آ ین جلسه علنی مجلس در سال پایان یافت - اخبار روز

داتیکان: مجلس شورای ی در صحن علنی مجلس، ت را موظف به پرداخت یارانه به افرادی کرد که به اشتباه حذف شده اند. به گزارش داتیکان به نقل از خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (چهارشنبه 3 شهریورماه) مجلس شورای ی در جریان بررسی لایحه اصلاح قانون بودجه سال 95 کل کشور با پیشنه. ـ لوایح و طرح ها چهار قسم است:
عادی، یک فوریتی، دو فوریتی و سه فوریتی. ـ لوایح و طرح های یک فوریتی آن است که پس از تصویب فوریت به کمیسیون ارجاع می شود تا خارج از نوبت مورد بررسی قرار گیرد.
ـ طرح ها و لوایح دو فوریتی آن است که پس از تصویب دو فوریت، بلافاصله به طبع و توزیع آن اقد. سؤال ملی کرمان از کار، تعاون و رفاه اجتماعی درباره دلیل عدم پرداخت مستمری بازنشستگان صندوق فولاد در صحن علنی مجلس اعلام وصول شد.
به گزارش سایت خبر فوری به نقل از خبرگزاری فارس، حسینعلی حاجی دلیگانی مردم شاهین شهر در مجلس شورای ی با اشاره به جلسه امروز کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس گفت: در جلسه امروز محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه با حضور در جلسه کمیسیون توضیحاتی را در خصوص لایحه بودجه 97 ارائه کرد.وی افزود: نوبخت گفت که بودجه 97 نسبت به بودجه سال 96 به میزان 9 درصد کاهش یافته و درآمدهای نفتی در آن به میزان بشکه ای 55 دلار پیش بینی شده است.
ادامه خبر رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای ی گفت: منابع پایدار دستگاه های امدادرسان، هفته آینده در صحن علنی مجلس مطرح می شود و باید در این زمینه نمایندگان مجلس شورای ی، نگاهی مساعدت آمیز به حوزه های امدادرسان… رئیس مجلس با اشاره به مشارکت معاون امور خارجه در سلفی گرفتن نمایندگان با موگرینی در قالب مزاح به وی این نکته را یادآور شد. در جلسه علنی امروز مجلس شورای ی، هنگامی که حسن قشقاوی معاون امور مجلس امور خارجه برای دفاع از لایحه الحاق ت ایران به پیمان مودت و همکاری در جنوب شرقی آسیا د.
در حاشیه جلسه علنی امروز (چهارشنبه، 17 داد) مقننه، افرادی ناشناس با تیراندازی به یکی از نیروهای حفاظت مجلس وی را از ناحیه مچ پا زخمی کرد.
گزارش شده که فرد مذکور هم اکنون نیز مشغول تیراندازی است. از هویت این فرد و علت کار وی هنوز خبری در دسترس نیست. در پی این درگیری، درب های ورود و وج خبرنگاران به مجلس بسته شده است و تعدادی از نمایندگان نیز برای بررسی موضوع از صحن علنی مجلس خارج شده اند. همچنین صبح امروز فردی مسلح در حرم (ره) با تیراندازی چند تن را مجروح کرد. برخی گزارش ها حاکیست در پی این تیراندازی که در محوطه بیرون از حرم رخ داده، فرد مهاجم خود را منفجر کرده است. پوشش زنده/
تیراندازی افراد ناشناس در راهروهای مجلس و حرم راحل/ دو نفر در جریان تیراندازی مجلس شهید شدند/یک ضارب در حرم خود را منفجر کرد/ در صورت مشاهده افراد مشکوک با 113 تماس بگیرید +
لحظه انفجار انتحاری در حرم (ره) +ع لحظه انفجار انتحاری در حرم +ع رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای ی از برگزاری دومین جلسه هیات عالی نظارت بر منابع نفتی برای بررسی قرارداد توتال خبر داد و گفت که در این جلسه ابعاد حقوقی و اعمال حاکمیت درباره این قرارداد روشن شد. جمعی از آتش نشانان ایستگاه مجلس در صحن علنی امروز بهارستان حضور یافتند. شمخانی: همه پرسی در اقلیم کردستان عراق را به رسمیت نمی شناسیم بهروز نعمتی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس در حاشیه صحن علنی امروز (چهارشنبه، 5 مهر) در تشریح نشست غیر علنی صبح امروز گفت: شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی به منظور تشریح تحولات منطقه و موضوع اقلیم کردستان در این جلسه حضور یافت. وی ادامه داد: شمخانی درباره ، تکفیری ها و اقدامات انجام شده در آن مناطق گزارشی به نمایندگان ارائه کرد. نعمتی تصریح کرد: دبیر شورای عالی امنیت ملی همچنین در مورد موضوع همه پرسی اقلیم کردستان و حواشی آن نیز مسائلی عنوان کرد و در ادامه تأکید کرد که تمامیت ارضی عراق مد نظر ما قرار دارد. مردم تهران، ری، شمیرانات و شهر تأکید کرد: اقداماتی که در منطقه باید انجام شود مبتنی بر مسائل مذاکره ای است چراکه تمامیت ارضی عراق با توجه به قانون اساسی و پیمان نامه های بین المللی مورد تأکید است و امیدواریم این موضوع هر چه سریعتر با گفتمان حل شود. سخنگوی هیئت رئیسه مجلس در ادامه اظهار کرد: شمخانی در جلسه غیر علنی صبح تأکید کرد بحث همه پرسی در کردستان عراق را به رسمیت نمی شناسیم زیرا عراق کشوری یک پارچه است و همه باید تابع قانون آن کشور باشند. نعمتی خاطر نشان کرد: دبیر شورای عالی امنیت ملی در این جلسه گفت نسبت به موضوع مرز هوایی اکنون با حساسیت برخورد شده و بحث صدور نفت از منطقه اقلیم کردستان عراق و تجارت آن ها نیز با مشکل مواجه شده است. علی لاریجانی رئیس مجلس پس از قرائت گزارش کشور، شهردار تهران و همچنین کمیسیون های تخصصی در مورد حادثه پلاسکو در جلسه علنی چهارشنبه-13 بهمن- به بیان نکاتی در رابطه با گزارش های مذکور پرداخت. عضو هیات رئیسه مجلس، درباره سرانجام طرح هسته ای نمایندگان برای مقابله با نقض ، به ملاحظات رئیس مجلس در این رابطه اشاره کرد و گفت: این طرح الان در موقعیتی است که قابل بررسی در صحن است. http://www.alef.ir/files/post/lg/2018/19/46018.jpg برای دیدن روی ع یا اینجا کلیک کنید ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۸:۴۴ نمایندگان مجلس شورای ی در آغاز جلسه علنی امروز با شعار «مرگ بر » به صورت نمادین نسخه ای از را آتش زدند. دقایقی پیش و همزمان با آغاز جلسه علنی مجلس شورای ی، نمایندگان مردم در خانه ملت در واکنش به اقدام شب گذشته رئیس جمهور در اعلام وج از ، شعار «مرگ بر » سر دادند. به گزارش مهر برخی نمایندگان نیز همزمان با این شعار، با حضور در جایگاه ناطقان، پرچم و نسخه ای از را آتش زدند. گفتنی است اقدام شب گذشته رئیس جمهور در اعلام وج این کشور از برنامه جامع اقدام مشترک ( ) و فرمان اجرایی بازگشت تحریم های هسته ای، با واکنش های تندی در محافل داخلی و بین المللی مواجه شدند. مطالب مرتبط : آتش زدن پرچم و در مجلس/ بیانیه نمایندگان مجلس + واکنش سرلشکر باقری به وج : از اول هم مطلوب ملت ما نبود . واکنش فرمانده کل به وج : خدا را شکر که از خارج شد . اولین موضع فرمانده پس از وج از - تسنیم منبع: پایگاه الف

نمونه پاو وینت جلسه دفاع از پایان نامه حسابداری
نمونه-پاو وینت-جلسه-دفاع-از-پایان-نامه-حسابداری نمونه پاو وینت جلسه دفاع از پایان نامه حسابداری، در قالب ppt و در 29 اسلاید، قابل ویرایش. توضیحات: این پاو وینت راهنمای خوبی است برای دانشجویان حسابداری که می خواهند برای جلسه دفاع خود پاو وینت تهیه کنند، ولی تسلط کافی به تعداد اسلایدها فایل

خبرگزاری ایسنا: مردم مشهر در مجلس در جلسه علنی امروز نزد پیشنهادی امور خارجه رفت و از وی دلجویی کرد. ... جلسه بررسی سوال از رئیس جمهور به فردا صبح موکول شدجلسه بررسی سوال از رئیس جمهور به فردا صبح موکول شدجلسه بررسی سوال از رئیس جمهور به فردا صبح موکول شداحمد آبادی فراهانی عضو هیئت رئیسه مجلس گفت با اشاره به درخواست برخی نمایندگان در جلسه امروز برای بررسی طرح سوال از رئیس جمهور گفت: قرار است این جلسه صبح (چهارشنبه ۲۳ اسفند ماه) برگزار شود.وی تصریح کرد: قرار بود این جلسه امشب بعد از پایان جلسه نوبت عصر برگزار شود که به ساعت ۷ صبح فردا موکول شد.شایان ذکر است؛ در جریان بررسی استیضاح ی راه و شهرسازی، تعدادی از نمایندگان در اعتراض به اعلام وصول نشدن سوال از رئیس جمهور برای دقایقی در جایگاه هیات رئیسه تحصن د.مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس با این افراد یعنی پژمان فر، ناصری نژاد، نقوی حسینی، خواه و ذوالنور صحبت کرد و آن ها را برای جلسه ای در هیئت رئیسه متقاعد کرد.http://javaninews.ir علیرضا مختا ور در قالب یادداشتی، دیدار خود با نمایندگان مردم در مجلس شورای ی و اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای ی را تشریح کرد.به گزارش روابط عمومی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، روز گذشته (11 مهرماه) علیرضا مختا ور، دبیرکل نهاد به همراه تعدادی از مشاورین، معاونین و مدیران کل نه. نمایندگان مجلس شورای ی در اولین جلسات علنی مجلس در سال ۹۶، لایحه هوای پاک را مورد بررسی قرار می دهند. ایسنا/   رئیس کمیسیون تلفیق بودجه اظهار کرد: چند سال است که مجلس روی مبلغ ۴۸ هزار میلیارد تومان حاصل از هدفمندی مقاومت کرد و در مقابل ت‌های مختلف برای افزایش درآمد هدفمندی یارانه‌ها ایستاده و به تبع آن نگذاشته قیمت‌های حامل‌های انرژی افزایش یابد. به گزارش خبرنگار ا.   سخنگوی شورای نگهبان از بررسی مواد ارجاعی لایحه برنامه ششم توسعه در جلسه فوق العاده این شورا در هفته آینده خبر داد. عباسعلی کدخ سخنگوی شورای نگهبان در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم ، از برگزاری جلسه فوق العاده این شورا برای بررسی مواد ارجاعی لایحه برنامه ششم . تذکر به رئیس جمهور در جلسه علنی روز چهارشنبه 1395/7/14 محمد حسینی تفرش، آشتیان و فراهان و اکبر رنجبرزاده اسدآباد در جلسه علنی روز چهارشنبه مورّخ 1395/7/14 به رئیس جمهور درخصوص اینکه با توجه به ابلاغ قانون اصلاح بودجه سال 95 کل کشور عدم اجرای بند 4 تبصره 35 موضوع بخشودگی سود تسهیلات تا سق.

جلسه نمایندگان یی در حمایت از اغت ات اخیر ایران ؛ مجلس نمایندگان شامگاه نشستی را در حمایت از آشوب های هفته گذشته در ایران برگزار کرد. نیویورک در این نشست شعارهای اغت گران را در صحن مجلس نمایندگان به زبان انگلیسی تکرار و در توهینی آشکار مردم ایران را «گدا» خطاب کرد.اِد رویس، رئیس کمیته روابط خارجه مجلس نمایندگان نیز در اظهاراتی مداخله جویانه از آشوب ها حمایت کرد.برد شرمن کالیفرنیا در مجلس نمایندگان هم از همه همکارانش خواست به یک قطعنامه ضدایرانی که در دستور کار این نشست قرار دارد، رای مثبت بدهند.در پایان این نشست، مجلس نمایندگان به اتفاق آرا با تصویب قطعنامه ای از ناآرامی های هفته گذشته در ایران حمایت کرد.از مجموع ۴۱۷ حاضر، تنها دو به این قطعنامه رای منفی دادند.این قطعنامه با ادعای حمایت از بیان از ت می خواهد با اعمال تحریم های هدفمند، به نقض توسط ایران واکنش نشان دهد. جلسه نمایندگان یی در حمایت از اغت ات اخیر ایران ؛ مجلس نمایندگان شامگاه نشستی را در حمایت از آشوب های هفته گذشته در ایران برگزار کرد. نیویورک در این نشست شعارهای اغت گران را در صحن مجلس نمایندگان به زبان انگلیسی تکرار و در توهینی آشکار مردم ایران را «گدا» خطاب کرد. اِد رویس، رئیس کمیته روابط خارجه مجلس نمایندگان نیز در اظهاراتی مداخله جویانه از آشوب ها حمایت کرد. برد شرمن کالیفرنیا در مجلس نمایندگان هم از همه همکارانش خواست به یک قطعنامه ضدایرانی که در دستور کار این نشست قرار دارد، رای مثبت بدهند. در پایان این نشست، مجلس نمایندگان به اتفاق آرا با تصویب قطعنامه ای از ناآرامی های هفته گذشته در ایران حمایت کرد. از مجموع ۴۱۷ حاضر، تنها دو به این قطعنامه رای منفی دادند. این قطعنامه با ادعای حمایت از بیان از ت می خواهد با اعمال تحریم های هدفمند، به نقض توسط ایران واکنش نشان دهد. «میدل است آی» در گزارشی نوشت که مجلس سنای کانادا درباره موضوع تحریم های ایران تشکیل جلسه می دهد.

جلسه اول
جلسه دوم
جلسه سوم
جلسه چهارم
جلسه پنجم
جلسه ششم
شمخانی: همه پرسی در اقلیم کردستان عراق را به رسمیت نمی شناسیم شمخانی: همه پرسی در اقلیم کردستان عراق را به رسمیت نمی شناسیم بهروز نعمتی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس در حاشیه صحن علنی امروز (چهارشنبه، 5 مهر) در تشریح نشست غیر علنی صبح امروز گفت: شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی به منظور تشریح تحولات منطقه و موضوع اقلیم کردستان در این جلسه حضور یافت. وی ادامه داد: شمخانی درباره ، تکفیری ها و اقدامات انجام شده در آن مناطق گزارشی به نمایندگان ارائه کرد. نعمتی تصریح کرد: دبیر شورای عالی امنیت ملی همچنین در مورد موضوع همه پرسی اقلیم کردستان و حواشی آن نیز مسائلی عنوان کرد و در ادامه تأکید کرد که تمامیت ارضی عراق مد نظر ما قرار دارد. مردم تهران، ری، شمیرانات و شهر تأکید کرد: اقداماتی که در منطقه باید انجام شود مبتنی بر مسائل مذاکره ای است چراکه تمامیت ارضی عراق با توجه به قانون اساسی و پیمان نامه های بین المللی مورد تأکید است و امیدواریم این موضوع هر چه سریعتر با گفتمان حل شود. سخنگوی هیئت رئیسه مجلس در ادامه اظهار کرد: شمخانی در جلسه غیر علنی صبح تأکید کرد بحث همه پرسی در کردستان عراق را به رسمیت نمی شناسیم زیرا عراق کشوری یک پارچه است و همه باید تابع قانون آن کشور باشند. نعمتی خاطر نشان کرد: دبیر شورای عالی امنیت ملی در این جلسه گفت نسبت به موضوع مرز هوایی اکنون با حساسیت برخورد شده و بحث صدور نفت از منطقه اقلیم کردستان عراق و تجارت آن ها نیز با مشکل مواجه شده است. بهروز نعمتی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس در حاشیه صحن علنی امروز (چهارشنبه، 5 مهر) در تشریح نشست غیر علنی صبح امروز گفت: شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملیشمخانی: همه پرسی در اقلیم کردستان عراق را به رسمیت نمی شناسیم به منظور تشریح تحولات منطقه و موضوع اقلیم کردستان در این جلسه حضور یافت.وی ادامه داد: شمخانی درباره ، تکفیری ها و اقدامات انجام شده در آن مناطق گزارشی به نمایندگان ارائه کرد. نعمتی تصریح کرد: دبیر شورای عالی امنیت ملی همچنین در مورد موضوع همه پرسی اقلیم کردستان و حواشی آن نیز مسائلی عنوان کرد و در ادامه تأکید کرد که تمامیت ارضی عراق مد نظر ما قرار دارد. مردم تهران، ری، شمیرانات و شهر تأکید کرد: اقداماتی که در منطقه باید انجام شود مبتنی بر مسائل مذاکره ای است چراکه تمامیت ارضی عراق با توجه به قانون اساسی و پیمان نامه های بین المللی مورد تأکید است و امیدواریم این موضوع هر چه سریعتر با گفتمان حل شود.سخنگوی هیئت رئیسه مجلس در ادامه اظهار کرد: شمخانی در جلسه غیر علنی صبح تأکید کرد بحث همه پرسی در کردستان عراق را به رسمیت نمی شناسیم زیرا عراق کشوری یک پارچه است و همه باید تابع قانون آن کشور باشند.نعمتی خاطر نشان کرد: دبیر شورای عالی امنیت ملی در این جلسه گفت نسبت به موضوع مرز هوایی اکنون با حساسیت برخورد شده و بحث صدور نفت از منطقه اقلیم کردستان عراق و تجارت آن ها نیز با مشکل مواجه شده است.
نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس از گزارش شهردار تهران در جلسه امروز مجلس و عذرخواهی ن وی از وقوع حادثه پلاسکو انتقاد کرد. درگیری در جلسه غیر علنی شورای شهر منجر به زد و خورد دو عضو شورا منجر شد. به گزارش فارس، در جلسه غیر علنی شورای ی شهر تهران عباس جدیدی و علیرضا دبیر با یکدیگر درگیر شدند. هفته پیش عباس جدیدی برای دبیر کری خوانده بود و به وی گفته بود اجازه راه رفتن در شهر را به وی نمی دهد. در جلسه غیر. گزارش شور دوم کمیسیون کشاورزی در مورد لایحه هوای پاک در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گرفت. http://uupload.ir/files/haqu_%d8%a8%d8%b1%d8%ae%db%8c_%d9%86%d9%85%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%af%da%af%d8%a7%d9%86.jpg برخی نمایندگان خواستار محدودیت عکاسان در صحن علنی مجلس شدند جعفرزاده ایمن آبادی: این درخواست در پی بروز حواشی انعکاس برخی تصاویر از صحن مجلس تقدیم هیات رئیسه شده است loulemancity ┅─═ঊঈঊঈ═─┅   نمایندگان در پایان بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه، بندی را به لایحه بودجه الحاق د که در راستای مقابله با اقدام ترامپ در خصوص جلوگیری از مسافرت ایرانیان به بود.                             در پایان جلسه علنی به . اعضای شورای ی شهر مشهد در جلسه امروز خود با افزایش ۵ درصدی نرخ کرایه تا ی در این شهر موافقت د. به گزارش سایت مشهد فوری، اعضای شورای ی شهر مشهد در صد وهفتاد وششمین جلسه علنی خود با لایحه شهرداری در خصوص افزایش ۵ درصدی کرایه تا ی در مشهد موافقت د.
در ادامه جلسه علنی، لایحه ایجاد. «عباس ی» راه و شهرسازی فردا در صحن علنی مجلس شورای ی استیضاح می شود. به گزارش خبرنگار سایت خبر فوری روند رای‎گیری از نمایندگان مجلس شورای ی برای صلاحیت وزرای ک نه دوازدهم آغاز شد. رای اعتماد نمایندگان مجلس برای وزرای پیشنهادی به معنای تایید حضور آنها در وزارتخانه پیشنهادی است. در جلسه امروز علی لاریجانی رئیس‎مجلس شورای ی اعلام کرد که 279 نفر ا. نمایندگان در نشست علنی نوبت عصر امروز (دوشنبه ۹ اسفندماه) مجلس شورای ی، در جریان بررسی بخش هزینه ای جزئیات لایحه بودجه سال ۹۶ با بند (ه ) تبصره ۵ این لایحه با ۱۴۳ رأی موافق، ۱۵ رأی مخالف و ۲ رأی ممتنع از مجموع ۲۰۷ حاضر در جلسه موافقت د. حسن نوروزی اظهار کرد: لایحه پیشگیری از تقلب در آثار علمی که در پنج ماده و هفت تبصره به مجلس ارائه شده بود، در جلسه امروز کمیسیون قضایی و حقوقی مورد بررسی قرار گرفت و پنج ماده آن تصویب شد و بررسی تبصره ها به جلسه بعدی کمیسیون موکول شد. رئیس مجمع نمایندگان مردم مازندران در مجلس درباره آ ین وضعیت استیضاح راه گفت: وقتی نامه استیضاح آمد متأسفانه معطل د و به قانون برنامه برخورد کرد اما براساس آئین نامه مجلس طرح استیضاح وقتی به کمیسیون مربوطه ارجاع شد کمیسیون هفت روز فرصت دارد جلسه را برگزار کند. نشست نمایندگان عضو فرا یون ن مجلس شورای ی با مدیران انجمن های فعال در حوزه آسیب های اجتماعی به میزبانی انجمن مطالعات و تحقیقات ن روز پنج شنبه ۸ بهمن برگزار گردید. در این جلسه فعالان اجتماعی حوزه آسیب های اجتماعی، مطالبات جامعه مدنی را از منظر حوزه فعالیت خود مطرح د و به بیان بر. گزارش جلسه هفتم سلام گزارش جلسه هفتم را با شور و شعف بیشتری آغاز میکنیم چون که در این هفته اسم ک د های تایید صلاحیت شده از طرف شورای نگهبان برای انتخابات ریاست جمهوری اعلام شد و به همین علت مباحث در اکثر محافل نقل مجلس شده هرچند که بنده از طعم این نقل خیلی خاص خوشم نمی آید ولی به.