آموزش زبان کره ای - اخبار روز


رشته آموزش زبان انگلیسی از زیرمجموعه های کنکور زبان در انتخاب رشته کنکور سراسری است . طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ، پذیرش در رشته آموزش زبان انگلیسی در های تی روزانه ، نوبت دوم ( شبانه ) ، مجازی غیرانتفاعی و غیرانتفاعی صورت می گیرد . البته در رشته آموزش زبان انگلیسی آ. فص ثقفثقف غثقخهغتثق هخفاتث خقهفت ثخقهتل ثخقهتفخهق آموزش تعمیرات لپ تاپ
آموزش تعمیرات لپ تاپ
آموزش تعمیرات لپ تاپ
آموزش تعمیرات لپ تاپ
آموزش تعمیرات لپ تاپ
آموزش تعمیرات لپ تاپ
آموزش تعمیرات لپ تاپ
کتاب-آموزش-زبان-اسپانیایی-spanish-verbs-made-simple-r
کتاب آموزش زبان اسپانیایی (spanish verbs made simple(r
فرمت فایل ی: .zip
فرمت فایل اصلی: pdf
تعداد صفحات: 287
حجم فایل: 975
قیمت: 2000 تومان
بخشی از متن:
کتاب آموزش زبان اسپانیایی (spanish verbs made simple(r

نویسنده: d. brodsky

فایل pdf کتاب به زبان انگلیسی و در 287 صفحه است.

فایل pdf با بهترین کیفیت و با قابلیت جستجو در متن و کپی برداری از متن است.
 فایلپرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.

کتاب آموزش زبان اسپانیایی"/> زبان ایتالیایی
آنگونه که ویکی پدیا می گوید: زبان ایتالیایی از شاخه های زبان لاتین است و با زبانهای دیگر لاتین مانند اسپانیایی، فرانسوی، رومانیایی و پرتغالی شباهاتهای زیادی دیده می شود. در بین زبانهای لاتین، ایتالیایی بیشترین واژگان مشترک با لاتین و نزدیک ترین زبان به آن ا. آموزش زبان انگلیسی در منزل در واقع تکمیل کننده و ادامه مجموعه آموزش زبان engvid بوده و در بردارنده دروس مربوط به 6 تن از اساتید مجموعه engvid به نام های adam, rebeca, james, jade, benjamin و valen می باشد. مجموعه آموزش زبان انگلیسی در منزل شامل 6 بخش است که هر بخش مربوط به دروس یکی از اساتید نام برده شده بوده و جدیدترین و آ ین دروس هر را از ابتدا تا انتها شامل می شود.آموزش زبان انگلیسی در منزل1

آموزش زبان انگلیسی در منزلبخش اول مجموعه آموزش زبان انگلیسی در منزل 115 درس از دروس adam که به موضوعاتی نظیر اصطلاحات تکنولوژی، گرامر، آیلتس، تافل و... مربوط می باشد را پوشش داده و می تواند در ایجاد آمادگی برای آزمون های بین المللی نظیر تافل و آیلتس تاثیر بسزایی داشته باشد.آموزش زبان انگلیسی در منزلبخش دوم مجموعه آموزش زبان انگلیسی در منزل به دروس rebeca که 216 درس می باشد اختصاص یافته و به مباحث کاربردی مانند اشتباهات رایج گرامری زبان آموزان، اصطلاحات و عبارات مربوط به تجارت و کلماتی که اشتباهاً به جای یکدیگر به کار می روند پرداخته است. همچنین بخش دوم مجموعه آموزش زبان انگلیسی در منزلبه طور مفصل به مهارت speaking پرداخته و مباحثی نظیر نحوه گفت و گو در مورد دوستان، ملیت ها و اصطلاحات انگلیسی را پوشش می دهد.آموزش زبان انگلیسی در منزلبخش سوم مجموعه آموزش زبان انگلیسی در منزل مربوط به 200 درس james بوده و در واقع تکمیل کننده دروس دیگر اساتید مجموعه آموزش زبان engvidمی باشد. سایر بخش های مجموعه آموزش زبان انگلیسی در منزل دربردارنده بیش از 100 درس سه دیگر این مجموعه است و تا حد زیادی در ارتقاء مهارت speaking, ening, writing و reading به شما کمک خواهد کرد.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] آموزش احکام به زبان ساده آموزش احکام به زبان ساده 151 صفحه مطابق بافتاوی حضرت (ره) پاورقی فتاوی ی دام ظله حضرت االله بهجت (ره) حضرت االله مکارم دام ظله ...
دریافت فایل «کلمات مشابه»

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
امروزه یادگیری زبان انگلیسی یک ضرورت انکار ناپذیر است چراکه زبان انگلیسی، زبان علم است و آموزش رشته های مختلف با افزایش روند جهانی سازی ارتباطات بین المللی، برنامه های رادیوئی و تلویزیونی، تجارت جهانی و آموزش علوم جدید همگی به زبان انگلیسی صورت می گیرند و عدم آشنایی با ا. آموزش جوشکاری در سالید ورک آموزش تصویری محیط جوشکاری در نرم افزار سالید ورک این پکیج به زبان انگلیسی میباشد ولی نگران نباشید گفتار ویدیو ها بسیار ساده است و هر با سطح زبان ابت میتواند متوجه جملات شود سر فصل ها : 1-معرفی 2-سازه ها 3-طرح ها یا اسکچ ها 4-نحوه اتصال دو قطعه جوشکاری ... د. آموزش زبان هلندی در مرکز زبان پارسیانا با 16 سال سابقه در زمینه آموزش زبانهای خارجه آموزش مکالمه زبان هلندی و آمادگی آزمون سفارت هلند توسط تحصیکرده هلند ************************************** آمادگی آزمون سفارت هلند بطور گروهی نیمه اول و دوم هر ماه بطور ثابت کلاسهای خصوصی / نیمه خصوصی زبان هلند.

در کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور که هر ساله توسط سازمان سنجش برگزار می شود داوطلبان زیادی به رقابت پرداخته و ضمن حضور در جلسه آزمون به سوالات مربوط به رشته امتحانی مورد علاقه خود پاسخ می دهند . یکی از رشته های امتحانی ارائه شده در این آزمون رشته زبان و ادبیات فارسی آموزش زبان فارسی است که در گروه آزمایشی علوم انسانی قرار می گیرد . علاقه مندان به ادامه تحصیل در این رشته می بایست منابع کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور زبان و ادبیات فارسی آموزش زبان فارسی را مطالعه نموده و با آمادگی کامل در جلسه آزمون حضور یابند . به نقل از سایت مشاوره کنکور کارشناسی ارشد هیوا منابع این آزمون همان دروس ترم اول کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی آموزش زبان فارسی است که دانشجو باید در دوره تحصیل پاس کند . از این رو دروس امتحانی ارشد فراگیر پیام نور زبان و ادبیات فارسی آموزش زبان فارسی مشخص بوده و در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97 درج می شود . علاقه مندان به رشته زبان و ادبیات فارسی آموزش زبان فارسی پس از این دفترچه از منابع ارشد فراگیر پیام نور زبان و ادبیات فارسی آموزش زبان فارسی 97 مطلع شده و با ثبت نام در آزمون مربوطه به عنوان دانش پذیر تلقی خواهند شد . برای مطالعه متن کامل این مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :

www.heyvagroup.com/blog/8021/منابع-کنکور-کارشناسی-ارشد-فراگیر-پیام-نور-زبان-و-ادبیات-فارسی-آموزش-زبان-فارسی

کتابچه آموزش ecg از الف تا ی کتابچه آموزش ecg از الف تا ی کتابچه آموزش ecg از الف تا ی کتابچه آموزش ecg از الف تا ی                 روان ترین کتابچه آموزش ecg(الکتروکاردیوگرام)    با آموزش های تصویری بسیار روان ، واضح و کامل این کتاب قادر خواهید بود به راحتی  وضعیت . کتاب آموزش بافتنی به زبان فارسی -کتاب-آموزش-بافتنی-به-زبان-فارسی کتاب آموزش بافت انواع شال و کلاه و کیف و کفش مجلسی شیک نه و بچگانه بصورت تصویری همراه با توضیحات کامل فایل آموزش زبان
از گذشته تا به امروز آموزش زبان مد نظر همه انسان ها بوده است و در پی یافتن راه هایی برای یاد دادن زبان به انسان های دیگر بوده اند . یاد دادن زبان خود به دیگر ملت ها از جمله مزیت هایی برای تجارت و مبادلات است .
امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی آموزش زبان به صورت علمی بررسی شده است و روش های علمی در این زمینه خلق شده است . مدرسان زبان هر روز دوره هایی را می گذرانند تا آموزش به شیوه ای بهتر صورت گیرد و زبان آموزان در زمان کمتر بازده بیشتری داشته باشند .

آموزش زبان
روش های آموزش زبان :


موسسات


حضور در کلاس های موسسات مختلف و یادگیری زبان های متفاوت از متداول ترین روش هاست .


تدریس خصوصی زبان


گرفتن کلاس های خصوصی و داشتن یک مدرس که به طور خاص بر روی زبان آموز تمرکز کند ، در سرعت بخشیدن به مسیر آموزش زبان است .


آموزش زبان آنلاین


از جدیدترین روش های یادگیری زبان است که کافی است زبان آموز به اینترنت دسترسی داشته باشد تا با صرف کمترین وقت بهترین نتیجه را بگیرد .
روش های تدریس زبان هم در هر کلاسی متفاوت است که فرد بسته به استعداد و عادات خود یکی از روش ها را برمی گزیند .روش تدریس از جمله کارهایی است که محققان به صورت علمی آن را بررسی کرده اند تا متدهای جدید را برای تسریع و بهبود زبان آموزی بیابند .
همان طور که اشاره شد آموزش زبان امری مهم در دنیای امروز تلقی می شود که فرد بسته به نیاز خود زبانی را انتخاب می کند و آموزش های لازم را می بیند . آنچه که مهم است شیوه زبان آموزی است که فرد بهترین عملکرد را داشته باشد .
بازار رقابت و حضور نام های بسیاری در این امر سبب شده است که گاه زبان آموز از هدف اصلی خود دور شود .
توآموز با بهره گیری از آموزش زبان آنلاین امکاناتی را برای شما فراهم کرده است که بتوانید در اسرع وقت و با بهترین شرایط زبان بیاموزید . learn with babak آموزش به روش بابک
آموزش زبان به روش بابک، یک کانال آموزشی است که در نیمه اول سال 2012 میلادی در یوتیوب راه اندازی شد.هدف اصلی این کانال آموزشی ارائه امکانات آموزشی با کیفیت و استاندارد بالا، به هر و در هر کجا میباشد.
facebook/learnturkishwithbabak
youtube/learnwithbabak


لینک عضویت . آموزش طراحی با پاستل به زبان فارسی آموزش طراحی با پاستل به زبان فارسی در این کتاب شما با طراحی با پاستل آشنا می شوید . این کتاب همراه با تصویر کاملا" به زبان فارسی می باشد.
دریافت فایل


مراحل شروع یادگیری زبان فرانسه برای سطح مبتدی
برای شروع یادگیری نیاز به دستور زبان یا گرامر نیست
آموزش الفبای فرانسه ، هرحرف با کلمات مرتبط و تمرین های آسان
آموزش صداها و حروف فرانسه با استفاده از ز. آیا با روشهای نوین آموزش زبان ترکی استانبولی آشنا هستید؟
آیا تا به حال شعر ترکی استانبولی شنیده اید؟
آیا از ادبیات ترکیه آشنایی کامل دارید؟
آیا از احساسات لطیف مردمان ترکیه چیزی میدانید؟
و ...
به ما در مرکز آموزش زبان ترکی استانبولی در تهران و کرج بهترین روشهای نو. عدم توجه به آموزش و یادگیری زبان مادری، به اندازه دست کم 12 سال ک ن را از تجربه و شیدن به زبان مادری باز می دارد. ک ن با محروم ماندن از یادگیری زبان مادری، زبان دل و ذهن خود را از دست می دهند و درست پس از پایان تحصیلات مدرسه ای یا ی که وارد تجربه واقعی زندگی اجتماعی می شوند با کاستی . سرفصل های دوره آموزش مکالمه زبان انگلیسی: - خوش آمد گویی - مکالمه در منزل - مکالمه در مصاحبه شغلی - مکالمه در رستوران - مکالمه در مسیر ی و پیدا آدرس - مکالمه در محل کار - مکالمه با پزشک - مکالمه در زمان ید مشخصات: ● مدت : 64 دقیقه ● زبان : انگلیسی ● زیرنویس : ندارد ● فرمت : (iso video dvd (720x480 .
فرانسه
اگر قصد دارید زبان فرانسه را به طور تدریجی و آهسته و پیوسته فرابگیرید وارد کانال زیر شوید
https://t.me/k_francaise

http://sapp.ir/francais1 جدیدترین مقالات در زمینه تدریس زبان انگلیسی، نحوه هماهنگی با مدرسین خصوصی زبان، چگونگی فعالیت در زمینه تدریس خصوصی زبان و ب درآمد از آن و .... در این بخش ارائه شده است. عنوان تعدادی از مقالات به صورت تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای موفقیت در امتحان زبان، بهترین سایتهای آموزش و تد. کلاس خصوصی آموزش گرامر زبان انگلیسی در مشهد آموزش گرامر بصورت حرفه ای از 0 تا 100 مبتدی تا پیشرفته ( آیلتس, تافل, ept , tolimo و ... ) گرامر کنکور, زبان عمومی, زبان تخصصی مدرس دوره های گرامر تخصصی در مشهد شماره تماس مشاوره و رزرو : 09339036326
کتاب-آموزش-زبان-آلمانی-grammatiktabellen-deutsch-سال-انتشار-2016-
کتاب آموزش زبان آلمانی grammatiktabellen deutsch سال انتشار (2016)
فرمت فایل ی: .zip
فرمت فایل اصلی: pdf
تعداد صفحات: 257
حجم فایل: 3764
قیمت: 3000 تومان
بخشی از متن:
کتاب آموزش زبان آلمانی grammatiktabellen deutsch

ناشر کتاب: (duden (2016

فایل pdf کتاب به زبان آلمانی و در 257 صفحه است.

فایل pdf با بهترین کیفیت، به صورت تمام رنگی و با قابلیت جستجو در متن و کپی برداری از متن است.
 فایلپرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.

کتاب آموزش زبان آلمانی grammatiktabellen deutsch"/> آموزش زبان linq linq مختصر کلمه language integrated query بوده و یک زبان برای تقاضا از هر گونه مجموعه داده (بانک اطلاعاتی، آرایه ها، xml و…) می باشد. ...
دریافت فایل سلام بر همه دوستان و علاقه مندان به فراگیری زبان اسپانیولی - چرا باید زبان اسپانیولی را بعنوان یک زبان خارجه فرا بگیریم؟ - چرا باید کتاب sueña را برای زبان آموزی انتخاب نماییم؟ - آیا زبان اسپانیولی هم مانند زبان انگلیسی(که آزمون معتبر تافل را برای زبان آموزان برگزار می کند) دارای . » :: آموزش صوتی زبان انگلیسی(48 فایل)
آموزش زبان انگلیسی به صورت صوتی
ید و محصول 1395/08/23 آموزش زبان انگلیسی به صورت صوتی , آموزش زبان انگلیسی .post_footer a { display:inline-block; padding:2px 6px; margin:4px 2px; border-radius:4px; color:white; background:#d9534f; border:1px solid #d43f3a; } لینک محصولhttp://kavoshgar.zepo.ir/post/72804


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] در این پست به شما اسم ها، حروف اضافه و صفت اشاره در زبان آلمانی را به کمک یک فایل صوتی آموزش می دهیم. این پست در ادامه سری مقالات آموزشی جذاب زبان آلمانی می باشد.علت نیاز به زبان آلمانی؟برای یادگیری زبان آلمانی سعی کنید از ها ی زیر نویس دار درyabla german و fluentu، متن های صوتی و تصویری .

جلسه سوم آموزش پی اچ پی0
دکمه اشتراک گذاری پست


جلسه دوم آموزش زبان برنامه نویسی php
در این جلسه یاد خواهید گرفت

انواع عمگر ها
نوشتن دستور شرطی if
عملگر محاسباتی و مقایسه ای
عملگر منطقی
عملگر افزایشی و کاهشی
if else در phpآموزش پی اچ پی جلس. نمونه پیشنهاد کوتاه زبان انگلیسی در مورد تجربه من در تدریس زبان نمونه پیشنهاد برتر در فرم های 120امتیازی تعداد صفحات 7 فرمت فایل ورد تجربه ی من در آموزش و یادگیری زبان انگلیسی یادگیری زبان انگلیسی دغدغه ی بسیاری از ماست. بسیار پیش آمده که از من می پرسند زبان را چگونه بیاموزیم؟ ق. چه برای آموزش زبان انگلیسی، فرانسوی، عربی یا آلمانی باشد (نسخه اندروید یا کامپیوتر)، حتما قبل از ید یا بسته نرم افزاری آموزش تل می مور این مطلب را بخوانید! این نوشته حاصل تجربیات تعدادی از اساتید باتجربه آموزش زبان های مختلف در موسسات معتبر خارجی می باشد.
نقد زیر که بر اساس و. آموزش زبان (2) engvid
آموزش زبان engvid آموزش زبان engvid به عنوان یکی از برترین مجموعه های آموزش زبان انگلیسی در دنیا شناخته می شود زیرا با شیوه ای جذاب و نوین به آموزش زبان انگلیسی می پردازد. قسمت دوم از مجموعه آموزش زبان engvid مربوط به یکی دیگر از اساتید این مجموعه به نام alex می باشد. وی که بیش از یک دهه در زمینه آموزش زبان انگلیسی فعالیت داشته، یکی از کارآزموده ترین اساتید engvid است. alex که خود نیز زبان انگلیسی، زبان دومش محسوب می شود با مشکلات و سختی های افراد در راه یادگیری زبان انگلیسی عمیقاً آشناست. آموزش زبان engvid- آموزش زبان engvid مجموعه ویدئویی آموزش زبان engvid که شامل 194 درس از ال می باشد یکی از کاملترین مجموعه ها در زمینه آموزش زبان انگلیسی است به طوری که گرامر، لغات، تافل، آیلتس و ... را در بر می گیرد و بر اساس سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته دسته بندی شده است. با تماشای مجموعه ویدئویی آموزش زبان engvid با انواع عبارات و اصطلاحات، کلمات محاوره ای و نحوه بیان درخواست به صورت مودبانه در زبان انگلیسی آشنا خواهید شد. باید افزود مدرس مجموعه آموزش زبان engvid، انگلیسی را با لهجه یی زیبا و روانی صحبت می کند که برای علاقمندان به لهجه یی بسیار جذاب خواهد بود. آموزش زبان engvid تلفظ برخی کلمات توسط انی که انگلیسی زبان اصلی شان نیست همواره با اشتباهاتی همراه است که مدرس مجموعه آموزش زبان engvid به این اشتباهات اشاره کرده و نحوه تلفظ صحیح بسیاری از کلمات را بیان می کند. وی همچنین شیوه به کار بردن حروف اضافه در موقعیت های مختلف را به درست ترین روش برای زبان آموزان شرح می دهد. آموزش زبان engvid لازم به ذکر است تمام ویدئوها به همراه زیرنویس انگلیسی می باشد که در فهم بهتر درس ها به شما کمک فراوانی خواهد کرد. اگر علاقمند به ارتقا سطح زبان خود به عنوان یک دانش آموز یا زبان انگلیسی هستید مجموعه آموزش زبان engvid را از دست ندهید. به زودی قسمت های بعدی مجموعه engvid که متعلق به سایر اساتید این مجموعه می باشد در وب سایت 118فایل منتشر خواهد شد.
برای اطلاع بیشتر با شماره 448 0919 0913 تماس حاصل کرده و یا به وبسایت 118فایل مراجعه نمائید.

آموزش جامع صفر تا صد بورس به زبان ساده (فصل اول) آموزش کامل صفر تا صد بورس که به زبان ساده و به صورت فایل اتوران (فلش) با محیطی کاملا پردازش شده و با کیفیت برای شما عزیزان قرار داده شده است ***فصل اول این مجموعه به قیمت بسیار کم در اختیار علاقه مندان قرار داده شده تا از کیفیت محصول .
آموزش تصویری مقدماتی پایتون (پایتون در یک روز) قسمت ششم مختصری درباره زبان پایتون خودو فان روسوم در سال ۱۹۹۱، وقتی که تنها ۳۵ سال داشت، زبان برنامه نویسی پایتون رو طراحی کرد که امروزه به عنوان یکی از برترین زبان های برنامه نویسی جهان شناخته میشه و دارای محبوبیت زیادی هست. دلیل اصلی محبوبیت زبان پایتون، سادگی اون هست و همین ویژگی باعث شده تا به عنوان بهترین گزینه برای آموزش برنامه نویسی به افرادی که قصد شروع برنامه نویسی رو دارند باشه. امروزه در سرتاسر جهان، زبان پایتون به عنوان مناسب ترین گزینه برای آموزش برنامه نویسی، مخصوصا آموزش برنامه نویسی به ک ...
دریافت فایل بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی ویژه آموزش حرفه ای و متفاوت در سه سطح مقدماتی ،متوسطه، پیشرفتهکلاس مکالمه زبان انگلیسی در اصفهان تدریس خصوصی زبان انگلیسی در اصفهان توسط مدرس با تجربه زبان انگلیسی برای آموزش فشرده مکالمه زبان انگلیسی در کلاس های کاملا خصوصی یا نیمه خصوصی با قیمت های مناسببهترین زبان خصوصی در اصفهان خانم بهاره مساعلی دارای مدرک کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی، مدرس با تجربه اموزشگاه رشد اصفهان –،نیکان،ثریا،پارمیس،زبانسرا،جهاد ی وهمینطور در مدارس علیه –نوید ، بهاره مساعلی معلم خصوصی زبان در اصفهان با 10سال سابقه تدریس در اموزشگاهای مختلف در شهر اصفهانجهت اطلاع از قیمت تدریس خصوصی زبان در اصفهان و شرکت در کلاس ها با تلفن زیر تماس بگیرید خانم مسائلی 09137932055
آموزش خیاطی در منزل ، آموزش خیاطی خصوصی
آموزش خصوصی خیاطی در منزل توسط مجرب خانم آموزش کاربردی و به روز خیاطی
آموزش خیاطی در منزل ، الگوی لباس من آموزش خیاطی با الگو و بدون الگو آموزش خیاطی به زبان ساده آموزش خیاطی
شماره تماس : 361 0 459 0910

» :: آموزش ابت زبان انگلسی(56 فایل)
آموزش زبان انگلیسی یصورت صوتی
ید و محصول 1395/08/23 آموزش زبان انگلیسی یصورت صوتی , آموزش زبان انگلیسی .post_footer a { display:inline-block; padding:2px 6px; margin:4px 2px; border-radius:4px; color:white; background:#d9534f; border:1px solid #d43f3a; } لینک محصولhttp://kavoshgar.zepo.ir/post/72810


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] آموزش جامع linq linq مختصر کلمه language integrated query بوده و یک زبان برای تقاضا از هر گونه مجموعه داده (بانک اطلاعاتی، آرایه ها، xml و…) می باشد. این زبان بسیار شبیه زبان sql بوده و با زبان های c # و vb.net قابل پیاده سازی است. هدف اصلی خلق linq ارائه یک زبان یکتا جهت تقاضا، برنامه ریزی و اطلاعات ذخیره شده در اشیاء مختلف اعم از پایگاه داده، اشیا، آرایه ها و از همه مهتر xml است، این زبان قابلیت deb ...
دریافت فایل کتاب آموزش اتوکد 2002 به زبان فارسی
فرمت:pdf با کیفیت بالا
زبان:فارسی قیمت:7000 تومان آموزش برنامه نویسی به زبان ویژوال بیسیک (تحقیق)فایل آموزش برنامه نویسی به زبان ویژوال بیسیک (تحقیق) را از سایت ما کنید.جهت بروی دکمه آبی رنگ دریافت فایل کلیک کنید. آموزش برنامه نویسی به زبان ویژوال بیسیک (تحقیق) لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صف.