آ ین خبر از طرح نصب ردیاب بر روی خودروها - اخبار روز

تولید خودرو برقی در دستور کار پرشین خودرو: معاون طراحی و توسعه محصول و پلت فرم شرکت ایران خودرو از عرضه نخستین خودروهای برقی و هیبریدی این شرکت روی پلت فرم جدید از سال ۱۴۰۰ خورشیدی (۲۰۲۱ میلادی) خبر داد. به نقل از ایرنا، کامران سپهری افزود: تولید ۲ مدل خودرو برقی و هیبریدی با پلت.
به گزارش خبر فوری به نقل از تسنیم ، بازار امروز ید و فروش خودروهای داخلی نسبت به هفته گذشته با افزایش 100 تا 500 هزار تومانی قیمت ها روبه رو است. فعالان بازار دلیل افزایش قیمت ها را عرضه مدل 97 خودروها و نزدیک شدن به ماه های پایانی سال می دانند. البته هنوز در برخی از خودروها مانند ساندرو استپ وی و دنا پلاس شاهد اختلاف 4 تا 9 میلیون تومانی از کارخانه تا بازار هستیم.در معاملات امروز بازار پژو پارس با افزایش 500 هزار تومانی با قیمت 39 میلیون و 100 هزار تومان به فروش می رسد. علاوه بر این پژو 405 هم با افزایش 200 هزار تومانی با قیمت 30 میلیون و 600 هزار تومان، پژو 206 مدل v8 با افزایش 200 هزار تومانی با قیمت 40 میلیون تومان معامله می شود. همچنین خودروی پژو 207 هم با قیمت 53 میلیون و 200 هزار تومان، تندر پلاس اتوماتیک 53 میلیون و 300 هزار تومان قیمت گذاری شده است.
ادامه خبر
ردی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب همسر ردی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب همسر معرفی نرم افزار: ادامه مطلب ردیاب ها موارد استفاده متعددی دارند.
ردیاب آفلاین : برای استفاده از آ ین وضعیت دقیق متحرک مکان و سرعت از ردیاب آفلاین استفاده میشودو همچنین ردیاب ها به دو نوع دارای حافظه داخلی و حافظه ی خارجی برای ذخیره داده ها تقسم میشوند. ردیاب های راهنمایی و رانندگی جز ای. یکی از معضلات و ناهنجاری های پستی های مزمن فرهنگی ایران که در نسل های مختلف ان دیده شده و هنوز هم ریشه کن نشده بحث ی بکمک خودروهاست بدین صورت که همه مردم کم بیش ی و ایجاد ناهنجاری راه بندان این خودروها را برای دنبال تعقیب نوامیس مردم دیده اند این افراد هم روند ترافیک خیابان ها ر. شکایت یکی از کارکنان سابق فراری از این شرکت می‌تواند پیامدهایی برای این کمپانی داشته باشد. 2 سال قبل در: اخبار, حمل و نقل, گجت ها و تکنولوژی های نو, گوگلبدون نظر آقای chris urmson مدیر بخش خودروهای خودران گوگل، امروز با ارسال پستی اعلام کرد طی ۶ سال گذشته خودروهای خودران گوگل تنها ۱۱ تصادف جزئی داشته اند. وی که در پاسخ به پرسش های مطرح شده در رابطه با برنامه گوگل برای امنیت م. ردیاب خودرو روپتلا ruptela fm pro4 این نوع ردیاب (gps) برای وسیایل نقلیه سنگین به کار برده میشود. این دستگاه برای نظارت کنترل خودروها، محل، مسیر، مسافت پیموده شده، سرعت و همچنین می تواند اطلاعات را از پروتکل های canbus استاندارد بخواند. این دستگاه دارای 4 پورت دیجیتال و 2 پورت آنالوگ می باشد. از جمله ویژگیهای این سخت افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد: الگوریتم های هوشمند و بهینه برداشت وارسال اطلاعات به سرور و همچنین ورودی های متنوع برای ارتباط با سنسور ها و سخت افزارهای جانبی و همچنین طراحی صنعتی و محافظت در برابر تغییرات ولتاژ زیاد از جمله ویژگی های این سخت افزار است. قابلیت های ردیاب خودرو روپتلا ruptela fm pro4 ردی و نظارت بر رانندگیخواندن داده های کامپیوتری بروی canbusنظارت بر سوخت و دمارا ار های نظارت و کنترل حمل و نقل شخصی(تشخیص پیشرفته رفتارهای رانندگی مثل ترمز شدید، شتاب شدید و پیچ های شدید خودرو)بهبود امنیت و بی حرکت مسدود شدن زنگ از راه دورثبت نام شناسایی رانندهالگوریتم های هوشمند برداشت داده بر اساس زمان، فاصله، زاویه و رویدادهاالگوریتم هوشمند اتصال به شبکه gprs صرفه جویی در ترافیک gprsپشتیبانی چند سنسور همزمان بر روی ورودی 1-wireقابلیت تعریف ۱۲۰راننده در لیست مجاز i on reader یا rfid برای شناسایی و اعتبارسنجی راننده یا مسافران خودرودارای حافظه داخلی برای ذخیره حداقل ۱۶۰۰۰ رکورد و همچنین امکان نصب کارت حافظه micro sd تا ۳۲گیگابایت برای ذخیره اطلاعات درمواقع عدم آنتن دهی یا قطعی شبکهدارای اینترفیس ارتباطی rs232 و rs485جهت ارتباط با دستگاه های جانبیقابلیت نصب دو سیم کارت همزمانقابلیت تعریف رویدادها برای سنسورهای متصل به سخت افزار ردیاب درون محدوده های جغرافیایی تعریف شدهقابلیت اعمال تنظیمات از طریق sms و gprs وusbمصرف انرژی پایین و مجهز به باتری لیتیوم-پلیمری li-pol 1050mah , 3.7v
ردیاب خودرو روپتلا ruptela fm pro4 این نوع ردیاب (gps) برای وسیایل نقلیه سنگین به کار برده میشود. این دستگاه برای نظارت کنترل خودروها، محل، مسیر، مسافت پیموده شده، سرعت و همچنین می تواند اطلاعات را از پروتکل های canbus استاندارد بخواند. این دستگاه دارای 4 پورت دیجیتال و 2 پورت آنالوگ می باشد. از جمله ویژگیهای این سخت افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد: الگوریتم های هوشمند و بهینه برداشت وارسال اطلاعات به سرور و همچنین ورودی های متنوع برای ارتباط با سنسور ها و سخت افزارهای جانبی و همچنین طراحی صنعتی و محافظت در برابر تغییرات ولتاژ زیاد از جمله ویژگی های این سخت افزار است. قابلیت های ردیاب خودرو روپتلا ruptela fm pro4 ردی و نظارت بر رانندگیخواندن داده های کامپیوتری بروی canbusنظارت بر سوخت و دمارا ار های نظارت و کنترل حمل و نقل شخصی(تشخیص پیشرفته رفتارهای رانندگی مثل ترمز شدید، شتاب شدید و پیچ های شدید خودرو)بهبود امنیت و بی حرکت مسدود شدن زنگ از راه دورثبت نام شناسایی رانندهالگوریتم های هوشمند برداشت داده بر اساس زمان، فاصله، زاویه و رویدادهاالگوریتم هوشمند اتصال به شبکه gprs صرفه جویی در ترافیک gprsپشتیبانی چند سنسور همزمان بر روی ورودی 1-wireقابلیت تعریف ۱۲۰راننده در لیست مجاز i on reader یا rfid برای شناسایی و اعتبارسنجی راننده یا مسافران خودرودارای حافظه داخلی برای ذخیره حداقل ۱۶۰۰۰ رکورد و همچنین امکان نصب کارت حافظه micro sd تا ۳۲گیگابایت برای ذخیره اطلاعات درمواقع عدم آنتن دهی یا قطعی شبکهدارای اینترفیس ارتباطی rs232 و rs485جهت ارتباط با دستگاه های جانبیقابلیت نصب دو سیم کارت همزمانقابلیت تعریف رویدادها برای سنسورهای متصل به سخت افزار ردیاب درون محدوده های جغرافیایی تعریف شدهقابلیت اعمال تنظیمات از طریق sms و gprs وusbمصرف انرژی پایین و مجهز به باتری لیتیوم-پلیمری li-pol 1050mah , 3.7v
ردیاب خودرو روپتلا ruptela fm pro4 این نوع ردیاب (gps) برای وسیایل نقلیه سنگین به کار برده میشود. این دستگاه برای نظارت کنترل خودروها، محل، مسیر، مسافت پیموده شده، سرعت و همچنین می تواند اطلاعات را از پروتکل های canbus استاندارد بخواند. این دستگاه دارای 4 پورت دیجیتال و 2 پورت آنالوگ می باشد. از جمله ویژگیهای این سخت افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد: الگوریتم های هوشمند و بهینه برداشت وارسال اطلاعات به سرور و همچنین ورودی های متنوع برای ارتباط با سنسور ها و سخت افزارهای جانبی و همچنین طراحی صنعتی و محافظت در برابر تغییرات ولتاژ زیاد از جمله ویژگی های این سخت افزار است. قابلیت های ردیاب خودرو روپتلا ruptela fm pro4 ردی و نظارت بر رانندگیخواندن داده های کامپیوتری بروی canbusنظارت بر سوخت و دمارا ار های نظارت و کنترل حمل و نقل شخصی(تشخیص پیشرفته رفتارهای رانندگی مثل ترمز شدید، شتاب شدید و پیچ های شدید خودرو)بهبود امنیت و بی حرکت مسدود شدن زنگ از راه دورثبت نام شناسایی رانندهالگوریتم های هوشمند برداشت داده بر اساس زمان، فاصله، زاویه و رویدادهاالگوریتم هوشمند اتصال به شبکه gprs صرفه جویی در ترافیک gprsپشتیبانی چند سنسور همزمان بر روی ورودی 1-wireقابلیت تعریف ۱۲۰راننده در لیست مجاز i on reader یا rfid برای شناسایی و اعتبارسنجی راننده یا مسافران خودرودارای حافظه داخلی برای ذخیره حداقل ۱۶۰۰۰ رکورد و همچنین امکان نصب کارت حافظه micro sd تا ۳۲گیگابایت برای ذخیره اطلاعات درمواقع عدم آنتن دهی یا قطعی شبکهدارای اینترفیس ارتباطی rs232 و rs485جهت ارتباط با دستگاه های جانبیقابلیت نصب دو سیم کارت همزمانقابلیت تعریف رویدادها برای سنسورهای متصل به سخت افزار ردیاب درون محدوده های جغرافیایی تعریف شدهقابلیت اعمال تنظیمات از طریق sms و gprs وusbمصرف انرژی پایین و مجهز به باتری لیتیوم-پلیمری li-pol 1050mah , 3.7v ارزان قیمت ترین و البته بهترین ردیاب شخصی !
چرا ردیاب شخصی gp026 در نوع خود جزء بهترین ردیاب شخصی بازار است. در این مقاله قصد داریم به صورت صریح و مختصر به ویژگی های این ردیاب بپردازیم و آن را نقد کنیم.
ردیاب شخصی gp026 -ردیاب شخصی-ردیاب و شنود-ردیاب کوچک-ردیاب دوچرخه-ردیاب افرا د-جی پی اس شخصی-ردیاب ک ن-ردیاب جاسوسی-ردیاب سالمندان
ردیاب شخصی gp026 ضدآب بوده و اندازه و ابعاد بسیارکوچکی (4?5 سانتی متر) که دارد می تواند جهت کنترل افراد آ ایمری و سالمندان و یا کارمندان ، ویزیتورها ، ک ن و دانش آموزان استفاده نمود. ردیاب شخصی gp026 دارای باتری بسیار کوچک 500 میلی آمپر است که با یکبار شارژ میتواند به مدت 1 الی 2 روز آنلاین باشد و مورد استفاده قرار گیرد. از مهمترین قابلیتهای آن میتوان به تماس صوتی دوطرفه و یا یکطرفه (شنود) ، تعریف حصار جغرافیایی ، کلید sos ( درخواست کمک ) در مواقع اضطراری اشاره نمود.
یکی از جالبترین نکاتی که ردیاب شخصی gp026 را با بقیه محصولات مشابه خود متمایز میکند استفاده از سه سیستم موقعیت دهی می باشد.
1? سیستم gps که موقعیت رو به صورت دقیق بر روی نقشه به شما نشان میدهد
2? سیستم lbs که سیستم پشتیبان gps می باشد و موقعیت خود را از دکل های مخابراتی دریافت و ارسال میکند.
3? سیستم wfi که بصورت پیشفرض ردیاب شخصی gp026 از این سیستم بهره می برد. این سیستم جدیدترین نوع سیستم های ردی می باشد که به تازگی ارائه شده است.

ردیاب سالمندان
ردیاب سالمندان - ردیاب بزرگسالان - ردیاب برتر

ردیاب شخصی gp026 به دلیل اندازه بسیارکوچکی که دارد وسیله ای مناسبی برای ردی و شنود صدای افرا د است. با استفاده از این ردیاب این می توانید سالمندانی را که بعلت کهولت سن و فراموشی توانایی به خاطر آوردن آدرس خانه خود را ندارند استفاده نمایید و در واقع وسیله ضروری برای آن ها نیز می باشد. این ردیاب را براحتی میتوان در جیب کت ، شلوار ، کیف و .. آنها قرار داد و تاحدود بسیار زیادی از نگرانیها و گم شدن آن ها جلوگیری نمود.

ردیاب ک ن و دانش آموزان
ردیاب ک ن -ردیاب دسالان - ردیاب دانش آموزان

همچنین ردیاب شخصی برای ک ن و دانش آموزان وسیله ای است تا والدین بتوانند با کمک از محل دقیق فرزندشان اطلاع داشته باشند و در مواقع ضروری به کودک خود مراجعه کنند و دیگر نگران گم شدن کودک خود نباشند. شما می توانید به وسیله یک کامپیوتر یا موبایل از مکان دقیق این عزیزان مطلع شوید. ردیاب شخصی gp026 با استفاده از های جی پی اس ( gps ) ، ردی از طریق دکل های مخابراتی ( lbs ) و یا wifi مختصات دقیق را بر روی نقشه نمایش می دهد.

ردیاب حیوانات
ردیاب حیوانات - ردیاب سگ

از این ردیاب حتی میتوانید جهت کنترل و نظارت آنلاین و ردی بر روی حیوانات خود نیز استفاده نمایید.
علاوه بر تمام موارد ذکرشده با کمک این دستگاه می توانید همیشه از مسیرهای طی شده و زمان دقیق آن تا 6 ماه گذشته مطلع باشید. این اطلاعات در پنل ردی قابل دسترس است و توسط موبایل و یا کامپیوتر می توانید آن ها را مشاهده کنید.

برای دیدن اطلاعات بیشتر و فنی ردیاب شخصی gp026 کلیک نمایید. باند رفت آزاد راه پل زال - م آباد که از پنجشنبه گذشته به دلیل ریزش کوه بر روی خودروها بسته شده بود دوشنبه شد بازگشایی شد. نصب دوربین مدار بسته یکی از راه های کنترل و نظارت بر اماکن عمومی می باشد. برای مثال خیابان ها از جمله مکان هایی هستند که کار نظارت بر آن ها همیشه دشوار بوده است. اما با نصب دوربین مدار بسته این کار ساده شده و دیگر کنترل رانندگان و خودروها در ۲۴ ساعت شبانه روز امکان پذیر شده است. ن. نصب دوربین مدار بسته یکی از راه های کنترل و نظارت بر اماکن عمومی می باشد. برای مثال خیابان ها از جمله مکان هایی هستند که کار نظارت بر آن ها همیشه دشوار بوده است. اما با نصب دوربین مدار بسته این کار ساده شده و دیگر کنترل رانندگان و خودروها در ۲۴ ساعت شبانه روز امکان پذیر شده است. ن. ی از لحظه سقوط سنگ های عظیم الجثه روی خودروهای در حال تردد در جاده فیروز آباد فارس. آتش زدن خودرو ها توسط معترضان به نشست گروه بیست در هامبورگ آلمان ردیاب خودرو سری x1 ، جهت استفاده شخصی طراحی شده تا با قیمتی مناسب در اختیار مشتریانی که تنها یک یا چند خودرو دارند قرار بگیرد. برای این کار قابلیت های هزینه بر ، حذف شده اند و تمرکز بر روی نیاز مشتری شخصی قرار داده شده است. در این ردیاب از چندین پورت و درگاه به منظور سهولت در آپدیت. ردیاب خودرو سری x1 ، جهت استفاده شخصی طراحی شده تا با قیمتی مناسب در اختیار مشتریانی که تنها یک یا چند خودرو دارند قرار بگیرد. برای این کار قابلیت های هزینه بر ، حذف شده اند و تمرکز بر روی نیاز مشتری شخصی قرار داده شده است. در این ردیاب از چندین پورت و درگاه به منظور سهولت در آپدیت. ردیاب خودرو ، ردیاب خودرو رادشید ، ردیاب خودرو ارزان قیمت ، ردیاب خودرو ای ، ردیاب خودرو ایرانی ، ردیاب خودرو باکیفیت ، ردیاب خودرو ارزان ، ردیاب خودرو جدید ، ردیاب خودرو قیمت ، ید ردیاب خودرو ، فروش ردیاب خودرو ، استفاده از ردیاب خودرو ، ردیاب خودرو چیست؟ ، ردیاب خودرو چه مارک. مطمئن هستیم تنها 186 دستگاه مورسیه لاگو sv لامبورگینی در جهان ساخته شده و اینک یک دستگاه از این خودروها از بین رفت. مطمئن هستیم تنها 186 دستگاه مورسیه لاگو sv لامبورگینی در جهان ساخته شده و اینک یک دستگاه از این خودروها از بین رفت. اولین نمونه از این خودروها نیز با حضور مسئولان ارشد شرکت میران خودرو در نمایدگی حیدری تحویل مشتریان شد. اولین نمونه از این خودروها نیز با حضور مسئولان ارشد شرکت میران خودرو در نمایدگی حیدری تحویل مشتریان شد. #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} تحقیق درباره کنترل الکترونیکی در خودروها دسته بندی : برق و الکترونیک فرمت فایل: ورد ( قابلیت ویرایش ) قسمتی از محتوی متن پر. شهردار اصفهان می گوید «پارکینگ» خودروها در بستر زاینده رود که مورد نقد برخی فعالان محیط زیست قرار… نعمت زاده گفت: ت یازدهم در راستای کاهش آلایندگی هوا برنامه ریزی می کند و هدف ما این است که بتوانیم پرداخت وام های کم بهره به صاحبان این مدل خودروها آنها را ترغیب به تعویض خودروی خود کند. رکنا: رئیس کمیته صنعت کمیسیون صنایع درباره این که آیا هماهنگی با نیروی انتظامی برای شماره گذاری این خودروها صورت خواهد گرفت نیز گفت: «قانون عطف به ماسبق نمی شود. آلودگی هوا یکی از مهمترین موضوعاتی که در سال ۹۵ نیز فکر مردم را مشغول کرد. سوخت ناقص خودروها با وجود ادعای مسئولان محیط زیست مبنی بر بهبود کیفیت بنزین،همچنان باقی مانده است. ردیاب جیوه ای حرفه ای قدرتمند خوراک خور هجده ولتی(جدید )10/1395 ردیاب جیوه ای حرفه ای قدرتمند خوراک خور هجده ولتی(جدید )10/1395   مشخصات:ردیاب جیوه ای وضعیت اپراتور:دو نفره _مد کوش : طلا و نقره _برد هدف:1.5کیلوتر عمق:بسته به نوع هدف تا 5 متر اموزش ساخت: 1)وسایل مورد نیاز: _لوله مسی شماره 6 (.
سرمای شدید و توفان زمستانی در شمال شرق باعث گرفتار شدن دست کم 500 دستگاه خودرو در معابر شهری شده است ادامه مطلب... تکنولوژی جدید سنسور تصویر پاناسونیک سبب مشاهده تصاویری به مراتب با کیفیت تر در دوربین های دید در شب به کار رفته در اتومبیل ها خواهد شد. بارش سنگین برف در ارومیه موجب بسته شدن راه ها و اخلال در تردد خودروها شد. تصادفات شهریور: 810 کشته و 18 هزار زخمی جانشین رئیس پلیس راهنمائی و رانندگی گفت که شهریور ماه امسال 810 نفر از مردم در سوانح رانندگی درون وبرون شهری کشور جان باختند. موسی ی یکشنبه شب در گفت و گو با ایرنا در آمل افزود : این تعداد کشته سه و 6 دهم نسبت به شهریور پارسال افزایش دارد. وی آما. بی ام و اعلام کرد اگر دونالدترامپ، رئیس جمهوری ، به تهدید خود مبنی بر ایجاد موانع تجاری عمل کند، این خودروساز آلمانی احتمالا تولید برخی از خودروها را از آلمان به کارخانه خود در اسپارتنبورگ واقع در… عصر خودرو- بر اساس اعلام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، حرکت خودروها در مسیر تهران_ مشهد روان و با سرعت 94 کیلومتر بر ساعت ادامه دارد. ف یاب طلایاب ردیاب معدن یاب آب یاب اسپادانا آدرس : امارات متحده عربی دبی دیره بین اتصالات و شهرداری ساختمان المصرف شماره 5شماره تماس : 0097150879977 لینک های : کیفیت 180p کیفیت 270p
ردیاب باکیفیت و ارزان قیمت خودرو
جهت اطلاعات بیشتر محصول ادامه مطلب را کلیک کنید ادامه مطلب
تکنولوژی جی پی اس و ردی خودرو از طریق آن، پدیده نسبتا جدیدی در ناوگان و صنعت حمل و نقل می باشد.
با فراگیر شدن سیستم های ای، نیاز به وجود یک سیستم مدیریت جامع و کامل بر روی ناوگان حمل و نقل شرکت ها بیش از پیش مشهود می باشد. اهمیت و ضرورت استفاده از سیستم مدیریت ناوگان، به شرکت ها و سازمان ها، این اطمینان را می دهد تا بتوانند از ناوگان حمل و نقل خود بهترین استفاده را داشته باشند و از هرگونه خطر احتمالی که ممکن است ب و کارشان را به خطر اندازد پرهیز نمایند. وجود دستگاه های بدون کیفیت و وارداتی و عدم همراهی دستگاه ها با سامانه های ردی مجهز و پیشرفته و مهمتر از آن عدم پاسخگویی و پشتیبانی مناسب از سوی شرکت های ارائه دهنده، از جمله مشکلاتی می باشد که مشتریان با آن روبرو هستند.
لذا ردیاب 24 با استفاده از نیروهای متخصص و جوان و با بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی و علوم روز دنیا، اقدام به طراحی و تولید ردیاب های ای نموده تا آرامش خاطری را برای استفاده کنندگان این ناوگان فراهم نماید.


شرکت ی سارنیار آرتا مهراد

مشاوره، طراحی، تولید و فروش انواع ردیاب های ای خودرو، ردیاب اشخاص، ردیاب ویزیتور، ردیاب حیواناتدفتر مرکزی: 34120295 (086)
بازاری و فروش: 0936 990 4863 - 6309 990 0936
امور نمایندگان: 0938 241 4298
واحد پشتیبانی: 0936 351 9856ف 34120295 (086)


مدیریت: [email protected]
بازاری و فروش: [email protected]
امور نمایندگان: [email protected]
واحد پشتیبانی: [email protected]آدرس دفتر مرکزی
اراک - انتهای خیابان شهید رجایی (ملک)، بلوار شهید قدوسی

وب سایت: www.radyab24.com
این هفته ویکی لی با انتشار اسنادی تحت اسم رمز "vault 7" از امکان تلفن های هوشمند، تلویزیون ها و سایر وسایل الکترونیکی توسط cia خبر داد. طبق این اسناد سازمان cia می تواند با نفوذ به لوازم هوشمند، کنترل آنها را در اختیار گرفته و در واقع به عنوان ابزار جاسوسی از آنها بهره برداری کند. در بی. #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} کنترل الکترونیکی در خودروها لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 10 کنترل الکترونیکی در .