آ ین حرف تو چیست - اخبار روز

در بازی ِ زندگی داور ها هم ا اج می شوند. • اس ام اس کاریکلماتور sms karikalamator • دیدن ِ دریا نگاهی عمیق می خواهد. • اس ام اس کاریکلماتور sms karikalamator • دود ِ آتش به چشم ِ آسمان می رود. • اس ام اس کاریکلماتور sms karikalamator   • سقوط ِ آبشار آبکیست. • اس ام اس کاریکلماتور sms karikalamato. در این مقاله اطلاعاتی برای شما گردآوری کرده ایم که به شما کمک شایانی در شناخت ترس می کند. اینکه بدانید ترس با فوبیا چه تفاوتی دارد و ترس ناشی از استرس چیست؟ نمی شود گفت که ترس همیشه بد است، ترس حتی گاهی باعث می شود که شما از خطرات مصون بمانید. ترس و […] چه خبر است
پیر شده ای یا که نه انگار درگیر شده ای¿¿¿
باز به حال که بهانه گیر شده ای¿¿¿
زود بگو با من از ی دلگیر شده ای¿¿¿
یا زبانم لال به ی گیر شده ای¿¿¿
پس مرگت چیست که گوشه گیر شده ای¿¿¿

+ مکالمه من و دل
+ دلی که خودشو خونوک کرده
+ دقیقا فازت چیه¿¿! نمی فهممت...الفریا. رنگ سال ۹۷ چیست در ادامه این مطلب با عنوان رنگ سال ۹۷ چیست در خدمت شما کاربران گرامی هستیم . با ما همراه باشید . هر ساله یک رنگ به عنوان رنگ سال انتخاب می شود که علاقه مندان زیادی که مد و فشن اهمیت زیادی می دهند را به خود جذب کرده است . طبق اعلام سایت pantone امسال رنگ بنفش به عنوان رنگ سال ۲۰۱۸ انتخاب شده است . از نگاه اروپاییان رنگ بنفش رنگی سلطنتی و درباری است . در زمان های قدیم فقط کاخ نشینان و درباریان می توانستند از این رنگ به عنوان لباس خود استفاده کنند . رنگ سال 97 چیست 1 رنگ سال 97 چیست ادامه مطلب مهربانم
دیر زمانیست غرق در مستی دنیای فریبکار گشتم
آنقدر پر زرق و برق که چشمنانم را کور کرده و مسیر نورت را نمی بینم
گر گدا کاهل بود تقصیر صاحبخانه چیست؟؟؟ مردى همسرش را نزد عمر برده و گفت : خودم و این زنم سیاه هستیم و او پسرى سفید زاییده است . عمر به مجلسیان گفت : نظر شما در این قضیه چیست ؟ گفتند: زن باید سنگسار شود؛ زیرا او و شوهرش سیاهند و فرزندشان سفید. عمر دستور داد زن را سنگسار کنند، ان زن را به جهت سنگسار مى بردند در بین راه المو. کرم گوری,کرم گوری چیست,کرم گوری پا تانی,کرم گوری برای پوست,کرم گوری عوارض,کرم گوری سفید کننده,کرم گوری اصل,کرم گوری ساخت کجاست,کرم گوری چه کرمی است,کرم گوری خوبه,عوارض کرم گوری چیست؟
برای این مطلب از نم تان آموزش شناسایی کرم گوری اصل را از کرم گوری تقلبی برای شما بازدیدکنندگان گرامی آماده کرده ایم ، در ادامه با ما همراه باشید.
کرم گوری اصل
در این مطلب به توضیحاتی در مورد نحوه تشخیص کرم گوری اصل از کرم گوری غیراصل و همچنین نحوه صحیح استفاده از کرم و صابون گوری خواهیم پرداخت. اگر قبلا از این کرم استفاده کرده اید که احتمالا با نوع اصل آن آشنا هستید،
------------------------------------
در صورتی که مطلب ناقص است به لینک منبع مراجعه نمایید
------------------------------------
منبع : تفاوت کرم گوری اصل از کرم گوری تقلبی
لینک منبع : http://namakstan.net/80548-cream-goree

پاپ با

اگر برایتان سوال پیش آمده که پاپ با چیست و چه تفاوتی با پاپ آپ دارد ادامه این مطلب را مطالعه کنید.
اسکریپت پاپ با همانند پاپ آپ است، با این تفاوت که در پاپ آپ یک پنجره یا تب جدید باز میشود و تبلیغ داخل آن نمایش داده میشود و برای باز شدن این پنجره نیاز است که کاربر یک کلیک در صفحه د.
ولی در پاپ با یک صفحه (همانند lightbox) در داخل همان سایت باز میشود و نیازی به کلیک هم نیست. تبلیغ نیز به صورت iframe نمایش داده میشود.
دقت داشته باشید که در اسکریپت اصلی نیازی به کلیک نیست و بعد از بارگذاری صفحه، پاپ با بلافاصله باز میشود


+پاپ با
+ ب در آمد از پاپ با
+ ب در آمد ازطریق پاپ با
+ ب درآمد از پاپ آپ"/> این ات بخشی از قصیده بلندی است که ارجمند الهی قمشه ای با الهام از شعر سکوت اثر ادگار لی ماستر شاعر اوایل قرن بیستم امریکا سروده اند. که البته هر بیت آن به آیه ای از قران و احادیث قدسی اشاره دارد. من سکوت اختران اسمان دانم که چیست من سکوت عمق بحر بیکران دانم که چیست من سکوت دختر مح. با زرگانی تسمه ملی فروشنده انواع تسمه پروانه های صتعتی -کشاورزی - کولری - ماشینی - تایمینگ - شیاری - و .......... تلفن 33117086 - 021 تلفن 33989026 - 021 فا 33938095 - 021 تلفن همراه سیف الله 5397188 - 0912 تلفن همراه محرم 8182696 - 0912 ایمیل [email protected] ایمیل [email protected] تسمه تایمینگ چیست؟ تسمه تایمینگ تسمه ای اس. زبان php چیست؟
زبان php یک زبان برنامه نویسی تحت وب می باشد. از ویژگی های این زبان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

متن باز بودن
پویا یا دینامیک
محیطی انعطاف پذیر دارد

در واقع مهم ترین ویژگی زبان php متن باز بودن آن می باشد.
زبان asp.net چیست؟
برخلاف تصور آن که asp.net یک زبان برنامه نویسی می باشد, این زبان framework یا چارچوبی می باشد برای بسط دادن صفحه های وب و با کمک زبان های برنامه نویسی تحت وب مانند جاوا اسکریپت , css , به پیشرفت وب سایت کمک می کند.
در اینجا به مقایسه ای کوتاه بین این دو زبان محبوب می پردازیم:
محبوبیت
بدون شک زبان php زبان پرطرفدارتری نسبت به زبان asp.net در زمینه توسعه وب سایت می باشد.متن باز بودن یا منابع زیاذ این زبان دلیل محبوبیت آن می باشد.
یادگیری و آسانی
زبان php به دلیل جذ ت آن برای شروع یادگیری زبان آسان تری نسبت به زبان asp.net می باشد.
مقایسه زبان ها نمیدانست وقتی دارد پشت سرت آب میریزد آ ین بار است نمیدانست وقتی برگشتی و نگاهش کردی آ ین بار بود اگر میدانست آنقدر به تماشایت مینشست که او را هم با خود بیری مادر نمیدانست سفارشاتت به ما برای چیست مادر نمیدانست نگاه نگرانت از گوشه چشمانت به ما برای چیست مادر نمیدانست چرا در حال . همه می پرسند: چیست در مبهم آب ؟ چیست در همهمه دلکش برگ ؟ چیست در بازی آن ابر سپید ؟ روی این آبی آرام بلند ؟ که تو را می برد اینگونه به ژرفای خیال.. چیست در خلوت خاموش کبوترها ؟ چیست در کوشش بی حاصل موج ؟ چیست در خنده جام ؟ که تو چندین ساعت ، مات و مبهوت به آن می نگری.. نه به ابر ، نه به . استراتژی محتوا چیست؟ تولید محتوا بخش کلیدی از استراتژی سئو می باشد؛ بنابراین باید برای تولید محتوای با کیفیت و مناسب با ب و کار خود، تلاش کنید، چرا که با تولید محتوای خوب در حوزه ی ب و کار خود می توانید گام مهمی در زمینه ی بازاری و جذب مخاطب و مشتری بردارید. با ما همراه باشید تا بتوانید از پس محتوای مناسب با حوزه ی ب و کار خود تولید کنید.
استراتژی محتوا چیست ؟

گام اول : مشخص اه تولید محتوا

در ابتدا باید با پاسخ دادن به این سوالات اه تان را از تولید محتوا مشخص کنید؛ اینکه چرا محتوا تولید می کنید؟ اهدفتان از تولید محتوا، آگاهی دادن در مورد برندتان است ، جذب کاربر و مشتری است ؟ یا عضوگیری برای سایتتان می باشد؟ بعد از پاسخ به این سوالات و مشخص اه تان برای تولید محتوا، حال نوبت آن رسیده است که این اه را اولویت بندی کنید.

گام دوم : تدوین پرسونای مخاطب

پرسونای مخاطبین خود را پیدا کنید. حداکثر 5 پرسونا ی متفاوت مخاطبین خود را دربیاوردید که هرکدام از این پرسوناها یک دسته از مخاطبین شما می باشند. پرسونای مخاطب شامل ی ری اطلاعات(چند سالشه ؟ منبع مالیش چیه ؟ ن کجاست؟ از چه طبقه ای می باشد؟ چه سبک زندگی دارد؟ از کجا ید می کند؟ چه چیزی می د؟ چه عواملی بر ید آن تاثیرگذار است؟ و غیره ) جامع در مورد مخاطب شما می باشد.
ادامه مطلب نوک قلم پاچه خوار همیشه چرب است. • اس ام اس کاریکلماتور sms karikalamator • نقاش فقیر، بر بومش خج می کشید. • اس ام اس کاریکلماتور sms karikalamator • بعضی ها رو دست ندارند و بعضی ها زیر دست. • اس ام اس کاریکلماتور sms karikalamator   • شیر بُز بُز قندی شکر نمی خواهد. • اس ام اس کاریکلماتو. برای آنکه حرف های سنگین بزند ، همیشه با ترازو آنها را وزن می کند. • اس ام اس کاریکلماتور sms karikalamator • با عشق زمان فراموش می‌شود، شاید با زمان هم عشق فراموش شود! • اس ام اس کاریکلماتور sms karikalamator   • پرنده ی محبوس تا پرواز ، بیش از یک قفس فاصله نداشت. • اس ام اس کاریکلم.

ویژگی های یک مشاور موفق چیست ؟


مشاور وقتى موفق می شود که دارای ویژگی ها و خصوصیات زیر باشد :
1- شخصیت سالم.
2- تیز بینى؛ تیز فهمى و سرعت انتقال.
3- مهارت در گوش دادن.
4- علاقه یاری به مردم.
5- علاقه و اشتیاق به یادگیرى و تغییر رفتار خویش زیرا ى که نتواند خود را تغ. پاو وینت آشنایی با برخی اصطلاحات بازرگانی
پاو وینت آشنایی با برخی اصطلاحات بازرگانی در 32 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت ppt
مشخصات فایل
تعداد صفحات32حجم0 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptدسته بندیمدیریت
توضیحات کامل
پاو وینت آشنایی با برخی اصطلاحات بازرگانی در 32 اسلاید زیب. قرارداد طرح و ساخت (epc) چیست قرارداد طرح و ساخت (epc) چیست دسته بندی آموزشی فرمت فایل docx حجم فایل 15 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 5 دریافت فایل قرارداد طرح و ساخت (epc) چیست فروشنده فایل کد کاربری 3139 تمام فایل ها فایل قرارداد طرح و ساخت (epc) چیست شامل 5 صفحه می باشد.
قراردادطرح و ساختepc
بهترین روش ب درآمد از اینترنت در حال حاضر گوگل پنگوئن آ ین الگوریتم گوگل می باشد اما تعریف الگوریتم گوگل پنگوئن چیست؟ تعریف الگوریتم گوگل پنگوئن چیست؟ گوگل پنگوئن نام الگوریتم جدید گوگل می باشد که در تاریخ 24 ماه آپریل 2012 بر روی هسته گوگل قرار گرفت و به طور رسمی معرفی شد. وظیفه اصلی این الگوریتم مقابله با سا. بسم الله الرحمن الرحیم سال نو می شود ، زمین نفسی دوباره می کشد برگ ها به رنگ در می آیند و گل ها لبخند می زند و پرنده های خسته بر می گردند و دراین رویش سبز دوباره…من…تو…ما… کجا ایستاده اییم.سهم ما چیست؟

پاو وینت طراحی شهری
ید فایل


پاو وینت طراحی شهری در20صفحه قابل ویرایش
فهرست:
چکیده
مقدمه
طراحی شهری چیست؟
تعریف طراحی شهری
نمایی از شهر توکیو
حرفه ای نو
رس عمومی
هدف از طراحی شهری چیست؟
منابع


ایجاد و گسترش فضاهای شهری موثر، کارآمد و پویا از جمله مباحثی است که مورد توجه معماران، طراحان و برنامه ریزان بوده و هست. فضاهای شهری که بعنوان بطن حیات اجتماعی و شهری امروزی مطرحند، دارای ابعاد مختلفی می باشند، اما به نظر می رسد در کشور ما بجز معدود مواردی در حیطه طراحی شهری، همچنان به تعاریف نظری موضوع پرداخته و کمتر به مردم، فعالیتهای اْنان و فضاهای ویژه آنان توجه کرده ایم.

ید فایل

پاو وینت طراحی شهریطراحی شهریتحقیق طراحی شهریتحلیل طراحی شهری
هنرمند کیست؟
*از ھن یشه مشھوری پرسیدم : یک ھن یشه کامل کیست؟ گفت : ی است که نقش بیگانه ای را
چنان ایفا کند که گوئی خود ھموست.گفتم : اینکه وصف کردی ھنر جمله مردمان است . گفت : با این
تفاوت که مردمان ازبابت ایفای چنین نقشی پولی نمی گیرند و بلکه تمام درآمد خود را نیز ھزینه می
کنند. فروشگاه اینترنتی بازار برق بر این هدف است که مقالاتی با موضوعات مختلف در زمینه قطعات پسیو و اکتیو الکترونیکی را به کاربران خود ارائه دهد. موضوعاتی از قبیل: سون سگمنت چیست ujt چیست انواع کلید و سوئیچ های الکترونیکی فتو دیود چیست انواع سنسور دما مقاومت نوری ldr چیست فتو ترانزیستور چیست دیود شاتکی چیست ترمیستور چیست وریستور چیست دیود خازنی چیست کریستال کوارتز الکترونیک ترانزیستور به عنوان سوئیچ سلف چیست زوج دارلینگتون ترانزیستور igbt چیست دیاک چیست؟ خازن تانتالیوم چیست ترانزیستور ماسفت چیست ترانزیستور اثر میدان jfet دیود زنر چیست ترانزیستور npn ترایاک چیست تریستور چیست ال ای دی چیست (led) ترانزیستور چیست دیود چیست و انواع آن rfid چیست آشنایی با ربات ها خازن چیست مقاومت چیست اگر مقاله ی مورد نظر خود را در بین موضوعات ارائه شده نیافتید می توانید در بخش انجمن سایت موضوع موردنظر خود را درخواست نمائید، تیم بازار برق در کوتاهترین زمان مقاله درخواستی شما را به صورت رایگان به شما ارائه می دهد. انواع سنسور دما متداول ترین نوع سنسورها، سنسورهای دما هستند. این نوع سنسورها انواع مختلفی دارند، از قطعات ترموستاتیک ساده ی خاموش/روشن که سیستم های گرمایشی آب گرم خانگی را کنترل می کند تا انواع نیمه هادی بسیار حساس که می تواند پروسه های پیچیده در کوره های حرارتی را کنترل کند. انواع مختلفی از سنسورهای دما وجود دارند و همه ی آن ها ویژگی های متفاوتی دارند که به کاربرد واقعیشان بستگی دارد. سنسورهای دما بر دو نوع فیزیکی اصلی تقسیم بندی می شود: ادامه مطلب ... برای مشاهده مقالات بیشتر به سایت بازار برق مراجعه کنید server چیست؟
تعداد صفحات فایل: 5
سپاس از شما بازدید کندده گرامی. بسته ی ی حاضر همینک آماده ی دریافت می باشد. لطفا به لینک توضیحات زیر رقته و پس از مطالعه اقدام به نمایید...

 server چیست؟===================ایمیل های پشتیبانی اختصاصی[email protected]
[email protected] تحقیق server چیست؟ گزارش تخصصی کم رویی
گزارش تخصصی کم رویی چیست؟ و راههایی برا ی کنترل آن
چکیده:
کمرویی یک توجه غیرعادی و مضطربانه به خویشتن دریک موقعیت اجتماعی است که در نتیجه آن فرد دچار نوعی تنش روانی شده، شرایط عاطفی و شناختی اش متأثر می گردد و زمینه بروزرفتارهای خام و نسنجیده و واکنش های نامناسب در وی فراهم می شود. به عبارت دیگر پدیده کمرویی به یک مشکل روانی- اجتماعی و آزاردهنده شخصی مربوط می شود که همواره به صورت یک ناتوانی یا معلولیت اجتماعی ظاهر می گردد به کلام ساده یعنی خود توجهی فوق العاده و ترس از مواجه شدن با دیگران.
در این تحقیق سعی شده است که در مورد علل کمرویی دانش آموزان به تفصیل بحث نماییم.
مقدمه:
مساله عزت نفس و خودارزشی از اساسی ترین عوامل در رشدمطلوب شخصیت ک ن و نوجوانان است و عدم این عزت نفس سبب کمرویی شده عامل عمده عقب ماندگی وش ت و ناکامی در مراحل مختلفزندگی به شمار می رود.
هر ی ممکن است باموقعیت های نا خواسته و نا خوشایندی روبرو شود و نتواند با آن ها مقابله کندو واکنش مناسبی از خود نشان دهد.
کمرویی به عنوان یک نقیصه جدی در زندگی فردی و اجتمایی است در هر جامعه درصد قابل توجهی از ک ن و نوجوانان و بزرگ سالان با این اختلال رفتاری و عامل باز دارنده رشد شخصیت اجتماعی مواجه هستند. جامعه ما نیاز مند انسان هایی پویا، کوشا، هوشمند و خلاق و متعهد و مسئولیت پذیر است بنابر این اساسی ترین آفات رشد متعدل در خانواده ها می تواند در جامعه ی فراگیر شود، بدون تردید اختلال کمرویی قابل پیشگیری و درمان است.


لینک :


گزارش تخصصی کم رویی چیست؟ و راههایی برا ی کنترل آن


گزارش تخصصی کم رویی چیست؟ و راههایی برا ی کنترل آن
هنر چیست هنر چیست لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 3 هنر چیست؟ ادبیات چیست؟ از گذشته های بسیار دور، زمانی که انسان، با پدیده های ناشناخته و عجیبْ روبه رو می شد، به دنبال چاره ای بود تا راهی برای آرامش روح و رفع نیاز فطری خود به معنویت (ارتباط. استرس و اضطراب چیست ؟تفاوت میان استرس و اضطراب چیست ؟ تعریف استرس و اضطراب چیست ؟ علت ایجاد استرس و اضطراب چیست ؟ ادامه مطلب چیست در خلوت خاموش کبوترها؟
چیست در کوشش بی حاصل موج؟
چیست در خنده ی جام
که تو چندین ساعت
مات و مبهوت به آن مینگری؟
فریدون مشیری@font-face { font-family: tahoma; src: url('http://bayanbox.ir/ /3458303949953664453/tanha.eot'); src: url('http://bayanbox.ir/ /438817424771330142/tanha.woff'); src: url('http://bayanbox.ir/ /6522608350063672271/tanha.ttf'); font-weight: normal;چیس.
تصویری از علیرضا منصوریان در حال آشپزی در فست فودش ادامه مطلب... هر وقتِ خوش که دست دهد مغتنم شمار / را وقوف نیست که انجامِ کار چیست پیوندِ عمر، بسته به مویی است، هوش دار / غم خوارِ خویش باش، غمِ روزگار چیست ؟ رازِ درونِ چه داند فلک ؟ خموش / ای مدّعی، نزاعِ تو با دار چیست ؟ سهو و خطایِ بنده گرش اعتبار نیست / معنیِّ عفو و رحمتِ آمرزگار چیست ؟ ( غزل. اختصاصی از هایدی مقاله در موردچگالی چیست با و پر سرعت . مقاله در موردچگالی چیست تعداد صفحه:4 فرمت پی دی اف   با مقاله در موردچگالی چیست جنگ افروزی و کشتار بیولوژیک چگونه مانع اقتدار مسلمانان شده است؟ کشتار بیولوژیک (بیوتروریسم) چیست؟ جنگ افروزی چگونه سبب ویرانی بلاد ی شده است؟ سست عقیده ی مسلمانان از طریق بیوتروریسم به چه شکل است؟ وظیفه ی ژن vmat2 در بروز اعتقادات و معنویات در انسان ها چگونه است؟ هدف پروژه ی مخو. مجازات حمل پایپ شیشه چیست ؟ ، مجازات حمال پایپ و یک گرم شیشه چیست ؟ ، مجازات گرفتن پایپ شیشه چیست ؟ ، مجارات شیشه ، مجازات پایپ ، مجازات گرفتن 2 عدد پایپ چیست ، حکم مجازات برای یک پایپ چیست ، جرم گرفتن پایپ شیشه چیست ؟انواع پایپجرم 15گرم شیشهمجازات ۶ گرم شیشهپایپ در والیبال چیستع پایپمجازات نگهداری شیشهجرم 6 گرم شیشهپایپ ماری جوانانتیجه تصویری برای مجازات حمل پایپ شیشه چیست ؟انواع پایپپایپ در والیبال چیستع پایپمجازات نگهداری شیشهپایپ ماری جوان 6 گرم شیشهقیمت هر گرم شیشه%3 تحقیق در مورد xsd چیست ؟ لینک پرداخت و در "پایین مطلب" فرمت فایل: word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحات: 42 فهرست مطالب: چرا به schema نیاز است ؟ تاریخچه xml schema xsd چیست ؟( بخش دوم ) المان ریشه در توصیف xsd جمع بندی روش های توصیف attribute xsd چیست ؟( بخش پنجم) دسترسی به سایر توصیف ها ایجاد انوا. گفت آن یار کزو گشت سر دار بلند... .......... . گفتمش شیرین ترین آواز چیست ؟ چشم غمگین ش به روی م خیره ماند قطره قطره اشک ش از مژگان چکید لرزه افتادش به گیسوی بلند زیر لب غمناک خواند ناله زنجیرها بر دست من ............ گفتمش . آنگه که از هم بگسلند .... خنده تلخی به لب آورد و گفت : آرزویی دلکش است ا. از مردم جهان خواستند که در مورد کمبود غذادر سایر کشور ها نظر بدهند! ولی ی نظر نداد! چون مردم آفریقا نمیدانستند " غذا " چیست ! مردم آسیا نمیدانستند "نظر" چیست ! مردم اروپا نمیدانستند "کمبود" چیست ! و مردم نمیدانستند "سایر کشورها" چیست! آب دهان و ریزش آن با نگاهی به طب سنتی چیست ادامه مطلب... بوتا چیست + تعریف کلینیک زیبایی
بوتا چیست + تعریف کلینیک زیبایی
بوتا چیست + تعریف کلینیک زیبایی

بوتا
بوتا چیست که در سایت کلینیک زیبایی ایران بیوتی iranbeauty.net بوتا را تعریف کرده ایم. دانشمندان اولین بار در سال 1987 موقع استفاده از سم بوتولینوم در درمان بلفارواسپاسم (انقباض خود به خودی پلک) متوجه شدند که خطوط اخم بیمار صاف شده است و با ادامه تحقیقات اولین گزارش در درمان اخم با بوتا در سال1992منتشر شد.
بوتا در واقع سم باکتری کلستریدیوم بوتولینوم است که با مهار آزادسازی استیل کولین در محل اتصال عصب و عضله باعث شل و ضعیف شدن عضلاتی می شود که انقباض آنها موقع خندیدن و اخم و…، با گذشت زمان باعث ایجاد چروکهای فعال یا دینامیک می شود.
با استفاده از اثر بوتا و شل شدن عضلات، خطوط ناشی از افزایش فعالیت عضله از بین رفته و طرح صورت و گردن تغییر یافته و چروک ناشی از انقباض عضلات صاف می گردد. البته این نکته را نباید فراموش کرد که چروک های غیرفعال یا استاتیک که ناشی از تغییر در محتوای کلاژن لایه زیرین پوست است و در اثر گذشت سن و تابش آفتاب به وجود می آید، تحت تاثیر بوتا قرار نمی گیرد.
بوتا در واقع روشی آرام و کم دردسر و غیرجراحی برای رفع چین و چروک صورت و گردن است.
خطوط هیپرکنتیک مثل خطوط اخم، حاصل انقباض های مکرر عضلاتی است که به صورت عمود بر چین ها قرار گرفته اند . ضعیف و یا به ح استراحت درآمدن عضلات توسط بوتا (سروتیپ a) می تواند خطوط را صاف کند. این خطوط شامل خطوط افقی پیشانی (ناشی از انقباض عضله فرونتالیس یا عضله پیشانی) خطوط افقی روی بینی (ناشی از انقباض عضله پروسروس) خطوط پنجه کلاغی اطراف چشم و خطوط اطراف دهان و خطوط خارجی پلک تحتانی است.
بیماران بین 30 تا 51 سال بیشترین پاسخ را به درمان با بوتا می دهند و امروز درمان با بوتا در این گروه سنی یکی از جنبه های مهم زیباسازی است.
اثرات بوتا در عرض یک تا دو روز قابل مشاهده است و در عرض چند هفته کامل می شود و 3 تا 4 ماه باقی می ماند و ممکن است 6 ماه یا بیشتر هم باقی بماند.
محل تزریق با کیسه یخ سرد می شود تا میزان ناراحتی ناشی از تزریق کاهش یابد و گاهی محل تزریق 15 تا 30 دقیقه قبل از تزریق با پماد موضعی بی حس می گردد. با تزریق بوتا علاوه بر کاهش خطوط اخم و پیشانی، دور چشم و دور لب و گردن می توان به ابرو شکل داد و به بالا بردن ابرو کمک کرد. در اثر افزایش سن افتادگی ابرو اتفاق می افتد که باعث ایجاد یک ظاهر عصبانی و اخمو می شود که با تزریق صحیح بوتا توسط پزشک مجرب می توان عضلات پایین کشنده ابرو را غیرفعال کرده که باعث بالا رفتن ابرو می شود و تا 12 هفته بعد از درمان به حداکثر خود می رسد.
گردآوری: کلینیک زیبایی iranbeauty.net
ترموستات چیست و چه کاربردی دارد
ترموستات چیست و چه کاربردی دارد + ترموستات پراید، 206 و ef7