آ ین حربه کی روش برای ش ت برانکو - اخبار روز

داستان شجاع خلیل زاده و پرسپولیس پایانی باز دارد؛ او دو سال است مورد توجه برانکو قرار می گیرد و هربار به دلایلی نمی تواند برای پرسپولیس بازی کند. شجاع بعد از پشت سر گذاشتن دوران پرحاشیه فردا بار دیگر روبه روی پرسپولیس قرار می گیرد. س رست باشگاه پرسپولیس گفت: ر امتیاز از رقبای مان در لیگ برتر خوشحالمان نمی کند. نوشته س رست پرسپولیس : این ادبیات در شأن کی روش و برانکو نیست اولین بار در پارس فوتبال خبرگزاری فوتبال ایران parsfootball پدیدار شد. برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری بعد از بازی تیمش مقابل استقلال خوزستان گفت: بازی در یک فضای بسیار عالی برگزار شد. می دانستیم که چه بازی سختی در انتظارمان است، آنهم مقابل تیمی که تغییراتی زیادی داشته و بعد از هر تعطیلات بهتر شده است. سرمربی تیم پرسپولیس اعلام کرد آنهایی که شایعه تبانی با نفت تهران را مطرح می کنند، خج بکشند. نوشته واکنش عجیب برانکو به تبانی با علی اولین بار در پارس فوتبال خبرگزاری فوتبال ایران parsfootball پدیدار شد. سرمربی کروات تیم فوتبال پرسپولیس، پیروزی تیم ملی ایران مقابل قطر را تبریک گفت. نوشته واکنش برانکو به برد تیم ملی ایران اولین بار در پارس فوتبال خبرگزاری فوتبال ایران parsfootball پدیدار شد. سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از پیروزی تیمش برابر ان و ب سه امتیاز ابراز سندی کرد و گفت: بازی مهمی را بردیم و اختلاف ۱۰ امتیازی با استقلال را حفظ کردیم. نوشته برانکو: اختلافمان با استقلال حفظ شد ! اولین بار در پارس فوتبال خبرگزاری فوتبال ایران parsfootball پدیدار شد. برانکو در جدیدترین صحبت های دلیل نیمکت نشینی و کنار گذاشتن محسن مسلمان از ترکیب پرسپولیس را بیان کرده است. به گزارش تابناک ورزشی ... م ع پرسپولیس که ج اش از این تیم قطعی شده، برای دریافت رضایت نامه اش راهی باشگاه شد. نوشته م ع مغضوب برانکو راهی باشگاه شد اولین بار در پارس فوتبال خبرگزاری فوتبال ایران parsfootball پدیدار شد. برانکو در مورد قرارداد های مشکوک بازیکنان اوکراینی چه نوضیحاتی دادبرانکو در مورد قرارداد های مشکوک بازیکنان اوکراینی چه نوضیحاتی داد
به گزارش خبرگزاری فارس، حمیدرضا گرشاسبی بعد از حضور در جلسه کمیته اخلاق گفت: در مورد پرونده بازیکنان اوکراینی از قبل ابهاماتی وجود داشت، قبلاً به همراه طاهری در جلسه ای حاضر شده بودیم و امروز هم با برانکو به کمیته اخلاق آمدیم. توضیحات کافی بود و در آینده قطعاً وضعیت بهتر خواهد شد و این پرونده بسته می شود گرشاسبی: توضیحات برانکو قانع کننده بود. وی در مورد اینکه آیا حضورشان در جلسه امروز ربطی به صحبت های برانکو در مورد تیم ملی داشته است، عنوان کرد: اصلاً در این راستا صحبتی نشد. قبلاً هم نامه محرمانه ای به باشگاه آمد که ما برای حضور در مورد پرونده بازیکنان اوکراینی به اینجا آمدیم که امروز این مسئله هم تمام شد

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس تا بازی با نفت تهران پشت درهای بسته برگزار می شود. نوشته را ار برانکو برای جلوگیری از تنش های مربوط به ا اج رضاییان اولین بار در پارس فوتبال خبرگزاری فوتبال ایران parsfootball پدیدار شد. گلی که الهلال به ثمر رساند حاصل یک آفساید بود و به خوبی این موضوع در بعد از بازی و زمانی که مسابقه را تماشا کردیم مشخص بود. نوشته برانکو :سوت داور ریتم بازی ما را می ش ت ! اولین بار در پارس فوتبال خبرگزاری فوتبال ایران parsfootball پدیدار شد. سرمربى پرسپولیس روز قبل از جدال برابر الوحده تولد 62 سالگى اش را پشت سر خواهد گذاشت. نوشته ایز ویژه بازیکنان پرسپولیس برای برانکو اولین بار در پارس فوتبال خبرگزاری فوتبال ایران parsfootball پدیدار شد. لوکا بوناچیچ امسال بعد از چند سال دوری از فوتبال ایران با قبول هدایت گسترش فولاد بار دیگر در کشورمان صاحب تیم شده، تیمی که شروع خیلی ضعیفی در لیگ هفدهم داشت و دو باخت سنگین را متحمل شد. با اینحال مربی بدخلق روات، به وضوح به عملکرد برانکو حسادت می کند. این مصاحبه حلاصه شده را بخو. ایسنا: برانکو ایوانکوویچ پس از تساوی تیمش برابر استقلال خوزستان اظهار کرد: شرایط برای این بازی عادی نبود. ما نیمه اول را بدون دفاع راست بازی کردیم و نیمه دوم هم عملا بدون دفاع چپ بودیم ... م ع سایپا گفت: کار در تیم بزرگ پرسپولیس و زیر نظر برانکو از علایق من است اما پرسپولیسی ها هیچ پیشنهادی نداده و صحبتی با من نکرده اند. محمد مربی نفت تهران گفت: تیم ما تیم خوبی است و به تیم مان ایمان دارم، اگر شرایط خوب باشد می توانیم از سد پرسپولیس بگذریم. نوشته پرسپولیس-نفت ؛ کری خوانی برای شاگردان برانکو اولین بار در پارس فوتبال خبرگزاری فوتبال ایران parsfootball پدیدار شد. احمدنوراللهی در آ ین بازی خود برای سرخپوشان،با نظر برانکو و سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس برابر سیاه جامگان شد.برانکو، برخلاف مسوولان باشگاه پرسپولیس که عالیشاه و نوراللهی را بی تعصب خواندند، تقدیر ویژه ای از هافبک دفاعی پرسپولیس کرد تا با خاطره ای خوش به سربازی برود. سرمربی پرسپولیس گفت: خودمان می دانیم که ایران چقدر قشر جوانش زیاد است. نوشته قول برانکو به هواداران که پرسپولیسی ها را به وجد آورد! اولین بار در پارس فوتبال خبرگزاری فوتبال ایران parsfootball پدیدار شد. خبری مهمی که پروفسور داد:
برانکو: محرومیت پرسپولیس به یک پنجره کاهش می یابد
باشگاه پرسپولیس امیدوار است که طی روزهای آینده محرومیت از دوپنجره نقل و انتقالاتی را به یک پنجره کاهش دهد.

پرسپولیس به خاطر انتقال طارمی به ریزه اسپور از سوی فیفا از دو پنجره نقل و انتقالاتی محر. استقلال پس از ۱۸۹۲ روز در دربی دوباره پیروز شد. نوشته زور برانکو به منصوریان نرسید ؛ پرسپولیس تسلیم شد ! اولین بار در پارس فوتبال خبرگزاری فوتبال ایران parsfootball پدیدار شد. پرسپولیسی ها با یک برد دیگر به قهرمانی نزدیگ تر شدند. نوشته ع ؛ سلفی جالب برانکو بعد از پیروزی شاگردانش اولین بار در پارس فوتبال خبرگزاری فوتبال ایران parsfootball پدیدار شد. چهره خندان فیروز کریمی سرمربی تیم نفت آبادان در کنار برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم پرسپولیس، قبل از بازی دو تیم در هفته بیست و پنجم لیگ برتر که با برد یک بر صفر به سود نفت آبادان خاتمه یافت. خبرگزاری تسنیم: تمرین تیم فوتبال پرسپولیس امروز (یکشنبه) از ساعت 17:30 در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد. * بازیکنان قبل از شروع تمرین به مدت 45 دقیقه در جلسه فنی زیر نظر برانکو حضور یافته و نکات فنی بازی سیاه جامگان ... سرمربی تیم پرسپولیس از اظهارنظر درباره وضعیت رامین رضاییان خودداری کرد. نوشته موضع جدید برانکو در مورد ستاره ! اولین بار در پارس فوتبال خبرگزاری فوتبال ایران parsfootball پدیدار شد. عناوین رو مه نود در روز ۱۹ بهمن به شرح زیر است : همه ایران پشت استقلال پسران آبی علیه دارودسته ی ژاوی از حاتمی و سخندان راضی میکنم برانکو : غیبت کمال در دربی احساس خواهد شد تبریز دچار پدیده… وحید ی مهاجم چپ پای پرسپولیس یکی از بهترین و با کیفیت ترین یدهای این فصل تیم صدرنشین لیگ بوده است. نوشته درخواست جالب برانکو از ستاره پرسپولیسی اولین بار در پارس فوتبال خبرگزاری فوتبال ایران parsfootball پدیدار شد. سرمربی پرسپولیس گفت: 5 بازیکن ما هم محروم بودند اما از روش بازی دیروز بازیکنانم لذت بردم. نوشته احساس رضایت برانکو از دیدار برابر نفت اولین بار در پارس فوتبال خبرگزاری فوتبال ایران parsfootball پدیدار شد. پرسپولیس هر چند قرارداد جلال حسینی را تمدید کرده اما در لیگ هفدهم با زوج شجاع خلیل زاده و محمد انصاری در قلب خط دفاع به میدان خواهد رفت. به گزارش خبرفوری؛ جذب شجاع خلیل زاده، معادله های خط دفاع پرسپولیس را پیچیده کرده. از ابراز علاقه برانکو به شجاع، سال ها می گذرد. برانکو به قدری سبک بازی خلیل زاده را دوست داردد که حتی نیم فصل لیگ شانزدهم و وقتی پرسپولیس کمترین گل خورده را در کارنامه داشت، اقدام به جذب او کرد اما در این راه موفق نشد.حالا و با پایان فصل، نخستین ید برانکو برای پرسپولیس ی نیست جز...ادامه مطلب در تمرین امروز پرسپولیس ، سرخپوشان برای هافبک طراح این تیم جشن تولد گرفتند . نوشته سو رایز پرسپولیسی ها به مناسبت تولد تیم برانکو اولین بار در پارس فوتبال خبرگزاری فوتبال ایران parsfootball پدیدار شد. به گزارش شریان نیوز،حمیدرضا گرشاسبی به بازیکنان و مربیان پرسپولیس قول داده قبل از بازی با فولاد پرداختی به آنها داشته باشد تا با روحیه خوبی به مصاف رقیب خود بروند.
برانکو و شاگردانش بخش عمده ای از قرارداد این فصل خود را از باشگاه طلبکارند و گرشاسبی قول داده پرداختی راضی کنن. برانکو درباره صحبت هایی مبنی بر تبانی علی مقابل پرسپولیس و بیرون کشیدن ایمان مبعلی در دقایق ابت بازی تصریح کرد: اشخاصی که چنین صحبت هایی را در محافل عمومی بیان می کنند باید خج بکشند. شاگردان برانکو در یک نمایش دور از انتظار با سه گل برابر السد ش ت خوردند تا ناکامی نمایندگان ایران برای قطری ها ادامه داشته باشد.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] پیش وت پرسپولیس گفت: من اعتقاد دارم رضائیان می توانست در این بازی حداقل سی دقیقه برای پرسپولیس بازی کند. ولی با این حال تصمیم گیرنده برانکو است و باید به نظر او در مورد مسائل فنی تیم احترام گذاشت. بهزاد داداش زاده، پیش وت پرسپولیس در گفت وگو با خبرنگار سایت نود در مورد بازی روز . پیش وت پرسپولیس گفت: من اعتقاد دارم رضائیان می توانست در این بازی حداقل سی دقیقه برای پرسپولیس بازی کند. ولی با این حال تصمیم گیرنده برانکو است و باید به نظر او در مورد مسائل فنی تیم احترام گذاشت. بهزاد داداش زاده، پیش وت پرسپولیس در گفت وگو با خبرنگار سایت نود در مورد بازی روز . کمال کامی نیا جزو بازیکنانی است که قراردادش این فصل به پایان می رسد نوشته اصرار برانکو برای حفظ بازیکنی که قصد تمدید ندارد! اولین بار در پارس فوتبال خبرگزاری فوتبال ایران parsfootball پدیدار شد. سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پن ی زن اول تیمش در مسابقه با صبای قم را انتخاب کرد. نوشته برانکو تصمیم مهم خود را گرفت ؛ پن ی زن اول پرسپولیس در قم اولین بار در پارس فوتبال خبرگزاری فوتبال ایران parsfootball پدیدار شد. برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هفته آینده مهمترین بازی سال مان را انجام خواهیم داد. علی عبدالله زاده برای پیوستن به پرسپولیس چراغ سبز نشان داد. نوشته چراغ سبز گزینه مد نظر برانکو برای پرسپولیسی شدن اولین بار در پارس فوتبال خبرگزاری فوتبال ایران parsfootball پدیدار شد. در حالی که تصور می شد ا اج دو بازیکن سرخپوش از سوی سرمربی پرسپولیس او را با دغدغه بزرگی همراه کند، او بی توجه به این اتفاق با روحیه بالا در نشست خبری حاضر شد. نوشته واکنش برانکو به ا اج دو یاغی پرسپولیس اولین بار در پارس فوتبال خبرگزاری فوتبال ایران parsfootball پدیدار شد. باید به نظر برانکو احترام بگذاریم چرا که او سرمربی و مسئول است و در نهایت باید پاسخگو باشد، من حدود پنج سال با این مربی کار و می دانم هیچ کاری را بیهوده انجام نمی دهد، او مربی کوچکی نیست و برای هر تصمیم خود دلیلی دارد که در نهایت به سود تیم تمام می شود.