در حوادثی همچون ز له و مشابه آن، که عده ای از مردم داغ دیده اند، نباید به دنبال افکار خاص خودمان باشیم؛ چه حق باشد و چه باطل.

وی ابراز داشت: انی که داغ دیده اند، به فکر نیازی ندارند، بلکه به کمک نیازمندند و کمک هم از هر جناحی باشد بالا ه کمک است.

ولی فقیه در هلال احمر اصفهان تصریح کرد: با وجود این، می دانیم افرادی هستند که در فکر نشان دادن فکر خودشان هستند، اما این شایسته نیست؛ بلکه بهره برداری و نوعی سوء استفاده از اینگونه موقعیت های خاص است؛ موقعیتی که مردم داغ دیده و رنج کشیده اند و در فکر تهی? ما یحتاج خود هستند.

آیت الله مهدوی با بیان اینکه، این در حالی است که ما در فکر مباحث حزبی خودمان هستیم تا حزب خودمان را تقویت کنیم اظهار داشت: ما باید به دنبال اتحاد باشیم.

وی ادامه داد: ی معظم نیز مرتب همین را متذکر بوده اند. اگر مقداری درک بالاتری پیدا کنیم خواهیم فهمید که جدای از ز له، مهمتر از همه چیز، اتحادی است که باید با هم داشته باشیم و این اتحاد با فکر تقویت حزبی و مغایرت دارد، ما باید به دنبال اتحاد در برابر دشمنان مان باشیم.

وی خاطرنشان کرد: باید اتحاد را تقویت کنید، هم? ما ایرانی هستیم، همه یکی هستیم و این یکی بودن در مقابل دشمن همان نکت? مهم است؛ همان چیزی که ی معظم در بحث همه را مقابل دشمن یک پارچه د.

آیت الله مهدوی تاکید کرد: ما باید همیشه متحد و یک دل باشیم به خصوص در حوادثی که گریبانگیر مردم می شود همچون ز ل? اخیر، به هرحال اگر چه کمند افرادی که به دنبال اغراض و جناحی باشند، ولی کمِ اینگونه کارها هم بد است.

وی ابراز داشت: بحمد الله در ز ل? اخیر دیدیم که اکثر جناح های مختلف کشور، در حال کمک و خدمت رسانی هستند که این مهم خودش می تواند سبب اتحاد بشود، ان شاء الله هم? مردم به طور ی ان در این جبه? خدمت رسانی حاضر باشند.
پایان پیام/ پاو وینت درباره انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران
پاو وینت درباره انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران
پاو وینت درباره انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران فرمت فایل :powerpoint (لینک پایین صفحه) تعداد صفحات 51 صفحه بخشی از اسلایدها: هدف: سودمند بودن و تاثیرگذاری بر حرفه و جامعه در سطح کشور ابعاد فعالیتها و سیاستگذاری انجمن: هویت حرفه انسجام (هیئت مدیره، کمیته ها و شاخه ها) مقبولیت درون حرفه ای مقبولیت برونی (مشروعیت اجتماعی) تاکید بر سبک مدیریت مشارکتی و م ی امکان شرکت آزاد کتابداران در جلسه های هیئت مدیره استقبال هیئت مدیره از پیشنهادها و انتقادهای سازنده توجه به واقعیتهای جامعه ایران و جامعه کتابداری ایران از دیدگاههای: 1. امکانات م ...
دریافت فایل پاو وینت درباره انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] مقاله درباره مشاوره پیش از ازدواج و اطلاع رسانی به جوانان مشاوره وسلامت اجتماعی
مقاله درباره مشاوره پیش از ازدواج و اطلاع رسانی به جوانان مشاوره وسلامت اجتماعی
مقاله درباره مشاوره پیش از ازدواج و اطلاع رسانی به جوانان مشاوره وسلامت اجتماعی لینک پرداخت و در "پایین مطلب" فرمت فایل: word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحات:16 مقدمه: به طور کلی یکی از موضوعات اصلی دوره جوانی، ازدواج است. در ازدواج تداوم زندگی و امنیت خاطر از اهمیت بسیار برخوردار است. در این پدیده اجتماعی، طرفین در ء نیازهای اولیه، ارتباطات اجتماعی و پرورش فرزند از یکدیگر بهره می جویند و زوجین سعی می کنند تا نگرشها، باورها و ارزشهای فرهنگی را به فرزندان خود منتقل کنند. همیشه در ذهن افرادی که مبادرت به ازد ...
دریافت فایل مقاله درباره مشاوره پیش از ازدواج و اطلاع رسانی به جوانان مشاوره وسلامت اجتماعی

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] ازیکن تیم فوتبال پیکان گفت: از نظر روحی روانی شرایط خوبی دارم و با هدایت کادر فنی و شایستگی بازیکنان به دنبال 3 امتیاز بازی با استقلال هستیم. به گزارش فارس، بختیار رحمانی در خصوص تهیه 10 کان برای اسکان ز له زدگان در استان کرمانشاه، گفت: به هر حال وظیفه همه ماست که به این عزیزان که . جانشین فرمانده قرارگاه غرب گفت: ۲ هزار کان ساخته شده را پیش از موعد به بنیاد مسکن تحویل داده ایم تا در اختیار ز له زدگان س ل ذهاب قرار گیرد.تا کنون حدود 23هزار نفر در مناطق ز له زده کرمانشاه ویزیت رایگان شدند/ تحویل 2هزار کان پیش از موعد جواد مولایی جانشین فرمانده قرارگاه غرب ایران با بیان اینکه ۲ هزار کان ساخته شده را پیش از موعد تعیین شده به بنیاد مسکن تحویل داده تا در اختیار ز له زدگان س ل ذهاب قرار گیرند، اظهار کرد: قرار بود این کان ها ۲۰ روزه ساخته شوند، اما با همت نیرو های ، زودتر از موعد پیش بینی شده آماده شدند.وی افزود: برای تسریع در روند ساخت و مونتاژ کان ها توسط ، مسئولیت تقسیم و توزیع این کان ها میان مردم ز له زده، بر عهده بنیاد مسکن است. در امتداد خزان ، روزها زمستانی و در غیاب شما ، آفتاب زندانی جسارت است ولی یک سوال می پرسم چقدر در پس حضور پنهانی ؟ ببین برای شما ندبه می خوانند نوادگان زمین خسته از پریشانی چه وقت میرسد آقا نگاهتان باشد برای شب زدگان آیت غزل خوانی ؟ چرا نمی رسی ای منتقم ببین امروز به نیزه ها شده .
براساس شرایط و ضوابط کنکور سراسری 97 به داوطلبان ن در مناطق محروم ، ز له زده و نان جزیره ابوموسی سهمیه در انتخاب رشته داده شد . ادامه مطلب http://uupload.ir/files/dq0v_%d8%b3%d8%b1%d9%be%d9%84.jpg س ل ذهاب را آب برد بارش باران در مناطق ز له زده کرمانشاه باعث آب گرفتگی چادرها و کان های ز له زدگان شد/میزان shahraranews در پی وقوع ز ه 6 ریشتری در اسان رضوی و مشهد مقدس، مدیرعامل سایپایدک از آمادگی کامل شبکه نمایندگی ها و امدادگران سایپا برای کمک به حادثه دیدگان خبر داد. مکن است
به نام خدا و برای خدا
اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام
در جریان مناظرهای تلوزیونی ک داهای ریاست جمهوری سال 96 غآقای محمدباقر قالیباف تلاشهایی در جهت معرفی جریان اشرافی چهاردرصدی بعمل آورد که چندان مورد توجه قرار نگرفت و لیکن حضور بیش از 80 درصدی نین مناطق اشرافی نشین تهران و کرج و حضور تقریبی 50 درصدی قشر متوسط تهران در انتخابات ریاسعت جمهوری، موضوع چهاردرصدیهای اشرافی را ثابت کرد و همچنین یهای کلان و اشرافی حسین فریدون و مهدی جهانگیری (برادران و اسحاق جهانگیری) درست بودن نظریه ی قالیباف را تائید نمود و دیروز(6آذر96) هم که اسحاق جهانگیری به منطقه ز له زده س ل ذهاب رفت، پس از حضور بی ادبانه با کفش، بر روی پتوهای روانداز ز له زدگان، خبر از کودن بودن و اشرافیت، عضو ک نه را به اثبات رساند.
وقتی تصاویر متکبرانه و بی ادبانه معاون اول رئیس جمهور را در با کفش بر روی پتوهای اهدائی مردم به ز له زدگان س ل ذهاب مشاهده ، بیاد حضور نمایشی شاه و فرح پهلوی با کفش بر روی فرش ز له زدگان افتاده و بر مظلومیت نظام ی که مراکز تصمیم گیر و تصمیم ساز آن در دستان اشرافیت لیبرال کودن گرفتار آمده، غصه دار شدم و دست نوشته شهید والامقام هسته ای، مصطفی احمدی روشن، چقدر زیبا تزویر این جماعت چهار درصدی فرصت طلب غربزده را افشاء کرده و می نویسد: «ای کاش مردم می توانستند بدانند، که چه ی خیرخواه آنان است، چپی ها داعیه ی اصلاح طلبی دارند، راستی ها نیز داعیه ی صاحب انقل را دارند و به المؤمنین قسم، که هیچ کدام خیرخواه مردم و انقلاب نیستند و همه به منافع خود می شند.»
هوشنگ احمدی، سیاستمدار و استراتژیست مقیم ، در خصوص اصلاح طلبانی همانند اسحاق جهانگیری، می گوید: «اصلاح طلبان نیرویی فرصت طلب، بی کله و سبک مغز هستند.»


والسلام
براساس شرایط و ضوابط کنکور سراسری 97 به داوطلبان ن در مناطق محروم ، ز له زده و نان جزیره ابوموسی سهمیه در انتخاب رشته داده شد .

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
در ماه نوامبر سال ۲۰۱۷، حداقل ۴۲ حکم در زندان های مختلف ایران به اجرا درآمده است. این آمار را کانون ی «نه به زندان نه به » در قالب گزارشی از نقض در ماه نوامبر منتشر کرده است.
از میان های انجام شده در ماه گذشته، یک مورد در ملاء عام و ۴۱ مورد در زندان ها انجام شده است.
در این گزارش اما تاکید شده که این آمار، آمار واقعی ها نیست زیرا اخبار ها با فاصله زیاد از سوی خبرگزاری ها و رسانه ها و فعالان اعلام می شود و این اخبار عموما به دلیل سانسور خبری در رسانه های حکومتی اعلام نمی شود.
طبق این گزارش، ها در ۹ شهر و در زندان های مرکزی مشهد، مرکزی ارومیه (دریا)، مرکزی اردبیل، تایباد، مرکزی بندرعباس، بابل، مرکزی ایلام، مرکزی تبریز، رجایی شهر (گوهردشت) کرج صورت گرفته و در ملاءعام در بابل انجام شده است.
این ها حداقل یک بار و در زندان رجایی شهر به صورت جمعی انجام شده است.
آمار یک روز در زندان رجایی شهر بین ۱۰ تا ۱۶ نفر اعلام شده و زندانیان شده بین ۲۸ تا ۶۸ سال داشتند. مشخصات بسیاری از شدگان به صورت کامل و دقیق اعلام نشده است.اتهام زندانیان شده شامل جرایم اجتماعی مثل قتل، و « » اعلام شده است. همچنین یک زندانی به اتهام محاربه (اخاذی با جعل عنوان مقام تی و مأمور از برخی مسئولان)، شده است.
بیشترین ها در زندان های رجایی شهر، ارومیه و مشهد و در محوطه زندان انجام شده.
بیش از هزار دستگیری در یک ماه
بر اساس اخبار منتشر شده در خبرگزاری ها، تعداد دستگیری ها در ماه نوامبر در ایران، هزار و ۱۱۹مورد بوده که پنج برابر ماه میلادی پیش از آن است. ۶۱ مورد دستگیری نیز در این ماه ثبت شده است.
بر اساس گزارش کمپین نه به زندان نه به ، تعدادی از شهروندان به دلیل کمک رسانی به ز له زدگان، اعتراض و انتقاد از عدم کمک رسانی ت و ارگان ها به ز له زدگان، جمع آوری کمک برای ز له زدگان و انتشار مطلب و انتقاد درخصوص وضعیت ز له زدگان، دستگیر شده اند. ‎
در ماه نوامبر ۲۰۱۷ همچنین مواردی از شکنجه جسمانی، شکنجه روحی و روانی و شلاق زدن هم گزارش شده است. از جمله، یک زندانی به جرم ی در محله سوست روستای لیسار شهرستان تالش شلاق زده شده و حداقل پنج زندانی در زندان ها به دلیل عدم رسیدگی پزشکی جان باخته اند یا بر اثر فشارهای وارده خودکشی کرده اند.
هم اکنون چهار زندانی نیز در زندان های اردبیل، ارومیه، چوبیندر قزوین و سقز در اعتصاب غذا هستند.
این گزارش به نمونه هایی از شکنجه ها و آزارهای زندانیان هم اشاره کرده است، از جمله، در ماه گذشته، محمد صابر ملک رئیسی، به بهانه انتقال به قرنطینه زندان تحت شکنجه و ضرب و شتم قرار گرفته است: «ملک رئیسی به دست یک زندانی معتاد به متادون با کوبیدن جسم سختی بر سر و صورتش مجروح و بیهوش شده و چندین ساعت در همان وضعیت مانده و مسئول بند حاضر به انتقال او به بهداری نشده است. بعد از چند ساعت او را به بهداری برده اند و چند بخیه به او زده اند و به بند برگردانده اند. این زندانی پس از این ضرب و شتم در اعتراض اقدام به اعتصاب غذا کرده است.»
همچنین سیامک اشرفی در زندان ارومیه در اعتراض به عدم انتقالش به بند زندانیان اقدام به اعتصاب غذا و دوختن لب های خود کرده است.
در زندان سقز، هیوا حسینی و در زندان چوبیندر قزوین، سامی حسینی در اعتراض به محرومیت از تماس با خانواده، اقدام به اعتصاب غذا کرده اند.
همچنین بر اساس این گزارش، در زندان اطلاعات سنندج، ناخن های یک زندانی به نام افشین حسین پناهی را کشیده و به بدنش برق وصل کرده اند.
زندانیان سالن ۱۰ بند چهار زندان رجایی شهر هم همچنان از ارتباط تلفنی با خانواده ها، دسترسی به اخبار، مطبوعات و خدمات درمانی محروم هستند. ‎ بود آیا که در میکده ها بگشایند گره از کار فروبسته ما بگشایند اگر از بهر دل زاهد خودبین بستند دل قوی دار که از بهر خدا بگشایند به صفای دل رندان که صبوحی زدگان بس در بسته به مفتاح دعا بگشایند نامه تعزیت دختر رز بنویسید تا همه مغبچگان زلف دوتا بگشایند گیسوی چنگ ببرید به مرگ می ناب تا حریفان همه خون از مژه ها بگشایند در میخانه ببستند خدایا مپسند که در خانه تزویر و ریا بگشایند حافظ این قه که داری تو ببینی فردا که چه ر ز زیرش به دغا بگشایند http://uupload.ir/files/vy7_%d9%87%d9%85%d8%af%d9%84%d9%8a.jpg همدلی با کرمانشاه نگاه هدایای فرهنگیان ودانش آموزان "قیروکارزین" از توابع استان فارس به ز له زدگان کرمانشاه درقالب 1250کارتن ما 80 تخته پتو۱۰۰ دست لباس گرم و ... irmoen انقلاب ی پس از سخنرانی در جمع مردم س ل ذهاب عازم روستاهای ز له زده ی استان کرمانشاه شدند. ایشان با حضور در چادرهای اسکان ز له زدگان در روستای کوئیک، از نزدیک در جریان مسائل مردم ز له زده قرار گرفتند.

ادامه مطلب در سایت اصلی پاییز ----- پاییز! بر کشتن کشتن هم میهنانم بنالم یا بر ز له زدگان کرمان شاه
هر دو از یک سرشتیم
و در توفان غمبار
هم سرنوشت. با بیداری ات برخاسته ام
و با ات هزار بار مرده ام ای کاش پاییز همگام توده ها با خیزش جوان برخیزی و هوای زمستان را زیر و زبر کنی
برکاخ های مرتفع .
به گزارش خبرفوری و به نقل از روابط عمومی گروه موسیقی «راز و نیاز»، این کنسرت شامگاه ۱۶ دی ماه در شیراز برگزار شد.در آغاز این کنسرت، قطعه ویدیویی در «زیر این آوار» با صدای سالار عقیلی، شعر سعید رمضانی و آهنگسازی شایان کریمی (که پس از حادثه دل اش ز له غرب کشور تهیه و منتشر شده بود) پخش شد.
ادامه خبر رسول خدا صلی الله علیه و آله: مَعاشِرَ النّاسِ! أبْشِرُوا بِالْفَرَجِ، فإنَّ وَعْدَ اللّه ِ حَقٌّ لا یُخْلَفُ وَ قَضاؤهُ لا یُرَدُّ؛ ای مردم! مژده باد به فرج! همانا وعده الهی راست و تخلّف ناپذیر است و تقدیر الهی برنمی گردد. ای شب زدگان ه بیدار شوید خورشید دل، از مشرق جان می آید .
کنسرت بهنام بانی برای یک کار خیرواو موزیکتصویر


تصویر

بهنام بانی تصمیم گرفته همه درآمد حاصل از کنسرت اخیرش را به ز له زدگان کرمانشاه اختصاص دهد.
جزییات کار خیر بهنام بانی
‏‎با خدا باش,پادشاهی کن
با توجه به مصیبت رخ داده و ز له اخیر در غرب کشور
برای ابراز همدردی، گروه بهنام بانی و شرکت آوای فروهر
بخشی از در آمد حاصله از کنسرت هفتم آذرماه خود را به کمک به ز له زدگان اختصاص میدهد .
‏‎انشاالله کنسرت در شهر تهران و سالن همایشهای برج میلاد در تاریخ ” 7 آذر ” ماه است
‏‎
بلیت فروشی فردا پنج شنبه “25 آبان” ساعت 14 از طریق سایت ایران کنسرت iranconcert.com
و شرکت آوای فروهر به ‏‎شماره تماس 22515180
‏‎و در آ یک تشکر ویژه میکنم اول از خداوند متعال و بعد از شما عزیزان دلم
و تمامی انی که در تور اجراهای تابستانی قبل از ماه محرم و صفر
که در ای (تهران،کرمان،کیش،متل قو،چالوس،رامسر،رشت و ساری)منو همراهی د
و باعث شدند تا با گروهم و با تلاش فراوان در ادامه فعالیت هنریم مهمان دل های مهربونتون باشیم
‏‎لحظه شماری میکنم برای دیدار تکتکتون…سالن بالاااااااا
بیانات دردمندانه معظم انقلاب در فراخوان مسئولین برای رسیدگی به رنج سیل زدگان و مردم درگیر گرد و غبار ، و مواخذه آنها به خاطر فرافکنی از همین جنس است. "این حوادث حقیقتاً دل انسان را می اشد و مسئولان موظفند که با فکر و کار و تلاش و همدلی با مردم، به این مشکلات رسیدگی و برای علاج قط. بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای مسئولیت های اجتماعی و به منظور رفع نیازهای ضروری آسیب دیدگان ز له اخیر استان اسان رضوی تسهیلات قرض الحسنه ٤٠ میلیون ریالی با کارمزد ٤ درصد پرداخت می کند. در سال جدید شمسی این سومین باری است که اپل یک به روز رسانی ارائه می دهد و این بار ios 10.3.2 را ارائه کرده است!
مرتبط: اپل بعد از استیو جابز

این به روز رسانی درواقع همان به روز رسانی ios 10.3.1 می باشد که تغییرات و بهبودهایی در زمینه های امنیتی در آن ایجاد شده که شرکت اپل به صورت ریز آنها را بیان نکرده!
ios 10.3.2 digidoki
ios 10.3.2, digidoki


به روز رسانی 10.3.2 ارائه شده که باگهای موجود در به روز رسانی قبلی در آن حذف شده است.


دارندگان گوشیهای آیفون 5 به بعد، آیپد 4 به بعد، آیپاد 6 به بعد می توانند این به روز رسانی را در وسیله خود نصب نمایند
مرتبط: نحوه انجام به روز رسانی در آیفون
حجم این به روز رسانی تقریبا 177 مگابایت است. اما همچون به روز رسانی قبلی، توصیه ما این است که دو سه روزی و یا حتی ده پانزده روزی صبر کنید و بعد وسیله خود را به روز کنید. البته یکی از محاسن بزرگ اپل این است که وقتی یک به روز رسانی را ارئه می دهد آن را برای تمام محصولات مورد حمایتش و به صورت همزمان ارائه می دهد! اگر همچون اندروید بود، احتمالا صاحبان گوشی هرگز روی به روز رسانی را نمی دیدند، چراکه آماده شدن به روز رسانی ها برای گوشی های مختلف با تاخیرات مختلفی انجام می گیرد.
نظر شما در رابطه با به روز رسانی های زیاد و پشت سرهم شرکت اپل چیست؟

منبع: تعمیرات آیفون در هر مکان در هر زمان صادق زیباکلام رقمی میلیاردی به بهانه کمک به ز له زدگان استان کرمانشاه جمع آوری کرده که به رغم گذشت چند ماه خبری از سرنوشت آن در دست نیست. دیروز با حکم دادستان سیستان و بلوچستان حساب بانکی حسن شمشادی خبرنگار ارزشی کشور که مبلغی کمتر از صد میلیون تومان را برای کمک به مردم محروم ا. تحقیق مقاله پایان نامه رشته پزشکی مقاله درباره بیماری واریس مقاله درباره شریان کرونر مقاله درباره غدد تحقیق درباره سرطان تخمدان تحقیق درباره دوران قاعدگی تحقیق درباره سرطان لوزالمعده تحقیق درباره سرطان پانکراس تحقیق درباره سفال ین تحقیق درباره سفلیس پاو وینت درباره ا یورزیس پاو وینت درباره مینرالها پاو وینت درباره نازایی و سقط مکرر پاو وینت درباره ویتامین a پاو وینت درباره آنتی بادی ها تحقیق درباره خارش پوست پاو وینت درباره کنترل علائم حیاتی پاو وینت درباره اختلالات عملکردی رحم تحقیق درباره سرطان مغز پاو وینت درباره اسکولیوز پاو وینت درباره بیماری سنگ کلیه بازیکن تیم پیکان درباره دیدار این هفته تیم پیکان مقابل استقلال تصریح کرد: خیلی بنا ندارم درخصوص این بازی حرفی بزنم اما ما تیم خوب و شایسته ای داریم و به دنبال گرفتن 3 امتیاز بازی هستیم.

علی انصاری
بختیار رحمانی در خصوص تهیه 10 کان برای اسکان ز له زدگان در استان کرمانشاه، گفت: به هر حال وظیفه همه ماست که به این عزیزان که خانواده ما هستند کمک کنیم. به همراه تعدادی از خیرین اقدامات خوبی را انجام دادیم اما متاسف هستم بگویم برخی انسان از خدا بی خبر همه چیز را گران کرده اند و در این روزها که 2 میلیون تومان قیمت داشت را 4 میلیون تومان می دهند. آنها از شرایط موجود سوءاستفاده می کنند و به دنبال سودجویی هستند. با این همه به همراه عده ای از عزیزان خیر دست به دست هم دادیم تا گوشه ای از مشکلات مردم ز له زده کرمانشاه را برطرف کنیم. خودم هم هر کاری از دستم برآید انجام می دهم. کان تهیه کرده ایم، مواد غذایی یدیم و کامیون گرفتیم که این وسایل به دست عزیزانمان برسد. به هر حال همه ما باید به هر طریق که می توانیم کمک کنیم. باور کنید در این روزهای سرد خیلی ها س ناهی ندارند. این کان یدن ها و کمک ها هم تا زمانی انجام می شود اما باید یک فکر اساسی انجام داد. علی انصاری وی ادامه داد: باید از آقایان ، قلعه نویی، خیابانی، نوید محمدزاده و ... قدردانی کنم که همه جوره به ز له زدگان کمک د. باید برای مردم ز له زده بیمارستان و خانه تهیه کنیم. هر چند که در این راه عده ای هم کمک های زیادی د که دوست ندارند نامی از آنها برده شود اما من از این طریق از آقای علی انصاری که کمک های زیادی کرد و کان های زیادی یداری نمود، قدردانی می کنم. خیلی ها تلاش های زیادی انجام دادند اما نخواستند اسمی از آنها برده شود.
تحقیق مقاله پایان نامه رشته پزشکی تحقیق درباره بیماری نوروفیبروماتوز پاو وینت درباره کور رنگی پاو وینت درباره anisakis آنیزاکیس پاو وینت درباره بیماری لومپی اسکین پاو وینت درباره آشنایی با پانکراتیت پاو وینت درباره بیماریهای مدیاستن پاو وینت درباره هیپرگلیسمی پاو وینت درباره اختلالات عملکرد پاو وینت درباره تومورهای هیپوفیز پاو وینت درباره تورم اسکروتوم پاو وینت جامع درباره لیشمانیوزیس مقاله در مورد شبکه های عصبی مغز پاو وینت درباره سندرم شوگرن پاو وینت درباره ترشح هورمون trh پاو وینت درباره سروی پاو وینت درباره تعریف شوک پاو وینت درباره نوروفیدبک پاو وینت درباره جراحی های اطفال پاو وینت درباره پای طاقدیسی پاو وینت درباره strain استرین
از سوی ستاد مردمی کمک به ز له زده های استان های غرب کشور بانک سپه شماره کارت عابر بانک 5892101213800887 (منبع خبر) برای جمع آوری کمک های نقدی مردم و همکاران به هموطنان ز له زده استان های غربی کشور اعلام شد. به گزارش باجه من، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه; کارکنان بانک سپه و دیگر هموطنان می توانند از طریق شماره کارت فوق نسبت به واریز کمک های نقدی خود اقدام کنند. در اطلاعیه ستاد مردمی کمک به ز له زدگان غرب کشور بانک سپه آمده است: در اجرای منویات ی در یاری رساندن به آسیب دیدگان ز له غرب کشور و به منظور انجام وظیفه شرعی و رس انسانی و همدردی با هم میهنان عزیز شماره کارت عابر بانک 5892101213800887 (منبع خبر) برای جمع آوری کمک های نقدی شما عزیزان اعلام می گردد.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه


_ ⛔️ تحریف سخنان مولانا عبدالحمید در مورد ز له کرمانشاه از سوی افراد مغرض اخیرا گروهی از افراد مغرض که جزو دروغ گویان حرفه ای هستند، با انگیزه ت یب وجهه ی اهل سنت زاهدان به ویژه در بین برادران و خواهران عزیز کُرد، کلیپ سخنان ایشان در مورد ز له زدگان کرمانشاه را قطع وبرید کرد. حقانیان؛ 25 سال با جهانگیری همکار بوده ام/ باید مشکلات مردم را حل کنیم نه اینکه آن را کنیم معاون امور ویژه دفتر ی گفت: مردم ز له زده امروز با مشکلات زیادی مواجه هستند و ما نباید آنها را دچار مشکل کنیم. 25 سال با جهانگیری همکار بوده ام/ باید مشکلات مردم را حل کنیم نه اینکه آن را کنیمبه گزارش گروه گروه باشگاه خبرنگاران جوان؛ وحید حقانیان معاون امور ویژه دفتر ی که به منظور بررسی وضعیت ز له زدگان غرب کشور به قصر شیرین و س ل ذهاب سفر کرده است، درباره اظهاراتی که دیروز از وی در فضای مجازی پخش شد، توضیحاتی ارائه کرد. حقانیان که هم اکنون در منطقه سر پل ذهاب به سر می برد، اظهار کرد: روز گذشته بنده به منظور بررسی وضعیت ز له زدگان در قصر شیرین بودم و در جمع محدودی از جهادگران سخنانی گفتم که ظاهرا به معاون اول محترم رئیس جمهور برخورده، در حالی که بنده 25 سال با ایشان همکار بودم و قصد توهین و جسارت نداشتم. وی با بیان اینکه آن سخنان در یک جمع خصوصی صورت گرفت و قرار بر انتشار آن نبود، اظهار داشت: البته اینها یک واقعیت است که ما نباید مسائل این چنینی را کنیم. حقانیان افزود: بخشی از این منطقه از جمله محل مسکن مهر بر روی گسل بوده که بسیاری از خانه های بتنی که توسط خود مردم هم ساخته شده کاملا فرو ریخته، اما سازه مسکن مهر سالم است. معاون امور ویژه دفتر ی خاطرنشان کرد: مردم مشکلات زیادی دارند که ما باید آنها را کم کنیم نه اینکه طوری صحبت کنیم که 12 میلیون نفر از نان مسکن مهر هم با مشکل مواجه شوند. تحقیق درباره ی طرح ایجاد مکانهای اطلاع رسانی 24 ص تحقیق درباره ی طرح ایجاد مکانهای اطلاع رسانی 24 ص لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 25 پروژه درس کار آفرینی عنوان : مرحله مقدماتی طرح ایجاد مکانهای اطلاع رسانی گرامی : جناب آقای فتح آبادی تهیه ک. تاریخ اجرای خیابانی سیامک عباسی و امید افخم، به نفع ز له زدگان کرمانشاه مشخص شد. این کنسرت روز 3 آذر ماه راس ساعت 17، دم درب اصلى پردیس سینمایى کوروش واقع در تهران برگزار خواهد شد. ادامه مطلب ب رتبه ی برتر در آب رسانی روستایی و اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی در کشور مدیرعامل شرکت آبفار لرستان: 95 درصد جمعیت روستایی استان آب رسانی شده است فرین، گروه گزارش: با حضور معاون اول رییس جمهوری و نیرو و به صورت ویدئو کنفرانس، هم زمان با استان های کرمان و یزد طرح آب رسانی به 11روست.
http://uupload.ir/files/13ul_%d8%b9%d8%b1%d9%88%d8%b3_%d9%88_%d8%af%d8%a7%d9%85%d8%a7%d8%af%db%8c.jpg عروس و دامادی همدانی ج ه خود را به ارزش ۱۵ میلیون تومان برای کمک به ز له زدگان کرمانشاه به نهاوند اهدا د/فارس akhbarefori تحقیق درباره ی شرکت تولید آب معدنی و خدمات رسانی آن تحقیق درباره ی شرکت تولید آب معدنی و خدمات رسانی آن لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 68 خلاصه شرکت: این شرکت در سال 1381 تاسیس گردیده است . شرکت فوق در پی آن است که تولید آب معدنی وخدمات رسانی آ. جهبه ما هم محیط زست و بهداشت وسلامت ودرمان رزمندگان و خانواده های جنگ زدگان بودیم خاطرات هشت سال دفاغ مقدس از ایران ی ضدغفدتی آب آشامیدنی -کنترل بهداشت غذا - بهسازی سرویس بهداشتی -کنترل ات وجوندگان -مدیریت دفع مواد زاید جامد (زباله ) درچهبه وپشت جهبه واسکان جنگزد گان ...بود http://uupload.ir/files/015w_%d9%87%db%8c%d8%a7%d9%87%d9%88%db%8c.jpg هیاهوی کثیف امثال خبرنگار هتاک به اسم نیازمندان کشور ولی با اه ت یب جبهه مقاومت و تطهیر دله ی های برخی سلبریتی ها و ون از کمک های مردمی به ز له زدگان کرمانشاه habiliyan جانشین فرمانده قرارگاه غرب گفت: ۲ هزار کان ساخته شده را پیش از موعد به بنیاد مسکن تحویل داده ایم تا در اختیار ز له زدگان س ل ذهاب قرار گیرد.تا کنون حدود 23هزار نفر در مناطق ز له زده کرمانشاه ویزیت رایگان شدند/ تحویل 2هزار کان پیش از موعد جواد مولایی جانشین فرمانده قرارگاه غرب ایران با بیان اینکه ۲ هزار کان ساخته شده را پیش از موعد تعیین شده به بنیاد مسکن تحویل داده تا در اختیار ز له زدگان س ل ذهاب قرار گیرند، اظهار کرد: قرار بود این کان ها ۲۰ روزه ساخته شوند، اما با همت نیرو های ، زودتر از موعد پیش بینی شده آماده شدند.وی افزود: برای تسریع در روند ساخت و مونتاژ کان ها توسط ، مسئولیت تقسیم و توزیع این کان ها میان مردم ز له زده، بر عهده بنیاد مسکن است.
1. در سر درب ورودی منزلمان یک پرچم سرخ نصب کنید و موقعی که جنگ به پایان رسید آن را برندارید تا دشمن بفهمد که جنگ ما، نبرد مقدسی است و تا انتقام خون شهیدانِ خود را نگیریم، آرام نمی گیریم.