آ ین جملات تکان دهنده استیو جابز موسس شرکت اپل قبل از مرگ - اخبار روز

کانال جملات زیبا برای روز پدر در تلگرام کانال جملات زیبا برای روز پدر بهترین کانال جملات زیبا برای روز پدر جدید ترین کانال جملات زیبا برای روز پدر کانال های جملات زیبا برای روز پدر ادامه مطلب نشریه یی فوربز، میزان ثروت «پاوِل دورُف» ۳۳ ساله را تخمین زد.موسس تلگرام چقدر ثروت دارد؟ به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، مجله فوربز، ثروت پاول دورف، موسس نرم افزا یام رسانتلگرام را ۱.۷میلیارد دلار اعلام کرد.بر اساس برآورد های محافظه کارانه نشریه فوربز، تلگرام بیش از یک میلیارد دلار ارزش دارد و به این ترتیب پاول دورف، موسس آن، بیش از یک میلیارد دلار سرمایه دارد.به گفته تحلیلگران این نشریه، تلگرام رشد بیشتری خواهد داشت و امکان بیشتر شدن ارزش آن نیز وجود دارد.انتهای پیام/ ع های بسیار زیبایی از جملات حکیم ارد بزرگ تقدیم می گردد مهر و دوستی ، در سرزمین خواهان ، پاینده است . حکیم ارد بزرگ بزرگان انتقامجو نیستند . حکیم ارد بزرگ خواهان ، شایسته ترین اساطیر هر سرزمین هستند . حکیم ارد بزرگ مردان و ن کهن ، برآیند و پژواک پاکی و راستی هستند . حکیم ارد بزرگ ا.
جملات زیبا در مورد زندگی خوب و دوست داشتنی

جملات زیبا ، متن های زیبا و سخنان حکیمانه می تواند برای ما انرژی بخش باشد و هم اینکه در خیلی از موارد راهگشای عملکردهای مثبت تر و بازدهی بالاتر برای ما خواهد بود.

این جملات زیبا و سخنان حکیمانه در مورد زندگی یا هر مورد مهم دیگری باشد می تواند تجلی بخش زیبایی های زندگی برای انسان ها باشد.

این گفته های زیبا و جملات زیبا معمولا ناشی از یک سری تجربه های فردی و گروهی است که از نسلی به نسل دیگر منتقل گردیده تا به ما رسیده است.

علاوه بر این جملات زیبا در آیین ها و فرهنگ های مختلفی نیز وجود دارد که با مطالعه آن ها می توانیم نگرش جدید و بهتری برای دستی به موفقیت در زندگی داشته باشیم. در حقیقت این گفته های زیبا چراغ راهی برای آینده روشن خواهند بود.


لیست بهترین جملات زیبا در مورد موضوعات مختلف که قصد داریم با هم در ادامه مرور کنیم:

زندگی زیباست

جملات ناب و سخنان زیبا در مورد زندگی
جملات زیبا در مورد زن
جملات زیبا در مورد شخصیت
جملات زیبا برای دوست
سخنان حکیمانه و متن های زیبا در مورد زندگی خوب
جملات زبیا در مورد دوست داشتن
جملات امیدوارکننده به زندگی ( جملات زیبا درباره امید به زندگی )
جملات زیبا در مورد شاد بودن
جملات زیبا در مورد عشق
جملات روانشناسی زیبا


چرا نگران چیزهایی هستید که از عهده تغییر دادنشان بر نمی آیید؟ رها کنید و به پیش بروید، چون زندگی منتظ شما نمی ماند.

روش من در زندگی بسیار ساده است. با من خوب رفتار کن آنگاه خواهی دید که من با تو بهتر رفتار خواهم کرد.

تنها بودن در زندگی خیلی بهتر از آن است که با ی وقت بگذرانید که ذهن شما را پر از شک و تردید کند.

تنها یک دروغ کافی است تا اعتماد ی نسبت به شما سلب شود. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که همیشه رک و صادق باشید و حرف حقیقت را به زبان آورید.

در زندگی ج ها سخت و آزار دهنده است ولی از دست دادن ی که به شما احترام نمی گذارد، در واقع منفعت هست نه ضرر.

اگر ی قدر حضورتان را نمی داند، کاری کنید که قدر غیبت شما را بداند. بسم الله الرحمن الرحیم
بالا ه، بعد از مدتها صفحه کلید با ما سر سازش گذاشت.
و اما قدر... خوب گوش کن. به حضرت مریم فرمود نخل را تکان بده! تا برای تو مای تازه بریزد. نخل را تکان بده؟ یک زن، آنهم در ح ضعف بدنی، آنهم نخل ما !
یادم به حضرت اباالفضل افتاد که من از او غافل و او به یادم . بعد از خوندن زندگینامه استیو جابز و همچنین در بحبوحه مذاکرات هسته ای با 5+1 یک احساسی در من پیدا شد که علاقمند شدم تاریخ امریکا رو بخونم. با یکی از دوستانم که بسیار اهل مطالعه است و از قضا رشته ی امریکا شناسی می خونه م و کتاب تاریخ امریکا رو بهم پیشنهاد کرد. ادامه مطلب جلسه هیئت موسس انجمن فرهیختگان فامنین، روز چهارشنبه مورخ 95/3/12 راس ساعت 13 با حضور جناب آقای پورمجاهد، فرماندار محترم شهرستان فامنین و اعضای محترم هیئت موسس در دفتر جناب آقای رستمی، مدیر عامل محترم گروه سرمایه گذاری آتیه دماوند واقع در تهران- آرژانتین - خیابان احمد قصیر - خیابا. یک پیام تکان دهنده توسط یک زن... ی از او پرسید: آیا شما زنی شاغل هستید، یا خانه دار؟؟ او پاسخ داد: بله من یک خانه دار تمام وقت هستم!!! من 24 ساعت در روز کار می کنم ... من یک "مادر" هستم!! من یک همسر هستم!! من یک دختر هستم!! من یک عروس خانواده همسرم هستم!! من یک ساعت زنگ دار هستم!! من یک آشپز هس. آدرس وبلاگمو میبینی؟ اون جمله ی معروف استیو جابز ! : stay hungry stay foolish!!!اون زمان که میخواستم انتخابش کنم، حدود چهار سال پیش ...اون موقع من هنوز "جاناتان " بودم ...اما الان دیگه نیستم ... الان خنده م میگیره به این عبارتی که انتخاب و زدم سر در وبلاگم !!! داستان "جاناتان" بودنم رو قبلا اینجا ن. این گزارش حاوی ع های ناراحت کننده است. نشریه یی فوربز، میزان ثروت «پاوِل دورُف» ۳۳ ساله را تخمین زد.موسس تلگرام چقدر ثروت دارد؟ به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، مجله فوربز، ثروت پاول دورف، موسس نرم افزا یام رسانتلگرام را ۱.۷میلیارد دلار اعلام کرد.بر اساس برآورد های محافظه کارانه نشریه فوربز، تلگرام بیش از یک میلیارد دلار ارزش دارد و به این ترتیب پاول دورف، موسس آن، بیش از یک میلیارد دلار سرمایه دارد.به گفته تحلیلگران این نشریه، تلگرام رشد بیشتری خواهد داشت و امکان بیشتر شدن ارزش آن نیز وجود دارد.انتهای پیام/ ۱۰ واقعیت تکان دهنده در مورد نسل کشی ارامنه در دوران حکومت عثمانی منابع تاریخی ادعا می کنند که در سال ۱۹۱۵ بیش از ۱٫۵ میلیون نفر از جمعیت دو میلیون نفری ارامنه ی ن قلمرو امپراطوری عثمانی در نتیجه ی سیاست های بی رحمانه ی سلاطین عثمانی جان خود را از دست دادند که اکنون به «نسل کشی . جملات مثبت در قانون جذب جملات مثبت به طور گسترده ای انرژی مثبت و تاثیر قانون جذب در زندگی شما را بالا می برد و روحیه شما را تقویت می کند .و در عین حال ممکن است اثری از خود نشان ندهد.جملات مثبت می تواند بی اثر و یا حتی مضر باشد.اما چگونه ممکن است جملات و اظهارات مثبت ، بی اثر و یا مض. داستان موفقیت “جک ما” موسس شرکت علی بابا
داستان موفقیت فروشگاه اینترنتی علی بابا با بیش از ۴۷۲ میلیارد دلار و به عنوان بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی جهان فروشگاهی که سهامش با پیشی گرفتن از فروشگاه اینترنتی آمازون عنوان بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی جهان را از آن خود کرد. (مجموع سرمایه بازار این فروشگاه اینترنتی چینی به ۴۷۲ میلیارد و یکصد میلیون دلار می رسد) ادامه مطلب جملات پرکاربرد انگلیسی (4) گاهی اوقات بعضی خوراکی ها رو نباید میل کرد چون با مزاج ما سازگار نیستند! تلفظ این عبارت


جملات کاربردی انگلیسی
یک پیام تکان دهنده توسط یک زن... ی از او پرسید: آیا شما زنی شاغل هستید، یا خانه دار؟؟ او پاسخ داد: بله من یک خانه دار تمام وقت هستم!!! من 24 ساعت در روز کار می کنم ... من یک "مادر" هستم!! من یک همسر هستم!! من یک دختر هستم!! من یک عروس خانواده همسرم هستم!! من یک ساعت زنگ دار هستم!! من یک آشپز هس. تسنیم / به گزارش خبرنگار گروه خبرگزاری تسنیم ، در پی انتصاب علی‌اکبر ولایتی به عنوان رئیس هیئت موسس آزاد از سوی معظم انقلاب ی، اولین جلسه هیئت موسس در دوره جدید هفته گذشته برگزار شد. در این جلسه، علی‌اکبر ولایتی رئیس هیئت موسس آزاد با اکثریت آرای اعضا به عضویت هیئت‌امنا. کوین سیستروم موسس اینستاگرام از یک تکنیک جالب برای رسیدن به موفقیت استفاده می کند. جملات با معنی و امید بخش در قالب ع جملات زیبا در مورد احساسات جملات زیبا در مورد روز های سخت زندگی ع نوشته نشان دادن عشق در عمل ع نوشته ارزش شما برای دیگران ع نوشته در مورد دوست داشتن ی که ما را دوست ندارد ع نوشته عاشقانه در مورد ج و فاصله از عشق ع نوشته شرافت انسانی ع نوشته در مو. پاول دوروف موسس تلگرام به پیام محمد جواد اذری جهرمی ارتباطات پاسخ داد.
هنری فورد موسس خودروسازی فورد اولین ی بود که ساعت کاری کارگران را به 8ساعت کاهش داد، دستمزدها را 2برابر کرد و تعطیلات آ هفته را به2 روز افزایش داد..

@da_nestani

مجموعه: خواندنیهای دیدنیجملات بزرگان درمورد زندگی,جملات بزرگان فلسفی
جملات بزرگان فلسفی

5 گام برای رسیدن به اه ت:
پیگیری
پیگیری
پیگیری
پیگیری
پیگیری
اگه نشد؟!
دوباره پیگیری کن..!
_محمود_معظمی

سخـنان حکیـمانه از بـزرگان , سخـن بـزرگان
بهترین جملات بزرگان

هیچ زنــے احمق نیست !
همیشه نمیشه زنها رو با پول شاد کرد
با ارزشترین هدیه که
میشه به یک زن داد ؛
تـوجـــّه است
توجّهـــے مداوم......
پائولو کوئیلو

سخـنان حکیـمانه از بـزرگان , سخـن بـزرگان
جملات بزرگان درمورد زندگی

بحث با احمق؛
مثل کشتن پشه
روی صورت خودته...!
شاید پشه رو بکشی یا نه
اما در نهایت یه سیلی
به صورت خودت زده ای...!
بودا

سخـنان حکیـمانه از بـزرگان , سخـن بـزرگان
جملات بزرگان فلسفی

به یادتان می آورم
تا بدانید
که زیباترین منش برای
انسان محبت است،،،،
پــس مـحـبـت کنـید
چه به دوست و چه دشمن
که محبت
دوست را بزرگ کنـد
و دشمن را نیـز دوست!!!!
کوروش بزرگ

سخـنان حکیـمانه از بـزرگان , سخـن بـزرگان
سخـنان حکیـمانه از بـزرگان

اغلب مردم خوش بینی و مثبت شی را
نوعی امید کاذب می دانند
در حالی که این آن ها هستند که
دچار ناامیدی کاذب شده اند...
بیل گیتس

سخـنان حکیـمانه از بـزرگان , سخـن بـزرگان
سخـن بـزرگان

مشکلات انسان های بزرگ را متعالی می سازند
و انسان های کوچک را متلاشی...
شریعتی

سخـنان حکیـمانه از بـزرگان , سخـن بـزرگان
جملات بزرگان جهان

بزرگترین دشمن انسان جهل نیست
بلکه توهم دانستن است
استیفن هاوکینگ

سخـنان حکیـمانه از بـزرگان , سخـن بـزرگان
سخـنان حکیـمانه از بـزرگان

موفقیت همیشگی نیست
ش ت هم کشنده نیست
تنها یک چیز مهم است
و آن هم شهامت ادامه دادن است
وینستون چرچیل

سخـنان حکیـمانه از بـزرگان , سخـن بـزرگان
سخنان بزرگان درباره زندگی

اگر می خواهی ثروتمند شوی
باید بزرگ فکر کنی
باید متفاوت فکر کنی
رابرت کیو ی

سخـنان حکیـمانه از بـزرگان , سخـن بـزرگان
سخنان حکیمانه کوتاه

بزرگترین اشتباه در زندگی
این است که انسان
همیشه از اشتباه
واهمه داشته باشد
آلبرت هوبارت

سخـنان حکیـمانه از بـزرگان , سخـن بـزرگان
جملات بزرگان دنیا

زمان شما محدوده
پس اونو با زندگی
تو دنیای بقیه هدرش نده
استیو جابز

سخـنان حکیـمانه از بـزرگان , سخـن بـزرگان
بهترین جملات بزرگان

همیشه از هر آدمى به اندازه شعورش
انتظار داشته باش
اینطورى کمتر عذاب میکشى
بیل گیتس

سخـنان حکیـمانه از بـزرگان , سخـن بـزرگان
جملات بزرگان درمورد زندگی

انسانها تنبل نیستند
بلکه فقط اه ی را انتخاب می کنند
که هیچ اشتیاقی برای انجامش ندارند...!
آنتونی ر نز

سخـنان حکیـمانه از بـزرگان , سخـن بـزرگان
جملات بزرگان فلسفی

در درون شما فردی بزرگ تر که قدر و اهمیت او هرگز برای شما قابل تصور نیست ، آشیان دارد
وین دایر

سخـنان حکیـمانه از بـزرگان , سخـن بـزرگان
سخـنان حکیـمانه از بـزرگان

همه چیز به طرز برخورد و نگرش شما بستگی دارد. مسایل می توانند شما را با مشکل یا با موفقیت رو به رو سازند.
جان ما ول

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته
برگزیده جملات ناب جملات زیبا از بزرگان جهان کانالی از جنس دل پاو وینت کلمات و جملات خبیثه پاو وینت-کلمات-و-جملات-خبیثهپاو وینت کلمات و جملات خبیثه در قالب 6 اسلاید، کلمات و جملات خبیثه که آثار م بی را در شبکه ارتباطی خانواده بجای می گذارد و سبب کدورت و مجروح شدن روح و قطع رابطه می شود. شنیده اید که؛ زخم زبان از زخم شمشیر کاری تر و ماندگار تر است کلمات ناسالم موجت ارتباط ناسالم، و کلمات خوب موجب ارتباط سالم می .. فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] درج رایگان آگهی استخدام در سامانه هوشمند استخدام 3 سوت جابز
https://3sootjobs.com/
ید گیفت کارت اپل
شرکت اَپِل (به انگلیسی: apple inc.) یک شرکت چند ملیتی یی است که در زمینه? طراحی و ساخت لوازم الکترونیکی مصرفی و نرم افزار کامپیوتر فعالیت می کند. این شرکت ابتدا با نام شرکت کامپیوتری اپل (.apple computer inc) در شهر کوپرتینو در ای کالیفورنیا، واقع در دره سیلی کشور تأسیس شد.
این شرکت در دهه? هفتاد میلادی با معرفی ریزرایانه های اپل i، اپل ii، اپل iii و پس از آن مکینتاش به بازار به آغاز و گسترش نوعی رایانه شخصی کمک فراوانی نمود.
اپل معمولاً به تولید سخت افزارهای نوین و دارای طراحی صحیح معروف است. از محصولات سخت افزاری این شرکت می توان آیپد، آی مک، مک بوک، آی پاد و آیفون را نام برد.
همچنین این شرکت در زمینه? تولید نرم افزار هم فعالیت دارد. نرم افزارهای آی تونز، آی لایف، آی ورک و سیستم عامل مورد استفاده در رایانه های این شرکت مک اواس ده نیز نمونه هایی از فعالیت نرم افزاری این شرکت هستند.
مدیریت اجرایی این شرکت برعهده استیو جابز بوده است. وی یک ماه قبل از مرگش از ریاست این شرکت کناره گیری کرد و به جای آن تیم کوک ریاست این شرکت را بر عهده گرفته است. استیو جابز همراه با استیو وزنیاک و رونالد وین این شرکت را بنیانگذاری د. رونالد وین در کمتر از دو هفته پس از تأسیس شرکت سهام خود را به جابز و وزنیاک واگذار کرد.(منبع ویکیپدیا)
این آموزش توسط تیم پشتیبانی گیفتی جهت ارائه بهتر خدمات به مشتریان عزیز تهیه شده است.

نکات بسیار مهم:
1- جهت استفاده از گیفت کارت های سایت گیفتی از اپل آی دی امریکا استفاده نمایید.
2- جهت استفاده راحت تر و جلوگیری از محدود شدن اپل ای دی خود بهتر است تمامی مراحل را همیشه با آی پی امریکا انجام دهید.
3- قبل از وارد گیفت کارت به اکانت خود توجه داشته باشید که برای انجام اولین ید از اپ استور حتما باید سوالات امنیتی اپل ای دی را پاسخ دهید.درصورتی که جواب سوالات را نمیدانید یا فراموش کرده اید بهتر است اقدام به تغییر سوالات از سایت اپل به آدرس appleid.apple.com کنید.
گیفت کارت آیتونز بهترین راه برای سرگرمی است . شما میتوانید آن را با مبالغ مختلف یداری کنید . مهم نیست به چه دلیلی آن را یداری کنید . با استفاده از آن می توانید برنامه بازی موزیک کتاب و غیره یداری کنید.
گیفت کارت آیتونز چیست
به آ ین بازی های روز دنیا و یا آ ین موزیک های روز دسترسی پیدا کنید . حتماً می دانید که تمامی موزیک های روز دنیا ابتدا در آیتونز اپل منتشر می شوند .
همچنین آرشیو بزرگی از تمامی کتاب های مختلف را می توانید در ibooks store پیدا کنید.
گیفت کارت آیتونز چیست
با استفاده از آیتونز و ید از آن همه چیز را در یک جا خواهید داشت و آن را میتوانید روی تمامی محصولات اپل خود مثل iphone ipod ipad بریزید .
علاوه بر آن در همه جا می توانید به ید های خود دسترسی داشته باشید .
از گیفت کارت آیتونز در کجا ها میتوانید استفاده کنید؟
امکان استفاده از گیفت کارت آیتونز gift card itunes اپل apple در store ها یا فروشگاه های اپل وجود دارد .
از میان آن ها میتوانیم به فروشگاه های زیر اشاره کنیم :
فروشگاه itunes یا itunes store
فروشگاه اپ های اپل یا appstore
فروشگاه کتاب های مجازی ( به روز ترین فروشگاه مجازی کتاب ) ibooks store
mac app store فروشگاه مخصوص سیستم عامل مکینتاش
با ید گیفت کارت میتوانید به تمامی فروشگاه های فوق دسترسی پیدا کرده و از آن ها آنلاین ید کنید .
آپدیت رایگان نیز از مزایای ید اپ می باشد .
انواع ید گیفت کارت ایفون
گیفت کارت آیتونز گیفت کارت itunes گیفت کارت اپل گیفت کارت apple ید گیفت کارت آیتونز
گیفت کارت های آیتونز در قیمت های مختلف موجود می باشند.
گیفت کارت 10$ ده دلاری
گیفت کارت 15$ پانزده دلاری
گیفت کارت 50$ پنجاه دلاری
گیفت کارت 100$ دلاری ( صد دلاری ) که بالاترین مبلغ گیفت کارت gift card است .
نمایندگی اپل در سال ۱۹۷۱ استیو وزنیاک و استیو جابز که آن وقت ۱۶ سال داشت با یکدیگر آشنا شدند این دوستی مقدمات  تاسیس شرکت اپل را فراهم کرد به طوری در سال ۱۹۷۷ آن ها توانستند با معرفی کامپیوتر شخصی apple i  به طور رسمی با نام تجاری apple computer inc به بازار تکنولوژی وارد شوند و ظرف مد. «آب از سرچشمه گل آلوده.» «آب از آب تکان نمی خوره.» «آب از سرش گذشته.» «آب از آب تکان نخورد.» «آب پاکی روی دستش ریخت.» این قایق که در سال 2004 توسط شرکت یی «رویال هویزمن» برای موسس شرکت «نِت اسکِیپ» ساخته شد، اکنون در فهرست فروش است. بعد از رونمایی از هواپیمای اختصاصی باشگاه میلان، علی کریمی انتقاداتی را درباره مدیران پیشین باشگاه پرسپولیس مطرح کرد. نوشته طعنه “علی کریمی ” به مدیران ؛ اظهارات تکان دهنده ” جادوگر فوتبال ایران ” در خصوص ” پرسپولیس “ اولین بار در پارس فوتبال خبرگزاری فوتبال. sunnatfeed.com/news/55178 www.asasnews.com/.../6186...محمود-خوش-خبر مصاحبه ذیل با جناب شیخ محمود خوش خبر هیات فتوا و موسس یکی از بزرگترین مجتمع های جنوب کشور بانام شافعی(ره)و همچنین موسس مدارس 9گانه زیر پوشش مجتمع... خبرخوان اهل سنت: شیخ محمود خوش خبر:اهل سنت واقعی اهل تکفیر و خشونت نیست ((لازم به ذکر است. «پالمر لاکی» (palmer luckey)، موسس شرکت oculus و مخترع هدست واقعیت مجازی oculus rift، از این شرکت جدا شده است. جزئیاتی تکان دهنده از فساد صندوق ذخیره فرهنگیان عضو کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: 70 درصد مجموع پول صندوق ذخیره فرهنگیان در اختیار هفت نفر بوده است. به گزارش مشرق، علی ادیانی بعدازظهر امروز با بیان اینکه بنده به همراه 10 نفر دیگر از نمایندگان مردم در مجلس شورا. برای تاسیس هر تعاونی می بایست هیئتی به نام هیئت موسس تشکیل شود. به موجب قانون بخش تعاونی ، هیئت موسس عبارت است از عده ای از افراد واجد شرایط عضویت در تعاونی مربوط که اقدام به تاسیس تعاونی می نمایند. تعداد اعضای هیئت موسس نباید از سه نفر کمتر باشد. وفق ماده 32 قانون بخش تعاونی ، وظ. جملات آلبر کامو albert us • تراژدی این نیست که تنها باشی بلکه این است که نتوانی تنها باشی گاهی آماده ام همه چیزم را بدهم تا هیچ پیوندی با جهان آدم ها نداشته باشم • جملات آلبر کامو albert us • امروز خم شدم و در گوش بچه ای که مرده به دنیا آمد آرام گفتم: چیزی را از دست ندادی • جملات آلبر کا. کانال زیبا آیا شما به دنبال یک کانال زیبا هستید، من به شما یک سایت معرفی میکنم که در اون کانال زیبا وجود داره. کانال متن های زیبا تلگرام
متن های زیبای تلگرام
کانال جملات عاشقانه در تلگرام
کانال تلگرام جملات ناب
کانال جملات فلسفی تلگرام
کانال تلگرام جملات بزرگان
ع نوشته های زیبا برای تلگرام
کانال جملات قصار http://up.persianscript.ir/uploadsmedia/6901-کانال-زیبا.jpg ی که گهواره ات را تکان داد؛ می تواند با دعایش دنیایت را هم تکان دهد.
جملات تعجبی در زبان انگلیسی جملات تعجبی (exclamations) وقتی بیان می شوند که مطلبی حاکی از تحسین یا تعجب باشدو با کلمات how یا what شروع می شوند و ساخت انها به صورت زیر است.الف-هر گاه ترکیب وصفی(اسم+صفت) مورد نظر باشد با whatشروع می شود. !...+فعل+فاعل+اسم+صفت + (what +(a/an what expensive books these are!چه کتاب های . مجموعه بهترین و زیباترین جملات حکیمانه کوتاه ، خاص و دلنشین 96 و 2017 جملات حکیمانه در مورد نبوغ نبوغ یعنی یک درصد الهام گرفتن و نودونه درصد عرق ریختن ادیسون مجموعه بهترین و زیباترین جملات حکیمانه کوتاه ، خاص و دلنشین 96 و 2017 منبع : جملات حکیمانه کوتاه آدرس صفحه منبع : http://mepatogh.ir/605/. مجموعه بهترین و زیباترین جملات حکیمانه کوتاه ، خاص و دلنشین 96 و 2017 جملات حکیمانه در مورد نبوغ نبوغ یعنی یک درصد الهام گرفتن و نودونه درصد عرق ریختن ادیسون مجموعه بهترین و زیباترین جملات حکیمانه کوتاه ، خاص و دلنشین 96 و 2017 منبع : جملات حکیمانه کوتاه آدرس صفحه منبع : http://mepatogh.ir/605/.