آ ین جلسه علنی مجلس در سال پایان یافت - اخبار روز

سوالات مردم فلاورجان از راه و شهرسازی در جلسه علنی امروز مجلس اعلام وصول شد. جلسه استیضاح عباس ی راه و شهرسازی با حضور معاون اول رییس جمهوری در مجلس شورای ی در حال برگزاری است. جلسه استیضاح عباس ی راه و شهرسازی دقایقی پیش با حضور معاون اول رییس جمهوری در مجلس شورای ی آغاز شد. رئیس دیوان محاسبات کل کشور گزارش تفریغ بودجه سال 1394 را در جلسه علنی امروز مجلس شورای ی قرائت کرد. رأی وکلای ملت برای طرح «اعاده اموال نامشروع مسئولان» علنی می شود؟امضاکنندگان طرح «اعاده اموال نامشروع مسئولان» و مردم خواهان علنی شدن آرای نمایندگان برای این طرح هستند. طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان چندی قبل از سوی محمد دهقان مردم طرقبه و چناران در مجلس شورای ی ارائه شد و با گذشت زمانی اندک مورد استقبال وکلای ملت قرار گرفت.رای گیری علنی درباره طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان مطالبه جامعه/اخذ رای با ورقه یا مخفی، کدامیک انتخاب می شود؟۱۸۲ مجلس این طرح را امضا د و در نهایت با قید دو فوریت به هیئت رئیسه مجلس ارائه شد، براساس اظهارات دهقان قرار است، فردا در صحن علنی مجلس، دو فوریت طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان به رای گذاشته شود.http://javaninews.ir/
برچسب ها: بصیرت, اعاده اموال نامشروع مسئولان, مجلس نمایندگان مجلس شورای ی با 142 رای موافق با تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه اجرای قانون هدفمندی یارانه ها موافقت د. به گزارش خبر فوری به نقل از ایرنا، نمایندگان در جلسه علنی امروز - - مجلس با 142 رای موافق، 35 رای مخالف و 6 رای ممتنع از مجموع 235 حاضر با تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه اجرای قان. مردم مریوان و سرواباد در مجلس شورای ی در خصوص نظر کمیسیون صنایع در مخالفت با تصویب لایحه مناطق آزاد تجاری و مناطق ویژه اقتصادی،اذعان کرد:تصویب و نظر دهی در زمینه منطقه آزاد در اصل کار کمیسیون اقتصادی است. وی ادامه داد:کمیسیون اقتصادی بر روی آراء نمایندگان در صحن علنی مجلس تاث. شمخانی: همه پرسی در اقلیم کردستان عراق را به رسمیت نمی شناسیم
بهروز نعمتی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس در حاشیه صحن علنی امروز (چهارشنبه، 5 مهر) در تشریح نشست غیر علنی صبح امروز گفت: شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی به منظور تشریح تحولات منطقه و موضوع اقلیم کردستان در این جلسه حضور یافت.وی ادامه داد: شمخانی درباره ، تکفیری ها و اقدامات انجام شده در آن مناطق گزارشی به نمایندگان ارائه کرد. نعمتی تصریح کرد: دبیر شورای عالی امنیت ملی همچنین در مورد موضوع همه پرسی اقلیم کردستان و حواشی آن نیز مسائلی عنوان کرد و در ادامه تأکید کرد که تمامیت ارضی عراق مد نظر ما قرار دارد. مردم تهران، ری، شمیرانات و شهر تأکید کرد: اقداماتی که در منطقه باید انجام شود مبتنی بر مسائل مذاکره ای است چراکه تمامیت ارضی عراق با توجه به قانون اساسی و پیمان نامه های بین المللی مورد تأکید است و امیدواریم این موضوع هر چه سریعتر با گفتمان حل شود.سخنگوی هیئت رئیسه مجلس در ادامه اظهار کرد: شمخانی در جلسه غیر علنی صبح تأکید کرد بحث همه پرسی در کردستان عراق را به رسمیت نمی شناسیم زیرا عراق کشوری یک پارچه است و همه باید تابع قانون آن کشور باشند.نعمتی خاطر نشان کرد: دبیر شورای عالی امنیت ملی در این جلسه گفت نسبت به موضوع مرز هوایی اکنون با حساسیت برخورد شده و بحث صدور نفت از منطقه اقلیم کردستان عراق و تجارت آن ها نیز با مشکل مواجه شده است. بخش های مختلف خبری صداوسیما، اظهارات علی لاریجانی - رئیس مجلس - در جلسه علنی روز شنبه در مورد دروغ پراکنی جبهه مردمی نیروهای انقلاب را سانسور کرد. دو فساد بزرگی که در صحن علنی مجلس منکر آن شد / واکاوی فساد 8000 میلیارد تومانی صندوق ذخیره فرهنگیان علی وقف چی زنجان و طارم در مجلس شورای ی در گفتگو با خبرنگار الف، با بیان اینکه حرف مسئولین ت در خصوص پرداخت مطالبات س گذاران با عمل آنها مغایرت دارد، گفت: آقای سیف در جلسه غیر علنی روز یکشنبه مجلس حاضر شد و در خصوص نحوه پرداخت پول س گذاران موسسات مالی- اعتباری توضیحاتی داد که اظه. بسم الله الرحمن الرحیم حکم اولیه یعنی آن حکمی که خداوند برای ما انسان ها ، برای هنگامی که در ح عادی باشیم وضع کرده است مثلاً وضو گرفتن یک حکم اولیه است، زیرا وقتی در ح عادی هستیم (مثلاً به آب دسترسی داریم)، باید وضو بگیریم حکم ثانویه یعنی آن حکمی که خداوند برای ما انسان ها ، برای . چهارمین روز بررسی بودجه 96 در مجلس دقایقی قبل با اعلام علی لاریجانی پایان یافت و نشست بعدی صبح فردا تشکیل می شود. آغاز جلسه امروز مجلس شورای ی با مرثیه سُرایی در رثای بانوی دو عالم خانم فاطمه زهرا(س) و با مداحی طاهری همراه بود. مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای ی گفت: تصمیم های مهمی درباره مشکلات آب سه استان بهره مند از زاینده رود در دفتر رئیس مجلس شورای ی گرفته شد. به گزارش شاهین شهر نیوز به نقل از فارس، حسینعلی حاجی دلیگانی ظهر امروز پس از پایان جلسه بررسی مسائل آب ۳ استان کشور در دفتر رئیس مجلس شورای ی اظهار کرد: تصمیم های مهمی درباره مشکلات آب ۳ استان بهره مند از زاینده رود در دفتر رئیس مجلس شورای ی گرفته شد.
وی افزود: در این جلسه که دقایقی پیش در دفتر رئیس مجلس شورای ی پایان یافت، تصمیم های مهمی با حضور نیرو، استاندار اصفهان، جمعی از نمایندگان مردم استان اصفهان در مجلس شورای ی و دو نفر نمایندگان کشاورزان این استان اتخاذ شد.
مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای ی به سه تصمیم این جلسه اشاره و خاطرنشان کرد: بر اساس بند یک این جلسه، نیز موظف شده است ج زمان بندی برای هر یک از بندهای ۹گانه مصوبات شورای عالی آب اعلام و اجرا کند.
وی افزود: دربند دوم این جلسه این گونه تصمیم گیری شده که استان های چهارمحال و بختیاری و یزد هم چون استان اصفهان بر اساس ج تقسیم آب از زاینده رود برداشت کنند، به عبارت دیگر همان طوری که این استان در حال برداشت کمتر از منابع آبی زاینده رود است، استان های چهارمحال و بختیاری و یزد هم کمتر برداشت کنند.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای ی اظهار داشت: بر اساس توافق سوم این جلسه هم، خسارت هایی که قرار است از منابع استانی به کشاورزان این استان پرداخت شود، به همه کشاورزان شرق، غرب و شمال استان اصفهان اختصاص یابد.
وی ادامه داد: در ادامه بند سوم بررسی مسائل آب سه استان کشور در دفتر رئیس مجلس شورای ی، تصمیم گیری شد که حق آبه و اشتراک آب در مهر ۹۷ به کشاورزان تعلق گیرد.
* وزارت آموزش و پرورش مکلف به بکارگیری نیروهای حق دریس شد * نمایندگان مجلس با اصلاح قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق دریس، وزارت آموزش و پرورش را مکلف به بکارگیری معلمان حق دریس و آموزش یاران نهضت سوادآموزی د. به گزارش خبرنگار مهر ، در جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای ی بر. نمایندگان مجلس با تصویب قانون دائمی «تاسیس واداره مدارس غیر تی»، تسهیلات تشویقی و مجازاتهای احتمالی مدیران این مدارس را تعیین د. به گزارش خبرنگار مهر ، در جلسه علنی امروز مجلس شورای ی، بررسی لایحه «تاسیس و اداره مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیر تی» در دستور کار قرار گرفت و ب. تسنیم/ به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم ، غلامرضا کاتب عضو هیئت رئیسه مجلس شورای ی در جلسه علنی امروز ( 24 اسفند) قوه مقننه لایحه موافقت نامه همکاری در زمینه پیگیری و واکنش به شرایط اضطراری دریای خزر را اعلام وصول کرد. وی همچنین لایحه بازگشایی مدارس که بر طبق این لایحه ز.

شمخانی: همه پرسی در اقلیم کردستان عراق را به رسمیت نمی شناسیم بهروز نعمتی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس در حاشیه صحن علنی چهارشنبه، 5 مهر در تشریح نشست غیر علنی گفت: شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی به منظور تشریح تحولات منطقه و موضوع اقلیم کردستان در این جلسه حضور یافت.وی ادامه داد: شمخانی درباره ، تکفیری ها و اقدامات انجام شده در آن مناطق گزارشی به نمایندگان ارائه کرد. نعمتی تصریح کرد: دبیر شورای عالی امنیت ملی همچنین در مورد موضوع همه پرسی اقلیم کردستان و حواشی آن نیز مسائلی عنوان کرد و در ادامه تأکید کرد که تمامیت ارضی عراق مد نظر ما قرار دارد. مردم تهران، ری، شمیرانات و شهر تأکید کرد: اقداماتی که در منطقه باید انجام شود مبتنی بر مسائل مذاکره ای است چراکه تمامیت ارضی عراق با توجه به قانون اساسی و پیمان نامه های بین المللی مورد تأکید است و امیدواریم این موضوع هر چه سریعتر با گفتمان حل شود.سخنگوی هیئت رئیسه مجلس در ادامه اظهار کرد: شمخانی در جلسه غیر علنی صبح تأکید کرد بحث همه پرسی در کردستان عراق را به رسمیت نمی شناسیم زیرا عراق کشوری یک پارچه است و همه باید تابع قانون آن کشور باشند.نعمتی خاطر نشان کرد: دبیر شورای عالی امنیت ملی در این جلسه گفت نسبت به موضوع مرز هوایی اکنون با حساسیت برخورد شده و بحث صدور نفت از منطقه اقلیم کردستان عراق و تجارت آن ها نیز با مشکل مواجه شده است.
آقای حسین شمسیان یکی از نویسندگان جراید کشور در مورد معاهده پالمور این طور می نویسد: در جلسه علنی روز چهارشنبه (۹۶/۱۱/۴) مجلس شورای ی بررسی گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد الحاق لایحه ت ایران به کنوانسیون سازمان ملل متحد برای مبارزه با جرایم سازمان یافته فراملی (پالرمو) در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گرفت و علی رغم مخالفت های جدی برخی نمایندگان، وکلای ملت با ۱۳۲ رأی موافق، ۸۰ رأی مخالف و ۱۰ رأی ممتنع از مجموع ۲۳۶ حاضر در مجلس، این لایحه را به تصویب رساندند. محمدجواد ابطحی شهر یکی از مخالفین لایحه فوق، با اخطار اصول ۱۵۲ و ۱۵۳ قانون اساسی گفت: نظام سلطه از راه های مختلف برای ضربه زدن به وارد شده است، یکی از این راه ها بود و راه های بعدی کنوانسیون هایی است که به ایران تحمیل می شود. وی معتقد بود این لایحه با قاعده نفی سبیل در مخالفت است و راه سلطه بر ایران را باز می کند که رئیس مجلس شورای ی اخطار وی را وارد ندانست و ماده واحده لایحه را به رای گذاشت. پس از تصویب ماده واحده لایحه در صحن علنی مجلس، حسینعلی حاجی دلیگانی با فریاد بلند نسبت به تصویب این لایحه انتقاد کرد و آن را خیانتی بزرگ عنوان کرد.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] رئیس مجلس از بررسی طرح استیضاح راه و شهرسازی در نشست علنی یکشنبه هفته آینده اول اسفند پارلمان خبر داد. فصل اول: توصیه های عمومی طب ی جلسه اول /حجم: 2.29 مگابایت/ جلسه دوم /حجم: 2.27 مگابایت/ جلسه سوم /حجم: 2.81 مگابایت/ جلسه چهارم /حجم: 2.28 مگابایت/ جلسه پنجم /حجم: 3.52 مگابایت/ جلسه ششم /حجم: 1.42 مگابایت/ جلسه هفتم /حجم: 2.14 مگابایت/ جلسه هشتم /حجم: 2.37 مگابایت/ جلسه نهم /حجم: 1.43 مگابایت/ فصل دوم: راه .
ایثارگران بدانند

ایثارگرانی که از امتیاز یک مقطع تحصیلی بالاتر برخوردارندبا داشتن مدرک کارشناسی می توانند تا 35 سال خدمت کنند

قانون اصلاح بند «الف» ماده (103) قانون مدیریت خدمات کشوری (مصوب 24/11/1395 مجلس شورای ی)
شماره 158976 مورخ 15/12/1395
بنیاد شهید و امور ایثارگران
سازم. طرح مجدد معافیت مدارس از پرداخت هزینه آب، برق و گاز در مجلس علی الهیارترکمن با اشاره به رد تبصره معافیت مدارس از پرداخت هزینه های آب، برق و گاز مطابق الگوی مصرف در صحن علنی مجلس گفت: پس از رد این تبصره تلاش زیادی را در جهت باز گرداندن این تبصره در بودجه سال 97 انجام دادیم که پس از. داتیکان: مجلس شورای ی در صحن علنی مجلس، ت را موظف به پرداخت یارانه به افرادی کرد که به اشتباه حذف شده اند. به گزارش داتیکان به نقل از خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (چهارشنبه 3 شهریورماه) مجلس شورای ی در جریان بررسی لایحه اصلاح قانون بودجه سال 95 کل کشور با پیشنه. جلسه استیضاح عباس ی راه و شهرسازی در صحن مجلس در حال برگزاری است.
به گزارش سایت خبر فوری به نقل از خبرگزاری فارس، حسینعلی حاجی دلیگانی مردم شاهین شهر در مجلس شورای ی با اشاره به جلسه امروز کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس گفت: در جلسه امروز محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه با حضور در جلسه کمیسیون توضیحاتی را در خصوص لایحه بودجه 97 ارائه کرد.وی افزود: نوبخت گفت که بودجه 97 نسبت به بودجه سال 96 به میزان 9 درصد کاهش یافته و درآمدهای نفتی در آن به میزان بشکه ای 55 دلار پیش بینی شده است.
ادامه خبر با آغاز رسیدگی به لایحه بودجه سال ۹۶ در صحن علنی مجلس، به زودی تکلیف نهایی بسیاری از حوزه های مالی و اجرایی در سال آینده مشخص می شود. رئیس مجلس با اشاره به مشارکت معاون امور خارجه در سلفی گرفتن نمایندگان با موگرینی در قالب مزاح به وی این نکته را یادآور شد. در جلسه علنی امروز مجلس شورای ی، هنگامی که حسن قشقاوی معاون امور مجلس امور خارجه برای دفاع از لایحه الحاق ت ایران به پیمان مودت و همکاری در جنوب شرقی آسیا د. رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای ی گفت: منابع پایدار دستگاه های امدادرسان، هفته آینده در صحن علنی مجلس مطرح می شود و باید در این زمینه نمایندگان مجلس شورای ی، نگاهی مساعدت آمیز به حوزه های امدادرسان… خبرآنلاین /  رو مه وقایع اتفاقیه در گزارشی درباره عدم حضور شهردار تهران برای پاسخگویی به نمایندگان مردم در مجلس نوشت: قالیباف که این روزها بیش از هر زمانی تحت فشارهای و فنی است؛ تلاش می‌کند از حضور در موقعیت‌هایی که مجبور به پاسخگویی است، فرار کند.   اگر شهرداری مقصر . خبرآنلاین /  ایلنا نوشت:نایب رییس کمیسیون عمران مجلس شورای ی با بیان این که در جلسه گذشته کمیسیون عمران شهردار تهران دفاعی از عملکرد خود در برابر ایمن سازی ساختمان پلاسکو نداشت، گفت: بنیاد مستضعفان از وجود چندین تذکر کتبی شهرداری تهران اظهار بی اطلاعی کرد.   علیم یارمحمد. شمخانی: همه پرسی در اقلیم کردستان عراق را به رسمیت نمی شناسیم بهروز نعمتی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس در حاشیه صحن علنی امروز (چهارشنبه، 5 مهر) در تشریح نشست غیر علنی صبح امروز گفت: شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی به منظور تشریح تحولات منطقه و موضوع اقلیم کردستان در این جلسه حضور یافت. وی ادامه داد: شمخانی درباره ، تکفیری ها و اقدامات انجام شده در آن مناطق گزارشی به نمایندگان ارائه کرد. نعمتی تصریح کرد: دبیر شورای عالی امنیت ملی همچنین در مورد موضوع همه پرسی اقلیم کردستان و حواشی آن نیز مسائلی عنوان کرد و در ادامه تأکید کرد که تمامیت ارضی عراق مد نظر ما قرار دارد. مردم تهران، ری، شمیرانات و شهر تأکید کرد: اقداماتی که در منطقه باید انجام شود مبتنی بر مسائل مذاکره ای است چراکه تمامیت ارضی عراق با توجه به قانون اساسی و پیمان نامه های بین المللی مورد تأکید است و امیدواریم این موضوع هر چه سریعتر با گفتمان حل شود. سخنگوی هیئت رئیسه مجلس در ادامه اظهار کرد: شمخانی در جلسه غیر علنی صبح تأکید کرد بحث همه پرسی در کردستان عراق را به رسمیت نمی شناسیم زیرا عراق کشوری یک پارچه است و همه باید تابع قانون آن کشور باشند. نعمتی خاطر نشان کرد: دبیر شورای عالی امنیت ملی در این جلسه گفت نسبت به موضوع مرز هوایی اکنون با حساسیت برخورد شده و بحث صدور نفت از منطقه اقلیم کردستان عراق و تجارت آن ها نیز با مشکل مواجه شده است. جمعی از آتش نشانان ایستگاه مجلس در صحن علنی امروز بهارستان حضور یافتند. سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس از تشکیل کارگروه ویژه به منظور بررسی افزایش تعداد نمایندگان مجلس در کمیسیون متبوعش خبر داد.اصغر سلیمی سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای ی با اشاره به جلسه عصر امروز ( 13 تیر) کمیسیون متبوعش، اظهار داشت: در جلسه امروز موضوع افزایش تعداد ن. رییس مجلس گفت: بر اساس آنچه شورای نگهبان از ایرادات لایحه برنامه ششم به مجلس فرستاده بود کار اصلاح پایان یافت و شورای نگهبان پس از بررسی اصلاحات انجام شده نظر خود را به مجلس اعلام کند. عضو هیات رئیسه مجلس، درباره سرانجام طرح هسته ای نمایندگان برای مقابله با نقض ، به ملاحظات رئیس مجلس در این رابطه اشاره کرد و گفت: این طرح الان در موقعیتی است که قابل بررسی در صحن است. جلسه نوبت صبح امروز مجلس که به منظور بررسی استیضاح عباس ی راه و شهرسازی تشکیل شده بود با حاشیه های جالبی همراه بود. علیرضا مختا ور در قالب یادداشتی، دیدار خود با نمایندگان مردم در مجلس شورای ی و اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای ی را تشریح کرد.به گزارش روابط عمومی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، روز گذشته (11 مهرماه) علیرضا مختا ور، دبیرکل نهاد به همراه تعدادی از مشاورین، معاونین و مدیران کل نه. رئیس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان نشست علنی اعلام شده برای استماع اتهامات مربوط به دخ روسیه در انتخابات ریاست جمهوری را لغو کرده است.