آ ین خبر از افزایش قیمت بلیت سینماهای کشور - اخبار روز

تأثیر بازارآهن بر بازارمسکن

به گزارش آهن پرایس در تحلیل بازار مسکن، با وجود اینکه هنوز سال 97 حرکت های اصلی خود را آغاز نکرده، آمارهای به دست آمده از اخبار بازارمسکن حاکی از بازگشت رونق به این بازار در سال جاری است. بسیاری از کارشناسان بخش مسکن معتقدند که بازار مسکن از رکودی که در چند سال گذشته قرار گرفته بود، خارج شده و باید شاهد رونق بیشتر ساخت و ساز مسکن باشیم.
مطرح شدن این موضوعات اگرچه نشانه ی بازگشت چرخه اقتصادی به بخش مسکن است اما از نگاه متقاضیان این روند موجب افزایش مجدد قیمت مسکن می شود. از سوی دیگر افزایش قیمت مصالح ساختمانی مورد نیاز در ساخت مسکن باعث بازگشت مسکن به رکود خواهد شد. با وجود اینکه این روزها فعالان بازار ساختمانی از پیاده سازی برنامه های نوسازی ت سند هستند اما تأثیر افزایش قیمت مصالح ساختمانی و آهن آلات از قبیل میلگرد و تیرآهن را خطری برای رونق بازارمسکن می دانند.
بازارآهن متأثر از نرخ دلار
برخی از مصالح ساختمانی هنوز هم وابسته به واردات یا مرتبط با قیمت گذاری ارز هستند که این امر می تواند تأثیر مستقیم بر روی افزایش قیمت آهن آلات بگذارد. محمد آزاد رئیس اتحادیه آهن، فولاد و ف ات در رابطه با این موضوع می گوید: « با وجود اینکه در بازار آهن افزایش قیمتی قابل توجهی نداشتیم اما روند افزایشی قیمت ارز در روزهای گذشته از سال 97 نشان دهنده افزایش قیمت آهن در روزهای آتی است. »
وی درادامه افزود: آهن در بازارجهانی تفاوت قیمتی خاصی نداشته است اما در بازار داخلی به دلیل افزایش قیمت دلار شاهد افزایش قیمت آهن آلات بودیم. این افزایش قیمت به همین میزان می تواند قیمت مسکن را نیز متأثر کرده و با توجه به افزایش تقاضا برای آهن در بازار مسکن در ماه های آینده افزایش قیمت قابل توجهی را در بخش مسکن شاهد خواهیم بود. بنابراین می توان گفت که بازار مسکن و آهن آلات دو بخش مرتبط به هم هستند.
برای اطلاع از قیمت روز آهن آلات در کانال تلگرام آهن پرایس عضو شوید
به گزارش آهن پرایس در تحلیل بازار آهن، طی هفته گذشته قیمت روز آهن در بازار آهن آلات افزایش یافت. افزایشی که اینبار بدلیل بالا رفتن بی رویه نرخ ارز اتفاق افتاد، اما با این شرایط افزایش قیمت در بازار آهن و فولاد نسبت به دیگر بازار ها کندتر اتفاق افتاد. این در حالی است که به گفته کارشناسان با وجود افزایش قیمت در بازار اهن آلات، اما همچنان توجیه ید برای یداران وجود دارد و تمایل به ید اهن در بازار مشاهده می شود، یدی که البته تقاضای موثر که پیش زمینه رونق در این بازار است، نیست.
از اواسط بهمن ماه به بعد، کارخانه ها قیمت های خود را برای هرکیلو حدود 1500 ریال افزایش دادند. با وجود افزایش قیمت دلار و قیمت آهن، باز هم در بازار متقاضیانی وجود دارند. اگرچه باید طرف مقابل را هم مورد بررسی قرار اد زیرا در بازار آهن و فولاد تنها فرایند ید و فروش صورت می گیرد اما تقاضای واقعی که بتواند بازار را یک تکان اساسی بدهد، وجود ندارد موضوعی که ضعف عدم تقاضای واقعی را در بازار بیش از پیش نشان می دهد.
با توجه به این شرایط عدم وجود رونق در بازار آهن و فولاد بخوبی احساس می شود، بصورتیکه افزایش قیمت صرفا در این بازار نمی تواند به معنای رونق باشد اما با این وجود کارشناسان و فعالان در بازار امید به افزایش قیمت مسکن و افتادن تب و تاب بازار ارز و بازگشت سرمایه ها به بازار آهن با وج از فصل سرما را دارند. مساله ای که می تواند نوید رونق در این بازار را البته در بازه زمانی بلند مدت تر و با «پیوستگی زمانی منقطع» بدهد.
برای اطلاع از قیمت روز آهن آلات در کانال تلگرام آهن پرایس عضو شوید ید بلیت کیش ید بلیت کیشبرای مشاهده قیمت امروز تورهای کیش بر روی لینک زیر کلیک کنیدتور کیشیکی از مواردی که باید در نظر بگیرید ارزان سفر و گرفتن بهترین نرخ پرواز و تور و ید بلیت کیش می باشد برای این کار شما باید وقت زیادی بگذارید تا بهترین نرخ را با بهترین امکانان دریافت کنید از این رو ما به شما کمک خواهیم کرد. شما می توانید با مراجعه به صفحه تور کیش ما بهترین نرخ های تور کیش و تمامی هتل های برتر کیش را مشاهده کنید و تور مورد نظرتون رو رزرو نمایید. آژانس مسافرتی چوبین با داشتن تمامی پروازهای کیش و کار بدون واسطه توانسته است هتل ها و بلیط های خود را با قیمتی پایین به مسافران خود عرضه کند. شما می توانید برای ید بلیت کیش با کارشناسان ما با شماره 021.22037092 ارتباط برقرار کنید و تور کیش مورد نظر خودتون رو یداری نمایید. همچنین شما با ید تور کیش خود خدماتی مانند بیمه، ترانسفر فرودگاهی، اخذ ویزا، تشریفات فرودگاهی به شما تعلق می گیرد. همچنین شما می توانید با عضویت در کانال چوبین آفرهای استثنایی ما را ببنید و تورهای ارزان ما را یداری نمایید. ید بلیت کیش ید بلیت کیش ایرلاین قشم ایر : ید بلیت کیش نرخ کودک تا 2 سال 135.000 تومان ید بلیت کیش رفت و برگشت 2 دی 390.000 تومان ید بلیت کیش رفت و برگشت 5 دی 385.000 تومان ید بلیت کیش رفت و برگشت 14 دی 395.000 تومان ید بلیت کیش رفت و برگشت 25 دی 385.000 تومان ید بلیت کیش رفت 200.000 تومان ید بلیت کیش ایرلاین سپهران : ید بلیت کیش نرخ کودک تا 2 سال 130.000 تومان ید بلیت کیش رفت و برگشت 2 دی 365.000 تومان ید بلیت کیش رفت و برگشت 5 دی 390.000 تومان ید بلیت کیش رفت و برگشت 14 دی 385.000 تومان ید بلیت کیش رفت و برگشت 25 دی 375.000 تومان ید بلیت کیش رفت 160.000 تومان ید بلیت کیش ایرلاین زاگرس : ید بلیت کیش نرخ کودک تا 2 سال 140.000 تومان ید بلیت کیش رفت و برگشت 2 دی 380.000 تومان ید بلیت کیش رفت و برگشت 5 دی 380.000 تومان ید بلیت کیش رفت و برگشت 14 دی 390.000 تومان ید بلیت کیش رفت و برگشت 25 دی 385.000 تومان ید بلیت کیش رفت 190.000 تومان ید بلیت کیش ایرلاین کیش ایر : ید بلیت کیش نرخ کودک تا 2 سال 145.000 تومان ید بلیت کیش رفت و برگشت 2 دی 385.000 تومان ید بلیت کیش رفت و برگشت 5 دی 375.000 تومان ید بلیت کیشرفت و برگشت 14 دی 380.000 تومان ید بلیت کیش رفت و برگشت 25 دی 390.000 تومان ید بلیت کیش رفت 195.000 تومان ید بلیت کیش ایرلاین ماهان ایر : ید بلیت کیش نرخ کودک تا 2 سال 150.000 تومان ید بلیت کیش نرخ کودک تا 2 سال 140.000 تومان ید بلیت کیش رفت و برگشت 2 دی 410.000 تومان ید بلیت کیش رفت و برگشت 5 دی 420.000 تومان ید بلیت کیش رفت و برگشت 14 دی 450.000 تومان ید بلیت کیش رفت و برگشت 25 دی 430.000 تومان ید بلیت کیش رفت 210.000 تومان دبیر انجمن برنج کشور جمیل علیزاده شایق دلیل اصلی گرانی برنج را فقر نظارت دانست و گفت: سازمان های نظارتی خواب هستند یا خود را به خواب زده اند جمیل علیزاده شایق افزود: سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان، سازمان بازرسی کل کشور و ... باید بر بازار برنج نظارت داشته باشند. و.
با افزایش تولید نفت عربستان و روسیه، قیمت این کالا در بازارهای جهانی روز دوشنبه کاهش یافت. ادامه مطلب... افزایش قیمت بنزین 97
خبرگزاری تسنیم: مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: از این پس تمامی نازل ها به سیستم توزیع سوخت و پرداخت همزمان مجهز می شود که شهروندان می توانند از طریق خدمات بدون کارت و یا با وارد کارت های بانکی خود و حتی از طریق موبایل پرداخت های خود را انجام دهن. روز گذشته اولین روز فروش بلیت های مردمی سی و پنجمین جشنواره فجر در شرایطی پیش رفت که تعدادی از مردم از نحوه و تعداد واگذاری بلیت ها ناراضی بودند. به گزارش آهن پرایس در تحلیل بازار آهن، رقابت برای بدست آوردن رتبه های بالا و سهم بیشتر بازار سنگ آهن در جهان بخصوص برای چین افزایش یافته است. کشور چین بزرگترین تولید کننده و مصرف کننده سنگ آهن می باشد که این فضی رقابتی را در دنیا بوجود آورده است. در شرایط فعلی کشور ما هفتمین کشو. یکی از دوستان در مورد افزایش قیمت سهام شرکت های تولید کننده زغال سنگ در کنار شرکت های تولید کننده سرب و روی سوال پرسیدند که مراتب دیدگاه اینجانب بشرح ذیل می باشد: دیدگاه irmorteza: به علت اینکه مصرف روی نسبت به تولید آن در دنیا بالا است بنابراین شاهد افزایش قیمت جهانی آن هستیم، همچ. نحوه ید بلیت قطار زندگی
نحوه ید بلیت قطار زندگی از 4 طریق زیر ممکن است که عبارتند از: 1- از طریق اینترنت با مراجعه به سایت شرکت حمل و نقل ریلی رجا به نشانی raja.ir 2- از طریق تلفن با تماس با 1539 از تهران و 88347073 از شهرستان ها3- از طریق اپلیکیشن موبایل نسخه های اندروید و ios4- از طریق مراجعه به کلیه مراکز فروش بلیت رجا در سراسر کشورلازم به ذکر است قطار زندگی یکی از لو ترین قطارهای ایران است که در حال حاضر در مسیر تهران مشهد در سیر است و قیمت بلیت قطار زندگی با شام ویژه حدود 150 هزار تومان است.
نحوه ید بلیت قطار زندگی
شماره تماس: 88310880 داخلی 1367 طبق گفته «احدرضا عامری» رییس اتحادیه شرکت های تعاونی مسافربری؛ قیمت بلیت اتوبوس برای ایام نوروز تغییری نخواهد کرد. مدیر مجموعه تئاترشهر در پی بازار سیاهی که برای بلیت های نمایش «اعتراف» به وجود آمده است، با تاکید بر اینکه همه مسؤول هستیم این پدیده را بررسی کنیم، گفت: پیگیری های لازم برای شناسایی و باطل شدن بلیت صندلی هایی که با قیمت غیرمتعارف ید و فروش شوند، انجام می شود. بازگشت کوین دورانت به سالن «چیساپیک انرژی» شهر اوکلاهماسیتی، بالاترین میانگین قیمت بلیت را برای بازی دو تیم تاندر و وریرز ثبت کرد. بلیت تهران-مشهد ارزان تر از همیشه به گزارش سرویس اقتصادی "جام نیـوز "، در طول سال های گذشته نزدیک شدن به روزهای پایانی ماه صفر به افزایش قابل توجه تقاضا برای ید بلیت هواپیما به سمت شهر مشهد منجر می شد که این امر ابتدا در طرح متنوع سازی نرخ بلیت و سپس در ماه های ابت اجرای طرح آزاد. http://uupload.ir/files/heg3_%d9%87%d8%b2%db%8c%d9%86%d9%87.jpg هزینه تراشی برای زائران اربعین! پس از اعلام آنکه بیمه زائران اربعین اجباری است و هزینه خدمات درمانی (هلال احمر) نیز به هزینه دریافتی اضافه شده، معاون راه هم اعلام کرد قیمت بلیت اتوبوس تا لب مرز نیز باید تا دو برابر افزایش یابد! داوود کشاورزیان معاون راه و رییس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای: هنوز برای تصمیم گیری و تعیین نرخ بلیت اتوبوس در ایام اربعین جلسه ای برگزار نشده است اما معتقدم باید قیمت بلیت اتوبوس در این ایام افزایش یابد. معتقدم قیمت بلیت اتوبوس در ایام اربعین برای مقاصد ای مرزی با عراق باید دو برابر قیمت روزهای عادی افزایش یابد. واقعا دلیل این همه هزینه تراشی های بی جهت برای چیست؟اگر برای هزینه های درمانی و بیمه توجیهی می آورند،دیگر توجیه دو برابر قیمت بلیط چه دلیلی دارد؟غیر از دلسرد مردم از سفر اربعین؟بعد همه جا هم جار میزنند که سفر اربعین خودجوش نیست حکومتیه. واقعا خیانت دیگر شاخ و دُم که ندارد.سال قبل هم سنگ اندازی هایی د. اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد و آ تابع لهم...
روز گذشته (دو شنبه 22 داد) روزی بسیار پر نوسان برای بازار آهن تهران بود. در روز گذشته شاهد افزایش ناگهانی قیمت ها و بسته شدن فروش از سوی تولید کنندگان و عرضه کنندگان اهن آلات بودیم. در ساعات اولیه روز دوشنبه، تولید کنندگان پروفیل که در طی روز های اخیر قیمت اعلامی خود را بدون تغی. زمان فروش و قیمت بلیت های دیدار تیم ملی فوتبال ایران و قطر مشخص شد. به گزارش آهن پرایس در تحلیل بازار مسکن ؛ رسیدن قیمت مسکن شهر تهران به کمترین حد در سال 1394 به بعد به دلیل ضعف قدرت ید بخش مصرف ، روند تمایل به ید آپارتمان های قدیمی ساز را بیشتر کرد. در فروردین سال 94 سهم آپارتمان های 16 تا 20 سال از کل واحدها 1.2 درصد افزایش یافت و در مقابل از سهم واحده. سینماهای ماشین روی با پیشخدمت های اسکیت سوارشان از نمادهای فرهنگی دهه های ۵۰ و ۶۰ میلادی به شمار می آیند. در آذرماه امسال و با ارائه بودجه ت به مجلس، اخباری به گوش رسید که بهای بنزین در بودجه سال 1397 به ازای هر لیتر 1500 تومان تعیین شده است. این افزایش، واکنش های بسیاری را در رسانه ها و فضای مجازی به دنبال داشت. پس از گذشت زمان و با آرامتر شدن فضا می توان درباره این افزایش احتمالی، تحلیل. به گزارش آهن پرایس در اخبار بازار مسکن، رشد قیمت آهن آلات در نوسانات اخیر بازار ارز میتواند دامن گیر بازار مسکن در کشور شود،بازاری که زمان کوتاهی طعم شیرین وج از رکود را با افزایش نقدینگی در جامعه و تغییرات قیمتی بازار ارز و طلا چشید اما با سیر تحولات اقتصادی و تغیرات قیمتی با. ملک بان 24 ظرفیت افزایش قیمت مسکن در کشور وجود ندارد/ رشد 17 درصدی معاملات مسکن در تهران رئیس اتحادیه مشاوران املاک با بیان اینکه قیمت مسکن نه تنها تا پایان امسال بلکه تا تابستان سال آینده نیز رشد نخواهد کرد گفت: ت برای کمک به بخش مسکن باید زمان بازپرداخت اقساط تسهیلات را افزایش . ایسنا نوشت: علی نصیریان با ابراز نا سندی از ایجاد بازار سیاه برای بلیت های نمایش «اعتراف» گفت: «شاید بهتر باشد برنامه ریزی شود تا اگر قرار است ی بلیت خود را گران تر بفروشد به جای بازار سیاه به همت عالی گذاشته شود تا قیمت اضافی آن صرف امور خیریه شود.» قیمت هرعدد نان لواش ۲۴۱ تومان و نیم ریال، سنگک ۹۲۰ تومان، بربری ۷۵۰ تومان و نرخ تافتون ۴۶۰ تومان در تهران تعیین شد و در سایر استان ها ۱۵ درصد افزایش قیمت دارد.به گزارش سایت مشهد فوری، قاسم زراعتکار در باره نرخ رسمی جدید ناندر کشور اظهار کرد: از سال 1393 نرخ نان در کشور تغییری نداش. همشهری آنلاین: اعضای شورای ی شهر تهران افزایش ۱۵ درصدی نرخ بلیت مترو و اتوبوس را تصویب د. اخبار بازار آهن تهران حاکی از افزایش قیمت تیرآهن می باشد. قیمت تیرآهن های متفرقه حدود 2 الی 5 هزار تومان نسبت به قیمت های اعلامی روز شنبه، افزایش داشت. این موضوع در حالی بود که قیمت تیرآهن های ذوب آهن اصفهان، ثابت و بدون تغییر اعلام شد. لازم است در کنار قیمت تیرآهن، اشاره ای نیز ب. به گزارش آهن پرایس در اخبار بازار مسکن، موج افزایش قیمت ایجاد شده در بازار به دلیل وجود ناترازی در عرضه و تقاضای مصرفی می باشد که مشکلات و اقتصادی بر شدت آن می افزاید. همانطور که قابل درک است، افزایش 30 درصدی قیمت مسکن در فروردین ماه موج جدیدی در بازار ایجاد کرده است. برای بسیاری.
به گزارش آهن پرایس در تحلیل بازار فولاد، با توجه به افزایش قیمت ف ات پایه و مواد اولیه، عواملی همچون محدودیت میزان عرضه، افزایش تقاضا در اقتصادهای توسعه یافته، کاهش شاخص دلار و... حمایت کننده بالارفتن قیمت این بخش از فولاد بوده اند. به علاوه طی هفته گذشته قیمت نفت با افزایش مواجه گردید که به دنبال این امر افزایش قیمت محصولات فولادی دور از انتظار نیست.
در همین راستا محمدرضا پور ابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس طی سخنرانی ای گفت: با توجه به وجود بحران ارزی، بالا رفتن قیمت کالاها نگران کننده است زیرا اگر قیمت کالاها و محصولات فولادی افزایش یابد، دیگر کنترل آن ها کار راحتی نیست. به گفته وی شرایط حال حاضر بازار اصلا مطلوب نیست.
وی در ادامه با انتقاد از ت و بانک مرکزی بدلیل عدم مهار بازار ارز طی روزهای اخیر و پیش گرفتن سیاست های اشتباه گفت: متاسفانه ت و بانک مرکزی نتوانستند بازار ارز را کنترل کنند و همین موضوع باعث شد تا تولید کنندگان محصولات فولادی مخصوصا در زمینه ورق با مشکلات بسیار زیادی مواجه شوند.
اگرچه پیرامون بحث کلی قیمت ورق های فولادی در بازار ایران باید به این موضوع اشاره کرد که قیمت ورق طی دوسال گذشته روندی افزایشی را در پیش گرفته و در این مدت بدون در نظر گرفتن افزایش 3 برابری در قیمت پریمیوم و کارمزدها، با یک جهش 77 درصدی رو به رو شده است. در همین شرایط ت با بررسی قیمت ها دستور ثبات قیمت ها را در بازار داده است.
بر اساس این گفته ها، قیمت انواع ورق مانند ورق سیاه، ورق رنگی و روغنی و همچنین ورق گالوانیزه بدون تغییر اعلام شد. اما قیمت ورق کارخانه ا ین اهواز بر خلاف روند ثابت بازار، در حدود 70 تومان افزایش یافت. به علاوه، طی گزارشاتی که از سوی خبرگزاری های مختلف داخلی منتشر شد متوجه شدیم که قیمت ف ات پایه اخیرا با افزایش مواجه شده است.
برای اطلاع از قیمت روز آهن آلات در کانال تلگرام آهن پرایس عضو شوید به گزارش آهن پرایس در تحلیل بازار مسکن، تنش های ارزی یکی از مهم ترین عواملی است که بازارهای موازی خود را به شدت تحت تأثیر قرار می دهد. اگرچه در این زمینه ت نیز باید در قبال این تنش های ارزی و تبعات ناشی از آن پاسخگو باشد اما به هر حال بازارهای موازی بر روی هم تأثیر مستقیم دارند. ب. منیژه حکمت: غلط م را به جشنواره فجر دادم! نشست پرسش و پاسخ «جاده قدیم» در پردیس ملت محل اعتراض شدید منیژه حکمت کارگردان این از مدیران جشنواره فجر شد و او ادعا کرد که سناریوی این جشنواره از قبل نوشته شده و تمامی بلیت های سینماهای مردمی به ارگان های تی اختصاص یافته تا سیمرغ های مردمی به های خاص برسد. او همچنین تاکید کرد که اشتباه کرده که ش را در جشنواره به نمایش درآورده است. ادامه مطلب... سفر به جزیره کیش یکی از خاطره های خوب برای هر ی محسوب می شود همچنین جشنواره های فراوانی که در کیش می باشد بهانه خوبی برای ید بلیت هواپیما کیش است. همچنین شما می توانید به مراجعه به صفحه تور کیش می توانید تور مورد نظر خود را انتخاب نمایید. در جزیره زیبا کیش کلی جاذبه های دیدنی است . همشهری آنلاین: رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران جزئیات نرخ بلیت مترو را در سال ۹۶ تشریح کرد. در جلسه شورای عالی اکران مقرر شد ۶ بازی از بازی های مسابقات جام جهانی فوتبال در سینماها نمایش داده شود.جلسه شورای عالی اکران امروز ۲۲ داد برای تعیین تکلیف پخش بازی های فوتبال جام جهانی روسیه ۲۰۱۸ در سینماها برگزار شد.طبق این جلسه مقرر شد سه بازی ایران در جام جهانی و سه بازی نها. در جلسه شورای عالی اکران مقرر شد ۶ بازی از بازی های مسابقات جام جهانی فوتبال در سینماها نمایش داده شود.جلسه شورای عالی اکران امروز ۲۲ داد برای تعیین تکلیف پخش بازی های فوتبال جام جهانی روسیه ۲۰۱۸ در سینماها برگزار شد.طبق این جلسه مقرر شد سه بازی ایران در جام جهانی و سه بازی نها. افزایش ورق گرم صادراتی چین
به دلیل رونق یافتن بازار داخلی چین، رشد قیمت چشمگیری را در روز های اخیر شاهد بودیم. در پنجمین هفته نیز قیمت ورق گرم صادراتی چین افزایش پیدا کرد و این افزایش قیمت ها به اوج سه ماه گذشته رسیده است. ورق گرم بطور میانگین 10 دلار افزایش قیمت هفتگی داشت و به 4865 دلار هر تن فوب رسیده است.
در هفته های اخیر(5 هفته گذشته) شاهد افزایش قیمت 5 دلاری بودیم؛ ورق گرم صادراتی چین 45 تا 50 دلار هر تن رشد قیمت داشته و در اوج قیمتی خود از 28 مارس تاکنون ایستاده است. طبق آمار ها و گزارشات به دست آمده، کشور کره جنوبی ید قابل ملاحظه ای را داشت. همچنین ورق گرم در بازار داخلی چین 538 تا 544 دلار هر تن درب کارخانه است که تا 16 دلار نسبت به یک هفته قبل بالا رفته است.

افزایش تقاضای ورق سرد در روسیه
در هفته های گذشته شاهد طی روند نزولی قیمت انواع ورق در بازار داخلی روسیه بودیم که طبق گزارشات بدست آمده، در حال حاضر قیمت ورق در روسیه ثابت شده است. از جمله مواردی که به ثبات رسیدن قیمت ها کمک کرده است، کاهش فشارهای بازار واردات در کنار بهبود تقاضا و رونق بازار های خارجی می باشد. همچنین گفتنی است که قیمت ورق در بازار داخلی روسیه در ماه ژوئن 5.5 تا 13 درصد کاهش داشته است.
قیمت ورق گرم با احتساب 18 درصد مالیات بر ارزش افزوده، گرم 536 تا 545 دلار هر تن با کرایه حمل در موسکو و ورق سرد نیز 588 تا 598 دلار هر تن به ثبت رسیده است. در حال حاضر به دلیل بالا بودن موجودی انبار های تجار روسی، ورق گرم رونق قابل ملاحظه ای ندارد ولی تقاضای ورق سرد در بازار بهبود یافته است.
برخی از محصولات فروش شرکت ح ان: فولاد سردکار - فولاد گرمکار - فولاد تندبر - فولاد پلاستیک - فولاد خشکه هوایی - فولاد بهلر - فولاد spk - فولاد mo 40 - فولاد vcn 150 - فولاد 44 33 - ورق ck 45

ت 16:30 به وقت ایران برگزار می شود که همه بلیت های ورزشگاه جام جهانی سئول به فروش رفته است.

گنجایش ورزشگاه جام جهانی سئول 66 هزار نفر است که طبق قانون 10 درصد آن باید در اختیار هواداران تیم میهمان قرار بگیرد. با این حال کره ای ها همه بلیت های مربوط به جایگاه های میزبان ورزشگاه را یداری د تا امروز همه صندلی ها پر باشد.

با توجه به این شرایط پیش بینی می شود تیم ملی ایران کار سختی رامقابل کره جنوبی داشته باشد.
به گزارش آهن پرایس در تحلیل بازار آهن، در شرایطی که هفته ها با روند صعودی قیمت آهن آلات مواجه بودیم، روز گذشته شاهد کاهش قیمت ها در برخی مقاطع بودیم. با توجه به افزایش قیمت ها طی هفته های اخیر، پیش بینی وضعیت بازار آهن آلات کار ساده ای نبود و هر روزه منتظر اعلام قیمت از سوی کارخا. با افزایش قیمت جهانی نفت، فاصله قیمت گاز بر اساس فرمول کرسنت با قیمت های دیگر گاز صادراتی به شدت افزایش می یابد چنانکه در قیمت 100 دلاری نفت، قیمت گاز کرسنت یک دهم قیمت واقعی گاز می شود. روز گذشته اولین روز فروش بلیت های مردمی سی و پنجمین جشنواره فجر در شرایطی پیش رفت که تعدادی از مردم از نحوه و تعداد واگذاری بلیت ها ناراضی بودند. بازار مسکن پس از چند سال از رکود بیرون آمده است اما مشخص نیست که با این افزایش ناگهانی قیمت ها، چه بر سر نرخ اجاره بها می آید. به گزارش آهن پرایس در تحلیل بازار مسکن، در سال های 1392 تا 1396 روند افزایش قیمت مسکن با نوسان اندکی همراه بود، اما با این وجود نرخ اجاره بها بیش از قیمت مسکن .