آ ین خبر از تیر اندازی خونین در بهبهان - اخبار روز

عضو نوجوان کانون پرورش فکری ک ن و نوجوانان شهرستان هندیجان با شرکت در مرحله استانی نوزدهمین جشنواره بین المللی قصه گویی در اهواز ، بعنوان قصه گوی برگزیده در بخش نوجوان انخاب گردید . به گزارش روابط عمومی کانون پرورش فکری استان خوزستان : در این جشنواره پدرام دریس با قصه «یک قطره. چند روز پیش آقای فریدالدین فروزانفر طی یک اطلاعیه از مدیریت انجمن پس از چهارسال کناره گیری کرد . در پی کناره گیری ایشان که الحق در طی این چند مدت کارها و اقدامات شایان تحسینی انجام دادند،پنج نفر ک دای جانشینی وی شدند من جمله آقایان محمد رضا زائد نژاد،مهرداد بدیعی ،فردین انعامی. ووکامرس بزرگترین و حرفه ای ترین افزونه برای ایجاد فروشگاه های اینترنتی در سطح وردپرس است. ووکامرس به قدری یکه تاز است که تا به حال به شخصه موردی حرفه ای تر ندیده و سراغ ندارم. در ادامه روش دریافت و نصب و راه اندازی ووکامرس را به صورت جز به جز بررسی و مورد تحلیل قرار خواهیم داد تا . "فتح مشهر فتح خاک نیست، فتح ارزشهای ی است. مشهر شهر لاله های خونین است. مشهر را خدا آزاد کرد."
از بیانات کبیر انقلاب ی، (قدس سره) در خیال مشهر که کنار کارون آرام نشسته بود، هیچ صدای خم ای نبود. نخلستان هایش صدای چرخ های تانک را تا آن روز نشنیده بود، تا شهریور ماه 59 که مشهر، خونین ش. دریافت کتابچه «نظرات مراجع، علما و محققین پیرامون حضور مردم در قدمگاه های رضا(ع)» ... کتابچه دیدگاه علما و محققین پیرامون حضور مردم در قدمگاه رضا(ع) مطالب مرتبط: - در حال بروزرسانی دیدگاه علما و محققین پیرامون حضور مردم در قدمگاه های رضا(ع) منتشر شد + استفتاء از مراجع معظم تقلید - نخستین نمایشگاه مجازی «جاده ولایت»
- صفحات مجازی «دیدگاه مراجع، علماء و محققین در مورد حضور مردم در قدمگاه رضا(ع)» - اثبات علمی حضور حضرت رضا(ع) در مسجد بکان شهرستان بهبهان؟! دوم آبان ماه مرکز شماره سه بهبان میزبان دانش آموزان نوجوان مدرسه ی دخترانه ی تیزهوشان شد. در این روز دانشآموزان با هنر نقالی آشنا شدند و رستم نقالی ایران مرشد ولی االه تر معرفی شد. در ادامه نقل رزم سهراب و گرد و آفرید توسط مربی مرکز اجرا گردید. از دیگر بخش های این بازد حضور دانش . همکاران گرامی ضمن عرض سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات و با عرض پوزش بسیار به علت سرور مرکزی وبلاگ رسمی بازرسان موجود در سایت پرشین بلاگ تیم دیپلماسی بازرسان کشور به اطلاع می رساند که به علت اشکال مذکور و به جهت جلوگیری از تاخیر بیشتر در اطلاع رسانی به همکاران در خصوص مسائل مخ. از پر بازدیدترین و جذاب ترین اخبار روز چهارشنبه 30 تیر ماه را در اینجا مشاهده می کنید. مرگ خواهرزاده در کورس جت اسکی ها+ تصاویر دستگیری قاچاقچی بین المللی برخورد مرگبار پراید با گاردیل در جاده نائین به اردکان پایان اعتراض مردم به انتقال آب چغاخور به بروجن برخورد خونین تیبا و تر.
دختری 15 ساله به همراه دوست 19 ساله و یکی از دوستان او، پدرش را هنگامی که خواب بود به قتل رساند.


لینک خبر

راه اندازی خدمات اجاره خودرو در دهلی
طبق گزارش اقتصادی اجاره ماشین خدمات خودروی خود را در دهلی نو راه اندازی کرده است. پس از رزرو آنلاین، مشتریان می توانند انتخاب کنند که وسایل نقلیه خود را به آنها تحویل دهند.
طبق گزارش، علاوه بر انتخاب گزینه تحویل در طول فرآیند رزرو، مشت.

برای راه اندازی یک ب و کار نیازی به دانستن تمام جزئیات ندارید . همین که علاقه و اشتیاق دارید برای شروع کار کافیست ! بقیه به مرور می آیند !ادامه را در اخبار فناوری و اخبار تکنولوژی بخوانید


ادامه مطلب
با حجابت پاسدار گوهر جان باش حرمت خون شهیدان را نگهبان باش از حجابت گرم و جوشان جبهه جنگ است پوشش تو، با جهاد وجبهه همسنگ است معنی آیات خون را هیچ مـــ ـــی دانی؟ پیک خونین وصیت نامه می خوانـــــی؟ سنگر رزمندگان گلگون و خون رنگ است پشت بر پیام سرخ خون،ننگ است زمزم عفت زبان و مح. با حجابت پاسدار گوهر جان باش حرمت خون شهیدان را نگهبان باش از حجابت گرم و جوشان جبهه جنگ است پوشش تو، با جهاد وجبهه همسنگ است معنی آیات خون را هیچ مـــ ـــی دانی؟ پیک خونین وصیت نامه می خوانـــــی؟ سنگر رزمندگان گلگون و خون رنگ است پشت بر پیام سرخ خون،ننگ است زمزم عفت زبان و مح. سامانه صدور گذرنامه الکترونیکی در خارج از کشور راه اندازی شد

نخستین سامانه صدور گذرنامه الکترونیکی در برلین راه اندازی شد.
خوشبختانه با پیگیری و تلاشهای بسیار در وزارت امور خارجه نخستین سامانه صدور گذرنامه الکترونیکی در بخش کنسولی سفارت ایران در برلین افتتاح شد. انتظار می رود با تلاشهای صورت گرفته نزدیک به 15 نمایندگی ایران در خارج از کشور که دارای الویت های لازم هستند به منظور تسهیل در امر ارائه خدمات گذرنامه ای به هموطنان عزیز از این سامانه جدید بهره مند شوند.

به پیش روی من , تا چشم یاری می کند , دریاست ! چراغ ساحل آسودگی ها در افق پیداست ! درین ساحل که من افتاده ام خاموش . غمم دریا , دلم تنهاست . وجودم بسته در زنجیر خونین تعلق هاست ! وش موج , با من می کند نجوا , که : هر دل به دریا زد رهایی یافت ! که هر دل به دریا زد رهایی یافت ... مرا آن دل که بر در.
مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش از راه اندازی مرکز کنترل سفر های برون استانی دانش آموزان با هدف تامین ایمنی اردو ها از 22 مهر در سازمان دانش آموزی خبر داد.


لینک خبر
پروژه کارآفرینی احداث و راه اندازی کارخانه تولید کنسانتره میوه به ظرفیت 7000 تن در سال
به صفحه فایل پروژه کارآفرینی احداث و راه اندازی کارخانه تولید کنسانتره میوه به ظرفیت 7000 تن در سال خوش آمدید. به منظور مشاهده توضیحات بیشتر و روی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
توضیحات بیشتر http://uupload.ir/files/d3lh_3.png همانطور که مستحضر هستید، حضرت رضا(ع) در مسیر هجرت از مدینه به مرو؛ از ای مختلف ایران ی عبور کرده اند. نکته قابل تأمل این سفر علاوه بر حدیث شریف «سلسله الذهب» که حقیقتا جای تأمل و کار بسیار دارد، مبحث حضور مردم ای مسیر در طول قرن های متمادی در قدمگاه های منصوب به آن حضرت است. ای مثل مشهر - آبادان، بهبهان، ابرکوه، نیشابور و ... در طول سال (غالباً) و در سه مناسبت (سالروز ورود، ولادت و شهادت) آیین های ده ها هزار نفری دارند. این واقعه و ظرفیت عظیم و مبارک، در کنار وجود دستگاه های متولی فرهنگ رضوی(آستان قدس رضوی، بنیاد بین المللی رضا(ع) و سایر نهادهای همسو) می طلبد تا ضمن تشکیل اتحادیه و انجمنی مستقل به تقویت این آیین ها و ترویج هدفمند فرهنگ رضوی در طول مسیر بپردازیم. در تماسی که با متولیان آیین رضوی در قدمگاه ها(در ای یاد شده) داشته ایم و همچنین م با متولیان فرهنگ رضوی در آستان قدس رضوی، زمینه تحقق این مهم فراهم است. فلذا چند مقوله را بصورت هماهنگ در حال پی گیری هستیم: 1. مبحث سندیت قدمگاه ها(از طریق محققین و پژوهشگران)؛
2. مبحث قداست حضور مردم در قدمگاه ها(از طریق استفتاء از دفاتر مراجع و گفتگو با علمای شیعه در ایران و جهان )
3. ارائه پیشنهاد جامع به همراه پیوست های فوق الذکر به متولیان فرهنگ رضوی *در صورت محقق شدن سه بند بالا و هم افزایی این ظرفیت ها، زمینه برای جهانی پیام رضاعلیه السلام در این مسیر، یعنی حدیث شریف«#سلسله_ الذهب» فراهم می شود که بهترین موقعیت و بستر تبلیغ و مانوردهی آن نیز همین حضور مردم در قدمگاه ها بویژه در قدمگاه شهر نیشابور است. *در مورد اهمیت این حدیث شریف جای تأمل و بحث فراوان است، از جمله اینکه:
1. چرا حضرت رضا(ع) این حدیث را در مدینه النبی(ص) یا شهری شیعه نشین بیان ن د که در شهر نیشابور و میان علمای اهل سنت آن را بیان داشتند؟
2. با نگاهی به وزانت و بار معنایی نهفته در این حدیث، یعنی وم اقرار به ولایت اهل بیت(ع) در کنار اقرار به «توحید» برای در امان ماندن از عذاب الهی، ناخودآگاه به حدیث شریف غدیر رهنمون می شویم و می طلبد این واقعه مبارک در سطح نازلتری از جریان غدیر مورد توجه عمومی قرار گیرد که در اینصورت به فتح الفتوحی دیگر برای فرهنگ اهل بیت(ع) دست می ی م ان شاءالله ... به امید آن روز *خوشبختانه پیام جامع و ارزشمند تولیت آستان قدس رضوی به مردم شهرستان بهبهان، در این زمینه راهگشا و هدایت کننده بوده است که ان شاءالله زمینه را برای توجه بیشتر به مقوله احیای عملی «جاده ولایت»؛ یعنی گسترش سیره و فرهنگ رضوی(نه احیای یک جاده باستانی یا کاروانسرای تاریخی) فراهم می کند... -------------------------------------------- جهت عضویت بر روی لینک های زیر کلیک کنید: [email protected] https://t.me/gadamereza --------------------------- http://uupload.ir/files/pkv2_%d8%b3%d8%a7%d9%84%d8%b1%d9%88%d8%b2%d9%82%db%8c%d8%a7%d9%85.jpg سالروز قیام خونین 15 داد قیام_15_ داد15_ داد فضای_مجازی_گیلان iribnews_guilan راه اندازی سایت صنایع تبدیلی در فضای مجازی مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور اظهار داشت: سازمان بسیج سازندگی با توجه به تجربه 3 ساله، امسال برای این که بتواند در حوزه اشتغال زایی و تولید منجر به انسجام بیشتری شود، تمرکز جدی روی صنایع تبدیلی دارد. وی ادامه داد: پیرو فرمایشات ی که ع. جزوه آموزشی ایمنی پیش راه اندازی و راه اندازی در صنایع فرایندی جزوه آموزشی ایمنی پیش راه اندازی و راه اندازی در صنایع فرایندی این فایل حاوی جزوه آموزشی ایمنی پیش راه اندازی و راه اندازی در صنایع فرایندی می باشد که به صورت فرمت pdf در 70 صفحه در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه یداری و نمایید. فهرستمقدمهپیش راه اندازی و عملیاتی واحدهای فرایندیراه اندازی واحدهای فرایندی تصویر محیط برنامه ...
دریافت فایل

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] تقریبا در همه نوشتجات تاریخ نویسان و مورخین یک نکته ی متفق القول به چشم می خورد و آن اینکه ارجان در قرن هفتم هجری رو به ویرانی نهاده است و این ویرانی و به تدریج تا بدانجا دامن گسترد که در اواسط قرن هشتم یعنی کمتر از یک قرن بعد دیگر هیچ نامی از آن شهر در میان تواریخ بر جای نمانده ا. وفات و قیام خونین 15 داد را به همه ی مسلمانان تسلیت می گوییم. آسمانها و زمین...پشت اون کوه سیاه... هفت آسمان میگرید آسمانیها نالانند... هفت مرحله زمین جان میدهند ... انس و جن... ملائک هفت آسمان...و قلب من... در ظلمت جهانی اسیر...در غم خونین... لبهای نازنینت خشکیده...قلب دخترت پر پر... برادرت سراپا خونین خواهرت سراپا شیدا... ای اشکها ببارید... ای آسمان ب. در این گزارش تصاویری کمتر دیده شده از قیام خونین 15 داد ماه سال 42 را می بینید. به گزارش خبرنگار احزاب و تشکل هایگروه باشگاه خبرنگاران جوان، پانزدهم داد، نقطه عطفی در تاریخ معاصر ایران است. در سحرگاه 15 داد سال 1342، دژخیمان رژیم ستمشاهی به خانه (ره) یورش بردند. آنان (ره) را که 3 روز پیش از آن، به مناسبت عاشورای حسینی در مدرسه فیضیه، در سخنان کوبنده ای، از جنایات شاه و اربابان یی و ی او برداشته بود، دستگیر و دور از چشم مردم، به زندانی در تهران منتقل د. هنوز چند ساعتی از این حادثه نگذشته بود که خیابان های شهر قم، زی ای مردان و ن انقل که در اعتراض به رژیم شاه و حمایت از شان فریاد برآورده بودند به لرزه درآمد.

این صحنه، در آن روز در تهران و چند شهر دیگر نیز به وجود آمد و بدین ترتیب، مردم ایران با این قیام گسترده، نشان دادند که خواستار برقراری حکومت ی و پایان دادن به رژیم ستمشاهی هستند. در ادامه تصاویری کمتر دیده شده از قیام خونین 15 داد ماه سال 42 را می بینید. ع های کمتر دیده شده از قیام خونین 15 داد 42 را ببینید گزارش تصویری از ع های کمتر دیده شده قیام خونین 15 داد ادامه مطلب با حجابت پاسدار گوهر جان باش حرمت خون شهیدان را نگهبان باش از حجابت گرم و جوشان جبهه جنگ است پوشش تو، با جهاد وجبهه همسنگ است معنی آیات خون را هیچ مـــ ـــی دانی؟ پیک خونین وصیت نامه می خوانـــــی؟ سنگر رزمندگان گلگون و خون رنگ است پشت بر پیام سرخ خون،ننگ است زمزم عفت زبان و مح. رسانه های بحرینی از آغاز تظاهرات شهروندان بحرینی به مناسبت سالروز پنجشنبه خونین خبر دادند. نمایندگی های خدمات پس از فروش تاسیسات استان خوزستان بندرماهشهر عادل صادقیان 061-52340016 بندر ماهشهر – بلوار آیت الله طالقانی – بازارچه مصلی -روبروی درب ورودی منطقه سوم دریائی حسین(ع)نمایندگی گلدیران محسن نخستین 0652-2342445 ماهشهر-ناحیه صنعتی-خیابان کارگر-روبروی حوزه بسیج شهری نمای. موتور الکتریکی ،شناخت انواع آن و نحوه راه اندازی

موتور الکتریکی ،شناخت انواع آن و نحوه راه اندازی
قسمت اول

در این مقاله از سری آموزش های رایگان برق صنعتی در سایت گروه صنعتی برق جو به شناخت انواع موتور های الکتریکی –مزایا – معایب و اصول راه اندازی آنها می پردازیم.

موتور الکتریکی(الکتروموتور) چیست؟
موتور الکتریکی یا الکتروموتور، ماشین الکتریکی است که انرژی الکتریکی را به حرکت مکانیکی تبدیل می کند. به الکتروموتور و ژنراتور ماشین الکتریکی گفته می شود.
اکثر موتورهای الکتریکی توسط نیروی الکترومغناطیس کار می کنند، اما موتورهایی که بر اساس پدیده های دیگری نظیر نیروی الکترواستاتیک و اثر پیزوالکتریک کار می کنند، هم وجود دارند.
حرکت اغلب موتورهای الکتریکی بصورت دوار می باشد، اما موتورهای خاصی نیز با حرکت خطی طراحی و ساخته شده است.
در یک الکتروموتور بخش دوار، روتور و بخش ثابت ، استاتور نام دارد.
روتور و استاتور موتور الکتریکی
ادامه مطلب... جلسه دفاع پایان نامه دوره کارشناسی ارشد پدر عزیزم
دانشکده تحصیلات تکمیلی آزاد ی واحد بوشهر
رشته علوم تربیتی با موضوع پایان نامه بررسی رابطه بین اعتماد اجتماعی و مشارکت اجتماعی دانشجویان آزاد واحد بوشهر
با حضور اساتید بزرگوار آقای پاسالارزاده ( راهنما )، آقای عاشوری نژاد ( داور ) ، خانم حامدی ( داور ) و آقای شاهروبندی ( پژوهش )
#بشیر_احمدی #احمدی_بشیر #احمدی # _احمدی
#خادم_مردم #شهرداری #شهردار
#عالیشهر #دیلم #بهبهان #منصوریه #بوشهر #خوزستان #بشیراحمدی

مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: پیش بینی می شود روز وزش باد شدت گرفته و احتمالا باعث فعال شدن کانون ریزگرد داخلی شود. کوروش بهادری ظهر امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در اهواز، اظهار کرد: امروز به جز گرد و غبار محلی پدیده خاص دیگری را نداریم که این گرد و غبار نیز کاهش شعاع دید را در پی نخواهد داشت.مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: احتمالا روز وزش باد شدید خواهد شد که می تواند منجر به فعال شدن کانون های ریزگرد داخلی شود.وی افزود: در شبانه روز گذشته بهبهان و ایذه به ترتیب با 23 و 4 درجه سانتی گراد گرم ترین و خنک ترین نقاط استان بوده اند.بهادری اظهار کرد: نوسان دمایی اهواز در 24 ساعت گذشته بین 10 تا 21 درجه سانتی گراد و رطوبت نسبی امروز صبح نیز در اهواز 90 درصد بوده است. با حضور مسئولین استانی؛ مراسم اختتامیه هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار و از برگزیدگان این دوره از جشنواره در خوزستان تقدیر شد حجت ال و المسلمین سپهر مدیر کل کتابخانه های عمومی خوزستان گفت: خوزستان در بخش پویش کتابخوان مجازی مقام نخست، در بخش مکتوب فردی و خانوادگی مقام دوم و در بخش الکترونیکی جشنواره مقام چهارم را در کشور ب کرد. کودک 6 ساله علی طیب عضو کتابخانه عمومی ریحانه النبی, در این جشنواره موفق به ب رتبه برتر در بخش نقاشی کودک شهرستان بهبهان گردید. پروژه بررسی روش های راه اندازی موتورهای القایی و بهبود راه اندازی آن ها پروژه-بررسی-روش های-راه -اندازی-موتورهای-القایی-و-بهبود-راه -اندازی-آن هاچکیده: با توجه به این که موتورهای القایی دارای جریان راه اندازی زیادی هستند و می توان آنها را به صورتهای مختلف راه اندازی کرد، پس می توان برای موتورهای با قدرت های مختلف یکی از روشهای مناسب راه اندازی برای آن موتور را انتخاب کرد، تا جریان کمتری در هنگام راه اندازی از شبکه کشیده شود و همچنین ... فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
به گفته پلیس حمل و نقل انگلیس، یک بسته داخل کیفی در ایستگاه برج هیل متروی لندن منفجر و ایستگاه تخلیه شد. ادامه مطلب...
راه اندازی انواع آزمون های آنلاین و امتحانات vquiz 2.5.0 برای جوملا 3_2.5
شما می توانید توسط افزونه جوملایی vquiz انواع آزمون های آنلاین و امتحانات در سایت خود راه اندازی کنید. می توانید آزمون های چند گزینه ای هم ایجاد کنید. افزونه vquiz دارای ویژگی های می باشد از جمله : برگزاری آزمون هایی با سوالات صوتی یا تصویری و دادن کارنامه و ارسال آن به ایمیل و برگزاری انواع نظرسنجی با امکان دیدن گزارش ها روی نمودار. نکته : برای این افزونه با قیمت مناسب تر و دسترسی به آپدیت های این افزونه به صورت مرتب وارد لینک شوید. ...

دریافت فایل
17 شهید گمنام همزمان با سالگرد شهادت جعفر صادق (ع) در 5 نقطه استان تشییع و به خاک س می شوند. به گزارش خبرگزاری فارس خوزستان از اهواز، همزمان با سالگرد شهادت جعفر صادق(ع) در استان خوزستان مراسم باشکوه تشییع و خا پاری تعداد 17 شهید گمنام در ای مختلف استان برگزار می شود.این ی سرافراز در هشت نقطه استان خوزستان به خاک س خواهند شد.«کوی ملت» شهر اهواز، شهر «منصوریه» و تیپ « حسن مجتبی (ع)» بهبهان، شهر «میانرود» و حوزه علمیه خواهران دزفول، شهر «ابوالعباس» باغملک، بخش «رود زرد» رامهرمز و شهر «کوت عبدالله» شهرستان کارون هشت نقطه ای هستند که روز پنجشنبه 29 تیرماه میزبان ی گلگون کفن هشت سال دفاع مقدس خواهند بود. کعبه ای خونین فراخوانده فیل را
تا ببینی بار دیگر بارش سجیل را

با لب خشکیده افتاده است آنکه گر لبی
تر کند تا خیمه گاهش می کشاند نیل را!

لیلة القدری که می گفتند عاشورای اوست
دفعتا افتاده تا معنا کند "تنزیل" را!

عیب خنجر نیست ابراهیم! مقتل را بخوان
از قفا باید ببری . یلدای خونین کرمانشاه یلدای 1365 را می توان یلدای خونین کرمانشاه نامید. روزی که ده ها فروند هواپیمای رژیم بعث صدام بر فراز آسمان کرمانشاه ظاهر شده و مردم بی دفاع این شهر که برای ب ایی مراسم شب یلدا آماده می شدند را به خاک و خون کشیدند. خبرگزاری ایسنا: سرهنگ مرادعلی محمدی مدیرکل حف. دستگیری قاتل درگیری خونین خانوادگی دهستان باوی در اهواز/ با تلاش فرماندهی انتظامی شهرستان باوی و پلیس آگاهی استان قاتل درگیری خونین صبح امروز دهستان لامی اهواز کمتر از ۸ ساعت دستگیر شد. سرهنگ محمد صالحی جانشین فرماندهی انتظامی استان خوزستان گفت: قاتل که جوانی حدود ۲۵ ساله اس. جلد سوم: دخمه خونین دارن شان پسری است که همه گمان می کنند مرده است. اما او دستیار شبحی به نام آقای کریسلی شده و همراه دوستش، ایورا به شهر دیگری رفته است. دارن و دوستش با خبر می شوند که جسدهای عجیبی در گوشه و کنار شهر کشف شده است – گویی خون همه اجساد را کشیده بودند. آن ها تصور می کنند که آقای کریسلی این قربانیان را از پای در آورده است، اما برای کشف حقیقت، خود در تونل های زیرزمینی شهر گرفتار می شوند. ادامه مطلب