آ ین جلسه علنی مجلس در سال پایان یافت - اخبار روز

در آ ین روزهای سال 95 علی لاریجانی در ساختمان مجلس مشروطه میزبان خبرنگاران بود. جلسه ای که رییس مجلس دهم تقریبا به صورت رسمی اعلام کرد یک اصول گرا نیست. مجلس چی گفت !؟
... ، وَالسَّمَاءِ ذَاتِ الْبُرُوجِ ، وَالْیوْمِ الْمَوْعُودِ ، ... .
سلام علیکم
مثل بحث قبلی ، شاید بازم گفته بشه که موعدش نرسیده ! و وقتی که گفته شده ببینیم چی گفت !؟
خب بازم همونطور که گفتم بله !
نخستین مجلس :
خب همونطور که گفتم ، تا روز موعودم ، مانعی د. نامه شماره ۳۱/۵۷۲۶ مورخ ۱۳۹۷/۲/۱ حجت ال والمسلمین جناب آقای ریاست محترم ایران عطف به نامه شماره ۴۹۱۳۰/۸۰۱۰۶ مورخ ۱۳۹۴/۶/۲۱ در اجرای اصل یکصد و بیست و سوم (۱۲۳) قانون اساسی ایران قانون حمایت از حقوق معلولان که با عنوان لایحه حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت به مجلس شورای ی تقدیم . پاور پوینت قرآن پایه نهم س حصیلی 96 -95 درس اول جلسه اول درس اول جلسه دوم درس دوم جلسه اول درس دوم جلسه دوم درس سوم جلسه اول درس سوم جلسه دوم درس چهارم جلسه اول درس چهارم جلسه دوم درس پنجم جلسه اول درس پنجم جلسه دوم درس ششم جلسه اول درس ششم جلسه دوم درس هفتم جلسه اول درس هفتم جلسه دو. شورای نگهبان بودجه 97 را تایید کرد
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای ی از تایید لایحه بودجه سال 97 به جزء تبصره های ارجاعی به مجمع تشخیص مصلحت نظام توسط شورای محترم نگهبان خبر داد.

وم راه ی صنایع کوچک به بازارهای صادراتی

علی اصغر یوسف نژاد در گفت وگو با خبرنگار خبرگ. مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای ی گفت: تصمیم های مهمی درباره مشکلات آب سه استان بهره مند از زاینده رود در دفتر رئیس مجلس شورای ی گرفته شد. به گزارش شاهین شهر نیوز به نقل از فارس، حسینعلی حاجی دلیگانی ظهر امروز پس از پایان جلسه بررسی مسائل آب ۳ استان کشور در دفتر رئیس مجلس شورای ی اظهار کرد: تصمیم های مهمی درباره مشکلات آب ۳ استان بهره مند از زاینده رود در دفتر رئیس مجلس شورای ی گرفته شد.
وی افزود: در این جلسه که دقایقی پیش در دفتر رئیس مجلس شورای ی پایان یافت، تصمیم های مهمی با حضور نیرو، استاندار اصفهان، جمعی از نمایندگان مردم استان اصفهان در مجلس شورای ی و دو نفر نمایندگان کشاورزان این استان اتخاذ شد.
مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای ی به سه تصمیم این جلسه اشاره و خاطرنشان کرد: بر اساس بند یک این جلسه، نیز موظف شده است ج زمان بندی برای هر یک از بندهای ۹گانه مصوبات شورای عالی آب اعلام و اجرا کند.
وی افزود: دربند دوم این جلسه این گونه تصمیم گیری شده که استان های چهارمحال و بختیاری و یزد هم چون استان اصفهان بر اساس ج تقسیم آب از زاینده رود برداشت کنند، به عبارت دیگر همان طوری که این استان در حال برداشت کمتر از منابع آبی زاینده رود است، استان های چهارمحال و بختیاری و یزد هم کمتر برداشت کنند.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای ی اظهار داشت: بر اساس توافق سوم این جلسه هم، خسارت هایی که قرار است از منابع استانی به کشاورزان این استان پرداخت شود، به همه کشاورزان شرق، غرب و شمال استان اصفهان اختصاص یابد.
وی ادامه داد: در ادامه بند سوم بررسی مسائل آب سه استان کشور در دفتر رئیس مجلس شورای ی، تصمیم گیری شد که حق آبه و اشتراک آب در مهر ۹۷ به کشاورزان تعلق گیرد.
عصر ایران / نمایندگان مجلس شورای ی در مصوبه ای هشتم ربیع الاول، آغاز سالروز ت حضرت ولی عصر(عج) را تعطیل رسمی اعلام د.  نمایندگان مجلس شورای ی در جلسه علنی امروز دوشنبه مجلس شورای ی ماده الحاقی 38 لایحه تنظیم برخی از احکام برنامه های توسعه ای کشور را تصویب د. نمایندگان مجلس شورا. با سلام خدمت بازدید کنندگان عزیز
امروز با کلیپ جنجالی دعوا در مجلس با شما هستیم .
دعوای امروز لاریجانی و کوچک زاده در صحن علنی مجلس
برای به ادامه مطلب مراجعه کنید. ادامه مطلب رئیس مجلس از بررسی طرح استیضاح راه و شهرسازی در نشست علنی روز یکشنبه هفته آینده اول اسفندماه پارلمان خبر داد. جلسه بررسی سوال از رئیس جمهور به فردا صبح موکول شداحمد آبادی فراهانی عضو هیئت رئیسه مجلس گفت با اشاره به درخواست برخی نمایندگان در جلسه امروز برای بررسی طرح سوال از رئیس جمهور گفت: قرار است این جلسه صبح (چهارشنبه ۲۳ اسفند ماه) برگزار شود.وی تصریح کرد: قرار بود این جلسه امشب بعد از پایان جلسه نوبت عصر برگزار شود که به ساعت ۷ صبح فردا موکول شد.شایان ذکر است؛ در جریان بررسی استیضاح ی راه و شهرسازی، تعدادی از نمایندگان در اعتراض به اعلام وصول نشدن سوال از رئیس جمهور برای دقایقی در جایگاه هیات رئیسه تحصن د.مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس با این افراد یعنی پژمان فر، ناصری نژاد، نقوی حسینی، خواه و ذوالنور صحبت کرد و آن ها را برای جلسه ای در هیئت رئیسه متقاعد کرد.http://javaninews.ir سخنگوی هیئت رئیسه مجلس از آغاز روند بررسی لایحه بودجه ۹۶ از ۲۴ بهمن در جلسات علنی مجلس خبر داد. روابط عمومی مجلس شورای ی در مورد حادثه تروریستی بیانیه ای منتشر کرد. در این بیانیه آمده است: 3 تروریست در عملیاتی کور، حوالی ساعت ۱۰ صبح با سلاح گرم از درب مراجعات مردمی مجلس شورای ی وارد شدند و اقدام به رگبار به سوی تعدادی از مردم که برای دیدار با نمایندگان خود به خانه ملت آمده . متن زیر رو اول به عنوان "بعدا نوشت" تو مطلب قبلی گذاشتم، منتهی دیدم قسمت آ ش، از اونجای که از "اما" شروع میشه، خیلی باحاله گفتم تو یک مطلب جدید بیارم که عزیزان هم استفاده کنند :)

محمدرضا عارف، رئیس فرا یون امید در تاریخ ۱۷ مرداد ۱۳۹۷: در سال اول ما با آقای نشستی داشتیم و درباره. سوالات مردم فلاورجان از راه و شهرسازی در جلسه علنی امروز مجلس اعلام وصول شد. جلسه استیضاح عباس ی راه و شهرسازی دقایقی پیش با حضور معاون اول رییس جمهوری در مجلس شورای ی آغاز شد. داود محمدی مردم قزوین در مجلس شورای ی، با اشاره به جلسه امروز هیأت رئیسه کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: در جلسه امروز هیأت رئیسه کمیسیون گزارش مربوط به شکایت از فرودگاه هاشمی نژاد مشهد به دلیل تاخیر در پروازها و عدم رعایت حقوق مسافران قرائت شد. به گزارش خبرنگار مجلس گروه باشگاه خبرنگاران جوان، حواشی دویست و بیستمین جلسه علنی مجلس روایت توچال گردی رئیس جمهور بود که محال است از یاد نمایندگان برود. امروز ساعت 08:34 دقیقه زنگ مجلس به صدا درآمد و لایحه مقابله با تأمین مالی تروریسم دوباره روی میز نمایندگان قرار گرفت، اما ای. نمایندگان مجلس شورای ی با 142 رای موافق با تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه اجرای قانون هدفمندی یارانه ها موافقت د. به گزارش خبر فوری به نقل از ایرنا، نمایندگان در جلسه علنی امروز - - مجلس با 142 رای موافق، 35 رای مخالف و 6 رای ممتنع از مجموع 235 حاضر با تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه اجرای قان. رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در نخستین جلسه رسمی مجلس، طرحی دوفوریتی در خصوص تروریستی بودن و سازمان اطلاعاتی امریکا را مطرح خواهیم کرد. به مناسبت ایام فاطمیه مراسم سوگواری در صحن علنی مجلس شورای ی برگزار شد. باسمه السبحان روایت کنند شخصی در فضیلت صمت چیزکی شنیده بود روزی در محضر بزرگی حاضر شد و آن بزرگ ساعتی مشغول تدریس بود و ساعتی سؤالات حضار را پاسخ می گفت،هر یک از حضار چیزی پرسیدند و عالم هر یک را به تفصیل پاسخ گفت تا آن جلسه به پایان رسد شش ساعت به طول انجامید و در همۀ آن ساعات آ. آ ین جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح امروز تشکیل جلسه داد و برخی موارد اختلافی بین مجلس و شورای نگهبان مورد بررسی قرار گرفت. جزئیات آ ین جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام درسال 96به گزارش گروه خبرگزاری تسنیم، مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح امروز شنبه26 اسفندماه تشکیل جلسه داد. در جلسه امروز مجمع بند ح الحاقی تبصره 11 بودجه سال 1397 کشور، اختلافی بین مجلس شورای ی و شورای نگهبان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] سایت فدراسیون فوتبال نوشت:مهدی تاج تاکید کرد زمان زیادی تا محرومیت احتمالی تیم های بزرگ ایران نمانده است! مهدی تاج در حاشیه نشست هیات رییسه فرا یون ورزش مجلس با اشاره به اینکه جلسه در مجلس شورای ی بسیار کاربردی و خوب بود که می توان گفت تاکنون چنین جلسه ای با حضور نمایندگان برگزار نشده بود، گفت: ادامه مطلب سیاستمداران یی خواستار غرق قایق های ایران در خلیج فارس شدند یک ل ضد ایرانی، با حمایت سرمایه دار یهودی یی نزدیک به نتانیاهو، جلسه ای علیه کشورمان تشکیل داد. به نقل از آنتی وار، «اتحاد علیه ایران هسته ای» -یک ل ضد فعالیت های هسته ای تهران در نیویورک- جلسه ای را در واشینگتن با عنوا. بسم الله الرحمن الرحیم حکم اولیه یعنی آن حکمی که خداوند برای ما انسان ها ، برای هنگامی که در ح عادی باشیم وضع کرده است مثلاً وضو گرفتن یک حکم اولیه است، زیرا وقتی در ح عادی هستیم (مثلاً به آب دسترسی داریم)، باید وضو بگیریم حکم ثانویه یعنی آن حکمی که خداوند برای ما انسان ها ، برای . چهارمین روز بررسی بودجه 96 در مجلس دقایقی قبل با اعلام علی لاریجانی پایان یافت و نشست بعدی صبح فردا تشکیل می شود.
خبرگزاری فارس: استیضاح کنندگان در کمیسیون اجتماعی از توضیحات کار قانع نشدند/ ارسال استیضاح به صحن مجلسعبدالرضا عزیزی مردم شیروان در مجلس شورای ی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در جلسه امروز، علی ربیعی تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای پاسخ به استیضاح کنندگان در کمیسیون حاضر شد.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] همشهری آنلاین: عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: قرائت نامه «حسین فریدون» در صحن مجلس به پس از بررسی مستندات نمایندگان مجلس در هیئت رئیسه موکول شد. پزشکیان در پاسخ به اخطار حاجی دلیگانی:هیأت رئیسه مجلس قانع نشدن نمایندگان از پاسخ های رئیس جمهور را بررسی می کند خبرگزاری فارس: هیأت رئیسه مجلس قانع نشدن نمایندگان از پاسخ های رئیس جمهور را بررسی می کندنایب رئیس اول مجلس، اعلام کرد: هیأت رئیسه درباره قانع نشدن نمایندگان مجلس از پاسخ های رئیس جمهور به چهار سؤالشان بحث و بررسی می کند و نتیجه این بررسی ها توسط آقای لاریجانی اعلام می شود. به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حسینعلی حاجی دلیگانی مردم شاهین شهر در مجلس شورای ی در جلسه علنی امروز ( پارلمان) در اخطاری قانونی اظهار داشت: امروز نمایندگان از پاسخ های رئیس جمهور به چهار سؤال قانع نشدند و در آیین نامه داخلی مجلس آمده که این چهار سؤال اگر نقض قانون یا استنکاف از قانون باشد باید به قوه قضاییه ارسال شود. وی افزود: اینکه الان ظرف چه مدتی این مسأله تطبیق داده می شود باید روشن شود، از نظر ما به عنوان سؤال کنندگان از رئیس جمهور هر چهار سؤالی که نمایندگان از پاسخ های رئیس جمهور درباره آنها قانع نشدند، استنکاف از قانون و نقض قانون بوده است، حال سؤال این است چه ی و یا کدام یک از مجموعه های مجلس این موضوع را تطبیق می دهد و از طرفی قوه قضاییه چه زمانی به این مسأله رسیدگی خواهد کرد. حاجی دلیگانی در تذکر دیگری، گفت: مقرر شده بود گزارش بررسی موضوع تهمت هایی که در جلسه بررسی استیضاح ربیعی به برخی از نمایندگان مجلس زده شد، ظرف دو هفته یعنی تا 31 مرداد اعلام شود اما هنوز ما اطلاعی در این زمینه نداریم. در ادامه این جلسه مسعود پزشکیان نایب رئیس اول مجلس در پاسخ به این اخطار حاجی دلیگانی، گفت: ما در جلسه هیأت رئیسه مجلس در رابطه با چهار سؤالی که نمایندگان از پاسخ های رئیس جمهور قانع نشدند بحث می کنیم و حتماً آقای لاریجانی نتیجه بررسی هیأت رئیسه را اعلام می کند، درباره تهمت هایی هم که در جلسه آقای ربیعی نسبت به برخی از افراد زده شد باید بگویم چند نفر شکایات خود را ارسال د که بررسی ها در این زمینه هم انجام می شود. جلسه علنی امروز مجلس شاهد آتش زدن و پرچم در واکنش به وج ترامپ از بود. به گزارش خبرنگار مجلس گروه باشگاه خبرنگاران جوان، صحن علنی امروز(چهارشنبه 19 اردیبهشت ماه) در حالی آغاز شد که بعد از تلاوت قرآن کریم و قرائت معنای آن نمایندگان مجلس به لغو از سوی ترامپ رئیس جمهور طی شب گذشته واکنش نشان دادند. کو ن مردم لنجان اولین ای بود که با در دست داشتن بعد از تلاوت قرآن در جایگاه ناطقان قرار گرفت و بلافاصله ذوالنور مردم قم هم همراه با دست در داشتن پرچم آ مریکا و به وی پیوست. آتش زدن و پرچم آ مریکا در مجلس/ در این میان دیگر نمایندگان هم از جمله احسان قاضی زاده هاشمی، ابطحی، دهقانی، حسن نژاد، پورمختار، قاضی پور، گودرزی، سلیمی، پاپی زاده، خدابخشی و... هم به جایگاه ناطقان وارد شدند و در این میان و پرچم را با شعار مرگ بر و را آتش زدیم، آن را به آتش کشیدند. همزمان با سوختن و پرچم نمایندگان مدام شعار می دادند را آتش زدیم و دیگر نمایندگان حاضر در صحن شعار مرگ بر سر می دادند. لاریجانی در این میان با کنایه به کو ن گفت: "مراقب باشید مجلس را آتش نزنید". شعار مرگ بر و را آتش زدیم به طور متناوب در مجلس تکرار می شد. ایسنا/   نمایندگان مجلس در مصوبه‌ای، شرایط دریافت گواهینامه رانندگی از سوی مشمولان غایب سربازی را تعیین د. به گزارش ایسنا، نمایندگان مجلس شورای ی در جلسه علنی نوبت صبح امروز (سه‌شنبه) و در جریان بررسی جزئیات لایحه بودجه 96 جزء الحاقی یک تبصره 11 این لایحه را به تصویب رسان. تسنیم/ به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم ، غلامرضا کاتب عضو هیئت رئیسه مجلس شورای ی در جلسه علنی امروز ( 24 اسفند) قوه مقننه لایحه موافقت نامه همکاری در زمینه پیگیری و واکنش به شرایط اضطراری دریای خزر را اعلام وصول کرد. وی همچنین لایحه بازگشایی مدارس که بر طبق این لایحه ز. مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس شورای ی، گفت: رئیس مجلس شورای ی در جلسه غیرعلنی مجلس از کمیسیون های تخصصی خواست تا در جهت حل مشکلات کشور با ت تعامل داشته باشند. رئیس مجلس از بررسی طرح استیضاح راه و شهرسازی در نشست علنی یکشنبه هفته آینده اول اسفند پارلمان خبر داد.
ایثارگران بدانند

ایثارگرانی که از امتیاز یک مقطع تحصیلی بالاتر برخوردارندبا داشتن مدرک کارشناسی می توانند تا 35 سال خدمت کنند

قانون اصلاح بند «الف» ماده (103) قانون مدیریت خدمات کشوری (مصوب 24/11/1395 مجلس شورای ی)
شماره 158976 مورخ 15/12/1395
بنیاد شهید و امور ایثارگران
سازم. طرح مجدد معافیت مدارس از پرداخت هزینه آب، برق و گاز در مجلس علی الهیارترکمن با اشاره به رد تبصره معافیت مدارس از پرداخت هزینه های آب، برق و گاز مطابق الگوی مصرف در صحن علنی مجلس گفت: پس از رد این تبصره تلاش زیادی را در جهت باز گرداندن این تبصره در بودجه سال 97 انجام دادیم که پس از. مردم اهواز در مجلس گفت: در جلسه علنی مجلس نخستین اقدام قانونی را در خصوص وادار وزرای نیرو و کشور به پاسخ گویی درباره عملکرد مدیران آبفا، توزیع برق، استانداری و سازمان آب و برق انجام خواهیم داد. داتیکان: مجلس شورای ی در صحن علنی مجلس، ت را موظف به پرداخت یارانه به افرادی کرد که به اشتباه حذف شده اند. به گزارش داتیکان به نقل از خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (چهارشنبه 3 شهریورماه) مجلس شورای ی در جریان بررسی لایحه اصلاح قانون بودجه سال 95 کل کشور با پیشنه. به گزارش پایگاه خبری بورس عد ، با موافقت بهارستان نشینان یک فوریت طرح تمدید مهلت پرداخت بدهی تولیدکنندگان به بانک ها تصویب شد .بر اساس این گزارش، در جلسه علنی مجلس شورای ی نمایندگان با یک فوریت طرح اصلاح قانون بودجه سال ۱۳۹۷ موافقت د.از مجموع ۲۲۰ حاضر در صحن ۱۴۰ رای موافق، ۲۰ ر. جلسه استیضاح عباس ی راه و شهرسازی در صحن مجلس در حال برگزاری است.