آ ین خبرها دربارۀ ابوبکر بغدادی - اخبار روز

اختصاصی از هایدی پاو وینت عرفان ی - 54 اسلاید با و پر سرعت .       •توجه به تفاوت اصطلاح تصوف با اصطلاحات دیگر • ابوسعید از :جلای قلب عارف به دست خدا، پرشدن قلب او از نور الهی،رسیدن به لذت ناب بوسیله ذکر خدا • جنید بغدادی :رهایی از انانیت (فناء) و زنده و مشغول شدن به حق (بقاء) . بازیکنان ابتدا زیر نظر مارکو به گرم بدن ها پرداخته و پس از آن در اختیار کادر فنی قرار گرفتند. آواچۀ شمارۀ ۳ ویراستاران: ۱ مگابایت، ۳ دقیقه متن فایل صوتی: یک جملۀ انگلیسی دربارۀ «من» به من بگویید، ولی ضمیر «i» در آن جمله نباشد. دربارۀ تو، دربارۀ او و شما باشد، اما در جمله، «i» ،«you» نباشد. دربارۀ ما باشد، اما «we» نباشد. نمی شود. اصلاً نمی شود. در آن زبان ها ما نمی توانیم جمله. دیدگاه علامه محمد تقی مجلسی رضوان الله علیه درمورد علت شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها و لعن ابوبکر و عمر توسط وی و شهادتها صلوات الله علیها کانت من ضرب عمر علیه اللعنة الباب على بطنها عند إرادة أمیر المؤمنین لبیعة أبی بکر لعنه الله و ضرب قنفذ غلام عمر، السوط علیها بإذنه و الح. نخست عراق در مصاحبه با شبکه فرانس ۲۴، از رصد و زیرنظر داشتن سرکرده توسط نهاد های امنیتی این کشور خبر داد. "شیخ فرید الدین عطار نیشابوری" خواجه اول که اول یار اوست ثانی الثنین اذهما فی الغار اوست صدر دین، صدیق اکبر ، قطب حق در همه چیز از همه برده سبق خواجه شرع آفتاب جمع دین ظل حق فاروق اعظم شمع دین ختم کرده عدل و انصافش بحق در فراست بود بر وحیش سبق خواجه سنت که نور مطلق است بل خداوند د. برگی ازتاریخ نوشتن صلحنامه حدیبیه درحیات رسول کریم ( ص): چون کار مذاکرات مقدماتی پیمان صلحنامه به پایان رسید وتنها نوشتن متن صلحنامه باقی مانده بود تعدادی از اصحاب ص نگرانی داشتند واز جمله یکی هم حضرت عمر فاروق رض بود که بنزد حضرت ابوبکر صدیق رض رفته نگرانی خود را چنین اظهار نم. #رایحه_ _ یی ◀️در خبرها خواندم مدیر بانک "ملت" که پرونده هشتصد میلیاردی دارد و در بازداشت به سر میبرد را دوباره به هیئت مدیره همان بانک منصوب کرده اند و برایش حقوق و مزایا رد کرده اند!!! ◀️ در خبرها خواندم مسئولی گفته است بانکها خیلی مظلومند !!! ◀️ درخبرها خواندم مسئول دیگری ، مد. آواچۀ شمارۀ ۳ ویراستاران: ۱ مگابایت، ۳ دقیقه متن فایل صوتی: یک جملۀ انگلیسی دربارۀ «من» به من بگویید، ولی ضمیر «i» در آن جمله نباشد. دربارۀ تو، دربارۀ او و شما باشد، اما در جمله، «i» ،«you» نباشد. دربارۀ ما باشد، اما «we» نباشد. نمی شود. اصلاً نمی شود. در آن زبان ها ما نمی توانیم جمله. #فاطمیه #دفاع_حضرت_زهرا_س_از_حق_خود #احمد بن حنبل نقل نموده: آن بانو خطاب به ابوبکر گفت: ادامه مطلب [ad_1]
قیمت، بررسی و ید انواع ابزار آلات صنعتی همراه با ارسال رایگان به سراسر کشور همراه با ضمانت اص کالا جدیدترین اخبار در حوزه تکنولوژی را در ا تریم آی تی بخوانید
[ad_2]
لینک منبع
بازنشر: مفیدستان

عبارات مرتبط با این موضوع
اخبار امروز باشگاه خبرنگاران اخبار،آ ین . آواچۀ شمارۀ ۳ ویراستاران: ۱ مگابایت، ۳ دقیقه متن فایل صوتی: یک جملۀ انگلیسی دربارۀ «من» به من بگویید، ولی ضمیر «i» در آن جمله نباشد. دربارۀ تو، دربارۀ او و شما باشد، اما در جمله، «i» ،«you» نباشد. دربارۀ ما باشد، اما «we» نباشد. نمی شود. اصلاً نمی شود. در آن زبان ها ما نمی توانیم جمله. آمار رسمی منتشر شده دربارۀ افزایش بیکاری در عربستان، از ش ت طرح چشم انداز بن سلمان برداشت. یه بار یه جایی دربارۀ ت یبِ تهران نوشته بودم که:«تکرار می تواند فاجعه بارترین وقایع را بی معنی کند.» ﺍﺑﻮﺑﻜﺮ ﻭ ﻋﺰﻝ ﺧﻮﻳﺶ : ﺍﺑﻮﺑﻜﺮ ﺑﺎﺭﻫﺎ ﻣﻴﻔﺖ ادامه مطلب به نام خدای مهربانم⁦❤️⁩
امشب دارم با خودم فکر میکنم که چی میشد اگه همه خبرها خوب بودن؟! اگه همش اتفاقای خوب... ادامه مطلب

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] ملکه رنجبر بازیگر پیش وت از اوضاع جسمانی خود و بیماری پارکینسون که منجر به لرزش دست شده است، سخن گفت. آ ین خبرها از حوادث امروز تهران پیکر اولین شهید حادثه تروریستی مجلس، شهید تیموری از کادر حفاظت مجلس به بیرون از ساختمان مجلس انتقال داده شد رحمانی فضلی دستور تشکیل جلسه فوق العاده امنیتی در تهران برای رسیدگی به حادثه حمله به مجلس شورای ی و حرم مطهر (ره) داد/ ایسنا علی لاریجانی . اکرم(ص) در حدیثی دربارۀ آدب سفر به علت اینکه چرا نباید تنها سفر کرد و همچنین ویژگی های فردی که شایسته است با او سفر کرد، اشاره می کنند. گروه تروریستی به شدت ضعیف شده و عناصر آن بعد از شروع عملیات آزادسازی موصل اصلی ترین پایگاه در عراق، روحیه خود را از دست داده اند. تند تند بخوانید اولین خبر چیست؟ اولین خبر اینکه منصوریان مربی استقلال ممکن است جای خود را به میک میک درموت بدهد درموت میک زمانی در کنار کی روش بود. دومین خبر خبرها را یکی یکی بخوانید فاصله شهر بندر انزلی تا بندر کیاشهر 60 کیلومتر است. بابلسر در استان مازندران هست این شهر زیباست . شبکه المیادین خبر کشته شدن "ابو انس الشیشانی" معاون سرکرده را اعلام کرد. یک منبع امنیتی عراق از زخمی شدن سرکرده بر اثر حملات هوایی در استان الانبار خبر داد. برای نمایش مطلب باید رمز عبور را وارد کنید ادامه مطلب "بابا والا ما هم مسلمونیم، میخونیم، فردا جنگ بشه ما هم میریم میجنگیم"
این جمله را چقدر شنیده اید؟
اولی و دومی را که ان شاءلله و تقبل الله، اصلا علی برکت الله!
با ع زولبیا بامیه رمضان و گنبد رضا در اینستا هم میشود اثباتش کرد.
اما اینکه فقط حزب اللهی پایه ثابت دفاع از میهن است را نمی شود رد کرد. اینکه فقط حزب اللهی گرفته که کل یوم عاشورا یعنی چه را نمی شود نادیده گرفت. از جمعیت 36 میلیونی سال 59، نهایتا دو میلیون نفر جبهه را دیدند، 550 هزارنفر جانباز شدند و 42 هزار نفر آزاده. چند نفر از 80 میلیون به مقابله با زامبیهای ابوبکر بغدادی رفته اند؟
منظور اینکه این تعداد معدود که از جایی معدود تغذیه میشوند همیشه بوده اند و دلواپس ادامه مطلب مقام های اطلاعاتی و عراق از خارج شدن خلیفه از موصل و فرار وی به سمت بیابان خبر دادند. وزرای خارجه عربستان و فرانسه امروز ضمن دیدار با یکدیگر در ریاض درباره مسایل مورد اهتمام دو طرف گفت وگو و پس از آن نشست خبری برگزار د. مسلمانان در خصوص واژۀ «پسر» به خطا رفته و لغزش خورده اند؛ همان طور که بسیاری دیگر نیز ، برخی از آنها فکر می کنند منظور ما این است که خدا با مریم رابطۀ داشته، و پسری را به وجود آورده است. ولی منظور کتاب مقدس این نیست… انجیل یوحنا ۱:۱ می فرماید: «در ابتدا کلمه بود.» این «کلمه»، پسر . نیروی هوایی عراق، شب گذشته، صدها اعلامیه در آسمان ای استان موصل پخش کرد تا به مردم دربارۀ آغاز حمله ضد هشدار داد. مجری سوری و جنجالی شبکه الجزیره که از مخالفان سر سخت بشار اسد، رییس جمهور است، در اظهار نظری که مغایر با مواضع قبلی وی است، گفت که و به شکل عجیبی با هم هماهنگ هستند. فیصل قاسم مجری جنجالی برنامه "الاتجاه المعا " در شبکه الجزیره که به مخالفت با ایران، محور مقاومت و بشار اسد رئیس ج. وقتی خبر خوندم دوست داشتم مثل باقی خبرها مجازی دروغ باشه اما متاسفانه صحت داشت. روحشون شاد و  یادشون گرامی. http://s9.picofile.com/file/8302535692/%d8%ac%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d8%b1%db%8c_%d8%af%d8%b1%d8%a8%d8%a7%d8%b1%db%80_%db%8c%da%a9_%d9%86%d9%85%d8%a7%d8%af_%d9%87%d8%ae%d8%a7%d9%85%d9%86%d8%b4%db%8c.pdf
بیان مرحوم علّامهٔ مجلسی رضوان الله علیه در وجوب اقامهٔ عزاء در روز شهادت صدّیقهٔ کبرىٰ حضرت فاطمهٔ زهراء صلوات الله و سلامه علیها و بسیار لعنت فرستادن بر ظالمان آن حضرت، خاصّه ابوبکر و عمر و قنفذ (علیهم لعائن الله) یجب القیام فی الثالث من هذا الشهر أیضا بمراسم العزاء للسیدة ا هراء و زیارتها و الإکثار من اللعن على ظالمیها (علیها السلام)، خاصة أبو بکر و عمر و قنفذ مولى عمر. [لعنة اللّه علیهم]
واجب است (بر مؤمنین) که در روز سوّم این ماه (جمادی الثانیة) برای حضرت زهراء علیها السّلام مراسم عزاداری به پا کنند، و آن بانو را زیارت نمایند، و بر ظالمین آن حضرت، خصوصاً ابوبکر و عمر و قنفذ غلام عمر (علیهم الّلعنة) بسیار لعن کنند.
زاد المعاد - مفتاح الجنان، صفحه ۲۸۱ دریافت اسکن
بر قاتلین بی شرف حضرت زهرا سلام الله علیها لعنت، خصوصا ابوبکر و قنفذ و عمر نقش قبیله اسلم در تحکیم حکومت ابوبکر: قریش و در رأس ایشان ابوبکر و عمر حق مؤمنان را در حالیکه ایشان مشغول دفن رسول خدا بودند، غصب نمود و سپس با تطمیع دیگران (مانند ابوسفیان) اکثر قریش را با خود همراه ساختند. و مشخص است که باقی قبایل قدرت رویارویی با قریش را ندارند. ابوبکر و عمر ن. دیروز در خبرها اعلام شد که اسامی ۵۰ بد ار عمده بانکی اعلام خواهد شد امّا چون آن م ع که از نزد پدر برای شما می فرستم بیاید، یعنی روحِ راستی که از پدر صادر می شود، او خودْ دربارۀ من شهادت خواهد داد، یوحنا ۲۶:۱۵@besharatmasihhmajid mohammady taghavi ابوبکر بغدادی با توجه به سرمایه گذاری هنگفتی که حامیان روی این سامازن و انش کرده اند، بعید است به این سادگی ظرفیت های بجا مانده از آن را از دست بدهند.به گزارش مشرق، هنوز چند روزی از اعلام رسمی آزادسازی موصل، دارالخلافه خودخوانده نگذشته بود که شبکه عراقی «السومریه» به نقل از منابع محلی در استان نینوا اعلام کرد: گروه تروریستی خبر کشته شدن ابوبکر بغدادی را تایید کرده است.
به گفته این منبع خبری، شبه نظامیان در بیانیه کوتاهی که در شهر تلعفر در غرب موصل منتشر د، ضمن اعلام خبر کشته شدن ابوبکر البغدادی، از اعضای خواستند در سنگرها بمانند و پایداری کنند. همچنین اعلام شد به زودی جانشین ابوبکر بغدادی معرفی خواهد شد.
پیش از این، هر گونه اعلام خبر و اظهار نظر در باره سرنوشت بغدادی را ممنوع اعلام کرده بود، اما دو روز پیش از صدور بیانیه جدید، این ممنوعیت برداشته شد.
دیده بان مستقر در انگلیس هم اعلام کرد مدارکی در دست دارد که نشان می دهد ابوبکر بغدادی (که نام اصلی او إبراهیم عواد البدری است) کشته شده است. برخی سایت ها نیز تصویری منتشر د که اعلام شد مربوط به جسد بغدادی است.
پیش از این نیز اخباری از کشته شدن بغدادی منتشر شده بود. وزارت دفاع روسیه هفته گذشته اعلام کرده بود جنگنده های سوخوی ۳۵ در ماه می میلادی گذشته، ی از را در جنوب شهر رقه در بمباران کرد که در اثر آن تعدادی از ان از جمله ابوبکر بغدادی کشته شدند. از دیگر کشته شدگان، ابوالحجی المصری فرمانده در رقه و سلیمان الشواح رئیس دستگاه امنیتی بودند.
البته ائتلاف ضد به ی در ادعای روس ها تردید کرده و اعلام د: نمی توانند صحت چنین اخباری را تایید کنند. یکی از مسئولان وزارت دفاع هم اعلام کرده بود بغدادی پیش از محاصره موصل از این شهر گریخته و به صحرای الانبار و یا رفته و احتمالا در مناطقی میان شهر المیادین و گذرگاه مرزی بوکمال در تردد است. به گفته این مقام پنتاگون، بغدادی اوامر لازم را به پیروانش داده و کار میدانی را به آنان واگذار کرده بود.
هنوز منابع و سایت های رسمی مانند خبرگزاری اعماق خبر مرگ بغدادی را تایید نکرده اند. یی ها هم در این بیانیه تردید دارند و البته اعلام کرده اند امیدوارند خبر کشته شدن درست باشد. برخی نیز از بدل های بغدادی سخن گفته اند که کاملا شبیه او بوده و احتمال دارد فرد کشته شده و یا تصاویر منتشر شده مربوط به یکی از بدل های او باشد. برخی نیز تصاویر را ساختگی خوانده اند.
انی که در کشته شدن بغدادی تردید دارند به این موضوع اشاره می کنند که سرکرده در مجموع در سایه و خفا زندگی می کرد. وی تنها یک بار در ژولای ۲۰۱۴ در مسجد النوری در موصل ظهور کرد و پس از آن هرگز در محافل عمومی دیده نشد. آ ین بار نیز در پاییز سال گذشته یک پیام صوتی از او منتشر شد که پیروانش را به جهاد و مقاومت فراخوانده بود. بغدادی خصوصا طی هشت ماه گذشته کاملا در خفا بوده و حتی عناصر او را نمی دیدند و به همین دلیل به او لقب «شبح» داده بودند.
بغدادی در سال ۱۹۷۱ میلادی در یک خانواده فقیر در سامرا متولد شد. وی دارای دو هسمر و چهار فرزند بود. در بغداد به تحصیل علوم شریعت پرداخت و با توجه به استعدادی که در امور نظامی و سازماندهی داشت مورد شناسایی یی ها قرار گرفت.مدتی در زندان بوکا در مرزهای عراق و کویت بسر برد و همان جا با بعثی ها و نیز افکار القاعده آشنا شده و پس از وج از زندان به این سازمان پیوست و با ابومصعب ا رقاوی بیعت کرد. وی به تدریج پله های صعود را طی کرد و سرانجام در سال ۲۰۱۰ پس از کشته شدن ابوعمر بغدادی، شاخه القاعده در عراق، (که بعدا به تغییر نام داد)، ی این سازمان را برعهده گرفت.
آینده
در بیانیه کوتاه توصیه شده از فتنه و اختلاف پرهیز شود که این تاکید حاکی از تز ل سازمانی در صفوف است. اخباری نیز از اختلافات و سرخوردگی عناصر در تلعفر به گوش می رسد و گفته می شود برخی از عناصر توسط دستگاه امن این گروه بازداشت شده اند. ظاهرا در تلعفر که تنها شهر عراقی باقی مانده در دست است، دست برتر با عناصر خارجی است که با بغدادی میانه خوبی نداشتند و اینک در صدد سیطره بر سازمان هستند. اختلافات تا حدی شدید است که برخی ناظران پیش بینی می کنند میان ی ها کودتا و جنگ خونین داخلی درگیرد.
در مقابل، برخی تحلیلگران معتقدند سازمان اصلی مستحکم است و حتی اگر خبر کشته شدن بغدادی صحیح باشد، تز لی در این سازمان تروریستی به وجود نمی آید، زیرا ی بر عهده یک شورای ۱۲ نفره است که اکثر آن ها هنوز زنده هستند.
همچنین پیش بینی می شود در شرایط بحرانی فعلی، ی به یک کمیته سه نفره س شود که شامل ایاد العبیدی، ایاد الجمیلی و طراد الجربه می باشد. دو نفر اول عراقی و نفر سوم سعودی است. برخی هم از یک شورای ۶ یا ۹ نفره سخن گفته اند که قرار است خلیفه از میان آنان برگزیده شود.
پیش بینی دیگر آن است که پس از مرگ بغدادی، دچار انشعاب شود. حداقل سه شاخه انشع قابل تصور است: شاخه که احتمالا به جبهه النصره بپیوندند. شاخه عراق که به القاعده بازخواهد گشت و شاخه جهانی که در صدد حفظ ساختار فعلی و توسعه آن به فراسوی مرزهای عراق و خواهد بود.
خبرگزاری یی آسوشیتدپرس به نقل از منبعی که نامش را فاش نکرد، نوشته است در تلاش است با کمک گروه های جهانی، زیرساخت های سازمانی جدیدی برای ادامه بقا ایجاد کند. بر پایه این گزارش، به زودی گروهی متشکل از پسمانده های تروریست های ش ت خورده و شماری از گروه ها و سازمان های افراطی بومی در عراق و و دیگر کشورهای جهان، اعلام موجودیت خواهد کرد.
گفته می شود این گروه ها در حال حاضر در شبکه های اجتماعی با یکدیگر در تماس هستند تا بتوانند تشکیلات جدید را ساماندهی کرده و سازمان جدید را در آینده راه اندازی و اعلام موجودیت کنند.با توجه به سرمایه گذاری هنگفتی که حامیان روی این سامازن و انش کرده اند، بعید است به این سادگی ظرفیت های بجا مانده از آن را از دست بدهند، لذا ظهور سازمانی جدید با ی تازه و احتمالا نام جدید، برای ادامه یت های مقابله با جبهه مقاومت، ایجاد فتنه و برافروختن جنگ های نیابتی در منطقه، دور از انتظار نیست.منبع: پایگاه بصیرت آ ین خبرها از قانون سازی حقوق بازنشستگانعضو کمیسیون اجتماعی مجلس تاکید کرد: قانون سازی حقوق بازنشستگان در حال حاضر به تصویب رسیده است و این بار ت از اجرای آن سرباز می زند.
ادامه مطلب یک تحلیلگر می گوید دعوت دونالد ترامپ، رئیس جمهور امریکا، از محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین، برای سفر به ایالات متحده بخشی از برنامۀ واشنگتن در راستای تحقق هدف دیرینۀ برای بیرون راندن فلسطینیان از سرزمینشان است. به گزارش مصاف ، ترامپ و عباس (20 اسفند) نخستین گفتگوی ت.