آ ین خبرهای مرتبط با مدیریت ی - اخبار روز


پاو وینت هدفگذاری در مدیریت استراتژیک

برای توضیحات بیشتر و کلیک کنید

پاو وینت هدفگذاری در مدیریت استراتژیکپاو وینت هدفگذاری در مدیریت استراتژیک دسته: مدیریت


بازدید: 15 بار


فرمت فایل: ppt


حجم فایل: 1898 کیلوبایت


تعداد صفحات فایل: 29


عنوان: پاو وینت هدفگذاری در مدیریت استراتژیک
فرمت: پاو وینت ( قابل ویرایش )
تعداد اسلاید: 29 اسلاید
دسته: مدیریت (ویژه ارائه کلاسی درسهای مدیریت استراتژیک- مدیریت استراتژیک پیشرفته)
این فایل شامل پاو وینتی با عنوان " هدفگذاری در مدیریت استراتژیک" در حجم 29 اسلاید می باشد که می تواند جهت ارائه در کلاس (به عنوان سمینار یا کنفرانس) درسهای مدیریت استراتژیک- مدیریت استراتژیک پیشرفته رشته های مجموعه مدیریت مورد استفاده قرار گیرد. بخشهای عمده این فایل شامل موارد زیر است:
انواع هدف
فرآیند هدفگذاری
ویژگیهای هدفگذاری خوب
محاسن و مزایای هدفگذاری
چگونگی هدفگذاری و رسیدن به آن
هفت نکته درباره هدفگذاری و برنامه ریزی
ماهیت هدفهای سازمانی
مدیریت بر مبنای هدف
مراحل مدیریت بر مبنای هدف
عوامل مهم در اجرای مدیریت بر مبنای هدف و نتیجه در کل سازمان
چگونگی ارائه مدیریت بر مبنای هدف و نتیجه در سازمان
مدیریت غیر مبتنی بر هدف
پاو وینت تهیه شده کامل و قابل ویرایش بوده و به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است.

قیمت : 7,900 تومان
پرداخت و

بلافاصله پس از پرداخت ، لینک به شما نمایش داده می شود و همچنین یک نسخه نیز برای شما ایمیل می شود .


کلمات کلیدی : پاو وینت هدفگذاری در مدیریت استراتژیک , پاو وینت هدفگذاری در مدیریت استراتژیک , انواع هدف، فرآیند هدفگذاری , ویژگیهای هدفگذاری خوب , چگونگی هدفگذاری و رسیدن به آن , ماهیت هدفهای سازمانی، مدیریت بر مبنای هدف , مراحل مدیریت بر مبنای هدف , مدیریت غیر مبتنی بر هدفتحقیق مرد و زن و مدیریت خانواده
تحقیق-مرد-و-زن-و-مدیریت-خانواده تحقیق با موضوع مرد و زن و مدیریت خانواده، در قالب word و در 14 صفحه، قابل ویرایش. بخشی از متن تحقیق: خانواده، عشق، استواری: خانواده و ضرورت وجود مدیر: خانواده اولین واحد اجتماعی است که با پیوند زن و مرد تشکیل می شود و با تولد فرزندان فایل

این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد.
مقاله روانشناسی مدیریت
فایل وردلینک :


مقاله روانشناسی مدیریت
مقاله روانشناسی مدیریت
رشته مدیریت تی از زیرمجموعه های کنکور ریاضی در انتخاب رشته کنکور سراسری است . طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ، پذیرش در رشته مدیریت تی در های تی روزانه ، نوبت دوم ( شبانه ) ، غیرانتفاعی و پیام نور صورت می گیرد . البته در رشته مدیریت تی آزاد ی هم پذیرش دانشجو دارد . د. جانشین سازمان اطلاعات گفت: فضاسازی برخی رسانه های ضد انقلاب و وابسته به سرویس های جاسوسی بیگانه علیه سازمان اطلاعات پاسداران، ناشی از مقابله قاطع این سازمان با عناصر نفوذی و حلقه های اصلی مفاسد اقتصادی است.  ،  حسین نجات جانشین سازمان اطلاعات پاسداران در حاشیه بازدید از. پروژه روش تحقیق مدیریت 24 ص پروژه روش تحقیق مدیریت 24 ص لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 36 فصل اول اه پژوهش 1رزی ی افراد ( مدیریت ) انسانگرا – کارگرا با استفاده از نظریه فیدلر را در مدارس ابتدائی ، راهنمائی و متوسطه در رابطه با مدیران و کارکنا. یزد- ایرنا- خبرهای کوتاه از استان یزد ادامه: خبرهای کوتاه از استان یزد دبیرخانه کامپیوتر اقدام به ایجاد کارگروه هایی جهت دروس و سرفصلهای مهم آموزشی نموده است و در این راستا یک گروه و تالار برای هریک از دروس ایجاد نموده است .کارگروه (شبکه های سیمی wired network) جهت استان کرمان در نظر گرفته شده است همکاران استان کرمان حتما در گروه و کانال شبکه های سیمی عض. کارآموزی بازرسی فنی خطوط لوله شرکت نفت فلات قاره ایران و بازرسی مرتبط با تأسیسات شرکت نفت 55 ص

کارآموزی بازرسی فنی خطوط لوله شرکت نفت فلات قاره ایران و بازرسی مرتبط با تأسیسات شرکت نفت 55 ص لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 56 مرکز آموزش ع.
جادوگر درباره وضعیت این روزهای مدیریت پرسپولیس اظهار نظر می کند. ادامه مطلب...
رشته مدیریت صنعتی جزو رشته های امتحانی گروه علوم انسانی است . با توجه به دفترچه ثبت نام آزمون ی 97 ، تمامی داوطلبانی که از تمامی رشته ها در مقطع کارشناسی ارشد فارغ حصیل شدند ، می توانند در این کدرشته امتحانی شرکت کنند . رشته مدیریت صنعتی در سال 96 در دوره های روزانه ، نوبت دوم ، پ.

انجام پایان نامه مدیریت را به چه ی بسپاریم؟
پایان نامه مدیریت را چگونه تهیه کنیم؟
آیا میدانستید رشته مدیریت گرایشهای بسیار زیادی دارد؟یکی از گرایشهای رشته مدیریت بازرگانی گرایش بازاری است. گرایش بازاری همیشه از گرایشهای سخت بوده که انجام پایان نامه آن نیز به همان اندازه دشوار است.برای انجام پایان نامه مدیریت باید به شرکتهایی مراجعه نمود که بتوانند برای تمامی گرایشهای آن پایان نامه تهیه نمایند تا شما با هر گرایشی بتوانید کار خود را به آنها بسپارید. رشته مدیریت بازرگانی نیز از جمله رشته هایی است که متقاضیان زیادی دارد لذا انجام پایان نامه آن نیز به وفور روزانه انجام می شود.مدیریت رشته ای است که شاخه های زیادی دارد. برای مثال می توان به مدیریت بازرگانی، مدیریت صنعتی، مدیرتی مالی، مدیریت تی و ... اشاره کرد.پایان نامه مدیریت همانند رشته های دیگر نیاز به پروپوزال دارد. مطمئناً تا به حال این واژه را شنیده اید.پروپوزال باید قبل از ارائه پایان نامه اصلی انجام شود. پروپوزال به معنای معرفی عنوانپایان نامه، توضیح آن، هدف از انتخاب موضوع و در کل بررسی موضوع پایان نامه است.پروپوزال در همه رشته ها اساسی و لازم است. در مورد مدیریت نیز قبل از شروع به انجام آن باید یک پروپوزال تهیه کرد.پایان نامه مدیریت نیز همانند پایان نامه حسابداری با ارقام نیز سر و کار دارد لذا دقت بالایی را می طلبد. البته همانطور که در بالا ذکر شد انجام پایان نامه مدیریت نیز بسته به گرایش اصلی آن متفاوت است.
گرایش بازاری از گرایشهای مهم در رشته مدیریت است که بسیار هم پرکاربرد است.اگر دقت کرده باشید بیشتر شرکتها برای فروش محصولات خود به صورت اصولی به دنبال افراد حرفه ای در بازاری هستند لذا برای انجام پایان نامه خود از شرکتهای معتبر کمک بگیرید تا به هنگام استخدام بتوانید از طریق ارائه پایان نامه حرفی برای گفتن داشته باشید و در بازار کار خود موفق شوید.
انجام پایان نامه مدیریت
سفارش پایان نامه مدیریت
گرایش پایان نامه مدیریت
پایان نامه مدیریت یکی از رشته هایی است که متقاضیان زیادی دارد. ی مدیریت در پایان نیاز به پایان نامه مدیریت دارد. البته گرایشهای ی مدیریت شامل مدیریت آموزشی، فناوری اطلاعات، بازرگانی، مالی و... می شود که هرکدام پایان نامه مربوط به خود را دارد.
انجام پایان نامه مدیریت بسیار دشوار است زیرا باید در ابتدا موضوعی انتخاب شود که منحصربه فرد و تکراری بوده و سپس پروپوزال آن تهیه شود و سپس پایان نامه آن انجام گردد.از آنجایی که اکثر افرادی که در رشته مدیریت دانشجو هستند تغییر رشته داده اند لذا انجام پایان نامه برایشان بسیار دشوار است.پایان نامه ی به دلیل اینکه مقطع بالایی است بسیار حساس است باید به بهترین نحو انجام شود. پایان نامه مدیریت را دانشجویان می توانند به صورت کامل و جامع در موضوعات جذاب و عالی دریافت نمایند و ارائه کنند.قیمت پایان نامه مدیریت توسط شرکتهای انجام پایان نامه متفاوت است و همه به دنیال پایین ترین قیمت و بالاترین کیفیت است.البته کیفیت انجام پایان نامه مدیریت بسیار مهم است و باید به صورت حرفه ای و عالی انجام شود.دانشجویان رشته مدیریت در سازمانها و شرکتها مشغول به کار می شوند. البته نوع گرایش هم بسیار مهم است و تاثیر زیادی در کار دارد. اما نکته ای که بسیار مهم است این است که در همه گرایشهای رشته مدیریت نیاز به ارائه پایان نامه است.
برای انجام پایان نامه مدیریت معمولاً نیاز زیادی به زمان است و اختصاص دادن این زمان برای پایان نامه بسیار دشوار است لذا انجام پایان نامه معمولاً به شرکتها واگذار می شود.یکی دیگر از دلایلی که دانشجویان انجام پایان نامه را به شرکتها واگذار می کنند کیفیت بالای پایان نامه است.کیفیت پایان نامه مخصوصاً پایان نامه مدیریت بسیار مهم است زیرا نمره پایان نامه در هنگام استخدام برای اداره ها مهم تلقی می شود.
سفارش پایان نامه مدیریت
انجام پایان نامه مدیریت قایل توجه مشاغل مرتبط با خدمات ساختمانی و شرکت هایی که کالاهای مرتبط با ساختمان از قبیل : دیوار پوش و کف پوش ، تاسیسات ساختمانی ، سیستم های امنیتی ، آهن آلات ، انواع درو پنجره ، مصالح ، ک نت ، انواع سنک و سرامیک و ...... عرضه میکنند: وقت و هزینه خود را در بازری حضوری ساختمان هدر ندهی.


رشته مدیریت بازرگانی از زیرمجموعه های کنکور تجربی در انتخاب رشته کنکور سراسری است . طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ، پذیرش در رشته مدیریت بازرگانی در های تیروزانه ، نوبت دوم ( شبانه ) ، پیام نور ، غیرانتفاعی و مجازی غیرانتفاعی صورت می گیرد . البته در رشته مدیریت باز.


دسته بندی
بیمه


فرمت فایل
ppt


تعداد صفحات
27


حجم فایل
1.376 مگا بایتپس از پرداخت، لینک فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و
عنوان: پاو وینت انواع ریسک در جامعه
دسته: مدیریت بیمه- حسابداری- مدیریت مالی- مجموعه مدیریت
فرمت: پاو وینت<. نقش فرهنگ و مدیریت جهادی در خود کفایی محصولات کشاورزی مظاهر محمدی کارشناس ارشد مدیریت ضرورت طرح موضوع « قُلْ ِانَّما اعظمِکم بوحده ِان َّ تقوموالله ِمشی و فُرادی» به حول و قوه الهی اینجانب بعنوان نویسنده این نوشته پیش روبه جهت اینکه توفیق داشتم در نهاد مقدس جهاد سازندگی وار. پاو وینت بررسی مدیریت استرس
1396-05-28 توسط shima دسته دسته بندی نشده
درود بازدید کننده گرامی به صفحه فایل با عنوان پاو وینت بررسی مدیریت استرس خوش آمدید . هدف ما ارائه با کیفیت ترین فایل ها با بالاترین سرعت برای شما عزیزان است. پژوهشگر گرامی ، برای فایل پاو وینت بررسی مدیریت استرس.


خلاصه ی کتاب مبانی مدیریت بازرگانی زین العابدین رحمانی - بخش دوم

مخصوص دانشجویان رشته مدیریت بازرگانی 1235003دسته بندی
مدیریت


بازدید ها
4


فرمت فایل
pdf


حجم فایل
1168 کیلو بایت


تعداد صفحات فایل
64
 خلاصه ی کتاب مبانی مدیریت بازرگانی زین العابدین رحمانی - بخش دوم گزارش تخلف برای خلاصه ی کتاب مبانی مدیریت بازرگانی زین العابدین رحمانی - بخش دومخلاصه ی کتاب مبانی مدیریت بازرگانی زین العابدین رحمانی - بخش دوم


فروشنده فایل
کد کاربری 712
تمام فایل ها

کاربر
خلاصه ی کتاب مبانی مدیریت بازرگانی (فصول 7 الی 12 ) تالیف زین العابدین رحمانی از انتشارات پیام نور در قالب فایل pdf و در حجم 64 صفحه ، مناسب برای دانشجویان رشته مدیریت بازرگانی با کد رشته 1235003
محتویات محصول :
نکات مهم و کلیدی فصول 7 الی 12 در قالب فایل pdf


پاو وینت برنامه ریزی و مدیریت راهبردی(فصل ششم کتاب مبانی سازمان و مدیریت رضائیان)
به صفحه فایل پاو وینت برنامه ریزی و مدیریت راهبردی(فصل ششم کتاب مبانی سازمان و مدیریت رضائیان) خوش آمدید. به منظور مشاهده توضیحات بیشتر و روی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
توضیحات بیشتر

پرسشنامه عوامل موثر بر بکارگیری مدیریت دانش
پرسشنامه-عوامل-موثر-بر-بکارگیری-مدیریت-دانش پرسشنامه عوامل موثر بر بکارگیری مدیریت دانش، در قالب word و در 3 صفحه، قابل ویرایش. توضیحات: پرسشنامه مدیریت دانش را هونگ و همکاران (2005) ابداع نموده و مقیمی و رمضان آن را ترجمه کرده اند. این پرسشنامه که از پرسشنامه های استاندارد فایلبررسی رابطه بین مدیریت استعداد و رضایت شغلی
بررسی-رابطه-بین-مدیریت-استعداد-و-رضایت-شغلیخلاصه مقاله:نیروی انسانی متخصص و با انگیزه، مهم ترین سرمایه هر سازمانی راتشکیل می دهد. در واقع مدیریت استعداد تلاش دارد برای حل مسایل آینده سازمان با به کارگیری افراد شایسته در پست های مناسب دستی به اه سازمان را تضمین می کنند. مدیریت استعداد عبارت است از یک سری فعالیتهای یکپارچه به منظور جذب،  فایل


رشته مدیریت بازرگانی جزو رشته های امتحانی گروه علوم انسانی است . با توجه به دفترچه ثبت نام آزمون ی 97 ، تمامی داوطلبانی که از تمامی رشته ها در مقطع کارشناسی ارشد فارغ حصیل شدند ، می توانند در این کدرشته امتحانی شرکت کنند . رشته مدیریت بازرگانی در سال 96 در دوره های روزانه ، نوبت .


پاو وینت-مدیریت تحقیق و عملکرد و روابط انسانی در سازمان

این پاو وینت در مورد مدیریت تحقیق و عملکرد و روابط انسانی در سازمان در 313 اسلاید می باشددسته بندی
روانشناسی و روانپزشکی


بازدید ها
112


فرمت فایل
pptx


حجم فایل
1402 کیلو بایت


تعداد صفحات فایل
313
 پاو وینت-مدیریت تحقیق و عملکرد و روابط انسانی در سازمان گزارش تخلف برای پاو وینت-مدیریت تحقیق و عملکرد و روابط انسانی در سازمانپاو وینت-مدیریت تحقیق و عملکرد و روابط انسانی در سازمان
ادامه مطلب...

 مقاله تئوری مدیریت ی از دیدگاه علی

مقاله تئوری مدیریت ی از دیدگاه علی
دسته :
مدیریت
فرمت/ورد تعداد صفحات 33

قیمت : 2000 تومان
[توضیحات بیشتر ]

مقاله تئوری مدیریت ی از دیدگاه علی


کارشناس هواشناسی با اشاره به پیش بینی ورود سامانه بارشی به کشور گفت:به منظور آمادگی هرچه بهتر ،هشدارهای لازم به تمامی دستگاه های مرتبط ارسال شده است. آمادگی دستگاه های مرتبط برای موج جدید بارش در کشوربه گزارش خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، وظیفه کارشناس هواشناسی در برنامه گفتگوی 18:30 شبکه خبر در خصوص ورود سامانه بارشی جدید به کشور گفت:سامانه فعلی گرمتر از سامانه قبلی است و شمال غرب تا جنوب غرب کشور در مجموع 20 استان را درگیر خواهد کرد.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] پاسخنامه تشریحی سوالات تئوری های مدیریت پیشرفته رشته مدیریت بازرگانی آزمون فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور( اردیبهشت ماه سال 90 ) + ذکر منبع+ شم
به صفحه فایل پاسخنامه تشریحی سوالات تئوری های مدیریت پیشرفته رشته مدیریت بازرگانی آزمون فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور( اردیبهشت ماه. سخنگوی کاخ سفید می گوید ت می خواهد همه توافقات تجاری و مرتبط با تجارت این کشور با دیگر کشورها را بررسی کند و در صورت نیاز، مفاد آنها را تغییر دهد. فهرست مطالب: نقشه اتوکدی تاریخ ایجاد 22/09/2016 12:00:00 ق.ظ تعدادبرگ: dwg قیمت: 2000 تومان تعدادمشاهده 0 نام محصول: نقشه اتوکدی کلمات کلیدی مرتبط: نام محصول: نقشه اتوکدی , مقالات مرتبط در این دسته
رشته مدیریت قرارداد های بین المللی نفت و گاز جزو رشته های امتحانی گروه علوم انسانی است . با توجه به دفترچه ثبت نام آزمون ی 97 ، تمامی داوطلبانی که از رشته های مدیریت (تمامی گرایشها) ، حقوق نفت و گاز، اقتصاد نفت و گاز ، حقوق (تمامی گرایشها) ، اقتصاد (تمامی گرایشها) در مقطع کارشناس.

 ترجمه مقاله نوآوری در مدیریت بازار با بکارگیری هوش ب و کار

ترجمه مقاله نوآوری در مدیریت بازار با بکارگیری هوش ب و کار
دسته :
مدیریت
فرمت/ورد تعداد صفحات ترجمه شده12

قیمت : 8000 تومان
[توضیحات بیشتر ]

ترجمه مقاله نوآوری در مدیریت بازار با بکارگیری هوش ب و کار


پاو وینت-(اسلاید)-مدیریت-مداخلات
پاو وینت (اسلاید) مدیریت مداخلات
فرمت فایل ی: .zip
فرمت فایل اصلی: ppt
تعداد صفحات: 27
حجم فایل: 513 کیلوبایت
قیمت: 7900 تومان

توضیحات:
پاو وینت ارائه کلاسی با موضوع "مدیریت مداخلات"، در حجم 27 اسلاید همراه با توضیحات کامل.
این فایل شامل پاو وینتی با عنوان " مدیریت مداخلات" می باشد که در حجم 27 اسلاید همراه با توضیحات کامل تهیه شده و می تواند به عنوان ارائه کلاسی رشته مدیریت مورد استفاده قرار گیرد.بخشی از متن:

از عوامل کلیدی مداخله مناسب، ماهیت مشکل یا فرصتی است که مداخله ،قصد پرداختن به آنرا دارد.ماهیت مشکل یا فرصت مورد نظر زیربنای تدوین برنامة تحول می باشد و نشان می دهد که به منظور اصلاح وضعیت فعلی سازمان چه موضوعاتی را باید مورد توجه قرار داد ...
بخشهای عمده این فایل :

عواملی که جهت انتخاب نوع مداخله باید بدان توجه نمود
معیارهای طبقه بندی مداخلات و انواع آن
عوامل مؤثر بر مداخلات
انواع مداخلات( کامینگز و اورلی )
مداخلات مربوط به فرآیندهای انسانی
گروههای آموزشی یا گروههای t
مشاوره فرآیندی
مداخلات شخص ثالث
کوچک سازی
ی مجدد
تیم سازی
جلسات رویارویی
مداخلات ساختاری و فنی
مداخله در روابط بین گروهها
مداخله گروه بزرگ
مداخلات شبکه ای
طراحی ساختار
انواع مداخلات
مداخله ازطریق ایجاد ساختارهای موازی(parallel) :
مداخلات مدیریت مشارکتی
مداخلات ی
مداخلات انگیزشی
مداخلات اجتماعی – فنی
برنامه ریزی سیستمهای باز
تغییر استراتژیک یکپارچه
بهبود بین سازمانی
مداخلات مرتبط با مدیریت منابع انسانی
برنامه ریزی و توسعه مسیر شغلی
مدیریت تنوع نیروی کار
رفاه کارکنان
نتیجه گیری

پاو وینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن کلیه موارد نگارشی و املایی رعایت گردیده است.


 فایل
پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.

#filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} تحقیق درباره فرآیند تدوین، نوآوریها و چارچوب کلی لایحه اصلاح قانون تجارت لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرا. پاسخنامه تشریحی سوالات مدیریت رفتارسازمانی پیشرفته مدیریت بازرگانی در آزمون فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور(آذر سال 91) + منبع طرح سوال به همراه شماره
به صفحه فایل پاسخنامه تشریحی سوالات مدیریت رفتارسازمانی پیشرفته مدیریت بازرگانی در آزمون فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور(آذر . کلیپ تاریخ ایجاد 08/07/2015 12:00:00 ق.ظ تعدادبرگ: قیمت: 14000 تومان تعدادمشاهده 0 کلیپ 10 دقیقه و با حجم 18.031 کیلوبایت می باشد کلمات کلیدی مرتبط: کلیپ 10 دقیقه و با حجم 18.031 کیلوبایت می باشد, مقالات مرتبط در این دسته مقاله ترجمه شده: همیاری برای ایجاد نوآوری: تاثیرات بر مدیریت دانش مشتری و عملکرد

کلید واژه ها: مدیریت دانش مشتری، نوآوری مداری، همیاری مشتری، نتایج بازاری ، فرایند نوآوری
نام مجله: مجله تحقیقات ب و کار

سال انتشار: 2015 میلادی
چکیده
پژوهشگران مدیریت دانش مشتری را . پاو وینت مدیریت منابع انسانی (فصل دهم کتاب مبانی سازمان و مدیریت رضائیان)
به صفحه فایل پاو وینت مدیریت منابع انسانی (فصل دهم کتاب مبانی سازمان و مدیریت رضائیان) خوش آمدید. به منظور مشاهده توضیحات بیشتر و روی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
توضیحات بیشتر


رشته مدیریت مالی از زیرمجموعه های کنکور انسانی در انتخاب رشته کنکور سراسری است . طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ، پذیرش در رشته مدیریت مالی در های تی روزانه ، نوبت دوم ( شبانه ) ، غیرانتفاعی و مجازی غیرانتفاعی صورت می گیرد . البته در رشته مدیریت مالی آزاد ی هم پذیرش .
پاو وینت مدیریت تعارض سازمانی (اصول س رستی)


پاو وینت مدیریت تعارض سازمانی (اصول س رستی)
محقق گرامی، شما برای فایل پاو وینت مدیریت تعارض سازمانی (اصول س رستی) به این صفحه هدایت شده اید.
برای این فایل و مشاهده توضیحات کامل آن روی دکمه زیر کلیک کنید:

مشاهده توضیحات بیشتر و
خبرهای خوشی از "تانک کرار" در راه است/ خبر خوش وزارت دفاع از یک محصول هوایی جانشین دفاع گفت: در آینده نزدیک خبرهای خوبی از تانک کرار خواهیم داشت. وی افزود: البته غیر از تانک کرار، درباره یکی دو مورد دیگر هم در حوزه هوایی خبرهای خوبی خواهیم داشت.