آ ین خبر از زمان انتخاب جانشینی مرحوم رفسنجانی در خبرگان - اخبار روز

چندین سال کار و تلاش در حرفه بازیگری مرحوم حسن جوهرچی اینک در حالی پایان گرفت که برخی از تصاویر او برای همیشه ماندگار خواهد شد. چهاردانگه ساری با تاریخ کهن: مرحوم حجت ال و المسلمین حاج شیخ ولی الله میعادی بردی فرزند حسن و ننه گل در پنجم اردیبهشت سال ۱۲۷۶ شمسی در روستای برد ازدهستان چهاردانگه سورتچی بخش چهاردانگه متولد شد وی از جمله شاگردان مرحوم آیت الله سید شفیع ارایی بودند و هم دوره مرحوم حجت ال آقا . پیام در پی درگذشت شاعر انقل مرحوم احمد عزیزی حضرت آیت الله معظم انقلاب ی با صدور پیامی درگذشت شاعر انقل   و چیره دست، مرحوم احمد عزیزی را تسلیت گفتند. متن پیام انقلاب بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم درگذشت شاعر انقل و چیره دست مرحوم احمد عزیزی را که پس از بیماری پررنج و د. سید ابراهیم رئیسی عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان گفت: سخنان سخیف رئیس جمهور از تریبون سازمان ملل نسبت به کشورها و ملت ها باعث بی آبرویی شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم، حجت ال سیدابراهیم رئیسی عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان ی در جمع خبرنگاران و در حاشیه تجدید میثاق اعضای مجلس خبرگان با آرمان های راحل، درباره سخنان رئیس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل، اظهار داشت: سخنان بی اساس، بی مبنا، سخیف و بی ادبانه رئیس جمهور تازه به دوران رسیده از نظر دیپلماتیک و از لسان بین المللی به هیچ عنوان قابل توجیه نیست.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] علی امت در دیدار با خبرگان وصله نعلین تو بال ملک با سر انگشت تو میگردد فلکمقتدای من علیست . . . چون او هم مثل مقتدایش علی(ع) ساده زیست استآقازاده و اشراف تاکنون کفش ندیده اند .حجت ال رشاد رئیس پژوهشگاه فرهنگ و شه ی در حالی که بغض خود را فرو می خورد، ادامه داد: تا به حال چندین بار قصد. مراسم وداع با یار دیرین و ی/پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی در ضریح (ره) به خاک سپر پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی در خانه ابدی در حرم مطهر (ره) آرام گرفت. به گزارش خبرنگار  احزاب و تشکل های  گروه  باشگاه خبرنگاران جوان؛  مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی صبح امروز ( ،. به مناسبت در گذشت مرحوم مغفور حاج مهدی طالب مجالس ختم به شرح زیر منعقد می باشد . مجلس ختم روز سوم : روز مورخ 23/7/ 95 از ساعت 15 الی 17 مجلس ختم شب هفت : روز دوشنبه مورخ 26/5/ 95 از ساعت 11 الی 13 مکان : کن - محله سرآسیاب - حسینیه سرآسیاب شادی روح این مرحوم الفاتحه مع الصلوات خانواده های محترم ط. بیانیه پایانی دومین اجلاسیه رسمی مجلس خبرگان ی؛ اقدامات مسئولان برای رفع مشکلات اقتصادی در زندگی مردم محسوس نیست/ به گزارش خبرنگار احزاب و تشکل های گروه باشگاه خبرنگاران جوان بیانیه پایانی دومین اجلاسیه رسمی مجلس خبرگان ی «دوره پنجم» به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم م. مراسم چهلمین روز درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی، امروز (پنج شنبه ۲۸ بهمن ماه) از ساعت ۱۵ الی ۱۷ در حرم مطهر راحل برگزار می شود. انقلاب در دیدار رئیس و اعضای مجلس خبرگان: انقلاب در دیدار رئیس و اعضای مجلس خبرگان: امتیاز گیری ایران درموضوع هسته ای زمان غنی سازی ۲۰ درصد حاصل شد/ گاهی دشمن با هدف خاصی کارهایی با ظاهر مثبت انجام می دهد حضرت آیت الله در تشریح یک نمونه از امتیازگیری از دشمن در پرتو اقتدار کشور . پست 4356       دو ع بالا همسر گرامی مرحومه خدیجه ثقفی بانوی انقلاب ع پایین بوسۀ حجة ال سید محمود دعایی بر چادر عفت مرعشی همسر مرحوم  آیة الله اکبر هاشمی رفسنجانی در مراسم 12 بهمن 1395 مرحوم میرزا اسماعیل می فرمود: به رفقا و دوروبری ها گفته ام، از جوانی این کار را دوست نداشتم منتهی می گفتم اهمیّت ندارد. اما دیدم خیلی شلوغ می کنند. دست بوسیدن، اساساً گناه است. چرا آن را انجام می دهید؟
یاد کنیم از همه گذشتگان و همچنین حاضران در ع ، مرحوم حاج محمد میرحیدری و مرحوم قهرمان میرحیدری با قرائت سوره مبارکه فاتحه . ع : قبل از 80
http://uupload.ir/files/ci7r_%d8%a2%db%8c%d8%aa_%d8%a7%d9%84%d9%84%d9%87_%d9%be%d8%b1%d9%88%d8%a7%db%8c%db%8c.jpg آیت الله پروایی گیلان در مجلس خبرگان ی حادثه دل اش جان باختن کارکنان و سرنشینان نفتکش سانچی را به مردم ایران و گیلان تسلیت گفت. iribnews_guilan به نام خدا و برای خدا برخی افراد، از حریم امن مرحوم هاشمی رفسنجانی، بر خلاف مصلحت نظام ی در مجمع تشخیص مصلحت نظام، سوءاستفاده می د ، با فوت آن مرحوم و پلمپ برخی از دفاتر مجمع تشخیص دچار مشکل شده و ظاهرا باید از آن مجمع اساس کشی نموده و جای دیگری برای اه غیر انقل خود پیدا کنند! لذ. اهدای کتابخانه شخصی مرحوم حسینیان با بیش از 15هزار نسخه کتاب به کتابخانه مرکزی مشهد خانواده مرحوم سید محمود حسینیان کتابخانه شخصی پدرشان را که بیش از 15هزار جلد کتاب دارد را به کتابخانه مرکزی مشهد اهدا د. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی اداره کل کتابخانه های ع. به نام خدا و برای خدا
اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام
اخیرا حسین قدیانی اقدام به انتشار یادشتی از دیدار خانواده های با سید احمد منتشر نمود، که در نوع خود قابل توجه و تعمق است. حسین قدیانی از قول سید احمد فرزند و یادگار واقعی می گوید، سید احمد آق. جمعی از اعضای شورای مرکزی انجمن دفاع از مطبوعات با خانواده مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی دیدار د. مراسم افتتاحیه دومین اجلاسیه رسمی مجلس خبرگان ی در دوره پنجم امروز ۱۷ اسفند در محل قدیم مجلس شورای ی برگزار شد . «کلنجین وطن من» به اطلاع همشهری ها می رساند؛ حاج محمد آجرلو(فرزند مرحوم مشهدی ابوالفضل آسیاب بان روستا) دعوت حق را لبیک گفته و به دیار باقی شتافت، به همین مناسبت مراسم سوم و هفتم این مرحوم در روز پنج شنبه مورخ 95/08/06 از ساعت 14 الی 16 در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) واقع در در ت آباد، بلوار. حجت ال علی عسگری معتقد است سکته آیت‌الله واعظ طبسی پس از انداختن رایش به صندوق در انتخابات هفتم اسفند 94، بی‌ارتباط به جوسازی‌هایی که علیه‌اش می‌شد، نبود. خبرآنلاین/   آیت الله عباس واعظ طبسی، از جمله نمایندگان اسانی در خبرگان چهارم بود که با عدم ثبت‌نام در انت.
هدف از تشکیل شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان به شرح زیر می باشد: شایسته گزینی و ترجیع منافع ملی بر منافع گروهی و منافع گروهی بر منافع شخصی این شورای سیاستگذاری با انتخابات ریاست جمهوری یازدهم و انتخاب به عنوان ک دای اصلاح طلبان و اعتدالگرایان آغاز به کار کرد، انتخ که برای اولی. نمی دانم اطلاعیه مجلس خبرگان ی در خصوص فایل صوتی فقیه عالیقدر که در تاریخ هفتم شهریور ماه 1395 صادر شده است و به احتمال قوی انشاء سید اجمد خاتمی و شیخ محمد یزدی می باشد را دیده و خوانده اید یا نه. این اطلاعیه که به نظر من در نوع خود کم نظیر و کم سابقه است، بیانگر حقد و کینه های چندی. انا لله و انا الیه راجعون بانهایت تأسف و تأثر درگذشت بازنشسته گرانقدر و مهربان ، خادم ال مرحوم غلام رضا رضایِیان از استان لرستان را به خانواده بزرگوار آن مرحوم و همکاران و بازنشستگان تسلیت عرض نموده ، از درگاه خداوند منان غفران الهی و علو درجات برای آن مرحوم و صبر جمیل و اجر ج. ضمن عرض درود و سلام با نهایت تاسف؛ بدینوسیله خبر درگذشت حاج ابراهیم غریبی از بزرگمردان مومن روستای قل رومزی را به اطلاع کلیه بازدید کنندگان می رساند. مرحوم حاج ابراهیم پس از سالها تحمل درد ناشی از بیماری در مورخ ۹۵/۴/۲۲ دعوت حق را بیک گفت و به دیار باقی شتافت. شادی روح آن مرحوم . به اطلاع کلیه دوستان محترم می رساند مطلع شدیم خواهران مصباحی(دببر کانون امدادگران منطقه 13) امروز در غم از دست دادن پدر بزرگوارشان عزادار گردیدند از خداوند متعال برای آن مرحوم طلب آمرزش و برای خانواده محترم مصباحی صبر جزیل خواستاریم روحش شاد مراسم ختم آن مرحوم : میدان 9دی، خیا. عضو مجلس خبرگان ی به سخنان رئیس جمهور درباره نقد و زمان(ع) واکنش نشان داد.بطحائیبه گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، آیت الله سیدهاشم بطحایی مردم تهران در مجلس خبرگان ی عصر امروز در حاشیه کنگره جمعیت جوانان انقلاب ی، در جمع خبرنگاران نسبت به برخی اظهار نظرها درباره نقد معصومین و ، گفت: عصمت یعنی یک دژی است که هیچ نمی تواند وارد آن شود. عصمت معصوم غیر از عدل است یعنی دژ آن، چنان محکم است که ی قابل ورود به آن نیست.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] سوگواره ای درباره مرحوم سلیم موذن زاده اردبیلی/ بدرود پیرغلام عاشق شنیدن خبر فوت مرحوم سلیم موذن زاده اردبیلی یکی دیگر از پیرغلامان خاندان موذن زاده بس تاسف بار و ناراحت کننده بود. این ذاکر اهل بیت (ع) عمر با برکتش را وقف اشاعه فرهنگ خاندان رس کرد و هرگز هیچ گونه چشم داشت مالی ب. پست 4437 :  به قلم دامنه . به نام خدا. روستای دارابکلا به علت مذهبی بودن بالا و وجود چندین خاندان و مُلا در قدیم و سپس تأسیس حوزۀ علمیه و پروریده شدن قریب 150 و عُلقه های دینی و سنت های محترم، دعانویسی در آن شیوع داشته و دارد و شاید هم خواهد داشت. أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا. فوت هاشمی رفسنجانی هم پای را به مجمع تشخیص باز نکرد+ تصاویر غیبت های مکرر در مجمع تشخیص مصلحت نظام، با فوت هاشمی رفسنجانی هم به پایان نرسید و رئیس جمهور تنها رکورددار غیبت در این نهاد قانونی است. سرویس سیاست مشرق - غیبت های مکرر رئیس جمهور در جلسات مجمع تشخیص مصلحت نظام در زمان . به نام خدا و برای خدا
اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام
مهدی پس از جراحی قلب، چند روزی که در بیمارستان بستری بوده، تعدادی از شیاطین احزاب منحله مشارکت وف مجاهدین انقلاب، به ملاقات ایشان رفته و او را وسوسه د که پس از بهبودی، جهت اعتراض به حصر خود، اقدام به اعتصاب غذا نماید و لذا از دیروز، رسانه های ضدانقلاب، خبر از اعتصاب عذای مهدی را مخابره کرده اند!
حال سئوال این است، آیا مهدی اهل اعتصاب غذا است؟! آیا فردی که به اعتراف خودش، هر روز دو بار در است اشرافی خود به شنا می پردازد، امکان اعتصاب غذا برایش مهیا است؟! آیا ی که در مناظره های تلویزیونی در سال 88 اعتراف به اخذ پول حرام از شهرام جزایری داشته، ادعای کذب اعتصاب غذایش، باور ی است؟! چه اتفاقی افتاده که این عنصر دون پایه فتنه، که به تحریک مرحوم هاشمی رفسنجانی وارد بازی فتنه اکبر! شد، بعد از گذشت 7 سال از حصر، بفکر اعتصاب غذا افتاده است؟!
راستی جناب یادشان می آید، که وقتی مرحوم هاشمی رفسنجانی رئیس جمهور و او رئیس مجلس بود، یک روز مرحوم رفسنجانی مهدی را به محل کار خود دعوت وت به جناب گفت: که امروز خانمی با داشتن بچه در بغل، به ریاست جمهوری آمده و ادعا نموده که این بچه متعلق به شیخ است! و جناب مهدی با گریه ریاست جمهوری را ترک و اقدامی جهت اثبات برائت خود، انجام نمی دهد! اما چه اشکالاتی در زندگی جناب وجود داشته، که مرحوم رفسنحانی چنین تهمتی را نثارش می کند؟!
در مورد دیگری، وقتی شهرام جزایری زندانی شد، جناب مهدی در وت ریاست مجلس ششم، در توطئه ای به همراه همسر مکرمه اش، قصد اثبات دیوانگی شهرام جزایری را از طریق برخی از پزشکان داشته! تا اعترافات شهرام جزایری مبنی بر دادن 300 میلیون تومان پول به مهدی ، فاقد اعتبار تلقی گردد؟! و این موضوع در جلسه سران قوا در ت اصلاحات به اثبات رسید ولذا مهدی ، مرد اعتصاب غذا نیست، زیرا شکم های پر شده از حرام، سر اباعبدالله الحسین علیه السلام را از بدن جدا می کنند، ولی شکم اعتصاب غذا نخواهند کرد!، مگر اینکه پزشکان مخصوص، مرگ او را در این روزها تشخیص اده و او هم قصد مردن در است را نداشته باشد!
والسلام سلام.باکمال تاسف باخبر شدیم که همکار عزیزمان در اثر سانحه ی پرتاب از ارتفاع دچار ش تگی دست وپاشده که در بیمارستان شهید رجایی بستری شدهاست.بعد از دو روز باخبر شدیم که براثر ایست قلبی به رحمت ایزدی پیوستند.برای شادی روح ان مرحوم فاتحه ای همراه با سه صلوات می فرستیم.باشد که روح ان . در ۵ بهمن، ایده مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی درباره تشکیل شورای فتوا تا دعوای شدید در شورای شهر تهران بر سر آتش سوزی در پلاسکو پربازدیدترین مطالب بود. ع های از خانه منصو ورحیدری خانه مرحوم منصور پورحیدری خانه مرحوم منصور پورحیدری خانه مرحوم منصور پورحیدری حضور منصوریان در خانه پورحیدری اشک های فریده شجاعی همسر منصو ورحیدری اشک های فریده شجاعی همسر منصو ورحیدری حضور فردوسی پور و همسر ناصرحجازی در منزل مرحوم بازگشت همه به سوی اوست عرض تسلیت با کمال تاسف و تاثر درگذشت مرحوم مغفور مشهدی کرمرضا ده محسنی را تسلیت عرض نموده از درگاه الهی برای آن فقید سعید رحمت و مغفرت و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت می نماییم. مرحوم کرمرضا ده محسنی از فرزندان مرحوم باونعلی و برادر حاج محمد علی مح. عضو مجلس خبرگان ی : برای نهادینه حج در جامعه شمندان فرهنگ سازی کنند حجت ال والمسلمین پورمحمدی عضو مجلس خبرگان ی با اشاره به اقدام سال گذشته عربستان در محروم زائران ایرانی: مسئولان ما از جمله وزارت امور خارجه ، سازمان حج و زیارت و بعثه ی تلاش های فراوانی برای احقاق حق ملت ایران . خاطرات علی درستکار علی درستکار سال۸۷ همزمان با دهه فجر گفت وگویی اختصاصی با مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی داشت. این مجری درباره این گفت وگو می گوید: اخلاق ورزی ایشان از نکات ج توجه برای من بود. ایشان در این برنامه اشتباهی که من به عنوان مجری انجام دادم را با کمال ادب تذکر داد که اگر هم رنجیده باشم از دلم دربیاید. منبع: http://www.fardanews.com خبرگزاری ایسنا: آ ین گفت وگوی سیما با آیت الله هاشمی رفسنجانی که در سال ۸۷ انجام شده، قرار است از شبکه یک بازپخش شود. مجری این گفت وگو «علی درستکار» بوده است و گفت وگو در قالب برنامه «این شبها» به روی آنتن رفته است.

درستکار در گفت وگو با ایسنا با اشاره به خاطراتی که از گفت وگو با آیت الله هاشمی رفسنجانی داشت، یادآور شد: از آن مصاحبه خاطره ای داشتم که بارها هم گفته ام؛ اشتباهی که در این گفت وگو در حین طرح سوالم داشتم و اخلاقی که ایشان ورزیدند، همیشه برایم اهمیت داشت. مخاطبان بار دیگر در جریان این اتفاق در بازپخش این گفت وگو قرار خواهند گرفت.

درستکار با اشاره به این که گفت وگویش با آیت الله هاشمی رفسنجانی به شش سال پیش، یعنی دهه فجر سال ۸۷ برمی گشت، خاطرنشان کرد: این گفت وگو به برنامه «این شبها» اختصاص داشت که تازه پخش سری جدید آن از تلویزیون شروع شده بود.

این مجری سپس نکاتی را درباره ی سعه صدر آیت الله هاشمی رفسنجانی برای حضور در پشت صحنه برنامه ی این شبها بیان کرد.

او گفت: صداقت ایشان در پاسخ گویی، صبوری ایشان در پشت صحنه برنامه برای تعامل با عوامل تولید و ضبط و اخلاق ورزی ایشان از نکات ج توجه برای من بود. ایشان در این برنامه در قبال اشتباهی که مجری کرد با کمال ادب به او تذکر داد که اگر هم رنجیده باشد از دل او دربیاید.

درستکار از دیگر ویژگی های آیت الله هاشمی رفسنجانی را نگاه باز و فهم بالای وی از دین عنوان کرد.

این مجری برنامه های معارفی و دینی محور مصاحبه آیت الله هاشمی رفسنجانی که سال ۸۷ انجام داد را گفت وگویی در حوزه دینی، فرهنگی و اجتماعی عنوان کرد و یادآور شد: این مصاحبه در دو بخش انجام شد که کوروش علیانی در حوزه فرهنگی و اجتماعی و من در حوزه سبک زندگی دینی با ایشان مصاحبه کردیم و زمانی که برای این مصاحبه در نظر گرفته شد، ۵۰ دقیقه بود.

او سپس گفت: این مصاحبه با موضوع سبک زندگی دینی اتفاق افتاد اما سوالاتی همچون اینکه آیا دین دست و پا گیر است، سبک زندگی دینی چه تعریفی دارد، مسؤول کم کاری ها در کشور چه ی است؟، گفت وگو درباره کبیر و همچین نسبت های آیت الله هاشمی رفسنجانی با ی و نسبت ی با ایشان و همچنین اینکه چه ی الگوی آیت الله هاشمی رفسنجانی بوده است، محور این مصاحبه به یادمانی بود.

وی درباره بازپخش این مصاحبه که چه زمانی خواهد بود؟ اظهار کرد: با توجه به تراکم برنامه های شبکه یک سیما، زمان قطعی برای پخش این مصاحبه تصمیم گرفته نشده است، اما به زودی پخش خواهد شد و تضمین داده شده است این برنامه در زمان مناسبی پخش شود.

علی درستکار در پایان از ضبط مصاحبه با علی اکبر ولایتی و علی لاریجانی برای پخش از شبکه یک سیما در قالب برنامه «یاور انقلاب» خبر داد و در عین حال گفت: علت این که این گفتگوها ضبط شده، پخش می شود به محدودیت زمانی مهمانان برمی گردد و نه چیز دیگر. مشروح این ویژه برنامه بعد از خبر ساعت 19 از شبکه یک سیما به روی آنتن خواهد رفت.

تاکنون افرادی همچون احمد توکلی، حجت السلام سیدمهدی طباطبایی و همچنین ناطق نوری مهمان این برنامه بوده اند.

به گزارش ایسنا، در مستند روایی «یاور انقلاب»، به نقش هاشمی رفسنجانی در پیروزی انقلاب ی، ماجرای ترور نافرجام وی توسط گرو فرقان در چهارم داد سال ۱۳۵۸ ، نقش وی در تعیین آیت الله به عنوان انقلاب ی و ماجرای انتخاب او به عنوان رییس مجلس خبرگان ی به تفضیل پرداخته شده است.

مستند «یاور انقلاب» به تهیه کنندگی سید حسن سبطی از تولیدات شبکه یک است که حوالی ساعت ۲۰:۲۰ از این شبکه پخش خواهد شد. سید حسن ... آ ین دستاویز چپی ها برای تغییر نظام ... فکر میکنم سرمایه گذاری بر روی سیدحسن از زمان فوت سید احمد شروع شد ...
چیزی که در رفتار سید حسن مشخصه تجدد هست ... از تجملی که در بنای مقبره ی خانوادگی تحت نام به ج داد مشخصه که همینطوره ...
هیچ وقت موضع گیری دقیق نداشته و یک باره میاد و در یک انتخابات به شدت شرکت می کنه یکی از فواید شورای نگهبان اینه که هر سید خوشتیپ با رزومه ی قوی خانوادگی و اطلاعات علمی و دینی نامعلوم رو نباید اجازه بده که بیاد وسط معرکه یکی از مشکلات قانون اساسی ما هم اینه که برای انتخاب چیزی به مهمی و عظمت خبرگان ی ، من بی سواد و آس و پاس حق رای دارم! فلان محقق هم که دو ماه وقتش رو صرف انتخاب اصلح میکنه هم حق رای داره! پیدا کنید پرتقال فروش را
متن پیام انقلاب ی به این شرح است: بسم الله الرّحمن الرّحیم سرافراز جناب آقای حاج قاسم سلیمانی دام توفیقه درگذشت پدر بزرگوارتان مرحوم حاج حسین سلیمانی را به جنابعالی و دیگر بازماندگان آن مرحوم تسلیت عرض می کنم و از خداوند متعال رحمت و مغفرت و علو درجات برای ایشان مسألت می کنم و. "سید محمود علوی، پدیده رد و تایید صلاحیت" وحید_اشترییکی از عجیب ترین موارد شفافیت در عملکرد شورای نگهبان همین مورد آقای سید محمود علوی است که الآن در صحن علنی مجلس در حال گرفتن رای اعتماد است. سال 90 برای انتخابات مجلس نهم و بعد هم انتخابات میان دوره ای مجلس شورای ی ک د شد و در هر .