آ ین خبرهای مرتبط با مدیریت ی - اخبار روز
رشته مدیریت امور گمرکی از زیرمجموعه های کنکور تجربی در انتخاب رشته کنکور سراسری است .طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ، پذیرش در رشته مدیریت امور گمرکی در های تی روزانه ، نوبت دوم ( شبانه ) و غیرانتفاعی صورت می گیرد . البته در رشته مدیریت امور گمرکی آزاد ی هم پذیرش دان. خبرهای کوتاه سامانه سهام_عد برای اعلام کد_شبا، همچنان باز است. دفترچه درمانی تامین_اجتماعی ک ن بالای ۲ سال باید ع دار باشد. مشمولان ایرانی مقیم خارج از کشور که بیش از 8 سال غیبت دارند، فقط تا پایان سال 96 حق تردد به کشور را خواهند داشت. iribnews_guilan کلیپ تاریخ ایجاد 08/07/2015 12:00:00 ق.ظ تعدادبرگ: قیمت: 14000 تومان تعدادمشاهده 0 کلیپ 10 دقیقه و با حجم 18.031 کیلوبایت می باشد کلمات کلیدی مرتبط: کلیپ 10 دقیقه و با حجم 18.031 کیلوبایت می باشد, مقالات مرتبط در این دسته تصویر مرتبط

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]


رشته مدیریت و بازرگانی دریایی از زیرمجموعه های کنکور ریاضی در انتخاب رشته کنکور سراسری است . طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ، پذیرش در رشته مدیریت و بازرگانی دریایی در های تی روزانه ، نوبت دوم ( شبانه ) و غیر انتفاعی صورت می گیرد . البته در رشته مدیریت و بازرگانی دری.
پاو وینت-مدیریت- تی-و- ی-تحول-در-مدیریت-تحول
پاو وینت مدیریت تی و ی تحول در مدیریت تحول
فرمت فایل ی: .zip
فرمت فایل اصلی: ppt
تعداد صفحات: 61
حجم فایل: 322 کیلوبایت
قیمت: 6000 تومان

پاو وینت با موضوع مدیریت تی و ی تحول در مدیریت تحول،
در قالب ppt و در 61 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

مدیریت تی و مسائل آن
مهارت های ی
دو عامل برتر در مهارت های ی
تئوری x و y مک گریگور
مبانی اختیار سازمانی و رفتار مورد انتظار
الگوهای ی
الگوهای ی مبتنی بر موقعیت
الگوی اقتضائی فیدلر
الگوی راه کار- هدف
الگوهای ی مراوده ای/ دگرگون سازی
وجه تمایز الگوی ی دگرگون ساز از ی مراوده ای از نظر b
ی فره و الهام بخش
توجه ویژه به هر انسان سازمانی
انگیختگی هوشمندانه
فرآیند ی مراوده ای
الگوهای / پیروی
مدیر در نقش کارآفرین


 فایل
پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.
رشته مدیریت امور بانکی از زیرمجموعه های کنکور ریاضی در انتخاب رشته کنکور سراسری است . طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ، پذیرش در رشته مدیریت امور بانکی در های تی غیرانتفاعی صورت می گیرد . البته در رشته مدیریت امور بانکی آزاد ی هم پذیرش دانشجو دارد . در این مقاله می خ.

الگوهای مشارکتی در مدیریت دانش
الگوهای-مشارکتی-در-مدیریت-دانشمقاله 13 صفحه ای الگوهای مشارکتی در مدیریت دانش در قالب پی دی اف. برای مشاهده فهرست و روی دریافت فایل کلیک کنید . فایل

اختصاصی از ژیکو تحقیق فرآیند تدوین، نوآوریها و چارچوب کلی لایحه اصلاح قانون تجارت 60 ص با و پر سرعت . لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 89   معاونت برنامه ریزی و امور اقتصادی فرآیند تدوین، نوآوری ها و چارچوب کلی لایحه اصلاح قانون تجارت ف.


گزارش کاراموزی شهرداری و مدیریت جامع شهری

گزارش کاراموزی شهرداری و مدیریت جامع شهری در 105صفحه ورد قابل ویرایشدسته بندی
گزارش کارآموزی


بازدید ها
51


فرمت فایل
doc


حجم فایل
113 کیلو بایت


تعداد صفحات فایل
105
 گزارش کاراموزی شهرداری و مدیریت جامع شهری گزارش تخلف برای گزارش کاراموزی شهرداری و مدیریت جامع شهریگزارش کاراموزی شهرداری و مدیریت جامع شهری


فروشنده فایل
کد کاربری 584
تمام فایل ها

کاربردستگیری عناصر مرتبط با اقدام تروریستی تهران/ چند خانه امن تروریست ها در شمال غرب کشور شناسایی و پا ازی شد

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] مقاله بررسی عوامل مرتبط با سلامت اجتماعی word دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است فایل ورد مقاله بررسی عوامل مرتبط با سلامت اجتماعی word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد و مراکز تی می باشد. این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانش. فرآیند طبق تعریف عبارت است از مجموعه ای از فعالیت های مرتبط و متعامل که دروندادها را به بروندادها تبدیل می کند. فرآیندگرایی در بیمارستان

تندرست نیوز: برای درک مفهوم فرآیندگرایی لازم است بازنگری در نگرش هایمان داشته باشیم.
فرآیند طبق تعریف عبارت است از مجموعه ای از فعالیت های مرتبط و متعامل که دروندادها را به بروندادها تبدیل می کند. دقت کنید که فرآیند یک فعالیت واحد منحصر به فرد نیست بلکه سلسله گام هایی است که متوالی برداشته می شوند تا محصولی تولید شود. دروندادهای یک فرآیند عموماً بروندادهای سایرفرآیندها هستند. فرآیندها در سازمان عموماً برنامه ریزی می شوند و تحت شرایط کنترل شده به اجرا در می آیند تا ارزش افزوده ایجاد شود. هر سازمانی برای عملکرد مؤثرتر باید تعدادی فرآیند مرتبط با هم و مؤثر برهم را تعیین و مدیریت نماید.
شناسایی و مدیریت فرآیندهای به کارگرفته شده در یک سازمان و به ویژه مدیریت تعامل میان این فرآیندها به شکل سیستماتیک رویکرد فرآیندی نامیده می شود. رویکرد فرآیندی، مدیریت افقی را در سازمان مطرح می نماید. مدیریت افقی در تضاد با ساختار عمودی و وظیفه گرای بیمارستان های فعلی کشور است لذا درک آن دشوار و پیاده سازی آن نیازمند عزم و تلاش جدی مدیران و تمامی کارکنان بیمارستان است.


تندرست نیوز-http://tandorostnews.ir/ ترجمه مقاله مدیریت استراتژیک خدمات در تجارت الکترونیک دسته : مدیریت فرمت/ورد تعداد صفحات ترجمه شده 8 قیمت : 5500 تومان [توضیحات بیشتر ] انجام پایان نامه ی صنایع گرایش مدیریت نوآوری و فنّاوری دانشجویان این رشته به منظور انجام پایان نامه خود بهتر است رویکرد مطالعه موردی محور داشته باشند. به عبارت بهتر این رشته تمرکز خاصی به شباهت و تفاوت بین مدیریت سنتی و مدیریت نوآورانه با استفاده از فناوری های جدید اشاره می ک. دیوالی یا جشنواره نور و روشنایی طی پنج روز توسط هندوها در سراسر هند اجرا می شود و قدمت آن به زمان های بسیار دور بازمی گردد. برای اجرای جشنواره دیوالی افراد منازل خود را تمیز و مرتب می کنند و می توان گفت دیوالی پیش درآمد سال نو است.

 اخبارگوناگون ,خبرهای گوناگون, جشن پر از رنگ و نور در هند اخبارگوناگون ,خبرهای گوناگون, جشن پر از رنگ و نور در هند اخبارگوناگون ,خبرهای گوناگون, جشن پر از رنگ و نور در هند اخبارگوناگون ,خبرهای گوناگون, جشن پر از رنگ و نور در هند اخبارگوناگون ,خبرهای گوناگون, جشن پر از رنگ و نور در هند اخبارگوناگون ,خبرهای گوناگون, جشن پر از رنگ و نور در هند اخبارگوناگون ,خبرهای گوناگون, جشن پر از رنگ و نور در هند اخبارگوناگون ,خبرهای گوناگون, جشن پر از رنگ و نور در هند اخبارگوناگون ,خبرهای گوناگون, جشن پر از رنگ و نور در هند اخبارگوناگون ,خبرهای گوناگون, جشن پر از رنگ و نور در هند اخبارگوناگون ,خبرهای گوناگون, جشن پر از رنگ و نور در هند اخبارگوناگون ,خبرهای گوناگون, جشن پر از رنگ و نور در هند اخبارگوناگون ,خبرهای گوناگون, جشن پر از رنگ و نور در هند دستورالعمل رفع ایرادات مرتبط با کیت گاز سوز sax500دستورالعمل رفع ایرادات مرتبط با کیت گاز سوز sax500دستورالعمل رفع ایرادات مرتبط با کیت گاز سوز sax500 سیستم های سوخت رسانی خودروهای دوگانه سوز از تنوع زیادی برخوردارند. لذا در صورت بروز عیب در یک سیستم نمیتوان با توجه به تجربیات و اطلاعات مشابه در سیستم دیگر اقدام به عیب ی و تعمیرات نمود. در همین راستا شرکت های خودروسازی و صاحبان فن به تناسب ارائه سیستم های جدید به ناوگان حمل و نقل، اقدام به تدوین و انتشار جزوات و اطلاعیه های آموزشی و تعمیراتی می نمایند. فایلی که قصد استفاده از آن را دارید اطلاعیه فنی عیب ی و تعمیراتی سیستم گاز سوز خودرو 405 با ecu بنزین نوع valeo s2000 و ecu گاز sax500 است که توسط شرکت ایران خودرو تدوین و در اختیار نمایندگیهای مجاز قرار گرفته است. محتویات فایل اخیر تقریبا تمامی مشکلات مربوط به این سیستم را پوشش می دهد و بصورت یک فایل pdf با حجم حدود 8mb در اختیار شما قرار می گیرد
دریافت فایل
دستورالعمل رفع ایرادات مرتبط با کیت گاز سوز sax500

هتل اسپانیس از دارندگان سوابق کاری در هتل و دارندگان دیپلم، کاردانی و کارشناسی جهت توسعه منابع انسانی برای مشاغل ذیل در تهران دعوت به همکاری می نماید : شغل شرایط و سابقه کار تسلط به زبان کارمند بازاری و فروش سابقه کار مرتبط انگلیسی میزبان تالار و رستوران خانم و آقا انگلیسی آش. مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: بخشی از مشکلات فعلی تیم فوتبال اردبیل به واگذاری شتابزده آن مرتبط است. ادامه: مشکلات فعلی تیم فوتبال اردبیل به واگذاری شتابزده آن مرتبط است پاو وینت مدیریت بحران و سیستمهای کنترل راهبردی (فصل شانزدهم کتاب مبانی سازمان و مدیریت رضائیان)
به صفحه فایل پاو وینت مدیریت بحران و سیستمهای کنترل راهبردی (فصل شانزدهم کتاب مبانی سازمان و مدیریت رضائیان) خوش آمدید. به منظور مشاهده توضیحات بیشتر و روی دکمه سبز رنگ زیر کلیک ک.
پاو وینت-مدیریت-شهریپاو وینت مدیریت شهری فرمت فایل ی: .zip
فرمت فایل اصلی: ppt
affpagecntحجم فایل: 4584affproductpriceبخشی از متن:
توضیحات:
فایل پاو وینت مدیریت شهری(ارزی چالش ها و ظرفیت های مدیریت شهری در ایران)،در حجم 30 اسلاید قابل ویرایش،همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:

ضرورت وجود مدیریت شهری:
بسیاری معتقدند که جامعه آینده جامعه ای شهرنشین خواهد بود. بنابراین ا باید که به مراکز رشد اقتصادی و اجتماعی در چارچوب ملی بدل شوند که این امر در سایه مدیریت شهری پویا و کارآمد حاصل می شود (لطفی و همکاران،1388).

تعریف مدیریت شهری:
اگر شهر، همچون سازمانی در نظر گرفته شود، لازم است که در رأس آن عنصری برای برنامه ریزی آینده و اداره امور کنونی قرار گیرد که این عنصر را می توان مدیریت شهری نامید (سعیدنیا،1383).


فهرست مطالب:
ضرورت وجود مدیریت شهری
تعریف مدیریت شهری
اه مدیریت شهری
وظایف مدیریت شهری
سازمان های دخیل در مدیریت شهری
سازمانهای تی مرتبط با مدیریت شهری در ایران
وظایف کلی وزارت کشور در ارتباط با شهرداری ها
سازمانهای تی مرتبط با مدیریت شهری در ایران
ساختار و روابط قدرت در مناطق شهری کشور
ساختار حاکمیت در مناطق شهری کشور
مدل قدرت و حاکمیت شهری در وضعیت موجود
طرح مسئله
توسعه ا
چالش های مدیریت شهری در ایران
شاخص های پایداری جهت مدیریت شهری پایدار
نتیجه گیری
مشکلات مدیریت شهری تهران
مشکلات مدیریت شهری شیراز
مشکلات مدیریت شهری تبریز
مشکلات مدیریت شهری مشهد
منابع و ماخذ

این فایل با فرمت پاو وینت در 30 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

هدیه محصول:
فایل پاو وینت اصول و مبانی برنامه ریزی شهری(26 اسلاید) فایلپرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است. بررسی و شناخت علل و عوامل مرتبط با کجروی اجتماعی در بین دختران نوجوان پایان نامه رشته روانشناسی و علوم تربیتی ، بخشی از مقدمه پایان نامه : سازه اصلی این پژوهش کجروی و انحرافات اجتماعی می باشد و موضوع بررسی و شناخت علل و عوامل مرتبط با کجروی اجتماعی در بن نوجوانان دانش آموز دخت.


نمونه سوال پایان ترم مدیریت ساخت آزاد ی ارومیه

نمونه سوال پایان ترم مدیریت ساخت آزاد ی ارومیهدسته بندی
نمونه سوالات


فرمت فایل
rar


حجم فایل
365 کیلو بایت


تعداد صفحات فایل
1
دریافت فایلنمونه سوال پایان ترم مدیریت ساخت آزاد ی ارومیه


فروشنده فایل
کد کاربری 2076
تمام فایل ها

نمونه سوال پایان ترم مدیریت ساخت آزاد ی ارومیه داریانی

نمونه سوالپایان ترممدیریت ساخت آزاد ی ارومیه
پایان نامه مدیریت با موضوع مدیریت کیفیت جامع
پایان نامه مدیریت کیفیت جامع (tqm)، یک رویکرد مدیریتی است که با هدف به حداقل رساندن خطاها در فرآیند ساخت و تولید، هماهنگ سازی مدیریت زنجیره تامین، ارتقای تجربه مشتری و به طور کلی ارتقای سطح عملکرد کیفی اجرا می شود. بر اساس پایان نامه مدیریت ، این رویکرد مدیریتی در پی آن است که تمامی عوامل دخیل در فرآیند کار را نسبت به کیفیت نهایی محصول یا خدمت ارائه شده، "پاسخگو" سازد.


در این پایان نامه گفته می شود که رویکرد یا رهیافت مدیریت کیفیت جامع، دارای تشابهاتی با فرآیند بهینه سازی شش سیگما است، اما تفاوتهای بارزی با آن دارد. با وجودی که اکنون بیش از 500 سال از زمان پایه گذاری مبانی اولیه مدیریت کیفیت جامع می گذرد، این رویکرد کماکان به عنوان یکی از محبوبترین را ارهای مدیریتی در سطح گسترده به کار برده می شود.
به طور خلاصه در این پایان نامه می خوانیم که مدیریت کیفیت جامع، یک رویکرد سازمان یافته مدیریت سازمانی است که از طریق بهینه سازی فرآیندها و روشهای داخلی، سعی در بهبود وجیهای سازمان (محصولات و خدمات) دارد. بر اساس این پایان نامه، مدیریت کیفیت جامع به عنوان یک فرآیند مشتری محور شناخته می شود که تاکید خاصی بر استفاده از تصمیم گیری مبتنی بر حقایق توسط معیارهای عملکرد دارد. در پایان نامه مدیریت با موضوع مدیریت کیفیت جامع، ارتباطات درون سازمانی گسترده به منظور حفظ مشارکت فراگیر و ارتقای روحیه کارکنان ترغیب می شود.
با وجودی که این رویکرد مدیریتی در ابتدا برای بخش تولید معرفی شده بود، اما به سرعت در بسیاری از حوزه های دیگر صنعت و ب و کار نیز به کار برده شد. همچنین در پایان نامه مدیریت با موضوع مدیریت کیفیت جامع، این رویکرد مدیریتی به منظور ارزی عملکرد سازمانها و نهادهای مختلف تی و غیر تی مورد استفاده قرار می گیرد.

انجام پایان نامه مدیریت
سفارش پایان نامه مدیریت
مقاله isi
تحقیق درباره ی طرح ب و کار )راه‎اندازی کارگاه ساخت ماشینهای مرتبط با تزریق سیمان و استحکام خاک( 46 ص تحقیق درباره ی طرح ب و کار )راه‎اندازی کارگاه ساخت ماشینهای مرتبط با تزریق سیمان و استحکام خاک( 46 ص لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 70 طرح ب . تحقیق درباره ی طرح ب و کار )راه‎اندازی کارگاه ساخت ماشینهای مرتبط با تزریق سیمان و استحکام خاک( 46 ص تحقیق درباره ی طرح ب و کار )راه‎اندازی کارگاه ساخت ماشینهای مرتبط با تزریق سیمان و استحکام خاک( 46 ص لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 70 طرح ب .
مقاله-ترجمه-شده-با-عنوان-یکپارچه-سازی-مدیریت-دانش-(km)-و-مدیریت-کیفیت-جامع-(tqm)-تاثیر-بر-استراتژی
مقاله ترجمه شده با عنوان یکپارچه سازی مدیریت دانش (km) و مدیریت کیفیت جامع (tqm): تاثیر بر استراتژی
فرمت فایل ی: .rar
فرمت فایل اصلی: doc, pdf
تعداد صفحات: 21
حجم فایل: 790 کیلوبایت
قیمت: 24000 تومان


مقاله ترجمه شده با عنوان یکپارچه سازی مدیریت دانش (km) و مدیریت کیفیت جامع (tqm): تاثیر بر استراتژی ملی جوانان، به همراه اصل مقاله،


جزئیات بیشتر این محصول:
عنوان انگلیسی مقاله:


knowledge mana ent and total quality mana ent integration: impact on national youth strategy

عنوان فارسی مقاله:
یکپارچه سازی مدیریت دانش (km) و مدیریت کیفیت جامع (tqm): تاثیر بر استراتژی ملی جوانانفرمت فایل ترجمه شده: word، قابل ویرایش.
تعداد صفحات فایل ترجمه شده: 13

تعداد صفحات فایل اصلی: 8 فایل
پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.
پرسشنامه مسئولیت پذیری کارکنان(ارشد مدیریت)

این پرسشنامه دارای روایی و وجی پایایی می باشد قابل ویرایش با فرمت wordدسته بندی
پرسشنامه


بازدید ها
129


فرمت فایل
docx


حجم فایل
21 کیلو بایت


تعداد صفحات فایل
5
 پرسشنامه مسئولیت پذیری کارکنان(ارشد مدیریت) گزارش تخلف برای پرسشنامه مسئولیت پذیری کارکنان(ارشد مدیریت)پرسشنامه مسئولیت پذیری کارکنان(ارشد مدیریت)


فروشنده فایل
کد کاربری 252
تمام فایل ها

کاربرمدیریت، پرسشنامه، مسئولیت پذیری،کارکنان


پاو وینت-مقدمه-ای-بر-مدیریت-ریسک
پاو وینت مقدمه ای بر مدیریت ریسک
فرمت فایل ی: .zip
فرمت فایل اصلی: ppt
تعداد صفحات: 42
حجم فایل: 846 کیلوبایت
قیمت: 9000 تومان

پاو وینت با موضوع مقدمه ای بر مدیریت ریسک،
در قالب ppt و در 42 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

مدیریت ریسک
اه مدیریت ریسک
وظایف و جایگاه مدیریت ریسک در سازمان
شناسایی موارد در معرض خسارت
تجزیه و تحلیل موارد در معرض خسارت
انتخاب روش های مناسب برای اداره موارد در معرض خطر
نگهداری ریسک
بیمه گر واسته
خودبیمه گری
انتقال های غیربیمه ای
بیمه بازرگانی
ماتریس مدیریت ریسک
اجرا و پایش برنامه مدیریت ریسک
مدیریت ریسک فردی


توضیحات:
این فایل شامل پاو وینتی با عنوان "مقدمه ای بر مدیریت ریسک" می باشد که در حجم 42 اسلاید، همراه با تصاویر و توضیحات کامل تهیه شده است.

پاو وینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن، کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است.


 فایل
پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.


این روزها کانال تلگرام بیشتر به منظور ب درآمد و ابزاری برای تبلیغات استفاده می شود . از این رو مدیریت کانال تلگرام به صورت حرفه ای بسیار اهمیت دارد . نرم افزار ها و ربات های مختلفی نیز برای مدیریت کانال تلگرام به وجود آمده است . در مقاله امروز گروه مشاوره هیواتک به موضوع مدیریت حرفه ای کانال تلگرام خواهیم پرداخت تا بتوانید بدون هیج گونه نرم افزار و ربات مدیریت کانال تلگرام اعضای کانال خود را افزایش دهید . همچنین خواندن مقاله های ریپورت کانال تلگرام ، آموزش حذف کانال تلگرام و نحوه تغییر مدیر اصلی کانال تلگرام را نیز به شما عزیزان توصیه می کنیم .

نکاتی که برای مدیریت کانال تلگرام باید رعایت کنید
در صورتی که مدیر یک کانال تلگرام هستید و از آن برای تبلیغ محصولات و خدمات خود استفاده می کنید با رعایت نکاتی ساده می توانید مدیریت حرفه ای کانال تلگرام خود را بدست بگیرید .

** نکته اولی که برای مدیریت کانال تلگرام باید در نظر بگیرید انتخاب یک نام مناسب برای کانال تلگرام تان می باشد . سعی کنید نامی برای کانال تلگرام خود انتخاب کنید که با ب و کار شما مرتبط باشد . در صورتی که از سایر شبکه های اجتماعی مثل واتس آپ و اینستاگرام هم استفاده می کنید از نام های ی ان برای آن ها استفاده کنید .

** نکته دیگری که برای مدیریت کانال تلگرام باید به آن توجه کنید ، معرفی کانال تلگرام تان می باشد . معرفی مناسب کانال تلگرام می تواند کمک زیادی به افزایش فالوورهای تلگرام شما نماید . شما می توانید لینک کانال تلگرام تان را در صفحه اصلی وب سایت خود قرار دهید . در صورتی که دارای صفحه اینستاگرام هستید می توانید در قسمت bio لینک تلگرام خود را قرار دهید . مقاله آموزش قرار دادن لینک در اینستاگرام را در این خصوص مطالعه نمایید . همچنین می توانید لینک کانال تلگرام خود را در کارت ویزیت ، کاتالوگ و ... درج کنید .

** قرار دادن محتوای مفید و مناسب در کانال تلگرام می تواند کمک زیادی به نگه داشتن اعضای کانال و حتی افزایش ممبر کانال تلگرام نماید . بنابراین سعی کنید محتوای مناسب با ذائقه کاربران تان و در عین حال مرتبط با زمینه فعالیت تان در کانال تلگرام خود قرار دهید . مثلا اگر زمینه فعالیت شما پوشاک می باشد قرار دادن محتوای فیزیک یا شیمی در کانال تلگرام شما بی معنی است . دیده می شود که در کانال هایی که تعداد اعضای آن ها زیاد است در محتوای کانال خود به تبلیغات بی رویه برندها و کانال های دیگر به صورت افراط آمیز می پردازند . سعی کنید از این کار اجتناب کنید زیرا این کار می تواند منجر به کاهش ممبر کانال تلگرام شما گردد . ضمنا از ارسال بیش از اندازه محتوا در فواصل زمانی کم پرهیز کنید چون این کار هم باعث آزار کاربران و وج آن ها از کانال خواهد شد .

** شما می توانید با ارائه تخفیف و اشانتیون در روزها یا مناسبت های خاص در اعضای کانال تلگرام خود انگیزه ایجاد نمایید . این هم یکی از راه های مدیریت کانال تلگرام می باشد .

** برای مدیریت حرفه ای کانال تلگرام خود سعی کنید حتما آدرس تلگرام را در انتهای هر پیام و محتوایی که در کانال قرار می دهید ذکر کنید .

** سعی کنید راه های ارتباطی خود مثل آدرس سایت و شماره تلفن و ... را به صورت مختصر در قسمت description کانال تلگرام خود قرار دهید تا به راحتی در دسترس کاربران باشید .

** نکته دیگری که باید به آن توجه کنید این است که به هیچ وجه مطالب کانال های دیگر را در کانال خود کپی نکنید و از ارسال زیاد ویدئو در کانال خود اجتناب کنید . زیرا کاربران معمولا از اینترنت همراه استفاده می کنند و گذاشتن محتوای سنگین می تواند برای آن ها ناخوشایند باشد .
منبع : ترفندهایی برای مدیریت کانال تلگرامدسته بندی
مدیریت


فرمت فایل
pptx


حجم فایل
296 کیلو بایتپس از پرداخت، لینک فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و
عنوان: پاو وینت اه بازرگانی و سازمان بازاری
فرمت: پاو وینت (قابل ویرایش)
تعداد اسلاید:21 اسلاید
دسته: مدیریت بازار. مقاله رشته های مدیریت با عنوان انگیزه در مدیریت مقاله رشته های مدیریت با عنوان انگیزه در مدیریت مقاله رشته های مدیریت با عنوان انگیزه در مدیریت انگیزه را این گونه تعریف می کند: میل به کوششش فراوان در جهت تامین هدفهای سازمان به گونه ای که این تلاش در جهت ی برخی از نیازهای فردی سوق داده شود. یکی از فعالیتهای مدیر این است که موجبات انگیزش کارکنان را در سطح بالایی از عملکرد فراهم سازد بدین معنی که اطمینان یابد که افراد کار می کنند بطور منظم سر کار حاضر می شوند و سهم مثبتی در رس سازمان دارند عملکرد شغلی به توانایی محیط و همچنین انگیزش مرتبط است. (محمد زاده – مهروژان ، 1375 ،121- ...
دریافت فایل

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]


مقاله مدیریت عملکرد و مدل های ارزی عملکرد

ر این مقاله به تعریف ارزی عملکرد در قالب سازمانی می پردازیم و پس از معرفی دیدگاه های مختلف در زمینه ارزی عملکرد و همچنین بیان فرایند کلی آن در سازمان ها، مدل ها و الگوهای رایج ارزی ، چارچوبها و متدهای نوین در این زمینه را معرفی کرده و نقاط قوت و ضعف هر یک را بیان خواهیم کرددسته بندی
مدیریت


بازدید ها
170


فرمت فایل
docx


حجم فایل
91 کیلو بایت


تعداد صفحات فایل
21
 مقاله مدیریت عملکرد و مدل های ارزی عملکرد گزارش تخلف برای مقاله مدیریت عملکرد و مدل های ارزی عملکرد مقاله مدیریت عملکرد و مدل های ارزی عملکرد


فروشنده فایل
کد کاربری 2
تمام فایل ها

کاربر
مقاله مدیریت عملکرد و مدل های ارزی عملکرد
مدل های ارزی عملکردتحقیق رشته های مدیریت با عنوان انگیزه در مدیریت تحقیق رشته های مدیریت با عنوان انگیزه در مدیریت مقاله رشته های مدیریت با عنوان انگیزه در مدیریت انگیزه را این گونه تعریف می کند: میل به کوششش فراوان در جهت تامین هدفهای سازمان به گونه ای که این تلاش در جهت ی برخی از نیازهای فردی سوق داده شود. یکی از فعالیتهای مدیر این است که موجبات انگیزش کارکنان را در سطح بالایی از عملکرد فراهم سازد بدین معنی که اطمینان یابد که افراد کار می کنند بطور منظم سر کار حاضر می شوند و سهم مثبتی در رس سازمان دارند عملکرد شغلی به توانایی محیط و همچنین انگیزش مرتبط است. (محمد زاده – مهروژان ، 1375 ،121- ...
دریافت فایل

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] نگارش پایان نامه خصوصا پایان نامه مدیریت
نگارش پایان نامه مدیریت در مقطع کارشناسی ارشد به دانشجویان فرصت می دهد مفهوم علاقمندی در رشته تحصیلی خود را بررسی کنند، اطلاعاتی که از طریق آموزش یاد می گیرند را تلفیق کنند و درک کاملی از مفاهیم و مهارت های نوشتاری در نگارش پایان نامه داشته باشند. نگارش پایان نامه مدیریت آمادگی می خواهد.
اولین گام نگارش پایان نامه مدیریت
بطور کلی، دانشجویان با مشاور برای انتخاب موضوع پایان نامه مدیریت کار می کنند، این همکاری شامل تنظیم مطالعه، بررسی پژوهش از طریق دیدگاه جدید یا خلق یک ایده جدید است. عناوین شامل بررسی چگونگی گسترش تجارت ، بازار جدید یا استدلالات مدل بازرگانی موجود هستند. اولین برای که مشاور یا کمیته عنوان را می پذیرد، پژوهش تا حدودی گردآوری شده است. این مرحله شامل بررسی مطالعات موجود از طریق مرور مطالب و ارسال پرسشنامه هایی برای تحقیق روی موضوع شماست.بعد از تکمیل اطلاعات محققین بایستی زمانی را به در نظر گرفتن استدلالات و نتایج پژوهش خود برای نگارش پایان نامه مدیریت اختصاص دهند.


بخش های پایان نامه
پایان نامه مدیریت براساس اطلاعاتی با بخش ها یا فصول تنظیم شده است و موارد مرتبط با موضوع را مرتب می کند. بیشتر شامل بررسی مرور ادبی است که پژوهشها با توجه به عنوان موجود می باشند. بیشتر پایان نامه های مدیریت نیازمند اطلاعات هستند. بخش های دیگر بطور کلی شامل مقدمه برای ایجاد هدف و موضوع قابل توجه در رشته بازرگانی است. روش ها و یافته ها از مطالعه شما به بررسی نتایج و استدلالات می پردازد و بخش نتیجه گیری برمبنای این یافته ها پیشنهاداتی را مطرح می کند.
شکل و قالب پایان نامه مدیریت
مقالات بازرگانی باید حتما در قالب apa نوشته شوند. یعنی این پایان نامه ها بایستی شامل نام خانوادگی نویسنده و سال انتشار باشند، تا امکان استفاده از عقاید و یا کلمات از منبع دیگر در پایان نامه مدیریت شما موجود باشد. مطابق ذکر مدخل برای هر منبع در صفحه مراجع در انتهای پایان پایان نامه، اطلاعات کتابشناسی به شکل کامل ارائه می شود.
هر نوع مقاله پژوهشی از جمله پایان نامه باید عاری از هر گونه خطای گرامری، دیکته ای و خوانا باشد. بنابراین ضروری است پس از پایان پیش نویس خود حتما آن را اصلاح کنید. مشاور پایان نامه مدیریت بطور کلی به مقاله شما نگاه می کند و پیشنهاد خود را مطرح می کند، اما شخص دیگری که مقاله را می خواند ممکن است به شما کمک کند موارد اشتباه را درست کنید. بعد از مرور و بازبینی موارد ویژه و مورد نیاز برای پایان نامه خود را در نظر بگیرید و مطمئن شوید، پایان نامه مدیریت شما تمام موارد لازم از جمله مطالب و راهنمایی ها را دارد.
سفارش پایان نامه مدیریت
انجام پایان نامه مدیریت
لینک عضویت در کانال تلگرام اخبار مشهد نحوه عضو شدن در کانال تلگرام اخبار مشهد کانال های خبری یکی از پر طرفدارترین channel ها در شبکه اجتماعی تلگرام است. در این بخش به معرفی کانال تلگرام اخبار مشهد می پردازیم. این کانال بصورت اختصاصی خبرهای مربوط به مشهد را منتشر می کند. اگر می خواه.


رشته مدیریت بازرگانی از زیرمجموعه های کنکور انسانی در انتخاب رشته کنکور سراسری است . طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ، پذیرش در رشته مدیریت بازرگانی در های تی روزانه ، نوبت دوم ( شبانه ) ، پیام نور ، غیرانتفاعی و مجازی غیرانتفاعی صورت می گیرد . البته در رشته مدیریت ب.


رشته مدیریت جهانگردی از زیرمجموعه های کنکور تجربی در انتخاب رشته کنکور سراسری است .طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ، پذیرش در رشته مدیریت جهانگردی در های تی روزانه ، نوبت دوم ( شبانه ) ، پیام نور ، غیرانتفاعی و مجازی تی صورت می گیرد . البته در رشته مدیریت جهانگردی آز.رشته مدیریت صنعتی از زیرمجموعه های کنکور تجربی در انتخاب رشته کنکور سراسری است .طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ، پذیرش در رشته مدیریت صنعتی در های تی روزانه ، نوبت دوم ( شبانه ) ، پیام نور ، غیرانتفاعی و مجازی غیرانتفاعی صورت می گیرد . البته در رشته مدیریت صنعتی آ.

پاو وینت مدیریت ارتباط با مشتریان (crm)
پاو وینت-مدیریت-ارتباط-با-مشتریان-(crm)
پاو وینت ارائه کلاسی با موضوع مدیریت ارتباط با مشتریان(crm)، در حجم 42 اسلاید، همراه با تصاویر و توضیحات کامل. crm، می تواند برای نیازهای هر گونه تجارت منحصر به فرد کوچکی برنامه ریزی شود تا به تحلیل مارکتینگ، فروش، پیدا نقاط سبقت، تغییرات ...

 فایل