آ ین خبرها از عملیات نینوا ما می آییم آزادسازی 2 منطقه در غرب موصل هلاکت چند سرکرده در حملات هوایی عراق - اخبار روز

فرمانده پلیس فدرال عراق اعلام کرد با نزدیک شدن پایان عملیات آزادسازی بخش قدیمی موصل، چندین تن ماده شیمیایی از کشف شد.

دیلی میرور از احتمال کشته شدن ابوبکر بغدادی، سرکرده گروه تروریستی ، در حملات هوایی خبر داد. این رو مه انگلیسی در پایگاه اینترنتی خود افزود: برخی گزارش های تایید نشده از از آن حکایت دارد که بغدادی روز شنبه در یک حمله هوایی کشته شده است. بر اساس اعلام این رو مه، تلویزیون تی گزارش هایی در این خصوص را پخش کرده است. روز شنبه حملات هوایی شدیدی علیه مواضع در رقه -پایتخت خودخوانده این گروه تروریستی در - انجام شد، که تصاویری که خبرگزاری اعماق (متعلق به ) منتشر کرد، از عمق خسارات این حملات خبر می دهد.

دیلی میرور از احتمال کشته شدن ابوبکر بغدادی، سرکرده گروه تروریستی ، در حملات هوایی خبر داد. این رو مه انگلیسی در پایگاه اینترنتی خود افزود: برخی گزارش های تایید نشده از از آن حکایت دارد که بغدادی روز شنبه در یک حمله هوایی کشته شده است. بر اساس اعلام این رو مه، تلویزیون تی گزارش هایی در این خصوص را پخش کرده است. روز شنبه حملات هوایی شدیدی علیه مواضع در رقه -پایتخت خودخوانده این گروه تروریستی در - انجام شد، که تصاویری که خبرگزاری اعماق (متعلق به ) منتشر کرد، از عمق خسارات این حملات خبر می دهد. نیروهای الحشد الشعبی عراق با آزادسازی مناطقی در غرب نینوا، راه امدادرسانی در حدفاصل صحرای نینوا و کوهستان های «مکحول» در استان صلاح الدین و شهرستان «الحویجه» در کرکوک را قطع و مقدمات آزادسازی «الحویجه» را فراهم د. منابع امنیتی عراق از کشته شدن شماری از سرکردگان گروه تروریستی و سرنگونی پهپاد آنها و کشف رادیوی این گروه در کرانه راست شهر موصل خبر دادند. معاون رئیس جمهور عراق با دبیر کل سازمان «بدر» این کشور دیدار و روند آغاز ششمین مرحله آزادسازی غرب موصل را بررسی د. عراق با کمک نیروهای مردمی روستاهای بیشتری در غرب موصل را آزاد د.
دیلی میرور از احتمال کشته شدن ابوبکر بغدادی، سرکرده گروه تروریستی ، در حملات هوایی خبر داد. این رو مه انگلیسی در پایگاه اینترنتی خود افزود: برخی گزارش های تایید نشده از از آن حکایت دارد که بغدادی روز شنبه در یک حمله هوایی کشته شده است. بر اساس اعلام این رو مه، تلویزیون تی گزارش هایی در این خصوص را پخش کرده است. روز شنبه حملات هوایی شدیدی علیه مواضع در رقه -پایتخت خودخوانده این گروه تروریستی در - انجام شد، که تصاویری که خبرگزاری اعماق (متعلق به ) منتشر کرد، از عمق خسارات این حملات خبر می دهد. در حال تکمیل... منابع امنیتی عراق از آزادسازی ساختمان کاخ ریاست جمهوری این کشور در غرب موصل خبر دادند. برافراشته شدن پرچم عراق در القیروان/ کریدور ارتباطی در مرزهای فروریخت + تصاویرنیروهای بسیج مردمی در آ ین مرحله از عملیات محمد رسول الله موفق به آزادسازی ناحیه استراتژیکی القیروان شدند.به گزارش خبرنگار سیاست خارجی گروه باشگاه خبرنگاران جوان، نیروهای حشدالشعبی با پشت سر گذاش. پس از گسترش درگیری های عراق با تروریست های برای آزادسازی مناطق غربی موصل، شهروندان در حال وج از این مناطق هستند. حملات هوایی پیشین ائتلاف که به ویرانی پل های موصل منجر شد، پیشروی نیروهای عراقی در جنگ با تروریست های را با مشکل مواجه کرده است. به گزارش «شیعه نیوز»، ت ترکیه اعلام کرده است نیروهای خود را از ناحیۀ بعشیقه در شمال عراق خارج و به مکانی دیگر منتقل می کند. ت ترکیه اعلام کرده است نیروهای خود را از ناحیۀ بعشیقه در شمال عراق خارج و به مکانی دیگر منتقل می کند. نعمان کورتولموش، سخنگوی ت ترکیه، با اعلام این خبر گفت. یک منبع نظامی عراقی تاکید کرد سرکرده گروه تروریستی در شهر البعاج در غرب موصل نیست، بلکه در شهر رقه به سر می برد. توپخانه نیروهای عراقی مواضع تروریست های را در غرب موصل با توپ های هوشمند هدف قرار دادند تا مقدمه ای برای آغاز عملیات آزادسازی این منطقه باشد. عبدالوهاب ساعدى فرمانده نیروهاى ضد تروریسم عراق اعلام کرد، عملیات پا ازى منطقه موصل القدیم از ى هاى مانده یا مخفى شده ادامه دارد.
در همین راستا این نیروها امروز یکشنبه توانستند ١٥ نفر از تروریست هاى را در این منطقه دستگیر کنند. نیروهای عراق در شمال شرق موصل بعد از ظهر امروز توانستند منطقه «العربی» را از خارج کنند. رییس جمهور، خشونت و افراطی گری را خطری بزرگ برای منطقه و جهان دانست و تاکید کرد که پیروزی مردم عراق بر تروریست های و آزادسازی موصل،حرکتی خوشحال کننده نه تنها برای مردم عراق بلکه برای مردم ایران و همه ملتهای منطقه است. نظامیان عراق طی عملیاتی پس از صدور فرمان آزادسازی غرب موصل توسط حیدر العبادی، روستای «باخیره» را آزاد د. فرماندهی عملیات مشترک عراق به نیروهای این کشور در موصل دستور داده است تا اگر «اثیل النجیفی» استاندار سابق موصل را در این شهر رؤیت د او را دستگیر کنند. یکى از ى هایى که با بستن کمربند انتحارى در بین مردمى که منطقه موصل القدیم را ترک می د، قصد ترور احمد المعمورى یکى از فرماندهان نیروهاى ضد تروریسم عراق را داشت. عراق، کشوری که شاید بتوان آن را کعبه آمال ترورست ها دانست از ژوئن سال 2014 عملا کنترل دومین شهر بزرگ خود و مهم ترین شهر اقتصادی یعنی موصل را از دست داد. علاوه بر موصل طی 72 ساعت سه استان این کشور به دست گروه تروریستی سقوط کرد و حیطه تسلط آن به 70 کیلومتری کربلا(فلوجه)، 300 متری حرم ین ع. نیروهای بسیج مردمی در حومه غربی موصل مستقر شده اند تا از فرار عناصر جلوگیری کنند. تاکنون 65 درصد غرب موصل از وجود پا ازی شده است. سازمان ملل متحد در عراق تاکید کرد که گروه تروریستی روزهای آ ش را در این کشور سپری می‌کند.   یان کوبیش به شورای امنیت گفت: روزهای در عراق به آ رسیده است. وی از نیروهای شرکت کننده در عملیات آزادسازی موصل خواست تا به حملات نظامی خود با همین روحیه ادامه دهند.   کوبیش تاکید کرد:. نخست عراق گفت دعوت آیت الله سیستانی از مردم عراق برای حمل سلاح در برابر تروریست های تکفیری، کشور را از دست آنان نجات داده است . رسانه های وابسته به حشد الشعبی (بسیج مردمی عراق) پس از مدتها تصاویر جدیدی از ابو عزرائیل مجاهد عراقی عضو کتائب علی (ع) از گردان های حشد الشعبی و حضور او در عملیات پا ازی موصل منتشر د پلیس فدرال و نیروهای واکنش سریع عراق در عملیاتی غافلگیرکننده یک کلیسای واقع در جنوب غرب موصل را از چنگال آزاد د. بغداد- الکوثر: تصاویر دیگری از اقدام بالگردهای یی در خارج سرکرده های گروه های تکفیری- صهیونیستی از عراق منتشر شد. http://fa.alkawthartv.com/news/85826
حشد الشعبی و موفق به پا ازی ایست بازرسی اتوبان موصل-بادوش شدند. نیروهای ویژه موفق به پا ازی پل ف ی (سومین پل از پنج پل موصل) شدند. گزارش میشود قسمت زیادی از نیروهای خود را در حلقه دفاعی مسجد نور در قلب موصل قدیمی متمرکز کرده تا از تسلط نیروهای عراقی بر نماد شهر موصل جلوگیری کند. . . نیروهای الحشد الشعبی عراق با آزادسازی مناطقی در غرب نینوا، راه امدادرسانی در حدفاصل صحرای نینوا و کوهستان های «مکحول» در استان صلاح الدین و شهرستان «الحویجه» در کرکوک را قطع و مقدمات آزادسازی «الحویجه» را فراهم د. نخست‎ عراق رسما از آزادسازی شرق موصل از دست خبر داد. با تسلط عراق بر مسجد نوری موصل، جایی که ابوبکر البغدادی در آن سخنرانی خلافت صورت داده بود، تلویزیون تی عراق اعلام کرد حکومت در موصل ساقط شده است. فرمانده ارشد نیروهای الحشد الشعبی در عراق از کمک نظامیان یی به سرکرده برای فرار موصل، خبر داد. نیروهای امنیتی عراق با درهم ش تن مواضع گروه تروریستی در غرب موصل چهار منطقه مهم را آزاد د. پایگاه اسپایکر عراق پس از آزادسازی از کشتار در پایگاه هوایی اسپایکر به دست نیروهای در پایگاه هوایی اسپایکر در تکریت عراق در فاصلهٔ میان ۱۱–۱۵ ژوئن ۲۰۱۴ میلادی به وقوع پیوست.به گزارش مشرق، در زمان یورش، در حدود ۴۰۰۰ دانشجوی نظامی غیرمسلح در پایگاه بودند. در این میان، ۱۷۰۰ دانشجوی شیعهٔ غیرمسلح این پایگاه هوایی به طور جمعی قتل عام شدند. هدف از این کار، فضاسازی و ایجاد رعب و وحشت برای تصرف بغداد بود.بعد از حادثه اسپایکر بود که از سوی حضرت آیت الله سیستانی فتوای جهاد صادر شد و حشد الشعبی تشکیل شد./ ع : فرهاد خیابانیپایگاه اسپایکر عراق پس از آزادسازی از پایگاه اسپایکر عراق پس از آزادسازی از پایگاه اسپایکر عراق پس از آزادسازی از پایگاه اسپایکر عراق پس از آزادسازی از پایگاه اسپایکر عراق پس از آزادسازی از پایگاه اسپایکر عراق پس از آزادسازی از پایگاه اسپایکر عراق پس از آزادسازی از پایگاه اسپایکر عراق پس از آزادسازی از پایگاه اسپایکر عراق پس از آزادسازی از پایگاه اسپایکر عراق پس از آزادسازی از پایگاه اسپایکر عراق پس از آزادسازی از پایگاه اسپایکر عراق پس از آزادسازی از پایگاه اسپایکر عراق پس از آزادسازی از پایگاه اسپایکر عراق پس از آزادسازی از پایگاه اسپایکر عراق پس از آزادسازی از پایگاه اسپایکر عراق پس از آزادسازی از پایگاه اسپایکر عراق پس از آزادسازی از پایگاه اسپایکر عراق پس از آزادسازی از پایگاه اسپایکر عراق پس از آزادسازی از پایگاه اسپایکر عراق پس از آزادسازی از پایگاه اسپایکر عراق پس از آزادسازی از پایگاه اسپایکر عراق پس از آزادسازی از وزارت دفاع عراق از آزادسازی کامل شرق موصل خبر داد. وزارت دفاع تونس از کشته شدن «ابوالقعقاع» از خطرناک ترین سرکرده های گروه تروریستی «جند الخلافه» وابسته به در عملیات ضد تروریستی در مرکز این کشور خبر داد. منبع: http://sajd. / نیروهای عراقی از صبح امروز در چند منطقه موصل درگیری شدید با عناصر را از سر گرفته اند و ساختمان های تی در آستانه قرار گرفته است. فرماندهی نیروهای الحشد الشعبی عراق روز یکشنبه اعلام کرد که مرحله اول و حساس آزادسازی غرب موصل از تروریست های به پایان رسید. مقام های یمنی، از هلاکت سرکرده القاعده در استان لحج واقع در جنوب غرب یمن خبر دادند.