آ ین خبرها از عملیات نینوا ما می آییم آزادسازی 2 منطقه در غرب موصل هلاکت چند سرکرده در حملات هوایی عراق - اخبار روز

شهر موصل یکی از مهمترین و بزرگترین شهر های عراق است که از سال 2014 به دست تکفیری های افتاده و باعث شده تا مردم این شهر از ترس جانشان از شهر بگریزند و به شهر های دیگر و مرز بروند، عراق با حمایت نیرو های مردمی و حمایت کشور های دیگر از جمله ایران سعی در ازاد سازی موصل را دارد. اخبار جد. شهر موصل یکی از مهمترین و بزرگترین شهر های عراق است که از سال 2014 به دست تکفیری های افتاده و باعث شده تا مردم این شهر از ترس جانشان از شهر بگریزند و به شهر های دیگر و مرز بروند، عراق با حمایت نیرو های مردمی و حمایت کشور های دیگر از جمله ایران سعی در ازاد سازی موصل را دارد. اخبار جد. فرماندهی عملیات نینوا از حمله نیروهای عراقی به آ ین مقرهای تروریست ها در شرق موصل خبر داد. پیشروی نیروها طی یک هفته اخیر منجر به پا ازی ایستگاه قطار و محله های رساله، نابلس و موصل جدیده شده است. پیشروی در موصل قدیمه هنوز کم سرعت و سنگین است. نقشه با کیفیت: http://www.mediafire.com/convkey/311b/qi7wxdapjszbpnpzg.jpg فرمانده پلیس فدرال عراق اعلام کرد با نزدیک شدن پایان عملیات آزادسازی بخش قدیمی موصل، چندین تن ماده شیمیایی از کشف شد. ستاد اطلاع رسانی جنگ در عراق از کشته شدن شماری از سران گروه تروریستی از جمله به اصطلاح "والی موصل" در حمله ای هوایی در کرانه راست موصل خبر داد. معاون رئیس جمهور عراق با دبیر کل سازمان «بدر» این کشور دیدار و روند آغاز ششمین مرحله آزادسازی غرب موصل را بررسی د. منابع امنیتی عراق از آزادسازی ساختمان کاخ ریاست جمهوری این کشور در غرب موصل خبر دادند. بغداد- الکوثر: تصاویر دیگری از اقدام بالگردهای یی در خارج سرکرده های گروه های تکفیری- صهیونیستی از عراق منتشر شد. http://fa.alkawthartv.com/news/85826
به گزارش «شیعه نیوز»، ت ترکیه اعلام کرده است نیروهای خود را از ناحیۀ بعشیقه در شمال عراق خارج و به مکانی دیگر منتقل می کند. ت ترکیه اعلام کرده است نیروهای خود را از ناحیۀ بعشیقه در شمال عراق خارج و به مکانی دیگر منتقل می کند. نعمان کورتولموش، سخنگوی ت ترکیه، با اعلام این خبر گفت. حملات هوایی پیشین ائتلاف که به ویرانی پل های موصل منجر شد، پیشروی نیروهای عراقی در جنگ با تروریست های را با مشکل مواجه کرده است. نخست عراق به دنبال آزادسازی مجتمع تی اصلی شهر موصل و به منظور دیدار با فرماندهان نظامی وارد این شهر شد. یکی از فرماندهان حشد الشعبی گفت: می توانیم را در منطقه مرزی عراق و قیچی کنیم که این یک پیروزی بزرگ خواهد بود. می توانیم را در منطقه مرزی عراق و قیچی کنیممعین الکاظمی یکی از فرماندهان حشد الشعبی درباره آ ین وضعیت نوار مرزی عراق و ، اظهار داشت: پیشرفت های خوبی در مرز و عراق داشتیم. وی افزود: عملیات آزادسازی موصل همچنان با قدرت در جریان است و موفقیت و حشد الشعبی عراق در این زمینه بسیار نزدیک خواهد بود. این فرمانده حشد الشعبی یادآور شد: نیروهای حشد الشعبی و نیروهای سوری در مرز دو کشور تا حدود زیادی استقرار یافتند و این پیروزی ها ادامه دارد. معین الکاظمی گفت: می توانیم را در منطقه مرزی عراق و قیچی کنیم و این یک پیروزی بزرگ خواهد بود؛ چرا که در صورت قیچی شدن تروریست های کشته های زیادی به این گروه تروریستی تحمیل می شود. گفتنی است؛ و نیروهای مردمی عراق و با قدرت هرچه تمامتر در دو استان "حمص" و "نینوا" در حال پیشروی هستند و تلفات سنگینی را به وارد آوردند. صبح چهارشنبه، نیروهاى حشد شعبى بخش اول از مرحله ششم عملیات در غرب تلعفر را با همکارى نیروهاى هوایى عراق آغاز د. این عملیات از روستاى عین الحصان در جنوب غرب تلعفر در سه محور به طرف روستاهاى عین طلاوى، الشریعة الشمالیة، ابة الجحش با حمله به مواضع توسط حشد شعبى آغاز شد. بعد از ساع. یک منبع نظامی عراقی تاکید کرد سرکرده گروه تروریستی در شهر البعاج در غرب موصل نیست، بلکه در شهر رقه به سر می برد. عبدالوهاب ساعدى فرمانده نیروهاى ضد تروریسم عراق اعلام کرد، عملیات پا ازى منطقه موصل القدیم از ى هاى مانده یا مخفى شده ادامه دارد.
در همین راستا این نیروها امروز یکشنبه توانستند ١٥ نفر از تروریست هاى را در این منطقه دستگیر کنند. نیروهای الحشد الشعبی عراق با آزادسازی مناطقی در غرب نینوا، راه امدادرسانی در حدفاصل صحرای نینوا و کوهستان های «مکحول» در استان صلاح الدین و شهرستان «الحویجه» در کرکوک را قطع و مقدمات آزادسازی «الحویجه» را فراهم د. در پی عملیات غیور مردان نیروی زمینی و قدس سیستان جلیل قنبر زهی سرکرده گروه تروریستی انصار الفرقان در ایران به هلاکت رسید توپخانه نیروهای عراقی مواضع تروریست های را در غرب موصل با توپ های هوشمند هدف قرار دادند تا مقدمه ای برای آغاز عملیات آزادسازی این منطقه باشد. مسئولان محلی عراق گزارش دادند که «ابوبکر البغدادی» سرکرده و خلیفه خودخوانده در یک حمله هوایی در شهرستان «البعاج» واقع در غرب استان نینوا زخمی شده است. یکی از سرکردگان گروه تروریستی در مرز لبنان با به هلاکت رسید. فرماندهی نیروی هوایی عراق طی بیانیه ای از تحویل گرفتن 10 جنگنده ساخت جمهوری چک و به کارگیری آن ها در عملیات آزادسازی موصل از دست خبر داد. نظامیان عراق طی عملیاتی پس از صدور فرمان آزادسازی غرب موصل توسط حیدر العبادی، روستای «باخیره» را آزاد د. یکى از ى هایى که با بستن کمربند انتحارى در بین مردمى که منطقه موصل القدیم را ترک می د، قصد ترور احمد المعمورى یکى از فرماندهان نیروهاى ضد تروریسم عراق را داشت. پایگاه اسپایکر عراق پس از آزادسازی از کشتار در پایگاه هوایی اسپایکر به دست نیروهای در پایگاه هوایی اسپایکر در تکریت عراق در فاصلهٔ میان ۱۱–۱۵ ژوئن ۲۰۱۴ میلادی به وقوع پیوست.به گزارش مشرق، در زمان یورش، در حدود ۴۰۰۰ دانشجوی نظامی غیرمسلح در پایگاه بودند. در این میان، ۱۷۰۰ دانشجوی شیعهٔ غیرمسلح این پایگاه هوایی به طور جمعی قتل عام شدند. هدف از این کار، فضاسازی و ایجاد رعب و وحشت برای تصرف بغداد بود.بعد از حادثه اسپایکر بود که از سوی حضرت آیت الله سیستانی فتوای جهاد صادر شد و حشد الشعبی تشکیل شد./ ع : فرهاد خیابانیپایگاه اسپایکر عراق پس از آزادسازی از پایگاه اسپایکر عراق پس از آزادسازی از پایگاه اسپایکر عراق پس از آزادسازی از پایگاه اسپایکر عراق پس از آزادسازی از پایگاه اسپایکر عراق پس از آزادسازی از پایگاه اسپایکر عراق پس از آزادسازی از پایگاه اسپایکر عراق پس از آزادسازی از پایگاه اسپایکر عراق پس از آزادسازی از پایگاه اسپایکر عراق پس از آزادسازی از پایگاه اسپایکر عراق پس از آزادسازی از پایگاه اسپایکر عراق پس از آزادسازی از پایگاه اسپایکر عراق پس از آزادسازی از پایگاه اسپایکر عراق پس از آزادسازی از پایگاه اسپایکر عراق پس از آزادسازی از پایگاه اسپایکر عراق پس از آزادسازی از پایگاه اسپایکر عراق پس از آزادسازی از پایگاه اسپایکر عراق پس از آزادسازی از پایگاه اسپایکر عراق پس از آزادسازی از پایگاه اسپایکر عراق پس از آزادسازی از پایگاه اسپایکر عراق پس از آزادسازی از پایگاه اسپایکر عراق پس از آزادسازی از پایگاه اسپایکر عراق پس از آزادسازی از طبق یک گزارش یی سازمان اطلاعات عراق صدها نیروی اطلاعاتی مخفی در داخل شهر موصل دارد که اطلاعات لازم برای عملیات علیه را در اختیارش قرار می دهند. عراق، کشوری که شاید بتوان آن را کعبه آمال ترورست ها دانست از ژوئن سال 2014 عملا کنترل دومین شهر بزرگ خود و مهم ترین شهر اقتصادی یعنی موصل را از دست داد. علاوه بر موصل طی 72 ساعت سه استان این کشور به دست گروه تروریستی سقوط کرد و حیطه تسلط آن به 70 کیلومتری کربلا(فلوجه)، 300 متری حرم ین ع.
دیلی میرور از احتمال کشته شدن ابوبکر بغدادی، سرکرده گروه تروریستی ، در حملات هوایی خبر داد.
این رو مه انگلیسی در پایگاه اینترنتی خود افزود: برخی گزارش های تایید نشده از از آن حکایت دارد که بغدادی روز شنبه در یک حمله هوایی کشته شده است. بر اساس اعلام این رو مه، تلویزیون تی گزارش هایی در این خصوص را پخش کرده است. روز شنبه حملات هوایی شدیدی علیه مواضع در رقه -پایتخت خودخوانده این گروه تروریستی در - انجام شد، که تصاویری که خبرگزاری اعماق (متعلق به ) منتشر کرد، از عمق خسارات این حملات خبر می دهد. آزادسازی موصل و رقه باعث ثبات در عراق و نمی شود. اگر اجماعی بین المللی – منطقه ای برای مبارزه با تروریسم در عراق و وجود دارد به این معنا نیست که قدرت های بزرگ می خواهند راه رسیدن به تفاهم برای یک نظام منطقه ای که خمیرمایه نظام جهانی باشد را آغاز کنند. درگیری های داخلی در منطقه را. برجا ماندن یک کشته و ۲ زخمی در انفجار غرب بغداد و دستور به اهالی غرب موصل برای ت یب دیوار بین منازل خود از جمله اخبار و تحولات عراق و آزادسازی موصل است. گروه تروریستی به کشته شدن 5 نفر از سرکردگانش در نبردهای غرب شهر موصل اعتراف کرد. رسانه های وابسته به حشد الشعبی (بسیج مردمی عراق) پس از مدتها تصاویر جدیدی از ابو عزرائیل مجاهد عراقی عضو کتائب علی (ع) از گردان های حشد الشعبی و حضور او در عملیات پا ازی موصل منتشر د پلیس فدرال و نیروهای واکنش سریع عراق در عملیاتی غافلگیرکننده یک کلیسای واقع در جنوب غرب موصل را از چنگال آزاد د. نیروهای بسیج مردمی در حومه غربی موصل مستقر شده اند تا از فرار عناصر جلوگیری کنند. تاکنون 65 درصد غرب موصل از وجود پا ازی شده است. مقامات عراق اعلام د که در پی عملیات نیروی هوایی این کشور حدود 200 تروریست در تلعفر به هلاکت رسیدند. حشد الشعبی و موفق به پا ازی ایست بازرسی اتوبان موصل-بادوش شدند. نیروهای ویژه موفق به پا ازی پل ف ی (سومین پل از پنج پل موصل) شدند. گزارش میشود قسمت زیادی از نیروهای خود را در حلقه دفاعی مسجد نور در قلب موصل قدیمی متمرکز کرده تا از تسلط نیروهای عراقی بر نماد شهر موصل جلوگیری کند. . . نیروهای امنیتی عراق با درهم ش تن مواضع گروه تروریستی در غرب موصل چهار منطقه مهم را آزاد د. پایگاه خبری العربیه نت به نقل از یک منبع امنیتی عراق اعلام کرد: در حملات هوایی نیروهای ائتلاف بین المللی تحت فرماندهی به غرب موصل 230 غیر نظامی که بیشتر آنان زن و کودک هستند، جان باختند. تاریخ : یکشنبه بیست و یکم داد ۱۳۹۶ 10:49 نویسنده : اسکندری دیلی میرور از احتمال کشته شدن ابوبکر بغدادی، سرکرده گروه تروریستی ، در حملات هوایی خبر داد. این رو مه انگلیسی در پایگاه اینترنتی خود افزود: برخی گزارش های تایید نشده از از آن حکایت دارد که بغدادی روز شنبه در یک حمله هوایی کشته شده است. بر اساس اعلام این رو مه، تلویزیون تی گزارش هایی در این خصوص را پخش کرده است. روز شنبه حملات هوایی شدیدی علیه مواضع در رقه -پایتخت خودخوانده این گروه تروریستی در - انجام شد، که تصاویری که خبرگزاری اعماق (متعلق به ) منتشر کرد، از عمق خسارات این حملات خبر می دهد در پی حملات تلافی جویانه نیروهای یمنی در پاسخ به ادامه حملات عربستان، ۳ نظامی سعودی و ۶ مزدور رئیس جمهور فراری یمن به هلاکت رسیده و شماری نیز زخمی شدند.