آ ین خبرها دربارۀ ابوبکر بغدادی - اخبار روز

بسم رب الحیدر وحدت با چه طائفه ای آ پس از دو هجومی که به خانه وحی صورت گرفت و مقامتی که از سوی حضرت زهرا(س)و مومنان(ع)صورت گرفت این بار به شکل وقیحانه تری به ساحت مقدس فاطمه زهرا(س)هجوم آورده شد و حضرت را به زور به مسجد بردند. در همین هجوم بود که حضرت زهرا(س)به دست قنفذ مجروح شد.بدین. اصحاب همه رفتند و پیغمبر و ابوبکر و علی ماندند. در آغاز سال چهاردهـم بعثـت، توطئه ی همدستی در قتل پیغمبر و هجرت خود پیغمبر به همراه ابوبکر صورت گرفت و علی سه روز بعد مکه را ترک کرد. مخالفـان پیغمبر نیز مـدیـنـه را تـرک ـد و گـروهـی که مـانـدنـد به ظـاهـر مسلمان شدند و در نهان تو. خارجۀ قزاقستان موضوع نشست آستانه دربارۀ بحران را بررسی سازوکارهای نظارت بر آتش بس و مجازات طرفهای نقض کننده، عنوان کرد. در خبرها داشتیم که مجتبی محرمی و حمید سوریان در محفلی دوستانه با یکدیگر ملاقات کرده اند. این خبرها که مشخصا از سوی ایرانی به رسانه ها درج کرده هنوز رسمی نیست و از سوی هیچ تایید نشده و می تواند صرفا یک ادعا باشد برخی خبرها حکایت از این دارد که الد بن سلمان فرزند پادشاه سعودی به جای عادل الجبیر منصوب شده است.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] a به گزارش خبرنگار فرهنگی تسنیم حجت‎ال حسین انصاریان امروز در برنامۀ «سمت خدا» به ارائۀ سخنانی دربارۀ نظام خانواده در پرداخت. ادامه مطلب اعتراف علماء اهل سنت به فضائل ساختگی  سه خلیفه اول اگر ی اهل مطالعه و تحقیق باشد و مراجعه به کتب برادران اهل سنت نماید مشاهده میکند که بسیارى از روایاتى که درباره خلافت و فضایل خلفا نقل شده، دروغ و کذب و فاقد اعتماد میباشد. در اینجا به برخى از این روایات که مورد استناد برخ. سخنگوی کرملین اعلام کرد که اطلاعات به دست آمده در خصوص به هلاکت رسیدن ابوبکر البغدادی ضد و نقیض بوده و تایید شده نیست. ابوبکر محمّد بن زکریای رازی مجسمهٔ زکریای رازی در دفتر سازمان ملل متحد در وین متولد ۲۴۳ خورشیدی شعبان ۲۵۱ ه. ق. – ۲۷ اوت ۸۶۵ ری مرگ ۹ آبان ۳۰۴ ه. خ. – ۵ شعبان ۳۱۳ ه. ق. ۱۵ اکتبر ۹۲۵ ری رشته فعالیت دانشمند و فیلسوف ابوبکر محمّد زَکَریای رازی ( ۲۵۱ ه. ق . ـ ۳۱۳ ه. ق) [۱] پزشک ، فیلسوف و شی. معصومین علیهم السلام نه تنها با کرم خود نیاز حاجتمندان را برطرف می د، بلکه بر حفظ عزت نفس و آبروی آنان را نیز اهتمام داشتند... ادامه مطلب یگان هایی از نیروهای مسلح با همکاری گروه های دفاع مردمی و نیروهای ذخیره، یت های خود را با موفقیت به پایان بردند.... اختصاصی از هایدی تحقیق درباره تایباد شهر مقبره ها با و پر سرعت . فرمت فایل : word (لینک پایین صفحه) تعداد صفحات 15 صفحه           مقدمه : نام تایباد را زیاد شنیده اید. از صداوسیما به عنوان یک منطقه محروم یا محل عبور و گذشتن از مرز. تایباد مکانى کوچک و بى سروصدا در اسان ا.
⚠️ به اعتراف اهل سنت عمری المومنین علیه السلام اولین ی بود که مردم را به سب علنی ابوبکر و عمر و صحابه دلیر ساخت و آن را ترویج کرد !!!
ابن الحدید معتزلی شافعی از یحیی بن سعید حنبلی معروف به ابن عالیه روایت کرده است که گفت: من در نزد اسماعیل بن علی حنبلی که پیشوای حنابله بغداد بود حاضر بودم و مردی از حنابله قدری از مردی از اهل کوفه طلب داشت. او به نزد اسماعیل آمد، اسماعیل از او پرسید: با بد ار خود چه کردی؟ آیا طلب خود را از او گرفتی؟ مرد گفت: از طلب خود بیزار شدم، در روز غدیر به نزد قبر المومنین علی علیه السلام رفتم که شاید طلب خود را از او بگیرم اما شاهد فضیحت ها و اقوال شنیعه و سب صحابه [توسط شیعیان] شدم و دیدم که علنا بی هیچ ترس و واهمه ای با صدای بلند این کار را انجام می دادند و برای همین طلب خود را فراموش . اسماعیل گفت: آنها چه گناهی دارند! به خدا قسم اولین ی که این راه را باز کرد و مردم را به آن فضیحت ها جرأت داد ی نبود جز صاحب آن قبر. آن مرد گفت: صاحب قبر کیست؟ اسماعیل گفت: علی (علیه السلام). آن مرد از روی استبعاد گفت: او ایشان را جرأت بر این امر داده است؟! اسماعیل گفت: بله به خدا قسم. آن مرد گفت: اگر علی (علیه السلام) در این امر محق بود، پس ما چرا اعتقاد به ت ابوبکر و عمر داشته باشیم؟ و اگر مبطل بود چرا او را دانیم؟ راوی گفت: چون اسماعیل این سخن را شنید بلند شد و کفش پوشید و گفت: خدا اسماعیل ولد را لعنت کند (خودش را داد) اگر جواب این مسئله را بداند. و داخل خانه اش شد.
شرح نهج البلاغة لإبن الحدید، جلد ۹، صفحه ۳۰۸
چند روز پیش در خبرها خو م که گوگل و ال جی قصد دارند روز 9 فوریه، 21 بهمن، و همزمان با عرضه اندروید ور 2.0 از دو اسمارت واچ جدید رونمایی کنند. شکارچی ی ها فرمانده ای توانا در عراق است که به تنهایی توانسته نزدیک به 2000 تن از تروریست ها با به هلاکت برساند.ابوعزرائیل به دلیل توانایی های بالا در فرماندهی جنگ تبدیل به اسطوره بسیاری از رزمندگان جبهه مقاومت در مقابل تروریست های ی شده است.رد پای ابوعزرائیل پشت سر ابوبکر البغدادی/بیسیم سرکرده اعش در اختیار شکارچی ی ها فرمانده گردان علی(ع) پیشتر با توجه به تخصص و تحصیلاتش در تربیت بدنی، در تدریس می کرد. اما پس از فتوای مرجعیت عراق به نیروهای بسیج مردمی پیوست تا از نیروهای این کشور در مبارزه با پشتیبانی کند.این رزمنده با اینکه یک بار از ناحیه دست مجروح شده است اما دست از جنگ با تروریست های ی برنداشته و با حضور خود قوت قلبی برای رزمندگان جبهه مقاومت را ایجاد کرده است فرمانده نیروهای در ائتلاف ضد می گوید حدود 12 تا 15 هزار ی در و عراق وجود داشته و حلقه داخلی ابوبکر البغدادی تقریبا نابود شده است. پیشتر در خبرها آمده بود که به گفته یک مقام کاخ سفید، رئیس جمهور پیشنهاد داده بودجه دفاعی 54 میلیارد دلار افزایش پیدا کند. تبریک عید فطرسلاماز عید سعید فطر با آ ین خبرها از حوزه علمیه قم و مطالب مفید دیگر با شماییم. [email protected] نقلست که روزی به بیمارستانی شد دیوانه ای را دید که های هویی(=شادمانی ) می کرد و نعره همی زد گفت: آ چنین بندی گران(=سنگین ، ناگوار ) بر پای تو نهاده اند چه جای نشاطست؟
گفت: ای غافل بند ب ای من است نه بر دل. ...نقلست که روزی به گورستان جهودان می رفت و می گفت: این قومی اند همه معذور(=دارا. طنز > نیما شادگان: در خبرها آمده بود: چند خانواده در استرالیا برای نام نویسی بچه های خود در مدارس تی شهر سیدنی به مدت دو روز جلوی این مدارس چادر زدند. دیروز درگذشت حضرت خدیجه بود همسر چندتا چیز می خواستم بگم یکی اینکه وقتی زن ابوبکر عایشه رو حامله بود زایمان مشکل شد و نمی تونست زائو بچه رو دنیا بیاره گفت هر دو می میرند ابوبکر میاد خدیجه س) رو میاره بالا سرشون خدیجه عایشه ر به دنیا میاره و مادرش هم سلامت....بعدهمین عایشه بهش می گ. جاش ارنست سخنگوی سابق کاخ سفید گفت قرار است حقایق بیشتری در مورد روابط میان روسیه و دستیاران دونالد ترامپ، رئیس جمهور روشن شود. سخنگوی الحشد ترکمانی وابسته به الحشد الشعبی عراق تاکید کرد: ابوبکر البغدادی دست پروده است و تکاپو و تحرکات او زیر نظر سرویس اطلاعاتی این کشور انجام می شود. فرارو- گروه تروریستی که در سال گذشته میلادی با خشونت و کشتار در عراق و موجودیت خود را اعلام کرد و مناطق مختلفی در این دو کشور را به تصرف خود در آورد از ماه ها قبل طی عملیات های مختلف نیروهای کرد و عراقی و سوری مجبور به عقب نشینی و قبول ش ت شده است.

به گزارش فرارو، گروه تروریستی. سید علی نجات در کتاب خود سعی کرده با بهره­ گیری از منابع متعدد، تشکیلات را کالبدشکافی کند و مخاطبان خود را نسبت به تاریخچه، شاخه­ ها، زمینه­ ها و فعالیت­ های آن آگاه سازد. به نام خدا ... پی نوشت: یکی می گفت کی این سال تموم می شه درد و بلا تموم بشه. پیش خودم گفتم، می تونی گواهی بدی که با پایان امسال، تموم می شه این خبرها و اتفاقات بد و حسهای حال به هم زن؟ منابع محلی اعلام د عکاس ع معروف سرکرده در بمباران هوایی کشته شد. دیروز درگذشت حضرت خدیجه بود همسر چندتا چیز می خواستم بگم یکی اینکه وقتی زن ابوبکر عایشه رو حامله بود زایمان مشکل شد و نمی تونست زائو بچه رو دنیا بیاره گفت هر دو می میرند ابوبکر میاد خدیجه س) رو میاره بالا سرشون خدیجه عایشه ر به دنیا میاره و مادرش هم سلامت....بعدهمین عایشه بهش می گ. در خبرها داشتیم که مجتبی محرمی و حمید سوریان در محفلی دوستانه با یکدیگر ملاقات کرده اند. همشهری آنلاین: مدیرکل هواشناسی خوزستان از ادامه وضعیت گرد و غبار تا پایان وقت امشب ۸ بهمن ماه خبر داد. نیروهای امنیتی عراق موفق شدند پسر عموی سرکرده را دستگیر کنند. نحوه شهادت حضرت فاطمه (س) درباره شهادت حضرت زهرا (س) نقل های فراوانی جریان شهادت را بیان می کنند. که به چند حدیث اشاره می کنیم. در کتاب اختصاص شیخ مفید از عبدالله سنان از صادق (ع) روایت می­کند: ابوبکر در رد فدک برای زهرا نامه نوشت. زهرا در حالی که نوشته را در دست داشت، عمر در راه به . عراق در بیانیه ای اعلام کرد که نشست سران در غرب استان الانبار را بمباران هوایی کرده است. آیا حضرت زهرا(سلام الله علیها) خلافت ابوبکر و عمر را قبول داشتند و خود را پیرو اینان میدانستند؟ یا نه از ایشان ناراضی بودند و آنها را لعن و نفرین می د؟! امروز به بررسی دسته سوم از روایات میپردازیم که نشان میدهد حضرت زهرا (سلام الله علیها) از ابوبکر و عمر ناراضی و ناراحت بودند و ح. بهلول و شیخ جنید بغدادی آورده اند که شیخ جنید بغدادی به عزم سیر از بغداد بیرون رفت و مریدان از عقب او. شیخ احوال بهلول را پرسید ؛ گفتند : او مردی دیوانه است ! گفت: او را طلب کنید که مرا با او کار است. پس تفحص د و او را در صحرایی یافتند شیخ پیش او رفت و در مقام حیرت مانده سلام کرد. بهلو. میگن ابوبکر البغدادی گفته

آقا اصن هرچی روسیه گفت، من تو حمله قبلی کشته شدم!

#آراسته_نیا
@arastehnia دیروز باخبر شدیم، گروه «خلافت سایبری» را درباره عملکرد کاربران اینترنتی راه اندازی کرده است. به همین منظور شما را با این مقوله بیشتر آشنا می کنیم؛
١- داشتن یوزرنیم به شرطی آزاد است که پسورد آن حتما کلمه «آی لاو » یا «عشق من ابوبکر بغدادی» باشد. طبیعی است اگر ی یوزرنیمش را هم . هوالمحبوب حرمت حرمتی از جنس " سکوت" را درد کشیده می شناسد... بی خبرها فقط مدعی فریاد اند..... یکی از فرماندهان الحشد الشعبی در عراق گفت: مرگ ابوبکر البغدادی سرکرده گروه تروریستی در گرو تصمیم است و نیروهای یی او را به نزدیک مرز عراق با منتقل د.   به گزارش مشرق به نقل از شبکه تلویزیونی "نبأ"، جواد الطلیباوی از فرماندهان نیروهای الحشد الشعبی در سخنانی مطبوعاتی گفت:.