آ ین خبرها از تانک ذوالفقار - اخبار روز

ایران تولید تانک جدید خود به نام کرار (striker) را در حالی آغاز کرده که به نظر وابستگی به روسیه را کاهش داده و این جنگ افزار موفقیتی در قابلیت های نظامی ایران محسوب می شود. رو مه انگلیسی «تایمز» در گزارشی با اشاره به رونمایی از تانک جدید ایران به نام «کرار» و مقایسه با تانک های «آبر. رژه تانک ها در تهران دو روز قبل از ورود را می بینید . #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} تحقیق در مورد فهرست مخزن تانک هیدرولیک لینک و ید پایین توضیحات دسته بندی : وورد نوع فایل : .doc ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) ت. خبرگزاری شفقنا با انتشار این تصویر نوشته است: بارها خبرها و سوژه های عجیب و غریبی به گوشمان رسیده است که این خبرها باعث حیرت و تعجب همگان گشته است خبرهایی که در آن نکته های جنجالی دیده شده است اما حال با یک سوژه دیگری روبرو شده ایم که دور از تصور همه شما است که آن هم پارک هواپیما. دیدم با تانک آمده بود؛ """ سپرِ بلایش شدم """ """ کُشته هایم هزار نفر زخمی هایم بیش از نود هزار نفر """ یک نفربَر قرض گرفتم و به دلِ دشمن زدم خودی بود داشت با فرهاد شوخی می کرد """ نگارنده ی غیب که نیستم خدایا این همه شوخی خسته ام می کند """ قربانِ خ ات! وحی کن بنویسند: « زیبارویان یک ثانیه ناز نکنند، تا من تجدّید قوا کنم. » #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} سیستمهای جانبی توربین گاز تحقیق سیستمهای جانبی توربین گازv94/2 فرمت فایل: ورد قابل ویرایش تعداد صفحات: 34         مح. ازی جدید و هیجان آور در سبک بازیهای اکشن از استودیوی بازی سازی kistler software studio برای دستگاه های اندروید است که دقایقی قبل با قیمت 0.99 دلار در گوگل پلی عرضه شد و باز هم مثل همیشه تصمیم گرفتیم برای اولین بار در ایران و همزمان با انتشار ان را حضور شما دوستداران بازیهای اکشن معرفی کنیم!. رازهایی مهم از ناشناخته ترین موشک «هایپرسونیک» ایران/تاریخ : چهارشنبه بیست و نهم آذر ۱۳۹۶ 15:23 نویسنده : اسکندریتصاویر موشک فاتح-110 نسل چهارم و نیز نمونه های شلیک شده در رزمایش های اعظم با موشک ذوالفقار می توان به افزایش نسبی طول و قطر موشک جدید پی برد. بنا بر گزارش خبرگزاری فارس که حاکی از قطر 68 سانتیمتری ذوالفقار است می توان حدود 11 درصد افزایش قطر نسبت به فاتح-110 که قطر 61.6 سانتیمتری داشت را مشاهده کرد.
برچسب ها: اخبار روز, به دستاورد دفاعی گزارش دفاعی موشک جدید م

ادامه مطلب کرار نخستین تانک پیشرفته بومی کشور که در سازمان صنایع دفاع وزارت دفاع طراحی و ساخته شده است رونمایی و به طور هم زمان خط تولید انبوه آن در صنایع زرهی بنی هاشم دورود افتتاح شد. در سیصد و پنجاه و هشتمین روز از سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل با حضور سرتیپ پاسدار حسین دهقان دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، کرارنخستین تانک پیشرفته بومی کشور که در سازمان صنایع دفاع وزارت دفاع طراحی و ساخته شده است رونمایی و به طور هم زمان خط تولید انبوه آن در صنایع زرهی بنی. کرار نخستین تانک پیشرفته بومی کشور با حضور دفاع رونمایی شد. سپتیک تانک حوض ته نشینی ساده ایست که در آن فاضلاب با سرعتی کم و بطور مداوم در جریان است لذا مواد معلق ته نشین شده بصورت لجن در کف انباره با کمک باکتری های بی هوازی هضم میشود، و در نتیجه تبدیل به مواد آبکی و گازی شکل می گردد و از حوض خارج می شود لذا از مقدار لجنی که باید تخلیه شود ک. سپتیک تانک - ید اینترنتی لباس دوشنبه 4 بهمن 1395 ساعت 14:47 سپتیک تانک - ید اینترنتی لباس تازه های نت تازه های نت سپتیک تانک به تازگی سایت از این دست زیاد به چشم دیده میشوند که اخبار مرتبط با پلاسکو را شایعه پراکنی میکنند ما در نظر داریم با حذف نتایج ساختگی در گوگل به فرایند سرچ کمک ک. چند تا بازی دستگاه گیم را نام برید مثل سگا یا سونی و پلی استیشن اوه هر چی سوالات سخته از من می پرسی خوب یکی رانندگی با ماشین مثا درایور بعدش بازی تانک و هواپیمای چنگی زیر دریایی آتاری شینوبی فوتبال و دراکولا کمبات درد و پلیس قارچ خور یا همان ماریو و رمزهای بازی که من بلد نیستم تا. گزینه های جانشینی نیمار در بارسلونا همان طور که از خبرها پرداخت نیمار بزودی از بارسلونا جدا خواهد شد بهمین دلیل مسؤولان بارسلونا بدنبال جانشین خوبی برای وی هستند. خبرها حاکی از اینست آنها بدنبال جذب هازارد، دی بروین، پائولو دیبالا، ستاره آرژانتینی یوونتوس، آنتوان گریزمان، . سپتیک تانک نوعی تصفیه خانه تک واحدی است که تصفیه فیزیکی ( ته نشینی ) و تصفیه زیستی ( بیولوژیکی ) در آن با کمک باکتریهای بی هوازی همزمان انجام می گردد. فاضلاب پس از ورود به سپتیک تانک بدلیل کاهش سرعت جریان آن ، قسمتی از مواد معلق را به صورت ته نشینی از دست می دهد. مواد ته نشین شده به .
یگان های محمول نیروی هوایی از مقابل جایگاه بارگاهحضرت (ره) رژه رفتند.موشک عصر ٦٧، کروز هواپایه، قاصد، نصر هواپایه، زوبین، یاسر، فونی از جمله ادواتی است که از مقابل جایگاه رژه رفتند. یگان های محمول نیروی زمینی ایران از مقابل جایگاه بارگاه ملکوتی حضرت عبور د.سلاح شاهر، محرم، نفربر های سازمان ملل، نفربر حیدر ٦، تانک چیفتن، تانک تیام، تانک ذوالفقار، سامانه پل گذار، توپ بهمن ٥٧ میلیمتری، راکترانذاز فجر ٥، موشک ز ال برد متوسط، سامانه های ارتباط از جمله ادواتی بودند که از مقابل جایگاه عبور کرد. بالگردهای نیروی دریایی در سالروز رژه نیروهای مسلح بر فراز آسمانخلیج فارس از مقابل جایگاه عبور د.لازم به ذکر است که رژه نیروهای مسلح به صورت همزمان در سراسر کشور در حال برگزاری است. یگان های محمول پ ند هوایی خاتم الانبیاء (ص) از مقابل بارگاه ملکوتی رژه رفتند. سامانه اس ٣٠٠، اس ٢٠٠، تیوپ های سامانه موشکی، سامانه موشکی تلاش، موشک صیاد ٢، سامانه موشکی مرصاد، سامانه موشکی متحرک yz۳ از جمله ادوات پ ند هوایی خاتم الانبیاء بود که از مقابل جایگاه رژه رفتند.

سپتیک تانک های پلی اتیلن امروزه به طور گسترده در صنعت آب و فاضلاب مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع سپتیک تانک ها از لوله های دو جداره اسپیرال ساخته می شوند. مقاومت بالا در برابر فشارهای خارجی روی مخزن و آبندی ۱۰۰ درصد آن و قابلیت نصب در شرایط آب و هوایی مرطوب و محیط های خورنده. یکی از مسائل مهم در مخزن سپتیک تانک پلی اتیلن موضوع میزان مقاومت سپتیک تانک در برابر فشارهای بارهای مرده از طرف خاک و ترافیک و مقاومت در برابر تنشهای احتمالی به هنگام ز له و ... می باشد . ( چرا که انبار سپتیک تانک برای تصفیه فاضلاب با حفاری که داخل خاک انجام می شود درون خاک قرار گر. در حالی که برخی از خبرها به این موضوع اشاره می کنند که سامسونگ در رویداد ces 2018 پشت درهای بسته برای برخی از افراد از تلفن هوشمند تا شوی گل ی ا رونمایی کرده، همچنین خبرها حکایت از رونمایی این کمپانی از نمونه اولیه ای از مودم اگزینوس 5g دارند. ادامه مطلب دفاع در مراسم رونمایی از تانک کرار گفت: تانک کرار نماد برجسته ای از خلاقیت مثال زدنی، توانمندی فوق العاده صنعتگران وزارت دفاع و از مصادیق بارز اقتصاد مقاومتی و بی اثر سازی تحریم هاست.   / نماد جدید اقتدار نیروهای مسلح را بهتر بشناسید+ع شکل ظاهری زره تانک کرار شباهتهای زیادی به زره relikt دارد که در تانک t-90ms استفاده شده است. این زره روسی در حقیقت نسل بعدی زره های سری کنتاکت محسوب می شود که توان بالایی در حفاظت مقابل تهدیدات ضد زره مثل موشک های تاو نسل جدید دارد.. تروریست ها را قبل از رسیدن به مرزها نابود خواهیم کرد/از پهپادها و دوربین های مداربسته برای تامین امنیت مرزها استفاده می کنیمتروریست ها را قبل از رسیدن به مرزها نابود خواهیم کرد/از پهپادها و دوربین های مداربسته برای تامین امنیت مرزها استفاده می کنیم
سرتیپ احمد رضا پوردستان جانشین فرمانده درباره آ ین دستاوردهای دفاعی و زمان تحویل تانک کرار اظهار کرد: تانک کرار پروژه ای است که وزارت دفاع در حال پیگیری آن است.
جانشین فرمانده با بیان اینکه در تکمیل پروژه تانک کرار کارشناسان نیروی زمینی و نقش داشتند؛ تاکید کرد: با تلاش متخصصان نمونه اولیه تانک کرار آماده شد.
وی ادامه داد: تانک کرار توسط کارشناسان نیروی زمینی و شرایط تست را به خوبی گذرانده و قابلیت هایش به تایید رسیده است.
پوردستان اضافه کرد: بنا است وزارت دفاع بستر سازی لازم را کرده و احتمالا(شاید)در صنایع شهید کلاهدوز تانک کرار را در مسیر تولید انبوه قرار دهد.
جانشین فرمانده با بیان اینکه زمان تحویل تانک کرار توسط وزارت دفاع اعلام خواهد شد بیان داشت: قابلیت های تانک کرار به گونه ای بوده که به نوعی بالاتر از تانک تی۹۰ است که حاصل کار متخصصان داخلی می باشد.
وی در خصوص تامین امنیت مرزها اظهار داشت: اقدامات و پیش بینی های لازم و خوبی در این راستا انجام شده و برای تامین امنیت مرزها از سیستم های مدار بسته و پهپادها استفاده می کنیم.
پوردستان با تاکید براینکه طرح های لازم برای امنیت مرزها را داریم؛ خاطرنشان کرد: اگر در شرایطی که گرو های تروریستی و تکفیری بخواهند حرکتی را انجام دهند؛ قبل از رسیدن به مرزها آنها را از بین خواهیم برد. شرکت مبتکر آریایی جی با کادری مجرب و کار آزموده و متعهد افتخار دارد که در جهت پیشبرد تکنولوژی و توسعه تولید داخلی در حال تولید انواع تانک های الکتروفورز باشد. همچنین تعمیرات تخصصی تانک های الکتروفورز خدمتی دیگر از این شرکت می باشد. لازم به ذکر است که این شرکت تعمیر تانک های الک. سپتیک تانک دو جداره پلی اتیلن فاضلاب دفع فاضلاب از محیط زیست بشری همواره یکی از مهمترین چالشهای جوامع مختلف بوده است. به دلیل استعداد فراوان این مواد در ایجاد بیماریهای گوناگون، انسان ناگزیر است تا فاضلاب ایجاد شده توسط خود را به محیطی بیرون از منطقه زندگی خود انتقال داده و ب. سپتیک تانک عموما جهت تصفیه و ته نشینی اولیه فاضلاب به کار برده می شود. پساب حاصل از تصفیه سپتیک تانک عموما جهت تخلیه به آبهای سطحی و یا آبیاری محدود گیاهان استفاده می شود. برای نصب سپتیک تانک به صورت دفنی باید نکاتی را رعایت کنیم: – باید عمق نصب به اندازه ای باشد تا فاضلاب به صور. انواع سپتیک تانک فاضلاب سپتیک تانک ها از نظر مکانیزم تصفیه فاضلاب دارای عملکرد ی انی می باشند اما تفاوت آن ها در جنس ساخت آن ها است. انواع سپتیک تانک عبارت است از:سپتیک های پلی اتیلنی، بتنی، فایبر گلاس، فولادی و … . انواع سپتیک تانک ادامه مطلب http://uupload.ir/files/my96_%d8%a7%db%8c%d9%86_%da%86%d9%87%d8%a7%d8%b1%da%86%d8%b1%d8%ae%d9%87.jpg این چهارچرخه زرهی را به نوعی یکی از نخستین تانک های ساخت بشر می توان نامید که در سال ۱۸۹۹ توسط انگلستان ساخته شده است. yadeshbekheir کد خبر: ۷۰۳۸۹۸تاریخ: ۲۵ داد ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۳ روسیه چند فروند بالگرد هجومی معروف به "تانک های پرنده" را تحویل داد.به گزارش خبرگزاری تسنیم، پایگاه خبری "وستنیک مورادوی" نوشت: چند فروند بالگرد از نوع " میل-24" معروف به "تانک های پرنده" را دریافت کرد.تحویل این بالگردها با توجه به آن صورت گرف. رتبه تیم بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتیاز 1 پرسپولیس مُهر 8 6 2 0 17 4 13 20 2 فاروق جوان دهنو 8 5 1 1 13 5 8 16 3 شاهین ارودان 8 4 2 2 11 9 2 14 4 شاهین خوزی 8 4 0 4 13 11 2 12 5 شاهین فجر ارودان 8 3 3 1 11 11 0 12 6 شاهد مُهر 8 3 1 4 8 12 -4 10 7 استقلال نوین مُهر 8 2 3 3 9 10 -1 9 8 پست بانک گله دار 8 2 1 5 8 13 -5 7 9 ذوالفقار . با تداوم مرحله اول عملیات شاخه زیتون ترکیه، تانک های این کشور وارد خاک شده و جنگنده ها نیز مواضع کُردها در عفرین را بمباران د.عملیات نظامی ترکیه در شمال با نام «شاخه زیتون» علیه مواضع شبه نظامیان کُرد در شهر عفرین، از روز به صورت غیر رسمی آغاز شد و اکنون در مرحله اول قرار دارد. سپتیک تانک از عمده روشهای تصفیه و گاها اولین مرحله در تصفیه خانه های بزرگ بخصوص صنعتی میباشد.یکی از مهمترین دلایل استفاده از مخزن سپتیک تانک در تصفیه خانه های بزرگ ، ایجاد ماند و ح س به فاضلاب است.
سپتیک تانک با ایجاد فضایی کارا در ابتدای خط مراحل تصفیه فاضلاب در تصفیه خانه ع. تعمیر تو فرنگی در ونک ملاصدرا شهرک غرب سعادت اباد جردن گ فوری 09121507825 تعمیر تو فرنگی تعمیر والهنگ تعمیر فلاش تانک توکار تعمیر تو فرنگی پارس سرام گبریت جمی گروهه امریکن استاندارد گلسار فارس تعمیر تو فرنگی88042174تعمیر تو فرنگی والهنگ09121507825تعمیر فرنگی تعمیر تو فرنگی88042174 تعمیر تو ف. تعمیر تو فرنگی در ونک ملاصدرا شهرک غرب سعادت اباد جردن گ فوری 09121507825 تعمیر تو فرنگی تعمیر والهنگ تعمیر فلاش تانک توکار تعمیر تو فرنگی پارس سرام گبریت جمی گروهه امریکن استاندارد گلسار فارس تعمیر تو فرنگی88042174تعمیر تو فرنگی والهنگ09121507825تعمیر فرنگی تعمیر تو فرنگی88042174 تعمیر تو ف. تعمیر تو فرنگی در ونک ملاصدرا شهرک غرب سعادت اباد جردن گ فوری 09121507825 تعمیر تو فرنگی تعمیر والهنگ تعمیر فلاش تانک توکار تعمیر تو فرنگی پارس سرام گبریت جمی گروهه امریکن استاندارد گلسار فارس تعمیر تو فرنگی88042174تعمیر تو فرنگی والهنگ09121507825تعمیر فرنگی تعمیر تو فرنگی 88042174 تعمیر تو . دقایقی پیش یگان های محمول نیروی هوایی از مقابل جایگاه بارگاهحضرت (ره) رژه رفتند.موشک عصر ٦٧، کروز هواپایه، قاصد، نصر هواپایه، زوبین، یاسر، فونی از جمله ادواتی است که از مقابل جایگاه رژه رفتند. یگان های محمول نیروی زمینی ایران از مقابل جایگاه بارگاه ملکوتی حضرت عبور د.سلاح شاهر، محرم، نفربر های سازمان ملل، نفربر حیدر ٦، تانک چیفتن، تانک تیام، تانک ذوالفقار، سامانه پل گذار، توپ بهمن ٥٧ میلیمتری، راکترانذاز فجر ٥، موشک ز ال برد متوسط، سامانه های ارتباط از جمله ادواتی بودند که از مقابل جایگاه عبور کرد. بالگردهای نیروی دریایی در سالروز رژه نیروهای مسلح بر فراز آسمانخلیج فارس از مقابل جایگاه عبور د.لازم به ذکر است که رژه نیروهای مسلح به صورت همزمان در سراسر کشور در حال برگزاری است. یگان های محمول پ ند هوایی خاتم الانبیاء (ص) از مقابل بارگاه ملکوتی رژه رفتند. سامانه اس ٣٠٠، اس ٢٠٠، تیوپ های سامانه موشکی، سامانه موشکی تلاش، موشک صیاد ٢، سامانه موشکی مرصاد، سامانه موشکی متحرک yz۳ از جمله ادوات پ ند هوایی خاتم الانبیاء بود که از مقابل جایگاه رژه رفتند. موشک ذوالفقار که قلب مواضع تروریست های تکفیری در دیر ا ور را منهدم کرد نسل پنجم و پیشرفته ترین نسل سری موشک های فاتح ۱۱۰ به شمار می آید
اما چگونگی طراحی و ساخت این موشک در نوع خود جالب است
شهید تهرانی مقدم تعریف می کرد که در روسیه برای دریافت موشکی دقیق و انحصاری به ژنرال های روسی رجوع . موشکی که در برد سیصد کیلومتر خطایی در حد حداکثر ۲۵ متر داشت.
پاسخ ژنرال روسی منفی بود و دلیل آن را هم کپی برداری از آن توسط ایران ذکر می کرد. به او قول دادم این کار را نکنیم، اما او خندید و مجددا' پاسخ منفی داد. در جواب او گفتم ما آن را خواهیم ساخت و ایشان با خنده مرا بدرقه کرد.

در بازگشت هرچه تلاش با مشکل مواجه شدم و راهی نیافتم الا اینکه به درگاه ثامن الحجج علیه السلام پناه ببرم.
سه روز در مشهد مقدس به حرم حضرت رضا علیه السلام می رفتم و بعد از و زیارت، ضمن توسل تامل و فکر می و روز سوم به ناگاه پاسخ مشکلات خویش را یافتم و بعد از تشکر و زیارت مجدد سریع به هتل برگشتم و در دفترچه نقاشی دخترم طرح ذهنی ام را به تصویر کشیدم
در بازگشت از مشهد و بازطراحی کار، موفقیت به عنایت رضا علیه السلام حاصل شد.

موشک ساخته شده فاتح ۱۱۰ نام گرفت که دقیق تر و با کیفیت تر از نمونه روسی بود و بعدها با نام ذوالفقار رونمایی شد .

heavy bleakness بازی جدیدی در سبک استراتژیک و ماجرایی است که در سال ۲۰۱۷ توسط otakumaker.com برای کامپیوتر منتشر شده است. در دنیایی که در آن داشتن یک تانک خیلی ارزانتر از ید یک دوچرخه است و همه مردم از تانک ها به عنوان وسیله سرگرمی استفاده می کنند، دنیا به سمت بحران و جنگ بر سر منابع کمیاب حر. آ ین خبرها از پیشرفت ساخت خطوط قطارشهری مشهد صولت مرتضوی، شهردار مشهد: خط ۲ قطار شهری مشهد مقدس تاکنون دارای پیشرفت ۸۵ درصدی بوده است به زودی و در مدت نه چندان دور با افتتاح فاز دوم خط ٢ قطار شهری مشهد به ظرفیت اسمی تراکنش 230 هزار در روز خواهیم رسید دستگاه اول حفار خط ٣ نیز به زو.    نماد جدید اقتدار نیروهای مسلح را بهتر بشناسید+ع شکل ظاهری زره تانک کرار شباهتهای زیادی به زره relikt دارد که در تانک t-90ms استفاده شده است. این زره روسی در حقیقت نسل بعدی زره های سری کنتاکت محسوب می شود که توان بالایی در حفاظت مقابل تهدیدات ضد زره مثل موشک های تاو نسل جدید دا.