آ ین خبر از سامانه موشکی اس در ایران - اخبار روز

تاکید بر تکمیل اموال غیر منقول در سامانه سادا با توجه به اتمام مهلت تعیین شده و پیگیری عدم ثبت در سامانه مذکور توسط دیوان محاسبات کشوردریافت فایل رهگیری پرنده های پنهانکار با "رادار ۹۶l۶e" دقیق تر شد + تصاویر "رادار ۹۶l۶e" که یک رادار خاص و مخصوص سامانه های موشکی اس۳۰۰ روسیه می باشد، امروز رسماً در ایران مشاهده شد و این نشان داد که ایران یکی از مهمترین ملحقات اس۳۰۰ را نیز از روس ها دریافت کرده است.  [ادامه مطلب ر. سامانه سناد از شرکت پرگون گرفته شده و به شرکت دیگری واگذار گشته است و طبق اطلاع قبلی سامانه تا 25 فروردین از دسترس خارج می باشد. بدینوسیله به اطلاع همکاران محترم می رساند سامانه سناد از روز یک شنبه 97/01/19 بازگشایی شده است.

بر اساس این قرارداد هنگفت ارتقاء با فرانسه، نصب رادارهای جدید، سامانه رزمی مدرن، تعمیر اساسی بدنه و البته نصب سامانه مشهور simbad-rc بر روی ناوهای سعودی انجام شد.
شکده بگین-سادات:
ایران نشان داد قادر است تا صدها کیلومتر دورتر از مرزهایش اعمال قدرت کند
خبرگزاری فارس: ایران نشان داد قادر است تا صدها کیلومتر دورتر از مرزهایش اعمال قدرت کند

شکده صهیونیستی نوشت: ایران با حمله موشکی به نشان داد که قادر است تا صدها کیلومتر دورتر از مرزهایش اعمال قدرت کند.


به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، شکده صهیونیستی «بگین-سادات» در تحلیلی پیرامون حملات موشکی ایران به مواضع در دیرا ور نوشت: ایران در واقع با این حمله موشکی قدرت نمایی کرد.
بگین-سادات نوشت: به دنبال حمله تروریستی هفت ژوئن به تهران، قول انتقام از آن ها را داد و در این انتقام جویی در 17 ژوئن موشک های نقطه زن بالستیک خود را به برخی مقرهای در دیرا ور شلیک کرد. ایران از این مسئله برای نمایش قدرت موشکی خود استفاده کرد، نمایشی که طراحی شده تا نشان دهد نیرویی همتراز با روسیه و است.
ایران می تواند صدها کیلومتر دورتر از مرزهایش اعمال قدرت کند و دارای اراده و عزم راسخ برای حل بحران با استفاده نیروی خود برای پیشبرد منافعش در منطقه است. از دیگاه وسیع تر، موفقیت پرتاب موشک «ذوالفقار» نشانی دیگر از تغییر عرصه نبرد است. موشک های دقیق نقطه زن با افزایش برد اینک درحال ورود به های جهان هستند. این نوع جنگ افزار در روسیه و چین موجود بوده و اینک در نهادهای نظامی غرب نیز در حال رواج است. وقتی که یک هدف را می توان با فشار یک دکمه از صدها کیلومتر دورتر نشانه گرفت دیگر منطق اعزام جنگنده صد میلیون دلاری با خلبانی ارزشمند برای انجام کاری مشابه سئوال برانگیز است.
در خاتمه این مطلب آمده است: برتری نیروی زمینی و هوایی در حال محو شدن است و حتی استفاده از قدرت هوایی به نظر به ضرر تمام می شود. اینک کشورهایی مانند ایران و کره شمالی به جای بکارگیری از نیروی هوایی بر روی توان موشکی به عنوان موردی حیاتی در حفظ امنیتشان فعالیت می کنند.
سامانه همتا به آدرس https://hamta.ntsw.ir/
سامانه هوشمند طرح رجیستری برای استعلام imei گوشی هنگام ید
⭕️برای مشاهده imei کد دستوری #06#* را شماره گیری کنید. http://sapp.ir/cyber_esfahan کانال ما در شبکه پیام رسان سروش
به گزارش خبر فوری به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران ، سیدمجید صدری با بیان این مطلب گفت: از این پس مشتریان اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات ایران در سراسر کشور تنها با شماره گیری کد منطقه به همراه شماره 2020 می توانند از سامانه فروش و پشتیبانی اینترنت پرسرعت استفاده و بهره برداری کنند. مدیر عامل شرکت مخابرات ایران تصریح کرد: با این امکان، در صورت خارج بودن از منطقه مخابراتی مربوطه نیز می توان با سامانه 2020 ارتباط برقرار کرد.
ادامه خبر سامانه وام ازدواج باز شد/زوجین مراجعه کنند سامانه وام ازدواج که طی روزهای اخیر در اغلب موارد گزینه ای برای انتخاب بانک عامل ارائه کننده تسهیلات به متقاضی اعلام نمی کرد، مجددا به ح عادی برگشته و زوجین می توانند مراجعه کرده و ثبت نام خود را انجام دهند./دانا آ ین اخبار مشهد در شهر. پرسشنامه چهار سامانه ای اضطراب ( fsaq ) این پرسشنامه توسط کوک سال و پاور در سال ۱۹۹۰ طراحی شده و دارای ۶۰ عبارت و چهار مقیاس (۱۵ عبارتی ) است و در ایران توسط ماردپور و همکارانش (۱۳۸۹) ترجمه و اعتبار سنجی شده است. به همراه ۱ مقاله رایگان دریافت پرسشنامه چهار سامانه ای اضطراب برای مشا. با وجود ناکارآمدی سامانه دفاع ضد موشکی گنبد آهنین در هر رژیم صهیونیستی، این رژیم با صدها هزار موشک هدف قرار خواهد گرفت.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از فعالیت سامانه بارشی در کشور خبر داد و افزود: روز شنبه 28 اسفند سامانه جدید بارشی از شمال غرب و غرب کشور وارد می شود. موارد توقیف سامانه‎های رایانه‎ای یا مخابراتی : مطابق مواد 40 و 41 و42 قانون جرایم رایانه ای که اشعار می دارد : ماده ۴۰- در توقیف داده‎ها، با رعایت تناسب، نوع، اهمیت و نقش آنها در ارتکاب جرم، به روش‎هایی از قبیل چاپ داده‎ها، کپی‎برداری یا تصویربرداری از تمام یا بخشی از داده‎ها،. (اطلاعیه ضروری)
قابل توجه مدیران محترم مدارس
به منظور ارتقا سرعت دسترسی، هرگونه خدمات رسانی در رابطه با ثبت سفارش کتاب و.... از سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی ازساعت 15عصر هرروز تا ساعت 8 صبح روز بعد قابل انجام است و سامانه مذکور ادامه مطلب سومین کنفرانس زیست شناسی سامانه های ایران در تاریخ 8 اسفند ماه 1396 با سخترانی در تربیت مدرس آغاز شد البته قرار بود ستاری آن را افتتاح کند ولی یع غلت سفر امکان پذیر نشد ادامه مطلب... ثبت نام دانشجویان قبولی کنکور سراسری 96 همه رشته های کارشناسی ارشد پیام نور از مورخ 96/06/15 لغایت 96/06/22 به صورت اینترنتی در سامانه گلستان انجام می شود. جزئیات ثبت نام و نحوه ورود به سامانه (شناسه کاربری و رمز عبور) در اخبار صفحه اول سامانه گلستان توضیح داده شده است. لینک به اطلاعیه س. معاون اجرایی قرارگاه پ ند هوایی خاتم الانبیا(ص) از ارائه تمام آموزش های سامانه پ ندی اس-۳۰۰ در داخل کشور خبر داد.مصاحبه با سرتیپ ابوالفضل سپهری راد ابوالفضل سپهری راد معاون اجرایی قرارگاه پ ند هوایی خاتم الانبیا(ص) درباره آموزش سامانه پ ندی اس-300 در داخل کشور گفت: امروز تمام آموزش های مربوط به سامانه موشکی اس-300 در داخل کشور ارائه می شود.
معاون اجرایی قرارگاه پ ند هوایی خاتم الانبیا(ص) از ارائه تمام آموزش های سامانه پ ندی اس-۳۰۰ در داخل کشور خبر داد.مصاحبه با سرتیپ ابوالفضل سپهری راد ابوالفضل سپهری راد معاون اجرایی قرارگاه پ ند هوایی خاتم الانبیا(ص) درباره آموزش سامانه پ ندی اس-300 در داخل کشور گفت: امروز تمام آموزش های مربوط به سامانه موشکی اس-300 در داخل کشور ارائه می شود معاون اجرایی قرارگاه پ ند هوایی خاتم الانبیا(ص) از ارائه تمام آموزش های سامانه پ ندی اس-۳۰۰ در داخل کشور خبر داد. مصاحبه با سرتیپ ابوالفضل سپهری راد ابوالفضل سپهری راد معاون اجرایی قرارگاه پ ند هوایی خاتم الانبیا(ص) درباره آموزش سامانه پ ندی اس-300 در داخل کشور گفت: امروز تمام آموزش های مربوط به سامانه موشکی اس-300 در داخل کشور ارائه می شود. سامانه "ساماندهی مسکن مهر" توسط قالیباف رونمایی شد + جزئیات شناسه خبر: 1406746 سرویس:  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۸ سامانه مسکن ۹۶ قالیباف برای ساماندهی متقاضیان مسکن مهر رونمایی شد. به گزارش خبر نگار   خبرگزاری تسنیم ، از سامانه مسکن محمد باقر قالیباف ک دای دوازدهمین دورده انت. تمامی کارگران ساختمانی جهت بهره مندی از بیمه تامین اجتماعی می توانند نسبت به ثبت نام خود در سامانه خدمات حمایتی ایران اقدام کنند. سامانه شـارژ جدید همراه اول
جدید / همه میتونید بفرستید✅ ارسـال 1005002 بـه 307230
2نفر اول هزار تومان 4 نفر بعدی 5هزار تومان 8نفر بعدی 10هزار تومان 16 نفر بعدی 20هزار تومان
هزینه : 400 تومان بدون شارژ نمیشه تا 6 ساعت لغو نکنید تا شارژتون ثبت بشه✅
جواب دیر میاد✅ @freechargeh
ℹاین سا. توضیح مختصر و کوتاه از انجمن متخصصین برق ایران “ایکهربا” اولین سامانه از “گروه کهربا” می باشد که با عنوان “ سامانه تجهیزات صنعت برق ایران ” شروع به فعالیت کرده است. این سامانه اینترنتی با شعار “شما هم در جریان باشید” قصد انتقال دانش مرتبط با تجهیزات برق و برقراری ارتباط ب. اسماعیلی در جمع خبرنگاران:باور ۳۷۳ سال آینده وارد شبکه یکپارچه پ ند هوایی خواهد شدبازدید فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا از خبرگزاری مهرشناسهٔ خبر: 4022504 - چهارشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۸سیاست > امنیتی و دفاعیفرمانده قرارگاه پ ند هوایی خاتم الانبیاء(ص) در جمع خبرنگاران گفت: تا پایان سال با انجام تست سامانه باور ۳۷۳، این سامانه از سال آینده وارد شبکه یکپارچه پ ند هوایی کشور خواهد شد.به گزارش خبرنگار مهر، فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پ ند هوایی خاتم الانبیا (ص) در حاشیه همایش شه و قلم در جمع خبرنگاران در مورد آ ین وضعیت سامانه «باور ۳۷۳» گفت: مطالبه همین موضوع نوعی شه و قلم است. اینکه مردم از ما مطالبه می کنند که سامانه باور ۳۷۳ به کجا رسید و یا اس ۳۰۰ چه شد، حق مردم است و نشان دهنده ی بالندگی شه مردم کشورمان می باشد.وی افزود: سامانه موشکی اس ۳۰۰ در کشور مستقر است و از آن استفاده می شود. سامانه باور ۳۷۳ که شه مردم بر آن است که ما می توانیم سامانه ای قوی تر از اس ۳۰۰ بسازیم، تا پایان امسال یک تست خوب داشته باشیم و تا سال آینده وارد شبکه یکپارچه پ ند هوایی کشور شود. http://uupload.ir/files/hdzy_%d8%b1%d8%a7%d9%87_%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2%db%8c.jpg راه اندازی سامانه "مها " در رشت " مها " سامانه هشدار الکترونیکی است که در منازل و اماکن تجاری نصب می شود. http://www.iribnews.ir/fa/news/1839631 iribnews_guilan قابل توجه کلیه مدیران (ثبت دانش آموزان ترک تحصیل) 1396/02/13 با توجه به ارتباط سامانه های همگام و سناد و بقیه سامانه ها هرچه سریعتر دانش آموزان ترک تحصیل شده را هم در سیستم مدرسه (توصیفی ،دانا..) و هم در سامانه سناد ثبت نمایید ادامه مطلب راه اندازی سامانه پیش بینی آلودگی هوای تهران در سال جاری جزو مهمترین اقدامات به منظور پایش و پیش بینی کیفیت هوای این کلانشهر حساس محسوب می شود؛ اما آنچه جالب توجه است، آنست که کارکرد سامانه به این موضوع محدود نشده و فرصت اتخاذ تصمیم های کلان برای مدیریت صحیح و فرابخشی آلودگی ه.
در این سامانه امکانی برای شما فراهم شده است که از طریق آن و با معرفی کاربران جدید به سامانه از فعالیت آنها سود دریافت نمایید.در این روش اصلا نیازی به انجام پشتیبانی و یا تسلط کافی به سامانه نخواهید داشت.تنها کاری که شما باید انجام دهید معرفی کلیدواژه به دیگران جهت ثبت نام است. کلیدواژه ای که باید کاربران با آن در سامانه عضو شوند.برای هر نام کاربری تنها می توان یک کلیدواژه تعریف نمود.

برای عضویت در صفحات مجازی کافیست لینک های زیر را کلیک کنید
کانال تلگرام: www.telegram.me/sanjesh_loveپیج اینستاگرام: www.instagram.com/sanjesh.love‎وبسایت: www.sanjeshlove.ir
>> وبسایت رسمی سامانه سنجش تفاهم ک دای انتخابات ریاست جمهوری از راه اندازی سامانه کارانه برای متقاضیان شغل خبر داد. خبر فوری/ قالیباف : همین الان سامانه ملی کارانه به آدرس www.kar96.ir را ایجاد کرده ایم و همه کارآفرینان و انی که به دنبال کار هستند با هر مهارت و تخصصی می توانند در این سایت ثبت نام کنند. مرکز ملی اطلاعات هوایی و فضایی در گزارشی جدید مدعی شده که ایالات متحده با تهدیدهای روزافزون موشکی به دلیل گسترش برنامه موشکی چین، روسیه، ایران و کره شمالی روبرو است.

کاریکاتور/ دبه های !!!

ب


دونالد ترامپ در بیانیه ای ضمن تمدید تعلیق تحریم های هسته ای اعلام کرد این آ ین بار است که این تحریم ها را تعلیق می کند مگر آنکه توافق هسته ای با
ایران در 4 ماه آینده اصلاح شود
شروط غیرممکن
ترامپ: توافق جدید هسته ای میان ایران و اروپا باید شامل برنامه موشکی و دائمی محدودیت های هسته ای باشد


گروه : دونالد ترامپ، رئیس جمهور تعلیق تحریم های ایران را بر اساس مفاد تمدید کرد. به گزارش «وطن امروز» دیروز 12 ژانویه ترامپ باید گزارش 3 ماهه جدید خود درباره وضعیت پایبندی ایران به را ارائه می کرد. ترامپ که 3 ماه قبل در 13 اکتبر پایبندی ایران به را تایید نکرد و تحریم های جدیدی علیه ایران اعمال کرده بود، این بار نیز همان رویه را ادامه داد. رئیس جمهور دیروز تصمیم گرفت تعلیق تحریم های ایران را تمدید کند اما نگذاشت این تمدید به عنوان خبری خوب برای تمردان ایرانی ثبت شود. ترامپ در بیانیه ای اعلام کرد این «آ ین بار» است تعلیق تحریم های ایران را تمدید می کند مگر آنکه بر اساس یک توافق جدید میان ایران و اروپا، ایران هم متعهد به محدود برنامه دفاع موشکی خود شود و هم اینکه تعهد دهد دوره زمانی برای محدودیت های هسته ای خود را که در پذیرفته، کنار گذاشته و برای همیشه محدودیت های هسته ای خود را اعمال کند. بر اساس گزارش رسانه ها و خبرنگاران یی، کاخ سفید اعلام کرده است که این برای آ ین بار است که تعلیق تحریم ها علیه ایران را تمدید می کند مگر و اروپا بتوانند به توافقی برای ممنوعیت دائمی برنامه غنی سازی هسته ای و توسعه موشکی ایران دست یابند.
بر اساس این گزارش، ترامپ پس از تمدید تعلیق تحریم های ایران گفت: علی رغم میل باطنی ام، را هنوز از توافق هسته ای ایران خارج ن اما دو مسیر را مشخص کرده ام، یا نواقص فاجعه بار این توافق را اصلاح کنید یا از آن خارج می شود. ادامه مطلب... به گزارش بدوبس، سامانه سهام عد ، از امروز 14 فروردین 96 مجددا در دسترس مشمولین قرار گرفت، لازم به ذکر است سامانه فوق جهت بروزرسانی صورتحساب مشمولین از 30 اسفند 95 از دسترس خارج شده بود. هم اکنون کلیه مشمولین سهام عد می توانند با مراجعه به سامانه سهام عد به نشانی www.samanese.ir از امروز 14 . رئیس اداره هواشناسی بروجرد گفت: از فردا چهارشنبه سامانه جدید بارشی بروجرد را فرا می گیرد و این سامانه تا عصر روز پنج شنبه فعال است. رزمایش تولید سامانه فجر ۵ هدایت شونده آنقدر اهمیت داشت که یوزی ر ن از مسئولین سابق برنامه دفاع موشکی رژیم صهیونیستی در زمان رونمایی از آن تاکید کرده بود "ایران در این بخش، در سطح قدرتهای جهانی عمل می کند" به گزارش سرویس دفاع و امنیت مشرق، پنجمین رزمایش محمد رسول الله ایران از روز گذشته در منطقه عمومی جنوب شرق کشور و با محوریت نیروی زمینی آغاز شده که در جریان این رزمایش، یگان های منتخب نیروهای ۴ گانه آجا به عملیات و تمرین سناریوهای عملیاتی می پردازند. یکی از ویژگی های مهم عملیاتی و خبری رزمایش های نیروهای مسلح در سالهای اخیر، رونمایی از تاکتیک ها و سامانه های جدید دفاعی است که در این رزمایش جدید نیز علی رغم گذشت زمانی کوتاه، تصاویر منتشره نشان می دهد حداقل یک سلاح جدید وارد سازمان رزم نیروی زمینی شده؛ هرچند موضوعاتی چون استفاده رزمی از کوادکوپتر و پرتاب بمب توسط آن نیز در جای خود، قابل بررسی و تحلیل است ... یک سال از رونمایی تا رسیدن فجر جدید به

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] سامانه ارسال پیامک می تواند بطور فعالانه مشتریان شما را درگیر ب و کارتان د. امروزه حتی صاحبان ب وکار ده نیز از سامانه ارسال پیامک استفاده می کنند و ارسال پیامک را مهمترین راه تبلیغاتی خود می دانند. با توجه به آمار ۴۳ دلاری پیام رسانی در سال ۲۰۱۶ نمیتوان تاثیر سامانه ارسال پیامک را انکار کرد. در ادامه مطلب به برخی از دلایل استفاده از بازاری پیامکی می پردازیم.
ادامه مطلب با سلام خدمت همکاران محترم سامانه فارغ حصیلی دانش اموزی (امین) سامانه جدیدی می باشد که برای امور فارغ حصیلان طراحی شده است با دریافت نگارش7-15 منوی فارغ حصیلی قبلی به منوی ((عملیات فارغ حصیلی جدید))تغییر یافت . ادامه مطلب سخنگوی وزارت امور خارجۀ ایران ضمن بی اهمیت شمردن مواضع امریکا در قبال مسائل داخلی و موشکی ایران، بحث موشکی را به ت، حاکمیت و مردم ایران مربوط دانست و افزود تهران نیازی به م یا صحبت با دیگران در این خصوص ندارد. وزارت دفاع روسیه نسبت به استقرار جهانی سامانه ضد موشکی هشدار داده است. سامانه فهرست اطلاعات مکانی استان گیلان یک سامانه جستجوی متن پایه است که توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان راه اندازی شده است. با استفاده از این سامانه، کاربران می توانند قبل از تهیه هر گونه نقشه و اطلاعات مکانی مورد نیاز، مشخصات نقشه ها و اطلاعات مکانی موجود در سطح استان را بررسی نموده و در صورت وجود مشخصات اطلاعات مکانی مورد نظر در سامانه، با مراجعه به دستگاه یا نهاد اجرایی ذیربط براساس ضوابط قانونی آن دستگاه یا نهاد، در صورت امکان اطلاعات مورد نیاز خود را اخذ نمایند. امکانات جستجو توسط نرم افزار ساوانا فراهم شده است.
آدرس دسترسی: سامانه فهرست اطلاعات مکانی استان گیلان
استقرار سامانه ای بر روی مدیترانه و ارسال امواج ناشی از آن به سمت کشور طی چند روز آینده نقاط مختلف کشورمان را تحت تأثیر قرار خواهد داد. صربستان برای دفاع در برابر ات احتمالی ناتو خواستار ید سامانه ضد موشکی اس ۳۰۰ روسی است.