آ ین خبر از سامانه موشکی اس در ایران - اخبار روز

فرمانده نیروی هوافضای گفت: ما بارها این را شنیده ایم که مشکل اقتصاد، اشتغال و بیکاری با تولید حل می شود؛ پس چرا با ذوق زدگی تمام به استقبال کالاهای خارجی می رویم که باعث تحقیر ملت ایران است. تفاوت سامانه های دینامیکی و حرارتی
شناخت ماهیت و ساختار سامانه های دینامیکی و حرارتی در تحلیل و تفسیر نقشه ها و واکاوی پدیده های اقلیمی بسیار حائز اهمیت می باشد


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] رئیس کمیته امنیت داخلی کمیسیون شوراهای مجلس با اشاره به طراحی سامانه gps ملی به نام «نبأ» با همکاری وزارت دفاع و نیروی انتظامی گفت: کارخانه های خودروسازی مکلف به نصب این سامانه بر روی همه خودروها خواهند شد. به گزارش خبر فوری ...

شرح خبر
سامانه استخدام و کاری و ارسال آگهی استخدام برای بازار کار
برای استفاده از این سامانه به لینک زیر را باز کنید
http://job.arashcart.ir
در آستانه سفر رئیس جمهور به عربستان سعودی، دو کشور در حال مذاکره برای نهایی قراردادهای ده ها میلیارد دلاری ید تسلیحات هستند. سامانه دفاع موشکی تاد و یک بسته تجهیزات ای، بخشی از تجهیزاتی است که به عربستان فروخته خواهد شد. به گزارش مصاف ، عربستان سعودی نخستین مقصد دونالد ترامپ . چکیده پایان نامه ام با عنوان: تحلیل و ارزی شیوه های آزمون سامانه های تشخیص نفوذ نگارش ی راهنما حسین جهانگیر دی 1395 کلمات کلیدی: ارزی سامانه تشخیص نفوذ، کارایی، ids،ips، پوشش حمله، cvss، امنیت شبکه، آزمون تشخیص حملات آزمون و ارزی سامانه های تشخیص نفوذ یکی از زمینه های تحقیقاتی فعال ا. بر اساس این قرارداد هنگفت ارتقاء با فرانسه، نصب رادارهای جدید، سامانه رزمی مدرن، تعمیر اساسی بدنه و البته نصب سامانه مشهور simbad-rc بر روی ناوهای سعودی انجام شد.

سامانه دفاعی «گنبد آهنین» در تل آویو مستقر شداویخای ادرعی سخنگوی رژیم صهیونیستی امروز دوشنبه 25 تیرماه اعلام کرد که این رژیم بر اساس ارزی شرایط موجود سامانه دفاع موشکی گنبد آهنین را در منطقه «گوش دان» واقع در تل آویو و مرزهای مشترک با نوارغزه مستقر کرده است.وی افزود: تعدادی از نیروهای ذخیره خود را برای تقویت بخش دفاع هوایی فراخوانده است.ادرعی تاکید کرد که رژیم صهیونیستی خود را برای هر سناریویی آماده کرده است.به دنبال تشدید حملات هوایی رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف نوارغزه و پاسخ موشکی قاطع نیروهای مقاومت فلسطین به این حملات رژیم صهیونیستی از ترس احتمال عملیات نیروهای فلسطینی در آماده باش بسر می برد.هواپیماهای شناسایی رژیم صهیونیستی نیز به صورت گسترده در حریم هوایی نوارغزه به پرواز درآمدند. دوره عالی 2 ، طرح مترجمی زبان قرآن در سامانه آموزش مجازی بارگزاری شد. در سامانه آموزش مجازی، این امکان فراهم است که علاقه مندان به یادگیری طرح مترجمی زبان قرآن دوره های مقدماتی، متوسطه، عالی یک و عالی دو را به صورت اینترنتی گذرانده و از فهم کلام وحی لذت ببرند. جهت ورود به سامان. 1395/10/18 شنبه سامانه اصلاح اطلاعات ثبت نام شدگان های افسری آجا فعال شد پس از 52 روز ثبت نام از علاقه مندان به تحصیل در های افسری ایران، سامانه اصلاح اطلاعات ثبت نام شدگان این ها فعال شد.     پس از 52 روز ثبت نام از علاقه مندان به تحصیل در های افسری ایران، سامانه اصلاح اطلاعات ثبت. قابل توجه طلاب گرامی از این پس گزارش تبلیغی را باید در سامانه سماوات ثبت نمائید و هیچ گونه گزارش تبلیغی به صورت دستی پذیرفته نمی شود و انی که گزارش رمضان وتابستان 95 را در سامانه سماوات ثبت نکرده اند می توانند در هنگام باز شدن سامانه جهت ثبت گزارش محرم95 در تاریخ 95/7/27اقدام به ثبت. کرمانشاه- رئیس پلیس راه استان کرمانشاه گفت: پایش تردد اتوبوس ها در کریدورهای اصلی استان کرمانشاه که مجهز به تجهیزات سامانه "سپهتن" شده اند از فردا توسط این سامانه انجام می شود. ادامه: آغاز فعالیت سامانه "سپهتن" در راه های استان کرمانشاه سامانه دفاعی «گنبد آهنین» در تل آویو مستقر شد اویخای ادرعی سخنگوی رژیم صهیونیستی امروز دوشنبه 25 تیرماه اعلام کرد که این رژیم بر اساس ارزی شرایط موجود سامانه دفاع موشکی گنبد آهنین را در منطقه «گوش دان» واقع در تل آویو و مرزهای مشترک با نوارغزه مستقر کرده است. وی افزود: تعدادی از نیروهای ذخیره خود را برای تقویت بخش دفاع هوایی فراخوانده است. ادرعی تاکید کرد که رژیم صهیونیستی خود را برای هر سناریویی آماده کرده است. به دنبال تشدید حملات هوایی رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف نوارغزه و پاسخ موشکی قاطع نیروهای مقاومت فلسطین به این حملات رژیم صهیونیستی از ترس احتمال عملیات نیروهای فلسطینی در آماده باش بسر می برد. هواپیماهای شناسایی رژیم صهیونیستی نیز به صورت گسترده در حریم هوایی نوارغزه به پرواز درآمدند. انتهای پیام/
سامانه دفاعی «گنبد آهنین» در تل آویو مستقر شداویخای ادرعی سخنگوی رژیم صهیونیستی امروز دوشنبه 25 تیرماه اعلام کرد که این رژیم بر اساس ارزی شرایط موجود سامانه دفاع موشکی گنبد آهنین را در منطقه «گوش دان» واقع در تل آویو و مرزهای مشترک با نوارغزه مستقر کرده است.وی افزود: تعدادی از نیروهای ذخیره خود را برای تقویت بخش دفاع هوایی فراخوانده است.ادرعی تاکید کرد که رژیم صهیونیستی خود را برای هر سناریویی آماده کرده است.به دنبال تشدید حملات هوایی رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف نوارغزه و پاسخ موشکی قاطع نیروهای مقاومت فلسطین به این حملات رژیم صهیونیستی از ترس احتمال عملیات نیروهای فلسطینی در آماده باش بسر می برد.هواپیماهای شناسایی رژیم صهیونیستی نیز به صورت گسترده در حریم هوایی نوارغزه به پرواز درآمدند.انتهای پیام/
از اولین لحظات بامداد امروز (15 فروردین) و پس از برقراری مجدد سامانه الکترونیکی سهام عد ، تا این لحظه تعداد 139 هزار مرتبه به سامانه مراجعه شده و تعداد 15 هزار شماره شبا بانکی در 12 ساعت گذشته در این سامانه ثبت شده است. بطور کلی از ابتدای فعالیت سامانه الکترونیکی سهام عد تا کنون تعد. سامانه ید بلیط هواپیما bilitz خدماتی مانند امکان رزرو بلیط چارتر را به صورت آنلاین از ایرلاین های ماهان ، ایران ایر، آسمان، کیش ایر، قشم، زاگرس، تابان معراج آتا و کاسپین را با تخفیف 10% برای اولین ید ارائه می کند. ید بلیط هواپیما یکی از ویژگی های این سامانه خدمات ید بلیط اینترنتی د. اخبار خبرگزاری دانشجو عربستان مقابل ایران عقب نشینی کرد خبرگزاری میزان مجوز اعزام به صادر نشد خبرگزاری مهر ورودشورای امنیت کشور به فوتبال ایران وکره/تاکید برحفظ حرمت عاشورا خبرگزاری ایسنا سازی حقوق کارکنان ت از برنامه های مجلس است افکار نیوز معاملات دلاری با ایران به این ش. موشک/یمن منابع نظامی یمن می گویند نیروهای یمنی موفق به شلیک یک فروند موشک از نوع برکان به فرودگاهی در پایتخت عربستان خبر دادند. یگان موشکی یمن از شلیک موشک به فرودگاه بین المللی ملک خالد در ریاض خبر داد. یک منبع نظامی یمن به شبکه المیادین گفت که یگان های موشکی و کمیته های مردمی یمن یک فروند موشک از نوع «برکان 2 اچ» به فرودگاه بین المللی ملک خالد واقع در شهر ریاض، پایتخت عربستان شلیک کرده اند. منابع سعودی می گویند صدای انفجار مهیبی در اطراف شهر ریاض شنیده شده است. منبع شرق رسانه های عربستان مدعی هستند سامانه پ ند ضد موشکی این کشور، این موشک را قبل از اصابت در آسمان منهدم کند. سامانه فرماندهی و کنترل پ ند هوایی بومی، با قابلیت اتصال همزمان به ۸ سامانه پ ندی، امکان انتخاب سامانه پ ندی مناسب برای مقابله با تهاجم های هوایی به فرماندهان می دهد.ساخت ایران سامانه فرماندهی و کنترل پ ند هوایی + ع به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری تسنیم، یگان های پ ند هوایی می بایست با انواع پرنده ها و موشک های دشمن در ارتفاع های پست، متوسط و بلند مقابله کنند. امروزه با توجه به پیشرفت هایی که در ساخت انواع جنگنده ها و بمب افکن های راهبردی، پهپادها و موشک ها صورت گرفته، توع مقابله با حملات هوایی ترکیبی از استفاده از تمامی این سامانه ها خواهد بود.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
سامانه ی ثنا، سامانه ی ابلاغ الکترونیکی قوه قضاییه می باشد که به تازگی راه اندازی شده است و قابل دسترسی برای طرفین دعوا، قانونی آنها، دفاتر خدمات قضایی، کارشناسان و.. می باشد تا از این پس افراد بدون مراجعه ی حضوری به شعب قوه ی قضاییه، با ثبت نام در سامانه ی ابلاغ الکترونیکی ث.
سامانه ی ثنا، سامانه ی ابلاغ الکترونیکی قوه قضاییه می باشد که به تازگی راه اندازی شده است و قابل دسترسی برای طرفین دعوا، قانونی آنها، دفاتر خدمات قضایی، کارشناسان و.. می باشد تا از این پس افراد بدون مراجعه ی حضوری به شعب قوه ی قضاییه، با ثبت نام در سامانه ی ابلاغ الکترونیکی ث. رئیس کمیته امنیت داخلی کمیسیون شوراهای مجلس با اشاره به طراحی سامانه gps ملی به نام «نبأ» با همکاری وزارت دفاع و نیروی انتظامی گفت: کارخانه های خودروسازی مکلف به نصب این سامانه بر روی همه خودروها خواهند شد. به گزارش خبر فوری ...

شرح خبر
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور از ورود سامانه بارشی جدید از اوا وقت روز چهار شنبه خبر داد و گفت: این سامانه بارشی روز پنج شنبه علاوه بر شمال غرب، غرب، جنوب غرب، دامنه های زاگرس مرکزی و جنوبی را در خواهد گرفت.
همسویی سه کشور اروپایی با در بحث آزمایش های موشکی ایران

این نامه همچنین از آنتونیو گوترش دبیر کل سازمان ملل می خواهد که گزارشی جامع از فعالیت های موشکی و فضایی ایران آماده کند.
چهار کشور غربی عضو گروه 1+5 با نگارش نامه ای خطاب به شورای امنیت با ادعای نقض قطعنامه این شورا از سوی ایران، پرتاب موشک بر سیمرغ از سوی ایران را ناقض قطعنامه 2231 شورای امنیت دانسته و این اقدام را تحریک آمیز و تهدید آمیز دانسته اند.

به گزارش عصر ایران سه کشور اروپایی بریتانیا، فرانسه و آلمان به همراه ایالات متحده با نگارش نامه ای خطاب به شورای امنیت ملل متحد و آنتونیو گوترش دبیر کل سازمان ملل، از فعالیت ها و آزمایش های موشکی بالستیک ایران ابراز نگرانی کرده و آن را ناقض قطعنامه 2231 شورای امنیت و روح دانسته اند. این نامه به نیابت چهار کشور، از جانب "نیکی هیلی" دایم در سازمان ملل امضا شده است.

کشورهای غربی امضا کننده نامه از شورای امنیت خواسته اند آزمایش اخیر موشک بر سیمرغ را از جهت نقض قطعنامه 2231، بررسی کند. این نامه تاکید کرده جامعه جهانی باید پیامی روشن در قبال نقض تعهدات بین المللی به ایران بدهد. این نامه همچنین از آنتونیو گوترش دبیر کل سازمان ملل می خواهد که گزارشی جامع از فعالیت های موشکی و فضایی ایران آماده کند.

آنها مدعی شده اند اگر موشک سیمرغ در قالب موشکی بالستیک طراحی شود، امکان حمل کلا هسته ای را خواهد داشت که این مساله نقض قطعنامه 2231 شورای امنیت است که ایران را از توسعه موشک های دارای قابلیت حمل کلا هسته ای، منع کرده است.

ایران با رد این ادعا گفته موشک سیمرغ با هدف قرار دادن های مختلف در مدار 500 کیلومتری زمین طراحی و ساخته شده و هیچ ارتباطی به برنامه های نظامی ندارد.

این چهار کشور هفته گذشته نیز با صدور بیانیه ای مشترک، از پرتاب موشک بر سیمرغ ابراز نگرانی کرده و آزمایش موشک های بالستیک از سوی ایران را نگران کننده خوانده بودند.

از زمان روی کار آمدن دونالد ترامپ در این نخستین همسویی آشکار بین سیاست های واشنگتن و پایتخت های اروپایی در قبال ایران محسوب می شود.

قدرت های غربی مدعی اند قطعنامه 2231 شورای امنیت، ایران را از توسعه برنامه موشک های بالستیک منع می کند، ادعایی که از جانب ایران رد می شود.

ایران می گوید لحن این قطعنامه ا ام آور نیست و از سوی دیگر موشک های بالستیک دارای توانمندی حمل کلا هسته ای را شامل می شود، در حالی که برنامه هسته ای – نظامی به هیچ وجه در دستور کار ایران نبوده و نیست.

این نامه در شرایطی نگارش شده که همزمان با امضای لایحه تحریم های ایران (روسیه و کره شمالی) از سوی ترامپ، به نظر می رسد برنامه ت بهانه جویی در زمینه اجرای است.


نیکی هیلی در سازمان ملل

همسویی سه کشور اروپایی با در بحث آزمایش های موشکی ایران رهگیری پرنده های پنهانکار با "رادار ۹۶l۶e" دقیق تر شد + تصاویر "رادار ۹۶l۶e" که یک رادار خاص و مخصوص سامانه های موشکی اس۳۰۰ روسیه می باشد، امروز رسماً در ایران مشاهده شد و این نشان داد که ایران یکی از مهمترین ملحقات اس۳۰۰ را نیز از روس ها دریافت کرده است.  [ادامه مطلب ر. با توجه به باز شدن سامانه رسمی پیگیری وضعیت سهام عد و در راستای آگاه سازی هموطنان عزیز نسبت به صورت حساب سهام عد خود و اعضای خانواده ، گروه مشاوره هیواتک تصمیم گرفته است راهنمای استفاده از سامانه رهگیری سهام عد و پیگیری سهام عد با کد ملی را آماده کند. برای معرفی شماره حساب سهام. سامانه نظارت و هدایت الکترونیکی بیمه (سنهاب)، در سال 1390 پایه ریزی گردید از اه این سامانه میتوان درج کد منحصر به فرد برای هر بیمه نامه را عنوان کرد ، ضمنا برای عدم سو استفاده های احتمالی افراد سودجو میتوان از این سامانه بعنوان سامانه هوشمند استعلام اص بیمه نامه را مد نظر قرارداد.
به روز رسانی (1396/06/29):مشاهده شده است که به علت شلوغ بودن سامانه ثنا در برخی از ساعات ، کاربران برای ورود به سامانه ثنا دچار مشکل شده اند. توصیه ما به شما این است که اگر کارتان ضروری نمی باشد در ساعات بعد برای ورود به سامانه ثنا تلاش کنید. همچنین برای ورود به سامانه ثنا می توانید. آدرس سایت سامانه ملی انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات کشور
ثبت اطلاعات شهرداری در سامانه ملی انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات
سامانه و سایت انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات ادارات و سازمانها

, قوه مجریه , قوه مقننه , قوه قضاییه , استانداری ها , شهرداری ها , سایر , بانک مرکزی . اطلاعیه شماره 1 در مورد انتخاب واحد و سامانه گلستان قابل توجه کلیه دانشجویان گرامی؛ ✔️تقویم اموزشی سال تحصیلی جدید به دو دلیل رسما از طرف مرکزی اعلام نشده؛ ✔️اماده نشدن چارت جدید دروس مورد تایید وزارت علوم تا کنون ✔️مشکلات انتقال اطلاعات از سامانه مروارید به سامانه آموزش. سامانه ترخیص کالا چیست
سامانه جامع کالا و خدمات پس از ترخیص
سامانه جامع ترخیص کالا یک سامانه آزمایشی می باشد که عمر زیادی هم ندارید این سامانه برای گمرک ها ،معادن ،شرکت های تولیدی و شرکت های بازرگانی ایجاد شده است افراد به ورود به این سامانه که در برخی از موارد آن را سامانه . ماهان: سامانه هوشمند پشتیبانی ماهان نت
ماهان نت در جهت توجه به نیازهای مشترکان و پاسخ گویی مؤثر به آن ها، سامانه جدید « ماهان» را راه اندازی کرده است.این سامانه تلفنی به منظور رفع مشکلات مرتبط با رایانه، تلفن همراه، تبلت و لپ تاپ ایجاد شده است.کاربران گرامی برای استفاده از ماهان می توانند بین ساعات 8 صبح تا 12 شب، با شماره هوشمند 9092305687 تماس بگیرند؛ و اطمینان داشته باشند که کارشناسان این سامانه به رفع مشکل شان خواهند پرداخت.
گفتنی است هزینه این تماس دقیقه ای 2000 تومان است که روی قبض تلفن ماه بعد ایشان محاسبه خواهد شد. کد #۱۰* (سامانه جامع خدمات روی درگاه ussd) 600-300-my-mci کلیه مشترکین همراه اول می­ توانند به صورت رایگان و به سادگی با اتصال به سامانه جامع خدمات،به کلیه خدمات و طرح­های همراه اول دسترسی یابند. برای اتصال به این سامانه تنها کافی است مشترکین #۱۰* را بر روی گوشی­ های خود شماره ­گیری کنند. در این بخش از سایت شارژ شو به معرفی کد #۱۰* (سامانه جامع خدمات روی درگاه ussd)همراه اول پرداخته اییم امیدواریم مورد استفاده شما عزیزان قرار بگیرد. ادامه مطلب
به روز رسانی (1396/06/29): مشاهده شده است که به علت شلوغ بودن سامانه ثنا در برخی از ساعات ، کاربران برای ورود به سامانه ثنا دچار مشکل شده اند. توصیه ما به شما این است که اگر کارتان ضروری نمی باشد در ساعات بعد برای ورود به سامانه ثنا تلاش کنید. همچنین برای ورود به سامانه ثنا می توانید. http://uupload.ir/files/xgkb_%d9%82%d8%b7%d8%b9.jpg قطع سامانه تلفنی 125 سامانه تلفنی 125 آتش نشانی تا اطلاع ثانوی قطع است. سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت اعلام کرد : سامانه تلفنی 125 این سازمان بعلت اشکال فنی تا اطلاع ثانوی قطع است. شهروندان در صورت بروز حادثه با شماره های تلفن های110- 115 و یا 33461616 تا 17 تماس بگیرند. معرفی و لینک سامانه سجا این سامانه که به اختصار با نام سجا معرفی می شود، در بهار 1394 و با هدف یکپارچه سازی کلیه فعالیت های مدارس شاهد و ایثارگران راه اندازی شده و در نشانی saja.medu.ir در دسترس کاربران این سامانه قرار گرفته است.. با آغاز به کار سامانه سجا، تمامی فعالیت های مدارس شاهد و ایثارگران از جمله ثبت نام، برگزاری کلاس های جبرانی و کنکور،نظارت، گزارش گیری و دیگر اقدامات از طریق این سامانه انجام خواهد شد. این سامانه حوزه های مختلف مدارس شاهد و ایثارگران همچنین امور مرتبط ادارات شاهد آموزش و پرورش را تحت پوشش خود قرار می دهد. سامانه سجا جهت صحت اطلاعات و یکپارچگی و جامعیت آماری، به سایر سیستم ها از جمله سناد (سامانه ثبت نام الکترونیک دانش آموزان)، بکفا (سیستم های ساماندهی نیروی انسانی)، سیستم پرسنلی ، سیستم واحد سازمانی آموزش و پرورش و سامانه بنیاد شهید متصل است تا اطلاعات موردنیاز در دسترس قرار گیرد و ارائه خدمات مناسب به ایثارگران مقدور شده و فرآیندهای جاری آن تسهیل گردد. مشاوره تحصیلی سامانه نجاح، سامانه جامع معاونت آموزش حوزه علمیه قم. جهت ورود به سامانه نجاح کلیک کنید. سایت نجاح خدمات مختلف آموزشی را به طلاب حوزه علمیه سراسر کشور ارائه می نماید. از جمله خدمات الکترنیکی نجاح حوزه علمیه می توان به این موارد اشاره کرد: ثبت نام، انتخاب واحد، اعلام نتایج، ارزی. مدتی است تنش بر سر برنامه موشکی ایران و تهدیدات متقابل ایالات متحده افزایش می یابد ولی ایران هیچگاه حاضر نمی شود کوتاه بیاید و هر روز یک آزمایش موشکی جدیدتر انجام می دهد. چرا؟... سامانه ید آنلاین بلیط هواپیما خارجی تیک بان، یکی از کامل ترین سامانه های ید بلیط خارجی در ایران است که با تجمیع بلیط های موجود در کلیه ی مسیرها دست شما را در انتخ مقرون به صرفه و ایده آل باز میگذارد. از طریق سامانه تیک بان شما میتوانید بلیط هواپیما ارزان و بلیط چارتر خارجی را در . ثبت نام اربعین 95 سامانه سماح به نشانی samah.haj.ir آماده ثبت نام اربعین 95 . ثبت نام اربعین 95 سازمان حج و زیارت با هدف دریافت روادید (ویزا) عراق و اعزام متقاضیان به عتبات عالیات در طول سال، اقدام به راه اندازی این سامانه نموده است. نشانی سامانه سماح : samah.haj.ir