آ ین خبرها از برگزاری نمایشگاه کتاب - اخبار روز

کتابخانه های عمومی شهرستان صومعه سرا در دهه مبارک فجر با برگزاری بیش از 10 برنامه و جشن های متنوع فرهنگی گام مهمی در اشاعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی برداشتند. کتابداران کتابخانه های عمومی این شهرستان در بهمن ماه سال جاری با برگزاری 6 نشست کتاب خوان و 2 نشست کتاب خوان مدرسه ای با حض. دیروز به بیشتر غرفه های نمایشگاه کتاب سر زدم، کتاب هووی دوست داشتنی نسبت به بقیه کتابها بیشتر دست خورده  شده بود، تو ع ی که از این کتاب گرفتم بالای همین پست گذاشتم میشه قسمت هایی از این دست خوردگی زیاد رو دید، مطمئنم بیشتر حس فضولی خانم ها گل کرده و تورقی به این کتاب زده اند. . سلام خوب این هم از کتاب خونه ی من رفتیم نمایشگاه منو بابام باهم داداشم نیومد ولی لیست کتابهایی که میخواست رو داد به من ۱۹ تا کتاب بود میفهمی۱۹ تا بعد من فقط ۵ تا کتاب غیر درسی گرفتم اون فلش قرمز مال امساله آبیا مال پارسال سبزه مال پیارسال توسیه هم مال ۳ سال پیش مامانمه که من میخونم این هم کتابخونه برادر ۱۰ ساله ی من
نمایشگاه حجاب و و صنایع دستی ویژه بانوان به مناسبت هفته دفاع مقدس به مدت یک هفته از تاریخ 3 مهر 95 الی 8 مهر 95 به همت چند تن از بانوان عضو کتابخانه در محوطه کتابخانه عمومی علی (ع) کلا برگزار شد و بازدیدکنندگان از نمایشگاه می توانند تمام محصولات حجاب از جمله روسری، مقنعه، هدبند، سا. ب ایی نمایشگاه کتاب با عنوان « کرب و بلا » در کتابخانه عمومی ی باقریه بیرجند همزمان با فرارسیدن هفته کتاب، در کتابخانه عمومی ی باقریه بیرجند نمایشگاه کت تحت عنوان « کرب و بلا» ب اشد. گفتنی است که این نمایشگاه با هدف معرفی کتاب به گروه سنی کودک و نوجوان با محوریت موضوعی واقعه کر. برگزاری نمایشگاه سنگ در نورنبرگ آلمان شهر نورنبرگ آلمان دادماه آینده، میزبان نمایشگاه صنعت سنگ جهان خواهد بود. به گزارش «دنیای اقتصاد»، این نمایشگاه از ۲۳ تا ۲۶ داد سال ۱۳۹۷ در مرکز نمایشگاهی نورنبرگ برگزار می شود و حامیان معدنی این نمایشگاه انجمن سنگ طبیعی آلمان و انجمن سنگ. برخی خبرها حکایت از آن دارد به رغم تلاش رسانه‌های تی برای بهره‌گیری از نام اصغر فرهادی برای ساخت انتخاباتی ، وی با این پیشنهاد مخالفت کرده است. جام‌جم /   به نقل از سینماپرس، برخی خبرها حکایت از آن دارد که فرهادی در دیدار با دو تن از چهره‌های نزدیک به ت با این پیشن. کنسرت های پیشه روی محسن یگانه (روی ع کلیک کنید) به اطلاع اهالی محترم روستای زیارت رسانده می شود که به مناسبت هفته دفاع مقدس نمایشگاهی با عنوان نمایشگاه کتاب دفاع مقدس کتابخانه عمومی ابن سینا زیارت از منابع کتابخانه درباره هفته دفاع مقدس در سالن مطالعه کتابخانه عمومی ابن سینا زیارت برگزار می شود. علاقه مندان جهت مشاهده نم. شهر آفتاب تهران با تغییراتی در وضعیت فضای سبز و امکانات جانبی، خود را برای میزبانی از نمایشگاه بین المللی کتاب سال آینده آماده می کند اجرای برنامه های متنوع فرهنگی در کتابخانه آیت الله احمدی شهرکرد
برگزاری نشست کتابخوان کتابخانه ای با حضور اعضای فعال کتابخانه
نشست جمع خوانی از کتاب های"من نبودم دستم بود"و"قنات مظهر روشنایی"
آذین بندی فضای داخلی کتابخانه
ب ایی نمایشگاه موضوعی کتاب و روزشمار انقلاب ی
برگزاری مسابقه کتابخوانی از کتاب"در طلوع "

مقدمه:
هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری کشور در تاریخ 22 آذر سال 1396 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران کار خود را آغاز نمود و در تاریخ 26 همان ماه نیز به کار خود خاتمه داد. نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری از جمله رویدادهای بزرگ علمی و آموزشی کشور است که هر ساله در ابعاد بین المللی به میزبانی کشور عزیزمان ایران، برگزار شده و می شود. در این نمایشگاه بازدید کنندگان تخصصی و غیر تخصصی زیادی به چشم می خورند که با حضور خود هم سبب رونق گرفتن و برجسته شدن این نمایشگاه معتبر داخلی می شوند و هم سبب امیدواری مسئولان و تیم های حاضر شده در غرفه های نمایشگاهی برای تلاش بیشتر در سال های بعد و بروز توانمندی های جدیدتر از خود! نمایشگاه بین المللی دستاوردهای پژوهش و فناوری ایران یکی از بهترین جایگاه های تبلیغاتی و همچنین یکی از درجه یک ترین بسترهای ایجاد کننده فرصت برای شرکت کنندگان داخلی و خارجی خود می باشد؛ تا بتوانند با در پیش گرفتن سیاست کاری مطلوب و همچنین جلب نظر سرایه گذاران بر روی پروژه های ابداعی خود، فرصتی برای نامدار برند و شرکت و موسسه خود پیدا نمایند. فارغ از همه این ها، هجدهمین دوره از برگزاری نمایشگاه بین المللی دستاوردهای پژوهش و فناوری کشور با یک سری برنامه ها و امکانات جانبی همچون کارگاه های آموزشی مختلف همراه شد تا میزان رضایت عموم مخاطبان و بازدید کنندگان این دوره نسبت به ادوار پیشین برگزاری آن، کمی بالا تر برود.


ادامه مطلب... با گذشت یک هفته از آغاز ثبت نام تعداد ۱۳۳ ناشر و نمایندگی نشر برای حضور در سی ‎امین نمایشگاه کتاب تهران پیش ثبت نام د. میزان بودجه سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران امروز در جلسه شورای سیاستگذاری به تصویب رسید. معشوقه و کتاب دو بهانه و دو انگیزه زنده‌ماندنم هستند. بدون این دو خواهم مُرد. در نمایشگاه هر ساله‌کتاب با یک چشم دنبال کتاب و با چشم دیگر دنبال معشوقه‌ام هستم که شاید بعد از سال‌ها دوری و فاصله به طور تصادفی در آن شلوغی و در میان انبوه جمعیت او را ببینم. اگر فقط یک‌با. معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری شیراز با اشاره به هفته کتاب و کتابخوانی گفت: در این هفته نمایشگاه ویژه عرضه کتاب همراه با معاوضه کتاب و ید کاغذ باطله در فرهنگسرای کتاب ب ا شده است. ادامه خبر در: http://www.paperandwood.com/fa/newsitem/?nid=5856 عرضه آثار اینجانب در نمایشگاه کتاب تهران: سالن عمومی a3، راهرو 5، غرفه 1، انتشارات شهید کاظمی شنبه:22/8/1395 به مناسبت هفته کتاب ب ایی نمایشگاه کتاب ، کلاس قصه گویی،وکاردستی وفعالیت فرهنگی دیگر باحضور اعضای فعال کتابخانه حسین(ع) به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی اسان شمالی، مسئول کتابخانه حسین(ع) بیان کرد: به مناسبت فرارسیدن هفته کتاب ،نمایشگاه کتاب باموضو. به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی جلسه ای مورخ 95/8/16 در محل فرمانداری تشکیل شد حاضرین جلسه : بخشدار بخش کلباد، شهردار محترم ، رئیس کتابخانه عمومی ،رئیس سازمان تبلیغات ، رئیس ادراه فرهنگ و ارشاد ، معاونت آموزش و پرورش کارشناس اداره اوقاف ، جهاد سازندگی ، رئیس اداره ورزش و جوانان ،.
از بین یدهای امسالم از نمایشگاه کتاب ، این سه کتاب به موسیقی تعلق دارد . هر سه کتاب به پیشنهاد عیسی یداری شدند. کتاب گوشه از ارشد طهماسبی از جدیدترین های نشر ماهور است و فرهنگ نامه ی نواهای ایرانی است . قیمتش ۱۹۰ هزار تومان بود که با تخفیف نمایشگاه ۱۵۰ هزار تومان عرضه میشد. چشم انداز موسیقی ایران از ساسان سپنتا و جلد اول کتاب سرایش از حسین مهرانی که به مبانی نظری موسیقی می پردازد.
مترصد زمانی برای مطالعه اشان هستم
یا نویسنده ی کت ، یا خواننده ی کتاب و یا ناشر کتاب و واسطه ی بین خواننده و نویسنده. واسطه کارش معلوم است. دلال است. می خواهد به نویسنده کمترین پول را بدهد و از خواننده بیشترین پول را بگیرد. باید از هر فرصتی برای فروش استفاده کند. پس چیزی به اسم نمایشگاه کتاب تهران برای این واسطه ی. به مناسبت فرا رسیدن سالروز ت حضرت مهدی (عج)، نمایشگاهی با عنوان "نمایشگاه کتاب مهدویت" در کتابخانه برگزار گردید. در این نمایشگاه کتابهایی از قبیل: خصایص المهدی، سیمای جهان در عصر زمان(ع)، عصر(ع)،از اینجا تا ت کریمه،نشانه های ظهور او،چگونگی ملاقات با زمان(ع)، و...... در معرض دید علا. در حاشیه نمایشگاه کتاب امسال/ بخش آ

در جای جای بیرون شبستان مصلی، غرفه های امانت داری وجود داشت که سال های قبل ندیده بودم و برای امثال من نعمت بزرگی بود. خدمات رفاهی و غرفه های فروش خوراکی و تنقلات نیز خوب بود.

در انتهای شبستان نیز چندین غرفه را به استارتاپ های جدید حوزه . ده کتاب شعری که ( فارغ از تازه های نمایشگاه کتاب ) جسارت کرده و به همه گرامیان پیشنهاد می دهم حق‎السکوت سروده محمدمهدی سیار نشر: فصل پنجم آتش‎گردان سروده امید مهدی‎نژاد نشر: سپیده باوران انگیزه نی ون‎کشی و جشن انقلاب شیلی سروده پابلو‎نرودا نشر: چشمه سفر ‎بمباران سروده علی‎. پنجاه و چهارمین دوره نمایشگاه کتاب بلونیا امروز (۱۴ فروردین) با حضور ایران افتتاح می شود. پیش از ظهر امروز نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب یزد با حضور معاون ارشاد گشایش یافت. ایبنا - نمایشگاه کلیله و دمنه در کوشک احمدشاهی گشایش یافت ایبنا - نمایشگاه کلیله و دمنه در کوشک احمدشاهی گشایش یافت تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۴ مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران، همزمان با برگزاری جشنواره بین المللی نقالان کوچک، نمایشگاهی با موضوع کلیله و دمنه.فعالیت
حضور باشکوه دانش آموزان به همراه اولیاء در
آغاز مسابقات قرآن، عترت و در مرحله آموزشگاهی
مرجع شناسی و دیدار با علمای دینی
برگزاری نمایشگاه های موضوعی فعالیت ها
برگزاری محافل استماع تلاوت قرآن کریم در مدارس و.
ب ایی نمایشگاه دفاع مقدس در حاشیه برگزاری صبحگاه بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس امروز شنبه مورخ 1/7/96 به روایت تصویر ...
ادامه مطلب... مدیرعامل مجموعه نمایشگاهی بین المللی شهر آفتاب گفت: نمایشگاه خودرو 26 تا 30بهمن ماه در مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب برگزار می شود. سید محمد سیدی در نشستی خبری با بیان اینکه پیش از برگزاری نمایشگاه خودرو، نمایشگاه های دیگری در تقویم مجموعه شهر آفتاب پیش بینی شده است گفت: این نمایش. به مناسبت هفته ی کتاب و کتابخوانی مرکز شماره سه بهبهان نمایشگاهی از سری کتابهای انتسارات کانون را به معرض نمایش گذاشت . همچنین در این هفته مرکز شماره سه بهبهان 18 جلد عنوان کتاب کودک را رو نمایی کرد. قابل به ذکر است بیش از پانصد جلد و صد و چهل عنوان کتاب به منظور امانت دهی به اعضا. امروزه مدیران دور ش و در پی گسترش فعالیت شرکت خود با شرکت در نمایشگاه های سالانه به این مهم پرداخته و با قرار گیری در فضای نمایشگاهی به ب و کار خود رونق می بخشند.
تمام مراحل غرفه سازی نمایشگاهی با کادر مجرب مشاوران انجام می پذیرد و این اطمینان را برای شرکت ها ایجاد می کند که هیچ گونه نگرانی در خصوص برگزاری نمایشگاه نخواهند داشت.
غرفه سازی نمایشگاهی یکی از بخش های اصلی هر نمایشگاه محسوب می شود. امروزه با برگزاری نمایشگاه های مختلف در سراسر کشور، اولین چیزی که نظر بیننده را برای ارائه محصول در نمایشگاه جلب می کند، غرفه نمایشگاهی هر شرکت می باشد.
مشاوران زبده با در نظر گرفتن نوع محصول خدمت متناسبی را برای معرفی محصول شما فراهم می کنند و فضای مفرحی را برای حضور در نمایشگاه برای شما فراهم می آورند. غرفه سازی نمایشگاهی از خدمات جدیدی است که می بایست برای ارتقاء کیفیت برگزاری نمایشگاه به روز باشد تا هم بازدیدکنندگان و هم غرفه داران با قرار گرفتن در فضای نمایشگاهی خسته و آزرده خاطر نگردند.
ساخت غرفه سازی نمایشگاهی با پیچیدگی هایی همراه است که مشاوران خبره در این زمینه را ار را به خوبی بلد هستند و از تمام تجربه و ایده خود برای محقق شدن این امر بهره می گیرند.
طراحی غرفه سازی نمایشگاهی از اهم موارد در ساخت غرفه است. استفاده از المان های زیبایی شناسی، رنگ بندی متنوع و متریال با کیفیت از ویژگی طراحی یک غرفه خوب است. هرچند تعداد روزهای نمایشگاه کوتاه است اما مدت زمانی که در این فضا سپری می شود زیاد بوده و حضور در نمایشگاه نباید برای بینندگان و غرفه داران خسته کننده شود.
قیمت غرفه سازی نمایشگاهی با توجه به میزان فضای غرفه و طراحی داخلی آن متفاوت است، اما برای حصول نتیجه بهتر قیمت مناسبی ارائه شده است تا همه شرکت ها اعم از شرکت های به نام و شرکت هایی که در پی گسترش فعالیت خود هستند بتوانند از این خدمات منحصر به فرد استفاده کنند.

پیش گفتار:

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و صنایع وابستهایران در تاریخ 13 آذر سال 1396 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار کرد و در تاریخ 16 همان ماه نیز به کار خود پایان داد. در این نمایشگاه که هدف از آن انتقال مفاهیم پرورشی و باروری دام و طیور و همچنین سایر صنایع وابسته به آن بود؛ ما شاهد فعالیت ها و همکاری های متعددی میان شرکت کنندگان داخلی با خارجی بودیم و خوشبختانه توانستیم در شانزدهمین دوره از این سری نمایشگاه های بین المللی به دستاوردهای مهم و حائز اهمیتی در زمینه دام و طیور داست پیدا نماییم. از نکات برجسته و کلیدی این دوره از نمایشگاه دام، طیور و صنایع وابسته باید به حضور پر رنگ تولید کنندگان، متخصصان و وارد کنندگان و همچنین تلاش برای ایجاد راه های ارتباطی مطلوب با مصرف کنندگان اشاره کرد و اظهار داشت که این نمایشگاه بین المللی از جمله نمایشگاه های کم حاشیه و سودمند برای صنعت دام و طیور و غیره به حساب می آید که البته در این میان نباید از زحمات شرکت نمایشگاهی میلاد مبتکر شرق که در ادامه بیشتر در خصوص آن صحبت خواهیم نمود نیز غافل شویم و باید از آن ها کمال تشکر و قدردانی را به پاس ده دوره برگزاری منظم نمایشگاه دام، طیور و صنایع وابسته داشته باشیم. ادامه مطلب... رییس شورای شهر تهران گفت: با توجه به اینکه این نمایشگاه جز نمایشگاه های پر بازدید به شمار می رود اما مشاهده کردیم که برگزاری این نمایشگاه در شهر آفتاب موفقیت آمیز بود . دو ماه مانده به آغاز فعالیت سی امین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، شهر آفتاب آرام آرام مهیای دومین میزبانی خود از بزرگترین رویداد فرهنگی سال می شود. به مناسبت حلول عید ولایت و ت ، نمایشگاه کت با عنوان «فقط حیدر المومنین است» در کتابخانه ی باقریه برگزار شد، با این هدف که ب ایی این نمایشگاه های مناسبتی، بتواند گام مثبتی باشد در راه ترویج مطالعه و خواندن بیشتر. در این نمایشگاه، منتخبی از کتاب های موجود در کتابخانه ی باقریه با . ۲۸ بهمن رونمایی کتاب چشم های خیس باران اثر رضا غریبی رونمایی از کتاب چشم های خیس باران اثر رضا غریبی در نمایشگاه بزرگ کتاب بهارستان. این رونمایی همزمان با افتتاح نمایشگاه بزرگ و با حضور فرماندار شهرستان، بخشداران ، شهرداران، تمامی روسای ادارات شهرستان بهارستان و احاد مردم و . با فرا رسیدن ایام ماه محرم و سوگواری عزاداران حسینی، نمایشگاه کت با موضوع محرم در کتابخانه عمومی خواجه محمد خوشنام دایر گردید. یعقوب کامرانی مسئول کتابخانه گفت: به مناسبت ماه محرم و ایام سوگواری عزاداران حسینی، نمایشگاه کت با همین موضوع در کتابخانه عمومی خواجه محمد خوشنام د.

این نمایشگاه که به عنوان بزرگترین رویداد ایران در زمینه بورس، بانک و بیمه که سالانه با حضور جمع کثیری از شرکتهای توانمند داخلی و خارجی در زمینه بورس، بانک و بیمه ب ا می گردد، فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکتهای فعال، دستاوردها و خدمات خود را در معرض بازدید دست اندرکاران و متخصصان این عرصه قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این عرصه، فعالیتها و نوآوری های آتی خود را معرفی نمایند.
لذا به اطلاع کـلیه علاقمندان و فعالان در این حـوزه مهم و کلیدی می رساند یازدهمین دوره این نمایشگاه بین المللی در فروردین ماه 1397 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد.
در این راستا ستاد برگزاری قصد دارد با رویکردی متفاوت خدمات ویژه ای را جهت هرچه بهتر معرفی شرکت کنندگان در این نمایشگاه ارائه نماید.
با این امید که برگزاری این رویداد بزرگ بـا مشارکت کلیه دست انـدرکـاران، گـامی رو به جلو در راسـتای اعتلاء و انعکاس هر چه بیشتر توانمندیهای شرکت های حاضر در داخل و حوزه بین الملل باشند.

این نمایشگاه که به عنوان بزرگترین رویداد ایران در زمینه بورس، بانک و بیمه که سالانه با حضور جمع کثیری از شرکتهای توانمند داخلی و خارجی در زمینه بورس، بانک و بیمه ب ا می گردد، فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکتهای فعال، دستاوردها و خدمات خود را در معرض بازدید دست اندرکاران و متخصصان این عرصه قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این عرصه، فعالیتها و نوآوری های آتی خود را معرفی نمایند.
لذا به اطلاع کـلیه علاقمندان و فعالان در این حـوزه مهم و کلیدی می رساند یازدهمین دوره این نمایشگاه بین المللی در فروردین ماه 1397 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد.
در این راستا ستاد برگزاری قصد دارد با رویکردی متفاوت خدمات ویژه ای را جهت هرچه بهتر معرفی شرکت کنندگان در این نمایشگاه ارائه نماید.
با این امید که برگزاری این رویداد بزرگ بـا مشارکت کلیه دست انـدرکـاران، گـامی رو به جلو در راسـتای اعتلاء و انعکاس هر چه بیشتر توانمندیهای شرکت های حاضر در داخل و حوزه بین الملل باشند.