آ ین خبرها از کریدور خلیج فارس به دریای سیاه - اخبار روز

چهارشنبه به ایران حمله می کند!
یک هفته نامه اردنی مدعی شد که روز 20 اردیبهشت ماه با همراهی رژیم صهیونیستی همزمان به ایران و حمله می کند.

به گزارش مشرق هفته نامه اردنی "الحیات" به نقل از آنچه "منابع سرّی و ویژه خود" خواند، مدعی شد که طرح جدیدی را به همراهی رژیم صهیونیستی برای حمله به ایران در روز 9 ماه می (20 اردیبهشت ماه جاری) در دست اجرا دارد که این حمله شامل صدها حمله موشکی به مراکز حساس و حیاتی ایران است.

این گزارش در ادامه ادعاهای خود با ذکر جزئیات مفصل از آمادگی نیروهای یی در منطقه به ویژه در کشور افغانستان نوشته است که تلاش های برای انجام این حمله ضربتی، از هفته ها پیش آغاز شده و با سفر اخیر "باراک اوباما" رئیس جمهور به افغانستان که غیرمنتظره انجام گرفت، تکمیل شده و به پایان رسید.

هم اکنون بیش از 120 هزار نظامی از نیروهای ناتو به همراه بیش از 68 هزار نظامی یی در افغانستان حضور دارند.

این ادعا در حالی مطرح می شود که پیش از این نیز بارها تاریخ های مختلفی از سوی مقامات یی و ی برای حمله به ایران مطرح شده بود که بعد مشخص شد هدف از آن تنها اِعمال جنگ روانی برای پیشبرد اه خاص بویژه در مقطع مذاکرات هسته ای ایران و غرب بوده است.

به نظر می رسد اکنون غرب با در نظر گرفتن این احتمال که در مذاکرات آتی با گروه 1+5 در بغداد، ایران دست برتر و دست پُرتر را خواهد داشت به فکر درج این قبیل خبرها در رسانه های دست چندم کشورهای عرب وابسته به و رژیم صهیونیستی افتاده است.

الحیات در ادامه گزارش مضحک خود، می افزاید: در صدد است به بهانه حمایت از اعراب در قبال تحرکات ایران در مورد جزایر سه گانه، جنگنده بمب افکن های خود را در خلیج فارس مستقر کرده و بنا بر اعلام این منابع ویژه و آگاه، این حمله شامل نیز خواهد بود و این کشور نیز از طریق سرزمین های ی یا آسمان دریای مدیترانه هدف حمله قرار خواهد گرفت!

به نظر می رسد اردنی ها که تلاش زیادی برای پیوستن به شورای همکاری خلیج فارس نیز دارند قصد دارند با پیوند دادن این خبرها به جنجال آفرینی های اخیر شیوخ عرب حاشیه خلیج فارس بر سر موضوع حاکمیت جزایر سه گانه ابوموسی، تنب بزرگ و تنب کوچک، برای خود نیز در این میان، جایگاهی دست و پا کنند.

این گزارش البته در ادامه و برای خالی نبودن عریضه، با اشاره به اینکه ایران قطعاً در مقابل حملات احتمالی آرام نخواهد نشست، نوشت: منطقه در آستانه آتشفشان قرار دارد! یک درختِ پیرم و سهم تبرها می شوم
مرده ام، دارم خوراکِ جانورها می شوم
بی خیال از رنجِ فریادم ترد ّد می کنند
باعث لبخندِ تلخِ رهگذرها می شوم
با زبان لالِ خود حس می کنم این روزها
هم نشین و هم کلامِ کور و کرها می شوم
هیچ دیگر کنارم نیست، می ترسم از این
این که دارم مثل م. صباحی فرد وی دستگیری ملوانان یی در خلیج فارس را نیز حاصل ایفای نقش قرارگاه پ ند هوایی خاتم الانبیاء (ص) عنوان کرد و گفت: هواپیماهای f18 یی با به مرز هوایی ایران قصد داشتند، آسمان کشور را ناامن و از این طریق بتوانند ملوانان را آزاد کنند. 1. دو شناور رزمی امریکایی را در خلیج فارس توقیف کرد + 13 ژانویه 2016 ... رونمایی از شناور بالگرد بر نیروی دریایی + ... پاسداران دو فروند شناور جنگی یی را در خلیج فارس متوقف کرد+ . 2. مقام یی: نیروهای ایرانی در خلیج فارس «اقدامات تحریک آمیز» خود ... 15 مارس 2018 ... تصویری از نزدیک شدن یک شناور به. منطقه خلیج فارس به عنوان گنج انرژی جهان، با مداخلات قدرت های خارجی ابعاد امنیتی جدیدی یافته که ممکن است بار دیگر به درگیری و جنگ ختم شود. رزمایش نظامی عربستان سعودی که در خلیج فارس در حال برگزاری است با واکنش پاسداران انقلاب ی روبه رو شد و این نیرو نسبت به ایجاد چالش و ورود به آ. گناوه- ایرنا- رئیس اداره بندرودریانوردی گناوه گفت: یک فروند شناور باری متعلق به اهالی بندر ریگ این شهرستان در آبهای خلیج فارس حوالی بندر دیر در جنوب استان بوشهر غرق شد.
خلیج فارس بر اساس آیین نامه پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد برای سال تحصیلی 97 - 98 دانشجو می پذیرد .

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] خلیج فارس طوفانی شد و به خیابان های ای حاشیه دریا رسید.   عابدی رییس مرکز اقیانوس شناسی خلیج فارس (بوشهر) گفت: آبگرفتگی امروز  سواحل بندر دیر سونامی نبوده؛ بلکه امواج بزرگ ناشی از باد است که سیش (seche) گفته می شود. [ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] یک یگان رزمی از ناوگان نیروی دریایی چین پس از توقف در چهار کشور عربی در منطقۀ استراتژیک خلیج فارس از این منطقه خارج شده است. خارجه ایران در توئیتی بامداد نام خلیج فارس و حضور نیروی دریایی 7000 مایل دورتر از سرزمین های خودشان در آب های ایران را به مقام های یی یادآوری کرد. گرجستان یکی از کشور های اروپای شرقی می باشد که در سواحل دریای سیاه قرار گرفته است و مرز بین آسیا و اروپا را تشکیل می دهد. گردشگران تور گرجستان باید بدانند که این کشور با وسعت کمی که دارد اما دارای آب و هوای متنوع و چهار فصلی می باشد از کوه های سر به فلک کشیده با آب و هوای کوهستانی . پروژه بررسی ترتیبات امنیتی خلیج فارس دسته : روابط بین الملل فرمت/ورد تعداد صفحات 245 قیمت : 10000 تومان [توضیحات بیشتر ] پروژه بررسی ترتیبات امنیتی خلیج فارس دسته : روابط بین الملل فرمت/ورد تعداد صفحات 245 قیمت : 10000 تومان [توضیحات بیشتر ] ناوتیپ ذوالفقار منطقه چهارم نیروی دریایی از تکرار اقدام تحریک آمیز و غیر حرفه ای امریکایی ها در خلیج فارس خبر داد. نیازی به حضور نیروهای فرامنطقه ای در خلیج فارس و دریای عمان نیست نیازی به حضور نیروهای فرامنطقه ای در خلیج فارس و دریای عمان نیست/استفاده ترامپ از واژه جعلی خلیج ع. ر.ب.ی نشان دهنده بی دی و کم سوادی اوست دریادار حبیب الله سیاری فرمانده نداجا در برنامه نگاه یک با بیان اینکه نیروی دریایی باید در آب های بین المللی حضور داشته باشد؛ اظهار کرد: نداجا یکی از نیروهای تابعه با فناوری بالاست که باید حضوری مقتدر داشته باشد.وی با بیان وم استفاده از تجهیزات به روز در حوزه ناوشکن ها افزود: ما با ارتباطاتی که با بنادر مختلف جهان و کشورهای دوست داریم کاملا بحث دیپلماسی دفاعی و دریایی را دنبال می کنیم. ظرف چند سال گذشته به کشورهای حوزه مدیترانه، آفریقا و اقیانوس اطلس رفت و آمد داشتیم و حرف حق انقلاب را در این رفت و آمدهای دفاعی دنبال می کنیم.فرمانده نداجا با بیان ابعاد سناریوی ایران هراسی دشمن علیه ایران و حضور پررنگ ایران در عرصه دیپلماسی دفاعی؛ یادآور شد : رفت و آمدهای دریایی حرف حق ما و فرهنگ ما را نشان می دهد.وی با بیان اهمیت دیپلماسی دفاعی و ابعاد آن تاکید کرد : دیپلماسی دریایی زیر مجموعه دیپلماسی دفاعی است.
اخبارخودرو خبرها حاکی از آن است که شرکت بی ام دبلیو در حال کار بروی مدل کوپه سری 8 است به نقل از تیم ی لاج از خبرها و ع های جاسوسی چنین بنظر میرسد که موتور استفاده شده در این خودرو بی ام دبلیو نسخهٔ 850 یا ام 8 می باشد. بزودی اخبار جدید را باطلاع شما خواهیم رسانید تیم ی لاج معاون عملیات نیروی دریایی گفت: در بحث رزمایش نیروهای فرامنطقه ای که در خلیج فارس انجام گرفت نیروی دریایی به صورت مستمر این رزمایش را رصد می کرد و اشراف اطلاعاتی کاملی را نسبت به این رزمایش داشته است. خلیج فارس خلیجی که در جنوب ایران واقع شده است. بهتر است بدانید که خلیج فارس از سمت شمال با ایران، از غرب با کویت و عراق و از جنوب با عربستان، بحرین و امارت متحده عربی همسایه است. در واقع وسعت آن 240،000 کیلومتر است و پس از خلیج مکزیکو و خلیج هودسن سومین خلیج بزرگ جهان به شمار می رود. . پیوندی گفت: پالایشگاه ستاره خلیج فارس پروژه ای عظیم و استثنایی بود که تغییرات مرتب مدیریتی بزرگترین آفت این مجموعه بوده است.
بسم الله الرحمن الرحیم
ضمن عرض سلام به شما دوستان و همراهان عزیز ؛ به استحضار میرسانیم باشگاه فرهنگی ورزشی خلیج فارس مشهر اخیرا با نتیجه 12-8 تیم نیرو نشاط ماهشهر را ش ت دهد.

مقاله اه در منطقه خلیج فارس بعد از 11 سپتامبر لینک پرداخت و در "پایین مطلب" فرمت فایل: word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحات: 49 فهرست عنوان صفحه مقدمه: گفتار اول: تسلط بر ذخایر نفتی منطقه خلیج فارس گفتار دوم: حمایت از امنیت رژیم و تثبیت آن گفتار سوم: حمایت از روند صلح اعراب و گف. تراکتورسازی تبریز و فولاد خوزستان دو دو مساوی د .استقلال تهران 2 بر صفر سایپـا را ش ت داد.پدیده و پیکان تهران صفر صفر مساوی د.نفت تهران دو بر یک ذوب آهن را برد.استقلال خوزستان و پرسپولیس یک یک مساوی د.صبای قم و گسترش فولاد صفر صفر مساوی د.صنعت نفت آبادان سه بر صفر ماشین سازی را ش ت . در خبرها خواندم به خانواده هایشان 16 میلیون تومان داده اند پول زیادی است نه؟ اما کدام خانواده ها و چرا نیز مهم است در خبرها خواندم به خانواده معدنچیان زمستان یورت برای کفن و دفن مرده هایشان 16 میلیون تومان داده اند بله پول زیادی است برای جسد یک مرده فقیر اما برای فردای خانواده ا. یک ناو هواپیمابر یی برای اولین بار در دوره ریاست جمهوری «دونالد ترامپ» وارد آب های خلیج فارس شد. تحقیق درمورد اه در منطقه خلیج فارس بعد از 11 سپتامبر لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 51 اه در منطقه خلیج فارس بعد از 11 سپتامبر فهرست عنوان صفحه مقدمه: گفتار اول: تسلط بر ذخایر نفتی منطقه خلیج فارس گفتار دوم: حمایت از امنیت رژیم و تثبیت آن گفت. تحقیق درمورد اه در منطقه خلیج فارس بعد از 11 سپتامبر لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 51 اه در منطقه خلیج فارس بعد از 11 سپتامبر فهرست عنوان صفحه مقدمه: گفتار اول: تسلط بر ذخایر نفتی منطقه خلیج فارس گفتار دوم: حمایت از امنیت رژیم و تثبیت آن گفت. رزمایش در خلیج فارس پیامی به بود به نقل از سی ان ان، ژنرال «جوزف ووتل» فرمانده نیروهای یی مستقر در خاورمیانه در یک نشست خبری در پنتاگون گفت رزمایش دریایی هفته گذشته پاسداران انقلاب ی در خلیج فارس، پیامی به در آستانه اجرایی شدن تحریم ها بود.وی در ادامه با بیان اینکه "آنها (ایران) می خواستند به ما بگویند که در صورت اجرای تحریم ها توانمندی هایی دارند"، اضافه کرد: هدف ما از انتشار این پست در توییتر که " از افزایش فعالیت ایران در خلیج فارس و تنگه هرمز آگاه است و اوضاع را زیرنظر دارد" نیز ارسال یک پیام متقابل به ایران بود.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] خلیج فارس خلیجی که در جنوب ایران واقع شده است. بهتر است بدانید که خلیج فارس از سمت شمال با ایران، از غرب با کویت و عراق و از جنوب با عربستان، بحرین و امارت متحده عربی همسایه است. در واقع وسعت آن 240،000 کیلومتر است و پس از خلیج مکزیکو و خلیج هودسن سومین خلیج بزرگ جهان به شمار می رود. . خلیج فارس خلیجی که در جنوب ایران واقع شده است. بهتر است بدانید که خلیج فارس از سمت شمال با ایران، از غرب با کویت و عراق و از جنوب با عربستان، بحرین و امارت متحده عربی همسایه است. در واقع وسعت آن 240،000 کیلومتر است و پس از خلیج مکزیکو و خلیج هودسن سومین خلیج بزرگ جهان به شمار می رود. . هشدار به هرگونه تحرک تشنج آفرین و ضدامنیتی در خلیج فارس در پی تحرکات تنش آفرین و تشنج زای اخیر برخی از ت ها در منطقه خلیج فارس و دریای عمان به ویژه تحرکات ستیزه آمیز و تنش جویانه در قالب برنامه ادعایی موسوم به رزمایش ت سعودی، نیروی دریایی پاسداران انقلاب ی بیانیه مهمی صادر کرد.. دهمین روز اردیبهشت ماه چند سالی است « روز ملی خلیج فارس » نامیده شده است کانون پرورش فکری ریگ به مناسبت این روز، در هشتم اردیبهشت توسط اداره شیلات گشت تفریحی دریایی برای اعضا کودک در خلیج فارس (منطقه خور بندرریگ) برگزار کرد. تنگستانی مربی مسئول مرکز ریگ هدف از اجرای این برنامه . به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، یک طرح قانونی که خواستار بررسی ایجاد کانال های ارتباطی بین و ایران جهت جلوگیری از «درگیری تصادفی» میان دو طرف در آب های خلیج فارس است به تصویب مجلس نمایندگان رسید. این طرح که دو حزب دموکرات در مجلس نمایندگان آن را پیشنهاد کرده بودند در قا. همه آنچه درباره جزیره کیش باید بدانید نگاهی کامل به جزیره کیش خلیج فارس کیش مهم ترین جزیره گردشگری و تجاری ایران است که سالانه گردشگران بسیاری از داخل و خارج ایران را به خود جذب می کند. در دوره هخا ها کیش به مرکز صید مروارید در منطقه بین النهرین و حتی هندوستان تبدیل شد .

وجو. در حالی هفته گذشته سایت ۵۲ هزار تنی بانکرینگ سلخ قشم به بهره برداری رسید که بازار ۸ میلیارد دلاری این صنعت در یک غفلت تاریخی و البته همراهی برخی وزارتخانه ها و سازمان های داخلی دو دستی تقدیم اعراب حاشیه جنوبی خلیج فارس شده است. ناو جنگی چین نخستین گشت زنی دریایی خود در آب های خلیج فارس را پس از 6 سال آغاز کرد. رکز مطالعات استراتژیک و بین الملل csis هم زمان با اعزام ناوگروه ایران به خلیج عدن، در گزارشی مفصل به بیان نقاط قوت نظامی کشورمان در مقایسه با کشورهای عربی حوزه خلیج فارس پرداخته است. برتری نظامی ایران به رغم حمایت های گسترده غرب از اعراب اذعان به نقاط قوت و پیش رفت ایران و اعترا. سید جلال ملکی درباره آ ین وضعیت جست وجو در 3 خانه ریزش کرده در محدوده خیابان خلیج فارس اظهار کرد: دقایقی پیش عملیات جست وجو در این محدوده پایان یافت و آتش نشانان با خارج 7 تن از زیر آوار به یت خود در جست وجو در این 3 خانه پایان دادند. نگرانی حکام خلیج فارس از تهران و پناه بردن آن ها به ترامپ کاملا واقعی است؛ اما رویکردهای ترامپ و نتانیاهو به حدی افراطی است که نمی توان احتمال جدی داد در عرصه رسمی ائتلافی از تل آویو تا کشورهای عربی خلیج فارس علیه تهران شکل بگیرد. ۹۶/۰۳/۲۲ :: ۱۸:۲۷اعزام نیروهای زرهی قطر به مرز با عربستان + خبرگزاری فارس: اعزام نیروهای زرهی قطر به مرز با عربستان + مدیر موسسه امور خلیج فارس در واشنگتن و فعال مخالف ریاض، ی از تحرکات قطر و استقرار آنها در تنها مرز زمینی این کشور با عربستان سعودی منتشر کرد.به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، در ادامه تنش ها بین عربستان سعودی و قطر، برخی خبرها از استقرار نظامیان قطری در تنها مرز این کشور با سعودی ها خبر می دهند.از ابتدای آغاز تنش در روابط عربستان سعودی و برخی دیگر از کشورها با قطر، ریاض مرز زمینی، هوایی و دریایی خود با دوحه را به روی قطری ها بسته است.«علی الاحمد» مدیر موسسه امور خلیج فارس در واشنگتن و فعال مخالف عربستان سعودی، حالا امروز دوشنبه از استقرار نظامیان قطری در تنها مرز زمینی این کشور با عربستان خبر داده است.او در توئیترش ضمن انتشار ی از تحرکات نظامی در مرز «ابو سمره»، ذکر کرده که در بین این نظامیان، برادر قطر هم حضور داشته است.در این کوتاه، جابجایی و تحرکات خودروهای زرهی را به وضوح می توان دید.الاحمد در توئیت خود باب کورکر، رئیس کمیته امور خارجی سنا، کریس مورفی سناتور دموکرات و همچنین سفیر قطر در را آورده و آنها را مخاطب قرار داده است. نیروی دریایی درباره تقابل روز شناورهای ایرانی و یی در خلیج فارس بیانیه صادر کرد. واکنش نیروی دریایی به بیانیه درباره تقابل شناورها در خلیج فارسبه گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از گاردین، نیروی دریایی در واکنش به بیانیه روز گذشته (شنبه) پاسداران انقلاب ی ایران، روایت ادعایی دیگری را از تقابل شناورها در خلیج فارس مطرح کرد. نیروی دریایی در این بیانیه ادعا کرده است یک بالگرد متعلق به یگان پنجم این نیرو مستقر در بحرین در حین پرواز در حریم بین المللی متوجه گروهی از شناورهای پاسدارن انقلاب ی شد که با سرعت بالا در حال نزدیک شدن به ناو جنگی نیمیتز بودند. ادامه مطلب