آ ین خبر از گاز رسانی به روستا - اخبار روز

فرماندار ساری گفت: در نخستین روز از ثبت نام انتخابات در مرکز استان، بیش از 190 نفر از داوطلبان انتخابات شهر و روستا ثبت نام د. قانون حفظ کاربری اراضی در محدوده طرح هادی روستا شمولیت ندارد و این شمولیت تنها برای زمین هایی است که براساس تبصره 5 ماده یک حفظ کاربری اراضی در محدوده طرح هادی روستا واقع شده‎اند. 723 داوطلب شوراهای ی در کبودراهنگ تائید صلاحیت شدند فرماندار کبودراهنگ گفت: 723 داوطلب پنجمین دوره شوراهای ی شهر و روستا در این شهرستان تائید صلاحیت شدند.   احسان قنبری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرگزاری نیوز کبودراهنگ اظهار داشت: 766 داوطلب نمایندگی شوراهای ی در زمان تعیین شده . ید این محصول
پروژه آموزش آبادی پروژه ی درس روستا,روستای کندوان ...
دریافت فایل
ید این محصول وقتی شراره های خورشید ازپشت کوه بلند، آسمان نیلگون را در می نوردید، سکوت مرغزار با صدای وسهای روستا ش ته می شد ... نسیم صبحگاهی به آرامی می وزید و تیکه های ابر در دستان نسیم و با آهنگ دلنواز روستا به یدن در آسمان می پرداختند... آسمان مالامال از شور و شوق بود و گرمای خورشید آن را گرم و گرم تر می کرد ... خانه ی ما کلبه چوبی ای بود با سقفی شیروانی ... دور تا دور خانه ی ما با حصار چوبی محصور شده بود و حیاط سرسبز زمین، محل بازی ک نه ما بود ... در دور دست، آبی دریا با آبی آسمان گره خورده بود و برای ما چشم نوازی می کرد ... درختان روستا، سرسبزی و طراوت را به روستا هدیه داده بودند ... صبح ها، بوی نانِ تازه و بوی هیزم درهم می آمیخت و نوید روزی پر کار و پر برکت را برای روستاییان به ارمغان می آورد ... بچه های روستا بعد از کمک به پدر و مادرشان دور هم جمع می شدند و با هم بازی می د ... بازی بالا بلندی، گرگم به هوا، قایم موشک و ... حالا از اون روزها فقط قاب ع ی روی دیوار برایم باقیمانده است ... و من مانده ام و حسرت روزهای خوش کودکی ... هوای پاک
در لهستان جنگلی وجود داره که درخت هاش همه به شکل خاصی کج هستن. این جنگل که حدود سال 1930 ایجاد شده شامل درخت هایی میشه که تنه اونها تقریبا 90 درجه کج هست. این جنگل در یه روستا قرار داره. بر اساس باورها گفته میشه مردم روستا اینکارو ولی دلیلش رو هیچ نمیدونه چون در دوران جنگ جهانی دوم ا. اجرای طرح روستا تعاون در خوزستان آغاز شد
معاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان از آغاز اجرای طرح روستا تعاون با هدف جلوگیری از مهاجرت روستاییان در استان خبرداد. سعید حمید اظهار کرد: اجرای طرح روستا تعاون یکی از اولویت های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بحث جلوگیری از مهاجرت روستاییان است و نقشی موثری در این زمینه دارد. وی افزود: با هدف جلوگیری از مهاجرت روستاییان طرح روستا تعاون در خوزستان اجرایی می شود. حمید تصریح کرد: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اجرای برنامه ششم توسعه مبنی بر اولویت مناطق روستایی و ایجاد فرصت اشتغال در روستاها، یک هزار و 947 روستای کشور را در قالب طرح روستا تعاون هدفگذاری کرده است. وی ادامه داد: سهم خوزستان از یک هزار و 947 روستا، در فاز نخست 44 روستا و در فاز دوم 41 روستا است که مجموعا این تعداد به 85 روستا می رسد. حمید عنوان کرد: اجرای طرح روستا تعاون نقش مهمی در توسعه و توانمندسازی تولید و اشتغال روستایی دارد و می تواند به روستاییان در زمینه های مختلف کمک کند. معاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان اظهار کرد: این طرح در روستاهایی قابلیت اجرایی دارد که بیش از 50 خانوار در آن ها ن است. همچنین باید نرخ اشتغال در آن روستاها مع و طرح هادی در آنجا اجرا شده باشد. وی ادامه داد: از دیگر شرایط موردنیاز برای اجرای این طرح در روستاها، مهاجرفرستی پایین، ضریب مشارکت پذیری بالا و برخورداری از پتانسیل های اقتصادی تاثیرگذار در بخش تولید و اشتغال است. حمید خاطرنشان کرد: در اجرای طرح روستا تعاون باید از ظرفیت تعاونی های دهیاری برای مشارکت با تعاونی های جدید روستایی با توجه به مزیت های مختلف روستاها در تولید و اشتغال استفاده کرد.
دامه مجازات نان روستای دیرابومشعل به خاطر عملیات اخیر قدس shia muslim رژیم صهیونیستی دوشنبه برای چهارمین روز متوالی روستای دیرابومشعل در غرب رام الله را به محاصره خود درآورد. به گزارش مصاف، رئیس شورای روستای دیرابومشعل گفت که گران صهیونیست تمامی مبادی ورودی این روستا را با موانع آهنی و بتنی بسته اند و خودروهای فلسطینیان را مصادره می کنند.

عماد زهران خاطرنشان ساخت که نیروهای مانع از ورود و وج فلسطینیان ن این روستا و انتقال مواد غذایی به آن می شوند.

سه تن از جوانان ن این روستا روز گذشته دست به یک عملیات استشهادی در قدس زدند و یک نظامی ی را به هلاکت رسانده و 6 تن دیگر را زخمی د.منبع: مرکز اطلاع رسانی فلسطین نیروهای طرفدار عربستان و رئیس جمهور مستعفی یمن، در جنوب این کشور، عامدانه سه روستا را تحویل القاعده داده و از آن ها خارج شدند. بندرعباس - ایرنا- مدیرکل انتخابات و تقسیمات کشوری هرمزگان گفت: نام نویسی از داوطلبان شوراهای ی شهر و روستا در13شهرستان ، 38شهرو 37 بخش استان از صبح امروز آغاز شد. اختصاصی از فایل هلپ تحقیق درباره طرح تک نگاری روستای کنگ با و پر سرعت . فرمت فایل :         word    ( قابل ویرایش)           تعداد صفحات :  39 صفحه                   این روستا در 28 کیلومتری غرب مشهد واقع شده است. از نظر تقیسم. شب گذشته با حضور تعدادی از فعالین رسانه ای کشور خبرگزاری شهر ایران مرجع رسمی اخبار شوراهای ی شهر و روستا به صورت رسمی آغاز به کار کرد. معاون راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت: طی ۱۲ ساعت گذشته نیمی از راه های روستایی استان مشتمل بر هزار روستا به دلیل بارش سنگین برف مسدود شده است. اختصاصی از ژیکو پاو وینت اقتصاد مقاومتی و فرهنگ اقتصادی روستا-19 اسلاید با و پر سرعت .                 فرآیندها در: برنامه ریزی کارآفرینی روستایی شناسایی مزیت های تولیدی روستا شناسایی خلاء های موجود در زنجیره ارزش بخش های دارای مزیت ارزی اقتصادی: الف. مزیت ها، ب. . فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید رجایی قهستان گفت: هم اکنون 2 مزار در روستای مناوند و خوان با همت ان روستا در حال بازسازی ومرمت است. کشته شدن ۴۴ تروریست در استان صلاح الدین و نزدیک به ۵۰۰ منطقه و روستا در کرانه چپ (شرق) موصل طی گذشت یکصد روز از عملیات آزادسازی این شهر از جمله اخبار و تحولات عراق است. مدیرکل و انتخابات استانداری زنجان با اشاره به اینکه تائید صلاحیت داوطلبان شورای شهر و روستا از زمان ثبت نام آغاز شده است، گفت: نتایج قطعی داوطلبان تائید شده (۱۷ اردیبهشت) اعلام می شود. در تاریخ 96/6/12 اعضای شورای ی روستا طی نشست با جماعت و هیئت امنای مسجد روستا به گفتگو و تبادل نظر پرداختند که در این راستا کمبودهای مسجد،برنامه ریزی های انجام شده در خصوص برگزاری باشکوه تر مراسم مذهبی بخصوص در اعیاد و عزاداری های محرم و را ارهای جذب بهتر مردم روستا به مسجد و حضور در جماعت و مراسمات مذهبی و فرهنگی و مساعدتهایی که شورا در این مورد می تواند انجام دهد مورد بررسی قرار گرفت. ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراها ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراها , هفتمین و آ ین روز ثبت نام داوطلبان پنجمین انتخابات شوراهای ی شهر و روستا آغاز شد. ثبت نام داوطلبان پنجمین انتخابات شوراهای ی شهر و روستا از روز دوشنبه سی ام اسفند 1395 آغاز شده و تا یکشنبه ششم فروردین 96 ادامه دا. با سلام این وبلاگ اصلی ترین و رسمی ترین وبلاگ دهیاری دهشاد بالا می باشد و به منظور اطلاع رسانی در انجام کار ها و عملیات های این روستا می باشد . سندهای این افراد آماده است: روزهای دوشنبه و پنجشنبه از ساعت 10 الی 12/30 جهت دریافت با در دست داشتن مدراک شناسایی مالک شناسنامه یا کارت ملی و رونوشت فیش های واریزی به دفتر کانون مراجعه و تصفیه حساب نموده و سند دریافت نمایند. 1-سید حبیب آهار 2- 3- سعید و مجید نیک سرشت 4- صدیقه احمدی لو 5- .
پاو وینت کتاب مدیریت بازاری ( احمد روستا)پاو وینت-کتاب-مدیریت-بازاری -( -احمد-روستا) پاو وینت" کتاب مدیریت بازاری تألیف احمد روستا، عبدالحمید ابراهیمی و داور ونوس"، در حجم 355 اسلاید، بهمراه تصاویر و توضیحات کامل. این فایل شامل پاو وینت کل سیزده فصل این کتاب می باشد که هم می تواند به عنوان ارائه کلاسی و هم به عنوان خلاصه ای جامع و کامل فایل  پاو وینت بررسی روستای علی بیگلو (پروژه درس روستا)
عنوان اصلی محصول : پاو وینت بررسی روستای علی بیگلو (پروژه درس روستا)
سلام بر پژوهشگر گرامی ، شما برای فایل پاو وینت بررسی روستای علی بیگلو (پروژه درس روستا) به این صفحه هدایت شده اید.
برای این فایل و مشاهده توضیحات کامل آن روی دکمه زیر کلیک کنید:توضیحات مطلب کاش آن روزی که به انگیزه ساخت کلیپ بزرگداشت زنده یاد هما روستا به خانه اش رفتیم تا از میان حرف هایش، کلیپی هفت دقیقه ای است اج کنیم، با او درباره زندگی و آثارش بیش از یک ساعت هم کلام می شدیم تا امروز غبطه نخوریم و به خود نگوییم که چه حیف و ص سوس. مراسم زن شاهی
روز حکمرانی ن روستای آب اسک
آیینی در ستایش حاکمیت بانوان ایرانی
یک روز در ماه اردیبهشت این ن هستند که رئیس و فرمانروایند و همه امور روستا به رای آنها می چرخد.
هر سال یکی از روزهای اردیبهشت ماه رسم دیرینه "زن شاهی" یا "ورف چال" توسط اهالی روستای آب اسک قبل از شهرستان آمل برگزار می شود. معمولا این روز توسط بزرگان روستا انتخاب می شود.
در این روز ن روستا صبح زود، وقتی آفتاب هنوز طلوع نکرده بار سفر یک روزه مرادان را می بندند و اسپند دودکنان آنها را تا ورودی روستا بدرقه می کنند
در این روز هیچ مردی از پنج ساله تا ۵۰ ساله نباید در روستا بماند.
به دستور ملکه هیچ گردشگری به هیچ وجه نباید در روستا و هنگام برگزاری این مراسم از دوربین برداری یا عکاسی و یا موبایل استفاده کنند. .
خانواده های دیگری که اهالی به دیدن آنها می روند بیماری را در خانه نگهداری می کنند پس اولویت بعد عیادت از بیماران است. تبریک گفتن دخترهای نو عروس وظیفه عروس نمادین روستاست.
پادشاه روستا در این روز باید اختلافات و مشکلات ن روستا را حل کند به همین دلیل اگر زنی از دیگری شکایت دارد باید در ملاء عام مطرح کند تا مسئله حل شود.
اما از آن سو مردان روستا که صبح زود توسط خانواده بدرقه شدند یک روز را در کوههای اطراف سپری می کنند تا آنها هم بخش دیگری از این مراسم را با نام ورف چال را برگزار کنند. در این روز مردان روستا در دامنه کوه دماوند به محل ورف چال می رسند.
مردان روستا قطعات یخ زده برف را از کوهها جدا می کنند و هر به توانایی خود مقداری از قطعات آ ین برف زمستانی به جا مانده در طبیعت را در این چاله می ریزد و روی چاه را می پوشانند تا فصل تابستان که دامهای خود را برای چرا به این منطقه می آورند مقداری از این برف را آب کرده و برای آشامیدن استفاده کنند. به همت خیر گرانقدر روستا جناب آقای حاج احمد تنانی و با همکاری ت در روز پانزدهم مهرماه نود و پنج ، مراسم کلنگ زنی ساختمان جدید درمانگاه به همراه یک پانسیون پزشک با حضور خانم رئوفی ریاست محترم دانشکده علوم پزشکی لارستان و آقای نصر معاونت محترم بهداشتی دانشکده با هیئت همراه و هم. با سلام و عرض ادبسال95 نیز با تمام خوبیها و بدیهایش رو به اتمام است و امسال نیز به یاری و لطف شما وبلاک و صفحات وب این روستا بهترین بازدید را داشتند به طوری که موتور جستجوی گوگل نیز به همت شما عزیزان ,نام این روستا را برجسته ساخت و ما در بین روستاهای دیگر متمایز ساخت . همانطور که در ابتدای سال 95 وعده داده بودیم این وبلاک تمام تلاش خود را برای معرفی بهتر این روستا انجام داد و در سال96 نیز با یاری شما عزیزان در بارگزاری ویدیوها . ع های قدیمی , نماها و محیطهای جدید تلاش خواهد نمود تا لایق انچه هستیم را نظاره گر باشیم و این میسر نخواهد شد مگر با تلاش همه عزیزان در تمام عرصه هاتشکر می کنیم از کلیه عزیزانی که در مراسمات گوناگون در این روستا شرکت داشته اند و تشکر ویژه داریم از انی که در ساخت و پیشرفت این روستا سهیم بودند امیدوارم سال جدید سال پربرکت و خوبی باشدعیدتان مبارک
به مناسبت ولادت حضرت زینب(س)وروزپرستار،اعـضاء  سیار روستایی برازجان ازروستای «گزبلند» خانه بهداشت  روستای خودرابازدید د.  این برنامه که روز یکشنبه25بهمن94 و با هدف آشنایی   اعضاءباوظایف ومسؤلیت های خانه بهداشت روستا انجام   گرفت،پس ازمعرفی شخصیت حضرت زینب(س. روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان ابهر در استان زنجان ایران است. این روستا در دهستان ابهررود قرار دارد و براساس سرشماری مرکز آمار ایران در سال ۱۳۸۵ ، جمعیت آن ۷۰۳ نفر (۱۸۴خانوار) بوده است. اهالی این روستا، ترک ن ژاد و شیعه دوازده ی هستند و به زبان ترکی آذربایجانی صحبت می کنند. در لینک زیر می توانید کلیپی با عنوان" ده فرمان تبلیغات از دیدگاه احمد روستا" را دریافت نمایید. لینک دریافت بعد از دعوایی که بین روستا مهدی اباد با روستای اوین درگرفت شرایط روزبه رور بد تر شد و اب لوله کشی هر روز وهر هفته قطح شد مردم بیچاره گرفتار و سرگردان بودند هر روز سرگردان اداره ها و بخشداری فین بودند قضیه اب حل نشد تا این که بعد از رفت امد ها به دادگاه هنوز مردم بیچاره بدون آب روز. به مناسبت بزرگداشت سالروز ولادت حضرت رسول اکرم (ص) و و ولادت حضرت جعفر صادق (ع) مسابقه دو در دو رده سنی در روستا برگزار گردید

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] همزمان با سراسر کشور،در زمان مهلت نامنویسی متقاضیان ورود به عرصه انتخابات شوراهای شهر و روستا ،شاهد حضور متفاوت برخی از نامزدهای انتخابات شوراهای شهر و روستا در فرمانداری بویراحمد بودیم. این دشت سرسبز در قسمت غربی روستا قرار دارد و دارای باغ های سرسبزی است که حاصل دست های پینه بسته کشاورزان و باغداران ماضی بنی است از جمله باغ های این دشت باغ شاتوت است که وقف عام بوده و تابستان هر سال کام اهالی روستا و گردشگران را شیرین می کند.لازم به ذکر است که نام این دشت سرسبز . صنایع و کارخانه های روستا: چندین کارخانه بلوک زنی - یک کارخانه چای - دو کارخانه برنجکوبی و چهار مرکز جمع آوری شیر و همچنین یک کارگاه ریسندگی مشغول به فعالیت در این روستا می باشند. فهرست عناوین استعلام قیمت های روز یکشنبه مورخ 1396/03/28
استعلام قیمت پروژه زیرسازی و آسف روستا استعلام قیمت پروژه زیرسازی و آسف روستا استعلام قیمت پروژه دیوار ساحلی و پوشش کانال روستا استعلام قیمت ترانسمیتر تغییر زاویه استعلام قیمت ساخت کیج، بازوها و درام تیکنر استعلام قیمت .
روستای باغو کیش روستای باغو یکی از روستاهای قدیمی کیش است و در جنوب غربی این جزیره واقع شده است . حاصلخیزی این روستا در بین بومیان این منطقه زبانزد است . امروزه این روستای حاصلخیز به جز چند خانواده دامدار، سکنه ی چندانی ندارد . گذشته از جمعیت بومی ، طایفه ای غیر بومی به نام گودار (گودر) در جنوب شرقی این روستا مستقر شده اند که دارای رنگ پوست تیره و لهجه ای خاص می باشند . این طایفه، اغلب به کار رامشگری و نوازندگی و شکار روزگار می گذرانند . روستای باغو کیش علت نامگذاری این روستا یعنی همان باغو، به این دلیل است که در این روستا، پیرزنی ۱۰۰ ساله به نام ننه باغو از زمان پرتغالیها در کیش و در این روستا زندگی می کرده است . این منطقه به نام افسانه ی ننه باغو شهرت دارد . تور کیش هتل داریوش 96 روستای باغو کیش از اماکن جالب این روستا مسجدی به نام محمد است که بر روی دیوار این مسجد سال ۸۸۱ هجری قمری درج شده و گواه قدمت زندگی در این روستای زیباست . این منطقه، بسیار سرسبز بوده و انبوهی از انواع درختان بومی آن را در بر گرفته است . به منظور بهره برداری از این روستای قدیمی ، پارک دلیران در زمینی به وسعت ۶۰ تار در این منطقه احداث شده است . از شما دوستان عزیز می خواهیم اگر نظر شما بر خلاف نظر ماست رأی و نظر خود را برای ما ارسال نمایید تا با هیئت داوران در شور قرار دهیم و اگر لازم شد در مورد آرا تجدید نظر نماییم آژانسی ترین : مرحوم محرمعلی روستا (حسین) آشپز ترین : مرحوم لطف الله قلیچ تپه ای ترین : حمید روستا « حاج محمود. با وارد ش ت سنگین به تروریست های «جبهه النصره»، موفق به بازپس گیری چندین شهر و روستا در «ریف حماه شمالی» شد. چافجیر یکی از بخش های قدیمی و تاریخی شهر رودسر می باشد که جمعیت آن حدود 1510 نفر است.این روستا یک زاده به نام آقا سید ابراهیم(ع) دارد که میان مردم محل،شهر رودسر و روستاهای اطراف دارای احترام خاصی است.این روستا یازده شهید در دوران دفاع مقدس تقدیم به نظام ایران کرده...