آ ین خبر از افزایش قیمت بلیت سینماهای کشور - اخبار روز

بلیت تهران-مشهد ارزان تر از همیشه به گزارش سرویس اقتصادی "جام نیـوز "، در طول سال های گذشته نزدیک شدن به روزهای پایانی ماه صفر به افزایش قابل توجه تقاضا برای ید بلیت هواپیما به سمت شهر مشهد منجر می شد که این امر ابتدا در طرح متنوع سازی نرخ بلیت و سپس در ماه های ابت اجرای طرح آزاد. مدیرکل هنرهای نمایشی می گوید: امروز در جریان موضوع اجرای نمایشی در مشهد قرار گرفته ام و به شدت با قیمت خارج از عرف بلیت نمایش مخالفم.


به گزارش اهن پرایس در اخبار بازار آهن، از حدود یک هفته گذشته شاهد اعتصاب کامیوندار ها در بازار آهن بوده ایم. دلیل این اعتصابات افزایش هزینه های لوازم یدکی، لاستیک و... کامیون ها بوده است که رتنندگان بدلیل این افزایش قیمت ها خواستار افزایش نرخ کرایه حمل بودند. اما نتیجه ای. سفر به جزیره کیش یکی از خاطره های خوب برای هر ی محسوب می شود همچنین جشنواره های فراوانی که در کیش می باشد بهانه خوبی برای ید بلیت هواپیما کیش است. همچنین شما می توانید به مراجعه به صفحه تور کیش می توانید تور مورد نظر خود را انتخاب نمایید. در جزیره زیبا کیش کلی جاذبه های دیدنی است . قیمت جدید محصولات ایران خودرو در حالی اعلام شد که چند خودرو مطابق مصوبه شورای رقابت افزایش بها را تجربه د.
همچنین در این ابلاغیه آمده " نرخ سود مشارکت مقطوع برابر با نرخ سود س در مقررات نظام بانکی در مدت قرارداد در نظر گرفته شده است.
در حالی که بسیاری از خودروسازان به صورت مداوم بر طیل افزایش قیمت خودروها می کوبند، کارشناسان و فعالان بازار اتومبیل های داخلی از رکود شدید بازار سخن می گویند. در این شرایط بسیاری از مردم به ید خودروهای قدیمی که هیچ تنوعی نداشته و بعضاً از نظر کیفی تک ستاره و دو ستاره هستند اما قیمت گزاف دارند اقبال نشان نداده و به نظر می رسد فاز جدیدی از تحریم خودروسازان داخلی توسط مردم به راه افتاده است. ذکر این نکته خالی از لطف نیست که قیمت ها تا سطحی بالا رفته که عده زیادی از مردم قدرت ید خود را از دست داده اند.
شاهد بی سابقه ترین جهش قیمت ها در بازار ارز بودیم که یک عده ای با شارلاتانیزم تلاش د که بگویند درصد تغییرات بالا نبوده این در حالی است که اساسا موضوع درصد تغییرات قیمت نیست بلکه مقدار مطلق افزایش قیمت ها، افزایش بی سابقه داشته است.
معتقدم این موضوع در قالب یک کودتای اقتصادی ک. *سید رضی حاجی آقا میری
قیمت واقعی ارز از نرخ کنونی آن بالاتر است اما تاکنون تصمیم ارزی ت با دلارهای نفتی قیمت را پایین نگه داشته بود و پیش از آن در دوران ت گذشته تجربه کرده بودیم که نرخ دلار ناگهانی با افزایش 3برابری مواجه شد. همیشه در جایگاه بخش خصوصی و اتاق بازرگانی این هشدا. افزایش قیمت ورق در
بازار آهن آلات در حال حاضر به یک ح ثابت در آمده و قیمت ها نیز در روز گذشته کاهش یافت. اما بازار فولاد بر خلاف بازار آهن در روز های گذشته همچنان افزایش قیمت ها را تجربه کرده است. بدین ترتیب که در بازار داخلی امریکا اخیرا قیمت ورق تا 28 دلار افزایش داشته استو دو تا از مهم ترین کارخانه های لیدری که در فعالیت می کنند بنام نوکور و کالیفرنیا اقدام به افزایش قیمت کرده اند. گفتنی است که سایر کارخانه ها نیز تا 24 دلار افزایش قیمت را اعلام کرده اند. البته با وجود تمام این تفاسیر، در معاملاتی که اخیر در بازار فولاد انجام شده است، این افزایش قیمت های مذکور لحاظ نشده و نرخی که بازار برای ورق گرم 683 دلار هر تن درب کارخانه می باشد. طبق برسی های انجام شده، فعالان بازار منتظر هستند تا سایر کارخانه ها نیز از این افزایش قیمت ها حمایت و پیروی کنند.
افزایش قیمت بیلت در ترکیه
به دلیل رونقی که اخیرا در بازار فولاد ترکیه اتفاق افتاده بود، قیمت بیلت هم افزایس یافت و بازار بهتری برای بیلت ترکیه به چشم میخورد. از طرف دیگر افزایش میزان تقاضا ها به کارخانه ها این اجازه را داده که اقدام به افزایش قیمت کنند. در بازار داخلی بیلت 5 تا 10 دلار هر تن بالا رفته 460 دلار هر تن درب کارخانه شده است.
معاملاتی در 460 تا 465 دلار نیز بسته شد. بیلت سی آی اس نیز 450 تا 455 دلار هر تن سی اف آر است که پیش از این تا 445 دلار شنیده می شد. پیش بینی میشود که در روز های آتی شاهد افزایش قیمت بیلت سی آی اس نیز باشیم. از طرفی در بازار صادرات بیلت ترکیه فعالیتی دیده نمی شود چرا که رونق بازار داخلی باعث شده کارخانه ها علاقه ای به صادرات نشان ندهند.
برخی از محصولات فروش شرکت ح ان: فولاد سردکار - فولاد گرمکار - فولاد تندبر - فولاد پلاستیک - فولاد خشکه هوایی - فولاد بهلر - فولاد spk - فولاد mo 40 - فولاد vcn 150 - فولاد 44 33 - ورق ck 45
باید بگم حیف نیس امسال یه بارم پ وت رو نپوشیدی و باهاش تو چارباغ قدم نزدی؟ ها روز دلبرتری اند برای این خیابون. تازه اگه قول بدی دختر خوبی باشی و طبق برنامه ت پیش بری تا فردا، میتونی بری اناردونه ی سر شیخ بهایی و دلی از عزا در بیاری. چی ؟ اینو
- ید تاخیری کینگ دلنمیبهترین قرص چاق. بلیط هواپیما ماهان آژانس گردشگری پرستو سیر در زمینه خدما گردشگری تور داخلی و خارجی و در عین حال فروش بلیط هواپیما با در اختیار داشتن نمایندگی رسمی از هواپیمایی ماهان اقدام به فروش بلیت هواپیما ماهان نموده است. آژانس گردشگری پرستو سیر با عرضه پایین ترین قیمت بلیط خارجی ماهان و. منیژه حکمت: غلط م را به جشنواره فجر دادم! نشست پرسش و پاسخ «جاده قدیم» در پردیس ملت محل اعتراض شدید منیژه حکمت کارگردان این از مدیران جشنواره فجر شد و او ادعا کرد که سناریوی این جشنواره از قبل نوشته شده و تمامی بلیت های سینماهای مردمی به ارگان های تی اختصاص یافته تا سیمرغ های مردمی به های خاص برسد. او همچنین تاکید کرد که اشتباه کرده که ش را در جشنواره به نمایش درآورده است. ادامه مطلب... سینماهای ماشین روی با پیشخدمت های اسکیت سوارشان از نمادهای فرهنگی دهه های ۵۰ و ۶۰ میلادی به شمار می آیند.
به گزارش آهن پرایس در تحلیل بازار مسکن، خبر های حاکی از افزایش 7.1 درصدی قیمت مسکن در دی ماه سال جاری نسبت به سال گذشته می باشد. این در شرایطی است که میزان معاملات مسکن در دی ماه به بیش از 19 هزار واحد رسیده که این میزان در مقایسه با ماه گذشته حدود 12.8 درصد افزایش داشته است.
با توجه به شرایط بوجود آمده، شاهد رونق در بازار مسکن طی دی ماه سال جاری بوده ایم که میزان معاملات در این ماه رشد نسبتا مطلوبی داشته است.
در اینباره محسن سرحدی کارشناس بازار مسکن می گوید: اگرچه در شرایط فعلی هیچکدام از متغیرهای افزایش قیمت در بازار مسکن وجود ندارد اما برخی از افراد با ایجاد یک جو روانی می خواهند به مردم القا کنند در صورتیکه به بازار مسکن وارد نشوند سال آینده با افزایش قیمت مسکن مواجه خواهند شد. اما بنده با قاطعیت اعلام می کنم نه تنها طی سال آینده قیمت مسکن افزایش نخواهد یافت بلکه یداران انتظار کاهش قیمت ها را نیز می توانند داشته باشند. در شرایط فعلی سازندگان لازم است بدون ایجاد جو روانی برای گرانی مسکن، خانه های آماده را وارد این بازار کرده و منتظر گرانی قیمت مسکن نباشند زیرا همانطور که اعلام شد در شال 97 قیمت خانه ارزان خواهد شد.
وی در آ خاطر نشان کرد: با توجه به این موضوع که متغیرهایی برای افزایش قیمت وجود ندارد، احتمال کاهش نرخ مسکن در ماه های اینده وجود دارد و در شرایط فعلی مسئولین باید نظارت خود را بر روی معاملات مسکن بیشتر کرده و بر روی قیمت ها کنترل لازم را داشته باشند تا شاهد وجود حباب در این بازار نباشیم.
برای اطلاع از قیمت روز آهن آلات در کانال تلگرام آهن پرایس عضو شوید. ایسنا نوشت: علی نصیریان با ابراز نا سندی از ایجاد بازار سیاه برای بلیت های نمایش «اعتراف» گفت: «شاید بهتر باشد برنامه ریزی شود تا اگر قرار است ی بلیت خود را گران تر بفروشد به جای بازار سیاه به همت عالی گذاشته شود تا قیمت اضافی آن صرف امور خیریه شود.» قیمت خودرو در این هفته سیر نزولی داشته و با فاصله گرفتن از هاب گذشته، شاهد کاهش قیمت خودروهای داخلی و خارجی بودیم. در ادامه، ج آ ین قیمت خودرو در بازار ایران شامل خودروهای داخلی و وارداتی را مشاهده می کنید.
در روزهای اخیر بازار خودرو از هاب گذشته فاصله گرفته و شاهد کاهش قیمت خ. در پی رکود نسبی چند ساله در بازار ملک و تداوم آن در نیمه سال 96 همزمان با ورود به نیمه دوم سال بازار ملک به ویژه املاک مس ی؛ در نتیجه کاهش سود بانکی و رکود تجاری؛ با تقاضای بیشتری در مقایسه با زمان مشابه در سال قبل و نیمه نخست سال 96 روبرو شد. این افزایش در مناظقی مانند منطقه پنج تهر. در حالی که افزایش نرخ تورم حوزه یورو به بالاتر از رقم های پیش بینی شده موجب تقویت ارزش یورو در برابر دلار شده، قیمت طلا امروز افزایش یافت. این در حالی بود که شاخص ها در بازارهای بورس از رقم های بی سابقه ثبت شده در روز چهارشنبه پایین تر آمد و نگرانی ها درباره تجارت جهانی تقاضا بر. در روز گذشته قیمت میلگرد آجدار از مرز 3000 تومان گذشت. گویی این افزایش بی رویه قیمت ها طی دو روز اخیر همان تحرکی است که مدت ها پیش بسیاری از کارشناسان درباره آن صحبت کرده بودند.
به گزارش آهن پرایس در اخبار بازار اهن، قیمت میلگرد آجدار از اول هفته جاری به حدی بالا رفت که مرز 3000 توم.
برنامه ارائه اجاره ماشین شخصی
برنامه ای این ماه در فروشگاه app، برنامه تلفن همراه اجاره ماشین را توصیه می کند شخصی اجاره اتومبیل برای کاربران بر اساس نیازهای سفر خود را.
طبق گفته شرکت، رنت ماشین می تواند کارت های خود را برای انتخاب ماشین کرایه ای که به آن متصل است، شبیه به . روابط عمومی فدراسیون فوتبال از آغاز فروش بلیت های جام جهانی 2018 در ایران خبر داد. به گزارش "ورزش سه"، بعد از این که سهمیه های ایران برای ید بلیت های سه بازی با مراکش، اسپانیا و پرتغال در سه ورزشگاه سن پطرزبورگ، کازان آرنا و سارانسک مشخص شد، فدراسیون فوتبال با راه اندازی سامانه جدید برای فروش این بلیت ها از آغاز واگذاری به فوتبالدوستان خبر داد.در سامانه جدید که فدراسیون فوتبال برای واگذاری بلیت ها به طرفداران تیم ملی راه اندازی کرده شرایط ید و همچنین قوانین خاصی در نظر گرفته شده که علاقمندان به حمایت از ایران در روسیه باید آنها را مد نظر قرار دهند از جمله این که بلیت ها تنها به افراد بالای 18 سال واگذار می شود و آنها که سنی پایین تر دارند مجاز به ید بلیت نخواهند بود.
قیمت بلیت ها همان طور که از پیش اعلام شده بود برای ورزشگاه های مختلف از قیمت پایه 105 دلار آغاز و به 165 و 210 دلار می رسد که این بلیت ها برای سه جایگاه ویژه در ورزشگاه های مختلف در نظر گرفته شده است. علاقمندان به ید بلیت بازی های ایران در جام جهانی 2018 روسیه می توانند با مراجعه به لینک زیر اقدام به تهیه بلیت کنند.
دیباپرواز ارائه کننده برترین خدمات ویزای شینگن ، ویزای بلاروس ، تور بلاروس ، تور اکراین،تور جام جهانی در مراسم تنفیذ و تحلیف یادی از آیت ا... هاشمی نشد
محمد هاشمی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه این اولین مراسم تحلیف و تنفیذی بود که آیت ا... هاشمی رفسنجانی در آن حضور نداشت، عنوان کرد: برای ما که به آیت ا... هاشمی رفسنجانی علقه و علاقه داشتیم ندیدن جای خالی ایشان سنگین . در جلسه شورای عالی اکران مقرر شد ۶ بازی از بازی های مسابقات جام جهانی فوتبال در سینماها نمایش داده شود.جلسه شورای عالی اکران امروز ۲۲ داد برای تعیین تکلیف پخش بازی های فوتبال جام جهانی روسیه ۲۰۱۸ در سینماها برگزار شد.طبق این جلسه مقرر شد سه بازی ایران در جام جهانی و سه بازی نها. در جلسه شورای عالی اکران مقرر شد ۶ بازی از بازی های مسابقات جام جهانی فوتبال در سینماها نمایش داده شود.جلسه شورای عالی اکران امروز ۲۲ داد برای تعیین تکلیف پخش بازی های فوتبال جام جهانی روسیه ۲۰۱۸ در سینماها برگزار شد.طبق این جلسه مقرر شد سه بازی ایران در جام جهانی و سه بازی نها. به گزارش آهن پرایس در تحلیل بازار مسکن؛ تب و تاب ید مسکن از سوی متقاضیان فروکش کرده است. با وجود افزایش تعداد معاملات در چند ماه گذشته، هیچ اتفاق مثبتی در روند ساخت و ساز و افزایش خانه های نوساز رخ نداده است. با توجه به این موضوع احتمال کمبود واحدهای نوساز در ماه های نخستین سال 97. افزایش یک درصدی تعداد تماشاگران سینما در پاییز 96 نسبت به سال قبلامروز آماری منتشر شده که میزان فروش و مخاطبان های سینمایی در پاییز امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته را نشان می دهد. در این آمار آمده که مخاطبان های پاییز امسال، نسبت به پارسال، رشد یک درصدی داشته است. البته در این آمار به افزایش فروش 18 درصدی سینماهای ایران نسب به پاییز سال گذشته هم اشاره شده است. اما یکی دیگر از نکات این آمار به افزایش تعداد سالن های فعال با سیستم مکانیزه باز می گردد. در سال های گذشته موضوع اختلاف فروش اعلام شده از سوی پخش کنندگان های سینمایی با آن فروشی که در سایت سینماتیکت منتشر می شود، حواشی بسیاری به وجود آورده بود. ادامه مطلب... یکی از رسانه های عربستانی مدعی شد که یک سرمایه گذار عمانی تمام بلیت های الهلالی ها را برای بازی مقابل پرسپولیس با ۴ برابر قیمت سابق یداری کرده است. روز گذشته اولین روز فروش بلیت های مردمی سی و پنجمین جشنواره فجر در شرایطی پیش رفت که تعدادی از مردم از نحوه و تعداد واگذاری بلیت ها ناراضی بودند. به گزارش آهن پرایس در اخبار بازار مسکن، بر اساس گزارشات بانک مرکزی قیمت هر متر مربع خانه مس ی در تهران به نسبت سال گذشته 30 درصد رشد داشته است. بیشترین افزایش قیمت مربوط به غرب تهران است؛ از این رو بیشترین معاملات ثبت شده در فروردین سال 97 بر اساس گزارشات متعلق به منطقه 5 است که سه. ابوالفضل قناعتی، با اشاره به بررسی لایحه نرخ بلیت اتوبوس و مترو در سال ۹۶ گفت: بلیت تک سفره مترو از صفر تا شش کیلومتر ۴۰۰ تومان و از ۶ تا ۱۲ کیلومتر ۵۰۰ تومان و از ۱۲ تا ۱۸ کیلومتر ۶۰۰ تومان و از ۱۸ کیلومتر به بالا هزار تومان تعیین شد. مدیر مجموعه تئاترشهر در پی بازار سیاهی که برای بلیت های نمایش «اعتراف» به وجود آمده است، با تاکید بر اینکه همه مسؤول هستیم این پدیده را بررسی کنیم، گفت: پیگیری های لازم برای شناسایی و باطل شدن بلیت صندلی هایی که با قیمت غیرمتعارف ید و فروش شوند، انجام می شود. به گزارش آهن پرایس درتحلیل بازار فولاد، کشور ایران بزرگترین تولید کننده آهن اسفنجی در جهان می باشد همچنین جزو 15 کشور برتر تولید کننده فولاد خام جهان محسوب می گردد. کشور ما در سال 2016 موفق به تولید 16 میلیون تن فولاد خام شد که همچون سال 2015 توانست رتبه چهارم جهانی را بدست آورد. این در حالیست که بیشتر تولید فولاد ایران از اهن اسفنجی تولید می گردد.
طبق آمار بدست آمده میزان تولید اهن اسفنجی در ایران افزایش یافته است. نمودار زیر حاکی از این افزایش تولید تا سال 95 می باشد.

آهن اسفنجی یک محصول واسطه ای برای تولید فولاد می باشد. این محصول یک ماده اولیه است که بسیار پرکار و جایگزین مناسب تری از قراضه برای تغذیه فولاد سازان محسوب می گردد. در نتیجه تولید آهن اسفنجی از دو جنبه مصرف و تقاض بسیار حائز اهمیت می باشد. مقدار تولید آهن اسفنجی در ایران با افزایش قابل توجه ای در سال های اخیر مواجه شده است و دلیل این موضوع در دسترس بودن منابع عظیم گاز طبیعی در ایران است. طی 7ماه نخست سال 96 ایران با تولید 12.6 میلیون تن مقام اول دنیا را در تولید آهن اسفنجی ب کرد.
برای اطلاع از قیمت روز آهن آلات در کانال تلگرام آهن پرایس عضو شوید به گزارش آهن پرایس در تحلیل بازار آهن، ورق های گالوانیزه هفته گذشته را با آرامشی نسبی پشت سر گذاشتند. با توجه به تعطیلات در پایان هفته گذشته، می توان گفت که یک هفته نیمه تعطیلی را پشت سر گذاشته ایم. در این هفته نیمه تعطیل قیمت ورق گالوانیزه تغییر چندانی نداشته است که در این خبر . افزایش قیمت سنگ آهن و نگرانی از مازاد عرضه


اخبار بازار سنگ آهن حاکی از افزایش قیمت می باشد. بالا ه بعد از چندین ماه پیاپی که سنگ آهن یا روندی نزولی یا روندی ثابت را تجربه میکرد، در چند روز اخیر افزایش قیمت انکی را متحمل شده که همین امر موجب شده تا تمایل ید افزایش یابد. در حال حاضر خبر های بسیار خوبی از بازار سنگ آهن به گوش می رسد که وضعیت بازار سنگ آهن را تا حدی دچار تغیر و تحرک کرده است. با امید اینکه مازاد عرضه پیش نیاید، شرایط کنونی بازار بسیار مطلوب است.


طبق گزارشات ارسالی از سوی موسسه پلاتس، آ ین قیمتی که برای سنگ آهن ثبت شده است خلوص 62 درصد وارداتی در چین 56.80 دلار هر تن خشک سی اف آر می باشد که در مقایسه با قیمت اعلامی روز دوشنبه حدود 80 سنت افزایش داشته است. لازم به ذکر است قیمتی که در قرارداد سواپ سنگ آهن در بورس سنگاپور ثبت شده، حدود 10 سنت کاهش داشته و 56.20 دلار هر تن خشک به ثبت و معامله رسیده است.
این روز ها در بازار سنگ آهن جنب و جوش و تکاپو دیده می شود که این امر به دلیل افزایش تمایل به ید اتفاق افتاده است که نتیجه آن بالا رفتن قیمت در بازار می باشد. گفتنی است که همین افزایش قیمت اندکی که در بازار سنگ آهن اتفاق افتاد، باعث شد تا تقاضای سنگ آهن شکل مطلوبی را به خود بگیرد زیرا حاشیه سود کارخانه ها نیز بالارفته و افزایش پیدا کرده است.
آنچه که از ظاهر قضیه پیداست، این است که چینی ها با قیمت فعلی سنگ آهن مشکلی ندارند. با وجود تمام این تفاسیر، عهده ای هنوز نگران هستند که مسئله مازاد عرضه در بازار مشکل ساز نشود.


برای ید ورق روغنی، ید ورق سیاه، ید تیرآهن، ید ورق st37، ید آهن شرایطی، ید میلگرد آجدار، ید اینترنتی آهن، ید اینترنتی میلگرد، ید میلگرد از کارخانه، ید میلگرد اصفهان، ید ورق گالوانیزه و ید آهن آلات ساختمانی ، با تلفن 54103-021 با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید. برای اطلاع از آ ین قیمت ها و عضویت در کانال تلگرام ما ??اینجا ?? را کلیک کنید. تحقیق صنعت حمل و نقل هوائی مقدمه
صنعت حمل و نقل هوایی ، بستر توسعه پایدار
فرودگاه
سیاست نرخ گذاری ، آزاد سازی نرخ بلیت و حذف انحصارات
آزاد سازی نرخ بلیت هواپیما
رفع انحصار پروازهای خارجی از طریق اصلاح قوانین
رقابت در پروازهای داخلی
سوبسید دهی به مسیرهای کمتر ترافیک و نقاط محروم
قرار دادن کف خدمات رسانی و برداشتن کف قیمت بلیت
ضرورت و نحوه خصوصی سازی صنعت هوایی کشور
فرودگا هها
شرکت های هواپیمایی
تاثیر متقابل صنعت گردشگری و صنعت حمل و نقل هوایی
بحران جهانی حمل و نقل هوایی
...
دریافت فایل رئیس شورای صنفی نمایش گفت: قرارداد سه نوروزی در گروه های سینمایی به ثبت رسید و قیمت بلیت اکران نوروزی براساس توافق پخش کننده و سینمادار شناور خواهد بود.
قیمت بیت کوین با چند جهش در هفته اخیر در ایران از 45 میلیون تومان به 52 میلیون تومان رسیده است و کارشناسان اعتقاد دارند که روند صعودی قیمت این ارز دیجیتال ادامه خواهد داشت.
به گزارش ایلنا، روند صعودی قیمت بیت کوین به عنوان مطرح ترین ارز دیجیتال رمزنگاری شده ادامه دارد به صورت. این افزایش قیمت در حالی 14 در صد محاسبه شده است که در نهایت پیشنهاد کمیسیون برنامه و بودجه در شورا مورد بحث و بررسی قرار گرفت و با حداکثر آرا به تصویب رسید. به گزارش آهن پرایس در تحلیل بازارمسکن، با توجه به اینکه بازار مسکن از سال 93 در رکود به سر می برد، جهش ناگهانی قیمت دور از انتظار نبود. این رکود چهار ساله جای خود را به رونق معاملات داد تا جایی که شاهد رشد 17 الی 35 درصدی قیمت مسکن بودیم. این روند افزایشی تا فروردین ماه 97 نیز ادامه د. قیمت آهن به روز قیمت آهن : از ابتدای سال جاری تا به امروز تولید آهن در کشور ۲۱ درصد افزایش یافته است. همچنین بررسی های صورت گرفته بر روی قیمت روز آهن خبر از افزایش ۲۱٫۴ درصدی محصولات می دهد. به علاوه افزایش تولید اهن آلات موجب شده تا صادرات این محصول نیز افزایش یابد. اکثرکارشناسا. به گزارش اهن پرایس در اخبار بازار آهن، روز گذشته بازار ورق ها در آرامش سپری شد. بررسی های صورت گرفته بر روی قیمت روز ورق گالوانیزه حاکی از ثبات قیمت این مقطع فولادی می باشد.
طی روز گذشته قیمت ورق گالوانیزه کاشان ثابت اعلام شد. این کارخانه از حدود یک هفته قبل نوسانی در قیمت هایش.