آ ین خبرها از موصل و یاران ابوبکر البغدادی نابلس آزاد شد - اخبار روز

بعد از شهر موصل به دست ، حتی جانوران باغ وحش این شهر نیز از جنایات عناصر این گروه تروریستی در امان نماندند. گروه تکفیری صهیونیستی دکل های آنتن تلفن همراه را در شهر موصل عراق آتش زد. نیروهای عراقی 2 پرنده بدون سرنشین را در موصل سرنگون د. در حالی که پیشتر تلویزیون تی عراق در خبری فوری از "پایان در موصل" خبر داده بود حیدر العبادی نخست عراق نیز خبر پایان را در موصل تایید کرد. دونالد ترامپ رئیس جمهور روز شنبه رو مه نیویورک تایمز را متهم کرد تلاش را برای کشتن ابوبکر البغدادی سرکرده گروه به ش ت کشانده است. مهدی طوسی رسیدن کاروان مهیب نظامی پلیس_فدرال_عراق از ساحل شرقی آزاد شده موصل به جنوب ساحل غربی #موصل در فرودگاه #موصل رسیدن کاروان مهیب نظامی پ لینک های : کیفیت 176p کیفیت 264p کیفیت 352p کاشان - ایرنا - بادرود آزاد سازی موصل عراق را نتیجه همبستگی ت و ملت این کشور بر محور مرجعیت بزرگ شیعه در این کشور دانست. ادامه مطلب یک ماه پس از شرق موصل از دست نیروهای ، روز گذشته عملیات آزادسازی مناطق غربی این شهر هم آغاز شد. به دنبال آزادسازی شرق موصل در عراق تعداد زیادی از نان ه منازل خود بازگشتند. یک شیر و یک س تنها حیواناتی هستند که پس از آزادسازی شرق موصل از دست عناصر زنده مانده اند. پس از جنگ موصل، از چیزی جز ویرانه از دومین بزرگ عراق باقی نمانده است از زمان بازپس گیری شرق موصل از ، نیروهای عراقی مشغول پا ازی این شهر از بازمانده های هستند. سیدحسن موصل را در توییت خود تبریک گفت. توئیت جالب کارشناس در مورد موصل! علی علیزاده در صفحه توییتر خود پیامی جالب در خصوص موصل منتشر کرد. توئیت جالب کارشناس در مورد موصل!به گزارش خبرنگار حوزه ون گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ روز گذشته با انتشار بیانیه وزارت دفاع عراق مبنی بر اینکه دیگر هیچ منطقه ای در موصل تحت نیروهای نیست و وجود در عراق برای همیشه پایان یافته است، واکنش های متعددی در شبکه های اجتماعی از سوی کاربران به این خبر نشان داده شد.خوشحالی مردم از این موضوع از یک سو بخشی از واکنش ها بود و از سویی دیگر طنزهایی در خصوص بیرون راندن از عراق و آزادسازی موصل تب این پیام را در شبکه های اجتماعی داغ کرد، علاوه بر مردم ون نیز واکنش های متفاوتی به آزاد سازی موصل نشان دادند.علی علیزاده کارشناس شبکه که پس از مصاحبه در برنامه جهان آرا شبکه افق پیام های توییتری اش بسیار مورد توجه قرار گرفت این بار نیز در پست توییتری خود واکنش جالب در خصوص آزادسازی موصل نشان داده است.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] در پی ساختمان های تی در غرب موصل، نخست عراق برای بازدید از مناطق جنگی و نیروهای حاضر در این مناطق وارد شهر موصل شد. فرمانده نیروهای «سرایا الجهاد» عراق با بیان اینکه « » در کرانه راست موصل متحمل ضربات سنگین شده اعلام کرد: همه معبرها و گذرگاه های این گروه در کرانه راست موصل مسدود شده است. نیروهای عراقی که در غرب موصل در حال جنگ با گروه هستند، قصد دارند پلی معلق روی رودخانه دجله بسازند.
کاربران فضای مجازی با پست های خود در شبکه های اجتماعی خوشحالی شان را از آزادسازی موصل نشان دادند. عملیات بزرگ آزادسازی شهر موصل واقع در استان نینوا حدود هشت ماه پیش یعنی در روز ۱۶ اکتبر سال ۲۰۱۶ با دستور مستقیم «حیدر العبادی» نخست و فرمانده کل نیروهای مسلح عراق کلید خورد. گفتنی است، وزارت دفاع عراق امروز با صدور بیانیه ای اعلام کرد که دیگر هیچ منطقه ای در موصل تحت باقی نمانده است. حالا کاربران فضای مجازی با پست های خود در شبکه های اجتماعی خوشحالی شان را از آزادسازی موصل نشان دادند.کاربری نوشت:"موصل آزادشد .موصل با مقاومت آزاد شد نه با مذاکره با یان ." کاربری نوشت:" موصل آزاد شد « ت دروغین» ساقط شد. اهتزار پرچم عراق بر فرار ساختمان های محله «موصل القدیمه»"
.کاربری نوشت:"موصل آزاد شد میگن شاه عربستان زنگ زده موصل با بغدادی حرف بزنه"کاربری نوشت:"حمله به عراق باعث شد بسیج مردمی عراق شکل بگیرد الان حزب الله فقط یک کشور نیست . با چندین کشور و با چندین حزب الله رو به روست" کاربری نوشت:"تلویزیون عراق دقایقی قبل از پایان کار در موصل خبر داد.با تسلط نیروهای عراقی بر مسجد نوری موصل، تلویزیون تی عراق رسما اعلام کرد که حکومت بر موصل به پایان رسید. به نقل از وزارت دفاع عراق گزارش داد هیچ منطقه ای در موصل در دست باقی نمانده است.نیروهای عراقی توانستند 37 زن و کودک را که در منطقه باب الجدید موصل در اسارت بودند آزاد کنند.منابع خبری به نقل از عراق می گویند که نیروهای پراکنده که در موصل هستند توان عملیات انتحاری را ندارند. نیروهای عراقی مرکز فرماندهی در موصل را تصرف و مسجد جامع النوری و مناره الحدبا را از تروریست ها آزاد د."کاربری نوشت:"آزادسازی موصل از چنگال جنایتکار و حامیانشان بر همه مسلمین مخصوصا نیروهای مقاومت مردمی عراق حشدالشعبی مبارک باد
خداقوت حشدالشعبی قهرمان"کاربری نوشت:"به مناسبت ازادی موصل" کاربری نوشت:"سمه تعالی . موصل آزاد شد /از قول من به کلیه رزمندگان که با دشمنان مبارزه می کنند تبریک بگویید. و مسلمانان متعهد، به این پیروزیهای چشمگیر شما چشم دوخته اند، و از یاد هیچ یک از ما نخواهید رفت.
(ره)؛ ۲۵ آبان ۱۳۶۱ "کاربری نوشت:"اگر م عان حرم نبودند... فاصله موصل با نزدیکترین شهر در ایران ۱۷۵ کیلومتر است؛ تقریبا اندازه فاصله تهران تا قم." وزارت دفاع عراق در بیانیه ای اعلام کرد که بخش شرقی شهر موصل به طور کامل آزاد شده است. بعد از اینکه روسیه اعلام کرد احتمال می دهد خلیفه خودخوانده کشته شده یک سرکرده به صورت ضمنی اعتراف کرد ابوبکر البغدادی کشته شده است. ستاد تبلیغات جنگ از آزادسازی محله باب سنجار در ساحل راست شهر موصل در عراق خبر داد.... آزادسازی محله باب سنجار در غرب موصل به گزارش خبرچه به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، ستاد تبلیغات جنگ امروز پنجشنبه در بیانیه ای اعلام کرد که عبدال یارالله فرمانده عملیات "نینوا ما می آییم" تاکید کرد که نیروهای لشکر نهم زرهی امروز محله باب سنجار را آزاد د.......

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] نیروهای الحشد الشعبی به خانواده های غرب موصل کمک های پزشکی و غذایی رساندند. مدارس شرق موصل پس از دو سال ، اکنون مجددا در حال پذیرش دانش آموزان عراقی هستند. نیروهای نظامی عراق طی روزهای اخیر در مناطق غربی شهر موصل در برابر پیشروی د. گروه تروریستی بیش از 50 شهروند را در منطقه رأس الجاده و المشاهده در مرکز موصل کرده است. طی عملیات آزادسازی شهر موصل، تعداد زیادی از مردم این شهر و روستاهای اطراف آن با کمک نظامیان عراقی از دست فرار د. تک تیراندازهای و عراق در موصل از دید یکدیگر مخفی شده و در انتظار اشتباه طرف مقابل کمین می کنند. پس از پا ازی از شرق موصل دوباره زندگی به این منطقه برگشته است... نیروهای و پلیس فدرال عراق در ادامه عملیات آزادسازی موصل وارد محله موصل جدید شدند. در حال حاضر درگیری خیابانی بین نیروهای عراقی و تکفیری های در این محله در جریان است. سخنگوی مقاومت نجباء با اشاره به حضور نظامیان در موصل عنوان کرد که امروز بخشی از نیروهای یی در موصل حضور دارند تا بتوانند پیروزی های ب شده توسط و بسیج مردمی عراق را به نفع خود مصادره کنند. شهر موصل یکی از مهمترین و بزرگترین شهر های عراق است که از سال 2014 به دست تکفیری های افتاده و باعث شده تا مردم این شهر از ترس جانشان از شهر بگریزند و به شهر های دیگر و مرز بروند، عراق با حمایت نیرو های مردمی و حمایت کشور های دیگر از جمله ایران سعی در ازاد سازی موصل را دارد. روز دوم ". فرمانده نیروهای واکنش سریع عراق درباره روند عملیات جاری در غرب موصل گفت: پیش بینی می شود عملیات آزادسازی غرب موصل سریع تر از موعد مقرر پایان یابد. این فرمانده سابق اضافه کرد که پنهان شدن ابوبکر بغدادی این فرضیه را در بین عناصر تشدید کرده که او یا کشته شده و یا مجروح شده است.
مردم عراق شب گذشته 19 تیرماه، با برگزاری در خیابان های بغداد و سایر ای عراق و برگزاری مراسم شادی و پایکوبی آزادسازی شهر موصل از را جشن گرفتند. حضور نخست عراق برای اعلام موصل در این شهر به گزارش عصرایران، "حیدر العبادی" نخست عراق و فرمانده نیروهای مسلح این کشور رسما آزادسازی موصل را اعلام کرد. موصل آ ین شهر تحت کنترل در عراق است. لینک اصلی http://www.asriran.com/fa/news/548338/%d8% منابع اطلاعاتی امروز (دوشنبه) اعلام د که نیروهای امنیتی در غرب شهر موصل سندی را پیدا د که بر اساس آن، اجازه انتشار خبر کشته شدن سرکرده اصلی این گروه تروریستی را ندارد. شهروندان موصل خانه و کاشانه خود را ترک گفته و در انتظار پا ازی شهرشان از وجود تروریست های هستند. یک مقام عراقی اعلام کرد که نیروهای این کشور مسیر ارتباطی شهر تلعفر به موصل که تحت بود را قطع د. رائد شاکر جودت فرمانده پلیس عراق آماری از نتایج جنگ با در غرب موصل ارائه داد. برخی شیوه های جنایت کارانه علیه مردم پس از بخش هایی از غرب موصل عراق نمایان شد. یک منبع نظامی عراقی اعلام کرد این کشور آ ین راه اصلی وج از موصل را قطع کرده و تمام راه های ورودی به شهر از سوی شمال غرب را تحت کنترل در آورده است.