آ ین حمایت های مردم بحرین از انقلاب - اخبار روز

هی ایام خلق می کنند! هفته ی بسیج! هفته ی دفاع مقدس! دهه ی فجر! انقلاب را برای مردم بی معنی نکنید،سالی که شش ماهش بزرگداشت انقلاب هست،اصلا اون بزرگداشت انقلاب دیگه معنی نداره! لطفا مردم را زده نکنید و 9 دی را خصوصی برگزار کنید. بی شک الان رگ گردن انی که بیشتر از اهل بیت علیهم السلام.
بخش انگوران و شهر دندی: 22 بهمن و حضور انقل مردم تبلیغات و شایعه های دشمن را باطل کرد.
حجت ال حسینی نسب در اجتماع راهپیمایان 22 بهمن شهر دندی با تجلیل از مقام و و با آرزوی طول عمر پر برکت برای ی، گفت: تداوم پر قدرت انقلاب ی و حرکت بسوی اه عالی از ویژگی های منحصر به فرد انقلاب است.
وی به چرایی تداوم انقلاب با همه دشمنی ها و توطئه ها اشاره کرد و گفت: انقلاب حق است و حق ماندنی و پایدار است چرا که همگی به اراده الهی است.
شهر دندی به پیام های حضور مردم در اشاره کرد و گفت: حضور مردم در نشانه وفاداری به انقلاب ی و لبیک به ندای بود که فرمود 22 بهمن امسال تماشایی خواهد بود.
ادامه مطلب... گناباد گفت: ملت ایران ملتی مؤمن بوده و هستند اما آن عاملی که ایمان مردم را شکوفا کرد، بود و این اقدام سبب پیروزی انقلاب ی شد.     -انقلاب ی -تاریخچه -انجمن‏های ای ی -انقلاب سفید -واقعه مدرسه فیضیه ۱۵ داد ۱۳۴۲ -لایحه کاپیتولاسیون -اوج‌گیری و پیروزی انقلاب - ان مخالف -باورهای شیعی در انقلاب -نظریه - ی و مرجعیت انقلاب:هیچ وقت به مردم نگفته ام و نمی گویم این را انتخاب کنید، آن را انتخاب نکنید. رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: هر شهیدی که به زمین می افتد و قطره خونش جاری می شود، مسئولیت من و شما در حمایت از انقلاب و سنگین تر می شود. (ره) مسئولان ما باید بدانند که انقلاب ما محدود به ایران نیست. انقلاب مردم ایران نقطه شروع انقلاب بزرگ جهان به پرچمداری حضرت حجت - ارواحنا فداه - است که خداوند بر همه مسلمانان و جهانیان منت نهد و ظهور و فرجش را در عصر حاضر قرار دهد. مسایل اقتصادی و مادی اگر لحظه ای مسئولین را از وظ. معظم انقلاب ی در دیدار رئیس و اعضای مجلس خبرگان «احساس مسئولیتِ مسئولان» را موضوعی «فوری، ضروری و واجب» خواندند و فرمودند: در قبال مسائل فرهنگی و معیشت مردم، به شدت مسئول هستیم و اگر حتی یک جوان مؤمن در اثر عملکرد ما خدای ناکرده از راه منحرف شود، ما مسئولیم. شهید مطهری، نقش مؤثری در پیروزی انقلاب داشت. از خاطرات اطرافیان ایشان و هم رزمان می شود فهمید که چه تأثیر عمیقی در پیدایش انقلاب داشت. (ره) مردم را به سمت خدا و عمل به دستورات الهی دعوت می د، اما این یاران بودند که باعث شدند، خواسته های اجرا شود. آنها با تلاش فراوان، به مردم فهما. ع مربوط به اولین تظاهرات و مردم پارس آباد بعد از انقلاب است که با فرار شاه و خبر بازگشت به وطن در چهار راه این شهر صورت گرفت. رییس جمهور در پیامی با قدردانی از حضور حماسی مردم ایران ی در مراسم بزرگداشت سی و هشتمین سالروز پیروزی انقلاب ی تصریح کرد که این حضور حماسی تجلی استواری در دفاع از استقلال کشور، وفاداری به ارزش های اصیل انقلاب و امیدبخش خادمان و تلاشگران نظام مقدس ایران بود. با توجه به مشکلات اقتصادی و بی عد ی در جامعه اولین خصوصیت و ویژگی ک داها انقل بودن و انقل فکر است و ک دای شورای شهر و روستا باید در خط فکری انقلاب و چارچوبهای خدمت رسانی به مردم گام بردارند. چند روز پیش بود که تو انقلاب قدم میزدم و هوا بارونی بود ...
از خوشی تپش قلبم بالا رفته بود و فکر اگه روزی تو این دنیا نبودم،حتما یکی از کبوترای جلد انقلاب میشم و پر میکشم تو آسمونش ...
انقلاب زیبای من ... آرامش من ...
حس میکنم دست به دست شاملو و فروغ و فرهاد میدم و قدم میزنم .. و نفس . در پی اعلام شهادت ۳ معترض که به ادعای وزارت کشور بحرین قصد فرار از طریق دریا را داشتند، مردم خشمگین این کشور در نقاط مختلف این کشور تظاهرات د. ت بحرین که در پرتو بحران داخلی ناشی از استمرار انقلاب مردمی در این کشور و کاهش بهای نفت با مشکلات اقتصادی مواجه است، برای دریافت کمک های مالی بیشتر از همسایگان تلاش می کند. معظم انقلاب در دیدار مردم قم:خسارت این چندروز به کشور، بی تقاص نخواهد بود/همه حرکات دشمن در این چهل سال، پاتک انقلاب است/اگر مسئولان ضعف ها را برطرف کنند هیچ غلطی نمی تواند د انقلاب فرمودند: همه حرکاتی که دشمن در این چهل سال در مقابل ما انجام داده است پاتک انقلاب است. انقلاب، ریشه دشمن را از لحاظ در کشور کَند.همه حرکات دشمن در این چهل سال، پاتک انقلاب استبه گزارش گروه باشگاه خبرنگاران جوان؛ حضرت آیت الله معظم انقلاب ی صبح امروز ( ) در دیدار هزاران نفر از مردم قم با تجلیل و تحسین حرکت عظیم، پر شور، به موقع و منسجم ملت در روزهای اخیر، به تشریح ابعاد و لایه های مختلف توطئه دشمنان برای سوءاستفاده از مطالبات به حق مردم پرداختند و با بیان سخنان مهمی خطاب به امریکایی ها، مسئولان کشور و مردم تأکید د: ایستادگی و نبرد «ملت با ضد ملت»، «ایران با ضد ایران» و « با ضد » همچون چهل سال گذشته ادامه خواهد داشت اما کینه ورزی دشمن نباید موجب شود مسئولان از ضعفها و مشکلات مردم و بویژه طبقات ضعیف غافل شوند.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] دیروز در 37مین حماسه انقلاب مردم علی آباد کتول شاهد همبستی و اتحاد آنها بودم همه شان با نفرت بسیار ندای مرگ بر سر می دادند شبکه ها ای ، قربون دستتون شما که خود را همپای مردم ایران جلوه می دید چرا این حماسه بزرگ این ملت غیور را بازپخش نمی کنید علی آباد کتول بخش کوچکی از همبستگی و ح. سلفی گرفتن مردم با جدیدی مجله مراحم : امروز به مناسبت پیروزی انقلاب ی با حضور پرشور مردم ایران ی برگزار شد . مسئولین و چهره ‎های سرشناس با حضور خود در این حماسه ملی نشان دادند در کنار مردم برای پیروزی ایران در تمام عرصه ها تلاش خواهند کرد. عباس جدیدی نیز با حضور در و جشن پیروزی ا. رئیس سازمان عقیدتی در مراسم سی و هشتمین سالگرد شهادت سپهبد قرنی در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه شهید قرنی حقیقت ماندگار انقلاب است، افزود: در دوران انقلاب، همبستگی خود را با ملت انقل ایران اعلام و همراه با مردم در پیروزی انقلاب نقش داشت.     رئیس سازمان عقیدتی در مر. ع پسر و نوه آیت الله در هم زمان با یوم الله ۲۲ بهمن و حضور گسترده مردم در گرامیداشت این روز، تصاویر زیبایی که از چشم عکاسان به دور نماند به ثبت رسید. یکی از این تصاویر حضور فرزند و نوه معظم انقلاب بود که آنچه بیش از همه به چشم می خورد حمل تصاویری از سید حسن نصرالله، عبدالملک الحو. حجت ال والمسلمین آل هاشم: حجت ال والمسلمین آل هاشم، رئیس سازمان عقیدتی ایران صبح امروز با حضور در مرکز همایش های کوثر سازمان عقیدتی در جشن فجر انقلاب ی ویژه کارکنان وظیفه این سازمان شرکت کرده و گفت: وحدت مردم و دین مداری، عامل اصلی بقای انقلاب بوده است.   [ادامه مطلب را در این. انقلاب ی پس از سخنرانی در جمع مردم س ل ذهاب عازم روستاهای ز له زده ی استان کرمانشاه شدند. ایشان با حضور در چادرهای اسکان ز له زدگان در روستای کوئیک، از نزدیک در جریان مسائل مردم ز له زده قرار گرفتند.

ادامه مطلب در سایت اصلی بهداشت گفت: مردم ایران مثل همیشه از دستاوردهایی که میراث فرزندان و ی انقلاب ی و است، حمایت می کنند. رئیس جمهور در پیامی با قدردانی از حضور حماسی مردم ایران ی در مراسم بزرگداشت سی و هشتمین سالروز پیروزی انقلاب ی تصریح کرد: این حضور حماسی تجلی استواری در دفاع از استقلال کشور، وفاداری به ارزش های اصیل انقلاب بود. مردم عزیز ایران زمان شاه به علت کارهای همین پلیس و مجموعه فاسد آن بود که انقلاب د یعنی به قدری مردم ما توسط همین نیروی انتظامی آزار و اذیت دیدند که دست به انقلاب زدند ولی نمی دانستند دوباره بعد از انقلاب هم این قشر فاسد بیایند و دوباره قدرت مملکت در دست بگیرند و من همینجا به ملت . در پیامی با قدردانی از حضور حماسی مردم ایران ی در مراسم بزرگداشت سی وهشتمین سالروز پیروزی انقلاب ی تصریح کرد: این حضور حماسی تجلی استواری در دفاع از استقلال کشور، وفاداری به ارزش های اصیل انقلاب و امیدبخش خادمان و تلاشگران نظام مقدس ایران بود. مهریه دختر پادشاه بحرین مهریه دختر پادشاه بحرین , مهریه ۳۰۰ میلیاردی دختر پادشاه بحرین، موجب شگفتی و حیرت مردم به ویژه در کشورهای عربی شده است. شبکه های اجتماعی ویدیوی مربوط به حمل و نقل “مهریه” اعطایی از سوی شاهزاده اماراتی شیخ زاید بن سلطان بن خلیفه بن زاید آل نهیان برای شی. مسئولین شهرستان بن با تاکید بر حضور مردم در 22 بهمن، از مردم شهرستان برای حضور گسترده در این روز دعوت د رابرت کالستون، دانشمند کانا : "از نظر من که یک غربی و غیرمسلمان هستم این معجزه است که یک انقلاب مکتبی و الهی بتواند در جهان امروز این طور تحقق پیدا کرده و در جهت استقرار عد به پیش برود، این انقلاب بدون شک از جانب خداوند حمایت می شود" واکنش دستگاه دیپلماسی ایران به سخنان سخیف و بیجای مقامات یی


بهرام قاسمی سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه در واکنش به اظهارات مداخله جویانه مقامات یی در امور داخلی ایران، تاکید کرد: مردم ایران بزرگترین پشتوانه امنیت و پیشرفت کشور هستند و مشارکت مردم در انتخابات برای تعیین سرنوشت شان و حضور فعال آحاد ملت در نظارت و نقد دستگاه های اداره کشور ضامن شکوفایی و بالندگی کشور و انقلاب ی است و حضور هوشمندانه همین مردم مهمترین عامل مقاومت در برابر بدخواهان کشور و مردم است که ت آقای ترامپ ثابت کرده در راس این بدخواهان قراردارد.
قاسمی ضمن محکوم این اظهارات سخیف، بی ارزش و فاقد اعتبار، گفت: مردم ایران هیچ ارزش و اعتباری برای ادعاهای فرصت طلبانه مقامات یی و شخص آقای ترامپ، قائل نیستند. مردم بزرگ ایران قطعا مشارکت فعال آقای ترامپ در نقض مردم فلسطین و یمن و بحرین را از نزدیک پیگیری کرده و محدودیت های اعمالی و خصومت های کینه توزانه رئیس جمهور با مردم فرهیخته ایران در ممانعت از ورود آنان به خاک و بازداشت تعدادی زیادی از ایرانیان مقیم در این کشور به بهانه های واهی را به یاد دارند و به همین دلیل، حمایت فرصت طلبانه و فریبکارانه همین مقامات از برخی ات در روزهای اخیر در برخی از ای ایران را چیزی جز نیرنگ و ریاکاری ت نمی دانند.
قاسمی افزود: قانون اساسی ایران ساختارهای دموکراتیک را برای حمایت قانونی از خواسته های مدنی مردم پیش بینی کرده است و امکان پیگیری این خواسته ها در چارچوب قانون کاملا امکان پذیر است.
سخنگوی وزارت خارجه کشورمان با یادآوری قریب به 70 سال مداخلات ت های مختلف در امور داخلی کشورمان از جمله مدیریت و ی کودتا علیه ت ملی و قانونی در ایران، حمایت های بیدریغ از سرکوب و ارعاب رژیم منحوس پهلوی در سرکوب خواهان ایران و حمایت تمام عیار از رژیم جنایتکار صدام حسین در دوران 8 ساله جنگ تحمیلی؛ تاکید کرد: مقامات در موضعی نیستند که برای ملت بزرگ و فهیم ایران دلسوزی نمایند.
با سایت سفارت ایران در برلین اخبار روز دنیا را دنبال کنید.
اهل سنت گنبدکاووس گفت: دشمنان انقلاب می خواستند تا انقلاب از خیابانهای پایتخت خارج نشود، امروز نور انقلاب در کل دنیا ساطع شده است. یک عضو مجلس علمایی بحرین با اشاره به سه جوان بی گناه این کشور گفت که دستگاه قضایی بحرین به طور عمل می کند و وابسته به آل خلیفه است. مردم بحرین در روز ۱۴ فوریه سال ۲۰۱۱ علیه رژیم آل خلیفه قیام کرده و خواستار تحقق مطالبات مشروع و به حق شدند؛ مطالباتی که امروز با پاسخ اقدامات جنایتکارانه رژیم آل خلیفه مواجه شده اند. دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب ی گفت: مدل جبهه مردمی نیروهای انقلاب ی ظرفیت های مردم را به یک قدرت بالنده تبدیل می کند. قائم مقام دبیرکل حزب اعتماد ملی گفت: هیچ ی جز مردم صاحب انقلاب نیستند و احدی نمی تواند انقلاب و نظام را منحصر به خود کند. مردم بحرین در اعتراض به اقدامات خصمانه آل خلیفه علیه انقل ون و همچنین اقدام این رژیم در بازداشت ن بحرینی، شب گذشته در مناطق مختلف تظاهرات گسترده برگزار د. اعتراضات به کاخ پادشاه بحرین رسید/ وزارت کشور بحرین اعلام کرد : اقامت اجباری آیت الله شیخ عیسی قاسم آغاز شد یورش نظامیان آل خلیفه به معترضان به حکم صادره علیه آیت الله شیخ عیسی قاسم منجر به شهادت یک نفر شده است. گروه بین الملل_رجانیوز: آ ین تحولات بحرین در ادامه آمده است. هر جنبن. در حالیکه کمتر از ۵ روز به محاکمه آیت الله عیسی قاسم معنوی انقلاب بحرین باقی مانده است، نان منطقه الدراز ب تظاهرات گسترده ای در حمایت از وی و اعلام وفاداری به برگزار د. رئیس جمهور در پیامی با قدردانی از حضور حماسی مردم ایران ی در مراسم بزرگداشت سی و هشتمین سالروز پیروزی انقلاب ی تصریح کرد: این حضور حماسی تجلی استواری در دفاع از استقلال کشور، وفاداری به ارزش های اصیل انقلاب بود. ما باید ازخود مردمشون برای نابودی مولود انقلابشون استفاده کنیم و طوری رفتار کنیم که سیستم انقلاب دایما مخدوش مختل معیوب به نظربیاد و همان مردمی که یک روز انقلاب بوجود اوردند جوانشان را بخاطر خستگی سربه نیست کنند..ما باید با بد و روشی کثیف حیله گرانه بکمک ابزار موثر تحریم به زن.