آ ین خبر از سانحه هواپیمای بوئینگ در اردبیل - اخبار روز


ظهر امروز به علت نقص فنی و سیم ارتباطی تله ک ن رامسر یکی از ک ن ها با چند سرنشین دچار سانحه شدند.


لینک خبر
مشاور امور اقتصادی رئیس جمهور گفت: با توجه به تایید اوفاک، مشکلی در ید و تحویل بوئینگ و ایرباس پیش نخواهد آمد. بازار بزرگ اردبیل در میانه شهر و در طرفین خیابان واقع گردیده که درهر صورت به راحتی می توان آن را پیدا کرد.راسته های موجود در بازار اردبیل عبارتند از : راسته اصلی بازار، راسته قیصریه، علافان، راسته پیر عبد الملک، بازار زرگران، سراجان، بازارچه زنجیرلی، پارچه فروشان، کفاشان، مس. سی ان ان طی گزارشی عنوان کرد: عدم اجرای احتمالی این قرارداد می تواند خبری بد برای کارکنان کارخانه های هواپیماسازی و قطعه سازی باشد که شغل آنها بستگی به این معامله دارد. به نقل از سی ان ان، معامله 8 میلیارد دلاری فروش 80 فروند هواپیمای مسافربری بوئینگ به ایران پیش از ورود دونالد . رئیس پلیس راه استان سمنان ب ان اینکه طی ۲۴ساعت گذشته در محورهای مواصلاتی استان چهار سانحه جرحی اتفاق افتاد، گفت: دو نفر در این حوادث جان خود را از دست دادند. خبرگزاری فارس: نفتکش ایرانی همچنان در آب های ژاپن در حال سوختن استگارد ساحلی ژاپن در بیانیه ای اعلام کرد نفتکش سانحه دیده ایرانی در آب های ژاپن همچنان در حال سوختن و با سرعت 2.2 کیلومتر (1.37 مایل) در ساعت در آب شناور است. به گزارش گروه اقتصاد بین الملل فارس به نقل از رویترز، گارد ساحلی ژاپن در بیانیه ای اعلام کرد نفتکش سانحه دیده ایرانی که به آب های منطقه انحصاری اقتصادی ژاپن وارد شده بود هنوز در حال سوختن است. این نفتکش در 286 کیلومتری(178 مایلی) شمال غرب وزاکی در جزیره آمامی اوشیمای ژاپن واقع شده است و با سرعت 2.2 کیلومتر (1.37 مایل) در ساعت در آب شناور است. ساعتی پیش گارد ساحلی ژاپن از ورود این نفتکش در بعدازظهر چهارشنبه به آب های این کشور، به علت وزش بادهای شدید خبر داده بود. بیرجند؛ 6 کشته و مجروح در تصادف زنجیره ای تصادف زنجیره ای صبح امروز در محور بیرجند-اسدیه یک کشته و پنج مجروح برجای گذاشت. شجاع فرمانده انتظامی استان اسان جنوبی در گفتگو با خبرنگار باشگاه گفت : صبح امروز با اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110مبنی بر تصادف در کیلومتر31محور بیرجند-اسدیه . بدلکار ۲۸ ساله قزوینی سریال پایتخت ۵ حین بدلکاری دچار سانحه و از ناحیه جمجمه و صورت دچار ش تگی جدی شد. برای دیدن کلیک نمایید هواپیمای 707 به دلیل از کار افتادن یکی از چهار موتورش مجبور به فرود اضطراری در اندونزی شد. ساختمان مجاور مجتمع پلاسکو دقایقی پیش برای امدادرسانی بهتر به سانحه دیدگان توسط آتش نشانی ت یب شد. مردم تبریز گفت: حادثه قطار سمنان عادی نبوده و راه و شهرسازی مستقیما مسئولیت در این سانحه داشته است. مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: چهار دانش آموز دختر مقطع اول متوسطه صبح امروز بر اثر سانحه رانندگی در مسیر روستای آپدوم از توابع بخش لاشار نیکشهر جان خود را از دست دادند و یک محصل نیز مجروح شد.
فا نیوز: فروش هواپیما های بوئینگ به ایران ۱۰۰ هزار فرصت شغلی در ایجاد می کند پایگاه اینترنتی «فا نیوز» نوشت : باوجود ات اعتراض آمیز در ایران، این کشور باید همچنان اجازه یابد هواپیماهای یی را یداری کند زیرا این اقدام به ایجاد یا حمایت از100 هزار فرصت شغلی در منجر می شود. این سایت یی در گزارشی به قلم وای جی فیشر نوشت: دونالد ترامپ، رئیس جمهور بارها اعلام کرده که ایجاد فرصت های شغلی یکی از اولویت های اصلی وی است. با این حال، ت وی در حال بررسی ممانعت از فروش 110 هواپیمای مسافربری ساخت به ارزش 20 میلیارد دلار توسط «بوئینگ» به شرکت های هواپیمایی ایرانی است. این در حالی است که فروش این هواپیماها، نزدیک به 100 هزار فرصت شغلی در ایجاد یا از آنها حمایت خواهد کرد. چه بسا در پی ات اعتراض آمیز در ایران ، دلایل خوبی برای لغو فروش هواپیما وجود دارد ولی ممانعت از این اقدام بوئینگ یک اشتباه خواهد بود و لطمه ای بسیار بیشتر به کارگران یی و به اقتصاد کشور وارد خواهد کرد تا به ایران. فا نیوز: فروش هواپیما های بوئینگ به ایران ۱۰۰ هزار فرصت شغلی در ایجاد می کند پایگاه اینترنتی «فا نیوز» نوشت : باوجود ات اعتراض آمیز در ایران، این کشور باید همچنان اجازه یابد هواپیماهای یی را یداری کند زیرا این اقدام به ایجاد یا حمایت از100 هزار فرصت شغلی در منجر می شود. این سایت یی در گزارشی به قلم وای جی فیشر نوشت: دونالد ترامپ، رئیس جمهور بارها اعلام کرده که ایجاد فرصت های شغلی یکی از اولویت های اصلی وی است. با این حال، ت وی در حال بررسی ممانعت از فروش 110 هواپیمای مسافربری ساخت به ارزش 20 میلیارد دلار توسط «بوئینگ» به شرکت های هواپیمایی ایرانی است. این در حالی است که فروش این هواپیماها، نزدیک به 100 هزار فرصت شغلی در ایجاد یا از آنها حمایت خواهد کرد. چه بسا در پی ات اعتراض آمیز در ایران ، دلایل خوبی برای لغو فروش هواپیما وجود دارد ولی ممانعت از این اقدام بوئینگ یک اشتباه خواهد بود و لطمه ای بسیار بیشتر به کارگران یی و به اقتصاد کشور وارد خواهد کرد تا به ایران.
فا نیوز: فروش هواپیما های بوئینگ به ایران ۱۰۰ هزار فرصت شغلی در ایجاد می کند پایگاه اینترنتی «فا نیوز» نوشت : باوجود ات اعتراض آمیز در ایران، این کشور باید همچنان اجازه یابد هواپیماهای یی را یداری کند زیرا این اقدام به ایجاد یا حمایت از100 هزار فرصت شغلی در منجر می شود.این سایت یی در گزارشی به قلم وای جی فیشر نوشت: دونالد ترامپ، رئیس جمهور بارها اعلام کرده که ایجاد فرصت های شغلی یکی از اولویت های اصلی وی است. با این حال، ت وی در حال بررسی ممانعت از فروش 110 هواپیمای مسافربری ساخت به ارزش 20 میلیارد دلار توسط «بوئینگ» به شرکت های هواپیمایی ایرانی است. این در حالی است که فروش این هواپیماها، نزدیک به 100 هزار فرصت شغلی در ایجاد یا از آنها حمایت خواهد کرد. چه بسا در پی ات اعتراض آمیز در ایران ، دلایل خوبی برای لغو فروش هواپیما وجود دارد ولی ممانعت از این اقدام بوئینگ یک اشتباه خواهد بود و لطمه ای بسیار بیشتر به کارگران یی و به اقتصاد کشور وارد خواهد کرد تا به ایران. ظهر امروز به علت نقص فنی و سیم ارتباطی تله ک ن رامسر یکی از ک ن ها با چند سرنشین دچار سانحه شدند.
لینک خبر
مدیرکل پزشکی قانونی سیستان و بلوچستان گفت: بر اثر سانحه رانندگی بامداد امروز در محور خاش- زاهدان، هشت نفر جان باختند. کد خبر: ۵۸۵۲۹۱۲ گروه : استان ها » استان ها تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۰ اندازه فونت نسخه چاپی ارسال به دوستان ذخیره همدان؛ مینی بوس کارکنان شرکت نفت نهاوند و ملایر با 7 سرنشین به علت لغزندگی جاد واژگون شد . به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان ،یک د. جزئیات درگیری راننده با یک پلیس سخنگوی ناجا: اوا هفته گذشته در محور شیراز ـ کازرون سرنشینان یک دستگاه خودروی ۲۰۶ به دلیل نقص فنی، از انتقال خودرو به کنار جاده باز مانده و از گشت پلیس راهور استمداد می طلبند و در همین حین، راننده خودروی لند کروز با سرعت غیرمجاز و به دلیل عدم توان. بازیگر نامدار «جنگ ستارگان» یک بار دیگر در یک سانحه هوایی درگیر شد و این بار نامش با یک احتمال تصادف با ظرفیت بالا گره خورد.
تکذیب هرگونه سانحه پروازی در پایگاه های هوانیروز/ هیچ نوع بالگردی دچار سانحه نشده استاز سوی فرمانده هوانیروز ؛تکذیب هرگونه سانحه پروازی در پایگاه های هوانیروز/ هیچ نوع بالگردی دچار سانحه نشده است
۰ ۰ ۰ خبرگزاری میزان- فرمانده هوانیروز هرگونه سانحه پروازی در پایگاه های هوانیروز را تکذیب کرد و گفت: یک فروند بالگرد ۲۱۴ که برای برنامه های آموزشی در پایگاه هوانیروز تبریز به پرواز درآمده بود، پس از اینکه خلبانان مجرب هوانیروز متوجه ح اضطراری احتمالی آن شدند، بلافاصله اقدام به فرود کرد.به گزارش گروه خبرگزاری میزان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ایران، سرتیپ دوم قربانی، فرمانده هوانیروز گفت: یک فروند بالگرد ۲۱۴ که برای برنامه های آموزشی در پایگاه هوانیروز تبریز به پرواز درآمده بود، پس از اینکه خلبانان مجرب هوانیروز متوجه ح اضطراری احتمالی آن شدند، بلافاصله اقدام به فرود کرد.

گزارش حاکی از آن است که خلبان، کروی پروازی و بالگرد مذکور بدون حادثه و ب تی کامل در منطقه آموزشی به زمین نشستند.

گفتنی است، ساعاتی قبل در برخی منابع خبری غیرموثق، خبری مبنی بر وقوع حادثه برای یک فروند بالگرد هوانیروز نقل شده بود که توصیه می شود رسانه ها در خصوص سوانح، حوادث و موارد مشابه در نیرو های مسلح، مراتب انتشار اخبار را از مسیر منابع رسمی دریافت نمایند.
مشاهده متن اصلی خبر در سایت میزانبرچسب ها: افشین یداللهی ترانه سرای سرشناس کشور بر اثر سانحه تصادف ساعاتی پیش درگذشت. «دنیس مولنبرگ»، مدیر عامل بوئینگ گفته قراردادهای این شرکت هواپیماسازی با دو شرکت ایرانی کماکان معتبر و در حال پیگیری هستند. نشست استیضاح راه وشهرسازی در صحن علنی مجلس در حالی آغاز شد که کنندگان و معترضان به وضعیت نامطلوب مسکن مهر، رأی مثبت خود را نسبت به استیضاح ی اعلام د. سرخط_خبرها رئیس جمهور در پیامی به رئیس جمهوری آذربایجان، درگذشت جمعی از شهروندان این کشور طی حادثه آتش سوزی در یک مرکز درمانی را تسلیت گفت. مراحل کدگذاری، ع برداری و نمونه برداری برای آزمایش های ژنتیک از چهارمین محموله بقایای پیکر جانباختگان سانحه هواپیمای atr72 یاسوج آغاز شده. ساعت 11 صبح امروز یک فروند هواپیمای اف7 در اطراف اصفهان و در منطقه جرقویه سقوط کرده است. حسین بهزادفر در ادامه داد: قبل از سقوط هواپیما دو سرنشین این هواپیما خود را از هواپیما خارج نموده اندو هردو در سلامت کامل به سر می برند. وی افزود : این هواپیما به دلیل نقص فنی دچار سانحه شده و در مسیر حسن آباد به سمت جاده دستگرد سقوط کرده است. حجت ال سید عباس قریشی مدیر روابط عمومی در منطقه اصفهان نیز درباره سقوط این هواپیما گفت :این هواپیما متعلق به بوده و خوشبختانه دوسرنشین آن در سلامت کامل به سر می برند. همه از خ م و به سوی او بازمی گردیم عصر امروز 26 مرداد ماه سال 1395 هجری خورشیدی مطابق با 13 ذی القعده سال 1437 هجری قمری عموی بزرگم به علت سانحه تصادف در کلانشهر اهواز جان به جان آفرین تسلیم کرد و همه ما را عزادار کرد روحش قرین رحمت الهی باد
ع های جسدها و لاشه هواپیمای یاسوج تهران + ( )


ع های جسدها و لاشه هواپیمای یاسوج تهران + ( )

ع های جسدها و لاشه هواپیمای یاسوج تهران + ( )
پیکر مسافران هواپیمای تهران به یاسوج و لاشه هواپیمای تهران یاسوج صبح روز پیدا شد. ع های اجساد و لاشه هواپیمای تهران یاسوج و پیدا شدن لاشه هواپیمای آسمان در سایت فراناز گردآوری شده است. سایت فراناز این واقعه ناگوار را به خانواده این عزیزان و مردم ایران تسلیت عرض می کند.
تصاویر گرفته شده از بالا ،به وضوح حتی آرم شرکت هواپیمایی آسمان را نشان میدهد. با توجه به برف و شیب محله امکان انتقال اجساد با بالگرد وجود ندارد . فراناز سخنگوی پاسداران از پیدا شدن لاشه هواپیمای تهران-یاسوج توسط بالگردهای نیروهای هوا فضای خبرداد. قطعاتی از هواپیمای سقوط کرده تهران یاسوج در ارتفاع 3600 متری پیدا شد . 1500 قطعه ع هوایی اسکن شد.
ع های جسدها و لاشه هواپیمای یاسوج تهران + ( )
رمضان شریف سخنگوی پاسداران انقلاب ی گفت: صبح امروز بالگردهای نیروی هوا فضای در حین جست وجو برای پیدا شدن لاشه هواپیمای آسمان که از تهران عازم یاسوج بود، لاشه این هوایپیما را حدود نیم ساعت پیش در ارتفاعات کوه دنا پیدا د.
ع های جسدها و لاشه هواپیمای یاسوج تهران + ( )
وی افزود: دو فروند بالگرد هوافضا به مختصاتی که پهبادها اعلام کرده بودند اعزام شدند و موفق شدند نقطه جغرافیایی هواپیما را پیدا کنند.
ع های جسدها و لاشه هواپیمای یاسوج تهران + ( )
ع های جسدها و لاشه هواپیمای یاسوج تهران + ( )
ع های جسدها و لاشه هواپیمای یاسوج تهران + ( )
شریف تصریح کرد: تصاویر دقیقی هم از نقطه سقوط fall و شرایط لاشه هواپیما گرفته شده است
ع های جسدها و لاشه هواپیمای یاسوج تهران + ( )
ع های جسدها و لاشه هواپیمای یاسوج تهران + ( )
ع های جسدها و لاشه هواپیمای یاسوج تهران + ( )
ع های جسدها و لاشه هواپیمای یاسوج تهران + ( )
ایلنا نوشت: پس از و انجام توافقات بین ایران و مقامات بوئینگ و ایرباس، تعدادی هواپیمای جدید و مناسب برای خطوط هواپیمایی کشورمان یداری شد. این اقدام باعث شد تا خطوط هواپیمایی ایران پس از چند دهه امنیت و کیفیت بیشتری پیدا کند. اما در همین حال برخی اعلام د که هواپیماهای وارد شده به. ستاره بسکتبال ایران با بستن روبان مشکی به لباسش در دیدار امشب سیچوان در لیگ چین با سانحه دیدگان ساختمان پلاسکو ابراز همدردی کرد. این که از ساعت ۱۳:۳۰ تا ۳۰ دقیقه بامداد در یک بوئینگ غول پیکر به همراه ۴۸۰ مسافر از نوزاد تا کهنسال برای پرواز معطل بشوی دقیقاً مصداق حبس است؛ آن هم حبس در یک بوئینگ ۷۴۷ در فرودگاهی که هواپیماهایش مثل… مدیرعامل بوئینگ: تاریخ 1395/07/14 ساعت 15:52 شرکت هواپیماسازی یی بوئینگ در توافق برای فراهم بیش از ۱۰۰ فروند هواپیمای مسافربری برای ایران پیشرفت داشته با اینهمه هیچ هواپیمایی در سال ۲۰۱۶ تحویل نخواهد داد. ایران که به دلیل سال ها تحریم قادر به ید هواپیماهای مسافربری جدید یا ید قطعات . cnn منتشر کرد: / شغل کارکنان کارخانه های هواپیماسازی به این معامله بستگی دارد سی ان ان طی گزارشی عنوان کرد: عدم اجرای احتمالی این قرارداد می تواند خبری بد برای کارکنان کارخانه های هواپیماسازی و قطعه سازی باشد که شغل آنها بستگی به این معامله دارد. به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبر. یکی طرفداران پرسپولیس به دلیل سانحه تصادف به کما رفت. واژگونی مینی بوس میهمانان عروسی س رست روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آذربایجان شرقی از واژگونی یک دستگاه مینی بوس در جاده «تبریز- آذرشهر» حوالی روستای قرمزی گل، خبر داد و گفت: این مینی بوس برای شرکت در مراسم عروسی عازم بود که دو کشته و 15 مصدوم برجا گذاشت. مدل لب.
مصوبات اخیر مجلس در مورد صورت سانحه رزمندگان
قانون برنامه ششم توسعه در ۹۵/۱۲/۱۴ به تصویب مجلس شورای ی رسید و در تاریخ ۹۶/۱/۲۱ پس از استنکاف رئیس جمهور از ابلاغ آن به دستگاه های اجرایی، رئیس مجلس شورای ی دستور انتشار آن را به رو مه رسمی کشور صادر کرد.
برابر ماده2 قانون مدنی ق. تیم های گیلان و قزوین به دیدار فینال رقابت های کشتی آزاد قهرمانی کشور در گروه ب راه یافتند. به گزارش پایگاه خبری کشتی کرمانشاه ، رقابت های کشتی آزاد قهرمانی کشور در گروه ب، روزهای 24 و 25 آبان ماه در منطقه آزاد انزلی برگزار می شود. در مسابقات روز نخست 20 دیدار مقدماتی برگزار شد که د. پیش از آغاز بازی امروز تیم های تراکتورسازی تبریز و سایپای تهران، به همت باشگاه تراکتورسازی، دسته گل هایی تهیه و توسط بازیکنان دو تیم به چند آتش نشان که به صورت نمادین و در آستانه چهلمین روز آن سانحه دل اش در ورزشگاه حضور یافته بودند، اهدا شد. این که از ساعت ۱۳:۳۰ تا ۳۰ دقیقه بامداد در یک بوئینگ غول پیکر به همراه ۴۸۰ مسافر از نوزاد تا کهنسال برای پرواز معطل بشوی دقیقاً مصداق حبس است؛ آن هم حبس در یک بوئینگ ۷۴۷ در فرودگاهی که هواپیماهایش مثل مدیریتش یخ زده است. فوری _ اصلاحیه _ راهیان نور با توجه به جدیدترین اخبار دریافتی، آ ین آمار قطعی کشته شدگان این سانحه، ۲ دانش آموز، ۱ نفر راوی و ۱ نفر مربی تایید می شود. @irmoen [نگاه]