آ ین خبر از فرودگاه مهرآباد و ره - اخبار روز

اخیرا وب سایت مسافرتی مشهور “edreams” با ارزش ی نظرات کاربران در رابطه با بیش از 65 هزار مورد از فرودگاه های سراسر دنیا، لیستی از 10 مورد از بهترین فرودگاه های جهان در سال 2016 میلادی را منتشر کرده است که درادامه به معرفی آنها می پردازیم. به گفته edreams، مبنای آنها برای ارزش ی این ف. 300 نفر از شهروندان نیویورکی با در ترمینال 4 فرودگاه جان اف کندی نیویورک خواهان شهروندان عراقی شدند که با توجه به فرمان اخیر ترامپ از سوی ان فرودگاه بازداشت شده بودند. طرح تری دی فرودگاه تاریخ ایجاد 03/04/2014 12:00:00 ق.ظ تعدادبرگ: تری دی طبق تصویر نمونه قیمت: 3000 تومان حجم فایل: 751 kb تعدادمشاهده 30

طرح تری دی فرودگاه olas از سانتیاگو کالاتراوا. تری دی طبق تصویر نمونهairport ارتفاع building in 3d.
کلمات کلیدی مرتبط:
طرح تری دی فرودگاه olas از سانتیاگو کالاتراوا. , ,تری دی طبق تصویر نمونه ,airport ارتفاع building in 3d. , برج , فرودگاه نظارت نظارت , فرودگاه , فرودگاه , flughafen , flugplatz , از aeroport l' , یک فرودگاه , aeroporto در راستای نوسازی ناوگان هواپیمایی ایران، چهار فروند از هواپیمای یداری شده از کارخانه هواپیماسازی ای تی آر، صبح روز 27 اردیبهشت ماه سال جاری در فرودگاه مهرآباد به فاصله 5 دقیقه به زمین نشستند. بر اساس قرارداد منعقد شده میان هما و کارخانه ای تی آر، 20 فروند از مدل atr72-600 که جدیدتری. تا ی فرودگاه توجه چند مطلب در مورد سفر. زود به فرودگاه بروید آرام باشید و حواس خود را جمع کنید مراقب چمدان خود باشید سبک سفر کنید مراقب ان باشید پول خود را در فرودگاه معاوضه نکنید جلوی چشم عموم پول زیاد از کیف خود خارج نکنید سعی کنید شاد باشید و لذت ببرید. جهت رزرو تا ی با شماره ه. تا ی فرودگاه توجه چند مطلب در مورد سفر. زود به فرودگاه بروید آرام باشید و حواس خود را جمع کنید مراقب چمدان خود باشید سبک سفر کنید مراقب ان باشید پول خود را رد فرودگاه معاوضه نکنید جلوی چشم عموم پول زیاد از کیف خود خارج نکنید سعی کنید شاد باشید و لذت ببرید. جهت رزرو تا ی با شماره ه. تا ی فرودگاه توجه چند مطلب در مورد سفر. زود به فرودگاه بروید آرام باشید و حواس خود را جمع کنید مراقب چمدان خود باشید سبک سفر کنید مراقب ان باشید پول خود را در فرودگاه معاوضه نکنید جلوی چشم عموم پول زیاد از کیف خود خارج نکنید سعی کنید شاد باشید و لذت ببرید. جهت رزرو تا ی با شماره ه.
فرمانده نیروی هوایی عمان از پایگاه شهید لشکری بازدید کرد به نقل از روابط عمومی نهاجا، فرمانده نیروی هوایی عمان و هیئت همراه، با حضور در پایگاه شهید لشکری مهرآباد از بخش های مختلف این پایگاه بازدید کرد. خلبان محمد تسویه چی فرمانده پایگاه شهید لشکری در دیدار با سرلشکر مطر علی مطر العبیدانی فرمانده نیروی هوایی عمان ضمن عرض خیر مقدم به بیان تاریخچه این پایگاه پرداخت.وی با بیان اینکه این پایگاه در سال 1941 میلادی تاسیس شده است، گفت: رشد هوانوردی و عضویت ایران در ایکائو منجر به رشد روز افزون صنعت ترابری هوایی، مسافری و باری در فرودگاه اصلی ایران(مهرآباد) شد.فرمانده پایگاه شهید لشکری با اشاره به تنوع هواپیماهای موجود، اعم از میگ 29، هواپیما های سوخت رسان، باربری و شناسایی بویینگ 707 و 747، هواپیماهای سی 130، جت فال و ... افزود: کارکنان فنی متعهد و متخصص این پایگاه توانمندی تعمیرات اساسی و بازآماد کلیه هواپیماها را دارا هستند.وی در ادامه اظهار داشت: رژه هوایی 29 فروردین که از سوی بنیان گذار کبیر انقلاب ی ایران روز نامیده شد، هرساله با محوریت پایگاه شهید لشکری انجام می شود بر اساس اعلام مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها، ۱۱ فرودگاه کشور در ایام نوروز سال ۹۶ به مسافران اینترنت رایگان ارائه می‌دهند. پلان فرودگاه rss feed. پلان فرودگاهپلان فرودگاه – فروشگاه فایل دانش آموز x این مطالب را نیز ببینید! دسته: فایلهای با ارزش سایر رشته ها بازدید: 1 بار فرمت فایل: doc حجم فایل: ... برای توضیحات بیشتر و کلیک کنید خبرگزاری فارس: دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی با تأکید بر اینکه شرکت های ایرانی برای توقف پروازهای خود به فرودگاه نجف مصمم هستند، اعمال نرخ های غیرمنطقی از سوی این فرودگاه خصوصی را دلیل اخذ این تصمیم جمعی دانست و گفت: روز آینده هیأت عراقی برای مذاکره با شرکت ها درباره فرودگاه ن.
فرمانده نیروی هوایی عمان از پایگاه شهید لشکری بازدید کرد به نقل از روابط عمومی نهاجا، فرمانده نیروی هوایی عمان و هیئت همراه، دیروز با حضور در پایگاه شهید لشکری مهرآباد از بخش های مختلف این پایگاه بازدید کرد. خلبان محمد تسویه چی فرمانده پایگاه شهید لشکری در دیدار با سرلشکر مطر علی مطر العبیدانی فرمانده نیروی هوایی عمان ضمن عرض خیر مقدم به بیان تاریخچه این پایگاه پرداخت. وی با بیان اینکه این پایگاه در سال 1941 میلادی تاسیس شده است، گفت: رشد هوانوردی و عضویت ایران در ایکائو منجر به رشد روز افزون صنعت ترابری هوایی، مسافری و باری در فرودگاه اصلی ایران(مهرآباد) شد. فرمانده پایگاه شهید لشکری با اشاره به تنوع هواپیماهای موجود، اعم از میگ 29، هواپیما های سوخت رسان، باربری و شناسایی بویینگ 707 و 747، هواپیماهای سی 130، جت فال و ... افزود: کارکنان فنی متعهد و متخصص این پایگاه توانمندی تعمیرات اساسی و بازآماد کلیه هواپیماها را دارا هستند. وی در ادامه اظهار داشت: رژه هوایی 29 فروردین که از سوی بنیان گذار کبیر انقلاب ی ایران روز نامیده شد، هرساله با محوریت پایگاه شهید لشکری انجام می شود.

فرمانده نیروی هوایی عمان از پایگاه شهید لشکری بازدید کرد به نقل از روابط عمومی نهاجا، فرمانده نیروی هوایی عمان و هیئت همراه، دیروز با حضور در پایگاه شهید لشکری مهرآباد از بخش های مختلف این پایگاه بازدید کرد. خلبان محمد تسویه چی فرمانده پایگاه شهید لشکری در دیدار با سرلشکر مطر علی مطر العبیدانی فرمانده نیروی هوایی عمان ضمن عرض خیر مقدم به بیان تاریخچه این پایگاه پرداخت. وی با بیان اینکه این پایگاه در سال 1941 میلادی تاسیس شده است، گفت: رشد هوانوردی و عضویت ایران در ایکائو منجر به رشد روز افزون صنعت ترابری هوایی، مسافری و باری در فرودگاه اصلی ایران(مهرآباد) شد. فرمانده پایگاه شهید لشکری با اشاره به تنوع هواپیماهای موجود، اعم از میگ 29، هواپیما های سوخت رسان، باربری و شناسایی بویینگ 707 و 747، هواپیماهای سی 130، جت فال و ... افزود: کارکنان فنی متعهد و متخصص این پایگاه توانمندی تعمیرات اساسی و بازآماد کلیه هواپیماها را دارا هستند. وی در ادامه اظهار داشت: رژه هوایی 29 فروردین که از سوی بنیان گذار کبیر انقلاب ی ایران روز نامیده شد، هرساله با محوریت پایگاه شهید لشکری انجام می شود. فرمانده نیروی هوایی عمان از پایگاه شهید لشکری بازدید کرد به نقل از روابط عمومی نهاجا، فرمانده نیروی هوایی عمان و هیئت همراه، دیروز با حضور در پایگاه شهید لشکری مهرآباد از بخش های مختلف این پایگاه بازدید کرد. خلبان محمد تسویه چی فرمانده پایگاه شهید لشکری در دیدار با سرلشکر مطر علی مطر العبیدانی فرمانده نیروی هوایی عمان ضمن عرض خیر مقدم به بیان تاریخچه این پایگاه پرداخت.وی با بیان اینکه این پایگاه در سال 1941 میلادی تاسیس شده است، گفت: رشد هوانوردی و عضویت ایران در ایکائو منجر به رشد روز افزون صنعت ترابری هوایی، مسافری و باری در فرودگاه اصلی ایران(مهرآباد) شد.فرمانده پایگاه شهید لشکری با اشاره به تنوع هواپیماهای موجود، اعم از میگ 29، هواپیما های سوخت رسان، باربری و شناسایی بویینگ 707 و 747، هواپیماهای سی 130، جت فال و ... افزود: کارکنان فنی متعهد و متخصص این پایگاه توانمندی تعمیرات اساسی و بازآماد کلیه هواپیماها را دارا هستند.وی در ادامه اظهار داشت: رژه هوایی 29 فروردین که از سوی بنیان گذار کبیر انقلاب ی ایران روز نامیده شد، هرساله با محوریت پایگاه شهید لشکری انجام می شود. ۳۶ سال پیش در این ساعات فرودگاه مهرآباد تهران بمب باران شد و رسما جنگ تحمیلی علیه ایران از طرف صدام آغاز گردید. 31 شهریور 1359 علاوه بر #فرودگاه_مهرآباد، تعدادی بمب نیز در شهرک اکباتان فرود آمد #سعید_صادقی برای نخستین بار ع هایش از بمباران تهران در 31 شهریور 1359 را برای انتشار همگانی. تظاهرات ضد فرمان ترامپ علیه مهاجران که از فرودگاه جان اف کندی نیویورک آغاز شده بود به سایر فرودگاه های گسترش یافت.     بازگشت   بازگشت به میهن و آغاز دهه فجر دهه فجر -دههٔ فجر انقلاب ی به روزهای ۱۲ تا ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ گفته می شود که طی آن آیت الله بعد از تبعید پانزده ساله در دوازدهم بهمن سال ۱۳۵۷ به ایران وارد و در نهایت با اعلام بی طرفی شاهنشاهی، سلطنت پهلوی در بیست و دوم بهمن ماه منقرض شد . پروازهای فرودگاه سبزوار افزایش یافت سبزوار- ایرنا- مدیر فرودگاه سبزوار گفت: پروازهای این فرودگاه از پنچ پرواز رفت و برگشت به مقصد تهران به هفت پرواز در هفته افزایش یافت.
علی اصغر روشن بین روز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پیش از این فرودگاه سبزوار پنج پرواز رفت و برگشت فقط در روزهای شنبه، دوشنبه، چهارشنبه و به مقصد تهران داشت.
وی ادامه داد: با پیگیری نمایندگان مردم سبزوار در مجلس شورای ی و مسئولان شهرستان جهت توسعه ناوگان حمل و نقل هوایی دو پرواز شرکت هواپیمایی آتا در روزهای یکشنبه و پنجشنبه نیز راه اندازی شد.
مدیر فرودگاه سبزوار گفت: از این پس روزانه یک پرواز رفت و برگشت به مقصد تهران از این فرودگاه انجام می شود. شرکتهای هواپیمایی آسمان و آتا هر کدام 2دو پرواز و شرکت هواپیمایی ماهان سه پرواز را در هفته بر عهده دارند.
فرودگاه سبزوار تنها فرودگاه فعال در غرب اسان رضوی با مساحت 328 تار در فاصله هشت کیلومتری جنوب غربی این شهر ر قرار دارد. این فرودگاه سال 1383 فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. سبزوار در 230 کیلومتری غرب مشهد و 700 کیلومتری تهران واقع است.

کاردار سفارت آلمان در تهران از توافق امور زیربنایی آلمان و راه و شهرسازی ایران در خصوص همکاری برای تجهیز فرودگاه ها و خطوط ریلی و جاده ای در ایران، گفت: فرودگاه تبریز دومین پروژه بزرگی بود. دادگستری استان قم با صدور تکذبیه ای نسبت به انتشار خبر "قلع و قمع فرودگاه قم" واکنش نشان داد. سنگاپور؛بزرگترین آبشار س وشیده در بهترین فرودگاه شیشه ای جهان+ع سنگاپور؛بزرگترین آبشار س وشیده در بهترین فرودگاه شیشه ای جهان+ع بهترین فرودگاه جهان در آینده، یک سازه عظیم شیشه ای و فولادی است که در 10 طبقه احداث خواهد شد. فرودگاه «jewel changi» سنگاپور سال 2014 بعنوان بهترین فرودگاه جهان معرفی شد؛ مسئولان قصد دارند با توسعه این فرودگاه، ظرفیت جابجایی مسافر را از 17.7 میلیون به 24 میلیون مسافر افزایش دهند. در پروژه گسترش ظرفیت فرودگاه، ترمینال جدیدی در کنار ترمینال فعلی ساخته شده و تا سال 2018 به بهره برداری خواهد رسید. در این پروژه 726 میلیون دلاری، یک سازه عظیم شیشه ای و فولادی در مساحتی بالغ بر 130 هزار مترمربع در پنج طبقه روی سطح و پنج طبقه زیر سطح ساخته خواهد شد. یکی از اصلی ترین ویژگی های این فرودگاه، آوردن عناصر خارجی به محیط داخل فرودگاه است. قرار است بزرگترین آبشار س وشیده جهان در وسط ترمینال فرودگاه ساخته شود. استفاده از پوشش گیاهی و فضای سبز به همراه تابش نور خورشید از طریق بدنه و سقف شیشه ای یکی دیگر از ویژگی های طراحی این فرودگاه است. احداث فروشگاه های پیشرفته در کنار ساخت یک هتل با 130 اتاق، بخش دیگری از پروژه ساخت ترمینال جدید فرودگاه «jewel changi» سنگاپور است. آبشار س وشیده در فرودگاه شیشه ایآبشار س وشیده در فرودگاه شیشه ایآبشار س وشیده در فرودگاه شیشه ایآبشار س وشیده در فرودگاه شیشه ایآبشار س وشیده در فرودگاه شیشه ایآبشار س وشیده در فرودگاه شیشه ای فرودگاه مشهد در ۲ روز اخیر نمایی از مظلومیت مردم و بی ت مسافران برای رسیدن به سراسر کشور بوده و ی هم پاسخگوی مشکلات ایجاد شده نیست تا شاید مردم فراموش کنند.
بازگشت به میهن و آغاز دهه فجر
دهه فجر -دههٔ فجر انقلاب ی به روزهای ۱۲ تا ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ گفته می شود که طی آن آیت الله بعد از تبعید پانزده ساله در دوازدهم بهمن سال ۱۳۵۷ به ایران وارد و در نهایت با اعلام بی طرفی شاهنشاهی، سلطنت پهلوی در بیست و دوم بهمن ماه منقرض شد و انقلاب ی ایران به پیروزی رسید. بازگشت به میهن با گسترش قیام مردم و وج شاه از ایران، شاپور بختیار به عنوان آ ین و تنها امید رژیم پهلوی و سردمداران غربی پشتیبان این رژیم، به عنوان نخست باقی مانده بود. در طرف مقابل تظاهرات مردم هر روز پر ر و مصمم تر می شد و شعار استقلال، ، بعنوان اصلی ترین خواسته مردم در نهضت انقل به ی مطرح می شد. که شرط ورود خود را به کشور، وج شاه، اعلام کرده بودند، با فرار شاه در 26 دی 1357، تصمیم به بازگشت گرفتند. قرار بود این رجعت تاریخی در روز پنجشنبه پنجم بهمن 1357 انجام گیرد اما بختیار، با بستن فرودگاه ها مانع از انجام این امر شد. با انتشار خبر بسته شدن فرودگاهها، مردم خشمگین به خیابان ها ریخته و با تحصن و شعارهای کوبنده، ت بختیار را تحت فشار شدیدی قرار دادند. در همین زمان رئیس شورای سلطنت، سید جلال تهرانی، در پاریس ضمن استعفا خدمت ، اعلام کرد که شورای سلطنت غیر قانونی است. سرانجام، تحصن ها و تظاهرات عظیم مردم بختیار را مجبور کرد، فرودگاه ها را باز کند. کارکنان اعتص تلویزیون اعلام د برای ضبط و پخش مستقیم مراسم آماده اند. فرودگاه مهرآباد آماده استقبال از پرواز انقلاب بود. روز 12 بهمن 1357، پرشکوه ترین استقبال تاریخی رقم خورد و هواپیمای ایرفرانس در حوالی ساعت 9 صبح در فرودگاه مهرآباد نشست و حضرت ، با قلبی آرام و مطمئن پس از 15 سال هجرت، پا به خاک میهن ی گذاشتند. صدها خبرنگار و عکاس و بردار به ثبت این رویداد تاریخی پرداختند. جمعیت استقبال کننده در طول 33 کیلومتر از فرودگاه تا بهشت زهرا که مقصد بعدی بود. بین 4 تا 8 میلیون نفر تخمین زده می شد. از فرودگاه مستقیما به بهشت زهرا رفتند و ضمن ادای احترام به ی انقلاب ی، سخنرانی تاریخی خود را در آنجا ایراد د. در این سخنرانی نخست ی شاپور بختیار را غیر قانونی اعلام کرده و فرمودند: «من به پشتیبانی این ملت ت تعیین می کنم.» بدین ترتیب از ورود ده روز تاریخی که بعدها دهه فجر انقلاب ی نام گرفت، سپری شد تا طومار رژیم پهلوی و 2500 سال استبداد شاهنشاهی برای همیشه در هم تنیده شود. حملات موشکی پهپادهای یمنی به فرودگاه بین المللی دبی
شبکه ای المسیره یمن کمی پیش از حمله هوایی پهپاد صماد 3 به فرودگاه بین المللی دبی خبر داد. ادامه مطلب... بندرعباس- ایرنا- مدیرکل فرودگاه های هرمزگان از برگزاری رزمایش طرح اضطراری با حضور سازمان های امداد رسان و نهادهای درگیر در امر سوانح هوایی در فرودگاه بین المللی بندرعباس خبر داد. ادامه: برگزاری رزمایش طرح اضطراری در فرودگاه بین المللی بندرعباس 83 میلیون و 600 هزار مسافر در سال 2016 از فرودگاه بین المللی دبی استفاده د.... v.l.p اولین رزرواسیون تا ی فرودگاه بین المللی 02155719246 اگر قصد عزیمت به فرودگاه امتام را دارید با اتومبیلهای تویوتا کمری بصورت شبانه روزی در خدمت هم وطنان گرامی میباشیم شماره های رزرو شبانه روزی میباشد 02155719246 02155767937 09128406220 09194110663

حمله هوایی رژیم صهیونیستی به فرودگاه تی ۴ نیرو های دفاع ملی می گویند سامانه دفاع موشکی بعد از ظهر روز یک شنبه چند موشک را به سمت یک هواپیما در ریف استان حمص شلیک کرده است. به گفته رسانه های سوری این هواپیما از منطقه نف به سمت فرودگاه تی ۴ در ریف استان حمص پرواز کرده است. تلویزیون تی ضمن تأیید خبر حمله به فرودگاه نظامی تی ۴ گفته است سامانه پ ندی اس۲۰۰ با موفقیت مانع از حمله به فرودگاه شده است. تلویزیون تی خبر داد، در پی حمله ناموفق جنگنده ی، ۴ الی ۶ موشک به اطراف فرودگاه تی ۴ اصابت کرده که صرفا منجر به خسارت های مادی محدودی شده است.

حمله هوایی رژیم صهیونیستی به فرودگاه تی ۴ نیرو های دفاع ملی می گویند سامانه دفاع موشکی بعد از ظهر روز یک شنبه چند موشک را به سمت یک هواپیما در ریف استان حمص شلیک کرده است. به گفته رسانه های سوری این هواپیما از منطقه نف به سمت فرودگاه تی ۴ در ریف استان حمص پرواز کرده است. تلویزیون تی ضمن تأیید خبر حمله به فرودگاه نظامی تی ۴ گفته است سامانه پ ندی اس۲۰۰ با موفقیت مانع از حمله به فرودگاه شده است. تلویزیون تی خبر داد، در پی حمله ناموفق جنگنده ی، ۴ الی ۶ موشک به اطراف فرودگاه تی ۴ اصابت کرده که صرفا منجر به خسارت های مادی محدودی شده است. به نقل از روابط عمومی نهاجا، فرمانده نیروی هوایی عمان و هیئت همراه، دیروز با حضور در پایگاه شهید لشکری مهرآباد از بخش های مختلف این پایگاه بازدید کرد. خلبان محمد تسویه چی فرمانده پایگاه شهید لشکری در دیدار با سرلشکر مطر علی مطر العبیدانی فرمانده نیروی هوایی عمان ضمن عرض خیر مقدم به بیان تاریخچه این پایگاه پرداخت. وی با بیان اینکه این پایگاه در سال 1941 میلادی تاسیس شده است، گفت: رشد هوانوردی و عضویت ایران در ایکائو منجر به رشد روز افزون صنعت ترابری هوایی، مسافری و باری در فرودگاه اصلی ایران(مهرآباد) شد. فرمانده پایگاه شهید لشکری با اشاره به تنوع هواپیماهای موجود، اعم از میگ 29، هواپیما های سوخت رسان، باربری و شناسایی بویینگ 707 و 747، هواپیماهای سی 130، جت فال و ... افزود: کارکنان فنی متعهد و متخصص این پایگاه توانمندی تعمیرات اساسی و بازآماد کلیه هواپیماها را دارا هستند. وی در ادامه اظهار داشت: رژه هوایی 29 فروردین که از سوی بنیان گذار کبیر انقلاب ی ایران روز نامیده شد، هرساله با محوریت پایگاه شهید لشکری انجام می شود.
فرمانده نیروی هوایی عمان از پایگاه شهید لشکری بازدید کرد عراق در بیانیه ای اعلام کرد، نیروهای عراقی در پیشروی استراتژیک بعد از طرد از یک روستا همزمان با آغاز سومین روز عملیات به ورودی های پادگان الغزلانی و اطراف فرودگاه موصل رسیدند. آنها قصد دارند از این فرودگاه به عنوان پایگاه خود برای حملات در غرب موصل استفاده کنند. فرودگاه بین المللی آنتالیا اولین مکانی است که گردشگران تور آنتالیا در خاک ترکیه سفر خود را از آن شروع می کنند . این فرودگاه در سال 1998 تاسیس شده و از آن زمان تا کنون میزبان پروازهای بسیاری از فرودگاههای داخلی و خارجی می باشد . فرودگاه آنتالیا تا مرکز شهر 13 کیلومتر فاصله دارد و دارای فری شاب ، داروخانه ، کرایه اتومبیل ، رزرواسیون هتل ، ویلچر برای افراد سالمند ، سرویس بهداشتی عمومی ، پارکینگ و خدمات عمومی می باشد .

سه پایانه در این فرودگاه وجود دارد : ترمینال 1 ، ترمینال 2 و ترمینال داخلی . از نوامبر سال 2015 فقط ترمینال 2 و ترمینال داخلی این فرودگاه قابل استفاده بود و ترمینال 1 به دلیل انجام عملیات نوسازی بسته شده بود اما در اکتبر 2016 این ترمینال بازگشایی شد و ترمینال شماره 2 برای نوسازی و تعمیر بسته شد . این فرودگاه از زمان تاسیس تا کنون سالانه میلیون ها مسافر با پروازهای داخلی و خارجی آن جابجا می گردند هرچند که در برخی از سال ها تعداد مسافران کاهش و یا افزایش یافته است .


فرودگاه بین المللی شهر آنتالیا در سال 2011 توسط شورای بین المللی فرودگاه ها به عنوان بهترین فرودگاه اروپا انتخاب شد . این فرودگاه از نظر تعداد مسافر جا به جا شده در سال 2015 میلادی جایگاه سومین فرودگاه پرتردد ترکیه و پانزدهمین فرودگاه پرتردد اروپا را به دست آورده است . ستاره اسپانیایی السد قطر به محض ورود به فرودگاه با استقبال قابل توجه هواداران اش مواجه شد. هواپیمای این پرواز بویینگ md بود. بازداشت گلشیفته فراهانی در فرودگاه
دفتر سخنگوی ناجا اعلام کرد: خبر منتشره در فضای مجازی مبنی ب د ورود گلشیفته فراهانی در روز جاری با پاسپورت جعلی و لباس مبدل به کشور ودستگیری وی توسط پلیس فرودگاه کذب است و صحت قانونی ندارد .

ادامه مطلب همراهان حاجیان تهرانی برای بدرقه فرودگاه نروند!؟ بعثه ی: ممنوعیت مراسم بدرقه زائران حج در فرودگاه های کشور صحت ندارد و در خبرها به اشتباه منع شده است. برای جلوگیری از تراکم جمعیت در فرودگاه تهران و کند روند وج زائران فقط در استان تهران تصمیم گرفته شده است تا مراسم بدرقه در حسی. آنکارا- ایرنا- سازمان هواپیمایی ترکیه اعلام کرد: تعدادی از اتباع هفت کشور مسلمان که در فرودگاه آتاتورک استانبول قصد مسافرت به کشور را داشتند، از سوار شدن به هواپیما منع شدند. ادامه: ممانعت از سفر به مقصد در فرودگاه استانبول پلیس ملی فرانسه از تخلیه فرودگاه اورلی شهر پاریس و کشته شدن فرد مهاجم خبر داد. این در حالی است که پروازها از فرودگاه اورلی متوقف شده و برخی از پروازها به فرودگاه شارل دوگل در شمال پاریس منتقل شده است. عراق در بیانیه ای اعلام کرد، نیروهای عراقی در پیشروی استراتژیک بعد از طرد از یک روستا در روز دوشنبه به اطراف فرودگاه موصل رسیدند. آنها قصد دارند از این فرودگاه به عنوان پایگاه خود برای حملات در غرب موصل استفاده کنند. این نوشته آپدیت می شود 18 آبان - یک فروند هواپیمای بوئینگ 737 سری 500 با رجیستر ur-cpj توسط شرکت آتا وارد کشور شد. این هواپیما که تولید سال 1998 است و 18 سال سن دارد، پیش از این، برای شرکت روسی transaero که سال گذشته اعلام ورش تگی کرد، پرواز می کرد . 22 مهر - شرکت کیش ایر در این روز یک فروند هواپیم.