آ ین خبر از زمان واریز مطالبات معلمان - اخبار روز

آغاز مهر و فصل مدارس و برنامه ها و طرح هایی که درمدرسه اجرا خواهد گشت . در چهارمین روز از شروع سال تحصیلی با حضور در مدرسه ضمن تیریک سال تحصیلی جدید به معلمان و دانش اموزان برنامه های کتابخانه ها که قرار است در مدرسه اجرا شود تشریح شد که عبارتند از توزیع نشریه یار مهربان و نصب پو. زهرا طباخی: مطالبات مردم از ت در دوره جدید تصاحب قدرت کاملا مشخص و معلوم است. مبارزه با فقر و فساد و تبعیض و ایجاد رونق اقتصادی را 4 سال با اتکا به انواع تکنیک های عملیات روانی و ترغیب مردم به چشم دوختن به دانه کاشته شده که هرگز جوانه نزد، لغو د. اکنون زمین و زمان علیه است. به نظر م.
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس شورای ی ایران می گوید که به معلمان حق دریس از مهرماه امسال تا کنون «حتی یک ریال» هم پرداخت نشده است.
به گزارش خبرگزاری تی «ایلنا»، میرحمایت میرزاده ضمن اعلام خبر بالا به انتقاد از وزارت آموزش و پرورش به دلیل پرداخت ن معوقات مزدی فرهنگیان پرداخت و تأکید کرد که مطالبات بازنشستگان و معلمان حق دریس بخش عمده ای از این معوقات را تشکیل می دهد.
معلمان حق دریس از ابتدای مهرماه، آغاز سال تحصیلی هیچ حقوقی دریافت نکرده اند. به گزارش ایلنا، این دسته از کارکنان وزارت آموزش و پرورش که ۳۰ هزار تن هستند، سال گذشته نیز تا اندکی پیش از سال نو حقوقشان را دریافت نکرده بودند. آنها اکنون حتی برای تأمین هزینه رفت و آمد به کلاس های درس نیز با مشکل مواجهند.
بازنشستگان نیز مزایای خود را دریافت نکرده اند. به گفته میرزاده، «اعتبار اجرای احکام و پرداخت پاداش بازنشستگان فرهنگی که در سال ۹۷ در بودجه پیش بینی شده است، با مشکل مواجه است.»
در اعتراض های صنفی پیش از آغاز تظاهرات سراسری از هفتم دی ماه، معلمان حق دریس و بازنشستگان نیز چندین بار دست به زدند. عده زیادی از این معلمان به همراه آموزش دهند ه های نهضت سوادآموزی ۲۱ آذر مقابل ساختمان مجلس د و خواستار آن شدند که وزارت آموزش و پروزش وضعیت شغلی آن ها را روشن کند.
در روزی که قرار بود لایحه بودجه را تقدیم مجلس کند، بازنشستگان آموزش و پرورش همراه با صدها بازنشسته معترض در خیابان های منتهی به مجلس ایران د و فریاد زدند: «عزا عزاست امروز؛ روز عزاست امروز؛ حقوق بازنشسته، زیر عباست امروز»، «از وعده ها خسته ایم، ما همه همبسته ایم».
کانون صنفی معلمان تهران پنج شنبه در واکنش به اعتراض های سراسری در ایران بیانیه ای منتشر کرد و نوشت این اعتراضات در نابرای های عظیم اجتماعی ریشه دارد اما مسئولان به جای از میان برداشتن بی عد ی و جدی گرفتن هشدارهای فعالان تشکل های صنفی از جمله کانون صنفی معلمان اعمال فشار بر آن ها را افزایش داده و تلاش کرده اند صورت مسأله را پاک کنند.
سخنگوی کمیسیون آموزش و پرورش گفته است که تنها ۱۰ هزار میلیارد تومان «برای صفر بدهی های وزارت آموزش و پرورش در سال ۹۶» لازم است. این در حالی است که در مقایسه با سال گذشته بودجه آموزش و پرورش بیش از چهار هزار میلیارد تومان کاهش پیدا کرده. پاو وینت تجزیه و تحلیل درونی صورتهای مالی پاو وینت تجزیه و تحلیل درونی صورتهای مالی
پاو وینت تجزیه و تحلیل درونی صورتهای مالی دسته: حسابداری
بازدید: 5 بار
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: 640 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 48
پاو وینت تجزیه و تحلیل درونی صورتهای مالی در 48 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx فهرست مطالب مراحل تجزیه و تحلیل درونی محاسبه وتفسیر نسبتها طبقه بندی نسبتها مهمترین نسبت های نقدینگی نسبت جاری دارایی جاری بدهی جاری حساب آرائی نسبت آنی اقلام دارائی های جاری فرجه ت عی ایراد بر نسبتهای نقدینگی نسبت گردش نقدی شاخص نقدینگی وضع موجودی نقد و بانک نکات حائز اهمیت در تفسیر نقدینگی دو روش تحلیل مطالبات زمان بندی مطالبات دوره وصول مطالبات زیاد بودن مانده مطالبات کم بودن مانده مطالبات گردش کالا روش حذف انبار داری دوره گردش عملیات گردش سرمایه جاری دوره واریز بستانکاران نسبتهای سرمایه گذاری نسبت دارایی ثابت به ارزش ویژه توان سنجنی باز پرداخت وام نسبت گردش نقدی به بدهی نسبت های سود آوری بازده فروش بازده ارزش ویژه بازده دارائی بازده سرمایه در گردش شاخص سنجش سودمندی وام روش نسبت ی دوپان dupont ratio system نمودار روش نسبت ی دوپان نقاط ضعف نسبتها پاو وینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. قیمت : 11,500 تومان پرداخت و بلافاصله پس از پرداخت ، لینک به شما نمایش داده می شود و همچنین یک نسخه نیز برای شما ایمیل می شود . کلمات کلیدی : پاو وینت تجزیه و تحلیل درونی صورتهای مالی , پاو وینت تجزیه و تحلیل درونی صورتهای مالی , مراحل تجزیه و تحلیل درونی , محاسبه و تفسیر نسبتها , طبقه بندی نسبتها , مهمترین نسبت های نقدینگی , نسبتهای سرمایه گذاری , نسبت های سود آوری , روش نسبت ی دوپان dupont ratio system , نقاط ضعف نسبتها مقاله ای پیرامون مشکلات معلمان بازنشسته مقاله ای پیرامون مشکلات معلمان بازنشسته مقاله ای پیرامون مشکلات معلمان بازنشسته لینک پرداخت و *پایین مطلب * فرمت فایل :word ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) تعداد صفحه16 بخشی از فهرست مطالب مقدمه : 1ـ تغییر پایگاه اجتماعی را ارهایی در زمینه تغییر پایگاه اجتماعی را ارهایی برای پر اوقات فراغت 4ـ کاهش درآمد بازنشستگان 5ـ بالا بودن هزینه خانوار بازنشستگان 6ـ مشکلات بهداشتی و درمانی بازنشستگان ...
دریافت فایل  ید کتاب های کمک درسی انتشارات مختلف برای معلمان و مدارس
مسئولان و معلمان مدارس می توانند کتاب های کمک درسی مورد نیاز خود را از سایت nimaktbook.ir با شرایط ویژه تهیه کنند.
برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید http://uupload.ir/files/cn5q_%d9%85%d8%b9%d9%84%d9%85%d8%a7%d9%86_%d9%85%d8%b4%d9%87%d8%af.jpg معلمان_مشهد با امضای نامه ای خواستار پرداخت فوری مطالبات خود شدند آنها تاکید د در صورت عدم پرداخت فوری حق شکایت به دیوان عد و ترک_کلاسها را برای خود محفوظ می دانند. farhangiannews1 نمونه پیشنهادات معلمان برای ارزشی
پنج پیشنهاد ارزشی معلمان - معلم فایلاین پنج پیشنهاد مناسب برای امتیاز فرم ارزشی سالانه فرهنگیان که هر پیشنهاد 2 امتیاز در فرم لحاظ می شود و عنوان نمونه ها در زیر ذکر شده است: 1 – را ارها و ... پیشنهاد ارزشی معلمان و دبیران دسته: پیشنهاد ارزشی برچسب: ارائه پیشنهاد برای ارزشی معلمان رایگان, ... فرم ارائه پیشنهاد معلمان،فایا معلم, نمونه پیشنهادات معلمان برای ارزشی , نمونه فرم ...گزارش تخصصی نمونه پیشنهاد کوتاه معلمان ویژه ب امتیاز در با توجه به اینکه جدیدا در فرم های ارزشی بند پیشنهاد کوتاه اضافه گردیده است جهت راهنمایی همکاران ارجمند بری ب سه امتیاز این بند سه نمونه پیشنهاد ارزنده ویژه ... 10 عدد پیشنهاد کوتاه ویژه مدیر و معلمان(ویژه فرم های ارزشی ...-نمونه پیشنهاد در مورد معلمان جذاب و عوامل نداشتن جاذبه وخسته کننده بودن کلاس و معلم. 2-نمونه پیشنهاد در مورد استفاده از گروههای یادگیری همیار در کلاس درس. 3-نمونه ... پیشنهاد ارزشی معلمان درسی فایل پیشنهاد ارزشی کارو فناوری فرمت فایل ورد و قابل ویرایش تعداد صفحات هر کدام 7 صفحه موضوعات فایل معرفی نمونه پیشنهادات کاربردی امتیاز آور معلمان کار ...معلّم نمونه - 30 پیشنهاد برای جذ ت کلاس درس و جلوگیری از خستگی ...پیشنهاداتی به معلمان برای اثر بخشی و کارایی بیشتر در کلاس درس. هر معلمی با بالا رفتن تجربه اش پی خواهد برد که باید به برخی کارهای ضروری در کلاس درس توجه ...از ﻧﻈﺮ ﻓﺮم ارزﺷﺎﺑ ﻣﻌﻠﻤﺎن در ﻋﺪاﻟﺖ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ و ﺗﺤﻠﻞ ﻣﻌﻓﺮم ارزﺷﺎﺑ ﻣﻌﻠﻤﺎن ... ﺷﻨﺎﺳﺎ ﺎﻟﺶ ﻫﺎی ﻣﻮﺟﻮد در ﻧﻈﺎم ارزﺷﺎﺑ آﻣﻮزش و ﺮورش ﺸﻨﻬﺎداﺗ ﺟﻬﺖ ﺑﻬﺒﻮد ... ﺑﺮای اﺟﺮای ﻫﺮ ﻪ ﺑﻬﺘﺮ وﻫﺶ ، ﻧﻤﻮﻧﻪ ﺮی اﻧﺠﺎم ﻧﺮﻓﺘﻪ و ﺮﺳﺸﻨﺎﻣﻪ ﺑﻦ ﻠﻪ اﻓﺮاد ﺟﺎﻣﻌﻪ ﺨﺶ ﺷﺪ.نمونه پیشنهادات ارزشی معلمان گزارش تخصصی مطلب با کلمه ی کلیدی «نمونه پیشنهادات ارزشی معلمان» ثبت شده است - گزارش تخصصی کلیه مقاطعبیقراران - کلی پیشنهاد برای استفاده همکارانردیف عناوین پیشنهادات نام واحد سطح ارزی انفرادی ... 8 تشکیل کارنونهای ورزشی معلمان در فضاهای بلااستفاده مدیریت آموزش و پرورش منطقه 15 سازمانی انفرادیاهم تصمیمات، پیشنهادات و را ارهای ارائه شده در جلسات شورای معلمانمدرسه راهنمایی دخترانه ام البنین - اهم تصمیمات، پیشنهادات و را ارهای ارائه شده در جلسات شورای معلمان - در ... ارزشی مستمر پیشرفت تحصیلی و تربیتی دانش آموزان. نمونه پیشنهادات معلمان برای ارزشی ارائه پیشنهاد برای ارزشی معلمان رایگان پیشنهادات برای ارزشی معلمان پیشنهاد ارزشی معلمان رایگان نمونه پیشنهاد معلمان فرم ارائه پیشنهاد مدارس پیشنهاد در سطح مدرسه نمونه فرم پیشنهادات معلمان فرم پیشنهاد معلمان
 فایل افزایش زمان واریز وجه پس از تراکنش معاون بانک مرکزی اعلام کرد: افزایش زمان واریز وجه پس از تراکنش با دستگاه کارتخوان، برای جلوگیری از خطرات و پولشویی و مبارزه با کلاهبرداری ها صورت گرفته است. ناصر حکیمی درباره افزایش ­زمان ­واریز انتقال وجه به حساب ­بعد از کارت کشیدن ­گفت: پلیس فتا گزارش های ­متعددی را از این قبیل کلاهبرداری ها اعلام کرده ­که با فریب مردم، از حساب آنها برداشت غیر مجاز صورت گرفته است.

معاون فناوری های نوین بانک مرکزی ادامه داد: افزایش زمان واریز وجه بعد از کارت کشیدن، به دلیل نقص در سیستم نیست بلکه فرصتی ­است که اگر کلاهبرداری صورت بگیرد مالباخته بتواند مورد را پیگیری کند و ضرر و زیانی نبیند.
(ادامه مطلب را بخوانید...) ادامه مطلب زمان واریز یارانه اسفند ماه اعلام شد یارانه نقدی (یارانه اسفند ۹۵) به ازای هر نفر ۴۵۵ هزار ریال ساعت ۲۴:۰۰ روز ۲۵ اسفند به حساب س رستان خانوار واریز و قابل برداشت خواهد بود. اخبار شبانگاهی شبکه 3 سیما چیزی که در انتخابات 96 بسیار بر زبان ها چرخید، واژه «رأی مطالبه محور» بود. انگاره ای که برای بسیاری از گروه های حاشیه ای چون ن، اقلیت های قومی و مذهبی، جوانان، افراد کم درآمد، اقشار پایین و ... به عنوان مفهومی کلیدی و به سان بارقه ای از امید و آرزو در آمد. نیز به مردم اعلام کرده که ص.
معصومه ابتکار: باید حق پرسشگری و چالش گری جوانان را به رسمیت شمرد مطالبات جوانان نسل دهه ۷۰ و ۸۰ نیازمند شنیده شدن است ما به گفت وگوی عمیق بین نسلی نیازمندیم a post shared by مهدى کروبى (@mehdikaroubi) on jan 5, 2018 at 4:57am pst به نام خداوند جان و د انجمن علمی معلمان زبان و ادبیات فارسی اسان رضوی بنیانگذاری شد. اولین همایش انجمن علمی_آموزشی معلمان زبان و ادبیات فارسی اسان رضوی در روز پنج شنبه 10/4/1395 از ساعت 10 صبح الی 14 بعد از ظهر در مرکز آموزش شهید کامیاب مشهد برگزار شد. در این جلسه اعضای اجرایی و بازرسا. با توجه به ضرورت فراهم آوردن سازوکار های اجرایی لازم جهت مشارکت فرهنگیان در پیشرفت و تعالی آموزش و پرورش ، طی نامه شماره 308817/180-20/9/94 از مقام عالی وزارت تقاضا شد که جهت تشویق و ترغیب عضویت در انجمن های علمی و آموزشی معلمان ،در شاخص های «انتخاب معلم نمونه » ، «ارزشی سالانه » ، « رت. ک ن می بینند و تکرار می کنند معلمان برای فرهنگ حجاب بین دختران جامعه چه کار هایی که می توانند ند #حجاب #معلم #دختر #ایران گروهی از معلمان آرژانتین به پایین بودن دستمزدهای خود اعتراض کرده و این اقدام به تعطیلی کلاس های درس منجر شده است. به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر ی، حضرت آیت الله معظم انقلاب ی صبح امروز (چهارشنبه) به مناسبت هفته معلم در فرهنگیان حضور یافتند و در دیدار هزاران نفر از دانشجویان و معلمان، منزلت و جایگاه والای معلمان را همچون معیشت آنان بسیار مهم و نیازمند توجه کامل خواندند و اجرای زمان بند. حقوق فرهنگیان همچنان زیر خط فقر است شورای هماهنگی تشکل های صنفی فرهنگیان ایران به مناسبت سال جدید شمسی، بیانیه ای صادر کرد. در این بیانیه به مشکلات فعلی سیستم آموزشی و پایین بودن دستمزد فرهنگیان شاغل و بازنشسته اشاره شده­ است. در بخشی از این بیانیه می­ خوانیم: «در حوزه های صنف. آیا مدارس_خاص، امکانات و معلمان خاص دارد؟ نویسنده : خالد_توکلی اگر گفته شود دشوارترین گزینش مربوط به شغل معلمی است سخنی به گزاف نگفته ایم. اما جای تعجب آنجاست که وقتی پای مدارس خاص به میان می آید باز گزینشی دیگر آغاز می شود و در این گزینش بیش از آنکه شایستگی و توانمندی های آموزش. 1. زمان واریز و برداشت یارانه نقدی آذر ماه 96 - نمناک 16 دسامبر 2017 ... یارانه نقدی آذر ماه و cash subsidy و جزییات دریافت یارانه نقدی و یارانه آذر ماه 96 و زمان یارانه نقدی و تاریخ واریز یارانه نقدی را در نمناک بخوانید. 2. زمان واریز یارانه آذر 94 اعلام شد - افکار نیوز 15 دسامبر 2015 ... «پنجاه و سو. چگونگی تاثیر رضایتمندی شغلی در افزایش بهره وری معلمانچگونگی-تاثیر-رضایتمندی-شغلی-در-افزایش-بهره-وری-معلمانپایان نامه رشته مدیریت، چکیده: این پژوهش از نوع کازربردی است و روش آن توصیفی می باشد و برای جمع آوری اطلاعات از تحقیقات میدانی، مطالعات کتابخانه ای و ابزار پرسشنامه استفاده شده است. جامعه آماری، معلمان ابت آموزش پرورش شهرستان گمیشان که تعداد جامعه آماری 208 نفر و تعداد نمونه آنها با توجه به ... فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] یارانه اسفند 96 ،یارانه ، اسفند ، ت ، مردم ، زمان واریز ، تاریخ واریز ، ساعت پرداخت ، یارانه نقدی ، عیدی 97 ، سایت یارانه ، اطلاعیه یارانه اسفند 96 ،برج دوازده 12 کی واریز میشه


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] همشهری آنلاین: در تعدادی از مدارس انگلیس معلمان با لباس های مجهز به دوربین برداری و برای ثبت رفتارهای ناشایست دانش آموزان در کلاس حاضر می شوند. بسمه تعالی انجمن علمی معلمان معارف ی قم برگزار می کند. کلاس « تفسیر جزء 13 قرآن» شرکت کنندگان : در این کلاس انی می توانند شرکت کنند که عضو انجمن علمی معلمان معارف باشند. امتیازات : 1- د ایان دوره ، آزمون برگزار می شود و به همه انی که در آزمون شرکت کرده و نمره حد نصاب ب کرده اند ، گواه. معلمان انگلیسی برای زیر نظر گرفتن رفتار دانش آموزان، به لباس های دوربین دار مجهز شدند. تحقیق در مورد دیون و مطالبات مدیران مدرسه، معلمان اثربخش را به انی در مدرسه تبدیل می کنند.
http://uupload.ir/files/7qbq_%d8%a8%d9%87_%d8%af%d9%84%db%8c%d9%84.jpg به دلیل عدم رسیدگی مسئولین و پرداخت نشدن حق ا حمه معلمان حق دریس یماتوم معلمان مشهد عملی شد و آنها سر کلاس نرفتند. کلاس_بدون_معلم_مشهد farhangiannews1 دانش آموزان و معلمان مجتمع آموزشی فار وین روز سوم دی ماه 1395 از موزه تاریخ طبیعی وین بازدید نموده و دانش آموزان با راهنمایی معلمان محترم در جریان روند تکامل موجودات قرار گرفته و با انواع موجودات از دوران های کهن تا حال حاضر قرار گرفتند .این بازدید از ساعت ده صبح شروع و یک بعد از . http://uupload.ir/files/hbch_26_%d8%aa%db%8c%d8%b1.jpg 26 تیر، زمان واریز یارانه تیر ماه هفتاد وهفتمین مرحله یارانه نقدی تیر 1396 دوشنبه 26 تیر واریز خواهد شد و از همان ساعت 24 قابل برداشت است. خبرگزاری صداوسیما iribnews 25 اسفند ماه ، زمان واریز یارانه اسفند ماه هفتاد و سومین مرحله یارانه نقدی ( یارانه اسفند ۹۵ ) به ازای هر   نفر   ۴۵۵ هزار ریال ساعت ۲۴:۰۰ روز ۲۵ اسفند به حساب س رستان خانوار واریز و قابل برداشت خواهد بود. خبرگزاری صداوسیما تعلیم و تربیت به سبک مدارس دو نوبته؛ وقتی و شوربختی (قسمت سوم) ۹ مهرماه ۱۳۹۵ پایگاه تحلیلی خبری معلمان ایران ؛ صدای معلم حمزه على نصیرى مدارس دونوبته؛ کاستی در زمان و مکان آموزش، سستی در رکن اصلی آموزش: شیوه و شرایط کاری مدارس دونوبته، همچنانکه به دانش آموزان اجازهٔ حضور تمام . #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} تحقیق درمورد- ایجاد انگیزه در ادامه تحصیل معلمان لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 26 . #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} تحقیق درباره. ایجاد انگیزه در ادامه تحصیل معلمان لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 26 . پایان نامه بررسی رضایت شغلی و سلامت معلمان و کارکنان مدرسه پایان-نامه-بررسی-رضایت-شغلی-و-سلامت-معلمان-و-کارکنان-مدرسهبررسی رضایت شغلی و سلامت معلمان و کارکنان مدرسه مقطع ابت  فایل انتشار نخستین رو مه ی ویژه کُردستان فصل تازه ای در تاریخ فرهنگی فکری ملت کُرد گشوده شد. زمان نشر رو مه ی کُردستان(22/4/1898 م/2-2-1277 ه.ش/ 3 ذی القعده 1314 هجری قمری) مصادف بود با جنگ و نا امنی در بسیاری از نقاط جهان و نیز شکل گیری «پارادایمی جدید در شه کُردی. چنان که این پارادایم به صورت شعا. کارشناسان آموزشی باکینگهام: ربات معلم کارشناسان آموزشی باکینگهام بر این باورند که تا 10 سال آینده با تحول در هوش و یادگیری عمیق ماشینی شغل معلمان اهمیت خود را از دست خواهد داد و ربات ها چه به صورت فیزیکی و یا به صورت اپلیکیشن مسائل آموزشی را به صورت اختصاصی به دانش آموزان ارائه خواهند کرد. ادامه مطلب هفتمین جلسه انجمن معلمان فیزیک استان اصفهان روز یکشنبه تاریخ 27/1/96 ساعت 17 در محل اتاق با شرکت 40نفر از دانشجویان و 40 نفر از معلمان فیزیک استان اصفهان با هدف بررسی محتوای فصل پنجم کتاب فیزیک دهم با موضوع ترمودینامیک و با تدریس آقای سلماسی دبیر بازنشسته فیزیک برگزار شد. تاریخ بعدی. زمان واریز یارانه داد ماه 96
بر اساس روال ماههای گذشته، یارانه ۴۵۵۰۰ تومانی خانوار روز ۲۶ داد ساعت ۲۴ واریز می شود.
به گزارش فارس، یارانه نقدی ۴۵۵۰۰ تومانی خانوارها مربوط به ماه داد ۹۶ طبق روال ماههای قبل روز ۲۶ داد ساعت ۲۴ به حساب س رستان خانوار واریز می شود. کانال سروش معلمان گروه سروش مربیان بهداشت سروش معلمان پیش دبستانی لینک کانال فرهنگیان در سروش لینک کانال معلمان در سروش پیام رسان سروش کانال جایگزین تلگرام معلمان بنام سروش کانال سروش ابت کانال سروش مدیران کانال سروش معلمان کانال معلمان در سروش گروه سروش مدیران گروه سروش م.