آ ین خبرها از موصل و یاران ابوبکر البغدادی نابلس آزاد شد - اخبار روز

متاسفانه مرورگر شما، ق لت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب 5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آ ین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="autostart" value="false"> .: هو الشّهید :.
خبر نیم خطی بود. خبر توی تیترش خلاصه بود: موصل آزاد شد!
همین!؟ به همین راحتی؟! نه... نه
ی هست که نداند که وجب به وجب خاک موصل عطر خون و باروت می دهد؟ ی هست که بلباسی ها و بیضایی ها و بدرالدین ها و مغنیه ها را نشناسد؟
موصل، دمشق، حلب، زیتان، نُبُل ا هرا، فلسطین، میانمار، لبنان، بحرین، یمن
خط مقدم جبهه های این جهانند. دفاع می کنند و می جنگند و تاوانِ... اصلاً راستی این ها تاوان چه چیزی را پس می دهند؟!
تاوان عقاید و دینشان را؟! نفرین به سازمان ملل که این سال ها کشتار گروهی را نظاره می کند... نفرین...
موصل به برکت خون ی عراقی، ایرانی، افغانی و و و و... آزاد شد! ***
+ برای دریافت آهنگ از وب سایت رسمی حامد زمانی کلیک کنید. تروریست های شب گذشته 106 نفر را در بخش غربی موصل با شلیک گلوله به سرشان کرده اند. بعد از شهر موصل به دست ، حتی جانوران باغ وحش این شهر نیز از جنایات عناصر این گروه تروریستی در امان نماندند. با وارد شدن نبرد موصل به فاز دوم خود، نیروهای عراقی به سواحل شرقی رودخانه دجله نزدیک شده و کنترل این مناطق را به دست گرفته اند. در دوم ژانویه 2017، «فرانسوا اولاند»، رئیس جمهور فرانسه در سخنرانی خود در شهر بغداد عنوان کرد که ممکن است نبرد موصل بر سر بازپسگیری این شهر از دست نیروه. گروه تروریستی یک تونل خطوط راه آهن در شهر موصل را به یک پادگان کامل برای آموزش جنگجویان خود تبدیل کرد که در داخل آن عبارت «به خواست خدا رم را فتح می کنیم» نوشته شده است. این پادگان دارای یک میدان تیراندازی و کلاس آموزش دروس تئوریک است. این اردوگاه هفته گذشته پس از تسلط عراق بر من. فرمانده نیروهای «سرایا الجهاد» عراق با بیان اینکه « » در کرانه راست موصل متحمل ضربات سنگین شده اعلام کرد: همه معبرها و گذرگاه های این گروه در کرانه راست موصل مسدود شده است. از زمان بازپس گیری شرق موصل از ، نیروهای عراقی مشغول پا ازی این شهر از بازمانده های هستند. بسیج مردمی عراق ده ها تروریست ی را در جنوب غرب شهر موصل به هلاکت رساند. به دنبال آزادسازی شرق موصل در عراق تعداد زیادی از نان ه منازل خود بازگشتند. نیروهای داوطلب مردمی عراق حمله تروریست های به غرب موصل را دفع د. یک ماه پس از شرق موصل از دست نیروهای ، روز گذشته عملیات آزادسازی مناطق غربی این شهر هم آغاز شد. یک شیر و یک س تنها حیواناتی هستند که پس از آزادسازی شرق موصل از دست عناصر زنده مانده اند. مهدی طوسی رسیدن کاروان مهیب نظامی پلیس_فدرال_عراق از ساحل شرقی آزاد شده موصل به جنوب ساحل غربی #موصل در فرودگاه #موصل رسیدن کاروان مهیب نظامی پ لینک های : کیفیت 176p کیفیت 264p کیفیت 352p نخست عراق در سخنانی در موصل، تحولات چند روز اخیر این شهر را پیروزی بزرگ توصیف کرد. به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ راشاتودی در خبری فوری اعلام کرد حیدر العبادی، نخست عراق برای اعلام پیروزی کامل وارد موصل شد. همچنین شبکه اسکای نیوز عربی در خبری فوری اعلام کرد حیدر العبادی، نخست عراق تحولات موصل را پیروزی بزرگ توصیف کرد. به نقل از صفحه رسمی نخست عراق در اعلام کرد: حیدر العبادی وارد شهر موصل شد و به مبارزان قهرمان و ملت عراق به مناسبت این پیروزی بزرگ تبریک گفت. همچنین اعلام کرد انتظار می رود العبادی امروز در خصوص پیروزی علیه در موصل سخنرانی کند. پایگاه النشره نیز گزارش داد تلویزیون رسمی عراق آزادسازی موصل را به طور کامل اعلام کرده است. شبکه العراقیه در خبری فوری اعلام کرد: حیدر العبادی فرمانده کل نیروهای مسلح عراق هم اکنون برای آگاهی از گزارش عملیات آزاد سازی موصل در مقر فرماندهی عملیات با فرماندهان امنیتی جلسه تشکیل داده است. انتهای پیام/ کاشان - ایرنا - بادرود آزاد سازی موصل عراق را نتیجه همبستگی ت و ملت این کشور بر محور مرجعیت بزرگ شیعه در این کشور دانست. ادامه مطلب در پی ساختمان های تی در غرب موصل، نخست عراق برای بازدید از مناطق جنگی و نیروهای حاضر در این مناطق وارد شهر موصل شد. نیروهای عراقی که در غرب موصل در حال جنگ با گروه هستند، قصد دارند پلی معلق روی رودخانه دجله بسازند. از زمان بازپس گیری شرق موصل از ، نیروهای عراقی مشغول پا ازی این شهر از بازمانده های هستند.
کاربران فضای مجازی با پست های خود در شبکه های اجتماعی خوشحالی شان را از آزادسازی موصل نشان دادند. عملیات بزرگ آزادسازی شهر موصل واقع در استان نینوا حدود هشت ماه پیش یعنی در روز ۱۶ اکتبر سال ۲۰۱۶ با دستور مستقیم «حیدر العبادی» نخست و فرمانده کل نیروهای مسلح عراق کلید خورد. گفتنی است، وزارت دفاع عراق امروز با صدور بیانیه ای اعلام کرد که دیگر هیچ منطقه ای در موصل تحت باقی نمانده است. حالا کاربران فضای مجازی با پست های خود در شبکه های اجتماعی خوشحالی شان را از آزادسازی موصل نشان دادند.کاربری نوشت:"موصل آزادشد .موصل با مقاومت آزاد شد نه با مذاکره با یان ." کاربری نوشت:" موصل آزاد شد « ت دروغین» ساقط شد. اهتزار پرچم عراق بر فرار ساختمان های محله «موصل القدیمه»"
.کاربری نوشت:"موصل آزاد شد میگن شاه عربستان زنگ زده موصل با بغدادی حرف بزنه"کاربری نوشت:"حمله به عراق باعث شد بسیج مردمی عراق شکل بگیرد الان حزب الله فقط یک کشور نیست . با چندین کشور و با چندین حزب الله رو به روست" کاربری نوشت:"تلویزیون عراق دقایقی قبل از پایان کار در موصل خبر داد.با تسلط نیروهای عراقی بر مسجد نوری موصل، تلویزیون تی عراق رسما اعلام کرد که حکومت بر موصل به پایان رسید. به نقل از وزارت دفاع عراق گزارش داد هیچ منطقه ای در موصل در دست باقی نمانده است.نیروهای عراقی توانستند 37 زن و کودک را که در منطقه باب الجدید موصل در اسارت بودند آزاد کنند.منابع خبری به نقل از عراق می گویند که نیروهای پراکنده که در موصل هستند توان عملیات انتحاری را ندارند. نیروهای عراقی مرکز فرماندهی در موصل را تصرف و مسجد جامع النوری و مناره الحدبا را از تروریست ها آزاد د."کاربری نوشت:"آزادسازی موصل از چنگال جنایتکار و حامیانشان بر همه مسلمین مخصوصا نیروهای مقاومت مردمی عراق حشدالشعبی مبارک باد
خداقوت حشدالشعبی قهرمان"کاربری نوشت:"به مناسبت ازادی موصل" کاربری نوشت:"سمه تعالی . موصل آزاد شد /از قول من به کلیه رزمندگان که با دشمنان مبارزه می کنند تبریک بگویید. و مسلمانان متعهد، به این پیروزیهای چشمگیر شما چشم دوخته اند، و از یاد هیچ یک از ما نخواهید رفت.
(ره)؛ ۲۵ آبان ۱۳۶۱ "کاربری نوشت:"اگر م عان حرم نبودند... فاصله موصل با نزدیکترین شهر در ایران ۱۷۵ کیلومتر است؛ تقریبا اندازه فاصله تهران تا قم." عراق در بیانیه ای اعلام کرد، نیروهای عراقی در پیشروی استراتژیک بعد از طرد از یک روستا همزمان با آغاز سومین روز عملیات به ورودی های پادگان الغزلانی و اطراف فرودگاه موصل رسیدند. آنها قصد دارند از این فرودگاه به عنوان پایگاه خود برای حملات در غرب موصل استفاده کنند. تک تیراندازهای و عراق در موصل از دید یکدیگر مخفی شده و در انتظار اشتباه طرف مقابل کمین می کنند. مدارس شرق موصل پس از دو سال ، اکنون مجددا در حال پذیرش دانش آموزان عراقی هستند. تک تیراندازهای و عراق در موصل از دید یکدیگر مخفی شده و در انتظار اشتباه طرف مقابل کمین می کنند. نیروهای نظامی عراق طی روزهای اخیر در مناطق غربی شهر موصل در برابر پیشروی د. مدارس شرق موصل پس از دو سال ، اکنون مجددا در حال پذیرش دانش آموزان عراقی هستند. یکی از جلادان معروف ملقب به «ابوسیاف» توسط عناصر ناشناس در غرب موصل به هلاکت رسید. نیروهای الحشد الشعبی به خانواده های غرب موصل کمک های پزشکی و غذایی رساندند. کشور عراق گفت به زودی کار در موصل ی ره خواهد شد. ستاد تبلیغات جنگ از آزادسازی محله باب سنجار در ساحل راست شهر موصل در عراق خبر داد.... آزادسازی محله باب سنجار در غرب موصل به گزارش خبرچه به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، ستاد تبلیغات جنگ امروز پنجشنبه در بیانیه ای اعلام کرد که عبدال یارالله فرمانده عملیات "نینوا ما می آییم" تاکید کرد که نیروهای لشکر نهم زرهی امروز محله باب سنجار را آزاد د.......

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] سخنگوی مقاومت نجباء با اشاره به حضور نظامیان در موصل عنوان کرد که امروز بخشی از نیروهای یی در موصل حضور دارند تا بتوانند پیروزی های ب شده توسط و بسیج مردمی عراق را به نفع خود مصادره کنند. بعد از اینکه روسیه اعلام کرد احتمال می دهد خلیفه خودخوانده کشته شده یک سرکرده به صورت ضمنی اعتراف کرد ابوبکر البغدادی کشته شده است. شهر موصل یکی از مهمترین و بزرگترین شهر های عراق است که از سال 2014 به دست تکفیری های افتاده و باعث شده تا مردم این شهر از ترس جانشان از شهر بگریزند و به شهر های دیگر و مرز بروند، عراق با حمایت نیرو های مردمی و حمایت کشور های دیگر از جمله ایران سعی در ازاد سازی موصل را دارد. روز دوم ". عراق در بیانیه ای اعلام کرد، نیروهای عراقی در پیشروی استراتژیک بعد از طرد از یک روستا در روز دوشنبه به اطراف فرودگاه موصل رسیدند. آنها قصد دارند از این فرودگاه به عنوان پایگاه خود برای حملات در غرب موصل استفاده کنند. مسجد النوری الکبیر، جایی است که معروف برگزار گردید و این مسجد تاکنون آزاد نشده است؛ این مسجد در غرب موصل قرار دارذ. قدمت این مسجد به سال ۵۶۸ هجری قمری و 1172 میلادی باز می گردد که توسط نورالدین زنکی دستور ساخت آن داده شد و بیشتر به مناره حدباء خود معروف است. نیروهای عراقی ظهر امروز در بخش غربی موصل توانستند مناطق «ال ء» و «المنصور» را از تروریست های خارج سازند. رائد شاکر جودت فرمانده پلیس عراق آماری از نتایج جنگ با در غرب موصل ارائه داد. یک مقام عراقی اعلام کرد که نیروهای این کشور مسیر ارتباطی شهر تلعفر به موصل که تحت بود را قطع د. تروریست های ی در منطقه ابوسیف موصل با آمدن نیروهای عراقی به هلاکت رسیده یا پا به فرار گذاشته اند. منابع اطلاعاتی امروز (دوشنبه) اعلام د که نیروهای امنیتی در غرب شهر موصل سندی را پیدا د که بر اساس آن، اجازه انتشار خبر کشته شدن سرکرده اصلی این گروه تروریستی را ندارد. مذاکره کننده سازمان ملل خبر بازداشت البغدادی به دست نیروهای یی را تایید کرد. همزمان کرملین اعلام کرد که مسکو هیچ گونه اطلاعاتی درمورد اقدام در بازداشت ابوبکر بغدادی ندارد.به گزارش ایسنا، به نقل از روسیا الیوم، هیثم سعید، مذاکره کننده سازمان ملل اعلام کرد که البغدادی در پایگ.